Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 595

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 01, 2017 11:39 pm

First topic message reminder :

Město

Trhaně se nadechla a pomalu se ji začalo vše černat. Bránila se tomu. Nemohla tu omdlít. byla by akorát napospas nějakým úchylům či bezdomovcům. S tímto však dlouho nedokázala bojovat. Víčka se ji zavřela a jak už dopadla jí bylo jedno. Neví, zda spadla z lavičky, či jen padla na lavičku. Mohla doufat jen v to, že přežije noc. Stejně neměla kam jít, ani co dělat a v žádnou pomoc nedoufala. Její tělo mohlo být ledové, ale zima ji nebyla. Probudit se nedokázala, ani nereagovala na nějaký hluk okolo ní. Sic není bezdomovcem, ale trochu tak i vypadala.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 540

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jul 03, 2017 11:20 am

Dům
Uhnul pohledem a zavrtěl hlavou. "Ne... to já děkuju. Ale stejně to nechápu. Kdybys to neudělala...
máš o starost míň."
Zamručel a stiskl si kořen nosu. Potřeboval se nějak probrat z letargie, která na něj pomalu, ale jistě začala dopadat. Když pak zaslechl tiché kroky mířící dolů ze schodů, zvedl hlavu a podíval se na Sašu. "Běž domů... musíš se připravit do školy." Zahučel, ne nijak příjemně. Dostat ji pryč nebylo nikdy jednoduché. "Ale Mitzou... já tam..." Zlobně se na ni podíval. "Nebudu se opakovat. Prosím jdi pryč. Do školy chodit musíš, nejde jen sedět doma na zadku." Tentokrát téměř zavrčel a otočil se zpátky na Ninu. Když pak zaslechl prásknutí dveří, jen protočil očima a sklopil pohled k zemi. "Kdyby jsi něco potřebovala... stačí říct." Hlesl nakonec a podrbal se na zátylku.
Victor Crowley di Raziel

Poèet pøíspìvkù : 114

Příspěvek pro Victor Crowley di Raziel za Mon Jul 03, 2017 12:06 pm

Město

Nemohl jsem jinak, než se zase tiše rozesmát nad jejími reakcemi.
"Káva nebo čaj nejsou špatné náhražky, alespoň si pak nepřijdete jako starý nudný a osamocený alkoholik" Pokrčil jsem rameny, jelikož jsem mluvil z vlastní zkušenosti. "Víno a alkohol obecně se stejně nejlépe pijí ve dvou...pokud tedy nevezmeme, jako příklad mě, víno už je pomalu, jako moje druhá krev, a to společnost nemívám" No, to nebylo vůbec daleko od pravdy, Leslie má sice víno rád, ale rozhodně ho nepije na denní bázi.
Naskytlo se mnoho případů, kdy jsem byl rád za to, že jsem si koupil podíl na jedněch z nejlepších vinic na světě.
Pořád mi připadalo, že se pohybuji na tenkém ledě, nebo hůř, že je snad pod mýma nohama ještě tenčí než před tím. Znovu jsem začal být opatrnější se svými slovy.
"Je to smutné" Podíval jsem se na oblohu, která byla absolutně bez mráčku. "San Hillesh je velice krásné město a lidé jsou tu milí, přesto se téměř nikdy nedostanu ven jinak, než pracovně, což mi nedává zrovna prostor zakotvit v kavárničce nebo někde v parku, takže..." Nechal jsem větu vyznít do prázdna. Už si přijdu jako introvert, který se bojí lidí. Přecijen, co vlastně dělám ve svém volném čase, když zrovna nedohlížím, aby Leslieho někdo nepřizabil? Jak už bylo zmíněno, čtu si, hledám smysl života, snažím se nepropadnout depresím. Čekal jsem někdy, že 'stáří' bude takovéhle?
"Mohu něco neuznávat, ale nemusím to proto špinit, a nemohu druhým brát právo v to věřit" Pronesl jsem tiše a podíval se zpátky na Mariu. "Albert Camus, francouzský spisovatel a filozof. Jeho knihy jsou v některých bodech názorem, se kterým se ztotožňuji nejvíce. Navíc...ti, kdo ve víře netápají jsou většinou hlupáci, kteří ničemu nerozumí. Ale dost s náboženskými řečmi, nechceme tím přece zabít celé tak krásné odpoledne" Opětoval jsem jí úsměv.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 03, 2017 12:25 pm

