Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Nina Lauxor Neer & Sebastian Clark: Setkání - UKONČENO

Share
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 209

Nina Lauxor Neer & Sebastian Clark: Setkání - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jun 28, 2017 4:33 pm

First topic message reminder :

Park

Trávil jsem teď hodně času v továrně s Trish a Nickym. Musel jsem pořád chodit ven abych jim doplnil lahve s krví, ještě nemohli chodit sami ven. Trish by to možná zvládla, ale o Nickym jsem věděl na sto procent, že by zabil naprosto všechno co by potkal. A já nejsem někdo, kdo by si to vzal na triko. 
Právě teď jsem využíval jedné ze svých denních pochůzek pro krev, abych si odpočinul. Většinou jsem chodil pro zvířecí krev a s Trish samotnou jsem se chodil krmit ven mezi lidi, abych ji naučil jak se správně ovládat. Nickymu jsem schválně podával jenom zvířecí krev, aby se náhodou nestalo, že by mu stoupl hřebínek  a on by zkusil utéct nebo by mě napadl. 
V ruce jsem mnul dřevěnou lahvičku, která ještě příjemně hřála. Krev byla čerstvá, sice prasečí ale alespoň má jednou změnu, většinou jsem odchytil laň. 
Pomalu jsem se začínal zvedat. Chtěl bych si něco přečíst, ale neměl jsem na to moc času..možná si na to udělám chvíli až v továrně. Zvedl jsem se a se sklopenou hlavou, nevnímaje okolí jsem šel pomalu dál. Na sobě jsem měl jenom černé tričko a černé džíny. Vlasy jsem měl pro jednou shrnuté ke straně, takže moje heterochromie byla vystavena na obdiv světu. Šel jsem směrem k náměstí.

Naposledy upravil Sebastian Clark dne Tue Jul 18, 2017 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Sebastian Clark
Admin

Re: Nina Lauxor Neer & Sebastian Clark: Setkání - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jul 10, 2017 1:57 pm

Průmyslová zóna

Sledoval jsem jak spustila trubku, byl jsem o něco klidnější když to nevypadalo že dostanu další ránu. Potvrdila mi, že má auto a já pokýval hlavou. Už jsem chtěl navrhnout, ať k němu jdeme, že ji budu navigovat, když mi oznámila že je prázdné. Mohl jsem to pochopit tak, že v něm nemá žádné cennosti, já to pochopil tak, že bylo na suchu. "To je zlý...máš tam kanystr?" Koukl jsem se na ni tázavě. "Vím kde je benzínka..můžeme tam dojít pro benzín nebo na co jezdíš a vrátit se." Navrhl jsem jí a pomalounku jsme pokračovali v cestě. Mraky se posunuly a udělaly místo měsíci, který alespoň částečně osvětloval krajinu. Prozradila mi jméno hotelu. "Nemyslíš náhodou Lowre?" Zeptal jsem se jí zamyšleně. "Možná se pletu, každopádně vím o kterém mluvíš a přibližně vím i kde je." Mumlal jsem dál. 
Procházeli jsme skrze porost parku a když jsme byli u východu podržel jsem jednu nepříjemnou větev tak, aby mohla projít aniž by ji větvička švihla. "Tak jak to tedy chceš udělat?" Zeptal jsem se nakonec abych si ujasnil co a jak. Jestli chce abych zašel pro benzín nebo ji mám rovnou odvést k hotelu a tak dále.
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 595

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jul 10, 2017 2:48 pm

Průmyslová zóna

Zaprášené a poškrábané ruky si lehce otřela o riflové kraťasky. Pokračovala vedle něj a doufala, že ji nikam zase do neznáma nezavede. Nadechla se a jemně rozhlížela okolo, aby se tu pomalu vyznávala. "No.. měla bych." Odpověděla. Doufá, že jej tam má, jelikož se po něm nikdy moc nedívala. Poslouchala jej a uvažovala, co by asi bylo nejlepší. Popravdě už auto nechala dlouho o samotě. Kdyby o něj přišla, otec by nebyl moc nadšený.."Opravdu nevím přesný název.."Zamumlala potichu. Přes ten porost se ji zrovna v lodičkách moc dobře nechodilo. Prošla, když ji podržel tu větev. Upřímně si myslela, že ji pustí, ale nestalo se tak. "Raději pro ten benzin jako první." Odpověděla mu po menší chvíli.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jul 10, 2017 4:28 pm

