Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

San Hillesh (Město)

Share
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 01, 2017 11:39 pm

Město

Trhaně se nadechla a pomalu se ji začalo vše černat. Bránila se tomu. Nemohla tu omdlít. byla by akorát napospas nějakým úchylům či bezdomovcům. S tímto však dlouho nedokázala bojovat. Víčka se ji zavřela a jak už dopadla jí bylo jedno. Neví, zda spadla z lavičky, či jen padla na lavičku. Mohla doufat jen v to, že přežije noc. Stejně neměla kam jít, ani co dělat a v žádnou pomoc nedoufala. Její tělo mohlo být ledové, ale zima ji nebyla. Probudit se nedokázala, ani nereagovala na nějaký hluk okolo ní. Sic není bezdomovcem, ale trochu tak i vypadala.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sat Jul 01, 2017 11:58 pm

Ulice - Dům
Pohled měl sklopený k zemi, stejně tak jako hlavu celkově. Na jednu stranu měl všeho po krk a chtělo se mu umřít. No na stranu druhou chtěl najít tu ztracenou polodémonku. Tiše vydechl a otřotřásl se. Na to, že byla noc, bylo stále dost teplo. Šlapal dál ulicí bez známek zájmu o své okolí, když málem jednoduše zakopl o tělo na zemi. V první chvíli si myslel, že se jedná o bezdomovce, takže si jen znechuceně odfrkl, když se mu zvedl žaludek. Při pozornějším prohlédnutí dané osoby zjistil, že téměř zakopl o Ninu. Zanadával a přemáhal chuť, nechat ji tam ležet. V první chvíli se dokonce dal znovu do pohybu, avšak nakonec se přeci jen zastavil a vrátil se pro ni. Vypadalo to, že se nebude bránit, tudíž ji bez reptání vzal do náručí. Žádná žebra tentokrát již nepraskla, za což byl opravdu nesmírně rád.
Vyrazil domů a snažil se přitom ignorovat všechny kolem. Jenže také nešlo ignorovat úplně všechno. V tu chvíli byl rád za svou povahu. Po kom ji zdědil netušil. Donesl Ninu zpátky domů, i když byl přesvědčen o tom, že si to nezaslouží. Znovu jí položil do postele, přehodil přes ní deku a povzdechl si, načež se proměnil a uvelebil se v nohou postele. Zabral přitom minimum místa, aby nijak nepřekážel. Tedy... alespoň se o to snažil. Byl tak pevně rozhodnutý si ji pro tentokrát pohlídat.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 02, 2017 9:57 am

Ulice -> Dům

Jen během spánku vypadala, jako největší andílek, což se o ni samotné, když je vzhůru, říct nedá. V její hlavě, jakoby se odehrával nějaký příběh, rozhodně s lepším dějem, než se ji děje v reálném životě. Nutno podotknout, že Mitzoua už asi nespočetně krát zabila různými způsoby. Ano. uvnitř sebe na něj měla velkou zlost. Podle ní to přehnal, jen kvůli toho usmrkance, kterého nechce ani nazývat dítětem.
Neucítila ani to, že o ni někdo zakopl, natož to, že si ji opět opovážil přenést k sobě, v klidu byla v bezvědomí dál. Jemně sebou zavrtěla a hlavu si natiskla na jeho hruď. Kdyby jen tušila, co se s ní momentálně děje.. Bránila by se zuby nehty. Jakmile se ocitla v posteli, byla mimo nadále a neprobudila se.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jul 02, 2017 10:04 am

Dům
V tichosti ji pozoroval. Neměl v plánu probudit ji. To by si ještě k tomu všemu hezky nafackoval. Teď si jen povzdechl a otočil hlavu na druhou stranu, takže zíral do zdi. Za dveřmi již po několikáté zaslechl kroky, které se vzdálily a znovu přiblížily v pravidelných intervalech. Vypadalo to, že se Saša nemůže rozhodnout, zda-li vstoupit, či nikoliv. Byl by raději, kdyby to vzdala a šla spát. Nechal ji však být a brzy si jejích kroků přestal všímat úplně.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 02, 2017 12:40 pm

