Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Mellany Waldner a Sebastian Clark: UKONČENO

Share
Mellany Waldner

Poèet pøíspìvkù : 35

Mellany Waldner a Sebastian Clark: UKONČENO

Příspěvek pro Mellany Waldner za Sun Jul 09, 2017 1:07 pm

Vybalila si veci v jej novom byte. Nepatril medzi najväčšie ale chcela si ho spraviť útulným, pretože sa tu plánovala zdržať na dlhšiu dobu. Po tom čo sa vybalila a konečne po dlhej ceste poumývala, nastal čas aby to tu preskúmala. A tak sa vydala -aj so svojím malým kocúrom Battom- do mesta. Nebývala v centre a tak dlhšiu dobu trvalo kým sa tam dostala. Očami prechádzala budovy, cesty a rôzne sochy. Zmenilo sa to tu za tých pár desiatkov rokov. Za starých čias, keď tu vyrastala, to bolo ešte malé mestečko ale teraz sa to tu dosť rozrástlo. Keď sa jej vychádzkovým tempom konečne dostala do centra, kde si to mierila prakticky už od začiatku, ju okúzlili ľudia naokolo. Pred tým ich tu toľko nebývalo a teraz priam by do nich každou sekundou nevrážala. Preto sa rozhodla, že sa posadí na lavičky oproti fontánky a jej malého plešatého kocúrika pustila na zem aby sa troška vybehal. Celé dni býva zavretý iba vo vnútri a trocha čerstvého vzduchu by mu neublížilo.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 241

Re: Mellany Waldner a Sebastian Clark: UKONČENO

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jul 09, 2017 2:53 pm

Ulice města

Nehledě na horko jsem na sobě měl triko a kabát. Bylo mi neskutečné vedro, jen co je pravda..ale bylo mi tak o něco lépe než kdybych na sebe nechal pražit sluníčko. 
Pomalounku jsem přidal do kroku když jsem si všiml stínu. Vyloženě jsem se nalepil na dům, kterému stín patřil a s jazykem na vestě sledoval ten protější. Bylo vedro a já měl hlad. Upřímně bych se teď s radostí nakrmil a pak si šel třeba zaplavat, bylo by to pro mě snad to nejlepší možné. 
Okamžik jsem ještě u domu stál než jsem se odtáhl a ve stínu šel dál. Když jsem viděl jak dlouho mě ještě budou domy kolem obdarovávat chládkem tak jsem ze sebe kabát stáhl a dal si jej přes ruku aby mi bylo ještě o něco lépe. Pomalu jsem tedy pokračoval dál, když jsem ucítil poblíže upíra. 
Zastavil jsem se a snažil se zjistit kam jít abych na osůbku narazil. Okamžik to trvalo, ale nakonec jsem cestu našel a šel jsem tedy přímo za ní. Neměl jsem nijaký spešl důvod, spíše jsem se nudil a společnost příslušníka mé rasy by mohla být příjemným zpestřením. 
Nakonec jsem uviděl drobnou černovlásku hrající si s kocourem. Zastavil jsem se ve stínu a rozhlédl jsem se. Nevěděl jsem jistě jestli tam jít. Ale nakonec jsem na sebe znovu hodil kabát a šel jí vstříc. Trochu mě vytáčelo jak mám vlasy slepené kvůli potu. A tím pádem byly dost vidět moje oči s rozdílnou barvou. "Fuch..není ti vedro?" Optal jsem se jen překvapeně když jsem na ni koukl a viděl, že nevypadá nijak strhaně a ani unaveně nebo ulepeně. Ono za to možná mohlo i to, kolik oblečení na sobě měla ona a kolik já. Já měl navíc ještě kapuci onoho gotického kabátu přes hlavu aby na mě pokud možno co nejméně svítilo.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Sun Jul 09, 2017 4:11 pm

