Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Share
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 91

Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jun 11, 2017 12:24 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Byl opravdu pěkný den, vhodný na procházku ale spíše po parku nebo po lese, než uprostřed města. Jenže s ohledem na to, co se tu poslední dobou dělo nebylo dobré, zdržovat se na opuštěných místech, což byl les nebo na hodně rušných místech jako byl park. Neříkám že bych měla strach, to opravdu ne. Jen tu byly obavy, že by to mohlo skončit špatně. Od toho incidentu v lese jsem totiž nikoho ze svých přátel nepotkala, takže jsem nemohla vědět, zda jsou v pořádku. Něco mi ale říkalo že Marcus se o Darlu dokáže postarat. No, tak jako tak by bylo fajn narazit alespoň na jejich stopu nebo jakoukoliv známku, že tu někde nedávno byli. K jejich bytu jsem se pro jejich bezpečí raději nepřibližovala ale potulovala jsem se kolem. Bylo by opravdu zlé, kdyby se komukoliv stalo něco jen kvůli mé hlouposti. Nadpřirozené, které jsem poznala jsem se vždy snažila varovat ale bylo na nich, zda varování vezmou v potaz nebo si budou myslet že jsem blázen. Heh, řekla bych že spíš to druhé.
No, asi bych to měla hodit za hlavu a soustředit se na přítomnost. Díky tomu, že jsem byla ponořená v myšlenkách, jsem málem narazila do nějaké paničky, která po mě hodila nepřátelský pohled a něco si zamumlala. Ušklíbla jsem se a pro jistotu už dávala pozor. Nemohla jsem si dovolit, na sebe přitahovat pozornost ostatních.. ačkoliv jsem to už tak nějak dělala. Bylo hezky, takže jsem měla jen tílko a kraťasy, jenže jsem byla bosa a to lidem nejspíš přišlo divný. Mě zase přišlo divný, proč nosili boty ale nevadí.
Ethel Grace

Poèet pøíspìvkù : 40

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Ethel Grace za Wed Jul 19, 2017 6:52 pm

Postranní ulička -> Stará část města

Vypadala hodně potěšeně když jsem jí řekla svoje pravé jméno. Já jsem se na ni jenom hodně nejistě uculila a znovu přešlápla, tak moc jsem chtěla jít pryč odtud, bylo to tu tak nepříjemné, špinavé. Páchlo to tu cigaretami a močí. Po zemi na ochozených kočičích hlavách bylo vidět pár nedopalků a plivance. Typická feťácká ulička. Naskočila mi husina z té představy. Asi jsem byla až příliš čistotná. Možná že když si seženu boty bude to pro mě mnohem lepší.
"Já tebe taky, Tallo." Odpověděla jsem jí a nejistě koukla kolem. Konečně jsme vyrazily kupředu. Já celou dobu pečlivě koukala do nohy abych šlapala jen po alespoň zdánlivě čistých místech a občas jsem koukla po Talle. 
Řekla mi, že bydlí na kraji města kam se moc nechodí a že tam je elektřina i voda. Podle ní tam kvůli tomu neměli chodit lovci. Mě se to nezdálo. Pokud je tam elektřina a funkční světlo, navíc je to opuštěné bude to pro lovce o to více na ráně..ale co naděláme, pořád prochází více lesy. "Dobře." Kývla jsem jí a pak popoběhla abych byla zase vedle ní. Vlasy mě polechtaly na lýtkách a já se trochu pousmála, ráda jsem cítila jak mě vlasy lechtají, bylo to dost příjemné. 
Netrvalo to moc dlouho a už jsem viděla několik starých, vysokých budov s vymlácenými okny, pokryté grafity a podobně. Odhadovala jsem, že už jsme na místě.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Jul 19, 2017 7:25 pm

Stará část města

Přemýšlela jsem, jak bych to tu mohla Ethel nějak více zpříjemnit. Jenže jak? Já byla na tohle místo zvyklá, ono co jiného mi zbývalo. "Omouvám se, že musíme jít tudy. Možná by jsme ti mohli obstarat nějaké boty a další oblečení." Poté jsem se už bez zbytečného remcání vydala ke "svému" domu. Navíc, na povídání bude času dost potom. Nejdříve jsme se museli dostat pryč z ulice. Zastavila jsem se před patrovým domkem, který jako jeden z mála neměl vymlácená okna. Na druhou stranu měl oprýskaé zdi, takže sem skvěle zapadl. Sundala jsem si z krku šňůrku s klíčem a odemkla dveře. Pustila jsem Ethel dovnitř a s ohlédnutím, zda nás někdo nesledoval, jsem dovnitř zalezla i já.
Nebylo to nic úžasného a vše, kromě koupelny, bylo v jednom pokoji. V jednom rohu byl pelech, jinak se tomu ani říkat nedalo. Hromada polštářů a dek, prostě kočičí pelíšek, vedle kterého jsem měla skříň s oblečením. Naproti tomu byl něco jako obývák, a pak tu byla i kuchyň. Vše co jsem tu měla bylo plně funkční, ačkoliv jsem žádný spotřebič nepoužívala po soumraku. To stejné platilo i se světlem. "Já vím, že to není nic moc, ale k životu to stačí. Támhle za dveřmi je koupelna a ve skříni si můžeš vzít nějaké čisté oblečení."
Ethel Grace

