Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 598

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 01, 2017 11:39 pm

First topic message reminder :

Město

Trhaně se nadechla a pomalu se ji začalo vše černat. Bránila se tomu. Nemohla tu omdlít. byla by akorát napospas nějakým úchylům či bezdomovcům. S tímto však dlouho nedokázala bojovat. Víčka se ji zavřela a jak už dopadla jí bylo jedno. Neví, zda spadla z lavičky, či jen padla na lavičku. Mohla doufat jen v to, že přežije noc. Stejně neměla kam jít, ani co dělat a v žádnou pomoc nedoufala. Její tělo mohlo být ledové, ale zima ji nebyla. Probudit se nedokázala, ani nereagovala na nějaký hluk okolo ní. Sic není bezdomovcem, ale trochu tak i vypadala.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 541

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Sep 17, 2017 7:13 am

Park
Pousmál se a sklonil hlavu, takže si ji nakonec opatrně opřel o tu její. To, co pak řekla jej potěšilo i zaskočilo zároveň. Až teď si uvědomil, že mu předtím stále zírala do očí. Ne, že by mu to nějak vadilo. Cosi nesrozumitelného zamručel a zavřel oči. O to více začal používat ostatní smysly. Přeci jen nechtěl, aby se k nim připletla neohlášená návštěva, která by ještě k tomu neměla dobré úmysly. Však takovýchto lidí se zde potulovalo poměrně dost.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Sep 17, 2017 12:55 pm

Park

Víc si opravdu nepřeje.. jen zase vidět jeho.. jeho dokonalý oči, které se při delším dívání měnili na kočičí.. něco naprosto kouzelného. Tiskla se k němu co nejvíce a dýchala jeho vůni. Nechce, aby tento okamžik někdy skončil. Mohla by tu s ním takto sedět i celou věčnost. On na to nic neřekl, tak už raději nic neříkala a byla ticho. Nechce si tuto chvíli nějak kazit. S osobou, kterou miluje čas ubíhá opravdu rychle, ale jí to teď bylo jedno...
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Sep 17, 2017 1:45 pm

Park
Povzdechl si a začal ji hladit po zádech. Avšak projel jím napřed sotva znatelný třas. Otevřel oči a zvedl pohled k obloze. Zapoměl na to. Zapoměl na nov, který byl každou chvílí blíž. Tiše zavrčel, neb mu tohle zkazilo plány. Opět však oči zavřel a dlouze vydechl. Nov zrovna v tuto chvíli nepotřeboval. Však se musel starat o Ninu. Nic však neřekl a jen v tichosti seděl a hladil ji po zádech.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Sep 17, 2017 2:04 pm

Park

Odlepila svůj obličej z jeho hrudi, aby na něj pohlédla. "Všechno v pořádku??" Optala se jej pro jistotu. Měla jen takový zvláštní pocit. Jinak se k němu tiskla, jelikož se cítí bezpečně v jeho blízkosti. Doufá, že je všechno v pořádku, jelikož nechce, aby ji něco zatajoval.. když však nic neřekne, ona to zjistit nedokáže.. ne poslepu. Nadechla se jeho vůně, když zase hlavu natiskla na jeho hruď. Byla tak.. příjemná a pohodlná.. malinko se usmívala.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Sep 17, 2017 2:27 pm

Park
Zvedl hlavu, když ucítil, jak se pohnula. Přemýšlel pak ještě hodnou chvíli, jestli jí to má říct, ale ostatně, proč by to neudělal. "Zítra bude nov. Úplně jsem na to zapoměl." Přiznal nakonec a zadíval se kamsi do dálky. Však stejně nic neviděl. Nechce ji tím nijak zatěžovat. Navíc by jí to stejně musel říct. Nemohl ji přeci jen tak nechat v domě bez toho, aniž by jí řekl, co se děje.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Sep 17, 2017 4:07 pm

Park

Čekala na jeho odpověď. Doufala, že se nic neděje.. Svou hlavu zvedla, když promluvil. "To nějak zvládneme.." Ujišťuje jej. Jeden den nějak zvládne.. nic nepotřebuje, až.. na onu energii. Malinko se od něj odtáhla, aby nahmatala jeho ruku. Jemně mu ji tiskla. Ví, že za tohle opravdu nemůže, nic mu ani nevyčítá.. Malinko se usmála a jeho ruku jemně stiskla. "O mě si starosti dělat nemusíš.." Dodala hned a hledala jeho tvář, kterou by chtěla zase cítit.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Sep 17, 2017 4:30 pm

