Fantasy World

Buď silný...protože na světě jsou i horší stvoření než ty.


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Nicholas a Nickolas-město

Share
avatar
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 17

Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nicky Wing za Sat Jun 10, 2017 5:36 pm

Dorazil jsem konečně do nového města a zamířil jsem přímo ke svému domu, podle navigace v mobilu, protože jsem se ve městě ještě nevyznal. Po cestě jsem si prohlížel prostředí a snažil se být tak trochu nenápadný, nechtěl jsem aby si mě kdokoliv všiml, když jsem se ještě ani pořádně nevzpamatoval z toho, že jsem někde kde nikoho neznám a to úplně sám. Zastavil jsem se před domem a chvíli jsem se na něj jen jednoduše díval s úsměvem na tváři. Vytáhl jsem klíče z batohu, ve kterém byl zbytek věcí, co se mi už nevešli do kufru a šel jsem dovnitř. Odemkl jsem dveře a pomalu je otevřel. Vešel jsem dovnitř a rozhlédl se. Nečekal jsem, že to bude až takhle nádherné. Šel jsem se podívat do pokoje nahoře, kde jsem si i nechal věci. Zbytek domu jsem jen tak rychle prolétl a pak se vydal zase ven do města, abych si město trochu zmapoval a líp se v něm pak orientoval. Procházel jsem se a snažil jsem si zapamatovat každý dům a obchod, který jsem po cestě potkal a hlavně nezapomenout jak se dostanu zase zpátky domů. Zastavil jsem se na chvíli a sedl jsem si na lavičku blízko nějaké kavárny a podíval jsem se na mobil, jestli mi někdo nenapsal, ale žádné zprávy, prostě nic. Pokrčil jsem rameny. Když napíšou oni, napíšu já...
avatar
Nickolas J. Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 05. 17

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nickolas J. Hawkins za Sat Jun 10, 2017 6:24 pm

Sídlo Hawkinsů-ulice
Byl jako na trní, nikdy se necítil tak nadšený z toho, že je nový den. Možná to bylo kvůli pár faktům nebo jen kvůli tomu, že prostě miloval takovéhle počasí, i když byl upír. Bude se držet ve stínech, to se za tu dobu docela dost dobře naučil. Jeho havran mu přistál na rameni a zakrákal, byl hodně úžasný a majestátní, přeci jen to byl krásný pohled na takové úžasné zvíře jakým zrovna havran byl a ještě lepší byla Mamba černá, která se teď vyhřívala v terárku a upírala na něj své černé korálky, miloval toho hada a i toho havrana, někdy bylo důležité pro něj se radovat z maličkostí, jelikož jinak by dlouhověkost byla nudná. "Co by jste řekli na to, že by jsme se vydali ven?" Zeptal se a prohrábl si své hnědé, zrovna teď neupravené vlasy. Protáhl se nakonec tedy a popadl ještě hada z jeho "klícky", po čemž se pak vydal ke dveřím. Na sobě měl jako vždy černý kabát, který byl zvyklí nosit za jakékoliv teploty a bylo mu jedno i jestli bylo úplné vedro. Mohutné dveře sídla nakonec zamkl a vydal se dál ulicí ke středu města, tam kde by měla být nějaká kavárna, stínu tam bylo hodně, tak proč se tam nevydat? Hada měl zase obmotaného okolo ruky jako nějaký doplněk a Hugo mu oddaně seděl na rameni a upíral na lidi černá očka. Možná se jim zdál divný, ale tak bylo. Nakonec došel k nějaké lavičce blízko kavárny a porozhlédl se, stál ve stínu takže byl chráněný před slunkem. Pro lidi mohl působit jako dokonalý podivín, ale to mu nějak moc nevadilo, abych pravdu řekla. Však kdo bude chtít tak si ho osloví, tedy pokud na to bude mít kuráž.
avatar
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 17

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nicky Wing za Sat Jun 10, 2017 7:11 pm

