Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Share
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 91

Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jun 11, 2017 12:24 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Byl opravdu pěkný den, vhodný na procházku ale spíše po parku nebo po lese, než uprostřed města. Jenže s ohledem na to, co se tu poslední dobou dělo nebylo dobré, zdržovat se na opuštěných místech, což byl les nebo na hodně rušných místech jako byl park. Neříkám že bych měla strach, to opravdu ne. Jen tu byly obavy, že by to mohlo skončit špatně. Od toho incidentu v lese jsem totiž nikoho ze svých přátel nepotkala, takže jsem nemohla vědět, zda jsou v pořádku. Něco mi ale říkalo že Marcus se o Darlu dokáže postarat. No, tak jako tak by bylo fajn narazit alespoň na jejich stopu nebo jakoukoliv známku, že tu někde nedávno byli. K jejich bytu jsem se pro jejich bezpečí raději nepřibližovala ale potulovala jsem se kolem. Bylo by opravdu zlé, kdyby se komukoliv stalo něco jen kvůli mé hlouposti. Nadpřirozené, které jsem poznala jsem se vždy snažila varovat ale bylo na nich, zda varování vezmou v potaz nebo si budou myslet že jsem blázen. Heh, řekla bych že spíš to druhé.
No, asi bych to měla hodit za hlavu a soustředit se na přítomnost. Díky tomu, že jsem byla ponořená v myšlenkách, jsem málem narazila do nějaké paničky, která po mě hodila nepřátelský pohled a něco si zamumlala. Ušklíbla jsem se a pro jistotu už dávala pozor. Nemohla jsem si dovolit, na sebe přitahovat pozornost ostatních.. ačkoliv jsem to už tak nějak dělala. Bylo hezky, takže jsem měla jen tílko a kraťasy, jenže jsem byla bosa a to lidem nejspíš přišlo divný. Mě zase přišlo divný, proč nosili boty ale nevadí.
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Darla Carpentner za Wed Aug 02, 2017 6:31 pm

Stará část města -> Tallin úkryt

Pohupovala jsem se sem a tam abych měla oba kluky v klidu. Milo po chvíli znovu usnul a ten jeho vyčítavý kukuč zmizel, jen spokojeně opíral hlavu o moji paži a oddechoval. 
Talla odsouhlasila, že můžeme jít tedy k ní. Čekala jsem že to bude trochu dál, ale bylo to opravdu hodně blízko což bylo jedině dobře. 
Mezitím co jsme šly jsem se alespoň trochu probrala, pak jsem byla schopná trochu lépe fungovat.
Došli jsme k ní, ona otevřela dvěře a pustila mě i prcky dovnitř. 
Zmínila nějakou Ethel. Prvně jsem myslela, že má mazlíčka nebo něco takového, to se pak ukázalo jako chybné mínění. Žena s bílými vlasy byla schoulená v koutě místnosti a spala. Byla na první pohled něčím zvláštní. "Dobře." Špitla jsem tedy tichounce a došla k pelechu, kde jsem kousek od další kočkodlačice položila prvně Sandra a poté Mila. Překryla jsem je nějakou dekou co tam ležela jen tak ledabyle pohozená a sama jsem si pak sedla do kouta a opřela se o stěnu. 
"V pořádku..nech to být.." Odpověděla jsem jí tiše a překryla si ústa jelikož jsem si potřebovala zívnout.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Aug 02, 2017 7:05 pm

Tallin úkryt

Když jsem to tak pozorovala, možná by nebylo na škodu dát dokupy i nějaké okolní domky, protože když to takhle půjde dál, bude tu málo místa. Ze dne na den tu mám o čtyři lidi víc. Lidi.. no obrazně řečeno. Darla uložila prcky kteří se ani nehli a sama vypadala, že brzy usne. "Stejně budu muset doplnit zásoby, když vás tu teď mám." Uculila jsem se. "Navíc, bude se to hodit. Mám tak trochu špatný pocit z toho, co se tu děje.. myslím že se velmi brzy stane něco zásadního." Zamumlala jsem. Něco, co by mohlo změnit náš svět. To jsem už ale neřekla, nechtěla jsem jí zatěžovat ještě něčím dalším. Pak mi ale něco došlo. Od té události, kdy jsem se rozloučila se Sebem, jsem Darlu viděla až teď a pokud byl Marcus už několik měsíců pryč, nevěděla o lovcích. "Darlo, omlouvám se, že tě nenechám odpočinout ale zaslechla jsi něco o tom, co se tu v okolí odehrává?" Otázala jsem se a pozorovala jí. S tím, jak se s dětmi potulovala po městě mi přišlo, že o tom vůbec nic neví, což mě docela děsilo. Marcus tu nebyl aby jí ochránil a ona sama na to bohužel nestačila.
Darla Carpentner
Admin

