Fantasy World

Buď silný...protože na světě jsou i horší stvoření než ty.


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Share
avatar
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 03. 12. 16

Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jun 11, 2017 12:24 pm

Náměstí

Byl opravdu pěkný den, vhodný na procházku ale spíše po parku nebo po lese, než uprostřed města. Jenže s ohledem na to, co se tu poslední dobou dělo nebylo dobré, zdržovat se na opuštěných místech, což byl les nebo na hodně rušných místech jako byl park. Neříkám že bych měla strach, to opravdu ne. Jen tu byly obavy, že by to mohlo skončit špatně. Od toho incidentu v lese jsem totiž nikoho ze svých přátel nepotkala, takže jsem nemohla vědět, zda jsou v pořádku. Něco mi ale říkalo že Marcus se o Darlu dokáže postarat. No, tak jako tak by bylo fajn narazit alespoň na jejich stopu nebo jakoukoliv známku, že tu někde nedávno byli. K jejich bytu jsem se pro jejich bezpečí raději nepřibližovala ale potulovala jsem se kolem. Bylo by opravdu zlé, kdyby se komukoliv stalo něco jen kvůli mé hlouposti. Nadpřirozené, které jsem poznala jsem se vždy snažila varovat ale bylo na nich, zda varování vezmou v potaz nebo si budou myslet že jsem blázen. Heh, řekla bych že spíš to druhé.
No, asi bych to měla hodit za hlavu a soustředit se na přítomnost. Díky tomu, že jsem byla ponořená v myšlenkách, jsem málem narazila do nějaké paničky, která po mě hodila nepřátelský pohled a něco si zamumlala. Ušklíbla jsem se a pro jistotu už dávala pozor. Nemohla jsem si dovolit, na sebe přitahovat pozornost ostatních.. ačkoliv jsem to už tak nějak dělala. Bylo hezky, takže jsem měla jen tílko a kraťasy, jenže jsem byla bosa a to lidem nejspíš přišlo divný. Mě zase přišlo divný, proč nosili boty ale nevadí.
avatar
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 17

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Nicky Wing za Sun Jun 11, 2017 12:52 pm

Město -> Náměstí
Toulal jsem se po městě a při tom pozoroval lidi kolem. Má oblíbená činnost. Sledovat jak se chovají a jak se většina mračí, zatímco kráčí městem s taškami plných papírů z práce. Jen několikrát se stalo, že prošla skupinka lidí, co se dle jejich výrazů dobře bavila. Našlo se i pár podivínů, kteří mě ale moc nezajímali. Došel jsem až na náměstí, tedy myslím že to bylo náměstí. Na chvíli jsem se zastavil a rozhlédl se, abych se zorientoval. Spousta lidí, kteří byli zahleděný sami do sebe. Jedna dívka skoro vrazila do nějaké ženské a ta se na ní podívala jako by jí chtěla zabít. Nikdy mě nepřestane překvapovat tolik nenávisti, která panuje mezi lidmi, vždyť jsme všichni ve své podstatě stejní, tak jak je možné, že by jsme se tu nejradši pozabíjeli, to se všichni zbláznili? Dívka vypadala zamyšleně a já nevěděl jestli za ní jít nebo jí nechat o samotě. Nakonec jsem se rozhodl pro první možnost. Pokud jsem si chtěl najít nějaké přátelé, měl bych se trochu snažit. Když jsem se za ní vydal, všiml jsem si, že nemá boty. Zajímavé. Pomyslel sem si a usmál jsem se. "Ahoj." Řekl jsem, když jsem k ní došel a prohlédl jsem si jí.
avatar
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 03. 12. 16

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jun 11, 2017 1:28 pm

Náměstí

Sice jsem se soustředila na cestu před sebou ale stále jsem pozorovala i okolí. Dávala jsem si ale pozor na to, aby si toho lidé nevšimli. Bylo to jakési bezpečnostní opatření proti lovcům. Srovnala jsem si to v hlavě a neměla jsem zájem o to, aby ze mě byl člověk.. i když by mě spíš ten jejich pokus stál krk. V té horší verzi by moje zvířecí kůže visela nad krbem jednoho z nich. Ušklíbla jsem se a rozhlédla se kolem sebe. Někdo mě pozoroval, což se mi ani trochu nelíbilo. Když se nic nestalo, chtěla jsem to hodit za hlavu ale pak na mě najednou někdo promluvil. Málem jsem se k němu prudce otočila a zasyčela.. naštěstí jsem si včas uvědomila, že je to jen obyčejný člověk. Rychle jsem se uklidnila a pousmála se. "Ehm.. Ahoj...?" Nějak mi nedocházelo, proč za mnou jen tak přišel. Ale třeba si chce jen povídat, kdo ví.
avatar
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 17