Dům

Nějakou chvíli ležela v postýlce, jako andílek, než se pomalu začala probouzet. Nebyla plně probuzena, ale přeci ji na tom všem přišlo divného. Zmizel hluk z ulice, hlasy nějakých kolemjdoucích, či někde v dáli projíždějící auto. Pootevírala svá očka a chvíli ji trvalo, než zaostřila. Tohle.. není venek... Chvíli ji trvalo, než ji došlo, kde je. "Co to..?!" Zavrčela ne moc hlasitě a pomalu si sedla. Zkoumala pohledem místnost. Pohledem až vražedně zůstala na Mitzououvi. "Ty.. ty hade jeden..!!" Vyštěkla a popadla první věc, která se ji připletla do rukou, což byly polštářky i polštář. Mrštila je po něm. "Já ti dám, že se mnou budeš házet do zdi!!" v ní se jen zloba množila. Tím však neskončila. Nahmatala něco, co připomínalo lampičku, jenž stála na nočním stolku a vší silou ji hodila po něm.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jul 02, 2017 12:53 pm

Dům
Její pohyb ani nezaznamenal. Dokonce mu unikla i její slova, když otevřela oči. Avšak větu druhou již přeslechnout nemohl. Zvedl hlavu a otočil se na Ninu, avšak jen proto, aby viděl, jak se k němu blíží polštář. Jen přimhouřil oči a zamručel. Možná by ho tím nijak nenaštvala, ale jakmile po něm hodila lampičku a trefila se, naštvaný byl. Rychle to však zadusil, takže na ní jen zavrčel a seskočil na zem. Teprve poté se proměnil a raději od postele ještě o krok ustoupil. Mlčel, stále se ještě uklidňoval, aby nezačal křičet.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 02, 2017 1:41 pm

Dům

Tohle však nebyl konec. Zloby má v sobě až na rozdávání. "Nechtěla sem tu být s tebou už ani minutu!!" Zavrčela po něm zase. Vyškrábala se na nohy a vytáhla desku z nočního stolku, kterou po něm opět hodila. "A to všechno jen kvůli tomu fakanovi!" Sundala nějaký obraz ze stěny a hop po silou něm. "Nevím, o co ti šlo! Nezabila bych ji a ty si to přehnal!! Mrštil mnou do zdi, jako bych ji kuchala či co!!" Hodila po něm vražedný pohled a byla z toho adrenalinu až udýchaná. Jestli se chceš zase ohrazovat s tím, že sem tě srazila.. Já to vím!! Nemusíš mi to vyčítat při každé příležitosti, která se ti naskytne!!"
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jul 02, 2017 3:26 pm

Dům
Zavrčel a založil si ruce na hrudi, jakmile po něm hodila obraz. Skákat do řeči jí nehodlal. "Ten fakan se mnou je už rok a půl, zatímco ty tu nejsi ani den a už si od ní bereš energii? Nechtěl jsem to udělat. Ona to doma nemá jednoduché a já jí slíbil, že se jí u mě nic nestane!" Bouchl. Ona tady po něm štěká, tak proč by jí neplatil stejnou stranou mince? "Chtěl jsem ti pomoct a překvapivě stále chci! A ty se chováš... jako pětiletá holka, která nedostala plyšového jednorožce, kterého si tak moc přála. Vím, že jsem to přehnal. Ale tys mohla také něco říct! Stačilo přijít a říct, že potřebuješ energii. Dal bych ti ji." Zavrčel a učinil krok vpřed.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 02, 2017 4:07 pm