Příspěvek pro Darla Carpentner za Wed Aug 02, 2017 7:21 pm

Tallin úkryt

Stáhla jsem si k sobě nohy a pohodlně se opřela. Pohledem jsem ještě zkontrolovala koťata a pak přivřela oči. Nechtěla ani slyšet, prý že stejně musí doplnit zásoby. Chtěla jsem namítnout, že se dlouho nezdržím, ale to už by mi Talla asi dala na nohu kouli a kluky by mi dala na vodítko abychom tu zůstali. 
"Nechceš počkat až se alespoň jedna z nás dá do kupy?" Koukla jsem na Ethel která ležela v koutě. Moc se mi to nezdálo, měl by s ní jít někdo další. Na mé myšlenky navazovala její další otázka. "Něco málo jsem slyšela..ale nic o tom nevím krom toho, že je více napadení a několik nadpřirozených zmizelo.." Povzdechla jsem. Bylo mi jasné na co chtěla poukázat. "Nemám jinou možnost jak se o ně postarat než s nimi jít ven nehledě na to riziko." Dodala jsem ještě a pak se na ni koukla. Všimla jsem si, že sebou Sandro škube tak jsem se přesunula k němu a lehla si tak abych byla tváří u něho. Bylo mi jedno že mi polovina těla takhle přesahuje na tvrdou podlahu, jen jsem tam ležela a utišovala to škubající se tělíčko, aby si odpočal.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Aug 02, 2017 7:45 pm

Tallin úkryt

Navzdory únavě byla Darla dosti všímavá, či jak to říct. Měla starost, což jsem chápala. "Neboj, počkám až se dáte dohromady a pak půjdu. Ohlídáte se tu, než se vrátím." Zazubila jsem se. Určitě to myslela tak, abych nešla sama, ale já to spíš viděla takhle. Bude to lepší a Darla nebude na děti sama. "Chtěla jsem tě varovat ale nemohla jsem tě najít. Hledala jsem všechny které znám, abych mohla upozornit na to, co se může stát." Přešla jsem blíž k ní a usadila se na zemi. "Já to chápu ale teď se to musí změnit. Nechci tě rozrušovat ale musím ti to říct." Nezačala jsem ale mluvit hned. Darla uklidňovala jednoho z chlapců, tak jsem chvíli mlčela. Navíc jsem si potřebovala roztřídit informace. "Před pár týdny jsem se v lese, ještě v době kdy jsem o lovcích pořádně nevěděla, potkala s jedním upírem. Potřeboval pomoc a já samozřejmě nemohla odmítnout." Na chvíli jsem zmlkla. Bude lepší když o darování krve pomlčím. "Po nějaké době co jsme si povídali se nedaleko od nás ukázali lovci. Schovali jsme se a čekali až přijdou blíž. Hledali nějakou dívku ale jejich řeči mě naštvali. Skočila jsem mezi ně, Seb chvíli po mě a pozabíjeli jsme celou skupinu. Jen jeden žil déle, a to kvůli informacím. Ve zkratce, lovci mají v úmyslu pochytat nadpřirozené a nějakými pokusy se snaží změnit naše geny. Prostě.. udělat z nás lidi. Jenže se jim to moc nedaří, navíc myslím že to ani není možné ale kdo ví. Pak jsme raději zmizeli. Seb byl zraněný, tak jsem s ním ještě chvíli zůstala a pomohla mu s ošetřením. Lovci mají zbraně potřené něčím, díky čemuž se rány nezahojí, pokud je pořádně nevyčistíš. Pak jsme se rozloučili s tím, že musíme varovat své přátele. " Snad jsem řekla to nejdůležitější, o mém zranění vědět také nemusela. Byla jsem v pohodě, tak co.
Darla Carpentner
Admin

