Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Rione Halley & Nina Neer

Share
avatar
Rione Halley

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 06. 17

Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Rione Halley za Sat Jul 01, 2017 5:47 pm

Místo: Park v San Hillesh
Čas: Okolo sedmé hodiny večerní
Hráči: Rione Halley, Nina Neer
Přizvaní: -nikdo-
Děj: Setkání
Hru začíná Nina.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 01, 2017 6:05 pm

Hotel -> Park

Dnes je tu prvním dnem. Přijela včera večer svým autem a únavou dnešní den spíše prospala. Pobývala zatím v hotelu, než si něco najde. Vyrazila pěšky si město prohlédnout, i když se brzy bude stmívat, což ji osobně vůbec nevadí. Kráčela přes park, který se ji i líbil. Rozhlížela se okolo a moc lidí rozhodně tady nebylo, což se ji zamlouvalo. Prohrábla si jemně vlasy a hleděla si svého. Nikoho a ničeho si nevšimla. Nevšimla si ani těch psů, jelikož byla i celkem zamyšlená, co bude vůbec dál dělat se svým životem. Zda tu už na dobro zůstane nebo zase a opět někam vycestuje.
avatar
Rione Halley

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 06. 17

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Rione Halley za Sat Jul 01, 2017 8:38 pm

Park

Už to byly přesně dvě hodiny a její práce tím pádem co chvíli měla končit. Byla šťastná, že svým nohám dá na chvíli odpočinek a nebude se muset tahat s těmi otřesnými psisky. Bylo jich dohromady pět, no a tahle pětici ji za poslední dvě hodiny stála veškeré síly jak fyzické, tak i psychické. Jako první tu byl na první pohled neškodný jezevčík Theodor, namyšlený pán, který s oblibou lovil veverky, kterých bylo bohužel v parku více než dost. Poté Lady Estrella, což byl nějaký obrovský, nerozeznatelný pes, jehož srst připomínala mop. Dále neustále slintající Jeff, což byl nějaký buldoček, nebo něco podobného. Stále prchající čivava Jonas, který se co chvíli vyvlékal z postrojku, který byl už tak dost napevno. Netušila, jak se mu to mohlo povést. A v neposlední řadě Kraken, jeho jméno vypovídá za vše, alespoň v jeho mládí. Tento pes byl prý velmi ochranitelský, ale teď mu sotva sloužil čich a zrak, nemluvě o končetinách, nicméně tak velkého psa by asi těžko nesla. Jejich cesta mířila přes park, což byla jen zkratka ke dvoum majitelům, kterým patřili. Dělili se na dva a tři. Ta dvě velká plemena patřila paní Burtwoské, která byla tak stará, že musela nosit brýle s dioptriemi silnějšími, než diamant. No a potom tu byl mladý pár, vlastnící ty tři menší psíky, tedy dřív to byl pár, teď se rozešli a Ria byla jen rád, že místo pěti tahá jen tři z této povedené smečky. Ta žena si totiž dva vzala s sebou, ač zrovna ty nejposlušnější. No i tak. Docela už nepozorovala dění kolem, no a tak z nenadání, Theodor -jezevčík- vystartoval s hlasitým štěkotem a ostatní psi za ním, táhnouc starého chudáka Krakena i mě v závěsu za sebou, načež se Theodor probojoval až ke světlovlasé dívce, jíž skočil po noze. Byl by se jí i těmi malými, ale nevídaně špičatými tesáčky zakousl do nohy, ale Rione včas cukla správným vodítkem a pohlédla na dívku.
"Moc se omlouvám, nevím, co to do něj vjelo." Omluvila se za něj, jen co ho strhla k sobě a věnovala mu káravý pohled.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 01, 2017 9:23 pm