Park
Sklopil pohled a beze slov ji poslouchal. Pak si jen povzdechl. Když pak nahmatala jeho ruku, jen se pousmál a volnou rukou se podrbal na zátylku. Přeci jen z toho nebyl nikterak nadšený, ale nemohl s tím nic dělat. V takovýchto chvílích však svou druhou stránku nesnášel. "Dobře, ale stejně... musíš se alespoň najíst, až přijdeme domů. A tentokrát ti to neodpustím." Byl rozhodnutý, i kdyby nechtěla, přesvědčit ji, aby si od něj energii vzala. Však si ji už nebrala poměrně dlouho. Chvíli pak pozoroval, co dělá, než ji opatrně chytl za ruce, kterými zřejmě cosi hledala a sklonil se k ní, aby ji krátce políbil.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Sep 17, 2017 5:04 pm

Park

Zřejmě v ten den raději nebude nic dělat, aby se něco nestalo, jelikož by ji Mitzy zachránit nedokázal, jelikož by byl v podobě kočičky. Teď jej však raději nepustí, aby zase neponičil koberec, či něco horšího.. Tentokrát by jej neuhlídala, jelikož by jej ani neviděla.. Na jeho slova si jen nespokojeně povzdechla. "Je mi fajn.." zamručela nespokojeně. Nechtěla jej takto zeslabovat, když si od něj musí brát energii. Její mírnou nespokojenost smazal polibek. Hned bylo všechno krásné..
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Sep 17, 2017 5:59 pm

Park
Když se od ní odtáhl, jen poměrně nespokojeně mlaskl. Bylo to však kvůli její předchozí větě. "Žádné odmlouvání nebude." Zamručel. I když to bude jen na jeden den, co u něj byla zpátky z nemocnice, energii si nebrala. Nechtěl jí k tomu sice nutit, ale byl o tom předtím přeci jen poučen jejím otcem a sám nechtěl, aby se jí něco stalo jen kvůli tomu, že si od něj odmítne vzít energii. Navíc, jemu to prospěje, neb nemůže lva zavřít. V kleci stále drží Lilien a má pro ni připraveného něco horšího, než to, aby ji sežral lev. Navíc by toto zjištění nebylo zrovna dvakrát příjemné a na delší dobu by s největší pravděpodobností ztratil chuť k jídlu.
Sarah Farre

Poèet pøíspìvkù : 98

Příspěvek pro Sarah Farre za Sun Sep 17, 2017 7:41 pm

Město
Sledovala jej. Měl pravdu, nebylo to braní jeho přešlapů na sebe, ale bylo to předcházení tomu, aby se tyto přešlapy staly. Však pokud by vaše dítě zabilo sousedovic kočku, taky by to byla spíš vaše vina. Chvíli naslouchala a občas se poohlédla okolo, byli v uličce, kde nikdo nechodí, tedy nemusela mít strach, že by se tu někdo objevil, aniž by je prozradil pach či hluk. Neuvěřitelně ji mrzelo vidět jej takhle a vážně moc si přála, aby tomu mohla předejít.
Stála tam jak solný sloup, když ale začal vzlykat, přešla vedle něj, usadila se vedle něj na zem a vzala jej okolo ramen a jednou rukou jej konejšivě hladila přes rameno. "Tos nebyl ty, neměl jsi nad sebou kontrolu. Ovládl tě hlad a nad tím málokdo zvítězí. Dokonce i já jsem málem zabila, když jsem dlouho nepila. Jen díky jinému nadpřirozenému jsem tenkrát nezabila půlku města." Snažila se k němu mluvit tiše a konejšivě, alespoň zmírnit tu vinu kterou právě nesl na ramenou, když už ji nemohla smazat úplně.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Sep 17, 2017 7:42 pm

Park

Něco si zamrmlala, ale.. už více neprotestovala, i když nesouhlasila s tím. Neměla však na výběr a pak si od něj bude muset vzít energii. Na Lilien ona zapomněla. Teď ji vypustila z hlavy, když byla tady sama s Mitzym. Nechtěla svou mysl zase znepříjemnit a všechno tím zkazit. Jemně jej držela ze ruku a koukala snad do jeho očí. Jemně jeho ruku tiskla a nehodlala pustit. Klidně by tady mohla sedět i celou noc, ale.. neví, jak to vůbec bude zítra. Snad tohle všechno dopadne dobře.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Sep 17, 2017 7:51 pm