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Nicky Wing za Sun Jun 11, 2017 4:58 pm

Náměstí
Zdálo se, že po mě chtěla vyjet, ale jako by změnila to, co chtěla udělat a nakonec mě pozdravila nazpátek. Sice jsem jí pozdravil, ale neměl jsem ani tušení co dál říct. "Omlouvám se jestli jsem tě vyrušil..." Omluvil jsem se pro jistotu na začátek. "Jak se jmenuješ?" Zeptal jsem se na jednoduchou otázku, abych věděl jak jí mám říkat a usmál jsem se.
avatar
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 03. 12. 16

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jun 11, 2017 6:55 pm

Náměstí

Byl to zvláštní kluk. V první ředě, nikdy jsem ho tu neviděla, takže tu nebude dlouho. Neříkám, že bych znala každého z města ale s ohledem na to, jak často jsem se tu potulovala, jsem věděla opravdu hodně. Omluvil se a já lehce pokývla hlavou, aby věděl že tak nějak vnímám, protože jsem chviličku zírala kamsi za něj. Zeptal se na jméno a já se zarazila. Začalo mi to šrotovat v hlavě.. jistě, chtěl se jen přátelit, nebo také mohl patřit k lovcům. Ti měli přeci jen, stejný pach jako lidé a pokud by se sami neukázali, mezi ostatními lidmi by jste je nepoznali. Pokud by u sebe neměli nějakou zbraň ale pochybuji, že by se tu jen tak procházeli lovci s puškami. "Talla.." Zamumlala jsem v odpoveď. "A tvé jméno?" Oplatila jsem mu otázku a ostražitě ho pozorovala. Opravdu jsem nestála o to, mít dýku v zádech.
avatar
Ethel Grace

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 26. 05. 17
Location : Věk: 19/741 | Rasa: Kočkodlak

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Ethel Grace za Sun Jun 11, 2017 11:26 pm

Náměstí


Ani jsem nevěděla, jak jsem se sem dostala. Věděla jsem jenom, že chci co nejdříve z města pryč. Měla jsem výpadek. Mezi včerejší nocí a a poslední půl hodinou jsem nevěděla nic. Prostě okno. 
Pomalu jsem tedy šla, napříč městem a přemýšlela kudy odtud mohu zmizet. Nevyznala jsem se tu. Žádný záchytný bod, všude jenom samé domy, domy a domy. Teprve teď jsem se dostala ze spletě uliček a ulic a dostala jsem se na náměstí. 
Pomalounku jsem šla po městě, lidé se na mě zvláštně dívali. Jedni s odporem, další s úžasem. Já si jen stáhla ruce kolem hrudi a pevně je k sobě tiskla. Pohled jsem tlačila k zemi a přitom přemýšlela kudy odtud. Zvedla jsem hlavu a začala se rozhlížet. Bosé nohy mi tady přišli více než nevhodné. V lese to bylo v pořádku. Žádné sklo, nečistoty, poplivaná zem. Bylo to tak čisté. Tady? Stačilo špatně našlápnout a měla jsem v noze střepy, měla jsem na noze sliny, žvýkačky. Bílé šaty mi zase jemně povlávaly ve větru a bylo celkem fajn je sledovat. Stáhla jsem si ruce více k tělu. Moc lidí tu bylo. Moc se jich stahovalo kolem mě. 
Když jsem začala hledat, kudy ven z davu, který byl hlavně na cestě, postřehla jsem muže, co právě vytáhl z kabelky peněženku a pomalu odcházel. Nevnímala jsem to, jen jsem chtěla pryč. Protáhla jsem se na náměstí mimo lidi a začala hledat kam tedy jít. Ale jak již bylo řečeno - nevyznala jsem se. Teprve, když mě v nose zašimral kočkodlačí pach, trochu jsem cítila naději. Hledala jsem, čí pach to je. Nakonec jsem jej přiřadila k hnědovlasé dívce, která se bavila s nějakým mladíkem. Nejistě jsem přešlápla a polkla, než jsem se vydala k nim. 
"Promiňte, neruším?" Otázala jsem se, když jsem došla. Ruce jsem stydlivě spojila za zády pod vlasy, které sahaly až pod kolena a koukala se na ně.