Příspěvek pro Ethel Grace za Wed Jul 19, 2017 7:44 pm

Stará část města -> Tallin úkryt

Na její slova jsem jenom kývla hlavou. Bylo by fajn sehnat boty a možná bych si mohla začít vlasy nějak schovávat, poutala bych možná o to méně pozornosti. 
Vedla mě přímo k jejímu úkrytu, v domku nebyla vymlácená okna, což se cenilo. Ačkoli, mě by to asi bylo stejně jedno - vždyť já spím v lese na jehličí. 
Talla se začala ohlížet kolem a odemčela. Pustila mě dovnitř a hned po mě vešla také. Nelíbilo se mi to, měla jsem raději lesy..asi to bude tím, že jsem v nich žila už od narození, budu si muset zvykat. Každopádně pelech mi vyhovoval, ve skříni bylo oblečení které podle jejích slov bylo čisté a mohla jsem si je půjčit, byla tu i koupelna, takže bych se poprvé za dlouhou dobu mohla umýt v teplé. Byla tu i kuchyňka, zdálo se to tady fajn. "Mě to přijde fajn." Odpověděla jsem jí. Nevěděla jsem co by na tom mělo být pro lidi zvyklé na byty nedobré. Ale tak, pro jiné to asi bude horší k žití než pro mě nebo ji. Nabídla, že si mohu vzít nějaké čisté oblečení. Nijak jsem nad tím neváhala a stáhla ze sebe šaty, které jsem na sobě celou dobu měla. Nestyděla jsem se ukázat nahá, o co přeci šlo, že? Obě máme to stejné, oběma to mohlo být ukradené. Otevřela jsem skříň a šaty hodila na jedno z ramínek, ačkoli ne tak umně, jako byli pověšené jiné věci. Nakonec jsem si vybrala riflové kraťasy, vzala si černé kotníkové ponožky, černé tenisky s dírou vedle jazyka a bílé tílko. Připadala jsem si v tom trochu nesvá, ale bylo to příjemnější než šaty, to jsem musela uznat. Z ruky jsem si stáhla černou gumičku a vlasy začala rychle splétat do copu, aby mi nepřekážely. Po tomhle jsem skříň zase zavřela a přesunula se do kouta místnosti do pelechu, kde jsem pokrčila nohy a objala si kolena. Bradou jsem se o kolena opřela a pozorovala jsem Tallu. "Jak jsi na tom s jídlem? Chodíš na lov nebo jíš lidské jídlo?" Zajímala jsem se.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Jul 19, 2017 8:03 pm

Tallin úkryt

Navzdory tomu, že mi ze začátku přišla hodně plachá, tak v tuhle chvíli se vše otočilo. Sledovala jsem její přesun ke skříni. Očividně byla ráda za čisté věci a i během zmínky o koupleně vypadala potěšeně. Tedy v rámci toho, jak projevovala emoce. Což téměř vůbec. Líbilo se jí to tu. No, s ohledem na to, že se nejspíše dlouho potulovala po lese, se nedivím. Každý by po takové době uvítal pár polštářů a teplou vodu. Tak jako tak, nudit se opravdu nebudu.
Pro jistotu jsem ještě došla zamknout dveře a klíček si poté pověsila zpět na krk. "No, jak kdy. Lov je přeci jen lepší, ale poslední dobou se mi to moc riskovat nechce. Raději si dojdu do města než abych pokoušela své štěstí." Uculila jsem se a přemístila se k Ethel. Usadila jsem se do polštářů vedle ní a chviličku jí pozorovala. "Nemusíš mi odpovídat, pokud nechceš.. ale kdy ses setkala s lovci? A udělali ti něco?" Víte, nerada bych jí něco připomněla ale bylo by fajn vědět, co se dělo. Pokud s nimi měla nějaké zkušenosti, tak se další informace budou hodit.
Ethel Grace

