Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jae-Sun Lee / Cora Queen

Share
Jae-Sun Lee

Poèet pøíspìvkù : 22

Jae-Sun Lee / Cora Queen

Příspěvek pro Jae-Sun Lee za Thu Jun 29, 2017 2:04 pm

Ulička -> Park

Dusot nohou a kapky prudkého deště se ozývají úplně všude. Vlhkost ve vzduchu je cítit stejně jako napětí. Jae zabočí za roh a běží rovně uličkou, přeskakuje a vyhýbá se odpadkům. Jeho cíl je jasný. Hajzl, který se nemotorně žene před ním. A důvod? Snažil se ho okrást, a když si toho Jae všiml, už prchal pryč a zrovna shánět si nové doklady by Jae rozhodně nechtěl.
Vyhne se převržené popelnici, kterou shodil prchající zloděj, aby Jaeho zastavil. Zlodějíček se otočí, aby se ujistil, jestli se Jae popelnici vyhnul a sám zakopne o velký pytel s odpadky a nalítne do louže přímo obličejem. Zloděj zaúpí a chytí se za obličej. Jae ho svižně doběhne a zaklekne ho, aby se nepokusil utéct. Otočí si ho obličejem k sobě a prohlédne si ho. Pravou stranu má pěkně odřenou a ještě k tomu mu pěkně krvácí z nosu, jinak ho Jae nepoznává, ale zlodějíček pěkně zkoprní, když Jaemu spadne černá kapuce z hlavy.
„Jae?!“ kníkne, když ho pozná. Takže ho zná. Buď z povídaček, nebo už se do křížku dostali ale nepamatuje si to. Jae nakloní hlavu na stranu a za bundu si ho vytáhne na nohy.
„Kámo, dneska máš fakt špatný den. Vypadá to, že máš asi zlomený nos.“ pevně ho drží za bundu a přitáhne si ho blíž k sobě. „A bohužel, já ti s tím moc nepomůžu, protože mám dneska sakra špatnou náladu.“ zatne zuby a než stačí zloděj vyslovit omluvu, Jae ho pořádně udeří pěstí. Zloděj se skácí na zem a začne bolestně fňukat. Jae si znovu přetáhne černou kapuci přes hlavu a upraví si džínovou vestu. Přiklekne si plazícího zlodějíčka a začne mu rabovat kapsy. Své doklady najde, ale k tomu najde ještě dalších pět peněženek a všechno to jsou doklady žen, bohužel už vybraný.
„Kamaráde, kamaráde. Jsi vážně šikovnej, ale tohle se mi nelíbí.“ zloděj se vydrápe na nohy a ožene se po Jaem, který se mu hbitě vyhne a přirazí ho ke zdi, kde si ho pěkně přidrží a věnuje mu další tři pořádný rány. Muž se zhroutí k zemi a Jae vyrazí rychle pryč. Vyběhne ven z uličky a vyrazí pryč.
Přestane pršet, takže si Jae sundá kapuci a prohrábne si i tak mokrý vlasy. Začne se pomalu stmívat a on zavítá do parku, kde si sedne na lavičku. Prohlédne si klouby rukou. Červené a opuchlé, lehce bolestivé ale Jameu to nedělá starosti. Jen tak tam sedí s rukama v kapsách džínové vesty, ale nakonec vytáhne peněženku a začne si jí kontrolovat.
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 218

Re: Jae-Sun Lee / Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jun 29, 2017 2:48 pm

Park

Mesto som už ako tak poznala a celkom sa mi tu páčilo. Len niečo tomu chýbalo a ja som nevedela čo? Možno po čase na to prídem ale teraz tomu tak nebolo. Prišla som do parku. Chcela som si vychutnať pekný deň. A tak som sa šla prejsť. Prechádzala som sa po parku a dívala som sa na tu krásu. Bolo tu pekne. Všimla som si že som tu nie som sama. Boli tu aj iný ľudia. Pousmejem sa a vydám sa po parku ďalej. Išla som pomalým krokom. Nemusela som sa nikam náhliť a mohla som si v pokoji vychutnať prechádzku. Prechádzala som sa po parku a ani som si neuvedomila že som sa dostala von z parku. Pokračovala som ďalej v ceste a mierila som do lesa. Keď som začala vnímať okolie všimla som si že sa blížim do lesa. Bola som rada aspoň sa budem môcť poriadne prebehnúť. A tak som zrýchlila krok a za chvíľu som stála na kraji lesa. Poobzerala som sa okolo seba a rozbehla som sa do lesa. Po lese som behala niekoľko hodín a vychutnávala som si to. Potom keď som už toho mala dosť tak som prestala behať a krokom som sa vydala von z lesa. Išla som pomalým krokom nikam som sa nenáhlila. Potom som sa vydala do parku aby som si sadla a odpočinula som si. Prišla som do parku a sadla som si na lavičku a odpočívala som. Ten beh mi dal poriadne zabrať.
Jae-Sun Lee