Teplo jej až tak nevadilo. Navyše San Hillesh nepatrilo k najteplejším miestam ktoré kedy navštívila. Slnko ktoré pražilo na jej holú pokožku ju možno trocha pálilo, ale bolo to znesitelnejšie ako by sa jej malo niečo od potu lepiť na telo. Ale bolo kratko po obede a slnko už klesalo z najvyššieho miesta a miesto kde sedela postupne dohánal chládok. Potom jej do nosa vbehla vôna dalšieho upíra. Brala to na ľahkú váhu. Predsa len, nemôže byť jediný upír v tomto meste a bude ich tu viacej.
Následne sa do jej zorného poľa dostal chlapec, uvedomila si že je to upír ktorého zacítila skorej. Zaskočilo ju ako bol oblečený. Čierny kabát a v takomto teple, nezávidím... pomyslela si.
Zdvyhla k nemu zrak akonáhle k nej prehovoril, na jej tváry sa objavil úsmev, pretože je rada za každú spoločnosť. Je dosť zhovorčivá.
"Iba odvážlivec si dá kabát v takomto teple...," poznamená a následne zacíti drápky na svojich prstoch. Plešatý malý kocúrik sa hrá s jej nahými prstami. Musela sa kvôli nemu zohnút a posunút ho dalej no to malého kocúra neodradilo aby sa ku nej vrátil naspäť a drapkal do jej prstov.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jul 09, 2017 4:30 pm

Ulice města

Musel jsem se na ni zazubit. Vypadalo to na přátelské děvče. Zhroutil jsem se na lavičku a na okamžik sledoval jak slunce zašlo za mraky. Donutilo mě to spokojeně vydechnout. "To asi ano, ale raději budu mít krytou kůži než aby mě to oslabovalo." Odpověděl jsem jí nakonec a trochu se na lavičce srovnal, abych tam neležel jak na posteli. Na klíně jí seděla holá kočka. Nikdy se mi to moc nelíbilo, vždy se mi zdálo, jakoby ta kočka měla "triko naruby". Ale takhle na blízko a naživo vypadala sphynx roztomile. "Sphynx?" Otázal jsem se jí s milým úsměvem, mezitím co jsem kocoura sledoval. Troufale jsem natáhl ruku a podrbal kočku mezi ušima. Měl jsem dneska neskutečně dobrou náladu a to i přes to sluníčko. Možná se jí mohlo zdát, že mám v krvi pár promile..což pravda nebyla.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Sun Jul 09, 2017 6:06 pm

Ulica v Meste

Pri jeho chovaní ho zaradila medzi takzvaných "milých upírov" kam si dovolila zaradiť aj seba. Akonáhle sa posadil vedla, trocha sa odsunula aby mu spravila miesto pretoe doteraz tam sedela rozvalená ako vrece zemiakov.
"Hmmm... neoslabuje to až tak viditeľne, a neplánujem sa do nikoho púštať....tákže..." sekla sa a zasmiala sa "Takže to je jedno."
Začala sa trocha venovať Battymu- neposednému kocúrovy ktorý si vyžadoval jej pozornosť. Asi som ho moc rozmaznávala.
"Ach áno, prekvapuje ma že niekto pozná ten názov, vätšinou sa stretávam s názvami ako "Oholená mačka"," rozkecala sa. Patrila k tej povahe ktorá nemá rada samotu a rada sa s niekym rozpráva. Takže je aj rada že tu nesedí sama. Sledovala ako začal mačku škriabať a hladkať, a ako každá iná mačka sa začala zvŕtať pod jeho dotykmi a priasť. Jednoducho preskočila z jej náruče do toho jeho pretože túžila po pozornosti. "Hej...," zasmiala sa a očami prechádzala po kocúrovy ktorý sa už obtieral oňho "A mimochodom.. . Som Mellany...," začínalo jej byť divné že nepozná jeho meno. Alebo že by mu musela vykať keď nevyzeral na veľa rokov. Ale to ani ona.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jul 10, 2017 2:01 pm

