Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

San Hillesh (Město)

Share
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 01, 2017 11:39 pm

First topic message reminder :

Město

Trhaně se nadechla a pomalu se ji začalo vše černat. Bránila se tomu. Nemohla tu omdlít. byla by akorát napospas nějakým úchylům či bezdomovcům. S tímto však dlouho nedokázala bojovat. Víčka se ji zavřela a jak už dopadla jí bylo jedno. Neví, zda spadla z lavičky, či jen padla na lavičku. Mohla doufat jen v to, že přežije noc. Stejně neměla kam jít, ani co dělat a v žádnou pomoc nedoufala. Její tělo mohlo být ledové, ale zima ji nebyla. Probudit se nedokázala, ani nereagovala na nějaký hluk okolo ní. Sic není bezdomovcem, ale trochu tak i vypadala.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Sep 17, 2017 11:02 pm

Park -> Ulice

Držela se jej a nepustila, samozřejmě do doby, než zastavili a ona neskončila v jeho náruči. Tiskla se k němu a hlavu si položila na jeho hruď. Spokojeně se pousmála a zavřela oči do doby, než ji postavil. Se vším si nechala pomoct do auta a na sedadle si jen uvelebila. Koukat z okýnka bohužel nemohla, ale.. aspoň má chvíli si srovnat myšlenky. Už by nejradši viděla, ale.. nikdy neví, zda se operace povede. Spíše ji jde o to nepřijít o Mitzyho.. i kdyby už nikdy neviděla.. Otočila hlavu jeho směrem a snažila si jej vybavit..
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Sep 18, 2017 2:12 am

Ulice - Dům
Popravdě, snažil se jet co nejopatrněji, i když ulice byli v ruro dobu téměř prázdné. Než pounal Ninu, řídil jinak a moc pozornosti do toho zrovna dvakrát nevkládal. Avšak, díky ní se držel, aby jezdil opatrně, neb jeho počínání předtím nikterak opatrné nebylo. Občas k ní stočil pohled, přičemž si všiml, že je otočená jeho směrem. Pousmál se a natáhl ruku, aby ji pohladil po té její. Za žádnou cenu se jí nevzdá. O tom byl pevně rozhodnutý. Když pak zaparkoval na zahradě za domem, ještě chvíli jen seděl a díval se na ní, než si tiše povzdechl a vystoupil. Auto pak spěšně obešel a otevřel dveře u spolujezdce. Ještě se v rychlosti natáhl a rozepl jí pás, načež pomohl Nině dostat se z auta. Chvíli ji tam nechal stát, než si ji opět vytáhl do náručí a rozešel se k domu. "Mimochodem, objednal jsem tu velkou postel, jak sis přála." Oznámil jí, když si na to rozvzpoměl. Zavřel za nimi dveře a teprve v obýváku Ninu postavil zpátky na zem. Avšak nehnul se os ní ani o píď. A ani to neměl v úmyslu.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 4:50 pm

Ulice -> Dům

Jemně jeho ručku stiskla a nejraději už nikdy nepustila. Chvíli koukala jeho směrem, ale spíše trochu odpočívala a oči nechala zavřené.. potřebuje se nakrmit, ale, počká si, až domů, kdy sám bude Mitzy chtít.. Do ničeho jej nutit nechce a krást mu energii je nepřijde fér, ale.. není na výběr. Po nějakém čase si všimla, že zastavili. Nechala si se vším pomoct a věnovala mu menší úsměv. Nehodlala ani protestovat, když opět skončila v pořádku. promluvil a ona na něj pohlédla. "Opravdu?? A kde bude??" Optala se jej. Doma se přeci jen cítila líp a hlavně cítila jeho přítomnost a to ji hodně uklidňovalo..
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Sep 18, 2017 6:13 pm

Dům
Naklonil hlavu ke straně, jak přemýšlel o tom, na co se jej zeptala. "No, to také záleží na tobě, kde by jsi chtěla být." Odpověděl nakonec, jelikož se sám nemohl rozhodnout, kam postel po doručení složit. Každopádně, teď Ninu dovedl k pohovce, na kterou ji posadil. "Počkej tady chvilku, jen pozavírám okna a hned jsem u tebe." Broukl, když se od ní, byť nechtíc, vzdaloval. Dům se mu podařilo zabezpečit opravdu rychle, přesně tak, jak si myslel. Avšak třas, který jím nyní procházel, jak potlačoval proměnu nebyla zrovna příjemná věc. Každopádně se o tomhle Nině zmiňovat nechtěl. Při zabezpečování domu před útěkem lva také vypustil kočku, která se mu propletla mezi nohama a utíkala zřejmě najít Ninu. Jen si nad tím povzdechl a sám pak došel do obýváku, kde si sedl vedle Niny na pohovku, načež k ní natáhl ruku, aby ji chytil za tu její. "Tak jo... vezmi si." Ještě se rozhlédl, jestli opravdu na nic nezapomněl a pak se otočil zpátky na Ninu.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 7:33 pm