Dům

Ty jeho tzv. hraní na city na ni nezabírali. Bylo jí naprosto ukradené, jak to doma má. Byla děckem, které nesnášela a tím to pro ni celé hasne. Sama v uvnitř věděla, že moc přehání a vážně se chová jako malá, jen se to v ní celé nahromadilo a ona vybouchla. "Od tebe už nechci nic. Abys mi to ještě vyčítal, tak si zajdu někam ven!" Zavrčela po něm a už se z místa ani nehnula. Je mi naprosto jedno, jaké máte vztahy nebo co to je. A víš ty co?? Už vám tu překážet nebudu. Už se i malinko zklidnila. Přešla k svoji kabelce do které hodila mobil a mířila ke svému kufru s věcmi. Hned ještě odejde do hotelu.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jul 02, 2017 6:44 pm

Dům
Zamračil se, ale do řeči jí stejně neskočil. "Nemám v plánu ti něco vyčítat. Řekl jsem ti jen to, jak to vidím. Je to jen můj pohled na věc. Nic jiného." Vydechl a otřásl se. Sklopil pohled k zemi. Svěsil ramena, neb přestal být tak napjatý. "Překážet rozhodně nepřekážíš, ale držet tě tu nemůžu." Pokrčil nad tím rameny a vyšel z pokoje. Neměl chuť hádat se, když uvízli už takhle na mrtvém bodě. A držet ji tu proti její vůli nechtěl. Až moc mu to připomínalo klec.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 02, 2017 8:47 pm

Dům

hlavně, že už si mi to párkrát vyčítal... Více pohledu jemu už nevěnovala. Vydechla si nespokojeně, když ji rozbolela její hlava. zvládla tohle přežít, tak přežije i cestu do hotelu. Prosit o pomoc ze schodů jej nebude. Dokáže si poradit sama. Popadla kufr a vyšla z pokoje chvíli po něm. Spravila si kabelku, jenž ji ramínko klouzalo z ramene. Popadla jej za ucho, aby se ji tahal líp a pomalu scházela schody. Až teď si uvědomila, jak ten kufr může být tak těžký. Ulevilo se jí, když stála na pevné zemi a dole. Už mohla kufr znovu tahat po zemi. Vypadala, jako jeho bývala přítelkyně, která se rozhodla odejít.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jul 02, 2017 8:54 pm

Dům - Ulice
Chvíli stál pod schody, avšak jakmile uslyšel přibližující se kroky, protočil očima a vyšel z domu na ulici. Potřeboval se projít a vyventilovat zadržený vztek. Dusil to v sobě už pořádně dlouhou dobu, takže se tak trochu Nina stala jeho terčem. Neměl to dělat. Měl být zticha. Zastavil se kousek od domu a přejel pohledem přes ulici. Po druhé straně přešel nalitý muž, který sotva vlekl nohy po zemi. Jinak tu byl klid. Možná proto zůstal stát a jen zavřel oči.
avatar
Maria Gabrielle Elizalde

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 25. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Maria Gabrielle Elizalde za Sun Jul 02, 2017 9:52 pm

