Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Nina Lauxor Neer & Sebastian Clark: Setkání - UKONČENO

Share
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 212

Nina Lauxor Neer & Sebastian Clark: Setkání - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jun 28, 2017 4:33 pm

Park

Trávil jsem teď hodně času v továrně s Trish a Nickym. Musel jsem pořád chodit ven abych jim doplnil lahve s krví, ještě nemohli chodit sami ven. Trish by to možná zvládla, ale o Nickym jsem věděl na sto procent, že by zabil naprosto všechno co by potkal. A já nejsem někdo, kdo by si to vzal na triko. 
Právě teď jsem využíval jedné ze svých denních pochůzek pro krev, abych si odpočinul. Většinou jsem chodil pro zvířecí krev a s Trish samotnou jsem se chodil krmit ven mezi lidi, abych ji naučil jak se správně ovládat. Nickymu jsem schválně podával jenom zvířecí krev, aby se náhodou nestalo, že by mu stoupl hřebínek  a on by zkusil utéct nebo by mě napadl. 
V ruce jsem mnul dřevěnou lahvičku, která ještě příjemně hřála. Krev byla čerstvá, sice prasečí ale alespoň má jednou změnu, většinou jsem odchytil laň. 
Pomalu jsem se začínal zvedat. Chtěl bych si něco přečíst, ale neměl jsem na to moc času..možná si na to udělám chvíli až v továrně. Zvedl jsem se a se sklopenou hlavou, nevnímaje okolí jsem šel pomalu dál. Na sobě jsem měl jenom černé tričko a černé džíny. Vlasy jsem měl pro jednou shrnuté ke straně, takže moje heterochromie byla vystavena na obdiv světu. Šel jsem směrem k náměstí.

Naposledy upravil Sebastian Clark dne Tue Jul 18, 2017 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 598

Re: Nina Lauxor Neer & Sebastian Clark: Setkání - UKONČENO

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Jun 28, 2017 6:10 pm

??? -> Park

Na město San Hillesh narazila úplnou náhodou, ale padlo ji celkem do oka. Doufá, že tohle město bude konečně to pravé ořechové pro ni. Jela autem celou noc, proto na ni šla únava, kterou se samozřejmě snažila dát najevo. Jednu věc však nedomyslela.. zapomněla si zarezervovat hotel, dokud si nenajde nějaké místo, kde bude dočasně bydlet. Tohle jí z hlavy úplně vypadlo. Poslouchá v autě opravdu hlasitou muziku, aby neusnula. Aby té její smůly nebylo málo, začala blikat kontrolka. „No do háje…“ zabrblala si a stačila najet aspoň ke kraji, aby auto nestálo někde uprostřed silnice. „to se fakt může stát zrovna mě..“ Zamračila se a vytáhla klíčky ze startéru, otevřela dveře, vzala si kabelku a vystoupila z auta. Zabouchla hned dveře a dálkově auto zamkla. Rozhlédla se po okolí, aby pak věděla, kde auto má a rozešla se místem, které vypadalo jako nějaký park. Musí najít především benzínku, což pro ni bude celkem oříšek. V lodičkách se jí po trávníku chodilo celkem špatně. Vytáhne z kabelky mobil a nemá vůbec signál, kvůli GPS. Máchala s ním všude možně, až rukou praštila do něčeho, či někoho. Jelikož i ona sama se točila za signálem jak posedlá.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jun 28, 2017 10:47 pm

Park

Šel jsem tedy dál, vstříc městu a přitom pozoroval pískem sypanou cestu, ve které čas od času bylo vidět zatoulané stéblo trávy. Prošel jsem kolem záhonu květin ve stylu francouské zahrady a pomalu šel dál. Nikam se mi nechtělo. Byl jsem rád, že jsem si mohl na chvíli odpočinout od hlídání Nickyho. I tak jsem měl pocit, že jakmile se vrátím, zjistím, že mi utekl a budu ho nahánět po celém San Hillesh. 
Ve svém zamyšlení jsem si ani nevšiml dívky, která se kolem točila jako káča. Dostal jsem její rukou s mobilem do obličeje. Trochu vyjeveně jsem ucukl abych se podíval kdo to je. Bledé blondýnka s jasnýma očima. Chvíli jsem ji překvapeně sledoval, než jsem si uvědomil, jaký pach se kolem ní vinul. Ihned se mi vybavilo, jak jsem před pár měsíci zkoušel z polodémona pít krev. Nepříjemná zkušenost. Do ní jsem rozhodně kousat nehodlal. Otřásl jsem se a pak se konečně zaměřil na její přítomnost. "Promiň, nesledoval jsem cestu." Zamumlal jsem nakonec znaveně.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Jun 28, 2017 11:16 pm

