Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Seb, Trish a Nicky

Share
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20

Seb, Trish a Nicky

Příspěvek pro Nicky Wing za Sun Jun 25, 2017 7:49 pm

Úkryt Seba, Trish a Nickyho

Tohle se mi ani trochu nelíbilo. Vzbudil jsem se a všude kolem byla krev, potom ti dva a nakonec se mě zeptal zdá věřím na nadpřirozeno nebo ne. Kéž bych umřel. Povzdechl jsem si, ale hold mám smůlu. Pak mi došlo, že řekl, že se budeme muset přesunout. "Počkat, co? Kdo říkal, že s vámi zůstanu?" Zeptal jsem se a zvedl jsem se z postele, ale asi moc rychle, protože se mi zamotala hlava a zase jsem si byl nucen sednout. Zatraceně. Člověk chce zdrhnout a nemůže. Pomyslel jsem si. "Jestli věřím v nadpřirozeno? Asi jo, to každý. Tak už vyklop co jsi musel udělat..." Řekl jsem.
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Re: Seb, Trish a Nicky

Příspěvek pro Darla Carpentner za Mon Jun 26, 2017 8:38 am

Za Sebastiana

Úkryt
Protočil jsem nad ním oči a podíval se na něho. Chápal jsem jej, ale byl jsem mimo a nervní. Zvedl jsem se nad něho a sledoval jej. "Nemáš na výběr. Musíš s námi jít." Odpověděl jsem mu tvrdě a trochu se zamračil. Zvedl se i on, ale motal se a tak přistál zpět na posteli. Asi byl hodně mimo. Povzdechl jem si ještě jednou. "Jak jsem už řekl, musel jsem z tebe udělat jednoho z nás. Už nadále nejsi člověkem. Jsi upír." Oznámil jsem mu zdráhavě. "Jestli máš rodinu která na tebe čeká, nějak jim oznam, že k nim nemůżeš, zabil by jsi je." Trish stála za mnou. "Je mi to líto, ale dokud se nezačneš dokonale ovládat, nemůžeš mezi lidi bez doprovodu." Promluvil jsem znovu a pohlédl k oknu. "Musíme jít, jdeme." Řekl jsem a pomalu vykročil ke dveřím. Ikdyž jsem vykročil, věfěl jsem že to takhle rychle nepůjde.
Nicky Wing

Příspěvek pro Nicky Wing za Tue Aug 01, 2017 10:57 pm

Úkryt

Jen jsem se mu díval do očí a snažil se všechny ty informace vstřebat. Takže jsem upír, očividně se stěhuju i když nedobrovolně a budu muset žít s dvěma dalšími upíry, kteří se mají očividně rádi a které vůbec neznám. Fakt super. Pomyslel jsem si. Přišlo mi jako by trochu moc spěchal, copak si nevšiml, že jsem se před chvílí pokusil zvednout, ale moc mi to nevyšlo? Ale to je fuk, teď jsou tu důležitější věci než sebelítost nebo snad nepřátelské chování. "Tak fajn. Kam tedy jdeme?" Zeptal jsem se a zvedl jsem se. Tentokrát pro jistotu pomalu a opatrně, abych si zase nemusel sedat. "Proč tolik spěcháš? Zdáš se mi nervózní... jako by si právě vykradl banku a policajti byli za dveřmi, si v pohodě?" Zeptal jsem se. Asi ho začínám mít určitým způsobem rád. Pomyslel jsem si a usmál jsem se.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 241

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Aug 02, 2017 12:48 am

Úkryt

Sledoval jsem jej. Trish stála tiše v pozadí a jen přihlížela. Čekal jsem že bude ještě protestovat, nakonec to ale odkýval. Chvíli jsem překvapeně koukal, než jsem k němu natáhl ruku abych mu pomohl na nohy. Vzhledem k jeho slabosti jsem hádal, že ho budu muset odvést jakožto jeho opora. Nejspíše si vezmu jeho ruku kolem ruku a budu jej držet aby s sebou nesekl. 
"Je tu stará, nepoužívaná továrna, je tam dost věcí které se dají použít, mám pocit, že tam někde teče i voda..je to dál od lidí, ale ne dost daleko aby tam šli lovci. Tudíž jdeme tam." Oznámil jsem mu. 
Měl otázku a já se ošil. "Je to teprve podruhé co jsem někoho proměnil, jsou to pro mě..dost zvláštní pocity.." Uchechtl jsem se a pevně si stiskl zátylek, abych se nějak mohl uklidnit. Tohle poměrně pomáhalo. 
Na rychlo jsem si vzal svoje věci..vlastně jenom kabát a to bylo celé..
"Tak pojď..jsi ještě slabí po to nárazu..pomůžu ti." Mumlal jsem. Vzal jsem mu tedy pravou ruku a hodil si ji kolem krku, to jsem držel svoji pravačkou, levá ruka jej přidržovala v pase. "Trish, ani na krok se od nás nehni, ano?" Koukl jsem na ni jen, než jsem se pomalu rozešel. Ani jsem si neuvědomil, že na mě zbylo ještě poměrně dost jeho krve..snad cestou nikoho nepotkáme..
Nicky Wing