U kostela -> Město

Poslušně poslouchá Victorovu odpověď a chápavě kýve. Poupraví si popruhy batohu a hned potom pročísne své tmavě hnědé vlasy bledýma prstama. Ihned jak zmíní vlastní klid s vínem a knihou v ruce Maria přikývne opravdu chápavě.
„Taky většinu času trávím s knihou v ruce, bohužel ne tak často s vínem jako s čajem nebo kávou.“ pousměje se a trapností se lehce začervená. Kdyby nebyla zbabělá, rozhodně by si vína dopřávala více, více věcí by si dopřávala víc, ale to nemohla říct. Poprvé co tu chuť poznala, si ji zamilovala, ale přišlo jí, jako by se na ní prodavačka a ostatní špatně koukali, jako by koukali na nějakou bezradnou alkoholičku. Ani se nedivý, když si nakoupila do zásoby rovnou pět láhví.
„Za život jsem sama vypila jenom dvě láhve vína, zbytek leží v domácím baru netknuté.“ jakoby zauvažovala nad posledním činem nahlas ale vlastně jí to tak špatné nepřišlo, přeci jenom nevypila všechny ty láhve, i když mohla, ale aspoň má silnou vůli. Letmo se podívá na Victora, když vysloví otázku na její osobu.
Jeho poznámce o víře se jenom uchechtne, jako by to říkal s opatrností vzhledem k tomu, že ona sama z věřící rodiny pochází. „Žiju tady pár let, ale město jsem si snad prošla za celou dobu šestkrát? I kdybyste putoval různě po městě, nevybavila bych si vás, protože málokdy takhle sama cestuju, i když mi město přijde bezpečné.“ odmlčí se. „Radši se zdržuju v okolí kostela, domu nebo chodím takhle jenom na kraj města. Mám všechno při ruce a není potřeba chodit někam jinam.“ nejraději by si plácla. Sama v duchu si přeje všelijaké věci a potom ze sebe vypustí takovou hovadinu, příčící si se vším co cítí a co vlastně chce.
„A co se týče víry? Nejsem totálně odpřísáhnutá, vlastně tak trošku ve víře tápám, ale kostelní služby vykonávám.“ řekne nakonec při chůzi a usměje se.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 02, 2017 11:10 pm

Dům -> Ulice

Došla k hlavním dveřím a otevřela je, aby prošla ven. Hned je za sebou zavřela. Jen na okamžik jemu věnovala pohled. Zastavila se až těsně u něj, ale zády spíše k němu. Ne, že by chtěla, ale něco uvnitř jí říkalo, aby zůstala. Rozhlížela se okolo, než zazněl výstřel. Všimla si nějakého muže, co mířil přímo směrem na něj. Neví, co to do ní vjelo, ale postavila se zrovna před něj, přičemž v oblasti břicha schytala kulku za něj. Kulka ji projela zády a zůstala někde uvnitř, proto nebylo vidno, že se něco stalo. Tělem jí projížděla obrovská bolest. Z koutku úst ji stékal menší pramínek krve. Podlomili se ji kolena. Pro dnešek té bolesti bylo na ni celkem dost, ale stěžovat si, jako malá holka opravdu nechtěla. Snažila se bolest nedávat najevo, avšak to nebylo nic lehkého..
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jul 02, 2017 11:33 pm

Ulice
Cítil ji, když k němu přišla, ale oči neotevřel. Jen si povzdechl a čekal, kdy zase začne ječet. Nic takového však nepřišlo. Místo toho zaslechl výstřel, takže se automaticky sehnul, ovšem Niny si všiml příliš pozdě. Všiml si, že se jí podlomila kolena. Poměrně opatrně si ji stáhl k sobě, i když se nedalo říct, že by po její blízkosti nějak výrazně toužil. Až po chvíli si všiml i pramínku krve, který jí stékal z koutku úst. "Do prdele. Proč jsi to sakra udělala?!" Nechtěl na ní křičet. Nechtěl jí nadávat, ale nesnášel, když se někomu v jeho okolí cokoliv stalo. Jednou rukou jí přitom přejel po zádech a zarazil se v místě, kde byl mokrý a zvětšující se flek. "Nech si všechny poznámky." Vydechl, načež jí chytl pod koleny a opatrně si ji poupravil k lepšímu přenosu. Teprve poté s Ninou v náručí vstal a rozešel se k domu. Její kufr jej momentálně vůbec nezajímal. "Zbláznila jsi se, že?" Zamručel, když jí pokládal na pohovku v obýváku. "Počkej tady. Nikam nechoď." Jako by snad teď někam dobrovolně šla. Sám pak z obýváku vyběhl, aby našel vše, co potřeboval.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 03, 2017 12:08 am