- Šaty, které nosí(jen bych je viděla s hlubším výstřihem.. Very Happy ): https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=183151148


Naposledy upravil Ethel Grace dne Sun Jun 25, 2017 8:25 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 17

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Nicky Wing za Mon Jun 12, 2017 8:24 am

Náměstí
Zdálo se, že si mnou není úplně jistá, jakoby přemýšlela, jestli jí nechci zabít nebo tak něco. Nakonec ale na mou otázku odpověděla. Usmál jsem se. "Pěkné jméno." Řekl jsem. "Jsem Nicholas." Představil jsem se a pak přišla nějaká další dívka. Na chvíli se můj mozek zastavil a znovu vše zkontroloval, jestli něco třeba nechybí, například nějaká informace, nebo barva? To že měla bílé vlasy ještě šlo, ale ona byla celá bílá, jako úplně. Došlo mi že je to nejspíš albín, ale tohle jsem nikdy neviděl. Páni, ona vypadala jako anděl, teda... trochu. "Ehm.....ne, nerušíš." Odpověděl jsem a pousmál se. Rozhlédl jsem se, abych zjistil jak se na ní lidi dívají. Samozřejmě že jejich pozornost trochu upoutala. Zase jsem se na ní podíval a celou si jí prohlédl. Tohle město je plný divných lidí...
avatar
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 03. 12. 16

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Jun 12, 2017 10:21 am

Náměstí

Pochválil mi jméno, což jak jsem věděla, lidé si to občas takhle říkali. Představil se a já se pousmála. "Ráda tě poznávám." To byla další otřepaná fráze ale co už. Nevěděla jsem, co teď protože o čem jsme si asi tak mohli povídat. Naštěstí přišlo vyrušení v podobě zvláštní dívky. Lidem by možná přišla až děsivá ale v našem světě to nebylo nic překvapujícího. Až po chvilce, co u nás byla jsem si všimla jejího pachu. Další kočkodlak? Rozzářila jsem se jako sluníčko a dívala se na ní. "Ahoj, vůbec nerušíš. Jsem Talla.. a tvé jméno?" Pochopitelně, že jsem měla radost z přítomnosti kočkodlaka. Jistě, možná budu působit trochu divně ale co se dá dělat. Všimla jsem si, že dívka také nemá boty, ačkoliv to nevypadalo, že by si zvykla na všechnu tu špínu a odpadky. No, co naděláme.
avatar
Ethel Grace

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 26. 05. 17
Location : Věk: 19/741 | Rasa: Kočkodlak

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Ethel Grace za Mon Jun 12, 2017 10:47 am

Náměstí


Chlapec s černými vlasy vypadal, že jej trochu zarazil příchod další osoby. Poté se začal rozhlížet po ostatních lidech, jestli mě sledují, ovšem, že sledovali. Kývla jsem hlavou k němu a poté se podívala na hnědovlásku. Stejně jako chlapec mi potvrdila, že jim nevadím. Vypadala celkem vesele. Zajímalo mě, jestli si všimla mého pachu. 
Představila se a já si ji překvapeně odměřila pohledem. Nebyla jsem si jistá, co si myslet. Ten kluk se mi moc nezdál. "Betty." Odpověděla jsem nakonec první jméno, které mi přišlo na jazyk. Nečekala jsem, že bych se s nimi kdy měla ještě potkat a tak mi nedělalo potíže lhát. "Zabloudila jsem tu, kudy se dostanu na kraj města? Co nejblíže k výjezdu z města pokud možno." Bylo by pro mne lepší, kdyby mě jeden z nich doprovodil. Zamlouvalo by se mi to tak rozhodně více. Navíc mi ta kočka připadal poměrně sympatická. A třeba i na toho chlapce změním později názor. 
Trochu jsem se ošila, když jsem na sobě cítila tolik pohledů. Vlasy mě dost šimraly na lýtkách, ráda bych se už mohla proměnit v kočku a zmizet z města.
avatar
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 17

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Nicky Wing za Mon Jun 12, 2017 1:14 pm