Ulice města

"Sice to není nit tak příšerného, ale i tak je to dost otravné. A navíc, já mám v plánu v dohledné době někoho odlovit..takže..víš jak." Zakřenil jsem se na ni mile a opřel se lokty o kolena. 
Upírka vypadala překvapená, že znám jméno té rasy a já se usmál. "Popravdě tu rasu znám také spíše jako převrácené kočky..ale sphynx zní líp." Odpověděl jsem nakonec po chvíli přemýšlení a podrbal kočku. Ta se svižně přesídlila na můj klín a já mohl jen překvapeně koukat. "Vypadáš naživo hezky, víš o tom?" Zamumlal jsem ke kočce pobaveně a začal ji hladit po kůži. 
Mezitím se dívka představila a já se na ni usmál. "Sebastian." Prozradil jsem jí svoje jméno a sledoval jak se mi kočka točí na klíně.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Mon Jul 10, 2017 9:16 pm

Ulica v meste

"Ahá..." prikývla a usmiala sa "Chápem." Bolo to pre ňu zvláštne, zvyčajne sa živila zvieratami alebo mrazenou krvou z nemocnice. Pre istotu sa nechcela ani pýtať či ide na lov ľudí alebo ako.
Keď videla ako sa správal k jej mačke tak jej hrál úsmev na perách. Vyzeral ako jeden s tých chlapcov čo by našla na internete medzi emo a hrajú sa s mačkami. Vtedy jej to prišlo roztomilé ale na živo to vyzeralo ešte lepšie.
"Je pekné... že sa sním tak hráš..." dodala neskôr a oboch ich sledovala.
Nebola naučená vidieť Battyho v prítomnosti cudzieho človeka alebo upíra ale vizeralo to že Sebastiánovú prítomnosť si vychutnáva.
"Teší má," zamumlala ako je vo zvyku a oči jej klesli na jej malého plešatého kocúra, "Bývaš tu už dlho?" zaujímala sa.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jul 11, 2017 11:58 am

Ulice města

Vypadala, že s mými slovy moc nesouhlasí. Uculil jsem se. "Já je nezabíjím, pokud tě to napadlo." Řekl jsem jí. Většinou jsem svoji oběť napadl zezadu, praštil tak, že padla na zem a když byla omámená tak jsem se napil. Když šlo o dívky tak to bylo podobné, ale ty jsem nepřetáhl ničím po hlavě. Prostě napadnout zezadu a než si stihla něco uvědomit byla na zemi taky. Pak je jenom odnést blíže k civilizaci a hotovka. 
Protáhl jsem se i s kočkou na klíně a zívl si, pak se na ni koukl. Prý bylo hezké, že si s kocourem hraju. Jen jsem se na to usmál a pokračoval v drbání kocoura za ušima a u kořene ocasu. 
Ruce jsem pak stáhl a opřel jsem se o lavičku, to se na mě kocour vyčítavě koukl a plynule se přesunul na klín svojí paničky. "Nevděčníku." Uchechtl jsem se a koukal jak do paničky strká. 
"I mě těší Mellany." Usmál jsem se a oslovil ji, abych jí ukázal že si její jméno pamatuju a pak se zakřenil. Trochu jsem si poposedl a opět se opřel lokty o kolena. "Asi čtyři léta tu jsem. Ty jsi tu nová, že?" Optal jsem se jí zvědavě a tázavě na ni koukal.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Tue Jul 11, 2017 12:16 pm

Ulica mesta

"Aspoň tak," poznamenala no aj tak nemohla súhlasiť s tým čo robí. Ani jej by sa nepáčilo, keby jej niekto ubližuje. Nevedela čo si mala myslieť. Skúšala si to nejako predstaviť ale moc sa jej to nedarilo. Pri týchto predstavách sa zaradila k dobrým upírom. Ujistovala sa tak.
Z ničoho nič sa Batty ocitol na jej nohách. Zasmiala sa nad ním.
"Prefíkaný kocúr, spravý všetko pre to aby sa mu niekto venoval," pousmiala sa nad tým a začala sa venovať svojmu malému kocúrovy. Ešte patril k tým malinkým mačiatkam a preto mala problémy niekedy sa ho chytiť. Páčilo sa jej ako je veľmi krehký. Hrala sa s ním a nechala si zadrapkávať jeho nechty do svojich stehien. Veď aj tak sa to zahojí.
"Áno, prišla som pred pár dnami. Keď si tu tak dlho, tak povec... ako sa ti tu páči?" vyzvedala a naklonila trocha tvár do prava.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jul 11, 2017 1:00 pm

