Fantasy World

Fantasy tRPG

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 746

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 01, 2017 11:39 pm

First topic message reminder :

Město

Trhaně se nadechla a pomalu se ji začalo vše černat. Bránila se tomu. Nemohla tu omdlít. byla by akorát napospas nějakým úchylům či bezdomovcům. S tímto však dlouho nedokázala bojovat. Víčka se ji zavřela a jak už dopadla jí bylo jedno. Neví, zda spadla z lavičky, či jen padla na lavičku. Mohla doufat jen v to, že přežije noc. Stejně neměla kam jít, ani co dělat a v žádnou pomoc nedoufala. Její tělo mohlo být ledové, ale zima ji nebyla. Probudit se nedokázala, ani nereagovala na nějaký hluk okolo ní. Sic není bezdomovcem, ale trochu tak i vypadala.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed Sep 13, 2017 9:49 pm

Město

Pousmál jsem se nad její otázkou. Kdyby věděla, že kvůli tomu budu muset někoho zabít..asi by se jí to nelíbilo tolik. Povzdechl jsem si nad tím. "Má to v sobě háček..ale to se ještě pokusím nějak vyřešit." Odpověděl jsem jí zamyšleně a pak na ni koukl. "Ne, ten mág mě požádal abych jej nechal být. Prý si najde místo které pro to bude vhodné a připraví se..pak už mám jen přijít já s ní." Osvětlil jsem jí to. Pak jsem se nadechl. "Hádám, že mám pár dní čas." Pousmál jsem se trošku. "V pořádku, pokud chceš, myslím že nebude problém pokud půjdeš se mnou. Alespoň se podívám jestli tam je nebo ne." Zamumlal jsem a položil si ruku na zátylek. Bylo chladno, dost chladno..čekal jsem ,že bude tepleji.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Sep 13, 2017 10:00 pm

Nemocnice

Ano, lehko se to říká.. V jeho přítomnosti se vůbec dobře necítila, spíše naopak.. Nejen strach z mužů, ale.. dostávala strach i z doktorů, kteří by ji.. měli spíše pomoct, ale takto to ona vůbec necítí.. Jeho slova ji potvrdila jeho domněnku. Byla to injekce. Ne. Rozhodně se utvrzovala v to, že nechce. Ne tady, ne v této nemocnici. Proto se z jeho objetí vyvlékla a seskočila na zem, nehledě na bolesti v bříšku z ještě neuzdravené rány. "J-já se rozhodla.. s nimi já tu být nechci.. tím, že do mě budete dostávat tyhle oblbováky mě nedonutíte.. abych tu zůstala.. to radši.. zůstanu slepá.." Hlas se ji chvěl.. Jak se má na pokyn uklidnit, aby do ni nedat to svinstvo?? Pomalu se k nim otočila zády, aby nahmatala dveře. Když ji neodveze on.. půjde sama. Čím více tu byla, tím ji více popadala panika..
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 668

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Sep 13, 2017 10:15 pm

Nemocnice
Povzdechl si a jen zavrtěl hlavou, když se z jeho objetí vyvlékla. Chvíli ji pozoroval, než naštvaným pohledem sjel Mika a postavil se též. Pomalu došel k Nině, kterou vzal za ruku a jen zlehka ji za ní zatáhl, aby ji nasměroval ke dveřím. "Dobře... sem se už nevrátíš, ano?" Rezignovaně vydechl. Hádat se s ní nemělo smysl, a kdyby jí něco píchl, neodpustila by mu to. A to si mohl odpustit. Volnou rukou si unaveně promnul oči a rozešel se z místnosti, přičemž šel jen tak rychle, aby ji za sebou nemusel táhnout, a ona mu tak bez problému stačila. "Takže, kam chceš jít teď?" Zeptal se, přičemž přemýšlel, jak tuhle situaci vyřešit. Samozřejmě, že jí mohl nabídnout ještě druhou nemocnici, avšak nechtěl o tom mluvit hned. Chtěl ji dát čas na to, aby se opravdu mohla uklidnit. Tedy, pokud by to bylo možné. Však on by jí nejraději dal cokoli a jen proto, aby jí viděl se zase usmát. Což od té doby, co jí chtěl sežrat kočku vidno nebylo. Tedy, alespoň on si to neuvědomoval. Krátkým pokývnutím hlavy se rozloučil s recepční, neb neměl náladu na to, s kýmkoli jiným mluvit. Zastavil tedy teprve venku před nemocnicí, kde sklopil pohled a zadíval se na Ninu.
Sarah Farre

