Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

San Hillesh (Město)

Share
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 01, 2017 11:39 pm

First topic message reminder :

Město

Trhaně se nadechla a pomalu se ji začalo vše černat. Bránila se tomu. Nemohla tu omdlít. byla by akorát napospas nějakým úchylům či bezdomovcům. S tímto však dlouho nedokázala bojovat. Víčka se ji zavřela a jak už dopadla jí bylo jedno. Neví, zda spadla z lavičky, či jen padla na lavičku. Mohla doufat jen v to, že přežije noc. Stejně neměla kam jít, ani co dělat a v žádnou pomoc nedoufala. Její tělo mohlo být ledové, ale zima ji nebyla. Probudit se nedokázala, ani nereagovala na nějaký hluk okolo ní. Sic není bezdomovcem, ale trochu tak i vypadala.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Jul 07, 2017 9:30 am

Dům

I přes jeho omluvu pro ni bude jen malá hloupá holka, která ji rozhodně nijak nerozhodí a rozhodně se ji bát nebude. "jo.. to vidím.." Řekla tiše, ale upřímně. Nevěří, že ona by někdy byla milá, natož milá na ni. "Na mě ani nemá proč žárlit." Řekla nakonec. Jediný, kdo ji odtud může vyhodit je jen on. Něco by té malé potvoře řekla, ale nechce s ní ztrácet čas. Už tak má mlhu během několika dní a ještě si brát nějaký další. Znovu popadla džus a napila se. "Upřímně není můj problém, že mě tu nechce.." Dodala.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Jul 07, 2017 12:32 pm

Dům
Zamručel a promnul si oči. "Popravdě... má. Bojí se, že se jí přestanu věnovat. Protože tu už se mnou není sama." Broukl a protáhl si záda. "Půjdu se ven proběhnout, jestli ti to nevadí." Oznámil jí tiše, ale ještě se nezvedl. Čekal. Což u něj moc běžné nebylo. Navíc měl až příliš přebytečné energie. Seděl tady téměř celou dobu, takže to bylo pochopitelné.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Jul 07, 2017 4:33 pm

Dům

Lehce nadzvedla obočí, ale ne na dlouho, přeci jen kvůli stehům a ráně na hlavě. "Nemusí se obávat. Nebudu vás omezovat." Pokrčila slabě rameny. "Nevadí. Je to přeci tvoje věc, nedržím tě tu." Už jej více tu opravdu držet nebude. Přeci jen kvůli ní měl tolik starostí a hlídal ji několik dní. Má právo na volnost. Prohlédla si jej, než se znovu natáhla pro džus. Nemůže si pomoct, ale chutnal ji opravdu moc. Popadla opatrně džus a doplnila si jej do skleničky. Aspoň bude chvíli o samotě a té holky si všímat nebude.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Jul 07, 2017 6:25 pm

Dům - Ulice
Kývl hlavou a zvedl se, načež vyšel z pokoje. Sám sebe ujišťoval, že je to opravdu dobrý nápad. Však kdo ví, co všechno mezitím může napadnout Sašu, a i když je Nina démon... nevěděl, co by zrovna v této situaci udělala. Přišlo mu to divné. Hlavně tom že se v této situaci bál spíše o Ninu, než o Sašu, což se zatím ještě nestalo. O nikoho - krom Saši a své bývalé holky - se nebál. Zavrtěl nad tím hlavou a pokusil se své obavy zahnat pryč, když vycházel na ulici a zavíral za sebou dveře. Věděl, že se vrátí brzy, neb jí tam prostě nemohl nechat Saše na pospas. Kousek od domu se rozběhl. Doopravdy si potřeboval protáhnout zdřevěnělé nohy a rozproudit krev. Na prdeli jej bavilo sedět jedině tehdy, když měl náladu pod psa a to po tu dobu, co dával pozor na Ninu rozhodně neměl. Nedokázal u ní téměř ani v klidu sedět, natož ji jen a pouze celé hodiny mlčky pozorovat. Avšak hnout se od ní nehnul. Tedy kromě případů, kdy šel navštívit koupelnu či kuchyň. Možná by se šel proběhnout do lesa, ale pro změnu nechtěl riskovat to, že by jej opravdu někdo znovu chytil. Toho se děsil snad nejvíce ze všeho. Skončit znovu zavřený v kleci, byť se do ní každý nov uzavíral sám.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Jul 07, 2017 6:51 pm