Příspěvek pro Ethel Grace za Wed Jul 19, 2017 8:52 pm

Tallin úkryt

Jen jsem seděla tam v koutku a pomalu se rozkoukávala. Bude to pro mě těžké, ale zvyknu si tu. 
Přesunula jsem na okamžik pohled na ni a viděla jak si uklízí klíček kterým prvně odemykala. Mezitím co mi odpovídala na moji otázku se přisunovala ke mě, až si sedla do polštářů. Pomalu jsem se pootočila tak, abych na ni lépe viděla. "Když na to jsme teď dvě, půjde lov lépe.." Naklonila jsem tvář bez výrazného úsměvu na stranu a koukala na ni. Mohly bychom si krýt záda, lov by byl jednodušší. 
Zajímala se o lovce, nic jsem nad tím nepřemýšlela, jednoduše jsem otevřela ústa a začala vykládat. "Byla jsem v lese a kolem běhala zvířata, byly slyšet výstřely. Nejsem si jistá jestli šli po mě jakožto po kočkodlakovi nebo jako po kočce. I kdyby to byli jen pytláci, vzhledem k mojí srsti je pochopitelný proč po mě šli. Každopádně mi prostřelili rameno, nohu a jednu kulku jsem dostala do břicha. Snažila jsem se utéct, tak jsem se schovala pod strom do kořenů, ale našli mě. Když mě vytahovali ven, hodili mi kolem krku nějaký drát a táhli mě ven. Mno..v tu chvíli přiběhl nějaký muž..kvůli ztrátě krve a bolesti ze zranění jsem jej neviděla, viděla jsem jen šmouhy. Hodil proti nim ohnivou kouli, ale voněl jako kočkodlak. Odehnal je ode mě pryč a vyndal mě, snažil se mi pomoci..moc jsem mu nevěřila, hodně jsme po sobě vrčeli, ale to bude nejspíše moje vina.." Jemně jsem se pousmála. "Potom co mě ošetřil někam zmizel a než se vrátil, byla jsem pryč..pak mám výpadek, pamatuju si až to, že jsem se probrala ve městě a pak potkala tebe." Popsala jsem jí všechno. Potom jsem si lehla na záda a jen ji sledovala.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Jul 27, 2017 4:29 pm

Tallin úkryt

Neříkám, že bych se lovu bála, ale měla jsem obavy z toho, co by se během lovu mohlo stát. Můžeme si hlídat záda ale nikdy to nebude stoprocentní. Raději jsem tyhle obavy hodila za hlavu a soustředila se na to, co mi Ethel říkala. Lov můžeme vyřešit později.
Nechtěla jsem se v tom nijak moc rejpat, protože by jí to nebylo příjemné. Ethel po setkání s lovci dopadla hůř než já se Sebem. Že by tedy lovci přitvrdili a vzdali naší "záchanu?" Je možné že se nás prostě rozhodli zlikvidovat, ale je také možné, že nevěděli, co je Ethel zač. Tak jako tak to vybízelo k větší opatrnosti. "Já s nimi nemám až takšpatné zkušenosti. Odnesla jsem si jen hlubší ránu, která se nechtěla hojit. Ale z toho co jsi řekla.. nejspíš někteří změnili plány." Zabrblala jsem a rozplácla se vedle ní. "Máš hlad? Nebo si chceš odpočinout?"
Ethel Grace

Příspěvek pro Ethel Grace za Thu Jul 27, 2017 7:52 pm

Tallin úkryt

Poslouchala mě celou dobu a zdálo se tedy, že se snad i mimo kecání budeme tak nějak dobře respektovat a možná si i rozumět. Jakmile jsem jí řekla o tom co mi udělali, začala mluvit ona. 
Přesunula jsem se zase o kousek blíže a lehla si, aby mi bylo pohodlněji. 
"Je dobře, že jsi jim dokázala utéct a neublížili ti nijak více." Řekla jsem jí a tiše ji sledovala. "Vlastně s nimi mám ještě jednu, hodně starou zkušenost, ale tu asi nemusím říkat, jelikož se zajímáme o přítomnost." Zamumlala jsem, když jsem myšlenkami zabloudila k vyplenění mojí smečky a mému útěku s bratry. "Jak myslíš tu změnu jejich plánu?" Optala jsem se jí. Moc jsem nevěděla o čem mluví. "Neměli snad vždy v plánu nás jednoduše vyhladit?"
Lehla si vedle mě a zajímala se, jestli nemám hlad nebo nejsem unavená. "Něco bych snědla." Přiznala jsem a natočila na ni hlavu. Pak jsem se nadechla. "Musíme to co se děje dostat mezi co nejvíce nadpřirozených..máš mezi jinými tady, nějaké přátele?" Koukala jsem se na ni tázavě a pak jsem se začala zvedat, nahnula jsem se nad ni. Byla jsem jí hodně blízko..osobní prostor mi zkrátka už nic neříkal.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Jul 27, 2017 9:51 pm