Ulice města

Uchechtl jsem se nad její odpovědí a zahleděl se na domy naproti. To vedro mě zabíjelo. "Haa..kašlat na to." Zamručel jsem nakonec zmučeně a zvedl se abych si sundal kabát a bylo mi lépe. Vzkutku to pomohlo, jen jsem byl během chviličky vyždímaný co se síly týče. I tak se to dalo zvládnout. 
"Jojo..vyčůraná čičina." Odpověděl jsem ji s lehkým úsměvem mezitím co jsem přehodil kabát přes lavičku a sedl si opět k ní. 
Podle všeho jsem to odhadl dobře, byla tu po novotě. Pokýval jsem hlavou na její odpověď a zamýšlel se nad otázkou. "První tři roky to tu bylo fajn, teď už to není pro mě moc volný, takže to je trochu nic moc." Odpověděl jsem nakonec tedy. "Ale město jako takové je fajn, je kam jít, je co dělat..je to veliké, takže je i co prozkoumávat."
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Tue Jul 11, 2017 1:22 pm

Ulica mesta

Musela sa pousmiat keď si dal dole ten kabát. Bolo mu to zbytočné. Doteraz sa trápil s kabátom a aj tak prišiel o tú silu ktorú si tak velmi strážil.
"Napokon, bolo lepšie ten kabát dať dole hned od začiatku..." poznamenala a a slabo sa pousmiala.
"Vyčúraná..." zopakovala a zasmiala sa nad tým. Také niečo by ju moc nenapadlo. Oprela sa o operadlo a vydýchla. Už aj jej začínalo byt teplo a to tam sedela iba chvýlku. Koľko tam už bola. Pol hodinu alebo hodinku?
"Aha... A čo sa zmenilo za ten posledný rok?" zaujímala sa.
Naokolo bolo vela pamiatok a ako hovoril, bolonto tu veľké. Myslela si že za tú dobu čo tu nebola sa tu svet zastavil ale nemala pravdu. Ludia tu žili aj bez nej a mesto sa rozkvitalo. Možno urobila dobre že vtedy odyšla. Iba by sa utápala vo vlastnej bolesti keby tu bola zostala. Potichu si vzdychla. Až moc sa zahaľovala do svojich myšlienok.
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Příspěvek pro Darla Carpentner za Wed Jul 12, 2017 5:44 pm

Za Sebastiana

Ulice města

"He...tiše." Osočil jsem ji se smíchem a pak se na ni pobaveně koukal. Měla pravdu, nu. "Nečekal jsem, že se zdržím moc dlouho popravdě." Odpověděl jsem jí znaveně a opřel se pohodlněji o opěrku lavičky, pak se na ni koukl. Moje označení vychytralé kočky se jí podle všeho celkem zamlouvalo. Jen jsem se na ni zakřenil. To slovo bylo fajn, prostě vychcaná jak mraky, he. 
Po chvíli se optala co se děje tak strašného poslední rok a já se smutně uchechtl. "Dívka kterou jsem dlouhou dobu miloval a konečně jsem se jí vyslovil mi začala dávat naděje a pak se vrátila ke kočce, která od ní pravidelně odchází." Odpověděl jsem jí zhrzele. "Do toho jsem si pověsil na krk novorozence..Trish je v pohodě, ta už se ovládá a není tak tvrdohlavá..ale pár týdnů zpět jsem našel umírajícího chlapce..někdo ho srazil a ujel, kdybych mu nedal svoji krev byl by po smrti. A tak mám na krku ještě tvrdohlavý tele, co vůbec nic nechce potvrdit a do je neskutečně tvrdohlavý. Vůbec mi to neulehčuje!" Založil jsem si ruce na hrudi a odfrkl si. Pak jsem koukl na Mell. "Proč jsi se sem přistěhovala vlastně?"
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Wed Jul 12, 2017 9:58 pm