Dům

Pozorovala jej, když odcházel, dokud jen neuslyšela zabouchnutí dveří. Mluvit mu do toho nechtěla, ale musela si připustit, že bude zvláštní být skoro sama v cizím domě. Trochu se porozhlédla po místnosti a dosti přemýšlela, co by mohla dělat. Zhluboka se nadechla. Nejraději by si dala sprchu, ale nechce moc riskovat, kvůli stehům jak na hlavě, tak na zádech. Zvedla ruku, jakoby se hlásila ve škole a čichla k sobě, přičemž se lehce zašklebila. Hned, jak bude moct, sprchu si hned dá a doufá, že nikdo tohle cítit nebude. Usadila se do tureckého sedu a upila ze sklenice džusu. V místnosti bylo takové ticho, kdy slyšela jen tikání hodin, až se do něj zaposlouchala a chvíli nic nevnímala. Hned zavrtěla slabě hlavou a povzdechla si. "Co bych tu mohla dělat.." Položila si otázku. Odložila sklenici a sundala ze sebe deku. Má možnost se tu rozhlédnout, avšak nebude šmejdit. Taková opravdu není. Pomalu se zvedla, ale lehce zavrávorala. Několik dní nechodila a po tom jedu měla všechno ztuhlé. Musela se rozchodit. Je ji naštěstí lépe. Prvně se procházela opatrně po místnosti, než viděla stále svůj kufr tady. Pokládá si otázku, zda jej má odnést nahoru, či raději nikoliv. Když se to vezme kolem a kolem.. kufr není těžký.. má v něm jen oblečení. Popadla jej a nahnula jej, aby kufr za ní jel k schodům. Tahá jej opatrně nahoru, i když cítila bolest, ale bylo jí to jedno.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Jul 07, 2017 8:02 pm

Dům
Saša moc dobře slyšela, jak se otevřeli a zase zavřeli dveře. Vyhlédla tedy z okna a všimla si, že ven vyšel pouze Mitzou. To jí nikterak nepotěšilo. S procítěným povzdechem vyšla z pokoje, jakmile zaslechla kolečka kufru. Shlédla ze schodů a s neméně zlomyslným úšklebek, jako byli její úmysly. Založila si ruce na hrudi a zamyšleně ji pozorovala. Už měla vymyšlený plán. Teď jej jen uskutečnit.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Jul 07, 2017 8:34 pm

Dům

Otevření dveří z vrchu se opravdu nedalo přeslechnout. Ať už Saša šla kamkoliv, je jí to jedno. Saši se ani trochu nebála, ať se bude snažit sebevíc. Je polodémon, nemívá jen tak z někoho či něčeho strach. Kufr tahala oběma ručkama, zády k vrchu, vlastně i k Saši, kterou pochopitelně nevidí. Dávala pozor, aby kufr nechtěně neupustila, když kráčela pozadu nahoru. Byla už skoro v půlce a celkem ji to šlo, i když cítila bolest v zádech, kterou nedávala najevo. Mitzoua už více obtěžovat obtěžovat nechtěla. I ona si sama dokáže poradit. Bez otce byla na vše naprosto sama.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Jul 07, 2017 8:55 pm

Ulice - Dům
Přestalo jej bavit jen běhat, když se nemohl proměnit a něco ulovit. Proto svůj běh docela dost zkrátil. Do domu však tentokrát nevešel vchodovými dveřmi, nýbrž oněmi dvířky pro kočku, jenž byli umístěny ve dveřích na zahradu. Vešel tudíž již proměněný. Jakmile tak učinil, oklepal se a zastavil se v obýváku. Jaké pak bylo jeho překvapení, když tam Ninu nenašel, ale hledat ji nešel. Neměl k tomu důvod. Alespoň zatím ne.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Jul 07, 2017 9:27 pm

