Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 595

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 01, 2017 11:39 pm

First topic message reminder :

Město

Trhaně se nadechla a pomalu se ji začalo vše černat. Bránila se tomu. Nemohla tu omdlít. byla by akorát napospas nějakým úchylům či bezdomovcům. S tímto však dlouho nedokázala bojovat. Víčka se ji zavřela a jak už dopadla jí bylo jedno. Neví, zda spadla z lavičky, či jen padla na lavičku. Mohla doufat jen v to, že přežije noc. Stejně neměla kam jít, ani co dělat a v žádnou pomoc nedoufala. Její tělo mohlo být ledové, ale zima ji nebyla. Probudit se nedokázala, ani nereagovala na nějaký hluk okolo ní. Sic není bezdomovcem, ale trochu tak i vypadala.
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 80

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Thu Sep 14, 2017 7:16 pm

Byt Siriah
"Silvo, pust!" Rozkázala mu Siriah a on jí opravdu pustil. Pak se vydala k Sebovi, jenže cítila jak je napnutý. Raději sklopila hlavu k zemi a mlčela. Bylo jí to docela dost trapné, ale stejně se pak vydala za ním do obýváku. "Sebe? Co se stalo?" Lloyd si mezitím pohledem měřil onu prapodivnou stvořitelku Seba. "Takže on je jako přítel mojí sestřenky?" Zeptal se a povytáhl obočí. Pak se raději vydal do kuchyně jim udělat něco k jídlu a pití. Siriah si mezitím sedla vedle Seba a tvářila se jako když jí ulítly všechny včely. Nechtěla sem způsobit tohle jen, když sem se bavila se svým bratránkem. Opravdu sem to nechtěla udělat, ale co se dalo dělat. Spíše se tvářila jako boží u mučení. "Víš, že sem to tak nemyslela? Nechtěla sem vypadat, jako kdybych měla raději svého bratrance než tebe, protože není nic důležitějšího než ty víš to... ne? Nechci o tebe přijít Sebe, ale konečně sem mohla zase potkat Lloyda, konečně se nám to zase povedlo a ty si byl pryč...musela sem to tady nějak zvládat, ale nešlo to a najednou se tu objevil on.." Ona byla hodně citlivá, proto jí tohle vehnalo slzy do očí. Lloyd mezitím přišel k ním a položil na stolek čtyři hrníčky s vařící tekutinou na stoleček. Ve dvou byl zelený čaj bez cukru a v dalších dvou kafe pro něj a Siriah. Vedle šálků byl hned cukl, kterým si návštěva mohla osladit jejich čaj. "Pro něco k zakousnutí ještě dojdu." Oznámil a raději se zase vytratil z místnosti. Prostě o něj nemohla přijít, bylo to hodně špatné, jako kdyby jste byli závislí na droze a ta vás nutila si jí pořád brát dokola a dokola, takhle se nějak cítila. Milovala Seba více než kdy mohla milovat Kindreda, bylo to takové...pro ní hodně nové.
Sarah Farre

Poèet pøíspìvkù : 98

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Sep 14, 2017 7:36 pm

Byt Siriah
Všechno se uklidnilo, aniž by musela něco udělat. Seb se přemístil, dívka šla hned za ním a ten muž odešel tak jinam. Sarah se přemístila tak nějak mezi průchodové dveře aby viděla do místnosti, v které všichni byli. Nebo alespoň většina. Nepromluvila, to že se předtím představila byla pouze slušnost, nyní ale začínala opět získávat pocit, že by tu neměla být, ale zase musela dohlédnout na to, že se Seb v dohledné době nají krve, jinak by to dopadlo špatně. Ona když se naposledy nenapila, vyvraždila málem celé město.
Zůstala v uctivé vzdálenosti a pouze poslouchala. Na stole byl hrníček s čajem i pro ní, na chvíli k němu sjela pohledem, ale neopustila své místo u futer. Založila si ruce na hrudi, nebylo to nijak urážlivé gesto, spíš jen aby měla co dělat s rukama Když slyšela jak se dívka snaží Sebovi omluvit, pro sebe se pousmála. Vypadala jako milá a citlivá dívka, přesně něco takového Seb potřeboval, alespoň by jej mohla malinko uklidnit. Atmosféra se v místnosti přehoupla, ale ani tak to nebylo úplně nejlepší, teď to bylo spíš jakési smutné?
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu Sep 14, 2017 7:50 pm