Příspěvek pro Jae-Sun Lee za Thu Jun 29, 2017 3:41 pm

Park

Když se Jae ujistil, že mu nic nechybí, zůstal sedět. Jenom seděl a nic nedělal, odpočíval. Kotníkové černé boty, černé roztrhané džíny a mikinu s vestou měl pěkně promáčenou od deště, ale bohudík bylo teplo, takže se nemusel bát obyčejného nachlazení. Obloha zůstala v setmělém stavu a Jaemu došlo, že se neblíží noc ale, že za to mohou tmavé mraky, které pomalu putují pryč, a začne prosvítat sluníčko.
 Sedí tam skoro hodinu, sluní se a suší se. V kloubech mu tepe tupá bolest, bolest, kterou má rád a cítí z ní své vlastní vítězství. Takhle tam sedí, s rukama v kapsách a tváří natočenou k obloze, nechávajíc se ozařovat slunečním svitem, dokud ho do nosu nepraští prudký vlkodlačí pach. Jae otevře oči a pomalu se podívá na protější lavičku, kam se udýchaná blondýnka.
 Jae si ji prohlédne. Vysoká, asi si byla zaběhat či zacvičit. To je v téhle době dost obvyklé, i pro vlkodlaka. Dlouhý blonďatý vlasy s různým stínováním a roztomiloučká tvářička. Kdyby nebyla tak cítit, nemyslel by si, že je to vlkodlak. O to intenzivnější její pach je, když je zpocená. Zůstane sedět a mlčky jí pozoruje.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jun 29, 2017 8:42 pm

Park

Sedela som na lavičke a dívala som sa do zeme a odpočívala som a tak som si ani nevšimla že niekto sedí oproti mne a sledujem ma. Toto som mala zo všetkého najradšej. Keď som behala a nemusela som na nič myslieť. Ale teraz som sedela a odpočívala som a pritom som rozmýšľala čo budem robiť. Bola som tak zaborená do myšlienok že som ani nevnímala pachy okolo seba a ani okolie. Takže ak by sa niečo stalo tak by som o tom nemala ani tušenie. Mala som dva nápady. Jeden bol ten že pôjdem domov a dám si sprchu a potom si pustím nejaký film a druhý bol že sa ešte pôjdem prejsť. Lenže na 90% vyhrával ten nápad ísť domov a osprchovať sa. Predsa bola som spotená a jedno z druhým. A chodiť takáto po meste je na smiech. Takže by som to mala čím skôr spraviť. A tak si ponaťahujem nohy a ruky a potom sa postavím. A až keď sa postavím tak si všimnem mladíka ktorý sedí oproti mne a sleduje ma. Preto si ho rýchlo poobzerám a na prvý pohľad nevyzeral že by bol zlý ale jeden nikdy nevie čo sa môže stať. „Zdravím.“ Pozdravím ho a trochu sa pousmejem.
Jae-Sun Lee

Příspěvek pro Jae-Sun Lee za Thu Jun 29, 2017 9:58 pm

Park

Jae jí pozoruje, dokud ho nepozdraví. Jae uhne pohledem a uchechtne se s pronikavým povýšením. Je jasný, že si slečna ještě neuvědomila, s kým mluví, že taky mluví s vlkodlakem ale Jae neměl v úmyslu k ní přijít a okamžitě jí to sdělit. Vlastně ani neměl náladu za někým chodit.
„Zdravím.“ ze slušnosti jí taky pozdraví s pokývnutím hlavy a zvedne se z lavičky. Zůstane stát a jenom jí pozoruje. Neví, co má dělat, jestli se k ní připojit nebo ne, i když slečna vypadá dost zaneprázdněně a Jae není ten typ člověka, který by se musel nutně vnucovat ostatním. Začne se radši taky protahovat, aby to nevypadalo divně. Vlastně mu i takový protažení vážně pomůže a svým způsobem i zlepší náladu. Ztuhlé a rozehřáté tělo se pěkně protáhne a Jae ucítí takovou tu svalovou úlevu.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jun 29, 2017 10:37 pm