Park

Otočila se a pohlédla klukovi do očí, jelikož vedle nestála žádná věc, ale někdo živý. Ruku hned stáhla k tělu, aby mu ještě nějak nemohla ublížit, i když se to vezme kolem a kolem.. bylo jí to celkem ukradené. Trochu couvla dozadu, aby si udržela určitý odstup. Prohlédla si jej od hlavy až k patě. „Jo.. všimla sem si.“ řekla trochu drze. Rozhodně si nebude přiznávat vinu, i když neviňátko rozhodně není. Koukla do mobilu, aby zjistila stav signálu, ale nebyl. Něco si pro sebe zamrmlala a znovu se vrátila pohledem k němu. Jemně si prohrábla vlasy a narovnala se, než se porozhlédla okolo. Park pro ni celkem ušel. Všimla si, jak ji nějakou chvíli sledoval. „nějaký problém??“ optala se a jemně hlavu naklonila na stranu. Nikdy tohle moc nevnímala, ale podle vůně měla za to, že není člověk. Ví, jak to lidi s voňavkami někdy dost přehání..
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Jun 29, 2017 7:51 am

Park

Pevněji jsem stiskl lahev v ruce a narovnal se. Sjela si mě pohledem a pak odpověděla, že si všimla. "To se divím, když jsi tak zaujatě civěla do mobilu." Utrousil jsem k ní snad ještě drzeji a naklonil hlavu ke straně. Co si budeme říkat, na vině jsem nebyl sám. Kdyby ti tak ten debílek spadl.. Pomyslel jsem si škodolibě a dál ji sledoval. Pořád koukala do mobilu, z toho máchání mi došlo, že hledá signál. "Tady to nechytíš. Musíš dál dí města, tam už je signál všude." Upozornil jsem ji, když jsem si uvědomil, že není jediná osoba kterou jsem tu viděl zoufale pobíhat po parku s mobilem nad hlavou. 
Přešlápl jsem. "Hmm? Ani ne, jen nebylo moje poslední setkání s polodémonem moc příjemné." Odpověděl jsem jí a vrávoravě jsem se otočil, abych mohl odejít.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Jun 29, 2017 2:21 pm

Park

„No tak jsem civěla do mobilu. To sis všiml opravdu brzy, jelikož mě sis nevšiml.“ odvětila s klidem a pohlédla na láhev v ruce. Poznala krev, ale rozhodně se nebála ani jeho, ani toho, co udělal. Nebyla si jistá, zda je lidská či nikoliv. Bylo jí to jedno. Sama měla dojem, že signál nenajde, ale on jí to potvrdil. „Někdo si tu hraje na chytrého..“ Řekla trochu drze. Na jeho slova schovala mobil do kapsy. Porozhlédla se okolo i za něj, aby se mohla nějak zorientovat a najít, kudy se jde do města. Hlavu naklonila na stranu a malinko se ušklíbla. „Hlavně se mi tu nerozplakej..“ rýpla do něj. Litovat jej určitě nebude. Rozešla se pomalu vpřed, aby našla město.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Jun 30, 2017 8:48 am

