Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Cora Queen & Raymond Hawkins - V parku

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Cora Queen & Raymond Hawkins - V parku

Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Jul 04, 2017 3:25 pm

.......
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 218

Re: Cora Queen & Raymond Hawkins - V parku

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jul 04, 2017 3:40 pm

Park

Mesto som už ako tak poznala a celkom sa mi tu páčilo. Len niečo tomu chýbalo a ja som nevedela čo? Možno po čase na to prídem ale teraz tomu tak nebolo. Prišla som do parku. Chcela som si vychutnať pekný deň. A tak som sa šla prejsť. Prechádzala som sa po parku a dívala som sa na tu krásu. Bolo tu pekne. Všimla som si že som tu nie som sama. Boli tu aj iný ľudia. Pousmejem sa a vydám sa po parku ďalej. Išla som pomalým krokom. Nemusela som sa nikam náhliť a mohla som si v pokoji vychutnať prechádzku. Prechádzala som sa po parku a ani som si neuvedomila že som sa dostala von z parku. Pokračovala som ďalej v ceste a mierila som do lesa. Keď som začala vnímať okolie všimla som si že sa blížim do lesa. Bola som rada aspoň sa budem môcť poriadne prebehnúť. A tak som zrýchlila krok a za chvíľu som stála na kraji lesa. Poobzerala som sa okolo seba a rozbehla som sa do lesa. Po lese som behala niekoľko hodín a vychutnávala som si to. Potom keď som už toho mala dosť tak som prestala behať a krokom som sa vydala von z lesa. Išla som pomalým krokom nikam som sa nenáhlila. Potom som sa vydala do parku aby som si sadla a odpočinula som si. Prišla som do parku a sadla som si na lavičku a odpočívala som. Ten beh mi dal poriadne zabrať.
Raymond Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 44

Příspěvek pro Raymond Hawkins za Tue Jul 04, 2017 4:03 pm

Park
Někdy si od své rodiny potřebujete vydechnout, nebo vás mazlíček potřebuje vyvenčit. Proto právě Ruby to jeho malé štěňátko s ním právě bylo na procházce. Po tom co se stal hlava rodiny, neví co má dělat dřív. A proto když to jde prostě nenápadně zmizí z rodinného sídla i s Ruby na nějakou dobu pryč. Však vždy se vrátí..
Po chvíli Ruby zvedl jemně ji hladil po hlavičce, . Konečně se zase na chvíli mohl uklidnit a nemyslet na nic jiného.
On neměl nenávist k vldkodlakům nebo tak, jen nechápal proč to prostě udělali. Že jim zabili rodinu. Nakonec si všiml jisté osůbky. -Neviděli jsme se už? napadlo ho a tak chvíli přemýšlel.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jul 04, 2017 6:22 pm

Park

Sedela som na lavičke a dívala som sa do zeme a odpočívala som a tak som si ani nevšimla že niekto sedí oproti mne a sledujem ma. Toto som mala zo všetkého najradšej. Keď som behala a nemusela som na nič myslieť. Ale teraz som sedela a odpočívala som a pritom som rozmýšľala čo budem robiť. Bola som tak zaborená do myšlienok že som ani nevnímala pachy okolo seba a ani okolie. Takže ak by sa niečo stalo tak by som o tom nemala ani tušenie. Mala som dva nápady. Jeden bol ten že pôjdem domov a dám si sprchu a potom si pustím nejaký film a druhý bol že sa ešte pôjdem prejsť. Lenže na 90% vyhrával ten nápad ísť domov a osprchovať sa. Predsa bola som spotená a jedno z druhým. A chodiť takáto po meste je na smiech. Takže by som to mala čím skôr spraviť. A tak si ponaťahujem nohy a ruky a potom sa postavím. A až keď sa postavím tak si všimnem mladíka. Preto si ho rýchlo poobzerám a na prvý pohľad nevyzeral že by bol zlý ale jeden nikdy nevie čo sa môže stať. A navyše sa mi zdal povedomí ale ja som si nevedela spomenúť kde som ho videla. Možno sa mi len na niekoho podobá a tak len nad tým myknem plecami.
Raymond Hawkins