Průmyslová zóna

Prý by nějaký kanystr mít měla. To by se nám, respektive jí doopravdy hodilo. Kývl jsem jí, že tedy snad ano a pak jsme šli dál. Prý si nebyla jistá správným názvem a já kývl hlavou. "V pohodě, najdeme to." Usmál jsem se na ni a pak jsem se koukl na to jak to vypadá kolem nás. Nikde nikdo, jenom park samotný. Začínal jsem mít hlad. Povzdechl jsem si a pak na ni koukl. "Dobře, tak prvně k autu pro kanystr. Veď mě." Pobídl jsem ji a pomalu vyšel tím směrem odkud jsem ji předtím viděl přicházet.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 11, 2017 12:05 am

Průmyslová zóna

Držela se stále za ním, aby věděla kudy. V parku, kde se srazili už nějak věděla, kde své drahé a rychle auto má. Na jeho slova pokývla hlavou. Více k tomu neměla co říct, ani s ním se nějak neměla o čem bavit po tom, jak si z ní dělal srandu, ale nic nedávala znát. Věděla, kde auto má, takže vlastně teď vedla jeho, což ji bylo jedno. Netrvalo dlouho a došli k jejímu auto, které naštěstí skončilo tak, jak jej opustila. Zalovila v kabelce, aby našla klíčky, načež auto na dálku otevřela.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jul 11, 2017 11:47 am

Průmyslová zóna

Jakmile jsem ztratil směr vedla nás ona. Konečně jsem uviděl její auto. Ona odemčela a mohla se podívat po kanystru. Po chvíli hledání ho našla a málem ho po mě hodila, když jsem narazil na to jak dlouho to trvalo. Každopádně jsme poté co znovu auto uzamkla mohli vyjít vstříc oné benzínce, ta ale byla slušně daleko. Vlastně na kraj města, u příjezdové cesty. Pokračovali jsme dál a bylo ticho, což se mi nelíbilo. Když už jsme spolu takhle dlouho pospolu, možná by bylo fajn znát navzájem svá jména. Napadlo mě s úsměvem a chvilku jsem po ní koukal. Byli jsme na kraji parku a já otevřel těžkou kovanou bránu abychom mohli odejít. Za námi jsem ji už ale nezavíral. "Mimochodem, Sebastian Clark." Řekl jsem a podíval se po ní. "A tvé jméno?" Zajímal jsem se. Ale čekal jsem nějakou nepříjemnou poznámku.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Jul 12, 2017 5:55 pm

Průmyslová zóna

Nemohla za to, že kanystr byl někde zahrabaný. Poznámku si mohl odpustit. Nechtěla dopustit, aby ji auto někdo vykradl, či aby někdo ukradl ono auto. Sic doklady a peníze má u sebe v kabelce, ale o auto přijít nechce. Kráčela pak vedle něj a snažila se jej nepropalovat pohledem. Raději se dívala pod nohy. Prohrábla si vlasy a koukla na něj, až se představil. Z její strany bylo nějakou chvíli ticho. Nadechla se tiše se zavřenýma očima. "Nina Lauxor Neer" Odpověděla nakonec klidně. Když byl teď slušný, neměla důvod po něm vyjet, i když mu moc nevěří.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jul 12, 2017 6:35 pm

Průmyslová zóna

Pomalu jsme šli dál, vypadala že by mi chtěla pohledem ustřelit hlavu, ale neudělala to. Když jsem se jí pak představil, okamžik trvalo než se rozhodla jestli se mi sama představit má nebo ne. Nakonec mi ale jméno sdělila. Usmál jsem se na ni. "Těší mě." Řekl jsem nakonec přátelsky a pokračoval s kanystrem v ruce dál. 
Netrvalo to nakonec až tak dlouho jak jsem čekal a konečně jsem benzínku uviděl. "Jsme tu." Broukl jsem jakoby mimochodem a šel jsem pomalu dál. Počkal jsem až přejede auto, abych mohl jít dál.
Osud

Poèet pøíspìvkù : 15

Příspěvek pro Osud za Wed Jul 12, 2017 6:43 pm

Díky vzteku a únavě Nina pomalu nevnímala vůbec nic. Pomalu začala ignorovat i Sebastianova slova, jediné co si přála bylo, aby už mohla být v hotelu v posteli. Zamyšleně se dívala do země a tak si ani neuvědomila, že se hlína pod jejíma nohama změnila na asfalt, a že Sebastiana nechala o krok za sebou. 