Náměstí
Jak to tak vypadalo, ty holky si očividně rozuměli, neboť bylo vidět že má Talla radost, až jsem měl sto chutí odejít a neotravovat je, ale neudělal jsem to. Ani nevím proč. Dívka se představila jako Betty, což mi k ní vůbec, ale vůbec nesedělo. I když proč by mělo, že? Až pak mi došlo, že taky nemá boty. To je tady nějaká móda? Pomyslel jsem si. Netušil jsem že bude ta změna až tak náročná, představoval jsem si to jinak. Třeba že přijdu a všichni mě přivítají s otevřenou náručí. Bohužel jsem vždy ze všeho nadšený a pak mě to zklame. Poslední dobou přemýšlím příliš pesimisticky, měl bych si to tu víc užívat... Pomyslel jsem si.
avatar
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 03. 12. 16

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Jun 13, 2017 10:12 am

Náměstí

Neušlo mi, jak se dívka zatvářila. Nejspíš jsem jí přišla divná, nebo si myslela že se přetvařuju? Tak jako tak jméno řekla, ale mě hned bylo jasné že lže. Chtěla se jen chránit, to jsem chápala. Chtěla ukázat cestu z města ale to mi nepřišlo jako dobrý nápad. Jenže jsem jí varovat nemohla, protože tu byl Nicky. "No, myslím že bude lepší tě tam dovést, protože málo kdo se tu ze začátku vyzná." Pousmála jsem se. "Tak jdeme ne?" Zazubila jsem se na ně a pomalu vyrazila přes náměstí směrem k lesu.
avatar
Ethel Grace

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 26. 05. 17
Location : Věk: 19/741 | Rasa: Kočkodlak

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Ethel Grace za Wed Jun 14, 2017 6:51 am

Náměstí

Chlapec mi neodpověděl, jen se na mě trochu divně díval. Měřil si mě pohledem stejně jako já jeho. Nadále jsem k němu mlčela. Bylo mi jedno, jestli mi moje jméno nevěří - stejně jsem si byla jistá, že si mě už nikdy více nevšimnou.
Přešlápla jsem na noze a nakonec jsem se chodidlem opřela o chodidlo druhé nohy. Bylo mi tak odporné se tu dotýkat země. Chtěla jsem zmizet pryč, zpět do lesa a neukázat se. 
Po mé otázce se kočka zatvářila trochu vyplašeně, nakonec navrhla, že mě dovede a já s menším úsměvem k ní, kývla. Nejspíše byla taková rozjařená vždy, ale co na tom? Každý jsme nějaký. 
Pomalu se rozešla a já, aniž bych řekla byť jediné slovo jsem vyrazila hned za ní.
avatar
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 17

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Nicky Wing za Fri Jun 16, 2017 4:20 pm

Náměstí

Tak a dost, už mě to tu nebaví. Ano, mohl jsem jít s nimi a dál je štvát svou přítomností nebo jim překážet, ale tohle nebyl můj styl. Poznám když někomu překážím a tady to bylo vidět víc než dost. Tak si prostě půjdu po svých někam jinam, třeba je ještě někdy potkám. "Víte co? Jděte sami, mám tu ještě nějaké vyřizování." Řekl jsem a usmál se. Nešel jsem s nimi a ani jsem to neměl v plánu. Prostě je nechám na pokoji a aspoň se nebudu cítit jako páté kolo u vozu...
avatar
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 03. 12. 16

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jul 16, 2017 4:39 pm

Náměstí

Navzdory tomu, že jsem toho kluka potkala dříve než jí, musela jsem jí ukázat cestu do lesa a hlavně jí varovat. V tuto chvíli byla ochrana nadpřirozených přednější, než hledání přátel. Mávla jsem mu na rozloučenou a ohlédla se, abych věděla, jestli jde ta dívka za mnou.
Ve chvíli, kdy kolem nás bylo jen pár lidí, zastavila jsem se a počkala, až ke mně dojde. "Promiň, ale nemůžu tě nechat jít do lesa. Je to tam příliš nebezpečné." Oznámila jsem jí a čekala na reakci. No, očekávala jsem protesty a otázky. "Než se začneš ptát.. les a jeho okolí je plné lovců. Nevím jestli jdou po všech, nebo jen po vybraných jedincích. Jisté je jen to, že by se nikdo neměl potulovat osamotě. Ani ty, ačkoliv by jsi chtěla být sama, že?" Zeptala jsem se, i když jsem odpověď znala.
avatar
Ethel Grace