Zrovna jsem dopsal zprávu o tom, jak se tu mám a jak je to tu fajn, když přišel nějaký muž, který snad ani nemohl být člověk. Vypadal v podstatě jako smrťák a nejvíc děsivé na tom všem byl had a havran. To je tu normální? Pomyslel jsem si a pak si uvědomil, že na něj civím. Ihned jsem se otočil, ale přišlo mi to nezdvořilé, a tak jsem vstal a přišel k němu. "Zdravím." Začal jsem s úsměvem. "Omlouvám se že jsem na vás tak civěl, ale nemohl jsem od vás odtrhnout oči." Pokračoval jsem a sledoval havrana. Znal jsem člověka co měl hada, který ho poslouchal, ale havrana? To jde? "Mám menší otázku... Kde jste přišel k tomu havranovi?" Zeptal jsem se a i přes to, že mě muž a jeho mazlíčci zneklidňovali, nepřestal jsem se usmívat.
avatar
Nickolas J. Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 05. 17

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nickolas J. Hawkins za Sun Jun 11, 2017 1:34 pm

Blízko kavárny
Očima hnědé barvy přejížděl okolí a vnímal jak se mu Princess více a více obmotává okolo ruky, nevadilo mu cítit její chladné tělo na svojí ruce, přeci jen nějak moc změny teploty nevnímal, spíše se snažil ignorovat fakt, že na něj zase lidi civí, byl snad nějaká kuriozita okolí? Stačí, ať si zajdou za dalšíma, kteří jsou stejně šílení jako on a mají pohled na další taková stvoření, on rozhodně nebude takováhle exponát. Odfrkl si a přejel prsty po černých šupinách jeho zlatíčka, které pohledem hypnotizovalo ostatní lidi, jako by se jim chtěla zahryznout do krku. Byla nejvíce jedovatý had světa, pokud si tak pamatoval a získat jí bylo docela obtížné, ale věděl jednu věc... pokud ten had zemře tak si pořídí dalšího. Ušklíbl se a věnoval se naplno hlazení její studené schránky. Z myšlenek ho vyrušilo až zakrákání Huga na jeho rameni. Nelíbilo se mu, když k nim přicházel někdo další a to donutilo Nicka zvednou pohled, zabodával svůj pohled do mladíka. Chladný pohled bez emocí, však pak se v něm nakonec zaleskla nějaká jiskra emocí, spíše nějakého nepatrného zmateného pocitu mezi škodolibostí a znechucením. "Zdravím, vy jste na mne tak civěl? Ani sem si nevšiml, ale nevadí.
Lidé na mne často civějí, přeci jen ten had není nějaké zboží, které by měl každý."
Reagoval chladným tónem bez emocí na jeho první část věty a upíral na něj stále pohled, stejně jako napřímený Hugin. "K Huginovi? Mám ho už od malého ptáčátka a to už je docela dlouho." Zamyslel se a konečně bylo vidět aspoň pár emocí v jeho výrazu, však bude k mladíkovi pořád takový chladný a odtažitý jako byl teď?
avatar
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 17

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nicky Wing za Sun Jun 11, 2017 2:38 pm

U kavárny
Ten muž neustále hladil hada a havran jen seděl a pozoroval. Ani jedna z těch věcí se mi moc nelíbila a už to na mně bylo tak trošičku poznat. Neustále jsem svou hlavu přesvědčoval o tom, že mi ten had nic neudělá, i přes to jak hladově se na mě díval. Nakonec se mi povedlo odtrhnout od zvířat oči a podíval jsem se do očí muže. Jako bych se díval na robota. Ten chladný pohled a žádné emoce... Můj úsměv, který jsem se snažil zachovat, se pokoušel ztratit z mého obličeje a povedlo by se mu to, ale když řekl to o Huginovi nebo jak že se to jmenoval jeho havran, musel jsem se zase pousmát, protože jsem postřehl nějaké emoce. Pak jsem se zamyslel. "Není to náhodou mamba?" Zeptal jsem se, došlo mi to až teď, já se sice v hadech nevyznal, ale mambu poznám, myslím. V mé hlavě nastala menší panika. Jak k ní zatraceně přišel? Může jí vůbec člověk vlastnit? Pomyslel jsem si. Co když zaútočí? Tyhle myšlenky jsem ale zahodil za hlavu a zhluboka se nadechl. "Jsou to překrásná zvířata, i přes to že jsou trochu neobvyklá." Řekl jsem a usmál se. "Divím se, že si na vás lidi v tomhle městě ještě nestěžovali." Dodal jsem. Znal jsem pár lidí co by si ihned stěžovali, že je ohrožuje.
avatar
Nickolas J. Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 05. 17