Jak už víme, Sebastian nechával projet auto aby mohli bezpečně přejít, přičemž Nina pod něj jednoduše vlezla. 

Sebastian byl ale díky rychlým reflexům a upířím fyzickým schopnostem, schopen Ninu chytit a strhnout na stranu dříve než by se stalo nějaké neštěstí. Jednoduše se po ní natáhl, chytil ji v pase a než se nadála válela se na zemi a Sebastian nad ní, možná ještě vykulenější než ona sama. 

"Jsi celá?!" Ptal se vyděšeně. 
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Jul 12, 2017 7:08 pm

U benzínky

Místo slov "taky mě těší", jen slabě pokývla hlavou. Když ji upozornil na benzínku, koukla vpřed a tiše zívla. Důvod, proč on zastavil v jednom okamžiku neřešila. Neměla už na nic náladu. Auto nezaregistrovala, jelikož je naprosto unavená. Nohy ji bolí jak z lodiček, tak i celkově z chůze a únavy. V klídečku se rozešla na silnici k benzínce, než otočila hlavu na stranu, ze které se ozvalo hlasité troubení. V tom okamžiku si myslela, že ji sejme, či zabije, ale něco, spíše někdo ji strhl ze silnice. Situace se stala opravdu rychle. rychleji zamrkala, než si plně uvědomila, co se stalo. Ležela na zemi, přesněji na hlíně a on nad ní. Možná by se začervenala, možná se tak stalo, ale tohle vypustila pryč z hlavy. Hned jej sundala ze sebe, ať už hezky či nikoliv, bylo jí to jedno. "u-už takhle na mě neskákej, jasný?!" zavrčela, až se lehce zakoktala. Vyškrábala na nohy. Snažila se oprášit ale na záda přeci jen nedosáhne.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jul 12, 2017 8:07 pm

U benzínky

Vše vypadalo více méně růžově, až do chvíle než Nina vešla do silnice. Reagoval jsem rychle, na myšlení nebyl čas. Pustil jsem kanystr na zem, skočil pro ni, chytil ji v pase a rychle ji strhnul do trávy vedle silnice. Díky tomu jak rychle jsem to musel udělat jsem nemohl přemýšlet nad ničím jinačím, tudíž jsem zakopl a svalil se s ní na zem. Zapíral jsem se rukou vedle jejích ramenou a vyděšeně na ni zíral. "Jsi celá?!" Vyjekl jsem nakonec starostlivě. Její odpověď mě uklidnila. Shodila mě ze sebe a já okamžik jen ležel a civěl do nebe. Prý na ní už nemám takhle skákat. "Takže jsi v pohodě, to mi stačí." Oddechl jsem si a pak se na ní koukl. Snažila se oprášit si záda, jen jsem vzal kanystr a když jsem kolem ní procházel sundal jsem jí ze zad pár větviček, co se jí zapletli do haleny. 
"Pojď, ať už jsme zpátky.." Mumlal jsem rozladěně a svižnou chůzí, ačkoli co nejblíže jí jsem šel na benzínku.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Jul 12, 2017 9:36 pm

U benzínky

Až teď si všimla jeho starostlivosti v hlase. Překvapená byla, to ano. Proč by měl o ni starost?? Moc to nepochopila. Však více to rozmazávat už nemusí. Pomohl ji s větvičkami, ale mlčela. Raději už nic neříkala, aby se náhodou zase nezakoktala. Na jeho slova pokývla hlavou a vydala se směrem k benzínce. Pohlédla na něj a neuniklo jí, že je u ní.. celkem blízko. "Opravdu je to nutný??.." Zabrblala. Ať už si to připouští nebo ne, je mu vděčná, že ji zachránil život. Auto jelo rychle a nemusela by to přežít. Zhluboka se nadechla a podrbala se jemně na zátylku. "uhm.. díky.." zamumlala nakonec, ale tiše.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Jul 13, 2017 11:45 am

