Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Nina Lauxor Neer & Sebastian Clark: Setkání - UKONČENO

Share
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 241

Nina Lauxor Neer & Sebastian Clark: Setkání - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jun 28, 2017 4:33 pm

First topic message reminder :

Park

Trávil jsem teď hodně času v továrně s Trish a Nickym. Musel jsem pořád chodit ven abych jim doplnil lahve s krví, ještě nemohli chodit sami ven. Trish by to možná zvládla, ale o Nickym jsem věděl na sto procent, že by zabil naprosto všechno co by potkal. A já nejsem někdo, kdo by si to vzal na triko. 
Právě teď jsem využíval jedné ze svých denních pochůzek pro krev, abych si odpočinul. Většinou jsem chodil pro zvířecí krev a s Trish samotnou jsem se chodil krmit ven mezi lidi, abych ji naučil jak se správně ovládat. Nickymu jsem schválně podával jenom zvířecí krev, aby se náhodou nestalo, že by mu stoupl hřebínek  a on by zkusil utéct nebo by mě napadl. 
V ruce jsem mnul dřevěnou lahvičku, která ještě příjemně hřála. Krev byla čerstvá, sice prasečí ale alespoň má jednou změnu, většinou jsem odchytil laň. 
Pomalu jsem se začínal zvedat. Chtěl bych si něco přečíst, ale neměl jsem na to moc času..možná si na to udělám chvíli až v továrně. Zvedl jsem se a se sklopenou hlavou, nevnímaje okolí jsem šel pomalu dál. Na sobě jsem měl jenom černé tričko a černé džíny. Vlasy jsem měl pro jednou shrnuté ke straně, takže moje heterochromie byla vystavena na obdiv světu. Šel jsem směrem k náměstí.

Naposledy upravil Sebastian Clark dne Tue Jul 18, 2017 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 750

Re: Nina Lauxor Neer & Sebastian Clark: Setkání - UKONČENO

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 16, 2017 11:05 pm

The Lowry, pokoj

Výčitky ji stále hlodaly v hlavě. I přes to všechno se snažila skrývat. Její vyčerpanost byla na ni dost poznat. Udělá pro něj cokoliv, aby mu pomohla, proto jak zmínil krev, prohánělo se ji to v hlavě, až si vzpomněla na tu opilou ženu, která spí. Beze dalších slovech, odložila kabelku, vzala si jen kartu a vypadla z pokoje a za sebou zavřela. Už si pomalu dávala všechno do kupy. Kdo vlastně je on. Sjela výtahem dolů bosky a vyšla ven. Ženu popadla, přehodila si její ruku přes ramena a nějak ji vedla dovnitř. Až teď si všimla, jak páchne po chlastu a smradu z toho, že se asi dlouho nekoupala. Dostala ji do výtahu, kde ji odhodila, jak se zavřeli dveře. Únavou se ji lehce zamotala hlava a musela se posadit. za okamžik dojeli nahoru a chtě nechtě, musela vstát a dotáhnout ji do pokoje. Otevřela dveře kartou a dotáhla ji k posteli. Zavřela dveře od pokoje, po kterých se sesunula. Už nemá sílu, ale pomoct mu musela. Promnula si oči a zavřela je na okamžik. Zrychleně a udýchaně vydechovala.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jul 17, 2017 8:54 pm

The Lowry, na pokoji

Poté co jsem jí řekl, že mi pomůže krev vypálila z pokoje jak zajíc za kterým někdo střelil. Popravdě, jindy by mě nejspíše napadlo co chce dělat, teď jsem se jen v bolestech převaloval v její posteli a dělal jí tam bordel. Styděl jsem se za sebe, alespoň jsem se přemohl sundat si boty, abych jí tu nedělal takový nepořádek a stáhl jsem si ze sebe kabát, jelikož mi bylo opravdu vedro. 
Netrvalo to až tak dlouho a slyšel jsem jak se otevírají dveře. Spolu s pachem Niny se nesl ještě jeden, hodně promotaný alkoholem. Pootevřel jsem oči a sledoval jak ke mě táhne tu ženu kterou jsem jí původně našel já. Položila ji k posteli. 
Na okamžik jsem přemýšlel jestli je to dobrý nápad, ale pak jsem se k ženě natáhl a sjel nad ní na podlahu. Shodil jsem ji pod sebe, tak se mi nejlépe manipulovalo s jejím tělem. Podepřel jsem ji v zádech, rukou jsem se zapřel. Pak jsem jednoduše kousl. Upřímně jsem se bál, že s tím jak mi bylo zle kousnu někam mimo, ale trefil jsem se. 
Pil jsem dokud jsem necítil, že se jí zpomaluje tep, bylo mi pak mnohem lépe, ale pořád to nebylo ono. Pak jsem ji opatrně položil na zem a chvíli vyčerpaně oddechoval. Pak jsem se otočil na Ninu, neviděl jsem ji. Ale cítil jsem ji u dveří. 
Jak jsem už řekl, díky krvi mi bylo lépe, malátnost úplně nezmizela, ale rozhodně jsem mohl normálně jít. Pomalu jsem se tedy přesunul ke dveřím, u kterých seděla Nina. Prohlédl jsem si ji a pak povzdechl. Sklopil jsem hlavu. "Promiň, že ti přidelávám starosti." Omluvil jsem se jí jen a pak aniž bych řekl cokoli jiného jsem ji zvedl v náručí a odnesl jsem do postele pro změnu já ji. Sám jsem si pak ještě sedl vedle ní a vydechl si, doufaje že malátnost vymizí už úplně.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 17, 2017 9:29 pm