Park

Nechápavě jsem pozvedl jedno obočí a okamžik ji sledoval. Byla tak vymaštěná nebo se mi to zdálo. Od tak hezké dívky bych čekal trochu více inteligence. Byl to asi ten případ, kde se na jednom místě  přidalo moc a tak se jinde muselo ubrat. Ale bůh ví jak to myslela, třeba jsem blb já. Rozhodl jsem se jí každopádně neodpovídat. 
Když mě pak odbyla s tím, že si hraju na chytrého tak jsem pozvedl obočí. Zvedl jsem ruce i s onou dřevěnou čutorou a v obraném gestu je držel ve výši obličeje. "Omlouvám se vám velevážená, slečno operoxidovaná, příště vás nechám hledat to do samého rána." Odpověděl jsem jí s uraženým šklebem. Iritovala mě. Tak moc mě iritovala. Opět jsem ruce dal podél těla a už jsem se pomalu odebíral k odchodu, když se do mě začala znovu strefovat. Nevěřil jsem, že jsem něčemu tak otravnému chtěl kdy pomoci.
Zastavil jsem se a pak si povzdechl. Otočil jsem se na ni a chvíli ji sledoval. Takhle ubohou bytost jsem dlouhou dobu neviděl. "Snad nezačneš při hledání signálu brečet sama." Odpověděl jsem jí jen podrážděně. Šla mým směrem, nehodlal jsem jí říkat, kudy město je. Místo toho jsem se pomalu rozešel nenápadnou cestičkou k východu z parku a pomalu vstříc lesu.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Jun 30, 2017 8:50 pm

Park

Stála už k němu zády, ale na okamžik se otočila. Malinko se ušklíbla na jeho slova. „Tohle je opravdu trapné vystoupení..“ Odvětila s klidem. Proč by se měla urážet?? On ji za to rozhodně nestojí. „Nesnaž se slova otočit proti mně. Jediný, kdo tu je ufňukánek, jsi ti. Přijmi to nebo ne. Je mi to jedno.“ Pokrčila nad tím jen rameny a otočila se zpátky k němu zády. Poradí si i bez něj. S jeho chováním by opravdu nechtěla trávit s ním další minutu. Rozešla se nakonec pryč, a pokud něco dalšího řekne, nebude jej poslouchat. Rozhlížela se okolo, aby se mohla nějak zorientovat a najít město. Jde ji jen o to, najít benzinku, jinak se nikam nedostane. Hotel musí najít, ale jen po GPS najde cestu. Nedošla však daleko. Po chvíli zastavila a přeci se jen otočila jeho směrem. Pokoušela se co nenápadněji jít za ním, aniž by si jí všiml, aspoň v to doufá. Možná bude vypadat hloupě, ale co teď jiného může taky dělat. Neví, kudy se do města dostane.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jul 02, 2017 10:21 am

Park -> Průmyslová zóna

Pobaveně jsem pozvedl obočí nad jejími slovy a mávl rukou. "Proč se vůbec bavím s pozérem jako jsi ty?" Zamručel jsem nechápavě a pak pomalu odcházel. Začalo být celkem dost chladno. Vrátil jsem se k lavičce na které jsem prve seděl a ke které se předtím ubírala moje cesta. Vzal jsem si svůj kabát, který tu byl čistě pro případ, že by se ochladilo - jak se právě stalo a pak se do něj navlékl. Kapuci jsem si hodil přes hlavu a pomalu šel dál skrze křoví a pěšinku kterou si tu vytvořili spíše lidi samotní, než že by tu původně měla být. 
Pomalu jsem šel dál, než jsem si uvědomil přítomnost velice zvláštního pocitu. Na okamžik jsem se zastavil. Jen jsem se rozhlížel, jako bych si snad nebyl jistý kterou cestou se dát. Pak jsem si mohl být jistý, že za mnou jde. Její pach byl po chvilce nepatrně výraznější. Trochu jsem se pro sebe usmál, když  jsem si uvědomil, že mě sleduje. Ještě moment jsem stál, než jsem se rozešel dál po cestě. Hodlal jsem ji protáhnout skrze průmyslouvou zónu a to tím největším bludištěm, přičemž to pak zalomím sám do té továrny v lese za Trish a Nickym.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 02, 2017 1:16 pm

Park --> Průmyslová zóna

Nedokázala se skrývat, jako assassin, ale naštěstí tu nebyl beton, aby se její podpatky rozléhaly po okolí. Upřímně jen doufá, že o ní nějak netuší. Schovávala se za stromy, aby našla za ním. To by si ji hned všiml. Ani za mák si nevšimla, že ji sic nevidí, ale cítí, což byla chyba. I tak se držela v bezpečné vzdálenosti od něj. O něco se silně škrábla do nohy. "Sakra!.." zaklela si pro sebe, ale tiše, aby ji neslyšel. Trochu ji ranka krvácela, ale neřešila to. Pokračovala za ním a doufala, že ji dovede tam, kam potřebuje. Z těch lodiček ji však pomalu začínali bolet nohy. Podpatek je opravdu vysoký a byla v nich už celkem dlouho.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jul 03, 2017 7:58 pm