Tallin úkryt

Zvažovala jsem, že jí to nijak více neosvětlím ale když už jsme byli u toho svěřování.. "No víš.. já jim neutekla." Zavrtěla jsem se a na chvilku se zadívala do stropu. "Se Sebem jsme tu skupinu, na kterou jsme narazili, pozabíjeli. Bylo jich deset, nepřežil ani jeden." Zamumlala jsem. Ne, nebyla jsem hrdá na to, že jsem pozabíjela několik lidí, ač to byli nepřátelé. Na její další zkušenost jsem se neptala, pokud to bude chtít říct, řekne to. Nebudu to z ní páčit. "Dozvěděla jsem se to náhodou ale lovci prý nemají v úmyslu nás pozabíjet. Používají všemožné experimenty na nás nadpřirozených, a snaží se z násudělat lidi. Z toho co vím, se jim to ale prozatím ani trošku nedaří a pokud jsou nějací mrtví, nevím o tom." Snažila jsem se to co nejvíe zkrátit, abych tu nemluvila bůh ví jak dlouho. Řekla jsem to důležité, to ostatní nebylo potřeba. Přiznala, že má hlad ale to jsem prozatím odložila a zaměřila se na další otázku. "Mám tu pár přátel ale bohužel jsem zatím neměla šanci je varovat. Musím se proto ve městě neustále ohlížet, jestli na ně náhodou nenarazím. Mezitím se snažím varovat každého nadpřirozeného, se kterým se dám do řeči." Tím bych tohle téma alespoň na chvíli uzavřela a zaměřila se na něco jiného. To jak byla Ethel blízko mi nijak zvlášť nevadilo, ačkoliv to bylo zvláštní. "Ehm.. no a jaké jídlo chceš? To od lidí nebo půjdeme na lov?"
Ethel Grace

Příspěvek pro Ethel Grace za Sun Jul 30, 2017 8:59 pm

Tallin úkryt

Tázavě jsem naklonila hlavu ke straně. Moc mi nedocházelo jak to myslí. Jak, že neutekla? Okamžik poté mi to objasnila další větou a já jemně kývala. "To je dobře." Usmála jsem se jenom a naklonila hlavu ke straně. "Bůh ví kolik jiných by zabili kdyby jste je nevyřídili první." Dodala jsem. Popravdě mě trochu štvalo, že jsem těm zmetkům také neprorvala hrdlo..ale nešlo to, stříleli z veliké dálky a já oslabená pak neměla šanci. 
Ještě jsem si vyslechla tu další věc o nich a pokyvovala hlavou. "Nechápu co je na tom špatného." Zamumlala jsem jenom tichounce. Lovci pro mě byli idioti..přišlo mi to stejně hloupé jako myslivci..proč dělat čistky mezi zvířaty? Kdyby do toho nezasahovali taky by to nějak dopadlo, a pravděpodobně i lépe. Pravděpodobně by to trvalo o pár týdnů déle, ale zůstaly by tu jenom ti nejsilnější. Takhle to vystřílí plošně a co po tom?
Stejně to bylo i tady - chtějí nás potlačit, abychom nikoho neohrozili..ale jenom přilévají olej do ohně..takto jenom nadpřirozené vyprovokují a bude mnohem více útoků. 
"Je dobře, že jsi něco řekla alespoň těm několika..já zkusím najít toho co mi pomohl a řeknu mi, že to nebylo ojedinělé a aby se stáhl.." Rozhodla jsem se a pak se narovnala. 
Poté co jsem se nad ní skláněla a sledovala ji se mě zeptala jaké jídlo bych preferovala. Ovšem, že bych raději šla na lov, ale raději nebudu nic riskovat. "Vezmu si z lednice." Řekla jsem jí a pak se zvedla. Byla jsem asi hrozný host, když jsem ani nenechala Tallu aby sama vybrala co mi dá. Já se ale prostě zvedla a došla k lednici, ze které jsem si vzala kus nějakého sýra a rohlík. Pro mě nezvyk, jedla jsem jenom syrové maso a čas od času nějaké ty bobule nebo houby. Každopádně to bylo lepší než jsem čekala. Sedla jsem si s tím na kraj brlohu a pomalu jedla.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jul 30, 2017 9:42 pm