Dům

Trvalo ji nějakou chvíli, než se přeci dostala nahoru, aniž by se nějak zabila. Trochu se ji i ulevilo. Kolem Saši prošla, jakoby ji ani neviděla. Byla ji naprosto ukradená. Kufr odvezla do pokoje, kde kdysi byla. Dávala pozor na velký bordel, který způsobila tím, kdy po něm házela ve vzteku vše možný. Dala jej na kraj a přeci se rozhodla, že trochu věci poklidí, aby se tu dali chodit. Kusy dřeva dala na stranu, aby na ně nikdo nešlápl. Míní mu tuhle škodu zaplatit. Peněz má dost. Obraz nebyl naštěstí ze skla, jinak jej mohla zranit. Aby tu poklidila detailně, musela by sehnat smeták a neměla tušení, kde by jej mohla najít. Jakmile pokoj vypadal opět jako pokoj, aspoň krom pár třísek na zemi. Z kabelky vylovila mobil, kde měla pár zpráv od otce. Nestačila mu od nehody odepsat. rychle mu odepsala, že je v pořádku. Rozhodně mu nechtěla říct pravdu. Mobil vrátila zpátky do kabelky. Vyšla z pokoje, který za sebou zavřela a scházela pomalu schody.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Jul 07, 2017 9:41 pm

Dům
Krátce zívl a otočil se. Vyběhl z pokoje se skloněnou hlavou, díky čemuž se poměrně zarazil. Vrazil totiž do něčeho, co na schodech nikdy nebylo. Jakmile pak zvedl pohled, zadržel dech a sestoupil těch několik schodů nazpět, aby Nině umožnil nerušený průchod, když už se mu do ní tedy podařilo strčit. Což opravdu neměl v úmyslu. Sjel ji pohledem, než se zadíval nad schody, kde stála Saša, která teď kvapně odešla.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Jul 07, 2017 10:03 pm

Dům

Věnovala se hlavně tomu, aby z těch schodů nespadla, než aby si všimla řítící se Mitzoua. Trochu zavrávorala a málem spadla na zadek na schod, ale udržela se. Byla tolik zabrána do úklidu, že jej ani neslyšela přijít. Když ji uhnul z cesty, aniž by cokoliv řekla, pokračovala směrem dolů. Mířila zpátky do obýváku, kde se opět usadila do tureckého sedu a upila ze sklenice. Jako se zvířetem si rozhodně nepokecá, takže raději hledí do vypnuté televize, jelikož neví, jak jinak se zabavit. Být ji lépe, taky se projde, ale v její mysli ji brání vyjít ven. Možná, že by po ni někdo střílel znovu?? Nepřipustí si to samozřejmě.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Jul 07, 2017 10:16 pm

Dům
Počkal, dokud schody nesejde a pak po nic vyběhl nahoru. Zapadl do koupelny, aby se osprchoval. Když pak vylezl ven, dokonce se ani nenamáhal sušit si vlasy. Bylo mu volné, že mu tak voda stéká do očí. Navlékl na sebe čisté oblečení a protáhl se, než konečně sešel dolů. Sedl si do křesla v obýváku. "Promiň, ale nevšiml jsem si tě." Omluvil se, neb k tomu teď dostal příležitost. Možná, že by se zeptal ještě na něco, ale teď mlčel, neb přesně nevěděl, na co.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Jul 07, 2017 10:27 pm

Dům

Nechala to pro teď být. Neví, kam šel a co potřeboval ji nezajímalo.. nemělo proč. Dopila džus ze sklenice a tiše si povzdechla. Opravdu se nudila a tady nechtěla nic brát, aby se nějak zabavila. Vlastně tu nemá nic, čím by se zabavila. Všimla si jeho přítomnosti, až na ni promluvil. Otočila hlavu, aby na něj pohlédla. "Zase tolik se nestalo." Odpověděla a otočila hlavu před sebe, než sklenici položila zpátky na stolek. Více se k tomu nevyjadřovala. Kdyby ji shodil, brala by to hůř.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Jul 07, 2017 10:40 pm