Příspěvek pro Darla Carpentner za Wed Aug 09, 2017 6:41 pm

Tallin úkryt

Trochu jsem  zavrtěla hlavou když mi řekla že počká až nám bude lépe a pak nás nechá abychom se ohlídali navzájem. Asi mě nepochopila. Tedy myslela jsem si že mě nepochopila, nedošlo mi že nechápavá jsem tu teď já. Chvíli jsem ji ještě sledovala než jsem se rozhodla k tomu nic neříct a nechat to plavat. 
Sdělila mi že mě chtěla varovat ale nemohla mě najít, což bylo hezké gesto. To co mi řekla potom jsem jenom odkývala. Měla jsem na to svůj názor. Na jednu stranu mi bylo líto lovců, protože jsem věděla na jakém místě skončí. Na druhou stranu o něco zmenšila hrozbu která se kolem nás plazila. "To je dobře." Řekla jsem nakonec jen s pokýváním hlavy. 
"Říkáš, že mají zbraně něčím potřené?" Koukla jsem po ní zamyšleně. Snažila jsem se přijít na to co by to mohlo být. Možná našli nějaké byliny které vadí všem nadpřirozeným, nebo alespoň části a využívají toho tím, že roztokem z ní zbraně potírají. Poškrábala jsem se na zátylku a koukla na ni.
Potom jsem se zase podívala na syna který se trochu vrtěl. Jemně jsem jej pohladila po vlasech. "Pšš..jenom klid.." Usmívala jsem se na ni. Oba teď spali a mě hlava pořád padala dolů, začínala jsem chtít spát taky a asi to na mě bylo znát pořád víc.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Fri Sep 15, 2017 9:47 pm

Tallin úkryt

V hlavě jsem měla tak milion různých myšlenek ale současně jsem se dokázala soustředit jen na určité věci. Darla musela být opravdu unavená, protože reagovala jen na něco z toho, co jsem řekla. I když.. byla to dost podstattná věc. "Nejspíš ano, Seb si to myslí. Dokud jsem mu rány nevyčistila, nehojili se. Takže museli najít nějakou látku, díky které nám mohou ublížit, jako kdyby jsme byli jen obyčejní lidé." Asi bylo zbytečné říkat tohle všechno, hlavně teď. Darla si musela odpočinout a místo toho jsem jí tu dávala přednášku o lovcích. "Ale teď se o to nestarej, ano? Ty i děti jste v bezpečí, nikdo neví že tu žiju. Musíš se vyspat a pak se najíte. Budu hlídat, takže se nic nemůže stát." Pousmála jsem se a vyškrábala se na nohy. "Půjdu ven, budu jen poblíž domu. Schovám se aby mě případný návštěvní neviděl a ohlídám si vás. Všichni se musí dát dokupy a pak... pak si vezmeme naše město zpět." Zazubila jsem se.
Darla Carpentner
Admin

Příspěvek pro Darla Carpentner za Sat Sep 16, 2017 10:13 pm

Tallin úkryt

"Hmm.." Zamručela jsem jenom utahaně, když o tom mluvila. Vnímala jsem jia a nelíbilo se mi to, co se tu dělo. Ale jednoduše už jsem byla tak utahaná, že jsem nedokázala dát dohromady normální odpověď. Raději jsem zamručela. Napadlo mě, že to třebas bude jen nějaký roztok, který jednoduše naše regenerace nedokáže z těla vytlačit ven. Ale bůh ví o co jde, že. 
Talla chtěla abych si odpočinula od dětí a slíbila, že mezitím na nás dá pozor. V odpověď jsem se jen psokojeně usmála a zavrtěla sebou, abych se v dekách uvelebila o něco pohodlněji. Stále jsem ležela polovinou těla mimo deky, ale rozhodně mi to nevadilo. Vadila mi spíše ta zima, která se tu roztahovala. Chvíli po tomhle uvědomění jsem se jednoduše proměnila a stočila jsem se do klubíčka kolem těch dvou. Ani v podobě kočky jsem nevypadala dobře. Žebra vylézali na jinak šlachovitém tělíčku zpod kožichu dost zřetelně napovrch, kožich se zdál vysušený a zvláštně pocuchaný. 
Netrvalo to nijak dlouho a Talla mohla slyšet tiché vrnění. "Děkuju ti Tallo..moc si toho vážím." Promluvila jsem ke svojí kamarádce ještě, než jsem úplně zabrala.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sat Sep 16, 2017 10:36 pm

