Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Nina Lauxor Neer & Sebastian Clark: Setkání - UKONČENO

Share
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 209

Nina Lauxor Neer & Sebastian Clark: Setkání - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jun 28, 2017 4:33 pm

First topic message reminder :

Park

Trávil jsem teď hodně času v továrně s Trish a Nickym. Musel jsem pořád chodit ven abych jim doplnil lahve s krví, ještě nemohli chodit sami ven. Trish by to možná zvládla, ale o Nickym jsem věděl na sto procent, že by zabil naprosto všechno co by potkal. A já nejsem někdo, kdo by si to vzal na triko. 
Právě teď jsem využíval jedné ze svých denních pochůzek pro krev, abych si odpočinul. Většinou jsem chodil pro zvířecí krev a s Trish samotnou jsem se chodil krmit ven mezi lidi, abych ji naučil jak se správně ovládat. Nickymu jsem schválně podával jenom zvířecí krev, aby se náhodou nestalo, že by mu stoupl hřebínek  a on by zkusil utéct nebo by mě napadl. 
V ruce jsem mnul dřevěnou lahvičku, která ještě příjemně hřála. Krev byla čerstvá, sice prasečí ale alespoň má jednou změnu, většinou jsem odchytil laň. 
Pomalu jsem se začínal zvedat. Chtěl bych si něco přečíst, ale neměl jsem na to moc času..možná si na to udělám chvíli až v továrně. Zvedl jsem se a se sklopenou hlavou, nevnímaje okolí jsem šel pomalu dál. Na sobě jsem měl jenom černé tričko a černé džíny. Vlasy jsem měl pro jednou shrnuté ke straně, takže moje heterochromie byla vystavena na obdiv světu. Šel jsem směrem k náměstí.

Naposledy upravil Sebastian Clark dne Tue Jul 18, 2017 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 595

Re: Nina Lauxor Neer & Sebastian Clark: Setkání - UKONČENO

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 15, 2017 1:21 pm

Park

Až po jeho slovech ji došlo, že nemají benzín a kvůli té dlouhé cestě je tak strašně unavená, že ji vše nedochází, jak by mělo. Tiše zívla a zakryla si rukou ústa, ještě než sedl do auta. Lehce se ji vše mlžilo a jemně zavrtěla hlavou, aby byla v pohodě. Jakmile nastoupil, strčila klíček do starteru a nastartovala. Promnula si jemně oči a až podrážděně na něj pohlédla. "Neboj se o mě ano?? Vím, co dělám." Řekla tvrdohlavě a na jeho slova se rozjela. V autě ji začalo být opravdu divně. Ať se snažila o cokoliv, doléhal na ni spánek, až nakonec bylo všude černo. Plácla sebou na volant a auto začalo opravdu rychle zrychlovat. Ono na rychlém autě se stačí plynu jen lehce dotknout a jede rychle.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jul 15, 2017 1:26 pm

Park -> Město

Po mém upozornění, že by se měla připoutat mě jenom odbyla. Pokýval jsem tedy hlavou a pohledem zamířil na pravou stranu, kde jsem sledoval ubíhající cestu. Netrvalo to moc dlouho a viděl jsem jak Nina spadla obličejem na volant. Zavrčel jsem. "Nino! Nino prober se, zabiješ se!" Křičel jsem abych ji probral. Jednou rukou jsem přitom držel volant a vyhýbal se věcem před námi. Šlo to čímdál hůře, vzhledem k té rychlosti co jsme nabírali. Stále držíc volant jsem rychle jednu nohu přehodil k ní a silně dupl na brzdu. Auto začalo pomalu zastavovat.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 15, 2017 2:20 pm