Ulice -> Dům

Možná toho bude časem litovat, ale tohle opravdu nedělá často. Možná uvnitř sebe tušila, že to s ní nemyslel přeci jen špatně špatně. Vždy se něco událo v tu špatnou chvíli. Možná nad tím vším přemýšlí zrovna teď, kdy to s ní opravdu vypadá bledě a z rány ji valí krev. Aspoň tak to vidí ona. Slyšela jeho křik, který pro ni byl opravdu zbytečný. Na hádky opravdu neměla náladu. "nemáš... zač.." dostala jen ze sebe a na chvíli zavřela oči. Nic jiného mu neřekla, ani nevěděla co. Otázky ji může pokládat, až v sobě nebude mít tu kulku. Už by dávno nepřežila, kdyby byla kulka ze stříbra.. Bolest byla opravdu neskutečná, ale skrývala ji, jak nejvíce to šlo. Musela se nad tím jen lehce pousmát. Přišel ji celkem starostlivý možná i v něm poznala menší paniku, ale i ona se může mýlit.. Ať už chtěla nebo ne, skončila v jeho náruči. Upřímně si na jeho nošení začala zvykat. Nebyla však jeho náruč tak "pohodlná" jako předtím. Skončila na pohovce a hřbetem ruky si otřela krev, která ji osobně začala překážet. Tohle opravdu není jeden z mých nejlepších dní... "Jen klid malej.." Zamumlala, než někam odešel. Sebe měla za úkol udržet při vědomí, i když to někdy potřebovalo facku a ne slabou. Její světlé žluté triko měnilo barvu na rudou pěkně rychle, stejně jako jeho pohovka.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jul 03, 2017 12:33 am

Dům
Když se konečně vrátil, položil vedle pohovky lavor s teplou vodou a hadrem, načež na stůl vyskládal vše ostatní včetně flašky s pálenkou. Nic jiného nenašel. Velmi opatrně as nelibozvučnými nadávkami ji pak přetočil ze zad na břicho a vyhnul jí tričko. Zavrtěl nad tím hlavou. "Měl jsem za to, že mě sama chceš zabít." Ucedil tichou poznámku, zatímco jí smyl krev kolem rány, aby viděl, jak to vypadá. Pak vzal poměrně dlouhou pinzetu a opatrně jí zasunul do rány. Neměl to rád. Ale zvracet se mu nechtělo, jako mnohým. Spíše by se v ráně ještě porýpal, kdyby byla někým jiným. Teď však jen zasouval pinzetu opravdu velmi opatrně hlouběji a oddechl si, když narazil na kulku. Pinzetou ji pak opatrně sevřel a začal tahat ven. Nadával přitom jako pes neb mu ruce umazané od krve po kovu klouzaly. Jednou se mu dokonce zdálo, že kulku ztratil, avšak po vynaložení nemalého úsilí ji vytáhl z rány ven. Zašklebil se a pustil pinzetu na zem. Přitáhl si k sobě lavor a ránu začal znovu čistit. Dezinfekci zatím nepoužil. Sám si ji jednou nakapal přímo do otevřené rány a pak skákal pár metrů vysoko. Překvapivě u toho byl zticha. Jen k ní přistrčil flašku a dál se věnoval tomu, čemu se věnovat měl. S povzdechem tak použil jehlu a ránu sešil, přičemž dezinfekci použil až na látku, kterou jí přes to přiložil. Následně užil pár kousků oné zázračné lékařské lepenky a látku na ní přilepil a u této příležitosti ještě ovázal. Teprve poté, co byl se svou prací spokojen ji nechal být. Až po chvíli se zvedl a vystřelil ven, neb tam nechal její věci. Nepotřeboval, aby po něm znovu něco hodila. Pak si znovu sedl k Nině pomalu, jako poslušný psík. Tak si dokonce občas připadal, ale nijak to neřešil.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 03, 2017 9:58 am