Tallin úkryt

Darla byla natolik unavená, že se mi od ní nedostalo odpovědi už k ničemu, co jsem řekla. Chápala jsem to. Před nějakou dobou jsem na tom byla podobně, až na to že jsem měla na starost jen sebe a ne ještě dva malé uzlíčky. Darla se lépe uvelebila v pelechu, ale nebylo to ideální. Přemístila jsem se na druhou stranu místnosti, kde jsem pustila topení naplno. Nevěděla jsem, jak moc to pomůže, ale za zkoušku to stojí. Vrátila jsem se zpět k pelechu a to co jsem viděla, mi vehnalo slzy do očí. Darla na tom byla opravdu zle. Myslela jsem, že jsem na tom tehdy byla zle, ale když jsem viděla jí, musela jsem to přehodnotit. Vzala jsem jednu z mnoha volných dek a přikryla Darlu a chlapce. Její myšlenky byly tiché, ale bylo to milé. Každopádně, nemusela mi děkovat, dlužila jsem jí to. Po ujištění, že je vše v rámci možností v pořádku, zamířila jsem ven. A i když jsem zůstala u domu, zamkla jsem za sebou. Bylo to tak bezpečnější. Přemístila jsem se naproti, mezi hromádku sutin a nějakých keřů. Změnila jsem se do zvířecí podoby a našla si pohodlné místo, kde chvíli zůstanu. Už jsem si ani nepřipadala jako kočkodlak, ale jako spíš nějaký pes. Takhle daleko nás lovci dokázali dohnat. Museli jsme změnit vše, na co jsme byli zvyklí, protože jinak bychom tu už dávno nebyli. Zadívala jsem se na nebe a nakrátko zavřela oči. Modlila jsem se k bohu, aby se Marcus vrátil a Darla se dala dopořádku. A aby lovci z našeho města odešli. Eh.. možná by se našla spousta dalších věcí, na které bych měla myslet, ale já měla v hlavě jen tohle. Prostě.. následující dny otestují naše schopnosti přežít.
Ethel Grace

Poèet pøíspìvkù : 40

Příspěvek pro Ethel Grace za Sun Sep 17, 2017 4:31 pm

Úkryt

Spala jsem dlouhou dobu a ani příchod dalších kočkodlaků mě neprobral. Teprve když Talla odešla jsem rozlepila oči a pomalu se posadila. Pohledem jsem zavadila o irbise stočeného do klubka kolem dvou chlapečků. Znepokojeně jsem se ošila. Moc lidí. Ale nevadí, když budu v koutě, bude mi taky dobře. Zívla jsem a pak se zvedla. V místnosi byl cítit zvláštní pach, ze kterého šel nemalý respekt. Usoudila jsem, že to jde z té ženy, důvod jsem ale nechápala. Nic jsem nad tím nerozmýšlela a pomalým krokem jsem se rozešla ke dveřím. Vlasy jsem měla rozpuštěné, sahaly mi tedy až pod kolena. Zkusila jsem otevřít, nešlo to. Tak jsem odemkla klíčkem, který jsem měla od Tally a vyšla ven. Pohledem jsem přebrousila okolí a chvíli tam stála. Nikde nikdo, ale Talla byla malý kousek ode mě. Nejspíše chtěla mít zamčeno, tak jsem se rozhodla jí vyhovět a zamčela jsem taky. Chvíli na to jsem po jejím pachu vlezla do křoví vedle ní, a dřepla si tam. "Našla jsi další.." Zamumlala jsem šeptem k pumě co ležela vedle mě.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Sep 17, 2017 5:11 pm