U benzínky

Pomalu jsme tedy přecházeli k benzínce. Zdálo se, že je jí moje přítomnost dost nepříjemná, alespoň jsem tak usoudil po tom co se zeptala, jestli je nutný abych byl u ní. "Dobře, promiň." Odpověděl jsem jí a odstoupil jsem od ní o větší kus, aby neřekla. 
Trochu pevněji jsem si chytil ten kanystr a pomalu jsme šli dál. Konečně jsme došli na druhou stranu a já už okamžitě šel k hadici, abych mohl napustit benzín. Ve chvíli kdy jsem ale sbíhal menší kopeček se Nina ozvala. Zastavil jsem se a pootočil se na ni. "V pořádku." Uculil jsem se jen. Pak jsem seběhl dolů a pomalu začal napouštět.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Jul 13, 2017 3:19 pm

U benzínky

Přeci jen si drží od ostatních odstup, dokud je lépe nepozná. I když to na první pohled nevypadá, je mu vděčná. Celý incident s přehrála znovu v hlavě, načež se lehce otřepala. Možná trochu přeháněla, ale už byla jednoduše taková. Udržovala si vzdálenost, ale kráčela s ním. Lehce se zamyslela a nic už neříkala. Když zastavil, taky zastavila a věnovala mu delší pohled, než se rozešla za ním. S kopcem však měla trochu problém, jelikož přeci měla lodičky. Musela dávat pozor, aby ji noha nepodjela. Ještě by ji chybělo sebou plácnout na zem.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Jul 13, 2017 5:18 pm

Benzínka

Moc jsem ji nevnímal, snažil jsem se natankovat abychom mohli jít. Když jsem viděl, že je kanystr plný tak jsem zase vrátil hubici do stojanu a otočil se na ni. Teprve teď jsem viděl jak se pere s tím, aby sešla. Popoběhl jsem k ní, přičemž kanystr stál na zemi kde jsem jej položil a natáhl k ní ruku. "Ukaž, možná to bude takhle lepší." Uculil jsem se na ni a odolal chuti ji strhnout dolů hubou napřed. Pořád jsem měl k ní trochu zášť kvůli tomu jak se chovala ze začátku - jako děcko. Ale i tak jsem už chtěl, aby tohle přestalo a mi spolu mohli normálně mluvit a neštěkali po sobě. 
"Hele, doufám že u sebe máš nějaký peníze na ten benzín..já nemám ani na nájem popravdě." Uchechtl jsem se. Bylo znát, že je mi to trochu trapné, kdybych měl tak bych to za ní zatáhl, teď jsem ale neměl.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Jul 13, 2017 6:50 pm

Benzínka

Tohle bude celkem na dlouho. Proč si vždy vezmu špatný boty... Povzdechla si a zvedla hlavu od země. Musela se dívat pod nohy. Před sebou viděla jeho s nataženou rukou. Chvíli váhala, aby se ji nějak nevymstil, ale nakonec přijala jeho ruku a nechala si od něj pomoct. Ulevilo se ji, že se s těmi botami ještě nezabila. Ona už chtěla být klidnější, pokud však neporuší svůj slib. "Neboj, já si benzin zaplatím" Řekla naprosto bez problému. Peněz má dost.. peněženku plnou a nepočítá kreditku, kde má opravdu spoustu peněz. Její otec ji stále posílal peníze, nemohla si stěžovat. "myslíš, že bych šla do pětihvězdičkového hotelu bez peněz??" Nejradši by se tomu zasmála, ale nikdy se moc nesměje, ne před cizími.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Jul 14, 2017 11:16 am

Benzínka

Nechala si pomoct sejít dolů a pak mi oznámila že benzín samozřejmě zaplatí. Upřímně se mi ulevilo. 
"Super, tak fajn." Odpověděl jsem a pomalu šel směrem ke dveřím, abychom mohli benzín zaplatit. Cestou jsem se chopil kanystru a pak se na ni otočil. Když promluvila tak jsem pokrčil rameny. "Spíše mě napadlo, jestli jsi peněženku nenechala třeba v autě, víš jak." Odpověděl jsem jí a pak se trochu pousmál. "Tak už pojď.." Zamumlal jsem a koukl na její nohy. Nechápal jsem proč to nosí, musela se v tom při nejmenším zabít, nebylo to ani hezké když si dívky takhle ničily nohy..ale co nadělám. "Nebolí tě z toho nohy?" Koukl jsem na ni tázavě, než jsem vešel dovnitř.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Jul 14, 2017 1:07 pm

