Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 598

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 01, 2017 11:39 pm

First topic message reminder :

Město

Trhaně se nadechla a pomalu se ji začalo vše černat. Bránila se tomu. Nemohla tu omdlít. byla by akorát napospas nějakým úchylům či bezdomovcům. S tímto však dlouho nedokázala bojovat. Víčka se ji zavřela a jak už dopadla jí bylo jedno. Neví, zda spadla z lavičky, či jen padla na lavičku. Mohla doufat jen v to, že přežije noc. Stejně neměla kam jít, ani co dělat a v žádnou pomoc nedoufala. Její tělo mohlo být ledové, ale zima ji nebyla. Probudit se nedokázala, ani nereagovala na nějaký hluk okolo ní. Sic není bezdomovcem, ale trochu tak i vypadala.
Nina Lauxor Neer

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 12:31 pm

Dům

Dělala si z něj polštářek po celou noc. Ona mu samozřejmě dávala i svoje teplo. Samotné ji bylo akorát. Nebývá ji zima ani horko, za co je i ráda. Nehrozí ji ani teplota ani něco podobného, ne aspoň způsobem, jako u lidí. Leží na něj rozplácnutá stranou obličeje s mokrým kruhem pod pusou. Ano, slušně jej oslintala, jelikož usnula s otevřenou pusou a a na boku. Pomalu sebou začala vrtět a probouzet se, ale oči ještě neotvírala.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 541

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jul 04, 2017 12:42 pm

Dům
Nakonec stejně alespoň na chvíli zavřel oči, které jej začínali pálit. Zvedl u toho ruce, aby si je ještě na závěr promnul a nakonec si bezmyšlenkovitě začal přejíždět po jizvě na rameni. Dobrovolně se nechat zjizvit. Jako by toho po sobě už neměl dost. Avšak zvědavost byla tenkrát silnější, než zdravý rozum a on to prostě udělal. Na ten den si pamatoval až moc dobře, i když se k němu v myšlenkách vracel jen nerad. Vracela se mu totiž dokonce ona pachuť spáleného masa, která jej tenkrát obklopila. No fajn... Oči se donutil otevřít, neboť potom tolik nepřemýšlel. Někdy to bylo až na škodu.
Maria Gabrielle Elizalde

Poèet pøíspìvkù : 13

Příspěvek pro Maria Gabrielle Elizalde za Tue Jul 04, 2017 1:00 pm

Město -> Kavárna

Maria ho poslušně poslouchá s úsměvem ve tváři a jenom se pousměje nad výrokem Alberta Camuse. Jelikož sama Maria tráví čas sama doma s knihami, tak o Albertu Camusovi slyšela ale není si jistá jestli od něj něco četla ale vzhledem k tomu, že francouzskou literaturu moc nemusí, tak si je spíše pravděpodobněji jistá, že ho načetla ale jenom něco málo slyšela. Nakonec Victor ukončí jejich konverzaci o víře přesně když dorazí ke kavárně a naposledy přikývne jeho slovům o víře.
Na nic nečeká a otevře dveře. Do nosu jí udeří vůně kávy a pečených domácích sušenek, které se tu taky samozřejmě dělají. Stěny jsou zdobeny světle modrýma tapetama s nepatrnými růžičkami a poličkami plných knih, které zabírají skoro každý kousek. Interiér je spíše staršího stylu v tmavě hnědých barvách s různým starým polstrováním. Maria obsadí stůl se dvěma křesly nedaleko prosklené části směrem k ulici. Odloží si batoh, sundá si černý rolák a poupraví si bílou košili, kterou pod ním měla.
Victor Crowley di Raziel

Poèet pøíspìvkù : 114

Příspěvek pro Victor Crowley di Raziel za Tue Jul 04, 2017 1:49 pm

Město > Kavárna

Poslušně jsem ji následoval do malé kavárničky. Jakmile jsme vešli dovnitř, kůži mi pohladil trochu chladnější vzduch, než venku a mé zbytkové smysly uchvátila atmosféra toho místa, a taky sladká vůně.
Zamrkal jsem a rozhlédl se, zatímco jsem Mariu tak napůl automaticky následoval ke stolu, který nám vybrala, asi jelikož byl neobsazený, v dobrém postavení vůči místnosti a pro dva.
Očima jsem přelétl po interiéru. Byl příjemně tmavý, ale zase ne rakvově tmavý, za což mohla právě prosklená část. Tmavé dřevo mi připomnělo můj byt, i když ten byl víc laděn k industriálnímu stylu, tudíž tam byly cihly a beton. Světle modré mírně květované tapety byly zvláštní, ale nevadily mi, což platilo také o přítomné knihovně. Asi jsem právě našel kousek ráje.
Mé rty ozdobil malý upřímný úsměv, zatímco jsem se usazoval naproti Marii.
"Musím uznat...tohle je kouzelné místečko"
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 2:07 pm