Ulica mesta

Trocha sa zachichotala nad ním. Ale to bola pravda. Tiež nečakala nejakú spoločnosť v prvých dňoch čo tu bola. "Nuž, to je mi lúto, ale aj tak si zobrať kabát do takéhoto tepla neni nič moc..." mikla plecami. "Taká dlhá košela by ťa chladila pri tomto vtríku..."
Keď jej začal rozprávať o dievčati a všetkých tých upíroch o ktorých sa staral sa musela iba sladko usmiať a pohodlne sa oprieť o operadlo sedačky. Počúvala ho pozorne. Čo sa často nestávalo pretože radšej vždy rozprávala akoby mala niekoho počúvať. No teraz to bolo zaujímavé. Nemusela riešiť nejaké sprostosti ako sú napríklad: Aké šaty si jej kamarátka oblečie a tohto typu.
"Zaujímavé..." nevedela čo mu má na to povedať a zasmiala sa po chvýli "Som bez slov, chvýlkovo som sa v tom stratila ale ak dobre chápem, staráš sa o novorodeních?" zaujímala sa a potom ju trklo v hlave "To ušla za mačkou či to bola iba metafora?" dívala sa naňho.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Jul 13, 2017 11:39 am

Ulice města

"To víš..zoufalství." Odpověděl jsem jí trochu pobaveně a vzhlídl k nebi. Slunce vyšlo zpoza mraků, což mi bylo vcelku nepříjemné, ale nemohl jsem proti tomu holt nic dělat. Řekla mi, že v košili by mo bylo lépe a já se musel uculit. "To bych nějakou košili musel mít nemyslíš?" Ptal jsem se jí stále s úsměvem na rtech. Měl jsem opravdu dobrou náladu. 
Po celou dobu co jsem mluvil se zdálo, že mě pozorně poslouchá. I kdyby ne tak bych se alespoň mohl díky ní klidně vykecat. Nakonec se ještě ujistila, že opravdu ví o čem mluvím. Odsouhlasil jsem jí to kývnutím. "Ano, starám se o dva novorozence." Potvrdil jsem jí nakonec a opřel se o lavičku o něco pohodlněji. Pohledem jsem na okamžik sklouzl na kočku na jejím klíně, když pak zase promluvila tak jsem moc nechápal. "Uch..moc tě nechápu, o čem teď mluvíš?" Optal jsem se jí nechápavě.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Thu Jul 13, 2017 12:00 pm

Ulica mesta

Musela sa na ňom zasmiať. Mala dobrú náladu. Bola rada že môže z niekým tráviť čas. Následne zacítila ako jej slnko praží na holé stehná. Nebolo to zrovna najpríjemnejšie ale ani najhoršie. Zažila horšie a ovela horúcejšie dni ako tento.
Potom zostala prekvapená, pretože povedal, že nemá košelu :"Nemáš? To je smutné..." zasmiala sa a pozrela sa naňho "na chlapcoch košele vyzerajú naozaj dobre..."
To bola pravda. Či to bola sviatočná košela, bavlnená alebo iba košela na doma, stále to chlapcom vždy v košeliach pristane.
"Je to náročné? Nebudem sa pýtať či ťa to baví, inak by si to asi nerobil. Len mi yo príde zaujímavé. Sama by som si na to netrúfla," uznala. Stačilo jej to čo mala zo sebou. Koľko ludí vtedy zabila. A hlavne svojich blízkych. Túto predstavu potrebovala čo najskôr od seba odohnať a znova sa naňho pozrela.
"Nuž, rozprával si o tom dievčatu...že napokon ušla aj tak za kočkou. Tak sa pýtam že či za skutočnou kočkou, alebo to bola metafora..." zasmiala sa na tom. Nevedela by si to predstavit v prípade, že by to bola kočka, ktorú naprikpad držala v rukách.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Jul 13, 2017 5:24 pm