Benzínka

Rozešla se za ním a spravila si ramínko kabelky, jenž ji sklouzlo, když ji pomáhal z kopce. "Ne. cennosti mám vždy radši u sebe." Objasnila mu a tiše si vydechla. Když se optal, zda ji v z těch bot nebolí nohy, sama se na ně koukla. "Bolí." Odpověděla mu. "Po dnešku ano. Jinak se to dá přežít.." Dodala a za ním vešla dovnitř. Zalovila rukou do kabelky, aby zalovila pro peněženku. Její peněženka opravdu chudě nevypadala. Spousty bankovek a nepočínaje peníze na účtě. Hned přešla k pultu a zaplatila nemalou částkou. Možná se tím někdy dost chlubila, ale teď na to neměla náladu. Už by nejraději spala. lehce zívla a druhou rukou si jemně zakryla ústa.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jul 15, 2017 7:54 am

Benzínka -> Park

Pomalu jsme šli tedy k automatickým dveřím obchůdku benzínky. Prý měla nejraději svoje cennosti u sebe, což bylo inteligentní..ale co kdyby ji někdo zkusil okrást, hm? To by nebylo úplně výhodné..nu, teď se o to snad nepokusí. 
Když jsem se zajímal těsně před vchodem o to, jestli ji z toho nebolí nohy jen mi to potvrdila. A taky řekla, že jindy to není taková katastrofa. Překvapeně jsem na ni koukal. "Mno..každý svého štěstí strůjcem." Uchechtl jsem se trochu a konečně jsme vešly dovnitř. Podsaditý chlapík za pultem na Ninu valil oči, jako kdyby  to byla první dívka kterou kdy viděl. Pobaveně jsem to sledoval a pak koukl po Nině, která mu z poměrně nadité peněženky dala jednu z bankovek. Ninuš rozhodně nebyl človíček který by měl nouzi o peníze. 
Poté co zaplatila jsme odcházeli pryč. Nekomentoval jsem to co jsem viděl v její peněžence a raději jsem s ní pomalu šel dál. Nevěděl jsem jak by se jí v jehlách šlo zase do toho kopce, tak jsem to zohlednil a pomalu to s ní raději obešel po normální silnici aby si zbytečně neničila nohy ještě bolestivěji. 
Netrvalo to dlouho a už jsme byli u auta.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jul 15, 2017 10:03 am

Benzínka -> Park

Na onu bolest si nějak zvykla nebo ji vypustila z hlavy. Stěžovat si opravdu nemá zapotřebí. Své peníze brala jako samozřejmost. Nadechla se a když ji vrátil zbytek, schovala si peníze, peněženku do kabelky a vydala se pryč z benzínky za ním. S ním po boku došla ke svému autu a vytáhla z kabelky klíčky, přičemž jej odemkla na dálku. "Vzhledem k tomu, že si se stal mým zachráncem, tě zvu do kavárny." Oznámila mu a malinko se pousmála. "Nastup si." Sama nastoupila na místo řidiče a nemínila se připoutat. Zabouchla dveřmi. Čekala, až nastoupí, přičemž auto nastartovala. Kabelku si odložila dozadu, aby ji vepředu nezavázela.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jul 15, 2017 12:41 pm

Park

Došli jsme k jejímu autu, které už z dálky odemykala přes takové to "pípátko". Pobídla mě ať nastoupím. Trochu jsem se pousmál. "Čekej, natankuju ti." Uchechtl jsem se. Pomalu jsem došel k závitu, který jsem otevřel a pak jsem do otvoru naklonil kanystr s benzínem. Po chvíli jsem slyšel jak se do kanystru namísto benzínu hrne vzduch, když se mi to zdálo dost plné, zavřel jsem nádrž i kanystr, a ten pak odložil do kufru na místo kde byl i před tím. 
Konečně jsem přišel ke dveřím a sedl si na místo spolujezdce. To mě pozvala na kafe a já se na ni mile usmál. "Jsem poctěn." Zazubil jsem se na ni a pohodlně se opřel. Pokud bychom se vybourali nanejvýš bych ztratil vědomí, nezabilo by mě to - oddělená hlava od těla není něco, co se při nehodách běžně stává. Ale Nina by si mohla při nárazu hodně ublížit. "Raději se připoutej, lidi tu jsou na večer vyloženě kokoti co si řízení nehlídají." Rozhodl jsem se jí k zapnutí pásu dostat nějak jinak, pokud možno tak aby si to nevyložila jako nedůvěru k ní. 
"Tak, jeď po hlavní cestě, nikam neodbočuj, jakmile vyjedeme z parku budu vědět kudy dál."

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:48 pm