Tallin úkryt

No, nesouhlasila jsem s ní. Nebylo to dobře, nemělo se to stát. Zbytečně se tím vyvolají další a další konflikty. Oni útočí na nás, a my na ně. Ani jedna strana to nechce ukončit dokud se těch druhých úplně nezbaví, což vede jen k dalšímu krveprolití. Povzdechla jsem si a nakrátko zavřela oči. Ačkoliv jsem věděla, že Marcus bude Darlu bránit a ani ona sama není bezbranná, děsila jsem se okamžiku, kdy bych je mohla vidět mrtvé. Můžeme být silní ale ani to nám nezaručí přežití. Ethel jsem poslouchala jen tak napůl ale to asi nevadí. Vnímala jsem co říká, i když jsem jí hned neodpovídala. "Je to jako řetězovka nebo nějaká síť, řekneš to jednomu a ten to pošle dál. Věřím, že už to vědí téměř všichni nadpřirození z města a snad i okolí." Zamumlala jsem a sledovala jí, když se vydala k lednici. Nevadilo mi, že se tu chová jako doma. Byla to vítaná změna oproti těm osamoceným dnům, týdnům, měsíců... Zavrtěla jsem hlavou a vyšvihla se na nohy. Přemístila jsem se k malé skříče na druhé straně místnosti a začala se hrabat v šuplíku. Když už tu bude Ethel bydlet, bude potřeba udělat pár věcí. Po nějakých deseti minutách jsem držela v ruce nachlup stejný klíček, jako jsem měla na krku já, jen s tím rozdílem, že tenhle bude patřit Ethel. Vrátila jsem se k ní a klíč jí podala. "Když tu se mnou budeš bydlet, měla by jsi mít klíč. Je potřeba zamykat pokaždé, i když tu budeme obě nebo jen jedna z nás. Zamezíme tím tomu, že by nám mohl někdo něco sebrat."
Ethel Grace

Příspěvek pro Ethel Grace za Mon Jul 31, 2017 2:37 pm

Tallin úkryt

Tak nějak jsem pochopila co chce říct a pomalounku pokyvovala hlavou. Pokud tomu tak bylo, je to jenom dobře. Mezitím co mi doodpověděla jsem se zvedla a šla si pro jídlo k lednici. Jak jsem už řekla - je to pro mě něco úplně jiného než na co jsem zvyklá, ale i tak jsem byla s tím co jsem našla víceméně spokojená. 
Sedla jsem si tedy zase k brlohu a pomalu to do sebe soukala. Bylo to hodně suché a zadrhávalo se mi to v krku, každopádně jsem to bravůrně zvládla a po jídle jsem se jen oprášila a znovu si lehla. Začínala jsem chtít spát, takže jsem se odsunula zase do kouta. Ne aby měla Talla dost místa, ale protože v koutě mi to bylo jednoduše nejpříjemnější. 
Už, už jsem chtěla složit hlavu, když Talla ukázala co tu vlastně celou dobu hledala. Podávala mi klíček a já se na ni poprvé usmála tak, že to vysloveně vyjádřilo co cítím. Vděčnost. 
"Děkuju." Odpověděla jsem jí a klíček si vzala. Pak jsem si jej dala do kapsy kalhot a doufala, že jej neztratím. 
"Jsem unavená..takže asi dobrou." Broukla jsem na ni jenom a pak se přetočila na bok, zády k ní a schoulila se do klubíčka co nejvíce do kouta.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Jul 31, 2017 3:31 pm

Tallin úkryt → Stará část města

Byla jsem ráda že mi neviděla do hlavy protože kdyby věděla, nad čím přemýšlím, utekla by. Sice si vzala jído z lednice ale nevypadalo to, že by jí nějak extra chutnalo. Ono pokud byla zvyklá na syrové maso, nedivila jsem se. I mě nějakou dobu trvalo, než jsem se přizpůsobila.
No její reakce poté, co jsem jí dala klíček, mě nemálo překvapila. Ethel se totiž usmála. Trošičku nečekané ale zato příjemné. "Nemáš zač." Uculila jsem se a pak ji jen sledovala. Stáhla se do rohu a po chvilce to vypadalo, že usnula. Rozhodla jsem se na chvíli zmizet, takže jsem jí na papír naškrábala vzkaz o tom, že jsem venku a že se brzy vrátím. Položila jsem ho na stolek kousek od pelechu a zamířila ven. Zamkla jsem za sebou a než jsem se vzdálila od domku, rozhlédla jsem se, zda se kolem někdo nepohybuje. Bylo by hodně zlý, kdyby na tenhle úkryt přišli. Víte, jednu věc jsem nezmínila. Tím, že jsem měla domek na okraji města, mohla jsem si odskakovat do lesa tak, aniž by mě někdo viděl. Což zpravidla znamenalo, škodit lovcům a pak se ztratit dřív, než se rozkoukají.
Po ujištění, že tu nikdo nepovolaný není, jsem mohla s klidným svědomím jít. Toulala jsem se tou rozpadlou částí města, neboť tu byl klid a já si potřebovala protáhnout nohy. A tím myslím všechny čtyři. Změnila jsem se a dala se do běhu. Lezla jsem po zborcených zdech, přeskakovala děravé ploty a tak dále. Ono, kdy jsem měla naposledy příležitost se ukázat ve zvířecí podobě, když nás přítomnost lovců tolik ohrožuje?
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Příspěvek pro Darla Carpentner za Mon Jul 31, 2017 4:42 pm