Dům
Pousmál se a přivřel oči. Prsty si pak prohrábl stále mokré vlasy. "Stalo se něco?" Nedalo mu to. Prostě se musel zeptat. Neb jak všichni jistě dobře vědí, zvědavost je hrozná nemoc. Docela jej zajímalo, co dělala nahoře, když by se podle něj ještě takhle hýbat neměla. Ovšem on nebyl doktor. Proto byl v tomto ohledu zticha jako pěna a dokonce si odpustil veškeré narážky.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Jul 07, 2017 10:55 pm

Dům

Po jeho otázce se překvapeně podívala na něj. Nechápala, proč se ji na to ptal. "Ne.. mělo by??" Taky se optala. Kupodivu Saša nic nezkoušela, což se i divila. Myslela si, že se ji pokusí vyhrožovat, či tak něco, ale alespoň s ní nemusela ztrácet čas. Věnovala svému obvyklému nic nedělání a čumění do černé televize. Nakonec si opatrně lehla na bok. Být dlouho na jednom místě ji upřímně nebavilo. Na okamžik zavřela oči a zamyslela se nad tím vším, co se za poslední dobu událo.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Jul 07, 2017 11:15 pm

Dům
Zavrtěl hlavou. Myslel si, že Saša bude zkoušet cokoliv, aby jí odsud vyštípala. Možná se mýlil, ale stejně jí nevěřil. "Je něco, co bys chtěla dělat?" Zeptal se tedy místo dalších otázek na to, co se tady dělo. "A mimochodem, když jsi byla mimo... volali ze servisu. Máš opravené auto." Broukl a pousmál se. Nebylo tu moc, co dělat. Tedy... alespoň tady vevnitř ne.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 08, 2017 9:35 am

Dům

Saša je pro ni jen malé děcko. Bát se ji rozhodně nikdy nebude. Není malá, aby se nechala zastrašit malým harantem, natož ještě člověkem. Nadechla se a položila hlavu na pohovku. "Nevím." Pokrčila slabě rameny. Moc se ve městě přeci jen nevyzná.. Neměla možnost se tu projít a teď si ani není jistá, zda by teď chtěla někam jít, kvůli onomu incidentu. Trochu se zamyslela, dokud zase nepromluvil. "Opravdu?? a kde mi jej nechali??" Optala se jej. Doufala, že jej bude mít nablízku. Auto přeci jen byl dárek jejího otce. "Všechno ti zaplatím.. i ty rozbité věci nahoře." Řekla nakonec a pohlédla na něj.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sat Jul 08, 2017 10:13 am

Dům
Nevěděl, kam by jí mohl vytáhnout. Vlastně ani nevěděl, kam by chtěla, když mu neřekla nic důležitého. Jakmile se jej optala na auto, pousmál se. "Zatím je u nich, ale stačí jim zavolat a auto ti přivezou." Odpověděl a pak rázně zavrtěl hlavou. "Na to zapomeň. Měl jsem držet hubu. Pak bys to možná neudělala." Zavrčel. Nechtěl se hádat. Tedy.... zatím se k tomu nechystal. A vlastně neměl ani důvod hádat se s ní. Vždyť už po sobě štěkali dost.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 08, 2017 11:46 am

Dům

Nadechla se se zavřenýma očima. "Raději bych jej měla tu. To auto je přeci jen dárek." Vysvětlila mu s klidem. Nakonec se přeci jen znovu posadila do tureckého sedu. "Nech toho. Na vině jsem i já a ať se ti to líbí nebo ne, peníze ti dám." Stála si za svým. "Autem sem tě srazila já, ne ty mě. Mám povinnost ti uhradit škody. Radila bych ti mlčet." Dodala a trochu se vážně zatvářila. Možná se chová hloupě, ale nepotřebuje být někomu dlužná.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sat Jul 08, 2017 12:12 pm

Dům
Poslouchal ji a přitom zíral do zdi. Když mu oznámila, že by auto raději měla zde, jen přikývl. Neviděl v tom žádný problém. Pak však přivřel oči a zadíval se na Ninu. "Sice jsi mě srazila a pak po mě šlehla, co se dalo, ale stejně od tebe nic nechci." Mlčet snad v tuto chvíli ani nemohl. Neklidně se zavrtěl a promnul si oči. Netušil, zda-li by měl ještě něco říct. Proto raději mlčel.

Sponsored content

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:21 pm