Ulice města

Musel jsem se trochu pousmát. "Ne, popravdě mám jenom dvě trika." Odpověděl jsem jí pobaveně když jsem si to uvědomil. To je tak, když někdo nemá kde bydlet a moc ani za co nakupovat, che. Teď už by to ale mohlo být možná lepší. "Ale tak v triku to taky není na škodu ne?" Zeptal jsem se jí naoko ublíženě a pak se zakřenil. 
Zajímala se jestli je náročné starat se o ně a nakonec poznamenala, že kdyby mě to nebavilo nedělal bych to. "Není to nic lehkého..Trish si to jednoduše přála a dlouho mě přemlouvala než mě k tomu přinutila, takže je i lehčí na zvládání. Nicky si asi ani neuvědomuje co všechno teď dokáže, což je na jednu stranu možná i dobře. Ale je tvrdohlavý, nechci aby někomu ublížil, takže se s nimi držím mimo město." Odpověděl jsem jí. 
Řekla mi jak myslela tu kočku a já pokýval hlavou. "Kočkou jsem mínil kočkodlaka který mi ji odvedl." Upřesnil jsem posmutněle svoje slova.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Thu Jul 13, 2017 7:24 pm

Ulica mesta

Celkom ju to zarazilo. Pracovala ako hľadačka ludí. Takže to pre ňu prišlo nečakane. Nepôsobil tak. Na luďoch si všímala aj tie najmenšie detaili. Ale uňho si to nevšimla. Možno to bolo tým že nechcela zazerať.
"To by som do teba nepovedala...ale tak, máš dve tričká a aj tak sa sem trepeš s kabátom..." jej mozog to nejak stále nechápal. To už pršiplášt by bola lepšia volba. No nie?
"Fufu, to máš ťažké..." prikývla "si ako opatrovateľka..." zasmiala sa nad tou predstavou. "Ale je to od teba milé....opatrovateľka,"
Na perách jej hral úsmev. Potom sa naňho pozrela a vypočula si aj posledné slová čo jej povedal.
"Ouu, to mi je lúto....," zamrmlala a potom sa zamyslela "myslela som si že sú to len rozprávky... Nemyslela som ze skutočne existujú... Ešte som žiadneho nevidela..." uznala a potom sa naňho znova pozrela.
"Čo tak sa prejsť? Chcela by som si to tu obzriet," dívala sa naňho s prosbou v očiach "možno ti dovolím sa o mna postarat, opateovatelka..." zasmiala sa."máš novú prezývku..."
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jul 15, 2017 8:03 am

Ulice města

Koukal jsem na ni. Moc jsem nechápal jak to myslí. "Hele, co bys čekala od někoho kdo žije s dvěma puberťákama ve starý továrně v lese?" Uchechtl jsem se k ní a pobaveně ji sledoval. "Mě to zatím vyhovuje..za továrnou je potok, kde teče čistá voda, když potřebuju vyprat dá se tam zajít, nebo to hodím do koše s prádlem u továren a pak si to jednoduše přijdu vyzvednout na šňůru." Zasmál jsem se trochu a koukal na ni. Jooo, vždycky se dalo najít řešení. 
"A k tomu kabátu...já už jednou řekl - pššššt..." Upozornil jsem ji, že se o tom už neměla zmiňovat, i přesto jsem se pořád uculoval. 
Pak mi ještě začala říkat, že jsem ošetřovatelka. "Spíš vychovatel." Opravil jsem jí pobaveně. 
Řekl jsem jí o Hikaruovi a Sarah. Na oplátku jsem se dozvěděl,že ona nevěděla ani že kočkodlaci existují. "V klidu, ani já o nich do příchodu sem do San Hillesh nevěděl. Slyšel jsem že tohle město táhne nadpřirozeno hodně blízko k sobě..a asi to bude pravda, potkal jsem tu spoustu ras, nejenom vlkodlaky, upíry a čarodějky..jsou tu i liškodlaci, kočkodlaci, smrtonoš.." Mluvil jsem zamyšleně. Pak na ni koukl, jinak jsem civěl chvílemi na nebe a na její kočku. 
Chtěla se projít, tak jsem se rozhodl jí vyhovět, vzal jsem si kabát a hodil si ho přes ruku, pak jsem druhou natáhl k ní, abych jí pomohl zvednout se. "Tak..kam?" Optal jsem se,
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Sat Jul 15, 2017 8:43 pm