Dům

Pomalu začala pootevírat oči. Byla v dost rozespalém stavu. Pomalu se ručkama začala zvedat, ale ne o moc. Byla celá ztuhlá a bolest pulzovala jejím tělem, hlavně u rány. Aspoň se ji ztěžka povedlo se posadit. Zívla, ale raději se neprotahovala. Vlasy měla jako strašák a sama vypadala až děsivě. Už nevypadala tolik roztomile, jako večer. Dnes se o vstávání raději nepokoušela. Vůbec si nevšimla, že mu oslintala triko. Cítila se i tak divně. Možná, že jen toho alkoholu vypila na bolavou hlavu moc. Neviděla, zda spí nebo je vzhůru. Možná se teď opravdu cítila trapně, že na něm usnula.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jul 04, 2017 2:29 pm

Dům
Tiše vydechl a zívl, načež sklopil pohled k Nině, když ucítil pohyb. Chvíli ji pozoroval, než se posadila. Zvedl tedy ruce a opět si promnul oči, načež se vytáhl do sedu. Protáhl si záda. "Dobré ráno." Broukl a prohrábl si vlasy. Přejel ji zkoumavým pohledem a zavrtěl hlavou. Spolkl svůj pobavený pohled a zamručel. Ne, vůbec se nevyspal.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 4:35 pm

Dům

Byla sic v rozespalém stavu, ale poznala na něm, že se nevyspal a to díky ní. Ona taky netvrdí, že se vyspala dokonale, ale oproti včerejšku se cítila v rámci mezích líp. Bolest byla hrozná, ale vždy si hrála na silnou. Nedává nic najevo. "Dobré ráno.." Zamumlala a promnula si očka. "Měl by sis jít odpočinout.." řekla a prohlížela si jej, než zívla. Trochu se rozhlédla a až pak ji došlo, že jsou vlastně na zemi. Byla opravdu mimo. Má zase riskovat?? Má se pokusit vstát nebo to má rovnou vzdát?? Podle toho, jak vypadá mu nechce přitěžovat. Ano, přišla si momentálně jako nějaká přítěž.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jul 04, 2017 5:50 pm

Dům
Pousmál se a znovu protáhl. Tentokrát však s praksnutím prsty na rukou. Naklonil hlavu ke straně a uchechtl se. "Odpočíval jsem celou dobu, co ty jsi spala." Zamručel a zvedl se. Protáhl si zdřevěnělé nohy a pak se sklonil k Nině. "Tak pojď." Broukl, načež jí chytl a velmi opatrně vytáhl na nohy. "Chceš někam nebo si jen sednout?" Zeptal se. Až teď si všiml, že má na tričku mokrý flek. Jen nad tím protočil očima a nechal to být.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 6:47 pm

Dům

Naklonila hlavu na stranu. "Mě neoblbneš hošánku" řekla trochu vážně a zamračila se na něj. Jeho opatrnosti si ale cení. Sama by tohle nezvládla. "Prosimtě.. kam bych asi dokázala jít, hm??"Chtěla se tomu zasmát, ale neriskovala bolest. "Od kdy umíš zašívat rány a celkově se takto o někoho postarat??" Optala se jej, když se jej držela. Přece jen chtěla mít jistotu, kdyby náhodou.. "Proč si mi pomohl i po tom.. všem??" Musela se optat, její zvědavost ji nedala. Vůbec neví, co se s ní děje. Proč je najednou.. jako vyměněná?? Normálně by po něm ječela, že na ni vůbec sahá, ale teď se necítí, aby ho poslala někam.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jul 04, 2017 7:01 pm