Byt Siriah

Okamžik jsem jen napjatě seděl, a poslouchal ji. Pak jsem se zhluboka nadechl. Měl jsem chuť jí na to říct něco slušně od plic. "Siri..já to chápu ale..uvědomuješ si jak to vypadá? Po dvou měsících, co jsem se neviděli a co jsem tě hledal se vrátím a..je tu naprosto cizí chlap, co si tě táhne k tělu snad víc než já?" Střelil jsem po ní okem a pak nevrle vydechl, než jsem ji schoval pod paži a objal ji. "Ani nevíš jak strašně jsem tě chtěl vidět.." Zašeptal jsem jí do ouška, mezitím co jsem ji vískal ve vlasech. Lloyd, po kterém jsem se stále stejně nevraživě díval se stáhl do vedlejší místnosti a po chvíli se vrátil. Povzdechl jsem a koukl se na Sarah. "Nemyslím si, že musíš stát mezi futry." Broukl jsem k ní a hodil očkem po volném místu na gauči. Pak se nadechl. Bylo mi z hladu zle. "Nezdržím se tu dlouho, poměrně velkou chvíli jsem se nekrmil." Řekl jsem jí jenom a pohladil ji, pak se podíval na Lloyda. My dva vycházet nebudeme, to jsem věděl na sto procent. "Každopádně potom se vrátím." Řekl jsem ještě a nadechl jsem se. Bylo mi opravdu zle. Napadlo mě, jestli by to mohl ten čaj alespoň trochu přehlušit.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 540

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Thu Sep 14, 2017 7:54 pm

Park
Všiml si, že zakopla, takže ještě trochu zrychlil, než se vedle Niny zastavil a klekl si. Opatrně ji sebral ze země a přitáhl si ji k sobě. "Už mi takhle neutíkej. Prosím." Sklonil hlavu a zhluboka se nadechl její vůně. "Nikdy mi nebudeš na obtíž. Už to neříkej." Dodal po chvíli a trošku zesílil stisk, kdyby mu náhodou chtěla zase někam utéct. Miloval ji. Ano, už to nebylo poujé mít rád. Popravdě, už delší dobu, ale až teď si to doopravdy přiznal.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Thu Sep 14, 2017 8:21 pm

Byt Siriah
Stiskla si medailon co jí dal Lloyd na krku. "Hodně mi pomohl Sebe, nikdy dříve sem necítila takové spojení s minulostí svých rodičů jako teď, ale.. je to snad nejlepší, co sem od jejich smrti zažila. Navíc sem se hodně trápila, když si odešel. Netušila sem, jestli se ještě vrátíš, když jsem na tebe před tím tak vyjela a vlastně sem netušila jestli se vůbec chceš vrátit. Jinak jestli jde o to, že si mne táhne hodně k tělu, tak je to prostě v našem vztahu takové. Vždy mne vyslechl a poradil nejlepší řešení, odkrýval mi vše o tom, co věděl o mých rodičích a já mu zase mohla říkat něco, co mi máma řekla o jeho otci. Ale vím, že mezi námi je prostě tlustá mezera, kterou sem mu zakázala překračovat a vlastně ani se mnou nespal v posteli, čili noční můry o té autonehodě sem měla pořád." Zase vytáhla znova to téma, to o smrti jejích rodičů. On jí však objal a ona se trochu uklidnila. "Já sem tě...zase chtěla slyšet, protože to je jediné co mohu udělat. Ještě cítit tvojí vůni a dotýkat se tě." Pořád však měla na mysli tu hroznou autonehodu. Slyšela jak její rodiče křičí a ona se probírá hned po zásahu stromu. Stáhla ruku ke svým očím a přejela po lícní kosti, kde bylo vidět pár jemných jizviček. "Ať si klidně sedne." Usmála se však takovým smutným způsobem. "Siriah! Dávej pozor!" Slyšela v hlavě hlas svého otce, když se poprvé pokoušela zatancovat onu sestavu. "Lloyd mi mezitím bude pomáhat. Nebudu tu sama." Usmála se na něj a cítila jak si Lloyd sedá na pohovku. "Měl bys ses jít nakrmit, nevypadáš nejlépe." Jeho hlas byl klidný, nechtěl však aby se přítel jeho sestřenky trápil. "Vím, že sem ti nesedl, ale opravdu vypadáš na umření." Zamumlal raději tiše.
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Sep 14, 2017 8:31 pm