Park

Koukala se okolo sebe s neutrálním výrazem ve tváři. Nadechla se čerstvého vzduchu a nechala vítr, aby si pohrál s jejími vlasy. Malinko pro sebe se pousmála, ale aby ji nikdo neviděl. Psího štěkotu si moc nevšímala, jelikož ji nedošlo, že štěkot je proti její osobě. Otočila se k psovi, až jemně ucítila zuby na její noze. Ne, že by cítila bolest, ale přeci se nenechá kousat.. Chtěla už psa nějak postrašit, ale to už se ji dívka omluvila. Kdyby něco udělala, musela by asi vypadat opravdu hloupě. Dívku si prohlédla a chvíli mlčela. Hlavně chtěla zůstat klidná, aby si nezničila náladu. "Hm.. v pohodě." Řekla a jen pokrčila slabě rameny. Pohledem přejela i po psech, který jeden z nich po ní vrčel, když nemohl kousat. Raději udělala krok od nich. Ne, že by se bála, ale opravdu nechce být znovu kousací hračkou. V tom momentě ji přeci jen nedošlo, že na ní štěká kvůli tomu, čím je. "Moc neposlouchají..." Dodala a znovu na ni koukla.
avatar
Rione Halley

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 06. 17

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Rione Halley za Sat Jul 01, 2017 10:56 pm

Park

Dívka se jí nezdála být v příliš dobré náladě, podobně jako téměř každý, koho ten den potkala. Zdálo se, jako kdyby město zaplnili zombie s neměnným výrazem a tou jejich hnusně nazelenalou kůží a nepřítomným výrazem. Vlastně podobně vypadala i tato dívka, akorát ne tak nechutně, zeleně a určitě ne jako požírač mozků. Dobře, vlastně vypadala jenom trochu mimo sebe, tak nepřítomně, což svým způsobem ještě před chvílí byla Rione také, ale to teď neřešme.
Stále propalovala Theodora, toho malého jezevčíka pohledem a přemýšlela, jak jen si to to psisko mohlo dovolit. Většinou se tak nechoval, vlastně nikdy, proto začala přemýšlet nad nejhorším. Je ta dívka vůbec živá? Měla velmi pobledlou krev, ale vzhledem k tomu, že se do ní Theodor málem zakousl tuto možnost vyloučila. Dále už raději nepátrala po důvodu, proč udělal to, co udělal, jelikož by se s velkou pravděpodobností k závěru vůbec nedobrala.
"Vážně se moc omlouvám, většinou se tak nechovají." Omluvila se pro jistotu ještě jednou, když věnovala pohled dívce. Co se týče poznámky o vposlouchání, nijak ji to netrápilo, nebyli to její psi a zodpovědnost za ně měla jen na dvě a půl hodiny. A ta půlhodina, mezi kterou je měla za úkol přivést domů pomalu odtikávala.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 02, 2017 9:37 am

Park

Ona přeci nemohla tušit, že ti psi nejsou její. Na vodítku je má ona, tak soudí, že jsou její, i když pro je to poněkud zvláštní.. Kdo by si vůbec pořizoval pět psů??.. Nadechla se a hodila menši vražedný pohled na psa, když se zrovna na ni dívka nedívala. Toho psa už teď ráda neměla, i když ji moc silně nekousl. Naštěstí na sobě měla kraťásky, takže ji nic neponičil. Pohledem znovu přejela po dívce, která na ni znovu promluvila. "říkám, že je to v pohodě." odvětila. Jak si řekla. Nějaký hloupý pes ji nezkazí její klidnou náladu s neutrálním výrazem na tváři. Porozhlédla se okolo, jestli moc neupoutala pozornosti, ale naštěstí nikoliv. Nestála o pohledy nějakých hloupých lidí.
avatar
Rione Halley

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 06. 17

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Rione Halley za Sun Jul 02, 2017 11:52 pm