Park -> Město

Chvíli vůbec nereagovala, ale začala se pomalu probouzet. Možná lehce vnímala jeho hlas, ale sama tohle popsat nedokázala. Byl tohle opravdu malý okamžik. Mikrospánek na ni jednoduše dolehl. Pomalu začala zvedat hlavu s pootevřenýma očima. Její únava na ni byla opravdu vidět. Nějaký okamžik absolutně netušila, co se děje, ale pak ji vše došlo, když jej viděla u sebe, asi ji uchvátila panika, dala nohu z plynu a dubla na brzdu, ať už tam byla jeho noha nebo ne. Zpětným razem napálila do volantu. Nedokázala vnímat ani bolest, jestli nějakou měla na svém obličeji. Vše ji bylo rázem ukradené, ale oba přežily. Oblepila pomalu hlavu od volantu.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jul 15, 2017 2:33 pm

Město -> The Lowry

Trvalo jí to, ale nakonec rozlepila oči. Když jí došlo co se dělo tak rychle dupla na brzdu, kde mi přimáčkla nohu. "Aaau.." Zamručel jsem nespokojeně a pak auto zabrzdil ručkou, aby nepopojíždělo. Uvědomil jsem si jak silně se narazila nosem a soucitně jsem si povzdechl.
Okamžik jsem ji jen sledoval, nehodlal jsem ji dneska nechat dál řídit. "Vystup si, teď řídím já." Promluvil jsem. Z mého hlasu byl znát jasný nesouhlas a nekompromisnost. Poté jsem si z auta hned vystoupil a obešel jej ke dveřím řidiče. Ať se jí to líbilo nebo ne, vypáčil jsem ji z auta a odvedl k sedadlu spolujezdce. Sám jsem si poté sedl na místo řidiče. 
"Tak...jsem rád, že se nic nestalo." Řekl jsem nakonec a koukl se na ni. Pak jsem jednoduše vyjel dál a vezl ji k hotelu.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 15, 2017 4:25 pm

Město -> The Lowry

Zmateně koukala před sebe, aby se mohla vzpamatovat. Zamrkala a nadechla se, než si všimla, že ji stékal pramínek krve z nosu, který rychle setřela a pohlédla na něj, když promluvil. Nechtěla jej pustit k řízení, jelikož dost nerada se dělí o auto a v tomhle druhým nevěřila. Jenže než stačila jakkoliv zaprotestovat, vyvedl ji z auta ven. Nic jiného ji nezbývalo a musela si sednout na místo spolujezdce. Zabrblala si něco nespokojeně pro sebe. Z toho všeho ji rozbolela hlava. Její tvrdohlavost ji nedovolila si jen pomyslet, že neměla udělat takovou chybu a řídit unavená. Znovu si setřela krev u nosu a nevěnovala mu jediný pohled, ani nic neřekla.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jul 15, 2017 4:40 pm

The Lowry

Vůbec se jí nelíbilo, že mě měla pustit k řízení, nakonec ale zavřela tu drzou kušnu a pustila mě, tudíž jsme jeli bez nehody a ona se mohla pokusit odpočinout si.
Pomalu jsme tedy dojeli k onomu hotelu a já zastavil, konečně jsem se na ni koukl, krev jsem cítil, ale nelíbilo se mi to. Tekla jí z nosu, a poměrně dost. Povzdechl jsem a vylezl z auta. Došel jsem dozadu a vytáhnul ty kufry co tam měla. Pak jsem došel k ní a otevřel u ní dveře. 
"Pojď..je toho už dost, měla by sis odpočinout." Zamumlal jsem a znovu na ni poměrně starostlivě koukal. Začala mi být sympatická a navíc se mi nelíbilo, když se něco dělo dívce, více méně jakékoli.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 15, 2017 5:37 pm

The Lowry

Po zbytek cesty vůbec nevnímala. Hlavu měla opřenou a koukala z bočního okýnka. Vůbec nevnímala zbytek cesty. Hřbetem ruky, jenž měla přiložený k nosu, se snažila zakrýt krev. Nedocházelo ji, že je upír a krev jednoduše neskryje.. Všimla si, že jsou na místě, až se otevřeli dveře. Zvedla malinko hlavu a tiše si vydechla. Všimla si jeho starostlivosti. "Mohu si za to sama.. je mi fajn. Dlužím ti tu kavárnu." Vysoukala ze sebe, popadla svou kabelku a pomalu vylezla z auta. Odpočinek však dost potřebovala, ale někam jej přeci pozvala.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jul 15, 2017 5:42 pm