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 26. 05. 17
Location : Věk: 19/741 | Rasa: Kočkodlak

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Ethel Grace za Sun Jul 16, 2017 7:05 pm

Náměstí


Ten chlapec se nechtěl déle zdržovat, na rozloučenou jsem mu jenom kývla hlavou a poté za lehounkého, rychlého našlapování šla přes náměstí za kočkou přede mnou. Stála jsem před ní téměř hned, lidi kolem na mě znepokojeně koukali a mě se to nelíbilo, ale nebylo se čemu divit, ne vždy vidí albína s tak dlouhými vlasy, na boso a ještě s pokreslenou kůží hnědými čárami, na kterých je moc dobře patrné co jsou zač. 
Dívka mě zarazila a začala mluvit. Trochu nejistě jsem se na ni koukala a přešlápla jsem na místě. Na první větu jsem jí ani neodpověděla, ale donutilo mě to přemýšlet. "Žiji tam už dlouho,..nestalo se mi, že by mě.." Zarazila jsem se a polkla. Jak jsem na tohle mohla zapomenout? "..máš pravdu..nemůžu tam.." Zamrkala jsem nakonec a koukla na ni. Její otázku jsem ignorovala. "To teď není nutné k zodpovězení..ale..kam mám jít? Nevím jak to chodí...tady.." Rozhodila jsem rukama a nervně přešlápla. Nelíbilo se mi mezi tolika lidmi, chtěla jsem zmizet. Znovu jsem neklidně přešlápla a začala si hrát s prsty abych se nějak zabavila a odpoutala svoji pozornost od okolí.
avatar
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 03. 12. 16

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jul 16, 2017 7:51 pm

Náměstí

Navzdory tomu že jsem byla zvyklá na lidi, to jak se na nás dívali.. tedy spíše se dívali na zvláštní dívku, co mě následovala. Po pravdě, kdybych nevěděla co je zač, také by mi přišla zvláštní. Ne-li divná, či snad nemocná. Zavrtěla jsem hlavouabych tyto myšlenky vyhnala z hlavy a spíše se soustředila na to, co mi říkala. "Já tam také nějakou dobu žila a nic se nedělo. Začalo to až teď nedávno." Zamumlala jsem naprosto zbytečně. No, ani já sama nevěděla kam bych jí mohla poslat, zvláště když nebyla zvyklá na město ale nakonec mě napadlo něco, co by mohlo tuhle situaci vyřešit. "Bydlím na okraji města, v jednom polorozpadlém domku. Kolem nikdo nežije, takže tam je klid a snad i bezpečí." Rozhlédla jsem se kolem, než jsem se znovu zaměřila na dívku přede mnou. "Tak jestli chceš, můžeš bydlet u mě."
avatar
Ethel Grace

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 26. 05. 17
Location : Věk: 19/741 | Rasa: Kočkodlak

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Ethel Grace za Mon Jul 17, 2017 9:27 pm

Náměstí


Pokývala jsem hlavou. Opravdu jsem nechápala jak jsem mohla zapomenout na to, že mě lovci postřelili a zřídili. Zachránil mě ten kočkodlak v lese..moc jsem si toho nepamatovala, asi jsem utekla pryč a zmatená jsem se dostala až sem. Pokud jsem měla nějaké modřiny, regenerace se o ně už asi postarala a tudíž byly pryč. "Jo..už to není bezpečné..mělo by se to mezi nadpřirozené více roznést.." Špitla jsem nervně a přešlápla. Co když se tu ukáží bratři? Co když jim ti lovci ublíží? Polkla jsem, nechtěla jsem na to myslet, nechtěla jsem aby se těm dvěma cokoli stalo. 
Nervózně jsem koukla kolem, lidi na mě dívali jako na retarda a já chtěla pryč. Talla, jak se dívka představila navrhla, že ví o jednom místě kde se dá schovat, její byt na kraji lesa. Kývla jsem hlavou. "Bude to nejlepší.." Koukla jsem se na ni. "Tak pojď..nemůžeme se tu zdržovat, mě už znají a já nejsem zrovna nepřehlédnutelná.." Zašeptala jsem k ní znovu a natáhla ruku po té její. Nestyděla jsem se ji chytit, byla jako já, taky kočkodlak. Jen mnohem přátelštější. Měla jsem z ní ale dobrý pocit, že jí mohu věřit.
avatar
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 03. 12. 16