Dům

Položil jí tak chytře na záda, že ta bolest byla ještě horší. Přetočit se sama ale opravdu nedokázala. Při jejím štěstí by akorát spadla na zem. Těch věcí, co donesl, se nedalo nevšimnout. "Nechceš doufám..." Chtěla to dopovědět, ale v tu chvíli ji přetočit. Jestli si zrovna on zahraje na chirurga, tak aby se rozloučila se svým životem. Možná měla sto chutí se začít litovat, aby jejímu otci napsal, že ji někdo zabil, ale raději si taková slova ušetřila. Ze všech těch myšlenek ji vyrušila jeho slova. "ano....sama.." Zamumlala do deky na pohovce. "Ne.. nějakým blbcem..." Dodala a tiše sykla, když se ji hadrou dotkl rány. Ať už mlela cokoliv, v tomto stavu by se to moc vážně brát nemělo. Vše se ji akorát motá dohromady a cítí jen strašnou bolest. Celý obličej si zabořila do deky. Rozhodně nechce být slabá a uřvaná polodémonka. To čistění se dalo nějak "přežít". Ta horší část přišla, až ji do tý rány něco dlouhého strkal. Vší silou zmáčkla do pěstí deku, přičemž se zakousla do svojí ruky, aby nezačala křičet. měla opravdu namále. Má za to, že by se akorát před ním ztrapnila. Hned, jak byla možnost, spatřila v blízkosti láhev, kterou opatrně popadla. Zrovna tou rukou, do který se kousala. Její otisky zubů byli opravdu hluboké, což ji bylo naprosto jedno. Vypila toho poměrně dost, aby utlumila bolest, až se ji vše okolo mlžila. Láhev někam položila a hlavu měla na jedné straně, ať už už to bylo z těmi stehy či nikoliv. Už okolí nijak nevnímala. Koukala někam do blba a pomalu začala upadat do bezvědomí. Co k tomu říct.. ztratila hodně krve a je opravdu vyčerpaná a slabá, avšak žije, v co nedoufala.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jul 03, 2017 10:22 am

Dům
Povzdechl si a sklonil hlavu. Stále přemýšlel, proč to vlastně udělala, nehledě na to, že jej chce zabít sama. Však jí mohl ten vůl ušetřit jakékoliv další snahy a hlavně pobytu v jeho blízkosti. Navíc ho dostat chtěl. Kulka, kterou z ní vytáhl měla zlatý proužek, takže by to opravdu hodně bolelo. Fajn, měl by jí být vděčný, tak proč je sakra naštvaný? Odpověď na tuto otázku byla zcela prostá. Nemohl vystát, když bylo někomu v jeho okolí ublíženo a je jedno, jak s tím člověkem vycházel. Možná ji měl odvést do nemocnice, ale zrovna Mika by s tím příliš nepotěšil. Navíc si již několikrát vytahoval kulku sám, avšak zcela jiným způsobem. Nůž teď nepoužil. U nikoho jiného, než u sebe by si to navíc ani nejspíše nedovolil. Zvedl k Nině pohled, než se zvedl celý a došel pro přikrývku, kterou přes ní pak pomalu přehodil. Pohovka zamazaná od krve mu byla úplně volná. Tmavá barva potahu to skryje. Znovu si sedl jen kousek od ní a dal se do dalšího pozorování.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 03, 2017 11:08 am

Dům

Upřímně ani sama netušila, proč to udělala. Překvapila tím sama sebe. To, že jej chce zabít, řekla jen z velké bolesti a blafovala. Kdyby ho chtěla zabít, zabila by ho už předtím. Něco uvnitř ní ho zabít nechtělo. Je pravdou, že jsou na sebe, jak dva psi, ale nic není vždy růžové. Jen tak koukala mlčky do blba a očka se ji zavírali. Po chvíli ucítila deku na sobě a slabě na něj pohlédla. Díky... zamumlala nakonec do ticha. Z jednoho pohledu ji zachránil život, ale z toho druhého mohla nechat kulku projet jim a mohla být v pohodě. Zachovala se naprosto zvláštně, jak se nikdy nezachovala. Pro nikoho kulku nikdy neschytala. Bolest se snažila nedávat najevo. Leží tak blbě, že ji bolí každý nádech. Začínala si však pomalu zvykat..

Sponsored content

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:22 pm