Park

Stále trochu nechápala, co to do Theodora vjelo. Byl to přece jezevčík, takový malinký podpantoflák, který vám maximálně tak olíže prsty u nohou, ale určitě nepokouše, avšak najednou takto vystartoval proti neznámé osobě, která, ač se zdála ledově klidná, byla určitě jeho chováním znepokojena. Alespoň Rione by byla, to už je však věc jiná. Stejně žasla nad jejím klid, neutralitou výrazu, který měla, tohle by asi těžko dokázala. Ne, že by se také neuměla přetvařovat, ale ona se spíš usmívala a dělala, že je vše v pořádku a nic ji nerozhodilo. A to vážně často, minimálně v poslední době.
Vzhledem k tomu, že Theodor nevypadal, že by se chtěl uklidnit, naopak by velmi rád vystartoval znovu, podobně jako poněkud ostrá čivavka, strhla jeho vodítko ještě blíže k sobě a snažila se ho sílou myšlenek uklidnit. Samozřejmě se to nepovedlo a tak ho po chvíli jeho neustálého vrčení okřikla. Nijak příliš jedovatě, nedokázala být k takovému stvoření hrubá.
Stejně pořád přemýšlela, proč na ni tak vyjel. Prudce zvedla pohled a očima těkala po dívčině tváři, načež na chvíli zatajila dech. Zase měla takový ten špatný pocit, ne, jako když vidí ducha, spíš jako když je poblíž něčeho nedobrého. To možná i Theodor vycítil, stejně tak Jonas i ostatní psi, kteří začínali sborově vrčet, zatímco se Rione pokoušela je uklidňovat.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 03, 2017 11:55 am

Park

Ti psi ji pomalu začali vadit. To už nemohou být zticha?? I přes to všechno se snažila zachovat stejný výraz, jako do teď. Jak, po ni vystartovali, udělala další krok zpět, aby se ji nepokusili pokousat snad všichni. "klídek ano?? Polívku si z vás udělat nechci" Řekla, když se koukala na psy. Nesnažila se je více vyprovokovat, ale uklidňovat psy není její silná stránka, ale není to jenom tahle situace. Ani vlastně neví, zda se o někoho dokáže obávat. Někdy říká věci jinak, než by asi normální člověk pochopil. Musí si ten druhý na to zvyknout. Jen si nad tím vrčením tiše povzdechla. To opravdu vypadá jako jídlo či duch?? Sama neví.. do psí hlavy nevidí. Nechce si ani představit, co by dělala kočka v její přítomnosti. Při nejlepším vy syčela, jako had, ale při nejhorším by měla zarytý drápy.
avatar
Rione Halley

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 06. 17

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Rione Halley za Tue Jul 04, 2017 12:56 am

Park

"Theodore, Jeffe, Jonasi, Lady Estrello, Krakene, fuj to je!" Okřikla své prozatimní svěřence a cukla vodítky tak, aby upoutala jejich pozornost. Tím je alespoň na chvíli uklidnila. Bylo až neskutečné, že si jejich jména pamatovala, ale kdo by na takové zlobidla zapomněl? Byli opravdu nesnesitelné, občas. Nejraději měla stejně Krakena, i když by neměla nikomu nadržovat. Zkrátka to bylo tak.
Krátce se uchechtla poznámce dívky, ohledně polévky. Bylo by divné, kdyby někdo jedl polévku z psů, ač to už bezpochyby někdo vyzkoušel. Beztak je to i v nějaké restauraci, ale tam by jít nechtěla. Měla ráda zvířata a kolikrát jí bylo líto jíst i normální maso, třeba slepice. Jenomže vegetariánka, ani veganka se z ní nestala, občas to prostě nejde... Navíc některé luštěniny, kterými by to musela nahradit, z celého srdce nenáviděla.
"Pokud ti to nebude vadit a přetrpěla by jsi cestu tady kousek k domům, kam odvádím psiska, mohla bych ti cestou zpět koupit jako bolestné kafe, hot dog, nebo cokoli, na co cestou narazíme. V případě, že by se ti zachtělo mít veverku, Theodor ti nějakou s radostí přinese, jen nezaručuji, že bude živá." Pokusila se o nevinný úsměv, kterým doprovodila tento ne příliš vyvedený vtip. Tedy možná to vtipné bylo, co ví, jen měla prostě jiný humor, než ostatní, ale to pro ni bylo zcela typické.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 5:06 pm