The Lowry

Vypadala slušně mimo, i tak byla pořád doopravdy tvrdohlavá. Jak jsem jí otevřel dveře, řekla, že mi dluží kavárnu, její dobře a že si za to může sama. Pak popadla kabelku a opustila vůz. "Umm...jsi unavená, musíš si odpočinout." Znělo to až zoufale, nechtěl jsem mít na krku její sesypání se z nedostatku energie. "Kdy ses naposledy krmila?" Napadlo mě pak a koukl jsem na ni tázavě. Byla totiž opravdu vyždímaná, třeba za to mohlo to, že dlouho neměla nic, co jako polodémon potřeuje.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 15, 2017 6:25 pm

The Lowry

Nechtěla si to připustit. Něco mu dlužila a chtěla to dodržet. Když ji položil onu otázku, dost se zarazila a zamyslela se. Na jejím delším mlčení bylo rychle poznat, že ani ona sama nemá tušení. Podrbala se jemně na zátylku. "No já..." Dostala ze sebe a uhýbala pohledem. "Dlouho sem cestovala, úplně sem na to zapomněla.." Přiznala. Možná i proto byla vyčerpanější, než normálně. Na tohle ani nepomyslela. Tohle cestování ji brzy snad zničí, aniž by věděla.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jul 15, 2017 6:54 pm

The Lowry - Ulice

Objasnila mi, že sama ani neví. Chvíli jsem na ni koukal a pak si jen povzdechl. Kufr jsem dal zase zpátky do auta, pak jsem přešel k ní. "Něco ti najdeme..to kafe mi vynahradíš jindy." Uculil jsem se k ní a pak se rozhlédl. Vdechl jsem vůni okolí a nakonec jsem se rozešel k prvnímu člověku, kterého jsem cítil. "Pojď." Špitl jsem ještě k Nině a pomalu šel dál. Po chvilce jsem viděl opilou ženu sedící na lavičce jak se pohupuje do rytmu melodie co si broukala. Ideální oběť. Pokud měla nějakou nemoc, Nina se jejím krmením nakazit nemohla, navíc ta žena ztracenou energii doplní spánkem, který jí bude dopřán.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 15, 2017 8:17 pm

The Lowry -> Ulice

Přišlo ji blbé, tohle všechno. Nějak by si přeci poradila. Musela ze starteru musela vytáhnout klíčky a zabouchnout dveře, přičemž jej na dálku zamkla. Sic bude jen vedle, ale ona stačí malá nepatrnost a mohla by mít po autu. Schovala klíčky do kabelky a vydala se za ním. Ženu si taky prohlédla. Nemohla se vůbec bránit a podle toho, jak byla opilá si ani nic nebude pamatovat. Přešla nakonec k ní, přičemž stála za ní a jemně ji na rameno přiložila svou ruku. Začala si od ní brát energii, dokud žena nepadla na bok a spala jak zabitá. Hned se o něco cítila líp, ale i tak únava nevymizela. Přeci jen na cestě moc nespala. Už opravdu nevěděla, jak se mu za tohle odvděčit, ale pak si vzpomněla na jeho slova, kdy říkal, že nemá skoro ani na nájem bytu. Kabelku si ani nenandala přes rameno, jelikož bude jednodušší, když ji bude mít v ruce. Otevřela kabelku a nahlédla do ni, jakože hledá klíčky, přičemž ve skutečnosti vyndávala bankovky z peněženky. Ani neví, kolik jich přesně je, ale hromádka to je. Vše zakryla a přešla k němu. "Chci ti za tohle všechno poděkovat." Oznámila a dala mu pusu na tvář, přičemž v tom okamžiku si vyhledala jeho kapsu a peníze mu do ni strčila. Po chvíli se odtáhla, když splnila "svůj úkol".
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jul 15, 2017 10:53 pm