Dům

Zavřela na okamžik oči a slabě se nadechla. "Ale prosimtě.." Chtěla se tomu až zasmát, ale raději nic nezkoušela, aby si nějak nezpůsobila zbytečnou bolest. "Možná máš.. pravdu. Jestli chceš vysvětlení.. asi tě moc.. nepotěším.. Nevím proč sem to.. udělala" řekla upřímně a tiše vydechla. Měla jemně položenou hlavu a koukala někam jinam, dokud jej znovu neslyšela mluvit, ale tentokrát to nebylo na mi. Zvedla malinko hlavu, aby se koukla, co se děje. Až zaslechla hlas té holky. Musela si přiznat, že ji dost překvapil. Vyhodil ji a ne mile. Už jen zaslechla prásknutí dveří, což její bolesti hlavy moc nepřispělo. "Víš, že si ji kvůli mne.. nemusel vyhodit.." zamumlala a pohlédla na něj.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jul 03, 2017 12:36 pm

Dům
Naklonil hlavu ke straně a pousmál se. "To nebylo jen kvůli tobě. Musí chodit do školy a když jí jeden nevyštve, prostě tam nejde." Zamručel. Pak se však zvedl a začal uklízet věci, které sem předtím přinesl. Přinesl jí ještě sklenku s vodou, kterou položil na stůl a opět si sedl na místo, ze kterého vyšel. Složil si nohy do tureckého sedu a rukama si podepřel hlavu. Nevěděl, jestli je na ní dobré mluvit, nebo raději mlčet. Nevypadala moc dobře. Chvíli o tom přemýšlel, než si povzdechl a krátce zívl. "Jestli potřebuješ energii... jsem ti plně k dispozici." Vydechl konečně a zapraskal si prsty.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 03, 2017 2:13 pm

Dům

Slabounce se nadechla a snažila se lépe a pohodlněji lehnout, ale marně. Tiše sykla, když se jen o něco pokoušela. "Chápu.. ale nebylo to.. milé... ne, že by mi to vadilo.." Dostala ze sebe a zavřela znovu na okamžik oči. Pokusila se zvednout, aby se mohla napít, což však nebylo úspěšné, akorát si přivodila další bolesti. Vzdala to. Jednu ruku si aspoň dala pod hlavu. Nejraději by nevzdorovala únavě, ale v takových situacích by netušila, jak dlouho by zůstala mimo. Hlavně teď pro něj musela být přítěží.. Ano, v jejím stavu myslela i na takové věci, o kterých by ani netušila, že si je někdy bude myslet. Když ji nabízel energii, musela slabě zavrtět hlavou. "ne.. nemohu." odpověděla. Kdyby si měla vzít jeho energii, asi by ho "vysosala" do dna. Nedokázala by se zastavit. Slabá je opravdu hodně.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jul 03, 2017 5:30 pm

Dům
Zamračil se a oklepal. Stále však hlavu z rukou nezvedl. Ani to neměl v plánu. Avšak, jakmile zavrtěla hlavou při jeho nabídce s energií, odfrkl si. "Nemůžeš, nebo nechceš?" Naklonil hlavu ke straně. "Prostě si ji vezmi." Vydechl pak a přišoupl se k ní. Opakovat se nechtěl, ale v tomto případě to asi jinak nepůjde. "Už seti toho kkvůli mě stalo dost, tak si vem alespoň to, co ti nabízím." V jeho hlase zaznívala naléhavost a možná...strach?
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 03, 2017 8:49 pm