The Lowry, pokoj

To, co se potom dělo mezi ním a opilou ženou, nevnímala. Spíše nedokázala vnímat. Únava ji nedovolila vnímat okolí, i když ji bylo už jasné, kým je. Rozhodně jej neodsuzovala. Může si být jistá, že ji kousat opravdu nebude. Takové bolesti by nechtěl nikdo. Dokáže s ním cítit, když bolest složila i chlapa.. Pomalu upadala do říše spánku, ale zaslechla jeho hlas. Probudí ji jeho hlas a otevře oči. Chvíli trvalo, než zaostřila. "Neomlouvej se.. nepřiděláváš mi starosti.. taky si mi pomohl.." Vysvětlila a překvapeně zamrkala, když skončila v jeho náruči. Ona to jako starost nebrala.. opravdu ji šlo o to, aby mu pomohla i z posledních sil. Možná vypadala teď jako chudinka, ale opravdu dlouho pořádně nespala.. na posteli mu samozřejmě udělala místo, kdyby si náhodou chtěl lehnout a odpočinout. Už měla za to, že vše bude v pohodě. Pozorovala jej. Ještě před nějakým časem by ho nejradši zabila trubkou a teď má o něj obavy.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jul 18, 2017 5:49 pm

The Lowry, na pokoji

Nereagoval jsem na její slova, chtěl jsem jí nechat odpočinout si. Namísto toho abych do ní nějak ryl nebo na ni mluvil jsem si pak lehl na matraci vedle ní a snažil jsem se vypnout. Tu ženu bych ale měl ještě odnést. "Sakra.." Zamručel jsem a koukl se na Ninu. "Bude ti vadit, když tu tu opilou holku nechám? Klidně jí pak řekni, že jsi ji sem vzala ze solidarity a že v posteli spát odmítala." Zamumlal jsem utahaně a převalil se na bok abych na Ninu viděl. 
Když jsem tam tak ležel, měl jsem najednou chuť dělat hlouposti, ačkoli jsem byl poměrně malátný pořád. Každopádně jsem se s tím nakonec vypořádal tak, že jsem začal pochodovat po místnosti sem a tam. Prozatím mi to stačilo abych se udržel každopádně po chvíli jsem začal pobrukovat nějakou melodii kterou jsem zaslechl kdesi na ulici. Moc mi v tu chvíli nedocházelo, že bych tím mohl Ninu nějak rušit nebo tak, já jsem si přišel naprosto tichý. 
Stav který jsem zažíval jsem přirovnal k opilosti. Žena toho musela mít v krvi asi hodně a možná nejen alkohol, když jsem to přes krev vstřebal i já a stále to mělo nějaký účinek.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 18, 2017 6:41 pm

The Lowry, pokoj

Všimla si, že si přeci jen lehl vedle ní. Postel byla veliká, jelikož je manželská. Neměla však nic v plánu, jen s klidem usnout. Opět ji trochu probudil, když mluvil o té holce. "Nech ji tu.." Zamumlala nakonec z polospánku a všimla si, že vylezl z postele. Měla za to, že si potřebuje odskočit či napít. Už ji snad nic rušit nebude, ale mýlila se. Jeho pobrukování se nedalo přeslechnout. Promnula si oči, které následně otevřela. Posadila se a pohlédla na něj. "Je to opravdu nutný??.." Zabrblala dost nespokojeně. Opravdu je naprosto unavená a tohle na její náladě nepřidává. "Pojď si lehnout a nešaškuj." Zívla únavou. Nedošlo jí, že je to alkoholem, na to byla dost unavená. Při nejhorším ho hodí do vany, aby byl ticho. Lehla si znovu a zkusila usnout. Zavřela oči.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jul 18, 2017 7:24 pm

The Lowry, na pokoji

Ještě chvíli jsem chodil sem a tam, než na mě Nina zavrčela, abych přestal. Okamžik to se mnou ještě šilo a tak jsem se šel projít po chodbě, po chvíli jsem se ale vrátil a plácl sebou na postel vedle ní. Během vteřiny jsem spal. 