Ulice

Našel jsem jí tedy oběť, na které se mohla nakrmit. Než vše skončilo díval jsem se kolem, aby ji někdo nesledoval, nemuselo by to dopadnout dobře. Každopádně kolem nikdo nebyl a Nina vypadala ihned zdravěji, což mě nemálo potěšilo. Pomalu jsem s ní chtěl tedy jít směrem k hotelu abych jí mohl nechat být s čistým svědomím, že jsem ji dovedl v pořádku, když jsem se jí tedy ujal. 
Začala se hrabat v kabelce, čekal jsem že hledá klíčky abychom nemuseli pak zdlouhavě čekat u auta. Udělal jsem mezitím pár kroků zpět k hotelu, když na mě najednou promluvila. Naklonil jsem hlavu na stranu a trochu jsem se na ni usmál. "Jsem rád, že je ti líp." Řekl jsem jenom a koukl se kolem nás. Neuvědomil jsem si, že se ke mě natahuje, a tak ve chvíli kdy jsem měl dostat pusu na tvář za odměnu, mi ji lípla na rty. Mě to nijak nevadilo, jen mě to překvapilo. "Ou..he.." Uculil jsem se na ni nejistě, měl jsem špatný pocit, že mi vynadá. Když jsem ucítil její krev na svých rtech, v tu chvíli mi to nedošlo a já si rty jednoduše olízl a krev polkl. "Mno nic..tak po.." Chtěl jsem mluvit, ale zarazila mě ostrá bolest z žaludku. Trhl jsem sebou a pravou rukou se chytil těsně pod hrudí. Chvíli mi trvalo než mi to došlo. Začalo mi být zle a během několika vteřin se mi motala hlava. Křeče neustávali, pomalu mi došlo o co jde a co se dělo.. "Kurva.." Sykl jsem skrze zaťaté zuby, když přišel nával další bolesti.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 15, 2017 11:36 pm

Ulice

Možná se její tváře zbarvily do červena, jelikož polibek na rty opravdu neměla v plánu. Až po chvíli si uvědomila, že uvolnila ruku z nosu. Krev ji stále teče. Něco si zabrblala, ale pak si všimla jeho. Lehce se ji uchvátila panika. Co udělala špatně?? Co se mu stalo?? Vůbec netušila. Chodila nervózně ze strany na stranu. "J-já opravdu nechtěla! J-já nevím... co dělat, nechtěla sem ti.. ublížit.. Mrzí mě to!!" Jančila tak, až se občas zasekávala. Nedokázala stát na jednom místě a kašlala na svou únavu. Rozhodně, kdyby mu chtěla ublížit úmyslně, vypadala by jinak. Bylo by jí to jedno, ale není. Vyčítala si, že je to její chyba a neví, jak mu pomoct..
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jul 15, 2017 11:42 pm

Ulice

Cítil jsem jak se mi žaludek bolestivě svírá a jak křeče sílí a sílí. Při další vlně bolesti jsem si klekl na zem a levou rukou se zapíral o zem, čas od času jsem v bolesti zakňučel. "K..krev...tvoje krev.." Sykal jsem, nevěděl jsem co jí říct. Potřeboval jsem to ze sebe dostat, pokud možno co nejrychleji. Obraz se mi nejen vlnil ale už i mlžil, bylo mi zle. "Sakra.." Zasyčel jsem znovu a tenrokrát si lehl na bok, nevěda co dělat. Měl jsem toho v žaludku moc málo na to, abych se mohl vyzvracet, potřeboval jsem do sebe něco dostat. "Vodu..dones mi vodu.." Zaúpěl jsem v agonii. Bylo to vtipné, když jsem naposled pil krev polodémona tak to bolelo, ale vzhledem k množství jsem se s tím vypořádal lépe. Tady to bylo horší, nešlo to ven, měl jsem to v sobě déle a bylo to pořád horší.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 16, 2017 12:04 am