Poèet pøíspìvkù : 98

Příspěvek pro Sarah Farre za Wed Sep 13, 2017 10:15 pm

Město
Naklonila hlavu ke straně, ale nic neřekla, ať to má háček jakýkoli, nebude to pravděpodobně žádný až tak neřešitelný problém. Ona sama se v magii nevyznala vůbec, nikdy neměla potřebu se s ní zabývat.
Myslela, že na toho člověka bude dávat pozor, ona sama by jej nespustila z očí, kdyby měl pomoci někomu pro ní blízkému. Ale tak Seb asi nebyl tak přehnaně opatrný jako ona.
Usmála se, ale nebyla si jistá, zda by tam měla překážet, ale ani se jí nechtělo po tak dlouhé době nikam samotnou. Konec konců by také tu dívku ráda poznala. "No, pokud by to nevadilo ani tobě, ani jí, tak bych ráda strávila ještě nějaký čas ve známé společnosti." Ano, je to smutné, ale i upíři se cítili někdy osamoceně.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed Sep 13, 2017 10:23 pm

Město - Byt Siriah

Asi se jí to nezdálo, to že jsem mu věřil. Inu, byl to člověk, který za to dostane slušné kapesné, proč by na to kašlal? Neviděl jsem důvod. Nadechl jsem se a po jejích slovech jen kývl hlavou, abychom tedy vyšli. "Budu rád, když se znova prostě jen tak nevypaříš." Pomalu jsem ji vedl přes ulici po chodníku. Ruce zaražené v kapsách kalhot, jen palec jsem nechal venku, hlavu schovanou pod kapucí kožené bundy a koukal jsem se kolem. Zahnul jsem za rok, a šel dál. Už jsem viděl dům, ve kterém žije. Při myšlence, že ji za chvíli uvidím jsem se pousmál. Doufal jsem, že mi nerupne a že nebudu mít hlad zase o něco větší než před chvílí. 
Po malé chvíli už jsem šel po schodech do bytovky a klepal na její dveře. Cítil jsem tam zvláštní pach, něco co jsem neznal a nelíbilo se mi to. Zevnitř hrála hudba a byli slyšet hlasy. Přimhouřil jsem oči, nelíbilo se mi to. Došlo mi, že mě dost pravděpodobně neuslyší přes tu hudbu a podobně, a tak jsem po malém okamžiku otálení, stiskl kliku a vešel dovnitř.
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 80

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Wed Sep 13, 2017 10:31 pm

Byt Siriah
Slyšela jak někdo otevřel dveře a ihned vyskočila na nohy, jenže jí zastavil Lloyd, který jí chytil za ruku a zamumlal něco francouzsky ve smyslu, že to udělá on a ať tu zůstane sedět. Tak se tedy vydal ke dveřím a ona šla jako pejsek za ním. "Lloyde, bratranku... to je Seb!" Upozornila ho, když si všimla pachu. Tohle se jí nechtělo líbit, voněl nějak jinak. "Sebastiene?" Zeptala se zatím co stála za Lloydem. Bylo to docela dost komické. Vlastně pak udělala pár kroků k němu a objala ho. "Sebe...tak moc si mi chyběl." Špitla a objal ho snad ještě více pevněprvně.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Sep 13, 2017 10:39 pm

Nemocnice

Panikařila, to ano.. což bylo i poznat na jejím hlase. Celá se třásla a cukla sebou, když ji někdo popadl za ruku, avšak ji došlo, že je to Mitzy. Mohlo to znít, že se bojí i operace, ale.. není tomu tak. Operaci nějak zvládne, ale.. tady se dost bojí, i kdyby měla jen odřené koleno.. Ne, už nikdy. Konečně ji však vedl pryč. Cítila se hloupě, že během chvilky otočila a už začaly ty její stavy.. Váhala nad jeho otázkou.. domů ještě nechtěla, jelikož.. měla mít dnes operaci. Ze strachu z nich tu zůstat nedokázala.. "Do parku.. prosím.." Hlavu měla sklopenou a hlas se ji ještě chvěl. Došli konečně ven, kde se nadechla čerstvého vzduchu. Cítila se o malinko lépe, když konečně byla.. pryč.
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Wed Sep 13, 2017 10:50 pm