Průmyslová zóna

Jak jsem si myslel, následovala mě. Kdykoli jsem se pohnul z místa, její pach byl stejně intenzivní, držela se za mnou. Popravdě mi její zranění i zakletí vykouzlilo úsměv na rtech. Byla tak hloupoučká. Tak moc. Kdyby nebyla polodémon tak bych jí asi i ublížil, takhle bych se při tom maximálně pozvracel. 
Pomalu ale jistě jsem vešel do oné průmyslové zóny. Okamžik jsem stál na místě, v kapse kabátu jsem měl uloženou onu čutoru. Trochu jsem se protáhl až mi zakřupalo v zádech a pak jsem se vydal do části, kde je naprosto vše stejné. Vyloženě barák jako barák, asi devět bloků takhle stojí, přičemž mezi jednotlivými domy je jen asi metr místa. Něco jsou dílny a něco pro změnu zase jenom ubytovny pro zaměstnance, kterým by se nevyplatilo každý den jezdit zase zpět domů. Ačkoli to nebylo nic vyloženě super, bylo to lepší než nic. 
Prošel jsem tedy mezi několika těmi budovami a spokojeně mezi nimi kroužil a obcházel je a užíval si to, že jsem do toho maličkou zamotal jak to jenom šlo. Nakonec jsem vyšel i z tohoto ven a posadil se za rožek, kam nemohla vidět Čekal jsem až vyleze ven za mnou.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 04, 2017 1:34 pm

Průmyslová zóna

Absolutně netušila, kam má namířeno. Tohle, kam šla, moc nepřipomínalo město a to ji pomalu začalo docházet, ale i tak se držela za ním. Lodičky ji začali opravdu bolet, tak si je sundala a popadla do ruky. Zničí si sice silonky, ale tohle už se nedá.. Jakmile si všimla, kde to vůbec je, něco ji nehrálo. Vše vypadalo.. tak stejné.. Co to..?? Zamrmlala si a nakonec zastavila. Neměla by se vrátit?? Ušil to na ni nebo měl tady opravdu namířeno?? to opravdu netušila a nevěděla, zda to vůbec vědět chce. Nakonec se rozhodla pokračovat dál za ním a tentokrát trochu rozbroušeně. "Hade jeden..!!" Vyštěkla, když jej viděla a a lodičku jednu po druhý po něm hodila. její muška je dobrá. "Doufám, že sis to užil pane chytrej!" Zavrčela po něm a už se vydala zpátky, kudy přišla. Doufá, že najde cestu ven.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jul 05, 2017 4:42 pm

Průmyslová zóna

Spokojeně jsem seděl na oněch bednách za rohem a čekal až konečně vyleze. Pravděpodobně už jí to došlo, i tak vypadala neskutečně vtipně. Já ji celou dobu sledoval s pobaveným úsměškem. Když mě nazvala hadem, jen jsem na ni vycenil zuby při zubení se na ni. Můj bělostný úsměv mi ale málem vysklila letící lodička. To zní divně..mám na mysli její botu. 
Rozhodl jsem se jí udělat radost a neuhnout, takže jsem schytal ránu do nosu a čela. Poté si botka odskočila kamsi stranou a já jen sledoval jak se ona otáčí a jde pomalu pryč. Chvíli jsem seděl a přemýšlel jestli se vyplatí za ní jít a provokovat ji, došel jsem k názoru, že mě nic lepšího napadnout přeci nemohlo. Seskočil jsem z bedniček a popadl její botu, kterou nejspíše nijak vyloženě nepostrádala a pak si za ní přichvátl, nehodlal jsem jí říkat kudy má jít, jen jsem se chtěl pobavit nad tím jak tu bude bloudit. 
Musela slyšet jak za ní klušu, takže jsem si dával pozor aby mi nepřiletěla vstříc další bota. Když jsem k ní doběhl, hned jsem jí ji podal. "Tohle ti upadlo." Zakřenil jsem se znovu a pak pohodil hlavou. Už byla poměrně tma, takže pro ni musel být hardcore se tu vymotat.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Jul 05, 2017 7:56 pm