Stará část města

"Sandro stůj!" Volala jsem na prcka, který uháněl mezi domy. Když takhle honíte jedno dítě a na ruce vám sedí druhé, které si stěžuje pokaždé když to s ním jen lehce skočí. 
Protočila jsem oči a přitiskla si k sobě Mila pevněji. Ten jen zakňučel a pevněji se ke mě přitulil. Bylo to tak pořád..Sandro někde pobíhal, vyváděl a blbnul, zatímco Milo před spaním prostě zavřel oči a odpočíval. Nechápala jsem proč je Sandro takhle hyperaktivní. 
Zaběhl mi do uličky a já šla za ním..řeknete si, že je celkem smutné že jako dospělá ženská nejsem schopná chytit, vzrůstem asi tříleté dítě. Ono když nemůžete spát a veškeré jídlo jde dětem, jste hlady bůh ví jak dlouho a ještě na ruce jednoho prcka nesete..jde to těžko. 
Byla jsem už udýchaná, ale Sandro prostě letěl pořád dál a dál. Byla jsem jen ráda, že jsme ve staré části - nejezdí tu tolik aut a já se nemusela tolik bát že se mu něco stane. I tak jsem se ale dost děsila.
Teprve když ten černovlasý, černooký klučina zaběhl za roh, zastavil o kolemjdoucí Tallu. Jednoduše do ní vrazil a akorát spadl na zadek. 
Konečně jsem ho mohla doběhnout, když jsem viděla že sedí na zadku tak jsem byla vysloveně vděčná. "Nesmíš mi tohle dělat..ještě se ti něco stane!" Vynadala jsem mu rozzlobeně a zvedla prcka taky. Možná by bylo lepší mít vodítko. 
Teprve teď jsem zvedla hlavu a viděla Tallu, která stála naproti mě. Popravdě jsem přemýšlela jestli mě pozná. Nikdy jsem nebyla takhle podvyživená, a takhle strhaně jsem naposledy vypadala poté, co jsem přemýšlela o sebevraždě. Navíc jsem měla vlasy v culíku, ne volně tak jako normálně. 
Pevněji jsem chytila Sandra, který chtěl jít na zem a vzpouzel se. Pak jsem se na něho jen koukla. "Tiše..hlavně na chvíli tiše, klid a zkus odpočívat." Dělal mi to jenom těžší. Milovi se mezitím podařilo usnout, za což jsem byla neskonale vděčná. 
Koukla jsem se na Tallu a trochu smutně se pokusila o úsměv. "..ahoj.."
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Jul 31, 2017 5:16 pm

Stará část města

Bylo to perfektní! Klid, ticho, hezké počasí.. prostě ideální. Lepší by to bylo v lese, to určitě, ale bohužel. Musela jsem si vystačit s troskami domů a tu a tam trsem trávy, či nějakým menším stromkem. Jenže by nemohl uběhnout den, kdy by se nic nedělo.
Po necelé hodině se kus přede mnou ozvalo nějaké volání, a já měla pocit že ten hlas znám. Pak ale bylo zase ticho, takže jsem usoudila, že se mi to buď muselo zdát, nebo ta osoba zamířila jinam. No, spletla jsem se a to hned v několika věcech.
Když jsem chvilku postávala na místě, něco do mě vrazilo. Ehm.. někdo do mě vrazil. Byl to malý kluk a hned nato se ukázala i jeho matka. Trošku vyjeveně jsem na ní koukala protože vypadala jako.. Darla. Naklonila jsem hlavu na stranu a sledovala, jak zvedla prcka ze země. Zavětřila jsem. Musela to být ona ale vypadala úplně jinak. A z těch dětí jsem cítila pach Darly a ještě nějaký. Až po chvíli mi došlo, že z nich cítím i Marcuse. Jenže to by znamenalo že Darla s Marucusem mají děti.. No, vím že mám dlouhý vedení ale tohle bylo hodně matoucí. Ani jsem nevěděla že je možné, aby měl smrtonoš děti s kočkodlakem.
Změnila jsem se na člověka a nejistě se usmála. "Ahoj.. co tu děláš?" Nic lepšího mě vážně nenapadlo, protože jsem byla stále dost překvapená z toho co jsem viděla.
Darla Carpentner
Admin