Město -> Byt Siriah
Šla za Sebem, nic neřekla. už jednou mu řekla, že nechtěla. Ale udělala to, takže to znovu nepřipomínala, jen se pousmála a následovala jej. Nebylo to daleko, vlastně za chvilinku byli před bytem. Seb zaklepal, ale nevypadalo to, že by šel někdo otevřít. Ze vnitř byly slyšet hlasy a hudba, nejspíš se tam někdo dobře bavil. Seb otevřel dveře a vešel dovnitř, Sarah však zůstala stát ve dveřích, nemínila někomu lézt do bytu bez vyzvání. Co nevidět se objevil nějaký muž a dívka, ta o níž nejspíš Seb mluvil, jelikož jej poznala, ani nepotřebovala zrak.
Sarah zůstala stát na svém místě, ale i tak si malinko popošlápla, nervózně, hned dva nový lidé? Na to bude potřebovat čas. Neočekávala žádné problémy, proč by taky? Pohledem přejela jak dívku co objímala Seba, tak muže co tam byl s dívkou. Nejspíš nějaký její kamarád, nebo příbuzný. Zatím ani nepromluvila, dokud nebude vyzvána.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Sep 13, 2017 10:57 pm

Ulice - Park
Natáhl volnou ruku, aby ji pohladil po tváři. "Tak do parku..." Zamručel a rozhlédl se kolem sebe. Chvíli tam pak jen stál, než se sklonil a znovu si ji vytáhl do náručí, avšak dnes už zjevně nikam nepospíchal. Šel tedy pomalu, a přitom pozoroval lidi, které po cestě míjeli. Po celou dobu však neřekl ani slovo. Spíše o tom všem v naprosté tichosti přemýšlel a rozebíral to. Na zem ji pak postavil teprve tehdy, když se dostali do parku. "Pokud by jsi chtěla ještě někam jinam, stačí říct." Broukl jen tiše. Spíše byl zamyšlený, což přinutit jej k tomu, aby promluvil byl čin hodný superhrdiny. Nebo někoho s opravdu velkou trpělivostí. Nijak se však od Niny nevzdálil a vlastně by ji nejraději ani nepustil.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Sep 13, 2017 11:09 pm

Ulice -> Park

Ucítila jeho dotek, ale.. svůj pohled nezvedla. Beze slov se nechala vytáhnout do náruče a koukala někam do blba. Kdy už vše bude dobré?? Kdy konečně přestane mít takový strach?? Nemá ráda, že má takový strach z lidí, hlavně z mužů, jenže.. s tím však neví, co dělat.. Jak si mohl Mitzy myslet, že všechno bude v pořádku s Mikem, když jen čekal, aby do ni vrazil zase nějaké svinstvo?? Otřásla se, ale.. mlčela. Nic neřekla. Když stála na svých nohou, hned se od něj trochu vzdálila a posadila do trávy, i když byla dost nalehko. Necítí teploty.. Koukala někam do prázdna, přičemž nechala chladný vítr, aby si hrál s jejími vlasy.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Sep 13, 2017 11:23 pm

Park
Uhnul pohledem a udělal ještě několik kroků vzad, když se od něj vzdálila. Nebyl však tak daleko, aby ji neviděl. Stále pohledem přejížděl po lidech, kteří občas kolem prošli, ale nebylo jich mnoho. Založil si ruce na hrudi a jen bez pohnutí stál, přičemž se vnitřně užíral tím, co všechno udělal špatně. Chápal sice, že se bála injekce, avšak byla spíše určena jemu samotnému, než Nině. Ale na tohle téma mlčel. Vlastně neřekl nic už k ničemu. Trochu se otřásl, když ucítil na holé kůži dotek chladu, který sebou přinášel vítr. Popravdě, okolí jej nijak výrazně nezajímalo, takže se brzy znovu pohledem ustálil na Nině. Byla pro něj vším a opravdu by jí rád pomohl, ale postupně mu docházeli nápady.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Sep 14, 2017 7:19 am