Průmyslová zóna

Věděla, že je mu akorát k smíchu. Svou zlost nechtěla moc dávat najevo. Tohle upřímně nesnášela. Nadechla se naštvaně a všimla si, že jde za ním. Iritovalo jí to a s její únavou opravdu na něj neměla náladu. Teď mi jako nedá pokoj?! Po chvíli stál a šel vedle ní, což samozřejmě nechtěla. Nestála o jeho pozornost, když z ní má srandu. Vytrhla mu botu z rukou a zastavila. "Zase pán se pobavil, že??!" Zavrčela, ale ani jediný pohled mu nevěnovala. "Tak, aby bylo jasno. Šaškovala sem s tím mobilem proto, že sem hledala signál, abych přes GPS zašla zpropadený hotel a teď mě taky zdržuješ, aby ses pobavil!" Vyštěkla po něm a to už se na něj dívala s vážným výrazem na tváři, než se porozhlédla okolo. Do oka ji padla nějaká stará trubka. Hned se po ni vrhla, jako predátor po své kořisti a popadla ji. Hned se k němu vrátila a švihla s ní, jak nejvíce mohla po jeho hlavě. "Já ti dám si ze mě dělat srandu..!"
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Jul 06, 2017 3:23 pm

Průmyslová zóna

Pomalu a zvesela jsem si tedy vykračoval přímo za ní. Bylo to legrační, jak se hezky karta obrátila. "Popravdě? Spíš mě pobavilo, že mě prvně naprosto bezdůvodně dissuješ a pak jdeš přímo za mnou a děláš jakoby se nic nestalo." Odpověděl jsem jí. Doopravdy bylo z mého hlasu ono pobavení dost slyšet. 
Pak mi začala vysvětlovat, že hledala signál aby se dostala k nějakému hotelu. "Však jo, pohoda...já ti říkal ať jdeš na náměstí. Kdybys měla dost slušnosti a jednoduše se mě zeptala tak bych ti klidně i řekl kudy, případně bych ta tam navedl." Odpověděl jsem jí. "A mimochodem..nezdržuju tě abych se pobavil, ty jsi za mnou šla sama. Není moje vina, že ti nedošlo, že se jen tak nedám..a navíc, tudy chodím v jednom kuse, bydlím tu..." Dodal jsem ještě. Ruce jsem zabořil do kapes a šel tedy pomalu s ní. 
Pohledem jsem zabloudil k nebi, kde nebylo přes kouř z továren a mraky nic vidět. Kdybych dost rychle neshlédl dolů, tak bych dostal doopravdy hodně ošklivě po palici. Což jsem dostal i tak. Trefila mě hodně silně do spánku. Zaúpěl jsem bolestí. Každopádně jsem měl štěstí, že jsem to ztlumil alespoň tak, aby mě tou ranou neuspala. "Au..hele holka klid, rád bych ti pomohl ale neusnadňuješ mi to!" Zamumlal jsem ublíženě, mnouc si ránu na spánku.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Jul 06, 2017 4:14 pm

Průmyslová zóna

Nenechá rozhodně takto ze sebe dělat šaška. Tou trubkou si zasloužil více, aspoň podle ni. Jeho kecy okolo, jí ale vůbec nezajímali. Tváří se na něj opravdu vážně. Měla toho po krk a vybuchla až takovým způsobem, že ho praštila trubkou. Z rukou ji stále nepouštěla, kdyby si náhodou koledoval o druhé kolo a to už by třeba nemusel rozchodit. "O pomoc, kde ty se mi budeš vysmívat po zbytek cesty, opravdu nestojím!" Vyštěkla na rovinu. Lodičky si nazula a vydala se zase vpřed i s trubkou. Ať už to vypadá sebevíc hloupě, vždy se může otočit a dorazit jej. Cestu nějak najde. Radši bude bloudit celou noc, než aby celou cestu poslouchala jeho posměšky.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Jul 07, 2017 9:42 pm