Park

Jako že jsem fuj?? No ok.. Naklonila jemně hlavu na stranu se stále stejným výrazem. Jako pro psy je fuj, to je pravda. Nechce být okusována jejími uslintanými tlamami. Není zastánce psů ani jiných zvířat. Spíše oni ji nemají v lásce. Tohle se ji stává pořád. Každý pes po mi štěká a o kočce ani nemluví. Ona k životu jídlo ani nepotřebuje. nenakrmí se z toho. V hlavě si propočítávala, jak dlouho neměla lidskou energii. Pár dní tomu bylo. Ještě to řešit nebude a pohlédne ne ni, jelikož na ni začne mluvit. Psí neklid nebo jak jinak by to měla nazvat, vypustila ven. Nad její nabídkou se zamyslela a upřímně ji tohle přišlo i jako dobrý nápad. "No tak fajn" Souhlasila s pokývnutím hlavy. "Přežila sem jeho titěrný zuby, přežiji už i cestu." Dodala s klidem a pohledem přejela po psech. "A ne.. na veverky nemám vůbec chuť" Doplnila, než jen čekala, jakým směrem půjdou.Tímto opravdu nechtěla říct, že jí veverky.
avatar
Rione Halley

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 06. 17

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Rione Halley za Tue Jul 04, 2017 5:48 pm

Park

Dívka se jí zdála celou dobu hrozně vážná, neuškodilo by jí, trochu se odvázat a třeba se i víc usmívat. Nebo alespoň trochu. Působila na ni takovým chladným dojmem, že se bála cokoli říct, třeba nějaký vtip, aby to nepochopila špatně. Celkově, jako kdyby ani nemohla chápat sarkasmus, ironii, ale tak zřejmě jen působila. Nakonec ji ale přeci jen překvapilo, že její nabídku přijala, byla i docela ráda, že může odčinit, co se stalo. Bude ze sebe mít alespoň trochu dobrý pocit. Uchechtla se nad její poznámkou o 'titěrných zubech' a pomaličku se vydala směrem k domům. Byli to sousedé, proto nemusela psi vést na druhý konec města. A bylo to fajn. Nevážila alespoň tak dlouhou cestu. Navíc už na sebe byli zvyklí, tím pádem byli i trochu snesitelnější.
"Slyšíš, Theo? Dnes žádné veverky." Směřovala k jednomu ze psů. Dobrá, pro někoho, kdo byl ve styku se psy, to bylo úplně normální, pro někoho, kdo v životě psa neměl, nebo s ním netrávil ani chvíli času o samotě, zřejmě nepochopitelné.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 10:12 pm

Park

Už na pohled vypadala jako komplikovaná osoba. Byla už taková a nijak si nestěžovala a okolí by si mělo zvyknout. Nadechla se čerstvého vzduchu a koukla opět na ní. Sic se nesměje a radši se tváří, tak jak teď, ale některé věci chápe. Jakmile se rozešla, s velkým odstupem od psů se držela u ní. Měla rezervu, kdyby po ni chtěli skočit. Prohrábne si jemně vlasy a kouká okolo sebe. Její poznámku na psy brala úplně normálně. Neměla sic psy, ale u ní je normální snad všechno. O lidi se moc nestarala. Peníze jsou přeci jen nejlepší, i když na to teď moc nevypadala. Měla dobrou náladu a hlavně klid. Oni už na ni nevrčeli. Opravdu by je nechtěla poslouchat celou cestu. Byla zatím ticho. Hodně zamyšlená, i když dávala pozor na cestu.
avatar
Rione Halley

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 06. 17

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Rione Halley za Wed Jul 05, 2017 12:31 pm

Park

Domy byly jen přes ulici od parku, takže to bylo rychlé. Dva velké odevzdala domu více napravo a tři malinkaté vrčící potvory sousedům vlevo, načež se otočila na ženu. Vlastně až teď jí došlo, že ani nezná její jméno, to by se mohlo změnit, přeci jen "hej ty!" už ji oslovuje příliš mnoho lidí, tudíž toto oslovení je již plně zabrané.
"Mimochodem, jsem Rione." Představila se, očekávajíc to samé i z druhé strany. Brala to už tedy jako samozřejmost. Pomalým krokem, ale ani nijak loudavým, se vydala zpět parkem.
"Máš nějakou představu, jaké si vezmeš bolestné?" Zeptala se s úsměvem.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Jul 06, 2017 10:21 am