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Jul 18, 2017 6:18 pm

Náměstí → Postranní ulička

Navzdory tomu, že jsem od ní čekala pravý opak, souhlasila se mnou. "Snažíme se o to. Nevím kolik nadpřirozených je stále v nevědomosti ale spousta už to ví. Ale záleží čistě na nich, zda se budou držet stranou." Zamumlala jsem. Moje společnice byla z kolemjdoucích hodně na nervy, takže by asi bylo nejlepší odsud co nejdříve vypadout. Chtěla jsem se jí zeptat, o kom mluví, i když mi to bylo víceméně jasné. Měla tedy s lovci už nějaké zkušenosti a stoprocentně to nebylo ani trošičku příjemné. Překvapilo mě, když mě chytla za ruku ale nechala jsem to být. Asi se cítila bezpečněji. "Nejlepší bude, když půjdeme někam stranou." Pousmála jsem se a rozešla se směrem k místům, kam lidé většinou nechodili. Jakmile jsme byli stranou od lidí, cítila jsem se lépe i já, což mě nemálo překvapilo. "No, když spolu teď budeme trávit více času, mohla by jsi mi říct své skutečné jméno.." Pousmála jsem se na ní. Byla dosti plachá, takže jsem na ní nesměla moc tlačit, jinak by také mohla zmizet.
avatar
Ethel Grace

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 26. 05. 17
Location : Věk: 19/741 | Rasa: Kočkodlak

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Ethel Grace za Tue Jul 18, 2017 6:38 pm

Postranní ulička


Kývla jsem hlavou. "To není moc dobré." Odpověděla jsem jí tichounce a koukla se kolem. Vypadalo, že ji překvapilo když jsem ji chytila za zápěstí, ale já prostě chtěla už jít pryč. Původně jsem měla v plánu ji za zápěstí někam odtáhnout, teprve pak mi došlo že nevím kam jít, to se ale hned vyřešilo když mě odvedla do nějaké uličky. 
Koukala jsem mezitím především do země, pohledy lidí které mě propalovali skrz na skrz se mi nelíbily a nelíbila se mi ani ta ulička do které jsme šly. Všechno tam bylo tak špinavé a tak nepříjemně opatlané. Cítila jsem se tu jako na skládce. Byla jsem pořád silně nervózní, když se zajímala o mé pravé jméno, zvedla jsem k ní oči. Chvíli jsem mlčela a přemýšlela jestli jí mám říct jak se jmenuji a nebo jestli to raději dál zapírat..a taky nad tím, jaké jméno jsem vlastně řekla. Nakonec jsem povzdechla. "Ethel." Přiznala jsem nakonec jenom, když jsem seznala že bych alespoň u ní mohla být sdílnější. 
Slyšela jsem že za námi někdo prošel a neklidně jsem se ošila. "Prosím..můžeme jít pryč?" Kňukla jsem nejistě.
avatar
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 03. 12. 16

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Jul 18, 2017 7:23 pm

Postranní ulička

Bude to hodně těžký, neboť jsem na ní viděla, jak moc jí tohle prostředí vadí. Je pravda, že tohle město bylo špinavé, lidem to asi nevadilo, no ale pro ní a spoustu další, to bylo příšerné. Já už si tak nějak zvykla, protože jsem tu žila už docela dlouho dobu. Když jsem měla dotaz ohledně jejího pravého jména, nějakou dobu mlčela a já si začínalamyslet, že mi své jméno ani neřekne. No, nejspíš uznala že by měla, což bylo fajn. "Ráda tě poznávám, Ethel." Zazubila jsem se ale poté jsme už museli vyrazit. "Neboj, za chvíli tam budeme. Navzdory tomu, že je to už nevyužívaná část města, mám tam elektřinu a vodu také. A díky tomu, že tam nikdo nežije, lovce by tam táhnout nic nemělo." Nevím, jestli jí tohle uklidní ale spíše bych řekla že ne. Ono když víte, že tu je stále někdo, kdo vám jde po krku, nemáte pocit bezpečí nikde a nikdy.

Sponsored content

Re: Talla Cyan, Nicholas Wing, Ethel Grace, Darla Carpentner + koťata: Město

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Wed Aug 22, 2018 1:06 am