Dům
Odfrkl si a uhnul pohledem. Na první větu nic neřekl, avšak ta druhá jej zarazila. "Od té doby, co vzal člověk do ruky zbraň a začal v lese střílet po všem, co se pohne." Zahučel a teprve poté k ní pohled znovu stočil. "Echm... možná proto, že měl trefit mě a ne tebe." Řekl první věc, která jej napadla. Pak se však uculil. "Navíc jsem tam nemohl ležet někoho, kdo vypadá tak roztomile, když zrovna spí a netváří se jako vrah." Zazubil se a potlačil touhu odtáhnout se, neb zjistil, že se jej drží.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 8:02 pm

Dům

Samozřejmě ji neodpověděl, jak si myslela. Něco si pro sebe zabrblala a možná by mu i něco vyčetla, ale co mohla dělat.. Poslouchala jej a už ani neví, co říct. Střela jako střela.. netušila, že by jej zabila, to ji neřekl. Až tak moc nevyzvídala. Po jeho větě měla sto chutí se od něj odlepit, co taky málem udělala. Doufá, že ji nenačervenali tváře. "H-hele..!! Nikdy nevypadám roztomile.." Zaprotestovala a trochu nafoukla svoje tvářičky. Tohle si nikdy nepřizná. Já a roztomilá?? Pff nikdy!!! Nakonec se jej pustila, ale zavrávorala.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jul 04, 2017 8:32 pm

Dům
Jeho úsměv nezmizel, ani když zaprotestovala. Teď si to mohl dovolit, neb po něm nemohla nic hodit, avšak tak trochu se obával její pomsty. Přesto si stále stál za svým. "Říkej si co chceš, ale dle mého názoru opravdu roztomile vypadáš. A to mi nijak nevymluvíš." Znovu se zazubil a chytl ji, když jej pustila. "Tak... míníš tu ještě dlouho stát jako kůl v plotě nebo si chceš někam sednout či dokonce lehnout?" Zeptal se a sjel ji ještě stále pobaveným pohledem. Měl v úmyslu jí tam klidně přenést, neb si byl jistý, že nijak zvlášť sebou teď házet nebude.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 8:56 pm

Dům

Kdyby i na tom byla líp, dupla by si protestně a založila ruce. Tohle podle ní přehání. "Za tohle skončíš v pekle.." Zamumlala si opravdu nespokojeně a trochu se nafoukla. Hodila po něm vražedný pohled. Něco ještě chtěla říct, ale jen si něco nespokojeného zamrmlala pod nosem. Samozřejmě tu jen tak nechce stát, ale taky od něj nic nechce. "Odvolej to a pak ti odpovím." Vysoukala ze sebe a už otočila hlavu jinam, aby se na něj nemusela dívat. Je dosti tvrdohlavá a jde to dosti vidět. Ale kdyby ji nechytil, asi by padla na zem.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jul 04, 2017 9:14 pm

Dům
Odfrkl si a protočil očima. V pekle skončí tak, či tak. A pokud na peklo věřil? No, cosi dovolilo, aby někdo jako je on existoval a to cosi dovolilo existenci ještě dalších druhů, takže... proč by nemohl věřit na něco takového, jako bylo obyčejné peklo? Navíc sám v úctě choval Satana, přičemž se k Bohu obracel zády a nijak mu to nevadilo. Nesnášel ty křesťanské žvásty a podobné věci typu: "Poslouchejte našeho Pána, neb jen on nám může dát potřebnou sílu..." Otřásl se jen při pomyšlení na to, že by strčil nos do kostela. Přenesl se však zpátky do přítomnosti, do místnosti ve které stál a k tvrdohlavé polodémonce, kterou držel, aby sebou neflákla. "Já a něco odvolat? To bude opravdu drahé." Zamručel a sklonil se k ní, aby si ji vytáhl do náruče. Pro začátek ji posadil do křesla. "Nic se odvolávat nebude. Na to si musíš najít někoho jiného." Pokrčil na tím rameny a stáhl přehoz z pohovky, který následně zmačkal do kuličky a hodil na zem. Zamyšleným pohledem přejel krvavý flek a pak jen zavrtěl hlavou, avšak kdyby na té pohovce tak hrozně dbal, nikdy by jí na ni nepoložil.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 10:00 pm