Byt Siriah
Ačkoli byla přizvána, aby se posadila, ještě chvíli počkala. Netrvalo to dlouho a někdo nadhodil, aby se šel Seb nakrmit. S tím plně souhlasila. Nechala je chvíli, aby dokončili rozhovor. Ona byla něco jako hlídací pes, dalo by se říci. Šla sem jenom proto, že jí to nabídl Sebastien a dlouho se neviděli a ji jak jinak než zajímalo, jak se má a jestli se mu vede dobře. Byl pro ní jako její syn, však mu dala něco jako druhý život, upíří, a udělala by to znova, nenechala by nikoho zemřít. Ačkoli... nemyslela si, že by za svůj život ještě někdy někoho proměnila, nezmiňovala se o tom, ale přeměna někoho je velká odpovědnost a ona si na sebe nechtěla brát víc než unese, už takhle by byla hrozná matka, však nechala Sebastiena kdo ví jak dlouho šmajdat po lese, ne moc dlouho poté, co jej proměnila.
Když zrovna nikdo nemluvil, potichu si odkašlala. "V tomhle musím souhlasit. Ta krev co jsi měl ti nemůže stačit, pokud chceš zůstat tady, klidně můžu nějakou krev obstarat, jen mi musíš vrátit tu lahvičku." Nechtěla jej odsud tahat a ona si tu ani nepřišla nějak vítána, proto by ocenila, kdyby mohla na chviličku na čerstvý vzduch. Jen sem nechtěla nikoho vléct a v dlaních by mu tu krev asi sotva donesla, takže jen potřebovala nádobku, kterou měl pořád u sebe. Podívala se na něj a čekala, až ji podá lahvičku, nebo pokud se rozhodne jít sám. To by samozřejmě šla s ním, co kdyby se neovládl a daného člověka přizabil? To by bylo něco, co by si na triko vzít nechtěla.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Sep 14, 2017 8:33 pm

Park

Pomalu se začala zvedat, ale nejvíc ji pomohl právě on, jelikož ji doběhl. I ona se k němu co nejvíce natiskla, aby se cítila v bezpečí. Poslouchala jeho slova, i když se jemně chvěla, byla moc ráda, že je teď u něj. Jen malinko na jeho slova pokývla hlavou a zavřela oči. Jeho vůně ji pomalinku uklidňovala. "Že.. že mne nikdy neopustíš??.. i kdybych na tom.. byla sebehůř??.." Zvedla malinko svou hlavu k němu. Její očka byli malinko načervenalé, jak plakala. Hlavně.. ať se dělo, či jak se chovala.. nechce být bez něj.. Bez něj je nic. On je jediný, kdo ji dokáže udržet někde v rovině, i když je jako na miskách vah. Někdy dobře.. někdy hrozně..
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu Sep 14, 2017 8:43 pm

Byt Siriah -> Náměstí

Nad jejími slovy jsem otráveně vydechl. Nelíbilo se mi to poslouchat. měl jsem ji rád, ale on? On se mi nelíbil..proč o něm mluvila, jakoby to byl nějaký drahocenný poklad? Možná to byla žárlivost a možná svojí špetkou do mlýna přidal  i fakt, že jsem byl doopravdy vyhladovělý. "Dobře." Zamručel jsem jenom. Nemohla ode mě ale čekat, že budu tolerovat jak ji u sebe držel. Normální obejmutí bych asi vzal. Tohle mi přišlo až majetnické. Po další větě jsem se lehce pousmál, spíše posmutněle. Nekomentoval jsem to, že to byla ona kdo zmizel. Jen jsem ji dál držel a hladil ji, ke štěstí mi to momentálně stačilo. 
Prý ji tu na tu chvíli ohlídá Lloyd. Proč ho najednou tak strašně potřebovala? Dřív si vystačila sama. Měl jsem chuť do něčeho praštit, pokud možno do něho. Žárlivost se mnou dělala hodně. I on souhlasil, že bych se měl jít nakrmit..vlastně všichni se na tom shodli, včetně mě. Přišlo mi to, jakoby se mě snažili co nejrychleji vystrnadit ven. "Vím o tom." Odpověděl jsem a pak Siri pustil. Jestli se vrátím a zase mu bude viset kolem krku, asi jednoduše odejdu, asi tam nebudu stejně vítán, ne?
"Vrátím se později." Zamumlal jsem jenom a pak se rozešel zase ke dveřím. 
Jestli se mnou šla Sarah, pravděpodobně si až moc dobře uvědomovala jak nepříjemně mi bylo. 
Otevřel jsem dveře a odešel ven, za dveřmi jsem se ještě ošil a zhluboka se nadechl. "Tohle jsem nepředpokládal." Zamručel jsem. Ruce jsem strčil do kapes a pomalu scházel schody.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Thu Sep 14, 2017 8:48 pm