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nickolas J. Hawkins za Sun Jun 11, 2017 7:56 pm

U kavárny
Mladík moc nechápal, nikdy by se mu nestalo to, že by Princess na někoho zaútočila, ale možná se bál náhodou tohohle. Upřel pohled na hada a sledoval, jak se ještě více obmotává okolo jeho ruky, bála se muže více než on se bál jí. Nikdy se mu nestálo, že by se někoho takhle bála, co byl ten mladík za tvora, že se musel bát hada? Nick si jí často dával za krk a nosil jí jako náhrdelník, přeci jen to bylo takové kouzelné a jeho psychopatickou stránku to naplno doplňovalo. Že by se nakonec mladík nebál hada, ale jeho? Naklonil hlavu na stranu a probodnul chlapce nechápavým pohledem. "Ty se mne snad bojíš? Nebo se bojíš Princess? Nikdy by vám neublížila, spíše se bojí ona více vás než vy jí. Docela mi drtí ruku, tedy co tak cítím. Jestli vám však vadím já, tak se omlouvám. Pro upíra je někdy těžké cítit nějaké emoce, pokud je tedy takový jako já." Přiznal a byl nucený sklopit hlavu k zemi. Pak slyšel jeho otázku, bylo to opravdu tak nepoznatelné? "Ano, je to mamba. Jestli se divíte, jak sem se k ní dostal, tak to bylo od jednoho obchodovatele na černém trhu, uškla ho v den, kdy sem se s ním viděl. Byla hrozně maličká a já jí tam nemohl nechat." Vysvětlil mladíkovi a protáhl se. Bylo to unavující vysvětlovat lidem svojí existenci. Pak si Princess hodil do kapsy kabátu, aby chlapce neděsila. "Víte...vy jste tu nový, že?" Zeptal se a upřel na něj vážný pohled.
avatar
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 17

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nicky Wing za Sun Jun 11, 2017 10:19 pm

U kavárny
Všiml jsem si jak se mu had více a více omotává okolo ruky a upřímně mě to bolelo víc jak jeho. Podíval jsem se mu přímo do očí, když se mě zeptal na to jestli se bojím jeho nebo Princess?, tak se ten had jmenoval? Zajímavé jméno. "Ne, vás se rozhodně nebojím, zdáte se být přátelský, jen mě trochu znepokojuje.....Princess. Nejsem zvyklí na to potkávat Mambu každý den a tak nevím, co čekat. Ale snažím se si zvyknout. Vy mi vážně nevadíte a i kdyby jo, nemáte se za co omlouvat, pokud se vás někdo bojí, je vadnej on, ne vy-" Řekl jsem, usmál se a naprosto se zasekl, kvůli slovu, které řekl. Vážně řekl upír? Můj mozek jako by zmrznul. Jako když hodně rychle vypijete ledovou tříšť a pak vám to pět minut nemyslí. Tak počkat... upír? Nepřeslechl jsem se? Co to....? Pomyslel jsem si, ale dost bylo přemýšlení. Zpátky k němu, ať si je co chce, dokud mi něco neudělá, nebudu to řešit jako něco hrozného. "Říkáte to jako by to nebylo nic divného. Zajímavějšího-" Opět jsem se zasekl. Mám mu říct zajímavějšího člověka nebo upíra? Vždyť ale upíři neexistují, ne? Tolik otázek a žádná odpověď. Prolétlo mi hlavou během jedné sekundy. Nakonec jsem tu větu hodil za hlavu a zabýval se další jeho otázkou. "Vlastně ano, jsem. Jak jste to poznal?" Zeptal jsem se.
avatar
Nickolas J. Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 05. 17