Dům

Tiše si povzdechla, aspoň se o to pokoušela. "ale no tak.." Zamrmlala tiše. Byl neodbytný a opravdu na dohadování neměla chuť. Zavřela svá očka na nějakou chvíli, než je zase pootevřela. Bylo na ni dost vidět, že váhá. vezme si moc, aniž by to mohla kontrolovat. Nakonec k němu natáhne ruku i se svými otisky zubů na ni. Zrak měla rozmazaný, ale stejně narazí na něj. Chvíli se neděje nic, než se rozzáří světlo a pomalu si od něj bere energii. Nehlídá kolik a jak. Nedokáže to hlídat, kvůli únavě a ráně na jejich zádech. Trochu jí to pomáhá, ale průstřel se tím nezahojí. Jen nebude až tak vyčerpaná a rozhodně neumře. Na sedm dní bude mít zase pokoj.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jul 03, 2017 9:01 pm

Dům
Ustoupit nehodlal. Neb, kdyby takto ustupoval i v práci, šéf by jej za chvíli hnal svinským krokem. Proto si také vyloženě oddechl, když k němu natáhla ruku. Učinil tedy to samé a tiše zavrčel, jakmile si všiml otisků zubů. Otřásl se, když pak ucítil, že se mu energie začala z těla vyplavovat. Bylo to takové... nu, zvláštní. Alespoň tedy pro něj. Energii polodémonovi ještě nenabídl. Když se mu svět pozvolna začal rozmazávat, jen zatřásl hlavou a dál u ní bez pohybu seděl. Nechtěl se odtáhnout. Tedy, alespoň zatím ne, i když věděl, že musí zůstat použitelný. Avšak jakmile mu zčernal okolní svět v periferním vidění, odtáhl se. Zavrtěl u toho hlavou, ale stejně to nijak nepomohlo. Spíš to bylo ještě horší.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 03, 2017 10:05 pm

Dům

Nemohla se odtáhnout a na něj taky moc neviděla, díky alkoholu i všeho, co se ji stalo. záře byla opravdu silná a nic moc vnímat nedokázala. Až se odtáhl, tak ji došlo, že to asi přehnala. "j-já.. nechtěla.." zamumlala a chtěla vstát, což se ji rozhodně nepovedlo. Způsobila si opět silnou bolest. Sakra... Ruku hned stáhla k sobě a tiše si vydechla. Něco si pro sebe zamumlala a chtěla se natáhnout pro vodu. Ne pro sebe, ale pro něj. Ruku neměla tak dlouhou, aby na sklenici dosáhla. Přisunula se co nejopatrněji na kraj, aby mohla opatrně padnout na kolena a nějak se zvednout, aniž by si působila velkou bolest. Nějak se ji podařilo dostat se do kleku na zem a už ji čekala ta horší část. Mohla se natáhnout pro sklenici, kterou podala jemu. Klečela vedle něj a snažila se udržet, aby náhodou nepadla do bezvědomí.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jul 03, 2017 10:18 pm

Dům
"V pořádku... však to nic není..." Zamručel tiše a upřel pohled před sebe. Spíše, než cokoliv jiného, měl moc nízký tlak. Odfrkl si a zvedl ruce, aby si mohl promnout oči. Mohl, právě v tuto chvíli vypadat, jako zmatená lesní včela a tak si na těch pár chvil dokonce připadal. Možná se měl odtáhnout dřív. Ale to znovu stál proti své tvrdohlavosti. Tiše vydechl a zvedl k Nině pohled. Jaké překvapení pro něj pak bylo, když ji pohledem vyhledal jen kousek od něj, jak klečí a podává mu sklenici s vodou. Vzal si ji, ale ani se jí nedotkl. Jen se otočil a postavil ji zpátky na stůl. "Co to děláš? Máš ležet..." Pokusil se o káravý tón, což v tuto chvíli selhalo. Nicméně, za pokus to rozhodně stálo. Proměnil se. Stejně by to dříve, či později udělal. Pomalu vstal, a i přes poletující svět a zemi hýbající se mu pod nohama se k ní přesunul. Nedrcl do ní čumákem, což by nejspíše udělal. Jen se kolem ní stočil a hlavu si položil na tlapy. Chvíli počká a pak jí s největší pravděpodobností opět přemístí na pohovku. Teď by s ní však nejspíše mrskl o zem.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 03, 2017 10:44 pm