Park
Pomalu a vlastně již automaticky s ní začal pohupovat. Přitom přejížděl pohledem lidi, kteří kolem procházeli a zase se dívali jejich směrem. Jako by se mu ji snažili vykoukat. Proto tiše zavrčel, avšak po chvíli již obrátil pohled k Nině. "Tebe nikdy." Odpověděl a ještě se nad tím zamyslel. "A rozhodně ne ve chvíli, kdy bys na tom byla opravdu hodně špatně." Tohle párkrát zažil. Jeden se na druhého vykašle v tu nejméně vhodnou chvíli a ne, rozhodně tohle nechtěl praktikovat také. Navíc, bez Niny by jeho existence nebyla možná. Zachránila jej, když ho onehdy srazila, i když to tak zprvu nevypadalo. To byl také jeden z důvodů, proč se o ní chtěl starat, i kdyby dopadla jakkoli. O druhé nemocnici se však zatím stále nezmínil. Ne, že by jí to chtěl zatajit nebo něco podobného, avšak přeci jen si počká, dokud se úplně neuklidní.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Thu Sep 14, 2017 9:20 pm

Byt Siriah -) Náměstí
Zatnula ruce v pěst, spíše to bylo gesto, které zakryla falešným úsměvem. Pak když se Sebastien zvedl naštvaně vydechla a zvedla se. Popadla svojí bundu a vydala se do tedy do předsíně, kde si na nohy nasadila boty a vydala se po schodech ven. Spíše byla velice opatrná, než aby schody sbíhala po dvou. Nasála pach Seba a vydala se za ním, Lloyd raději zůstal doma, tohle si musela vyřešit sama. Sledovala jeho stopu až na náměstí, kde se zastavila a povzdechla. Bylo to jako v ten den, kdy se pohádala s Kindredem. Oklepala se a upřela pohled k nebi, opravdu vždy byla taková? Sevřela ruce v pěst a nechala svoje tělo klesnout na zem, spíše tam teď seděla a nechávala myšlenky proudit svou myslí. Vzpomínky okolo ní vířili a ona se jim nebránila, jen tam seděla a nechávala se obklopovat temným oblakem smutku. Netroufala se na něj již znovu promluvit, raději nechávala zaryté své nehty do bundy a před očima vzpomínky být.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Sep 14, 2017 9:44 pm

Park

On už jednoduše ví, jak na ní. Nakonec hlavu zase na něj opřela a zavřela oči. Hned ji bylo lépe.. Samozřejmě že ji potěšila jeho slova a zároveň uklidnila, dokonce se malinko usmála a tiskla se k němu, jako nějaké kotě. "Děkuji.. za všechno ti děkuji.." Vydechla tichounce do jeho hrudi. Hlavně je mu vděčná, že se ji už dávno nezbavil, když na tom je někdy hrozně. Proto jej tolik miluje.. Chová se k ní mile, stará se o ní a dává ji vše, co potřebuje, aby se cítila dobře. "Mik mi.. vrací vzpomínky na všechno špatné.. omlouvám se, zda jsem.. moc panikařila, ale.. nemohu mu zapomenout, jak se zachoval.. jak se mne chtěl zbavit.." vydechla ze sebe nakonec, ale.. už se tím nechtěla zatěžovat..
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Thu Sep 14, 2017 10:08 pm

