Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Helly Scott ~ Farrand Mitzou: Seznámení?

Share
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 671

Helly Scott ~ Farrand Mitzou: Seznámení?

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jun 11, 2017 4:39 pm

Les
Potloukal se po lese už poměrně dlouhou dobu. Před pár dny si nechal dát v práci dovolenou, takže v podstatě nyní neměl co dělat. A jestli mu vadilo, že je vlastně tma a on tady v bílém tričku prakticky "svítí"? Ani to s ním nehnulo. Měl hlavu plnou jiných věcí, třeba to, jak dlouho už v tomhle městě vlastně pobývá. Před měsícem si číslo pamatoval téměř přesně, ale teď? Když se na něj nahrnula nová práce se v tom jaksi ztrácel. Nejspíše si měl dělat podrobné poznámky, které se snažil psát si už v té době, kdy seděl za mřížemi a proskakoval obručí. Při té vzpomínce se otřásl. Tak hloupé a ponižující. Ani díky této zkušenosti se z něj však vegetarián nestal. Zvířata si řadil do dvou kategorií, takže ne. Jíst je nepřestane. Zastavil se u jednoho z mnoha stromů a opřel se o něj zády. Chvíli tam jen tak stál a poslouchal. Měl v plánu dnešní noc věnovat běhání ve své druhé podobě, což mu působilo uklidnění a vyčistil si tak hlavu ode všech starostí.
Helly Scott

Poèet pøíspìvkù : 33

Re: Helly Scott ~ Farrand Mitzou: Seznámení?

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Jun 11, 2017 4:46 pm

Procházím se po lesíku a sháním zásoby. Dneska mám chuť na maliny.. Pomyslím si. Něco nasbírám a vydávám se ke stromu-domu. Cestou jsem uviděla někoho stát opřeného o strom. Leknu se a začnu utíkat. Doběhnu k domu a rozhlížím.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jun 11, 2017 5:30 pm

Les
Všiml si nenadálého pohybu nedaleko od něj. Co to bylo, pořádně neviděl. Každopádně si všiml toho, když objekt začal utíkat. Odlepil se tedy od stromu a poslouchal. Za chvíli věděl, že to nebylo zvíře, ale člověk. Kdyby se rozpoznáváním pachu, který k němu zavanul zabýval podrobněji, mohl pak zjistit daleko více. On útěk dané postavy vzal jako pouhou hru. Rozběhl se tedy po její stopě, avšak proměnu neriskoval. Byť to nebyl lovec, mohl to být pouhý člověk a on takovéto setkání zažít nechtěl. Ne, že by neměl lidi rád, ale užil si s nimi více než dost.
Doběhl ji. Tedy, ne že by se pokoušela o další útěk. Ona již vlastně stála. Rozhlédl se kolem sebe, než se znovu zadíval na stojící postavu.
Helly Scott

Les

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Jun 11, 2017 5:52 pm

Zarazila jsem se. Nevěděla jsem co mám dělat. "prosím neubližuj mi" špetnu. Pomalu se otočím a hledám kudy nejrychleji utéct. Vzpomněla jsem si na to co se stalo Alexovi. Ukápla mi slza. "pr.. Prosím" šeptnu a zhroutím se.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jun 11, 2017 6:01 pm

Les
Zasekl se. Zůstal stát na místě a jen ji poměrně překvapeně pozoroval. Sklonil hlavu a ustoupil o krok vzad. Takže žena, nu... každopádně její první věta jej překvapila ještě víc, možná už díky tomu, že spíše šeptala, než aby mluvila zřetelně a nahlas. "Nechci ti ublížit." Vydechl po chvíli rozmýšlení se nad odpovědí. Snad by k ní ani nešel blíž, kdyby se záhy nezhroutila. Poměrně nerad takovýmto lidem narušoval osobní prostor, ale teď byl v mžiku u ní.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Jun 11, 2017 6:18 pm

Les
Koukala jsem kolem sebe. Byla jsem zmatená nevěděla jsem co se děje. Když jsem si uvědomila že v mě blízkosti je nejspíše člověk cukla jsem sebou a rychle se posadila. "p.. Proč mi pomáháš?" řeknu už nahlas ale stále s nejistotou a strachem v hlase. "jsem zmatená" přitáhnu si nohy k hrudníku.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jun 11, 2017 6:52 pm

Les
Odtáhl se od ní alespoň tak, aby jí jeho blízkost nebyla nepříjemná. Povzdechl si a promnul si ruce. "Proč jsi utíkala?" Odpověděl jí otázkou, neb sám nevěděl, proč tohle dělá, takže se odpovědi snažil vyhnout. Sedl si, přičemž zkřížil nohy v tureckém sedu. Popravdě, moc toho z ní neviděl ale i to málo mu stačilo, aby si udělal předběžný obrázek. "Stalo se něco?" Zeptal se po její další větě. Pravda, možná by měl zjistit, jestli tahle osůbka opravdu není lovec, ale i tak na někoho takového nevypadala.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Jun 11, 2017 7:30 pm

les
"mno.. Je to složité" přitáhnu si nohy více k tělu. "ty.. Mi nechceš ublížit?" optám se a narovnám se. Mám z něj pocit bezpečí ale i tak se jej bojím co když je od těch co zabili Alexe? Pokládala jsem si pořád takové otázky.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jun 11, 2017 7:47 pm