Park

Až keď sa postavil a pozdravil ma tak som začala poriadne vnímať okolie a jeho. A konečne som ucítila aj pach ktorý hovoril že je to tiež vlkodlak. Skoro som až nemohla tomu uveriť že som stretla prvého vlkodlaka. Bola som šťastná že som neni v tomto meste jediný vlkodlak ale že je tu aspoň tento jeden. V tú chvíľu som mala chuť sa mu hodiť okolo krku a objať ho ale držala som si odstup ale chcela som skákať od radosti že je tu vlkodlak. „Ja som Cora Queen.“ Predstavím sa mu a pomaly spravím krok k nemu a podám mu ruku na zoznámenie. A hneď som začala rozmýšľať či mu to mám povedať alebo nie? Ale asi mu to poviem veď ak je on vlkodlak tak isto cíti že aj ja som vlkodlak. „Som rada že som stretla teba. Pretože už som si pripadala sama. Ty si vlkodlak že?“ Opýtam sa potichu pretože som mala trochu obavy toho ako zareaguje pretože nie všetci majú radi keď sa ich niekto opýta či sú vkodlaci. Ale dúfala som že jemu to nebude vadiť a budeme spolu pretože vlkodlaci by mali držať spolu no nie? Teda aspoň som si to myslela a už som nechcela byť bez ďalšieho vlkodlaka pretože si potom prídem sama. A tak som dúfala že to tak nebude.
Jae-Sun Lee

Příspěvek pro Jae-Sun Lee za Sun Jul 02, 2017 9:29 pm

Park

Jae se přestane protahovat hned, co na něj slečna znova promluví a představí se. Zůstane jenom sedět a překvapeně se podívá, když k němu přistoupí a podá mu ze slušnosti ruku. Jae chvilku stojí s nechápavým výrazem nebo spíše s výrazem, kterým ji vidí jako někoho naprosto podřadného. Chudák slečna bude možná trošku zmatená, možná zklamaná nebo zaskočená Jaeho chováním, který je horší než obvykle vzhledem k tomu, co se dělo před hodinou v uličce.
 „Těší mě.“ schválně vynechá své jméno a doufá, že si toho mladá blondýnka nevšimne. Přeci jenom se říká, že jsou na tom blondýnky s myšlením jinde ale Jae nemá v úmyslu jí nějak shazovat, jenom nemá náladu na to sdělovat jen tak své jméno. O to víc ho ale překvapí, když na něj vybalí, že je ráda, že potkala zrovna jeho, že je ráda, že potkala nějakého vlkodlaka, což Jaeho velice pobaví a on se hlasitě rozesměje. Možná nejsou vtipy o blondýnkách až tak lživé.
 „Ty si dost odvážná to takhle hnedka vybalit.“ uklidí se po chvilce a prohrábne si černé vlasy. „Samozřejmě, že vím, že jsi vlkodlak a že jsem i já vlkodlak. Cítím to, ale neměla bys to takhle vybalovat hned ze začátku cizím lidem.“ uchechtne se naposledy a zhluboka se nadechne. Ihned jeho výraz zvážní a zase se změní na klidného parchanta.
 „Nikdy nevíš jaký kdo je.“ přistoupí k ní blíž a připouští do tónu nějakou tu povrchnost a chlad. „Ne každý vlkodlak je přívětivý.“ koukne na ní lehce se shora.
 „Jako já.“ Ucedí chladně, cvrnkne Coru do čela a poodstoupí.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jul 02, 2017 10:16 pm

Park

Povedal iba že ho teší a meno nepovedal. Vzdychnem si smutne asi mu nestojím za to aby sa mi predstavil. "Prepáč že som sa ti predstavovala." Poviem trochu smutne. Čakala som že sa predstaví ale on nie. To je prvá osoba ktorá sa mi nepredstavila. Takže asi nemá záujem a tak stiahnem ruku a schovám si ich do vrecka. Lenže potom sa začne smiať a ja sa pozriem na neho prekvapene. To som mu vážne na miech alebo čo? Ale potom z neho vypadne to že som dosť odvážna keď som to hneď vybalila. "Keď som to cítila z teba tak som sa nebála sa to opýtať." Poviem a potom si povzdychnem a pritom sa trochu pousmejem. "Myslela som si to cítil aj zo mňa. Po pravde je mi to jedno komu to vybalím. Ak cítim že je tá osoba tiež vlkodlak tak sa nebojím to vybaliť. Pretože som rada že som ťa stretla." Poviem a trochu sa pousmejem a potom prikývnem. Vedela som že nie všetci vlkdlaci sú dobrý. Bolo mi jasné že sú aj zlý ale mne to teraz bolo jedno. On bol jediný vlkodlak ktorého som stretla. "Ja som si toho vedomá že sú aj zlý aj dobrý vlkodlaci. Ale u teba sa nebojím." Poviem a prikývnem. "Rozumiem." Poviem a vzdychnem si. Potom keď odstúpi odo mňa tak sa len na neho pozriem a mlčím. Moja radosť s toho že som stretla vlkodlaka sa pomaly zmenšovala a tak som sa vrátila k svojej lavičke kde som sedela pred tým a sadla som si na ňu. Potom som sa oprela a pozrela som sa na neho a zamyslela som sa.
Jae-Sun Lee