Park
Poslouchal ji, a přitom se pousmál. Na chvíli ji jednou rukou pustil, avšak jen proto, aby ji mohl pohladit po tváři. "Už na něj nemysli... nedošlo mi to, když jsem tě tam vzal. Promiň." Zadíval se jí do očí. Měl jen štěstí, že se mu podařilo přemluvit šéfa, aby si mohl vzít práci domů. Však jinak by na ni ani v nejmenším neměl čas. "A ty... už přestaň utíkat. Hrozně to provokuje." Vydechl. Byla to pravda. Zvíře v něm dychtilo po tom, aby se za ní mohlo rozběhnout samo a ulovit ji. Takhle přímo jí to však říct nemohl. Nechtěl, aby se jej nedej bože začala ještě k tomu všemu bát.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Sep 14, 2017 10:30 pm

Park

Stále se k němu tiskla, ani se od něj odtáhnout nechtěla. Zvedla k němu po chvíli pohled, i když.. do jeho očí bohužel neviděla.. "Neomlouvej se prosím.. nezlobím se na tebe.." Řekla tiše a pokusila se znovu pousmát, i když.. po jeho dalších slovech svůj pohled zase sklopila. "Moc se.. omlouvám.." Moc.. to nepochopila, ale trochu ji došlo, že bude lepší se neptat na vysvětlení, aby zase.. k něčemu podobnému nedošlo. Schovala zase hlavu do jeho hrudi, aby se nadýchala jeho úžasné vůně. Byla opravdu příjemná a lákavá, jako droga.
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Sep 14, 2017 10:30 pm

Byt Siriah -> náměstí
Byla ráda, když souhlasil. Nemusela jej tím pádem nutit. Odpinkla se od futer, o které se doteď opírala a vyšla ven za Sebastienem. Na chvilku se zastavila, když za sebou zavřela dveře. Chápavě se podívala na Seba. Nevěděla, jak pomoci. "Chápu že jsi rozhozený, naštvaný možná. Ale konec konců je její rodina a nemůžeš po nikom chtít, aby se vzdal své rodiny, ne?" Hned co opustila byt byla o něco mluvnější a klidnější. Na chvíli mu položila ruku na rameno, tu však sundala jakmile se rozešel po schodech. Šla za ním, ale už nic neříkala, nechtěla mu nějak přivodit další starosti nebo to ještě zhoršit.
Došli až na náměstí, to už Sarah však věděla, že za nimi jde ta dívka. Na chvíli se zastavila a otočila. Šla za nimi jako štěňátko. Což nemyslela nějak urážlivě, milovala psi. Seb o tom nejspíš už taky věděl, nebo si toho nevšiml. Ačkoli jej na to samozřejmě upozornila. "Myslím že za námi jde tvá přítelkyně, asi bychom na ní měli počkat, aby se jí něco nestalo." Což myslela smrtelně vážně, co kdyby tu byl nějaký blbec kolem? Už chtěla jít o kus dál, aby si to mezi sebou vyřešili, ale v tom se dívka zastavila a sedla si na zem. Sarah se zadrhla v kroku a po chvíli se pomalu otočila tam kde seděla dívka. Došla tak na dva metry od dívky a čopla si na bobek. "Neměla bys sedět na zemi, nachladneš." Usmála se ačkoli to dívka co byla slepá nemohla vidět a sledovala ji. Nechtěla se k ní přibližovat, aby jí nevyděsila, ale zároveň jí tam nechtěla nechat sedět. Zároveň si však držela v merku Seba a dávala pozor i na něj.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Sep 15, 2017 6:38 am

Náměstí

Když na mě Sarah promluvila, na okamžik jsem se na schodech zastavil. Neotočil jsem se na ni. "Nemám z něj dobrý pocit." Odpověděl jsem jí prostě a nadechl se. "Třeba je to jen tím hladem..možná budu pak všechno vnímat jinak." Dodal jsem se semknutými víčky a pak udělal po schodech pár dalších kroků. Nechal jsem její ruku sjet po rameni dolů a koukl jsem po ní. S lehkým úsměvem jsem poté pokračoval.
Stejně jako Sarah jsem si toho všiml. Její pach byl pořád výraznější, byla tu někde s námi. Když mi to oznámila, kývl jsem na to hlavou. "Vím o ní.." Odpověděl jí. Asi jsem opravdu měl nějak mozek v úplné tmě, jelikož mi jednoduše nedošlo, že by se jí něco mohlo stát, když je teď venku. Povzdechl jsem, musel jsem se nakrmit co nejdřív, aby se to zlepšilo. 
Spolu se Sarah jsem došel k tomu kotěti, co teď sedělo na zemi na chodníku a aniž bych se jí na to ptal, chytil jsem ji pod rukama a pod koleny. Zvedl jsem ji do náručí a pokusil se ji alespoň trochu zahřát. "Budeš nemocná.." Zamručel jsem k ní nespokojeně a rukou která ji držela pod zády jsem ji začal hladit po paži. Pak jsem se rozhlédl. "Je mi to proti srsti tě takhle zneužívat.." Zamumlal jsem směrem k Sarah a koukl na ni. Když tu byla Siri, nechtělo se mi jít na lov..byla citlivá, nemuselo by se jí to dvakrát líbit a není třeba ji stresovat ještě o něco více než to během tohodle týdne přijde. 
"..ale mohla by jsi mi najít nějakou krev? Nebo tu na okamžik počkat s ní? Nechci ji do něčeho takového zatahovat zbytečně moc." Zamumlal jsem a tázavě ji sledoval.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Sep 15, 2017 11:30 am