Ulice

Ničemu nepomohlo, že si všimla, jak se pomalu kácí k zemi. Panikařila více a více. Musí už však jednat, proto se zastavila a pro jistotu profackovala, aby svou paniku skryla a mohla přemýšlet. Slyšela jeho slova, takže si byla ještě více jistá, že je to její chyba. Její krev je pro něj škodlivá, už ji to docvaklo. Dřepla si k němu a přehodila si jeho ruku přes ramena a ztěžka jej vytáhla na nohy. Nic lehkého to nebylo a lodičky ji k tomu moc nepomáhali. U recepce si převzala kartu, i když vypadala divně, chlápka propalovala pohledem, aby se jen nepokoušel pokládat nějaké otázky. Dotáhla jej do hotelu a zmáčkla patro, kde má hotel. "Hlavně neumírej ano??.." Hlas se ji chvěl, ale nepouštěla jej. Našla svůj pokoj a kartou si otevřela. Byla na pokraji svých sil, ale stačila jej odložit do postele. Udýchaně seběhla do kuchyňky vedle v místnosti a do sklenice mu nalila vodu a raději donesla k posteli kybel, kdyby cokoliv... Vodu mu hned podala, o když ruka se ji viditelně třásla. "Opravdu mě to moc mrzí.. Nechtěla sem ti ublížit.." Vydechla až ustaraně a pozorovala jej. Setřela si krev z nosu.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jul 16, 2017 12:14 am

The Lowry, na pokoji

Nina mě s vypětím sil zvedla. Byla vyděšená, což mě na jednu stranu těšilo, pravděpodobně jsem měl někoho, komu jsem mohl říkat kamarád. Snažil jsem se moc nehýbat, ale křeče které jsem měl mě pomalu nutily málem ke křiku. Pokaždé když jsem tlumil zvukové výlevy tak mohla cítit jak jsem ztuhl a jak se napjaly svaly. 
"Já nechcípnu.." Zamumlal jsem jenom, když ně prosila abych neumíral. Má slova následovalo další zasyčení kvůli bolesti. Chlap na recepci vypadal dost udiveně když mě viděl, ale neřekl na to nic. 
Nina nás pomalu vyvezla nahoru a táhla mě chodbou, odemčela a hodila mě na postel, ze které jsem sjel. Nerad bych se jí dávil v peřině. Rychle a mělce jsem dýchal, přitom jsem si občas ulevil nějakou nadávkou nebo zasténáním bolestí. 
Nina vyhověla mojí žádosti a donesla mi vodu, dokonce i kyblík, chytrá holka. Bez řečí jsem si vodu vzal a rychle pil, díky křečím jsem se tak trochu i zadusil. Každopádně jsem vodu vypil až do dna a pak jsem si vzal kýbl. Ačkoli to bylo nechutné a pro Ninu asi až znepokojivé, do kýble šla čistě krev. Muselo jí být jasné, že všechna ta krev nemohla být od ní. Cítil jsem ještě občasné zaškubání a pořád mi bylo zle a motal jsem se. Ona se mi celou dobu omlouvala. Zničeně jsem se opíral o postel a lapavě dýchal. "Já vím.." Zachroptěl jsem sykavě. Bylo mi zle, moc zle a moc se mi motala hlava. "Nemůžeš za-za to.." Dodal jsem ještě a pak na ni koukl. Najednou jsem vypadal lehce strhaně i v obličeji.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 16, 2017 11:32 am