Ulica mesta

"Maximálne že by si bol pedofil...," popremýšlala nahlas a nasledne sa zasmiala. Pokývala nad tým hlavou a potom znova povedala:"Nie ... neviem čo by som mala čakať, v dnešnej dobe to je nezvyčajné...,"
Každou sekundou si nevedela čo si má myslieť. Potom ju to celkom zarazilo. Tento chlapec je samé prekvapenie pomyslela si.
"Ak budeš niekedy potrebovať vyprať... ja ti s tým pomôžem... aj keď, to čo hovoríš mi pripomína staré časy dosť. Vtedy sa pralo v riekách a biele prádlo sa dávalo na trávu aby neožltelo..." zaspomínala si nahlas na dobu keď vyrastala. Ona to samozrejme robiť nikdy nemusela. Nepatrili medzi najbohatšie rodiny no na takéto veci maly slúžku ktorá sa starala o pranie a varenie.
Keď ju znova napomenul k tomu kabátu tak iba zdvyhla ruky na znak obranného gesta "Už som ticho....," skusla si peru aby mu do toho už nekecala no stále sa pri tom usmievala.
"To je to isté..." namietla.
"Ach to mi hovor, vyrastala som tu, ale musela som odísť čo najskôr. Na mňa ako novorodenca toto mesto nebolo moc milé," mikla nad tým plecami. Rýchlo zahnala myšlienku ktorá sa snažila dostať do jej hlavy.
Potom k nej natiahol ruku. Až potom si uvedomila že sa jej má chytiť a tak aj spravila a s jeho pomocou sa postavila: "Ďakujem, " popremýšlala "Tak ja neviem, moc to tu naozaj nepoznám... Asi do centra? Myslím? Ak v ňom teda niesme, ani vlastne neviem či trafím domov...." potichu sa na tom zasmiala a poobzerala sa naokolo. V rukách si popravila svojho malého kocúrika ktorého prebralo to že vstala.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jul 15, 2017 11:22 pm

Ulice města - Náměstí

Ublíženě jsem se na ni podíval, když konstatovala, že bych mohl být pedofil. Většinu dalších věcí jsem spíše odkýval. Když ale řekla, že by mi s prádlem mohla pomoci a zavzpomínala u toho, trochu jsem se pousmál. "Jo, tenkrát to byla..hezká doba." Usmál jsem se. I za mě se takhle prádlo věšelo. Ale když jsme zrovna jeli s koňmi pryč, muselo vše být suché, nebo se dosoušelo na bocích vozů. 
Namítla, že ošetřovatelka a vychovatelka je jedno a to samé. Já mávl rukou. "Ošetřovatelky jsou ty co se starají o zdraví, vychovatelky jsou ty, co se starají aby děcka nevlčely." Odpověděl jsem jí, jak to vidím já. 
Svěřila se, že město k ní nebylo příjemné když se stala upírem. "Špatné začátky?" Koukl jsem na ni. "Mě sourozenci vykopli opilého v noci ve městě a ujeli. Tak mě tam proměnil jeden zmetek, taky nic moc začátek." Svěřil jsem se jí na oplátku. 
Konečně jsme se zvedli a pomalu šli. Na její slova jsem jen kývl. "Tak jo, na náměstí..nezapomeň si mazlíka." Usmál jsem se na ni a pomalounku ji vedl směrem, kudy byla nejrychlejší cesta k centru.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:21 am