Úkryt

Věděla jsem, že se tu téměř nic neděje ale po pravdě, nudila jsem se. Kdyby se tu ukázal alespoň nějaký lovec, se kterým bych si mohla chvíli hrát, bylo by to fajn.
Tak jako tak, musela jsem tu být a chránit své přátele. Nedlouho poté, co jsem se usídlila v roští, se otevřeli dveře a ukázala se Ethel. Očividně si už odpočinula. Koukala kolem, načež se její pohled zastavil na mě. Zamkla za sebou, což bylo fajn. Přesunula se ke mě a já na ní koukla. "Neřekla bych, že jsem je našla. Spíše jsme na sebe narazili náhodou." Střelila jsem pohledem k domu a pak zpět na Ethel. "Je to moje kamarádka, byla jedna z prvních s kým jsem se tu potkala, když jsem přišla. Má to teď těžké, takže jí musím pomoct. A byla bych ráda, pokud by jsi pomohla i ty.. Nemusíš ale pokud chceš.." Koukala jsem na ní ještě chvilku než jsem zase začala sledovat okolí. "Nevím jak to bude v zimě.. v tom domě se dá jakž takž žít ale na zimu to není vhodný úkryt. Budeme muset najít něco jiného nebo ten dům trochu opravit. Ale odsud máme volný přístup do lesa a téměř nikdo sem nechodí.. takže se mi moc pryč nechce..."
Ethel Grace

Příspěvek pro Ethel Grace za Sun Sep 17, 2017 5:26 pm

Úkryt

Z toho jak jsem tam seděla, jsem začínala mít otlačený zadek a nebylo mi to příjemné. Navíc na podobu kočky jsem byla navyklá spíš. Proměnila jsem se a lehla jsem si v křoví vedle ní, hlavu opřela o její rameno a přivřenýma očima bloudila po okolí. Vyslechla jsem si ji. "Nevypadá dobře." Odpověděla jsem jí jenom a zívla. Pak jsem se trochu protáhla, načež jsem se znovu svalila na ni. "Jsme kočky..když se proměníme, dokážeme přezimovat kdekoli." Odpověděla jsem jí bez stresu a zavřela oči. Možná jí to vadilo, ale mě bylo příjemné se o ni takhle opírat. "Když někdo přijde, nebude problém se o něho postarat. Tohle není jejich území." Řekla jsem nekompromisně a natočila na ni hlavu. "Z těch tří jde nějaký zvláštní pach." Podotkla jsem znepokojeně.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Sep 17, 2017 5:47 pm

Úkryt

Ethle mě překvapila, když zůstala. Myslela jsem, že se vrátí dovnitř ale místo toho se změnila a lehla si vedle mě. Trochu mě překvapilo, když se o mě opřela ale nevadilo mi to. Položila jsem hlavu na tlapy a koukala na dům. "Já vím.. dlouho jsem jí neviděla.. až teď." Ethel měla pravdu s tím, že dokážeme přezimovat kdekoliv ale Darla teď měla děti. Nemohli jsme zůstat přes zimu v lese nebo na nějakém podobném místě. "Sice můžeme být přes zimu kdekoliv.. ale Darla s dětmi musejí zůstat v teple. Nemůžou být celou zimu venku." Co se lovců a jiných týče, měla podobný názor jako já, což bylo fajn. Kdybych byla v lidké podobě, smála bych se. Takhle z toho vyšlo jen mručení. "Cítíš z nich Marcuse.." Odpověděla jsem. "Pro někoho, kdo ho nezná nebo na něj není zvyklí, to působí zvláštně. Marcus je totiž smrtonoš." Myslím, že Darla by nebyla proti, abych to Ethel řekla. Navíc bude nejlepší, když před sebou nebudeme nic tajit. Smečka může fungovat jen tehdy, když si všichni její členové věří. "Nemusí tě to znepokojovat, nic to nemění." Doufala jsem, že to přijme a nebude zbytečně nervní.
Ethel Grace