Dům

"Nebrblej, ano??" Napomenula jej. "V takových situacích.. se nedokážu kontrolovat.." Přiznala se a chtěla si prohrábnout vlasy, ale hned to vzdala. Natahování samou sebe není dobrý nápad.. Zamračila se na něj, když se vody ani nedotkl. "Hele.. tak já si dám úsilí ti vodu podat a ty takhle jo??" Zavrčela po něm. Vlastně ani neví, jak z kleku se dostane jinam, ale to teď nemohla řešit. "Chtěla sem ti pomoc a takto se mi odvděčíš.." Připadala si až hloupě. Opravdu mu chtěla pomoct a teď nic. Trochu nahodila mrzutý výraz, když se nedíval. Trochu, ale opatrně se uvolnila, aby si nezpůsobila další bolest, ale ne, že by teď žádnou neměla.. Promnula si oči, aby náhodou na něj nepadla, když ležel opravdu blízko.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jul 03, 2017 10:56 pm

Dům
Zamručel a tentokrát do ní opravdu minimálně čumákem drcl. Tedy, spíše se jí jen otřel o ruku. Však tu vodu přinesl on jí. Netušil tedy, proč dělá takovou scénu, ale je pravda, že by měl stolek nejspíše přišoupnout blíž k pohovce. Rozhodl se to tedy udělat hned, jak se mu přestane motat celý svět. V hlavě si zatím skládal, co řekne na svou obhajobu a přitom ji pozoroval. Popravdě by se dalo říct, že si takhle lehl schválně. Neb, kdyby nedej bože padla, s pravděpodobností až nebezpečně se přibližující stu, by začal znovu nadávat. Jak na ní, tak především na sebe. Krátce zívl, než si znovu hlavu položil na tlapy a zavřel oči. Stejně to však bylo zvláštní. Obvykle tak plný energie a teď se cítil na prosto prázdný.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 03, 2017 11:22 pm

Dům

Něco si pro sebe nespokojeně zamrmlala, když jemně do ní strčil čumákem. Z jeho strany bylo ticho, proto ani ona nic neříkala, spíše se pokusí o něco horšího. Pokusí se vstát. Jak dlouho bude trvat, než se zase rozplácne na zem?? Sama neví, ale i tato myšlenka ji proběhla hlavou. Chvíli jen čekala, než vytáhla jednu nožku, až do dřepu a pomalu se zvedala, avšak ne dlouho. Při pohybu nahoru se ji nohy začaly třást a plácla sebou na zadek. Tohle opravdu nevyšlo... Tohle možná nebyl nejlepší nápad.. vyčerpala se ještě více. Unaveně sklopila hlavu a zavřela oči. Nejraději by na něj padla a prospala se jako malá. Vypadal aspoň pohodlně.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jul 03, 2017 11:31 pm

Dům
Slyšel jakési šoupnutí, pak nastalo další ticho. Střihl tedy jen uchem ve směru předešlého zvuku a tiše zavrčel. Oči však nechal zavřené. Stále napjatě poslouchal a čekal, co se bude dít. Když pak přišel zvuk těla, které padlo na podlahu, trhl sebou, zvedl hlavu a podíval se na Ninu. Zavrčel na ní, tentokrát už tak, aby jej nemohla přeslechnout. Kdyby mohl využít káravého pohledu, udělá to. Jenže... takto se bohužel tvářit neuměl. Plácl ocasem o zem, přičemž se otřásl. Vstávat, ona si myslí, že bude vstávat. Pomátla se. Úplně se pomátla. Tato myšlenka mu proběhla hlavou, neb stále doufal, že svůj pokus nemyslela vážně.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 03, 2017 11:48 pm