Dům

Nemyslela to přímo doslovně, ale tohle ji proletělo hned hlavou. Rozhodně ona věřící není a nikdy nebude. Je polodémon, ne poloanděl. Nesnáší nebe, boha, ani anděli, což je u ni celkem pochopitelné. Stále zůstala s vražedným pohledem upřeným na něj. "Ty hade.." Zamumlala dost nespokojeně a trochu zavrčela, jako pes. Jediné, co mohla, je hodit polštářem a to taky udělala. Tím švihem ji rána dost zabolela a trochu to na jejím výrazu bylo poznat. Uvědomila si, že má celou dobu zakrvavený triko. "Podej mi nějaké triko z kufru." Řekla až rozkazovačně. Podala by si jej sama, ale nedokáže. Ta druhá sranda bude, jak si jej vysvleče či pak obleče. Musí být opatrná a musí ji pomoct. Nerada se před někým vysvléká..
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jul 04, 2017 10:08 pm

Dům
Do zad jej cosi trefilo, a když se otočil, na zemi spatřil polštář. Od polštáře zvedl pohled, aby se podíval na Ninu a pak se znovu otočil k pohovce, kterou posléze roztáhl a z úložného místa vytáhl potah, do kterého pohovku "zabalil" než ustrnul v pohybu, neb mu přikázala, aby jí podal triko. "Před chvílí po mě mrskneš polštář, ale teď se nezvedneš..." Utrousil spíše pobaveně a odešel od pohovky, načež vyšel z místnosti a zamířil k jejímu kufru, ze kterého posléze vytáhl triko. "Vaše triko, madam." Zamručel, když jí jej položil na nohy a znovu došel k pohovce, taktokrát kvůli tomu, aby vytáhl polštář a deku.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 10:27 pm

Dům

Můžeš být rád, že to byl jen polštář.. Příště to bude něco horšího.. Zavyhrožovala mu, ale jen ve své hlavě. Tohle mu jednou vrátí za tohle, co dělá a jak je mu k smíchu. "Kdyby sem se mohla zvednout, zvednu se." Zabrblala a protočila očima. Vypadala, jako nějaký mrzutý starý děda. Zkusila se opřít zády o křeslo, což nebylo zrovna dobrý nápad. Upřímně by raději ležela. Popadla hned triko a položila na polštář, který ji tam položil on. Nic mu na to neřekla. Hledala způsob, jak si jej vysvléknout. Zkoušela to, ale s bolestí. Vrčela tiše a nespokojeně. Nešlo jí to, ať dělala cokoliv.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jul 04, 2017 10:34 pm

Dům
Obě věci na pohovce urovnal. Možná by ji donesl až do jejího pokoje, ale chtěl ji mít pod dohledem. Ne, že by se snad bál, že mu uteče. I když k ní byl otočený zády a zabýval se jinými věcmi, slyšel její tiché a nespokojené vrčení. Proto se na ní po chvíli otočil. "Pomůžu ti s tím. Pokud se nebojíš, že tě ukousnu." Vydechl a přešel k ní. Váhal, spíše čekal na to, zda-li bude souhlasit, či po něm znovu něco hodí, aby jí už konečně dal pokoj.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 10:59 pm

Dům

Ať už se pokoušela o cokoliv, vypadá spíše směšně, než aby se ji povedlo vysvléct triko od krve. Prala se s tím, než to vzdala. "Já a bát se tě?? tebe by se nelekla i myš.." řekla na jeho menší provokaci, ale stejně jeho pomoc musí přijmout. Sama to nezvládne. "fajn.." Zabrblala a tiše si vydechla. Sleduje jeho každičký pohyb, aby něco nezkoušel, spíše aby se nedíval, kam nemá. Byla proti němu celkem prcek, když mu pohlédla do obličeje a zaklonila hlavu. Něco si jen zamumlala.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jul 04, 2017 11:09 pm

Dům
Protočil očima. "Neprovokuj. Nemůžeš se bránit." Zamručel a chytl ji za spodní lem trička. Počínal si poměrně pomalu, neb dbal na opatrnost. Avšak kdyby jej teď čímkoliv přetáhla, byl připraven její drzost zatrhnout hned v počátku, opravdu ošklivým způsobem. Ránu na zádech jí chtěl zkontrolovat, ale rozhodně ne teď. Přestal se zabývat těmito myšlenkami a přetáhl jí triko přes hlavu, načež ho z ní stáhl. Přitom se opravdu držel, aby pohledem nesklouzl tam, kam nemá. Vzal čisté triko a začal jí jej oblékat stejně opatrně, jako to předešlé svlékal.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:54 pm