Příspěvek pro Ethel Grace za Sun Sep 17, 2017 5:56 pm

Úkryt

Zamručela jsem a trochu do ní drkla hlavou, jako bych si tím mohla nějak upravit její rameno aby mi bylo pohodlnější a pak jsem zase hlavu položila. Ocasem jsem spokojeně mrskala sem a tam. Talla mi byla sympatická, poměrně jsem jí i věřila. "Jsou to kočkodlaci..až bude zima měli by se už umět měnit..navíc myslím, že nebudeme jediné, které budou takhle držet pospolu..jedna vždy může malé zahřívat a zbylé dvě se postarají o lov.." Mluvila jsem. Neviděla jsem v tom problém. "Myslím, že nás navíc bude brzy více..kočkodlaků je tu hodně..spousta z nás se snažila najít nějakou smečku která by je přijala mezi sebe..jestli se o tomhle 'spolku pěti koček' někdo domáchne, věřím že nás brzy vyhledá..navíc, sami bychom se měli snažit nacházet další a další..čím víc nás bude tím lehčí bude se bránit..nemám dobrý pocit." Počítala jsem s tím, že už zůstaneme pospolu. Darlu jsem sice neznala, ale Talla jí věřila a já věřila Talle. V rámci možností.. Když promluvila o Marcusovi, trochu jsem se ošila. Nechtěla jsem o tom ani slyšet. "Pořád nechápu proč ho cítím z ní i těch malých.." Odpověděla jsem jí. Nešlo mi do hlavy, že by mohla kočka mít dítě s někým jiným než s dlakem nebo člověkem.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Sep 17, 2017 8:02 pm

Úkryt

Ethel hledala pohodlnější pozici a zdálo se, že jí po chvíli i našla. Měla i zajímavou myšlenku a já musela uznat, že s tou smečkou by to nebylo k zahození. Ale co se týče dětí, tím jsem si moc jistá nebyla. "Ehm.. no.. co se týče koťat, nejsem si úplně jistá, jak velkou částí duše to jsou kočkodlaci. Ale s tou smečkou je to dobrý nápad. Možná že by jsme měli vyrážet ven na obchůzky a hledat kočkodlaky.. a asi by nebylo na škodu se spojit i s otatníma rasama. Vrátit lovcům to, co provedli nám." Zavřela jsem oči a nastražila uši. Zaslechla bych kohokoliv, kdo by se chtěl přiblížit, takže jsem si mohla trochu oddechnout. Ethel i přes moje uklidňování měla pochybnosti, což mě ani nepřekvapilo. "Je to zvláštní, já vím. Myslím že ani Marcus s Darlou nevěděli, že je to možný. Ale prostě je to tak. Kočkodlak a smrtonoš mají děti. Buď to přijmeme, nebo ne. Ale myslím, že v tomhle jsme za jedno, ne?"
Ethel Grace

Příspěvek pro Ethel Grace za Sun Sep 17, 2017 8:31 pm

Úkryt

"Když jsem byla já dítě, žili jsme celoročně s celou smečkou v jeskyních..probíhalo to u nás úplně stejně.." Zamumlala jsem, aby pochopila proč jsem tohoto mínění. Vyslechla jsem si zbytek jejích slov. "Můžeš to zkusit..bylo by dobré někoho najít..pokud možno někoho, kdo nemá s lovci dobré zkušenosti." Odpověděla jsem ji. Asi to bude většina lidí..ale jsou taky tací, kteří se raději neukazují ani před vlastním druhem, aby o nich nevěděli..něco jako já. 
Mluvila o Darle a koťatech. "Nevím..nemám z toho dobrý pocit, bůh ví co se může stát." Odpověděla jsem jí. "Nemusíte se ale bát..nehodlám jim ublížit." Napadlo mě, že by to mohla jako její kamarádka brát jako nadhození, že ty dva raději zabiju než abych na nás přitáhla nějakou možnou hrozbu. "Proč tu vlastně sedíme v křoví.." Zamručela jsem a převalila se na záda, tlapy jsem nechala ve vzduchu a hlavu lehce natočila tak, abych viděla na svoji společnici.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Sep 18, 2017 7:46 am

Úkryt

Chápala jsem, co mi chce Ethel říct ale pořád jsem si nebyla jistá, jestli by to pro Darlu a prcky bylo vhodné. Bude trvat hrozně dlouho, než se dá úplně dopořádku, no a proto by bylo nejlepší, kdyby jsme zůstali celoročně v nějakém domě. Každopádně, už jsem se k tomu nevyjadřovala. Nikam by jsme se stejně nedostali a navíc tu byli k řešení i další věci. "Až se Darla vzbudí, nechám vás tu a půjdu hledat. Myslím že bych mohla narazit na nějaké stopy..." Víte, na jednu stranu bych ráda našla další, ale na druhou.. čím více nás bude, tím hůře se budeme skrývat. "Chápu, že nejsi na něco takového zvyklá ale prosím tě o to, aby ses pokusila s Darlou vycházet. Hodně si vytrpěla a teď potřebuje naší podporu aby to zvládla.." Možná to bylo ode mě troufalé ale nic více jsem po ní nechtěla. Jen ať to alespoň zkusí.
Eh.. občas mi Ethel připadala jako kotě. Očividně jí dělalo problém být alespoň pět minut v klidu. "Jsme tu proto, že by se mohl někdo ukázat. A kdyby to byl lovec, nebyl by pro něj problém najít naše stopy a tím pádem i nás. Proto tu hlídkuju. Jestli chceš, můžeš se vrátit dovnitř a třeba se najíst nebo si můžeš ještě lehnout. Zvládnu to tu sama."
Ethel Grace