Park

Začínala se ztrácet sama sobě. Připadala si mu na obtíž.. Měl s ní tolik starostí, ale.. ani ona sama si nedokáže pomoct.. Už dokonce přemýšlí.. že odejde a nebude mu dělat problémy, ale.. neví, zda by bez něj dokázala žít.. Sklopila svůj pohled k zemi, kde i vlasy ji schovávali obličej. Ano, možná injekce nepatřila zrovna ji, ale.. Držel ji.. zrovna Mik. Nikdo nedokáže pochopit, jaké to je, když z ní udělal blázna, až tomu i sama málem začala věřit. Trhaně se nadechla a nechala slzy tiše stékat po tváři, ale mezi vlasy se nedali vidět. Zavřela svoje oči, přičemž se chtěla uklidnit.. beze slov.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Thu Sep 14, 2017 7:27 am

Park
Nakonec si též sedl na zem a v okamžiku již držel několik stébel trávy, které od sebe postupně oddělil a poté je všechny rozložil podélně na polovinu. Stejně však nepřestával hlídat Ninu. Nevěděl, jestli by měl něco říct nebo prozatím zůstat zticha. Avšak rozhodl se pro druhou možnost. Později se zapřel lokty o zem před sebou, takže mu nepěkně zapraskalo v kyčlích. Kdyby neseděl v tureckém sedu, nestalo by se to. Jen si povzdechl a protočil očima, než se znovu vrátil k tomu, co právě dělal. Tedy... ne, že by to bylo něco nadmíru zábavného.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu Sep 14, 2017 4:45 pm

Byt Siriah

Vešel jsem dovnitř, a téměř ihned jsem ji měl u sebe. Objímala mě kolem pasu a hlavu mi bořila do hrudi. Položil jsem jí ruku na hlavu a palcem ji pohladil. Muž který tam byl s ní se mi nelíbil. Proč tam je? Co tam chce? Mohl by se laskavě držet dál od MOJÍ Siriah? Přimhouřil jsem oči a ledovým pohledem na něho hleděl. Jediné co jej zachránilo bylo to, že jej předtím Mercy nazvala bratránkem. Po chvíli co jsem na něho hleděl jsem se nadechl a můj pohled byl o něco méně zlý a chladný, dalo by se to nazvat tolerancí, myslím. Jednou rukou jsem Siri hladil po zádech a druhou jsem měl na její hlavě. Narovnal jsem se v zádech a nechal Siri, aby sklouzla o malý kousek níže než byla teď. Pak jsem se podíval na Lloyda. "Tak bratranec?" Promluvil jsem na muže a prohlédl si jej. Nevypadal nebezpečně, ale pach který z něho šel se mi nelíbil, bylo to něco nového. 
"Přivedl jsem s sebou svoji stvořitelku." Oznámil jsem spíše Siri než její návštěvě a pak se na Sarah koukl. "Pojď dovnitř, nemyslím si, že je důvod aby jsi byla na chodbě." Oslovil jsem jí a o kousek ustoupil, aby mohla projít. Přitom jsem pustil Siriah a stoupl si spíše za ni.
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 80