Příspěvek pro Jae-Sun Lee za Tue Jul 04, 2017 12:48 pm

Park

Slečinka začne být Jaemu protivná. Neví jestli je to tou dotěrností nebo nějaké té její domnělé věrnosti a odhadu nebo také jeho špatnou náladou. Ale to Jae vážně neví a jenom se uchechtne jak absurdní je, jak se slečinka stačila vztahovačně zase odebrat ke své lavičce, kam si sedne a pozoruje ho. To co Jae řekl je i není pravda. Je zlý ale i není. Jde jenom o to jakou má fakt náladu nebo jak k němu ostatní přistupují.
 "Ty hodně věříš lidem, které poprvé vidíš." prohodí spíš sám pro sebe ale zůstane stát. "To je tak neopatrný a hloupý."
Jae ji chvilku pozoruje a nakonec zavrtí hlavou.
 "Pokud tedy o mou společnost nestojíte, nebudu se vás doprošovat." ucedí s ironickým úklonem. "Rád jsem tě poznal a je mi ctí být vaším prvním vlkodlačím společníkem." dodá a rozeběhne se pomalu pryč.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jul 04, 2017 3:47 pm

Park

Zodvihnem hlavu a pozriem sa na neho. Možno mal v tomto pravdu. Možno som až moc verila ľudom ale keď ja sa len snažím s niekym zoznámiť a nájsť si nejakých priateľov. "Je to pravda." Poviem a prikývnem a potom si povzdychnem. "Ja viem ale dávam si pozor a viem sa o seba postarať ak by sa niečo stalo." Poviem a povzdychnem si a potom sa postavím a pokrútim hlavou. "Ja stojím o tvoji spoločnosť. Prosím počkaj." Zavolám na neho a rozbehnem sa za ním. "Ospravedlňujem sa. Ja som len nevedela ako sa mám chovať keď si mi nepovedal tvoje meno. Prosím prepáč mi to." Zavolám na neho a bežím za ním. Našťastie nebežal tak rýchlo aby som ho nedobehla. A keď ho dobehnem tak sa postavím pred neho a vydýcham sa najskôr a potom sa pozriem na neho. "Prosím ostaň." Poviem a pozriem sa na neho smutným pohľadom.
Jae-Sun Lee

Příspěvek pro Jae-Sun Lee za Mon Jul 24, 2017 1:29 pm

Park

Jae i přes její volání běží dál. Samozřejmě neběží rychle, protože ví, že za ním slečna vyrazila a teď už to bere spíš jako hru než nějaké seznamování. Cora ho před běhne a zastaví. Jae nečeká, předkloní se a přehodí si jí přes rameno.
„Prosíš a omlouváš se nadarmo Coro, nijak se mě to nedotklo, ale pokud se chceš bavit o nadpřirozených záležitostech, tohle není zrovna dobré místo.“ pronese Jae a pořádně si jí přidrží, aby jí případně neupadla, protože se s ní přehozenou přes rameno rozběhne pryč z parku. Stisk má silný, takže nehrozí to, že by měla doopravdy spadnout nebo se mu vykroutit. Tohle nebere z nějakého vtipného či radostného ozáření během jeho běhu, co ho Cora pronásledovala, ale spíš se o tom nechtěl takhle bavit na veřejnosti, už svým omlouváním a prosením upoutala dost pozornosti procházejících.
Jae běží rychle a svižně. Slečna, kterou táhne, mu nijak nevadí v běhu a cestu si razí vážně bez přemýšlení. Přeci jen má město v kapse a skvěle prolezlé, takže může v klidu bez přestávky běžet. Konečně proběhne velice prostorný park a dostanou se do opuštěných částí, působící pro některé nebezpečně ale pro Jaeho tu panuje větší klid než v centru. Je to tu více zarostlý, tmavší a je tu stará, neudržovaná kašna. Jae se skloní a Coru opět postaví na nohy.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jul 24, 2017 8:40 pm