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nickolas J. Hawkins za Tue Jun 13, 2017 9:46 am

U kavárny
Celé chování mladíka mu připadalo zábavné, jako sledovat nějakou v téhle době "vtipnou" televizní show, ve které lidé ukazují svojí demenci a to, že si nejsou ani schopní přečíst scénář před jejich vystoupením. Mlaskl a prokřupl si klouby, načež se zase ozval Hugo, který tohle úplně nenáviděl. Zakrákal mu vedle ucha tak, že sebou Nickolas i cukl. Podle toho, co u člověka viděl za emoce se zdálo. že je vystrašený a to docela dost, přeci jen nepotkáte na ulici někoho, kdo má okolo ruky Mambu a sám nežije, kdyby žil tak by mu vadilo, že mu zvíře začíná drtit kůstky v ruce. Docela dobrou úlevou bylo to, že se dokázal docela dost uvolnit, takže to skoro necítil. "Dalo by se říct, že spíše lidi děsím, víte? Někdy je docela veselé potkat na ulici něco jako sem já, přeci jen většina civilů ani neví, že nadpřirozeno existuje. Je to docela vtipné, sledovat je když se jim člověk zahryzne do krku a pak se z nich jen drobet napije. Pokud by jste byl někdy vůbec upírem tak váp doporučuji nepít z feťáků a lehkých dam. Jejich krev je docela hnusná, to vám mohu říct z vlastních zkušeností." Zamumlal a sledoval jak se mladík zasekává. Bylo to docela komické, přeci jen se nestává každý den, že potkáte upíra jako je on. Viděl, že mezi něčím váhá, asi neví jak ho oslovit. "Jsem Nickolas Jace Hawkins, jestli chcete druh tak mi říkejte klidně člověk, zase tak velký rozdíl to není. Jinak to nic moc zajímavého není, chov nebezpečných zvířat je pro upíry docela každodenní omáčkou." Zašklebil se tomu a pak zase sledoval, jak mu to v té jeho hlavičce šrotuje. Lidé jsou divná stvoření, až moc někdy myslí a pak udělají kravinu. "Nováček se vždy pozná." Řekl a pokrčil rameny, co mu na to měl říct? Byla to docela dost velká pravda.
avatar
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 17

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nicky Wing za Wed Jun 14, 2017 10:31 am

U kavárny
Prokřupl si klouby. Ne že by mi to vadilo, ale ani to nebylo příjemné a Hugovi se to očividně vůbec nelíbilo. Zakrákal mu přímo u ucha a on sebou cukl. Chtěl jsem se zasmát, ale radši jsem si to rozmyslel. Bylo by to nezdvořilé, takže jsem se jen usmál. Jenže pak řekl to o nadpřirozených. Počkat. Ono jich je víc? Dobře.... klid. Pomyslel jsem si. Bohužel to řekl tak jednoduše, že jsem nevěděl jestli je to pravda, nebo to jen dokonale hraje. Co když je to jen nějaký cosplay? To ale nevysvětluje jak je možný, že ho nebolelo to, když mu Mamba drtila ruku a ani že jí má. "Popravdě se ani moc nedivím, po tom co jste mi řekl. Mám menší otázku. Snažíte se mě zastrašit?" Ne že bych se bál, ale to jak mluvil o tom, že je docela vtipné sledovat lidi, když se jim zahryzne do krku, znělo jako by mě prostě chtěl odehnat. "I kdybych se upírem stal, což se nestane, z feťáků a lehkých dám bych nepil ani by mě to nenapadlo, vždyť jsou tak odpudiví." Řekl jsem tentokrát bez úsměvu. "Existují lovci?" Zeptal jsem se. Že bych se k nim třeba přidal. Pomyslel jsem si a v duchu se zasmál. Nad jeho jménem jsem se zastavil. Měli jsme stejné jméno, ve své podstatě. "Já jsem Nicholas Wing. Ale všichni mi říkají Nicky, těší mě." Řekl jsem a podal mu ruku. "Co kdyby jsme si tykali?" Zeptal jsem se nakonec.
avatar
Nickolas J. Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 05. 17