Park

Kráčela blízko ní po celou dobu cesty, se stálým odstupem, kvůli psům. Když je vracela, čekala opodál, aby psy více neprovokovala. Mezitím se rozhlížela okolo, přičemž si ruce sepnula za zády. Když všichni byli u svých majitelů, přešla o trochu blíž k ní. Pohlédla ji do očí, když se představila. Chvíli mlčela, načež se zhluboka nadechla. "Nina." Odpověděla jen. O podání ruky či něčeho podobného se nezajímala. Nad její otázkou se však zamyslela. Pro někoho, kdo se z lidského jídla nenají, bylo těžké, kam jít. Lidské jídlo zrovna moc nejedla. Ne, že by ji nechutnalo, ale nepotřebovala jej ke svému životu. Něco ji však prolétlo hlavou. "co takhle cukrárna??" Navrhla nakonec a volně spustila ruce podél těla.
avatar
Rione Halley

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 06. 17

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Rione Halley za Sun Jul 09, 2017 2:46 pm

Park

Popravdě vůbec nevěděla, co by jí měla nabídnout, proto nechala výběr na ní. Bylo to tak lepší, například může být vegenatriánka, nebo má nějakou dietu, nebo vlastně bůhví, co by jí chutnalo a co ne. Potom tedy s širokým úsměvem přikývla, když zmínila cukrárnu. To ji ani nenapadlo. "Tak tedy pojďme." Řekla a změnila směr, aby se dostaly k nejbližší cukrárně. Byla ráda, že už odevzdala psy, nechtělo by se jí s nimi pořád tahat, byla ráda, že sama žádného mazlíčka neměla. Musí to být otrava.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 09, 2017 11:21 pm

Park

Držela se u ní, možná šla trochu pozadu, ale to nějak neřešila. Sama by netrefila, proto ji následovala. Rozhlížela se okolo. Chce toho města prozkoumat co nejvíc. Nadechla se s klidem a jemně si promnula paži. Upřímně už dlouho neměla nic sladkého, ne vždy se naskytla příležitost.. Zajímalo ji, jak daleko je cukrárna, jelikož viděla v okolí psy, jenž ani nejsou na vodítku. Nepotřebuje další kousnutí či hůř. Jsou tu i větší a více nebezpeční psy. Raději na ně přestala zírat.
avatar
Rione Halley

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 06. 17

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Rione Halley za Sun Jul 16, 2017 12:28 pm

Park → Cukrárna

Vlastně to ani nebyla taková dálka, stačilo jít přes park až ke konci a potom přejít ulici. Po ní jít ještě chvíli dál, přejít kratičký přechod a ocitnete se jen pár krůčků od cukrárny. Tedy alespoň pro Rione to nebyla žádná velká dálka, ale pár minut to samozřejmě trvalo. Když se nakonec ocitly přímo před dveřmi do cukrárny, otevřela a nechala vstoupit Ninu jako první. Zavřela za sebou dveře a rozhlédla se, aby se mohla trochu zorientovat.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Jul 19, 2017 7:57 pm

Park -> Cukrárna

Cestou se rozhlížela, aby pro příště trefila i sama. Držela se u ní, aby náhodou nešla někam do neznáma. Není moc upovídaný typ. Ani vlastně neví, o čem by se s ní měla bavit. Přece jen neměla moc možností, s kým vést konverzaci.. Nakonec došli k cukrárně. Když ji nechala projít, jako první, pokývla hlavou místo nějakých slov. Přešla k pultu a koukala, co mají na výběr. Jí vesměs bylo jedno, co jí. Nepotřebovala jíst lidské potraviny. "Co si dáš??" Optala se ji nakonec a pohlédla na ni. Objedná to ona, i když je pozvaná. Nevidí v tom problém. Peněz má na rozdávání.

Sponsored content

Re: Rione Halley & Nina Neer

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Wed Jun 20, 2018 7:46 am