Dům

Zamyslela se nad jeho slovy. Samozřejmě, že by chtěla postel v jeho pokoji, kde se cítí nejlépe, ale.. nebylo by to troufalé?? Možná.. "Kdyby to tobě nevadilo.." odmlčela se na okamžik a nadechla se. "Tak u tebe v pokoji." Dopověděla a nevinně se podívala jeho směrem. Nechala se jim vést na pohovku, načež si na ni sedla. Na jeho slova jen pokývla hlavou. Nekecala mu do ničeho, jen tichounce seděla, dokud neucítila něco malého, co se ji otíralo o nohy. Nahnula by se pro ni, ale stále její bříško není zahojené, proto si pomalu dřepla, přičemž si ji vytáhla do náruče a sedne si zpátky. Položila ji na klín a hladila ji, přičemž pak tiskla jeho ručku. Tirra ji předla na klíně a spokojeně se nechala hladit.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Sep 18, 2017 7:48 pm

Dům
S jejím rozhodnutím souhlasil. Věděl, že se v druhém pokoji necítí zrovna dvakrát dobře, proto mu to ani nijak nevadilo. Stále však čekal, kdy si od něj začne brát energii a jen doufal, že začne co nejdříve, jelikož udržet pod zámkem něco, co se zoufale snaží dostat ven a používá k tomu všechny své dovednosti není zrovna lehké. Doufal jen, že lev neudělá něco, čeho by on potom litoval. Třeba aby jí nedej bože sežral kočku, i když jej na ni už trochu přivykl, ale stejně je zde riziko, že pokud bude kočka utíkat, stane se z ní lovená kořist. Avšak, doufal že se nic takového nestane a navíc... je to jen jeden den. I když, i za jeden den se dá napáchat hodně škody.
avatar
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 20. 11. 16
Age : 18

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon Sep 18, 2017 8:21 pm

Město -> Byt Siriah


Pomalu jsem vyšli. Nevěděl jsem co si myslet a trochu jsem se bál, co bude dál..to bych ale měl hodit za hlavu, stejně se nic nezmění. Slova Sarah mě zarazily a já na okamžik jen zaraženě stál. "Myslím, že má právo vědět o tom." Odpověděl jsem jí. "..pokud se bude ptát, řekni jí to.nehodlám jí lhát.." Řekl jsem nakonec rozhodně a pokračoval v cestě. Sarah mi něco sundávala z oblečení, ale já to nevnímal.
Zanedlouho jsem viděl známé místo, byl jsem blízko Siriina bytu. Pomalu jsem i se Sarah došel po schodech do patra, k jejímu bytu a po zaklepání vešel.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 8:53 pm

Dům

Nějaký čas jen ruku jeho tiskla. Moc energie mu brát nechtěla, ale.. někdy si nemůže pomoct.. Nadechla se a váhavě si pomalu začala brát od něj energii. Ručkou už Tirru nehladila, jen na ni měla jemně položenou ručku. Zavřela jemně oči a pomalu se cítila lépe.. už ne tak slabě. Sama neví, kolik může, proto zase nechá na něj, kolik ji nechá.. Doufá, že se pak nic nestane. Neuhlídá kočku, kdyby se nějak rozeběhla a zachránit ji nedokáže, jelikož nevidí.. Bylo by to hodně komplikované.. Snažila se hrůzné myšlenky zahodit. Neublížil by Tiřře a tím pádem i ji, ne??
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Sep 18, 2017 8:59 pm

Dům
Když ucítil, jak si konečně začala brát energii jen si povzdechl a čekal. Avšak nechystal se k tomu se jen tak odtáhnout. "Pokud budeš unavená... klidně si jdi lehnout ke mě." Zamručel ještě, i když tušil, že tohle jí asi říkat nemusel, každopádně nechal si vzít energii téměř až nadoraz. Ten malý zbytek využil k tomu, aby se od ní odtáhl a ještě trochu vzdálil, než se proměnil. Zatřepal pak hlavou, jelikož mu svět přišel jako kočce po narkóze a raději si lehl. Ještě ani nezaznamenal, že s ním v místnosti je ještě někdo, avšak jistě nebude trvat brzy a přijde na to. Hlavu si teď položil na tlapy. Byl překvapivě unavený, což se mu často nestávalo.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 10:04 pm

Dům

Na jeho slova jen pokývla hlavou. Teď se však cítí fajn, když má od něj dost energie, když se pak odtáhl. Ruku hned stáhla k sobě, když ji pustil. Bylo rázem ticho. Slyšela jen předení Tirry na jejím klíně, ale.. to, co dělá Mitzy, neví. Tiše si vydechla a jen tam tak seděla téměř nehybně. Její pohled směřoval někam do blba a zabloudila někam do myšlenek na časy, kdy viděla.. co všechno špatné i hezké se ji tady událo.. Její největší štěstí je Mitzy. Otec zřejmě na ni kašle, jelikož se dlouho neozval a ani tu nebyl. Co od něj mohla čekat.. práce byla důležitější a plést se mu do toho nechce..
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Sep 18, 2017 10:11 pm

Dům
Po nějaké chvíli zvedl hlavu a zastříhal ušima. Přitom zavrčel a otočil se tak, aby se podíval, kdo další je s ním v místnosti. Všiml si opravdu velmi dobře známé osůbky, která seděla na pohovce. Však to byla ona, která jej pistila z klece, do které jej ten odporný člověk zavřel. Ano, zvířecí uvažování bylo velmi jednoduché. Každopádně jej ten, co s ním sdílel tělo poucil řádně o tom, co se smí a co naopak ne. Kladl na to velmi velký důroz, což zprvu nechápal. Vlastně, nechápal to ani teď, ale třeba mu to později k něčemu bude.

-------

http://fantasy-world-trpg.forumczech.com/viewtopic.forum?t=205

Sponsored content

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:37 pm