Park

Prekvapilo ma že nezatavil a len sa predklonil a zobral ma na rameno. Bola som prekvapená pretože to ešte nikto nespravil. "To som rada. Jasné rozumie. Ale je toto nutné?" Opýtam sa ho. Nieže by mi to vadilo že mu visím na rameni ale nechápala som prečo to robí. Celú cestu mlčal a ja som len visela na jeho rameni a dívala som sa na cestu a čakala som kedy ma položí na zem a hlavne ma zaujímalo kam vlastne ideme. Po chvíľke sme došli do opustenej časti parku o ktorej som nevedela. A keď sme tam prišli tak ma postavil na zem. Keď som stála na zemi tak som sa obzerala okolo seba. "Kde to sme?" Opýtam sa ho a stále sa obzerám. Toto miesto som nepoznala a nikdy som tu nebola tak som nevedela čo tu na mňa číha a či som tu vôbec v bezpečí.
Jae-Sun Lee

Příspěvek pro Jae-Sun Lee za Wed Jul 26, 2017 1:51 pm

Park

Jae od ní odstoupil a nechal jí, aby si to tu omrkla. Při její otázce se na ní nechápavě podíval. Přijde mu totiž, jako by mluvil se stromem nebo jen tak si pronášel poznámky sám pro sebe do větru.
 „Jsme v parku, akorát v odlehlejší část, protože se nemíním bavit o tom, kdo jsme před tolika lidmi tam v centru.“ Utrousí a se založenýma rukama na hrudi si sedne na lavičku. Nohy natáhne před sebe a koukne na blonďatou Coru.
 „O čem si chceš konkrétně pokecat?“ zeptá se chladně s klidným výrazem vepsaným ve tváři.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 26, 2017 8:28 pm

Park

Keď som si to miesto poobzerala tak som svoju pozornosť venovala jemu. Mne to nevadilo sa o takýto veciach baviť medzi ľudmi aj tak nás nikdy nepočúvali a ignorovali nás. "Ja viem ale veď im to môže byť jedno a pochybujem že by tomu verili." Pousmejem sa a videla som  že si sadol na lavičku a tak si sadla aj ja. Na chvíľu som sa len tak zadívala pred seba. Potom keď prehovoril tak som sa pozrela na neho.  Opýtal sa ma o čo konkrétne sa chcem rozprávať. "O všetkom a hlavne o tom ako ste sa stali vlkodlakmi." Poviem pretože ma to zaujímalo z toho dôvodu že som si myslela že vlkodlakom sa dá stať iba premenou a ničím iným.
Jae-Sun Lee

Příspěvek pro Jae-Sun Lee za Mon Sep 18, 2017 6:19 pm

Park

Cora si přisedla vedle Jaeho a po nějaké době zíráního před sebe, se uráčila odpovědět na jeho otázku. Jae zmlkl, tohle bylo téma, který nerad rozebíral a ani ho nemíní zmiňovat, jenže jako pořádný muž ví, jak to s některýma ženama bývá a že umí být moc vlezlý a zvědavý. Proto se rozhodl trošku svojí minulost přebarvit, ale na její otázku odpověděl svou vlastní otázkou.
„Co kdybys začala ty, když jsi tak zvědavá?“ pokrčil rameny a ruce strčil do kapes s pokrčením ramen. Jeho tón hlasu už nezněl tolik nepříjemně, vlastně to z něj tak trošku opadlo ale rozbrnkaný nervík stále brnká.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Sep 18, 2017 9:07 pm

Park

Sedela som vedľa neho a čakala čo povie. A keďže bol dosť dlho ticho tak som si pomaly začínala myslieť že ani neodpovie. A tak som sa chystala že niečo poviem ale v tom prehovoril. Pozrela som sa na neho ale miesto odpovedi mi položil otázku čo keby som začala ja keď som taká zvedavá. Trochu si povzdychnem. Nerada som začínala ale čo už? A tak som sa zamyslela čo by som mu asi tak mala povedať. "Ja som sa ako vlkodlak narodila. Moji rodičia boli vlkodlaci a mám ešte dvoch bratov. Ale rodina ma nemala rada a mala som pocit že chcú aby som zomrela." Povzdychnem si a potom som pokračovala ďalej. "Preto som jedného dňa odišla a aj keď stretla jednu vlčicu ktorá sa o mňa starala tak som aj tak ostala sama lebo zomrela. A tak sa od vtedy túlam po svete a hľadám kde by som mohla začať nový život ale zatiaľ sa mi to nedarí." Poviem trochu smutne a povzdychnem si.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:52 am