Příspěvek pro Ethel Grace za Mon Sep 18, 2017 2:43 pm

Úkryt

Pochopila jsem co si přeje a rozhodla jsem se to respektovat. "Dobře." Odpověděla jsem jenom a pak jsem se pomalu rozhlédla. 
Přišel moment, kdy jsem se převalila na záda a sledovala to všechno vzhůru nohama. Měla jsem potřebu něco dělat. Talla odpověděla a já zamručela. "Dobré..budu tady." Odpověděla jsem jí s klidem a jen dál koukala kolem. Napadlo mě, že bych už opravdu ráda viděla své dva bratry...asi se mi to už nepoštěstí..
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Sep 18, 2017 3:39 pm

Úkryt

Byla jsem ráda, že to Ethel vzala. Tím jsme více méně vyřešili jednu věc ale co ten zbytek? Budu je tu nechávat samotné, když budu vyrážet na obchůzky? Opravdu je to dobrý nápad. Nemyslela jsem to tak, že tu nechci nechat Ethel s Darlou, spíše to bylo kvůli případnému nebezpečí. Nebyla jsem si moc jistá, jestli by se Ethel vrhla na lovce kdyby se tu ukázali. Nepřišla mi totiž jako ta, která by bojovala, spíše to byl ten kočkodlak, co se raději skrývá a vyhýbá konfliktům.
Bylo na ní vidět, že se nudí a já se snažila vymyslet něco, co by jí zabavilo. "Pokud chceš, můžeš se jít projít. Nemusíš tu hlídkovat se mnou." Koukla jsem na ní a chvilku jí pozorovala. Opravdu byla jak odrostlé kotě. Neměla jsem jí to za zlé, jen to budu mít asi trochu složitější. Zasyčela jsem a plácla sebou na bok. Očividně to budou dost nudné hlídky.
Ethel Grace

Příspěvek pro Ethel Grace za Mon Sep 18, 2017 6:00 pm

Úkryt

Talla měla víceméně pravdu, snažila jsem se jiným spíše vyhýbat. Kdyby ale zaútočili na někoho z mojí smečky, neváhala bych s útokem..zvláštní, už teď je vnímám jak svoji smečku, když jsme se jen tak potkali, he. 
"V pořádku, nemám stejně kam jít." Odpověděla jsem jí, rozjímaje o tom, kam bych asi tak šla. Maximálně zpět spát, nebo jít najít toho kočkodlaka co mi pomohl.. Zívla jsem a položila jsem hlavu na bok.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Sep 18, 2017 7:25 pm

Úkryt

Na jednu stranu jsem čekala, že se Ethel půjde někam projít ale opak byl pravdou. Zůstala se mnou, což bylo na jednu stranu dobře. Alespoň jsem se tuv roští neválela sama a měla jsem společnost. Byla pravda že i přes naší lidskou část, stále jsme byli zvířata zvyklá žít ve smečce. A po pravdě, byla jsem ráda, že se tahle maličká smečka bude rozrůstat. Jistě pochybnosti s naším objevením tu stále zůstali ale rodina byla rodina.
Na hlídce jsme nadále zůstávali, kdyby se Darla vzbudila, slyšela bych to a proto jsem nemusela být v domě. Když se začalo stmívat, podívala jsem se na Ethel a pak na nebe nad námi.
"Pokusíme se najít co nejvíce kočkodlaků a budeme žít tady. Je tu spoustu neobývaných domů, což je příležitost pro nás. Rozneseme zprávy o tom že rozšiřujeme smečku a poté.. začne válka."

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:43 pm