Příspěvek pro Raymond Hawkins za Mon Jul 10, 2017 11:30 pm

Park
Svého mazlíčka položil na zem a na chvíli si k ní kleknul, a samozřejmě si s ni hrál, tohle štěně velice rádo kousalo , takže když mu kdykoliv chnapla po prstu dal ruku trochu dál pak zase přiblížil a takhle to šlo pár chvil.
Když usoudil že je tohoto dost a že je čas zjistit zda ho jeho mysl neklame, zvedl se a když zjistil že štěně jde za ním mohl jít pomalým tempem. pomalu došel k té dívce. "Zdravím..promiňte že se musím takhle troufale zeptat, ale neviděli jsme se už?" zeptal se velice milým a přátelským tonem měl dobrou náladu
//Omlouvám se že jsi musela čekat..ale máma mě poslední dobou tahá ven aby jsem needěla furt u pc budu se snažit odepisovat.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jul 10, 2017 11:39 pm

Park

Sledovala som ako sa hral so šteniatkom a spomenula som si na to svoje ktoré je doma a bohvie čo robí. Asi by som ho mala začať brať von a nie stále nechávať doma. Povzdychnem si a potom si všimnem že sa postavil a prišiel ku mne. Pozriem sa prekvapene na neho. Trochu som sa začala báť toho čo môže spraviť. Ale keď začne vyprávať tak si vydýchnem a potom sa pousmejem. "Zdravím a to je v poriadku pýtajte sa." Poviem a keď sa opýta či sme sa niekde nevideli tak sa zamyslím. Je pravda že sa mi zdal povedomý ale možno som si ho s niekym mýlila a možno nie. "Ja neviem ale aj mne prídete povedomí." Poviem a potom ma to napadne. "Počkajte ty si brat Lii či ako sa volá že?" Opýtam sa lebo meno som už nevedela ale vedela som že som bola s jednou ženou a on tam bol tiež a myslím si že to bol jej brat ktorý nemá rád vlkodlakov. No skvelé už len toto mi chýbalo. Hádam sa o nič nepokúsi ale aj tak som si dávala pozor a sledovala som ho a bola som pripravená na všetko.

//to je v poriadku neospravedlňuj sa a dobre Smile
Raymond Hawkins

Příspěvek pro Raymond Hawkins za Thu Jul 13, 2017 5:54 pm

Park
Jeho štěně mu pomalu usínalo v náručí, a Ray se musel usmát. Jo už se nějakou dobu neusmál takovým typickém úsměvem, většinou to bylo nucené. Ale nyní se musel usmívat jeho štěně mu vždycky na tváři přivodilo úsměv.
Když se na ní podíval pořádněji už si vzpomněl s kým má tu čest. Usmál se "Ach už jsi vzpomínám , setkali jsme se když jsi se bavila s mojí sestrou" tak nějak přikývl a všiml si jejího tonu hlasu. "Ale to že jsem upír nemusí znamenat že mám něco proti vlkodlakům..Přeci jen to už by jsem měl i něco proti psům no ne?" usmál se na ni
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Jul 14, 2017 11:57 am

Park

Všimla som si ako mu v náručí spinká to šteniatko a musela som sa pousmiať nad tým. Bolo tak krásne až som si spomenula že to robí aj môj krásavec a trochu mi začínal chýbať že je doma a nemám ho zo sebou ale na budúce ho budem brať už so sebou. Keď si spomenul kto som tak som len prikývla. „Ano presne tak.“ Poviem a trochu ma mrzelo že sa jeho sestra na mňa vykašlala a od vtedy som ju nevidela a ani sa mi neozvala a ja som nevedela čo s ňou je. Zamyslela som sa nad tým či sa ho mám opýtať či náhodou nevie kde je alebo čo s ňou je. Po pár minútach som to ale nechala tak. Nebudem sa vyzvedať. Potom sa pozriem na neho a prikývnem. „To ano ale tvoja sestra povedala že ich všetci z vašej rodiny nenávidia. A vlkodlak a pes sú dve rozdielne zvieratá. Pes ti neublíži ten ťa bude milovať a ochraňovať ťa ale vlkodlak ťa bez problémov zabije. Ani a nedivím že sa na mňa vykašľala.“ Zamrmlem a povzdychnem si a keďže viem čo sa stalo tak som sa nedivila ale ja taká nie som. Ja chcem s každým vychádzať dobre a mať priateľov.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:54 am