Park
Tiše ji poslouchal. Naštěstí neměl ve zvyku lidem skákat do řeči, takže mlčel a jen ji pozoroval. Vlastně ji a všechno okolo. Naklonil hlavu ke straně, když domluvila. Ještě nějakou chvíli mlčel, než si povzdechl. "Nemusíš se omlouvat." Popravdě jej to všeak dostalo. Však utíkala od něj. Každopádně to nechtěl přiznat. Ne sobě, ale Nině. Znovu ji pohladil a pak zhluboka vdechl její vůni.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Sep 15, 2017 4:32 pm

Park

Nechtěla jej trápit, i když.. ví, že to s ní nemá jednoduché.. S ní už to jednoduché nebude asi nikdy.. ne teď.. Trhaně se nadechla a tiskla se k němu co nejvíce. Vyčítá si, všechno špatné, čím si kvůli ní musel projít.. Více už toho neříkala. Ani tisíc omluv nevyjádří, jak ji vše moc mrzí.. Miluje ho však a tak tomu i bude. Nedokáže bez něj být, i když.. rozutekla se pryč, ale to nebylo proto, že by mu chtěla utéct, ale.. chtěla utéct sama před sebou.. před jejími problémy, které ji zevnitř užírají.. Nemohla si pomoct.. někdy dělala hodně špatná a nedomyšlená rozhodnutí..
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Sep 15, 2017 5:58 pm

Park
Narovnal se, aby si protáhl zruhlá záda a mohl tak ještě jen bez pohybu sedět. "Chtěl bych ti ještě něco říct." Začal po chvíli opatrně. Sklopil k ní přitom pohled a pousmál se. "Pokud opravdu chceš být raději slepá... neberu ti to, ale pokud ne, je tu ještě jedna nemocnice, kde není žádný Mik. Nic takového." Vyklopil nakonec jen pomalu. Přitom ji upřeně pozoroval. Však nechtěl, aby to vyznělo, jako že se jí jednoduše pokouší zbavit. I když... v danou chvíli to tak doopravdy vyznít mohlo.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Sep 15, 2017 8:03 pm

Park

Když opět promluvil, zvedla k němu hlavu a čekala, co ji řekne. Vyposlechla jej, ale.. pak svůj pohled zase sklopila. "Já... já nemyslela vážně, že chci zůstat slepá..." Trochu se od něj odtáhla a pohled nezvedla. Bála se tam být.. bála se Mika a doktorů.. u nich na operaci nechtěla podstoupit, ale tohle mu říct nechce.. Trhaně se nadechla a chtěla se opět uklidnit. Proč by chtěla zůstat slepá?? Rozhodně nechce být na někoho odkázaná, jak je teď na něj.. Vždyť kvůli ní nemá jak žít svůj život..
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Sep 15, 2017 8:27 pm

Park
Cítil, že se od něj trochu odtáhla, takže si jen odfrkl. "Kdybys chtěla, můžu domluvit termín v té druhé. A budu tam na tebe celou dobu čekat." Je pravdou, že by pro ni udělal cokoli. Naklonil pak hlavu ke straně a zavrčel na paničku, co na vodítku za sebou vláčela, dle něj naprosto odporného psíka. V zavrčení odhaloval zuby a nevypadal zrovna dvakrát mile. Nicméně, taky mu to mohlo jen tak připadat. Však většina koček nemá psy v lásce.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:53 pm