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nickolas J. Hawkins za Wed Jun 14, 2017 7:45 pm

U kavárny
Chování mladíka mu přišlo docela hodně vtipné, ale on se tomu nějak nebránil. Projížděl si ho pohledem, docela zkoumavým pohledem, kterým většinou přejížděl po dívkách, fajn možná by to James neměl vědět, ale i tenhle chlapec mu přišel přitažlivý, jenže on měl toho svého miláčka, který na něj jistě někde čekal. I když ještě spolu nebyli tak on tušil, že by mu to mohlo vadit pokud by ho potkal. "Nechci vás zastrašit, spíše bych vás před takovým světem varovat, je to docela nebezpečné, lidi tě mohou zabít na každém tvém kroku a ty s tím nic nebudeš moc dělat. Lidé v tomhle mají takovou malou nevýhodu, ale chtěl bych hrozně být civilem, zdá se mi to takové lepší." Usmál se na něj a pak se nad jeho další větou zamyslel. Jistě, že to nebylo nic moc vábivého, ale jemu to přišlo jako obživa docela dobré, aspoň snižoval trochu jejich populaci. Ušklíbl se nad svým tokem myšlenek a přešlápl. "Jistě, že existují lovci, ale většinou se mezi ně někdo jako ty nedostane, ale nechci tě podcenit." Pokrčil rameny a probodával jo pohledem. Měl stejné jméno jako on, ale možná mu to jen znělo jako zkomolenina. "Jako by se už stalo." Ušklíbl se.
avatar
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 17

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nicky Wing za Sun Jun 25, 2017 8:04 pm

U kavárny
Jen jsem ho poslouchal a mlčel. Co jsem měl říct? Byl jsem rád, že mě nechtěl zastrašit, protože se mi zdál jako milý člověk a tímhle by to vše jen zkazil. "Být civilem? To se ti zdá lepší?" Zeptal jsem se a zamyslel se. "Upřímně... i já jsem přemýšlel jaké by to bylo zabít člověka a strašně jsem si přál to udělat, ale nakonec to nějak nevyšlo. Takže to co si před tím říkal o tom zahryzávání mi až tak nevadí." Pousmál jsem se. Navíc jsou někteří naprosto tupý, takže zabíjej dál. Pomyslel jsem si. "To máš pravdu, nedostal bych se mezi ně, protože bych nedokázal zabít tebe. A s mým štěstím by řekli abych to udělal." Řekl jsem a při tom jsem se mu díval přímo do očí.
avatar
Nickolas J. Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 05. 17

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nickolas J. Hawkins za Tue Jun 27, 2017 3:47 pm