Les
Kývl hlavou po její odpovědi a dál přemýšlel, na co by se zeptal. Pak se však zeptala ona a on se mohl jen zamyslet, i když zde vlastně ani nebylo nad čím přemýšlet. Pak jen pokrčil rameny. "Nic jsi mi neudělala, takže nemám důvod ti jakkoliv ublížit. Jen mě zajímalo, proč jsi tak rychle... utekla." Odpověděl konečně a zvedl hlavu, aby se mohl podívat do větvoví stromů. "Navíc bych nikdy neublížil dívce." Vydechl nakonec pravý důvod toho, proč by na ní nikdy nevztáhl ruku. Dokonce ani kdyby jej praštila pánvičkou, i když... křičet by na ní asi začal.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Jun 11, 2017 8:14 pm

Vydrchnu a uvolním se "nechceš ke mě? Začíná být zima" kouknu nahoru na korunu stromů kde mám svůj skromný příbytek. "není to luxus ale pro přežití to stačí. Jo a neikoho si tam moc neberu tak když tak promiň za málo místa."
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jun 11, 2017 8:22 pm

Les
Naklonil hlavu ke straně, když zvažoval její nabídku. Nikam nespěchal. A rozhodně ne do práce. "Pokud ti opravdu nebude vadit někdo naprosto cizí." Souhlasil nakonec, ale přeci jen tohle zmínit musel. Jeho hyperaktivní stránka teď byla utlumená, neb na to, aby byl šťastný měl až příliš nabytý program.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Jun 11, 2017 9:04 pm

Les
"Aby jsi nebyl cizí musíme se poznat ne? "pousměju se" umíš lozit po stromech nebo chceš po schodech?"zasměju se a kývnu na schody z dřeva a kamení.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jun 11, 2017 9:17 pm

Les
Usmál se a na chvíli otočil hlavu jiným směrem. Chtěl jít běhat, ale vzhledem k tomu, že mezi korunami stromů stále prosvítal celý měsíc tuto myšlenku nakonec úplně zavrhl. Nechtěl se nechat sežrat. Pak se podíval na dívku a následně přejel pohledem strom, jako by se snažil zhodnotit jeho náročnost. "Překvapivě lezu po stromech docela často." Zamručel, zvedl se ze země a následně natáhl ruku, aby jí pomohl vstát. "Mimochodem, jsem Farrand, ale většina lidí mi říká jen Farr nebo Mitzou." Dodal, přičemž v úsměvu pozvedl koutek úst.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Mon Jun 12, 2017 9:17 am

Les
"oh Promiň jsem Helly říkají mi Hell nebo Scoťačka" usmála jsem se. Vypadal že už chce vylézt tak sem jej zastavila."Je to celkem složité se tam dostat tak počkej polezu první ať víš kam lozit aby jsi nespadnul.  Je to tu malinko jak bludiště" zasmála jsem se a mrkla na něj. Vypadal celkem odhodlaně kdo ví na co myslel.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jun 12, 2017 2:01 pm

Les
Pousmál se a přejel jí zamyšleným pohledem. Pak jen pokrčil rameny. Terén si už zhodnotil a teď jen čekal na Hell. A kdyby náhodou spadl? Přeci jen... uměl se přeci proměnit. Do toho se mu sice dvakrát nechtělo, ale zlámat si hnátu také nechtěl. Byl však rozhodnutý počkat na to, jak se s lezením popasuje ona.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Tue Jun 13, 2017 2:13 pm

Les
Hravě a jednoduše jsem vylezla nahoru s čekala co bude dál. Koukala jsem dolů s úsměvem na rtrch a pozorovala jestli mu to půjde. Protože by zrovna nebylo nejlepší si z docela milého človeka udělat nepřítele jen díky domu, že se nemohl dostat do domu a nebo že si šplháním něco udělal.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jun 13, 2017 2:49 pm

Les
Pozorně ji sledoval a rozebíral si v myšlenkách každý její krok. Alespoň měl na práci něco jiného, než se zabírat svou minulostí. Jakmile byla nahoře a shlédla na něj, pustil se do lezení též. Samozřejmě se mu lezlo dobře především díky zvířeti uvnitř, ale kdo by se pídil po tom, proč leze na stromy až tak rád? Vytáhl se k Hell a zazubil se. "Jasně... měl jsem spadnout a zpřelámat si hnátu, vím to. Klidně to napravím." Znovu se usmál. Nemyslel to vážně. Jen škodolibost lidí bylo někdy něco fascinujícího, jindy zase naprosto odpuzujícího.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Tue Jun 13, 2017 7:00 pm

Les
"nee dobrý zůstaň tady" zasmála jsem se. Necítim z něj žádné nebezpečí.. Možná jen přece není od nich.. Od těch zlých. Zamyslela jsem se a usmála jsem se. "pojď zamnou"
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jun 13, 2017 7:18 pm

Les
Vypadalo to, že o něčem přemýšlela. Rozhlédl se tedy kolem, než se opět podíval na Hell, která jej mezitím vyzvala, aby šel za ní. Učinil tak, ovšem nejprve se poměrně hluboce nadechl. V nose jej tak zalechtal pach, který by jindy přehlédl, neb se o další šelmy, co běhali po zemi moc nezajímal. Avšak i tady na stromě cítil lišku. Sic ji cítil i dole, ale nevšímal si toho, neb se je naučil poměrně rychle ignorovat.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Wed Jun 14, 2017 7:38 am

Les-domov
"takže jak ses sem dostal?" optám se a kývnu na sedačku ať se posadí. "jo a dáš si něco?" zasměju se. Začínam mít pocit že to neni člověk. Nakloním hlavu na stranu a sleduju ho.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:22 am