Průmyslová zóna

Vypadala tak vážně a přitom pořád působila tak vtipně. "Budiž, nechám toho a nebudu si z tebe utahovat, co ty na to?" Rozhodl jsem se tohle ukončit a doufal, že prolomím ledy a i ona se přestane chovat jako ledová královna. "Ale rád bych ti připomněl, že jsem to nebyl já kdo s rýpáním a úskoky začal." Dodal jsem ještě a zastavil se. "Měla jsi domluvený nějaký konkrétní hotel nebo ti stačí jakákoli lepší ubytovna?" Zeptal jsem se jí klidně a jemně se usmíval. Slovo "lepší" jsem použil, protože mi bylo jasné, že ona se asi nespokojí s průměrným apartmánem.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Jul 07, 2017 10:11 pm

Průmyslová zóna

To bych ti radila, pokud bys nechtěl druhé kolo.. zavrčela si tiše pro sebe. Přeci jen ji něco donutilo se zastavit. Čelem se však ještě neotočila. Na jeho komentáře odpovídat nehodlala. Stála si za svým, ale nic neřekla. Zhluboka se nadechla a uvažovala, jestli by mu měla odpovědět nebo pokračovat a vykašlat se na něj. "Pokud slíbíš, že se mi nebudeš smát, budu s tebou normálně komunikovat." Zamumlala nakonec, než se přeci jen k němu otočila čelem a pohlédla mu do očí. Stále měla vážnější výraz. Šaška ať si dělá z někoho jiného. Jí tohle opravdu nebaví. "Mám zamluvený hotel." Přeci jen mu odpověděla i když dost váhala.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jul 08, 2017 10:44 am

Průmyslová zóna

Hlava mě pořád dost bolela, ale pomalu jsem cítil že to ustává. Nějak něco zavrčela a já se při čekání na její vznešenou odpověď opřel o stěnu domu a jen čekal jak se rozhodne. Nakonec řekla, že jen pokud jí slíbím, že si z ní legraci dělat opravdu nebudu. Zvedl jsem dva prsty do výše obličeje a zadíval se na ni. "Čestný." Řekl jsem jen a pak se odstrčil od stěny, stála přímo přede mnou a dívala se mi do očí. Patku jsem měl shrnutou, tudíž byla vidět odlišná barva u obou očí. Ono..když je jedno hnědé a druhé modré tak je to poměrně znát. 
Přešlápl jsem, tohle divadýlko co dělala mi přišlo směšné, ona si začala a nebyla moje chyba že se rozhodla mě sledovat. I přesto jsem hodlal s tímhle šaškováním přespat. Nakonec z ní vypadlo, že má zamluvený hotel a já kývl. "Fajn. Máš tu někde auto nebo tak něco? Není moc dobrý nápad nechávat tu věci dlouho o samotě..pojď, vyvedu tě odtud." Usmál jsem se na ni, měl jsem lepší náladu, ale hlava prostě pořád bolela a trochu mi to kazila. Pomalu jsem ji vedl dál mezi ty budovy. Jednou jsem zatočil doprava, pak doleva a nakonec mohla poznat rozbitý plot a stromy, které patřili k parku. Byla to cesta kterou jsme přišli. "Jak se jmenuje ten hotel?" Optal jsem se ještě.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jul 09, 2017 8:25 pm

Průmyslová zóna

Jeho "čestný" mu zrovna moc nevěřila, ale i ona se přeci může mýlit. Zhluboka se nadechla a položila trubku na zem. bude vždy připravená ji použít. Ani si nevšimla, že si od staré trubky pořezala trochu ruce, ale nevšimla si toho, spíše ji to bylo jedno. I on ji byl ukradený. Je dost unavená, proto možná reaguje na věci i okolí přehnaně. Je pravdou, že by se mohla uklidnit, když i on už komunikuje seriózně. "Jo. mám tu auto." Odpověděla mu, ale pak si vzpomněla. "Je však prázdný." dodala po chvíli. Zapomněla předtím říct, že ji došel benzin a hledala prvně benzínku. Kráčela po jeho boku. Když se ji zeptal na název hotelu, musela se zamyslet. "The Lowry??.." Odpověděla otázkou, jelikož si nebyla moc jistá. Samozřejmě, že je to pětihvězdičkový hotel.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:55 pm