Dům

Jemně si skousla spodní ret, aby nemyslela na onu bolest. Moc by neměla šaškovat, aby si nezničila stehy. Mitzou není doktor a ví, že stehy nejsou nesmrtelné či "dokonalé", jak od doktora. Aspoň, že ji nikam neodvezl. Špatně by se ji vstávalo, i když oproti tomuhle v tom není moc rozdíl. Další pokus vzdala, jakmile se ozvalo zavrčení. "Já vím.. tohle mi nevyšlo.." Dostala ze sebe a oči nechala zavřené. "Chce se mi.. spát.." Zamumlala tiše a ví, že on ji určitě uslyší. Možná zněla jako ospalá malá, ukňouraná holčička, ale nemohla si pomoct.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jul 03, 2017 11:57 pm

Dům
Znovu do ní dloubl čumákem a konečně hlavu položil na zem. Ještě chvilku a vstane. Ještě chvilku tady bude ležet a zírat před sebe. Pak měl v plánu se proměnit a přenést ji zpátky na pohovku. Proto se také hned neproměnil. Ještě chvíli potřeboval zůstat v naprostém klidu. Nikdy však nevydržel ležet moc dlouho. Neviděl v tom nic zábavného. Člověk prostě jen ležel a... zíral na televizi, přičemž pojídal brambůrky a podobné věci. Při této myšlence vydal zvuk až vzdáleně podobný uchechtnutí. Pak však začal tiše a poněkud lámavě příst.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 12:20 am

Dům

"Hej.. nedloubej do mě, když se mnou odmítáš komunikovat.." Zaprotestovala si slabším hláskem. Trochu začala padat na stranu, ale vždy se snažila udržet, i když to bylo nějak těžký. Začala litovat, že kvůli něj vstala a chtěla mu podat vodu. Vzdala to nakonec. I přes bolest si na něj položila hlavu a uvelebila se tak, aby ji rána bolela nejméně. I přes jeho předení se snažila usnout. Oči nechala zavřené a usínala poměrně rychle. Zřejmě je pro ni pohodlný. Udělala si z něj jednoduše polštář, ať se mu to líbilo nebo ne. Odpočinek potřebuje. Nemá stejně rychlou regeneraci, jako on. Vesměs je jako normální člověk v tomhle.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jul 04, 2017 12:29 am

Dům
Když si na něj položila hlavu, přestal pozvolna příst a jen se mělce nadechoval. Nechtěl jí tím nijak znepříjemnit její snažení se o... usnutí. Zřejmě. Odfrkl si a spíš, než cokoliv jiného čekal, jestli opravdu usne. Pak by jí mohl opatrně přenést, i když ji zase nechtěl probudit, takže buď bude čekat, nebo jí nechá prozatím ležet na zemi. To by byla nejspíše ta lepší možnost. Alespoň by s ní tolik nehýbal.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 10:44 am

Dům

Cítila se až klidně a bezpečně, což by si nepřiznala. Ať už chtěl či nikoliv, stal se jejím polštářem. Uvelebila se na něm pohodlněji a stiskla do pěsti kus jeho trička, avšak nevědomky. Ještě nějakou dobu usínala, než nakonec usnula na něm. Odpočinek opravdu potřebuje, aby nabrala sílu a dostala se z toho co nejrychleji. Jestli mu poslintala triko, či chrápe, to sama opravdu neví a je jí to teď jedno. Spalo se ji celkem dobře, byl tak pohodlný, to si musela přiznat. Raději se sebou moc nehýbala, aby se kvůli bolesti neprobudila.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jul 04, 2017 11:22 am

Dům
Proměnil se, neb si myslel, že bude mít šanci se od ní ještě odtáhnout, avšak když v pěsti stiskla jeho tričko, jakýchkoliv pokusů tedy zanechal. Povzdechl si a pohled upřel do stropu. Přemýšlel, co asi tak bude dělat. Spát se mu nechtělo. Snad proto každá minuta trvala skoro celou věčnost. Nakonec sklopil pohled k Nině. Když spala vypadala... dalo by se říct až roztomile.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:55 pm