Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jae-Sun Lee / Cora Queen

Share
Jae-Sun Lee

Poèet pøíspìvkù : 28

Jae-Sun Lee / Cora Queen

Příspěvek pro Jae-Sun Lee za Thu Jun 29, 2017 2:04 pm

First topic message reminder :

Ulička -> Park

Dusot nohou a kapky prudkého deště se ozývají úplně všude. Vlhkost ve vzduchu je cítit stejně jako napětí. Jae zabočí za roh a běží rovně uličkou, přeskakuje a vyhýbá se odpadkům. Jeho cíl je jasný. Hajzl, který se nemotorně žene před ním. A důvod? Snažil se ho okrást, a když si toho Jae všiml, už prchal pryč a zrovna shánět si nové doklady by Jae rozhodně nechtěl.
Vyhne se převržené popelnici, kterou shodil prchající zloděj, aby Jaeho zastavil. Zlodějíček se otočí, aby se ujistil, jestli se Jae popelnici vyhnul a sám zakopne o velký pytel s odpadky a nalítne do louže přímo obličejem. Zloděj zaúpí a chytí se za obličej. Jae ho svižně doběhne a zaklekne ho, aby se nepokusil utéct. Otočí si ho obličejem k sobě a prohlédne si ho. Pravou stranu má pěkně odřenou a ještě k tomu mu pěkně krvácí z nosu, jinak ho Jae nepoznává, ale zlodějíček pěkně zkoprní, když Jaemu spadne černá kapuce z hlavy.
„Jae?!“ kníkne, když ho pozná. Takže ho zná. Buď z povídaček, nebo už se do křížku dostali ale nepamatuje si to. Jae nakloní hlavu na stranu a za bundu si ho vytáhne na nohy.
„Kámo, dneska máš fakt špatný den. Vypadá to, že máš asi zlomený nos.“ pevně ho drží za bundu a přitáhne si ho blíž k sobě. „A bohužel, já ti s tím moc nepomůžu, protože mám dneska sakra špatnou náladu.“ zatne zuby a než stačí zloděj vyslovit omluvu, Jae ho pořádně udeří pěstí. Zloděj se skácí na zem a začne bolestně fňukat. Jae si znovu přetáhne černou kapuci přes hlavu a upraví si džínovou vestu. Přiklekne si plazícího zlodějíčka a začne mu rabovat kapsy. Své doklady najde, ale k tomu najde ještě dalších pět peněženek a všechno to jsou doklady žen, bohužel už vybraný.
„Kamaráde, kamaráde. Jsi vážně šikovnej, ale tohle se mi nelíbí.“ zloděj se vydrápe na nohy a ožene se po Jaem, který se mu hbitě vyhne a přirazí ho ke zdi, kde si ho pěkně přidrží a věnuje mu další tři pořádný rány. Muž se zhroutí k zemi a Jae vyrazí rychle pryč. Vyběhne ven z uličky a vyrazí pryč.
Přestane pršet, takže si Jae sundá kapuci a prohrábne si i tak mokrý vlasy. Začne se pomalu stmívat a on zavítá do parku, kde si sedne na lavičku. Prohlédne si klouby rukou. Červené a opuchlé, lehce bolestivé ale Jameu to nedělá starosti. Jen tak tam sedí s rukama v kapsách džínové vesty, ale nakonec vytáhne peněženku a začne si jí kontrolovat.
Jae-Sun Lee

Re: Jae-Sun Lee / Cora Queen

Příspěvek pro Jae-Sun Lee za Tue Nov 28, 2017 5:39 pm

Park

Cora, po tom, co jí všechno Jae řekl, se naštve a dokonce si dovolí, ho kopnout do holeně. Nikdy ho dívka, i když byla naštvaná, neuhodila ale Jae si z toho hlavu nedělá. Možná tam bude mít modřinu, možná ne ale rozhodně ho to nebolelo. Pro efekt sykne a zatváří se vážně ublíženě, ale nakonec se jeho výraz změní v úsměšek. Docílil toho, čeho chtěl.
„Kočičko, já toho vím a umím mnohem víc než ty, mnohem víc než si myslíš a víc než si myslí tohle město. Ano, urážet umím taky, umím si přiznat, že jsem egoista a není to náhodou pozitivní vlastnost? Že jsem člověk, který si umí přiznat jaký je?“ obličej má tak chladný a klidný, že úsměšek, který před chviličkou oplýval jeho tvář, je ten tam. Přejde k ní blíž a natlačí ji na lavičku.
„Ani nevíš, jakou mi moje chování dělá radost. Někdy to dělám pro zábavu, někdy holt takový jsem a nic se na tom nezmění.“ mluví stejně tak chladně jak vypadá jeho výraz.
Hlavu nakloní na stranu: „Ve většině případech se takhle chovám, protože takový jsem, vyrostl jsem takový a jestli s tím máš problém, můžeš odsud vypadnout a nechat mě na pokoji. Já sám jsem se o tvojí společnost neprosil.“ řekne nakonec a odtáhne se od ní o pár metrů. Když je rozhodnutý konečně odejít, otočí se přes rameno a ještě utrousí jednu ze svých poznámek.
„A ano. Jsem bohatý, pohledný, sakramensky chytrý a silný, takže si toho můžu hodně dovolit.“ Pokrčí rameny a otočí se.
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 240

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Nov 28, 2017 7:45 pm

Park

Počúvala som ho čo hovorí a potom som len mykla plecami. "Je dobré že si vieš priznať aký si. Aspoň jedna dobrá vlastnosť." Poviem a prekrútim nad tým očami. Ale keď ma pritlačil k lavičke tak som sa na neho trochu so strachom pozrela. Nevedela som čo chce robiť. "Ale viem. Je to na tebe vidno akú ti to robí radosť. Fajn pre mňa za mňa buď aký chceš. Mne je to jedno." Šteknem po ňom a keď znova začne hovoriť o tom prečo sa takto chová tak si len povzdychnem. "Dobre nemusíš to stále opakovať ako nejaký papagáj. A láskavo ma pusti. A ja si budem robiť čo ja chcem. A budem tam kde ja chcem. A nebude mi niekto rozkazovať!" Skríknem na neho a potom som rada keď sa odo mňa odtiahol. Sadla som si na lavičku a len som ho sledovala ako sa chystá odísť ale na moje prekvapenie ešte niečo povedal. "Dobre ja viem že si bohatý a jedno z druhým. Nemusíš to stále opakovať. Ja nie som hluchá ani sprostá!" Skríknem na neho a potom som ostala sedieť na lavičke.
Jae-Sun Lee

Příspěvek pro Jae-Sun Lee za Tue Nov 28, 2017 9:59 pm

Park

Jae se na ní rychle otočí: „Můžu si to opakovat, kolikrát chci, protože si můžu dělat, co chci!“ křikne a vyplázne na ní provokativně jazyk. Nijak se obtěžuje tam zůstávat déle a tak se rozhodne se rozeběhnou parkem pryč.
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 240

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Nov 28, 2017 10:25 pm

Park

"Dobre fajn ale nie u mňa. Mňa to nezaujíma!" Skríknem na neho a ten jazyk si vôbec nevšímam. A potom keď vidím že ide preč tak si povzdychnem. Konečne som sa ho zbavila. Ale dlho tam nesedím. Po pár minútach sa postavím a idem domov.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Dec 12, 2017 10:39 pm