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Thu Sep 14, 2017 4:55 pm

Byt Siriah
Uslyšela další zvuk a napětí ze strany strany Lloyda jí dodalo takovou nejistotu. Však objetí Sebastiena, jestli se to tak dalo nazývati jí působilo zase klidnou, byla tedy někde tak na pomezí. Uslyšela jak Lloyd zavrčel, hrdelní vrčení uměl ještě z doby kdy byl jedním z vlkodlaků. "Montgomery, uklidni se prosím, on mi nic neudělá." Upozornila Siriah napjatého mladíka s černými vlasy propletenými zelenými proužky. Zelené oči upíral spíše než na Sebastiena, tak na jeho stvořitelku. "Mercy, nevím jestli je dobrý nápad si sem vpouštět lidi, které skoro neznáš." Dodal nejistě a pak se ujal Siriah, když jí Sebastien pustil. Spíše se teď ona zakabonila a dupla mu na nohu. "Chovej se slušně nebo tě prodám někomu..." Vypadalo to, že spíše než by ho to bolelo byl pobavený. "Ano, sem její bratranec." Vypadalo to, že se mu nelíbil, ale tak on to neřešil. Byl tu jen, aby bránil Siriah. Ta se teď snažila srovnat si, co se tu vlastně děje. "Spíše já bych se měla ptát, co to znamená..." Stejný nejistý tón teď předvedla Siriah, proto bylo vidět že jí Lloyd stiskl pevněji, aby nabrala jistotu, kterou pomalu ztrácela. Kdo je ta žena? Co tu vůbec dělá s MÝM Sebem? Sic sem slepá, ale rozhodně bych se byla o něj schopná poprat, zvlášť když začínám nabírat zpátky rysy svojí povahy a nejsem tak ustrašená. Není dobré si hrát s vlkem, když brání svojí kořist nebo partnera, spíše bych jí doporučovala se rychle vzdálit než začnu vrčet i já... ach bože, co dělá vlastně kočka? Prská, jasně. Než začnu prskat i já! To by opravdu nechtěla. Vypadalo to, že jí její myšlenkový pochod pobavil, jelikož na její tváři teď hrál hlavní roli úšklebek. "Nuže dobře, jídlo se teprve ještě dělá, tak co kdyby jste si vzali něco k zakousnutí, třebas buchtu a já bych vám udělala kávu?" Zeptala se a snažila se nevypadat tak blbě, přeci jen nikdo nevěděl kde zase měla ty svoje brýle, když tu byla jen s Lloydem tak je někam uklidila a raději fungovala bez nich s lehkou navigací pomocí světla. "Tak si řekněte, kdo by si co dal, abych mohla postavit vodu na čaj nebo kávu. Jinak ano Lloyde, u tebe vím že si dáš kávu stejně jako já." Odbyla hned při tom svého bratránka, který se jí hned chystal na otázku ozvat. Pak čekala jen na odpověď těch dvou.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Sep 14, 2017 5:32 pm

Park

Trhaně se nadechla a oči nadále neotevřela. Jemně si skousla spodní ret, aby zahnala slzy, které následně rychle setřela, aby je neviděl.. Nechce jej trápit ještě více, než jej trápila, i když mu "ubližovat" ani trochu nechtěla.. Už by se mu nedivila, kdyby se ji zbavil, akorát.. by to nezvládla a dokončila to, co začala jizvou na jejím zápěstím. Trhaně se nadechla a jemně se třásla, než váhavě vstala. Znovu se ji spustili slzy, ale.. byla k němu zády otočená. "P-promiň mi.. všechno.. že se mnou.. máš takové starosti.. Nechci ti.. být už na obtíž.." Hlas se ji chvěl, než se někam rozutekla, což.. byl trochu problém pro někoho, kdo nevidí.. Kdykoliv se mohla o cokoliv přerazit.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Thu Sep 14, 2017 6:09 pm

Park
Zvedl k Nině hlavu, když zahlédl, že vstala. Už se chtěl nadechnout, aby něco řekl, avšak ona jej předběhla. Jen ji překvapeně poslouchal, dokud nezmlkla a nerozběhla se pryč. "Počkej, Nino!" Houkl na ní, než se zvedl a rozběhl též. Nikdy snad neřekl, že mu je na obtíž. Nebo snad ano? Ne, urcitě ne. Pak však nechápal, co ji zase popadlo, avšak jedno věděl. Chytí ji a už nepustí.
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Sep 14, 2017 6:26 pm