Příspěvek pro Darla Carpentner za Mon Jul 31, 2017 5:51 pm

Stará část města

Sandro nespokojeně kňučel dál a vrtěl s sebou. Pomalu jsem jej začala pohupovat na ruce, aby se uklidnil. Byli oba moc těžcí a já si potřebovala oddechnout. 
Koukala jsem na to jak se Talla pomalu mění zpět z kočky na člověka. Po jejích slovech jsem se jen pousmála jejímu výrazu. Vypadala dost překvapeně. Polkla jsem. 
"Mnoo..původně jsem byla na městě a snažila jsem se sehnat pro ně něco k jídlu..Sandro mi pak utekl až sem.." Odpověděla jsem jí, mezitím co jsem ty dva držela přimknuté k hrudi tak pevně co mi to jenom moje momentálně slabounké ruce povolily. 
Cítila jsem, že je dlouho už neudržím a tak jsem se pomalu přesunula k lavičce kousek od nás, kde jsem si mohla pak dvojčátka opřít o stehna. Bylo to příjemnější pro mě i pro ně. Několikrát jsem si vydechla abych se uklidnila. Sandro se zklidnil a teď se o mě jenom opíral a byl potichu. Konečně. 
Koukla jsem na Tallu. "A co ty?" 
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Jul 31, 2017 6:08 pm

Stará část města

V tuto chvíli bych nebyla schopná slovy popsat, jak moc mi jí bylo líto.. no a když řekla, že se dětem snažila sehnat jídlo..
Dobře, asi bude potřeba nějak zakročit. Měla jsem lednici plnou jídla, takže to půjde. Sledovala jsem jí, když se posadila na lavičku a asi bych chvilku zírala, kdyby znovu nepromluvila. "Bydlím kousek odtud." Odpověděla jsem a hned přišla s otázkou. "Kde máš Marcuse? Myslela jsem, že si tě bude hlídat. Hlavně když tu je v okolí tolik lovců..." Vím že to asi nebylo zrovna dvakrát příjemné a ani hezké, takže jsem se to ještě snažila nějak zakrýt. "Promiň, nemusíš odpovídat. Mohla bych ti s dětmi pomoct. Mám doma nějaké jídlo, a mohla by sis odpočinout. Dohlédla bych na ně.." Zamumlala jsem.
Darla Carpentner
Admin

Příspěvek pro Darla Carpentner za Mon Jul 31, 2017 8:40 pm

Stará část města

Seděla jsem na lavičce a hlava mi únavou málem padala. Obě své děti jsem k sobě vinula a prsty jim jemně jezdila po zádech. Snažila jsem se neusnout tu tak jako moji synové. 
Talla se svěřila že tady má někde byt a já jen kývla hlavou. Byli jsme v té polorozpadlé části města, kterou asi nezbourali jenom proto, že dávala možnost té spoustě bezdomovců někam složit hlavu. Takové trochu ghetto to tu bylo, he..
Když Talla mluvila o Marcovi, pevně jsem zatnula zuby, sevřela víčka a odvrátila hlavu. Nechtěla jsem o něm mluvit. Moc dobře jsem věděla že za to jednoduše nemůže a že nemá možnost udělat něco jiného. Prostě to jinak nešlo. Každopádně ačkoli jsem se snažila být v klidu u něho doma, nebylo to nic lehkého. Musela jsem chodit lovit, shánět jídlo alespoň pro sebe abych je mohla kojit, to ale nešlo když mám dva uzlíčky které beze mě nevydrží ani pár minut a s nimi jsem už vůbec nehodlala jít na lov. Proto jsem se pokoušela alespoň sehnat nějaké ty drobné abych něco koupila, ale i kapsařina byla s tímhle mnohem těžší než se mohlo zdát. 
"Je pryč..už několik měsíců.." Odpověděla jsem jí smutným hlasem a pomalu se začala pohupovat, abych se alespoň trochu uklidnila a nerozbrečela se. Bylo mi neskutečně úzko z toho co se dělo. Z toho že jsem tu sama. 
Svěřila se, že by mi mohla pomoci, že by mě mohla pomoci nakrmit ty dva drobky a že bych si konečně mohla odpočinout. "Budu ti vděčná když jim dáš něco k jídlu, ale na krk ti je nepověsím, to nemůžu..já už nejsem schopná ani to jídlo obstarat a už tak toho uděláš dost.." Povzdechla jsem si. Bylo mi trapné, že mi někdo bude muset pomáhat, ale věděla jsem že už není jiná možnost. "..jako matka jsem asi selhala.." Povzdechla jsem si a snažila se udržet rty v neutrální rovině, ačkoli se snažili protočit se v otočenou podkovičku. V očích jsem přitom cítila štípat slzy.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Jul 31, 2017 9:29 pm