Město

Chvěl jsem se a snažil jsem se to zastavit. Bohužel to vůbec nešlo. Pomalu jsem se nadechoval a vydechoval, ve snaze to ze sebe nějak dostat. Promnul jsem si kořen nosu a dál tam zničeně seděl. Cítil jsem slzy jak mi stékali po tvářích. Připadal jsem si strašně potupeně. 
Sarah si sedla vedle mě a hodila mi ruku kolem ramen, snažila se mě ukonejšit. 
"Já si to uvědomuju ale...nikdy dřív jsem nezabil nikoho s tím, že bych se to později dozvěděl..strašně dlouhou dobu jsem se snažil naučit se plně ovládat, aby jiní nemuseli zbytečně trpět..a teď? Je to tu znovu..jen teď to budu vnímat víc, protože jsem u toho..byl, když se to stalo.." Nevěděl jsem jestli mě pochopí. Byl jsem zmatený a sám jsem nerozuměl tomu co říkám. Opřel jsem se o stěnu za mnou a sledoval nebe nad námi. "..možná toho bylo třeba abych se začal hlídat.." Zamumlal jsem zrušeně, doufaje, že už se to nikdy nestane. Nechtěl jsem zabíjet..ne bezdůvodně.
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Sun Sep 17, 2017 8:05 pm

Město
Sledovala jej a poslouchala jej. Nad jeho slovy chvíli přemýšlela, tušila, jak to myslí. Zkrátka byl vlkodlak, naučil se ovládat přeměnu, což se povede málokomu, a najednou je z něj hybrid, něco mnohem silnějšího, a on na tom všem musí pravděpodobně pracovat od znova. "Chápu že je to těžké, ačkoli si ani nedovedu představit, jak moc. Ale neboj, znova už se to nestane." Řekla to přesvědčeně, jelikož to myslela vážně. On si sice myslel že ne, ale z části to byla její vina, kdyby nebyla tak ohleduplná, nebo zabržděná, kdo ví co z toho to bylo, prostě by jej donutila se napít z někoho, kdo byl poblíž. Nenechala by jej odejít z náměstí a nevedla by tu slepou bláznivou holku domů. Nic z tohohle by se nestalo. Každopádně, to co řekl naposledy, mohla být pravda. Díky tomu se může stát psychicky silnějším.
"Pokud se teď nerozhodneš zabíjet lidi na potkání, a budeš se snažit hlídat svůj hlad, rozhodně jejich životy neskončily zbytečně." Možná že to znělo jako nějaké klišé ze starého filmu, ale myslela to vážně. První smrt u upíra často rozhodne, jestli se upír bude snažit vraždám vyhýbat či nikoli, proč by to bylo u hybridů jinak?
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Sep 17, 2017 8:06 pm

Park
Usmál se, když už více neprotestovala. Stejně by ji tím otravovat nepřestal, tedy... dokud by mohl. "Půjdeme domů?" Zeptal se po poměrně dlouhé chvíli, kdy jen mlčel a naslouchal jejímu srdečnímu tepu. Nerad rušil tuhle chvíli, ale bohužel ještě musel zabezpečit dům, neb by nebyl rád, kdyby mu lev utekl a on by se druhý den probudil bůh ví kde. Avšak nijak nepospíchal, zvládne to udělat rychle, takže pokud Nina nebude chtít, nemá problém s tím tu dál jen sedět a užívat si její přítomnost. Pohled do očí jí samozřejmě opětoval, neb i když měla oči slepé, shledával je stejně hezkými, jako předtím.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Sep 17, 2017 8:19 pm

Park

Nemělo moc cenu se s ním hádat a zrovna o tomto.. myslel to s ní dobře, to chápe.. jen jej nechtěla okrádat o energii. Zamyslela se nad jeho otázkou, načež souhlasila. "Jo, už jsme tu byli celkem dlouho.." Odpověděla mu, i když by tu byla s ním stále, ale.. sama se cítila unavená, ale to spíše dlouho, že se dlouho nekrmila. Malinko se na něj usmála a pomalu začala zvedat. Jelikož celou dobu seděla na svých nohách, měla je ztuhlé, ale trochu zavrávorala. Lehce se ji černalo před očima, ale samozřejmě se snaží vypadat, jakoby se nic nestalo.. Tohle se hold někdy stává.. Promnula si oči a hned na to zamrkala, aby se vzpamatovala.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Sep 17, 2017 8:42 pm