Druhý den jsem se probudil jako první a bolela mě hlava. Nina ještě spala a ta ženská taky. Napadlo mě, že by možná bylo hezké ji alespoň nechat v posteli když už mě i Ninu nakrmila a tak jsem ji i přes velkou bolest hlavy vyzul a položil na postel. Poté jsem se přesunul do koupelny, kde jsem si sundal tričko, klekl na zem a pustil na sebe z vodovodu ledovou vodu, doufaje že hlava přestane. Dveře jsem měl dokořán, Nina mohla v klidu vejít.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 18, 2017 7:53 pm

The Lowry, pokoj

Během chvilky vytuhla. Spala jak zabitá, div nechrápala. Nepotřebovala ani deku. Jestli si lehl vedle ní nevěděla, ale byla by ráda. Na zemi by se určitě nevyspal. Spala klidně celou noc.
Na druhý den ji začali probouzet nějaké zvuky, které ji pak připadali, jako tekoucí voda. Pomalu pootevřela oči a chvíli ji trvalo, než zaostřila. Trochu se posunula dál, když zjistila, že vedle ní neleží on, ale ta žena. Porozhlédla se a vstala z postele, přičemž se vydala za zvuky. Promnula si stále rozespalé oči. Všimla si jej v koupelně bez trika. Raději se otočila k němu zády, aby nenarušovala jeho soukromí. "Chtěl by si s něčím pomoct??" Optala se ho.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jul 18, 2017 10:12 pm

The Lowry, na pokoji

Když za mnou přišla ještě jsem chvíli jen civěl do vany na vodu co mi tekla z hlavy. Pak jsem si ji vydrbal a oklepal jsem se, jen jsem se na Nunu otočil a usmál se. "Ne..už nic nechci, díky." Usmál jsem se na skrze bolest hlavy. "Z nějakýho důvodu mám kocovinu..asi půjdu." Zamumlal jsem a začal se oblíkat. "V klidu, mě tvůj pohled nevadí." Sykl jsem ještě když jsem si uvědomil, že je ke mě otočená zády a proklouzl jsem kolem ní k posteli. 
Obul jsem se, vzal jsem si kabát a pak jsem skontroloval opilou. Když jsem viděl že je v pohodě vzal jsem si ji do náručí a šel pomalu k Nině. Nebylo to dlouhé loučení. Usmál jsem se na ni, poděkoval jí, řekl že doufám v další setkání a že pokud tu bude dlouho tak ji půjdu navštívit. Následně jsem prostě vypadl ven z pokoje a šel odnést tu ženu zpět na lavičku, kde jsem jí ze svých peněz hodil nějaké ty drobné. Při hledání peněz jsem objevil poměrně velký štos bankovek stočený u mě v kapse kabátu. Okamžik jsem nechápavě koukal na tu částku. Dala mi snad několik tisíc, nechápal jsem proč. 
Pohled jsem namířil k oknu jejího pokoje, tiskna bankovky v pěsti. Nemohl jsem popírat, že mi dost pomohla. Nakonec jsem se jenom usmál a jednu z bankovek do kapsy i té opilé, ať z toho taky něco má. Pak jsem se s myšlenou, že ji chci znovu potkat rozešel za svými "dětmi". Musel jsem jim dát najíst.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 18, 2017 10:35 pm

The Lowry, pokoj

Jen se slabounce pousmála, což však neviděl, jelikož se otočila až potom, jak ji oznámil, že ji její pohled nevadí. Samozřejmě si jej celého prohlédla, jelikož předtím neměla.. možnost. Včera se toho stalo opravdu hodně a rozebírat to nemělo smysl. Nechala jej vyjít z koupelny a pozorovala jej, co dělá. Taky se s ním rozloučila. Odpověděla, že se na jeho návštěvu taky bude těšit. Pozorovala jej, dokud se za ním dveře nezavřeli. Jen si tiše povzdechla a přešla k oknu, kde jej viděla. Jeho překvapeného výrazu se nedalo nevšimnout. Neuvědomila se, že mezi bankovkami, které mu dala, se ji připletla její stará památeční vizitka, kde má svoje číslo. Měla ji v peněžence a vše brala poslepu. Když na ní koukl, usmála se a mávla mu na rozloučenou. Poprvé, co takto někomu pomohla a nelituje toho. Odlepila se od okna a prozatím se vybalovala.

The End

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:22 am