Stará část města

Otázka na Marcuse opravdu nebyla vhodná, jak jsem z jejích reakcí pochopila. Bylo mi jasné, co se děje dříve, než to řekla. Byl dlouho pryč.. jako tehdy, když jsem trochu zmagořila. Jenže to nebylo nic nečekaného, vzhledem k jeho práci. To jsem ale nahlas neřekla, už takhle byla Darla dost mimo. Snažila jsem se tvářit klidně a vyrovnaně, aby Darla neviděla, jak moc jí lituju. To by jí totiž taky nepomohlo. "Určitě se brzy vrátí.." Zamumlala jsem sotva slyšitelně. Darla byla na pokraji zhroucení a já nevěděla, jak jí pomoct. Zatím musí stačit, když jí a a její děti vezmu k sobě. Úkryt a jídlo, to bylo to, co potřebovali. "Ty a Marcus jste mi pomohli o dost více než nakolik můžu teď pomoct já." Nerada jsem jí viděla v tomhle stavu, navíc jsem nevěděla jak se chovat a jak s ní mluvit abych ještě více neuškodila. Poté co řekla tu poslední větu, přešla jsem k ní a klekla si před ní. "Tohle neříkej. Všechno by bylo jinak, kdyby jsme mohli žít tak, jako dřív. Jenže teď je tu spousta překážek, za které nemůžeš. Až budou lovci pryč a nikdo po nás nepůjde, bude všechno lepší. Teď by jsme se mohli jít schovat ke mě, kde se najíte a odpočinete si, ano?" Váhala jsem zda ano nebo ne, ale nakonec jsem jí položila ruku na koleno. "Dovol mi alespoň trošku odčinit pomoc, jenž jste mi s Marcusem dali." Pousmála jsem se a čekala na reakci.
Darla Carpentner
Admin

Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Aug 01, 2017 9:30 pm

Stará část města

Pokyvovala jsem hlavou. Měla pravdu, brzy se vrátí a zase na pár hodin pobude. Povzdechla jsem si a poposedla si na lavičce, stále hladíc dvě drobná tělíčka která se ke mě tulila. "Je to pár měsíců..měl by se vrátit.." Potvrdila jsem jí kýváním. 
Koťata se čas od času zavrtěla, jinak tiše oddechovala. Bylo to příjemné, po dlouhé době chvilka klidu. Začínali se mi zavírat oči, hrozně se mi chtělo spát. Neměla jsem sílu Talle odporovat. "D-dobře.." Odpověděla jsem nakonec poraženě. 
Bylo mi ze sebe tak strašně smutno a na nic, nevěřila jsem si a byla jsem si jistá, že něco musím dělat špatně. Jakto, že jiné mámy to zvládají? Možná mají kočárek kam mohou děcka uložit aniž by se sami namáhaly, peníze a neloví je sebranka psychopatů, nu..třeba to bude tím. 
Tallu jsem téměř neposlouchala, ale hádala jsem že mi to vyvrací. Smutně, utahaně jsem se na ni usmívala, když mi znovu začala padat hlava. Zatřásla jsem jí abych se trochu probrala a mohla více vzdorovat spánku, při tom sebou zavrtěl Milo a koukal na mě těma svýma sytýma, hlubokýma černýma očima. Vypadal strašně roztomile, tak plaše. "Promiň broučku..spinej dál." Zašeptala jsem a jemně políbila chlapce na čelo. Ten zabořil hlavu více do mých prsou a nejspíše se o spánek znovu pokoušel. Pousmála jsem se a začala se zvedat abych neměla další příležitost usnout.
"M-můžeme tedy k tobě? Jenom na chvíli..nemůžu na tobě parazitovat." Promluvila jsem.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Aug 01, 2017 10:12 pm

Stará část města → Tallin úkryt

Darla musela být opravdu unavená, protože i když jsem na ní mluvila a i když měla u sebe ty dva prcky, usínala. Každopádně, nebyla jsem si úplně jistá, co dělat. Vlastně nikdy jsem se nesetkala s člověkem, který by byl v podobném rozpoložení. Byl to mix zoufalstvý, únavy, strachu a možná i něčeho dalšího.
Vidět Darlu v tomhle stavu, když to ona byla vždycky ta klidnější, se mi moc nelíbilo. Opravdu by se měl Marcus co nejdříve vrátit, protože i přes mou pomoc, by se mohla Darla zhroutit. Nebo prostě zbláznit. Jakmile se zvedla a vyrazili jsme na cestu ke mě domů, držela jsem se u ní a hlídala, kdyby se jí ještě přitížilo. Naštěstí jsme nebyli tak daleko, takže během několika minut jsme stáli před "mým" domem. Rychle jsem odemkla abych mohla Darlu pustit dovnitř. "Buď tu jako doma. Koupelna, kuchyň i pelech ti jsou k dispozici ale v pelechu, v koutě, spí Ethel, tak aby jsme jí nevzbudili." Pousmála jsem se a jakmile jsme byi uvnitř, zase jsem za námi zamkla. "Dej dětem najíst, ty si taky něco vezmi, pak se můžeš jít osprchovat, a obléct do čistého. A pak si pořádně odpočinete. Když tak můžu jít něco ulovit, nebo jít nakoupit." V mém případě nakoupit, znamenalo ukrást ale co se dá dělat. Nějak žít musím.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:40 pm