Příspěvek pro Nicky Wing za Wed Aug 02, 2017 8:52 pm

Úkryt

Podle toho, jak se na mě koukal, jsem ho překvapil, když jsem přestal protestovat. A pak ke mě natáhl ruku, aby mi pomohl na nohy. Usmál jsem se a jeho pomoc přijal. Vysvětlil, že se přesuneme kamsi do nepoužívané továrny. Na kolik bezdomovců a dealerů nějakých nechutností tam asi narazíme? Napadlo mě spíše ze srandy. Neměl jsem mu na to co odpovědět a tak jsem dál mlčel. Trochu mě znervózňovala dívka stojící opodál, vzhledem k tomu, že nic neříkala. "Podruhé? Jeden by řekl, že už to nebude tak...stresující." Řekl jsem. Potom mi znova nabídl pomoc, tedy jestli se to tak dá říct, protože mi to jen oznámil a pak mi hned pomohl... tedy ne že by mi to vadilo, jen to bylo trochu divné, měl jsem pocit, že bych to zvládl sám. Nakonec jsem se pomalu rozešel a srovnal krok se Sebem.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Aug 09, 2017 6:48 pm

Úkryt

Dealeři a bezdomovci by byli vítáni jako chutná svačinka. Moc bych si nestěžoval. 
Pomalu jsem jej tedy pro jistotu podepřel tak jak jsem již popsal prve. Cítil jsem jak jsou moje prsty kluzké kvůli krvi. Z nějakého důvodu mi to nebylo příjemné. 
"Ono..když někoho vytrhneš ze života a pověsíš si jej na krk jakožto maniaka co chce jenom krev..je to stresující." Uchechtl jsem se k němu nejistě. 
Zdálo se mi že se trochu zdráhal když jsem jej chytal. Ale nakonec poslušně šel dál. Ono to nemělo za účel jenom podpírání. Ale kdyby se najednou vzprčil tak jsem měl více prostoru jej chytit aby nikomu neublížil. 
"Trish, drž se za mnou." Nakázal jsem jí a sledoval jak se za mě tedy stáhla. Pak jsem šel s Nickym ze schodů pomalu dolů a pokračoval po ulici dál. Hodně jsem se koukal kolem sebe, ačkoli mi můj čich říkal že tu mnoho lidí není.
Nicky Wing

Příspěvek pro Nicky Wing za Sat Aug 12, 2017 8:11 am

Úkryt

Asi měl pravdu. Kdo by chtěl mít na krku někoho kdo jen touží po krvi... "Pravda." Řekl jsem jednoduše, protože to nebylo potřeba dál rozebírat. "Pokud s vámi mám žít, neměl bych vás poznat líp?
Zatím jediné co vím je jak se jmenujete, ale to je vše... Nechceš mi o sobě něco říct?"
Zeptal jsem se a podíval jsem se na něj.
Cítil jsem se už o něco líp. "Eh... myslím že už to zvládnu sám..." Řekl jsem a pousmál se.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Sep 13, 2017 2:43 pm

Úkryt -> Město

Vyšli jsme ven, pomalu jsem s nimi pokračoval v cestě, doufaje, že nepotkáme moc lidí. Stále jsem ho držel, abych měl větší kontrolu kdyby se najednou přestal ovládat. "Co ti mám říct?" Odpověděl jsem mu lehce bez zájmu. Moc jsem se teď opravdu nezajímal o to, co říkal - měl jsem moc práce s vybíráním nejméně používané cesty. 
Chtěl dál pokračovat sám, ale to se mi nezdálo. Chvíli jsem zastavil, než jsem povzdechl a pustil jej. "Jestli po někom skočíš, asi ti seženu košík." Zamručel jsem. Snad mu dojde, jak nebezpečné to teď je, ale ani mě není příjemné tu držet chlapa, a odmítat jej pustit..bylo to dost..přiteplené. Rozhlédl jsem se kolem. Pohled se mi na okamžik stočil i k Trish za námi. Moc jsem nad tím nerozmýšlel a svižnou chůzí je vedl dál, postranními uličkami.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:20 am