The Lowry, na pokoji

Možná to bylo hloupě, ale nemohla se dívat, jak zvracel. Jak sama sebe zná, tak by hodila asi šavli taky, ale co by vylezlo z ní, když vůbec nic nejedla.. netuší a ani to vědět nepotřebuje. Trhaně se nadechla a chtěla uklidnit své rychle bijící srdce. Když se vyzvracel, otočila se a kybel odnesla do koupelny, kde krev vylila do záchodu a spláchla. Nechala jej ve vaně a vrátila se do kuchyně, kde popadla papírový ubrousek a utřela mu ústa. Byla dost opatrná, aby se do něj nedostala zase její krev. Odložila jej, odhodila své lodičky a ztěžka jej vytáhla do postele. Byla z toho opravdu hodně utahaná, ale chtěla mu pomoct tak, jak on pomohl ji. Dluží mu pomoc. "Mohu za to.. byla to moje krev.." Povzdechla si. Chtěla mu pomoct s penězi a takto to dopadlo. Popadla ubrousek a s lehce sklopenou hlavou jej šla vyhodit do koše. Víc neví, jak mu pomoct..
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jul 16, 2017 5:07 pm

The Lowry, na pokoji

Pomalu jsem zklidňoval dech, ale i tak to nebylo při starém. Bolesti přestávaly, ale pořád to nebylo ono, bylo mi zle a bolela mě hlava. Jakmile jsem byl schopný zvracet přestat, tak mi kýbl odnesla a vylila ho. Bylo mi z toho trapně, ale co jsem mohl dělat. Jen jsem slyšel jak splachuje a jak se zase vrací, já tam zříceně seděl u postele a snažil jsem se vzpamatovat. 
Když ke mě přišla a snažila se mi otřít rty od krve, bylo mi ještě trapněji, ale nedělal jsem nic. Jen jsem se na ni unavenýma očima díval. Bylo znát, že se bojí aby to nebylo nanovo, trochu mě to mrzelo, nechtěl jsem ji nějak děsit. 
Obešla mě a pak mě chytila pod pažemi a vytáhla mě do postele. Snažil jsem se jí pomoct, aby se alespoň nenamáhala, když se mi snažila pomoci a já se pak jednoduše složil na bok. "Přestaň s tím..prosím.." Promluvil jsem, když si to zase dávala za vinu. Nemohla za to, ani nevěděla že jsem upír, jak mohla vědět, že mě může nějak takhle zranit, v horším případě zabít. 
Pootevřel jsem oči a sledoval jak jde ke dveřím, něco hází do koše a vrací se. "Om-mlouvám se..jakmile se vzpamatuju dám ti pokoj." Špitl jsem ještě. Bylo znát, jak trapně mi je.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 16, 2017 7:01 pm

The Lowry, pokoj

Ona nechtěla, aby se cítil trapně. Šlo ji o to mu pomoct. Při jeho slovech už raději sklapla. Stála k němu zády, aby její ustaranost neviděl. Nadechla se, aby vše skryla tak, jak to umí. Snažila se tvářit, jakoby nic. "Neomlouvej se.. Nevadíš mi tu. Hlavně si odpočiň a vyspi se." Řekla a chtěla znít klidně. "Jestli ti cokoliv může pomoct, řekni mi a pomohu ti." ujišťovala jej s klidem a přikryja ho peřinou. Zalezla do koupelny, kde si u nosu smyla krev i krev, jak se škrábla venku o větev. Aby ne k němu nedostala a znovu jej neublížila. Vině se cítí tak i tak. Obličej i nohu si utřela a po chvíli se vrátila zpátky k němu. Doufá, že mu bude moct nějak pomoct.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jul 16, 2017 9:12 pm

The Lowry, na pokoji

Bylo na mě vidět jak mě ta bolest a těch pár kapiček krve vyčerpalo. Stačilo tak málo aby se dal upír složit. Neodpověděl jsem jí na její větu slovy, jen jsem se pokusil na ni trochu usmát. Moc to ale nešlo, bolest mi v tom bránila, zavřel jsem oči a snažil jsem se vypnout. 
Hodila přese mě peřinu a já se za sebe styděl ještě víc. "Pomohla by mi jen krev..ale o tu tě prosit nebudu." Uchechtl jsem se trochu a hned na to zaúpěl bolestí.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:47 pm