Město

Už jsem neodpovídal, začínal jsem si to navzdory stresu a tomu pocitu viny urovnávat v hlavě. Věděl jsem co se stalo, proč se to stalo, kde byla chyba. Největší chyba byla ta, že jsem dlouho nepil. Ten neklid který zapříčinila nechtěně Siriah to podtrhl a já se přestával ovládat. Stihl bych odejít z města, aniž bych někomu ublížil, kdyby mě to děcko nevyprovokovalo. Povzdechl jsem. Byl jsem značně klidnější. "Už se to nestane..už nikdy..bez důvodu nezabiju.." Nadechl jsem se a pak se pomalu začal zvedat. Cítil jsem se lépe. Oblízl jsem si rty, ulpěla na nich ještě nějaká krev. Panebože proč to nemohli být lovci? Proč jsem nenarazil na lovce co by mě začali provokovat a zkoušeli mě zranit? Hned bych se cítil lépe..argh..tiše, tiše, TIŠE! Nespokojeně jsem zamručel a promnul jsem si kořen nosu. Zavřel jsem oči a chvíli stál na místě, pak jsem natáhl ruku k Sarah. "Pojď..vrátíme se." Řekl jsem stále lehce rozrušeně a čekal kdy se mě chytí. Jakmile byla na nohou, vydal jsem se k Siri.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Sep 17, 2017 8:48 pm

Park
Pousmál se a počkal, než se zvedne. Teprve potom se zvedl i on. Zatřásl hlavou, aby mu zmizeli černé fleky, jenž se mu utvořili v pohledu, vlivem toho, že moc rychle vstal. Protáhl si ztuhlé nohy i záda a téměř ihned poté vzal opatrně Ninu za ruku. Přemýšlel, jestli ji má trápit tím, že ji nechá jít po vlastních, ale možná by bylo lepší, kdyby si nohy trochu protáhla. Však tady seděli bez pohybu pořádně dlouho. Krátce ji zatáhl za ruku a pomalu, tak aby mu stíhala, se rozešel zpátky k autu. Přeci jen jej tam nechtěl jen tak nechat.
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Sun Sep 17, 2017 8:54 pm

Město
Nikdy neuměla konejšit lidi, ačkoli to většinou všichni okolo ní věděli. Jen mlčky pokývala hlavou, nad čímsi jako jeho slibem jemu samému. Když vstal, zůstala ještě chvilku sedět, podle toho, jak se rozhodne, jestli tu nechce ještě počkat. Když k ní ale natáhl ruku, kývla a s jeho pomocí se vytáhla na nohy. Ruku mu pustila a společně s ním se vydala k bytu té dívky.
"Předpokládám, že bude jednodušší, když tvá přítelkyně nebude vědět, co se stalo....." Chtěla se ujistit, jí bylo jasné, že s někým, jako byla ta dívka by to nejspíš zamávalo, a proto se o tom nechtěla zmiňovat, ale bylo to jen na Sebastienovi. Mimoděk mu smetla z rukávu dlouhý vlas, co tam byl. Pravděpodobně některé z těch dívek, ale nekomentovala to a nepředpokládala, že by si všiml, co mu smetla z oblečení. Cestu k bytu dívky již znala, ale i tak nechala Sebastiena, ať ej tam dovede.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Sep 17, 2017 9:22 pm

Park

Chvíli tam jen tak stála, jelikož nevěděla, kde je správná cesta, proto musela čekat na něj, aby ji vedl správně k autu. Až ji popadl za ruku, tak se rozešla někam po jeho boku. jeho ruku jemně tiskla a nehodlá jej pustit, i když.. má vnitřní obavy, že ji tady nechá.. i když on takový není, ale snaží se na to nemyslet. Zvládne jít po svých a není dobré se stále nechat nosit, i když.. ne že by si stěžovala.. byla hlavně ráda, že byla s ním.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Sep 17, 2017 9:46 pm

Park - Ulice
Po cestě se na ní sem tam podíval. Opravdu neměl v úmyslu ji tady nechat. Když vyšli z parku, ještě chvíli ji nechal jít po svých, než se zastavil a vytáhl si ji do náruče. Spokojeně u toho vydechl a znovu vykročil. Donesl ji až k autu, kde ji na malou chvíli postavil na zem, když otvíral dveře a následně jí pomohl se do auta dostat. Zavřel za ní dveře a auto obešel. Sedl si pak na místo řidiče a ještě se natáhl, aby ji připoutal, než se pohodlně usadil, nastartoval a vyjel směrem k domu.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:48 pm