Byt Siriah
Stála spíše než mezi dveřmi, tak na chodbě. Ve vzduchu bylo cítit okamžité napětí. Aby pravdu řekla, nedivila se, že u sebe ta dívka někoho měla, pokud byla slepá, pomoc od příbuzných se pravděpodobně hodila Navíc pach toho muže a její si byly celkem podobné. Ale taky jí bylo naprosto jasné, jak asi bude Seb reagovat na to, že je někdo v bytě jeho přítelkyně. Pohled cizího muže oplácela naprosto klidně, s výrazem naprosto klidným. Tento klid však narušilo ono zavrčení. Malinko nakrčila ret a odhalila tak trochu zuby. Tento úšklebek však patřil spíš jejím myšlenkám. Rozhodně zde nebylo příjemné prostředí. Vsadila by na to, že nikdo nebyl rád, že se tu takhle objevila. Možná by byl lepší nápad, kdyby sem nechodila.
I tak se ale narovnala, pousmála a vešla do bytu. Zavřela za sebou dveře a přešla do místnosti tak, aby stála kousek od Seba, ale aby byla schopna okamžitě skočit jak po muži, dívce i Sebovi, podle toho, kdo by se zkusil nepřiměřeně rychle dostat k někomu jinému. Tedy, dívku a Seba by nechala na pokoji, ale jakékoli jiné uspořádání dvojic by znamenalo problém a to ona nemohla dopustit Beztak tu pravděpodobně byla nejstarší tak to nemohla dopustit, musel tu být někdo zodpovědný.
"Zdravím, Sarah Farre jméno mé. Jak zde padlo, důvod proč je ze Sebastiena upír." Schválně použila delší jméno, aby předešla jakýmkoli zmatkům, znala přeci i jiného Seba, ačkoli oni asi ne. Kupodivu si zachovala milý hlas i výraz ve tváři, ráda by se seznámila s novými lidmi, jen kdyby tu nebyla tak hustá atmosféra.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu Sep 14, 2017 6:45 pm

Byt Siriah

Od toho muže se ozvalo zavrčení, které ovšem nemohlo být z mojí strany neoplacené. Lehce jsem se nahrbil a udělal malý, pomalý krok jeho směrem. Ve chvíli kdy zavrčel, udělal velikou chybu. Díval se na Sarah. Kdyby se jí pokusil cokoli udělat, zakročil bych, nelíbil se mi a byl bych velice rád, kdyby opustil byt. Jak se zavrčení ozvalo, vešla dovnitř Sarrah a představila se. Mezitím začal znovu mluvit ten obarvený idiot. "Nezná? Myslím si, jakožto svého přítele by měla vědět, co jsem zač." Promluvil jsem na něho a probodával jej nevraživým pohledem. Dostalo se mu dalšího zavrčení, když jsem viděl jak si stáhl Siriah k sobě a nechtěl ji pustit. Moje reakce byla pochopitelná. hladový, vytočený, unavený, vyloženě v prdeli ze všeho jsem jen doufal, že uvidím, že je vše v pořádku. Místo toho vidím, jak si moji přítelkyni vine k tělu cizí muž, který má ještě tolik drzosti se mě pokoušet otočit proti ní. 
Když řekl další zbytečné věty, jen jsem jej probodával pohledem. Věděl jsem, že kdybych se po něm vrhnul, byl bych to já, kdo by skončil na zemi. To ale nebylo něco, co by mi bránilo to udělat. 
Siri se zajímala, jestli si dá někdo něco k jídlu. Neodpověděl jsem, namísto toho jsem prošel kolem těch dvou a probodl Lloyda pohledem jasně říkajícím, že nebýt tu teď Siri, asi bych ho roztrhnul na dvě kusy. Nebo bych se o to alespoň pokusil. 
Prošel jsem do obýváku, a posadil se na gauč, čekaje jestli někdo z nich dojde nebo ne. Jestli ne, nevadí, očividně tu stejně nejsem už potřebný.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Sep 14, 2017 6:51 pm

Park

Sic tohle nikdy neřekl, ale.. přišla si tak. Stále kvůli ní musí měnit svoje plány a sama skoro nikam nemůže.. Je hlavně odkázaná na něj.. Nikdy si nezvykne na slepotu.. chce zase vidět a ze všeho se konečně dostat. Někdy je ji lépe a někdy.. opravdu vypadá, jako blázen, akorát.. sama neví, co s tím má dělat.. Třeba by opravdu potřebovala něco.. na uklidnění.. aby se prospala a uklidnila.. Dost ji rozhodil doktor a Mik.. vyděsili jí.. Neutíkala však dlouho. zakopla o kořen stromu a rozplácla se na zem. Zabolelo ji ještě nedohojené bříško.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:33 am