U Kavárny
Zdálo se, že mladík netušil vůbec jak to myslí. Povzdechl a sklopil pohled k zemi, věčnost byla na hovno, když musel sledovat jak jeho přátele umírají na stáří a on jediný je pořád stejný, jeho srdce netloukne a pokožka je chladnější než led vytažený z vody arktických oceánů. Bylo hrozné sledovat to mučení v jeho schránce, to jak byl více a více monstrem. Každý moment přidával tomuhle nekonečnu dní nový význam a ten jiný se zase ztrácel v dalším nekonečnu. Lidé nebyli schopni pochopit tato muka a on si začínal zvykat. "Lidé tě mají za stvůru, víš? Zdá se jim proti pravidlům, že ty vypadáš tak mladý a může ti být klidně i tisíce let a oni? Oni stárnou a umírají. Oni se živí normálním jídlo a ty? Ty je pokládáš za pouhé krevní banky nebo věci se kterými si můžeš hrát. Někdy se jim nelíbí ani to, že máme tak chladnou pokožku, nebo že nevnímáme teplo. U dlaků je to dlouhověkost a to, že se mohou měnit v něco silnějšího. U dalších ras ani nevím, co jim závidí, ale celkově jsou lidé něco jako dětičky, co chtějí hračku kterou má jejich sourozenec. Pak si vymysleli ty jejich lovce, aby nám udělali radost a srazili nám hřebínek, ale nezdá se mi to moc dobré. Ale ano, chtěl bych být člověk kvůli tomuhle.." Zněl opravdu hodně klidně, jako by se toho nebál. Jeho další věta se mu zdála odporná. "Zabít někoho je ta nejvíce odporná věc, kterou sem kdy udělal. Vždy se snažím vzít jen tolik krve, aby to jedinec ustál. Nejdu přes limity, nikdy bych si to více nemohl odpustit. Pokud vím, tak se za tohle právě upíři zabijí, za to že nerespektují zákony, ale možná sem jen ze staré školy.." Byl hodně upřímný, to se mu muselo nechat. Co že to říkal o tom, že by jej nedokázal zabít? "Já bych se ani smrti nebránil, věčnost se mi zdá otravná. Ale přesto mne zajímá důvod, proč bys to neudělal? Jsem stvůra, která nemá ani špetku lidských pudů..." Vypadal opravdu zmatený a on mu to mohl vidět v oříškových očích. Ten pohled mluvil za vše..
avatar
Nicky Wing

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 17

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Nicky Wing za Wed Jun 28, 2017 8:34 pm

U kavárny
Jakmile začal s vysvětlováním, proč by chtěl být člověk, došlo mi, že má pravdu. Nikdo nechce žít celou věčnost a vidět umírat své blízké. "Omlouvám se, máš pravdu. Nikdo nechce žít tak dlouho a vidět umírat všechny své přátele a příbuzné. Na jednu stranu je fajn být nadpřirozená bytost, ale vše má své meze. Dlouhověkost asi není žádná výhoda..." Řekl jsem a pousmál se. "Ale na druhou stranu... Kdyby si nebyl upír, nemohl by jsi mít mambu." Poznamenal jsem. I přes všechny nevýhody, ze kterých byla největší nejspíš právě dlouhověkost, byla představa toho být něčím víc než člověkem hodně lákavá. Pak řekl, že zabít člověka je odporná věc. Tak na tomhle se asi neshodneme. Pomyslel jsem si. Někteří lidi na této planetě by si zemřít zasloužili. Zejména ti, co si myslí, že jsou něco víc než třeba zvířata, nebo ti co ničí vše kolem sebe a neuvědomují si, že pokud to zničí, zničí i sebe. To byl můj názor, ale nic jsem říkat nechtěl, tak jsem mlčel. To co pak řekl mě zarazilo. "Eh... chápu že už asi nemáš pro co nebo koho žít, ale nemyslím si, že by si měl svůj život jen tak vzdávat. Proč bych to neudělal?" Zopakoval jsem jeho otázku... "Prostě bych to nemohl udělat. Sice nedáváš moc najevo emoce, ale nějaké jsem v tvých očích zpozoroval, takže neříkej, že nemáš ani špetku lidskosti. Navíc si mi sympatický a si ke mě upřímný, což moc lidí není, aspoň ne ke mě. Přátelé, které jsem měl nebyli ani zdaleka takový jako ty... Tak asi proto bych to neudělal." Řekl jsem.

Sponsored content

Re: Nicholas a Nickolas-město

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Wed Aug 22, 2018 1:07 am