Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Cora Queen a Elissa Wayl

Share
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268

Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jun 04, 2017 4:56 pm

First topic message reminder :

Miesto: Les
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Elissa Wayl za Wed Apr 04, 2018 8:46 pm

Město

Když jsme šly, rozhlížela jsem se, nic se nezměnilo, čemuž se ani nedivím, nebyla jsem pryč asi ani 3 hodiny. "Třeba se to tu změní, uvidíš." Odvětila jsem jen a pokračovala dál městem. "Nejsme, neboj, my nikdy nebudeme." Trochu jsem se zasmála, protože já osobně jsem si připadala ještě celkem mladě a male vlastně taky, takže pohodys, že jo. A navíc, na houpačkách je to tak romantické, že tam chodí i dospělé páry, oujé. Ne, že bych měla zkušenosti, jenom je jednou za čas vidím, když jdu okolo. Pak už jsem jen s úsměvem pokývla hlavou, jenže hned na to řekla, že je jí to jedno, rozhodla jsem se proto držet původního plánu a šla jsem nepoužívanými ulicemi, do kterých jsme právě vstoupily. Mělo to tu takové svoje kouzlo. Dál jsem pak chtěla pokračovat někam do kavárny.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Apr 04, 2018 8:54 pm

Mesto

Myknem plecami nad tým. Moc som tomu neverila že by sa to mohlo zmeniť ale jeden nikdy nevie. Lenže ja také šťastie nemám aby sa to zmenilo zrovna u mňa. "Moc tomu neverím ale uvidíme." Poviem a potom sa pousmejem nad tým. "Ja sa nebojím. A viem čo tým chceš povedať. Ale vieš si predstaviť že by nás na tom ihrisku videli nejaké deti?" Opýtam sa a zvedavo sa na ňu pozriem. Ak nás tam uvidia deti tak si o nás isto pomyslia. Dve dospelé kravy sa išli hojdať na hojdačky. A všetci ostatný sa nám budú smiať. A tak som potom mlčky pokračovala v ceste po meste a obzerala som sa okolo a pri tom som rozmýšľala.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Wed Apr 04, 2018 11:59 pm

Město

Cora se mi občas zdála taková... nevím, možná že se docela podceňovala a nevěřila si. Jako by skoro neměla pro co žít, nebo tak, ale já jí ukážu, že bude muset žít pro mě, hehe. Protože jsem jí jako kamarádku určitě nechtěla ztratit, jelikož jsem se s moc lidmi neznala a bylo mi blbé prostě jen tak za někým přijít a hned nazdár. A hlavně se lépe seznamovalo s nadpřirozenými, protože s těmi jste si alespoň mohli o nadpřirozenu povídat, ale říct to člověku, budete se modlit, aby před vámi neutekl. "Tak bychom si když tak hrály s těmi dětmi." Zasmála jsem se nad tou představou. "Ne, to byla samozřejmě sranda, ale zase tak staré nejsme." Řekla jsem hrdým hlasem a pousmála jsem se nad tím.
"Jinak abych ti řekla, kam razíme, tak jsem se nakonec rozhodla, že se držíme původního plánu a na konci to někde zakotvíme na kávě nebo čaji, co ty na to?" Nadzvedla jsem obočí. Jedna kavárna a čajovna dohromady, které jsem si při prozkoumávání města všimla, nebyla daleko.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Apr 05, 2018 11:09 am

Mesto

Pozriem sa prekvapene na ňu a vzdychnem si. Čo by som dala za to keby som aj ja mala deti ale to sa mi asi nikdy nesplní. "Hrať sa s deťmi?" Opýtam sa a sledovala som ju. Ako bol to dobrý nápad ale mne by to akurát pripomínalo to že nemám vlastné deti a dosť by ma to ničilo. "Prečo to bola sranda? Ja som si myslela že sme staré aj keď to na nás neni vidno." Pousmejem sa trochu, Konečne som sa dozvedela kam ideme. A celkom sa mi to páčilo. "Dobre to som rada. Ihrisko nám predsa neujde a tam môžeme ísť hocikedy." Poviem a prikývnem. Veď hádam nie sme spolu posledný krát a tak na ihrisko môžeme ísť hocikedy. Teraz pôjdeme do kaviarne na čaj a potom sa uvidím kam pôjdeme potom.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Thu Apr 05, 2018 11:47 pm

Město

Na hraní s dětmi se Cora dost divila. Zasmála jsem se nad její reakcí. "Ano, hrát si s dětmi, proč ne? Vykouzlit jim úsměv na tváři je přeci hezké." Odpověděla jsem. Já sama jsem o dětech furt ještě nepřemýšlela - připadala jsem si mladá a myslím, že jsem vlastně byla. Jo, přesně. Navíc jsem ani vzhledem skoro ještě nevypadala ani jako plnoletá. "No, přesně tak! Nejsme staré." Odpověděla jsem. Kdybych tyhle věty někomu poslala, určitě bych k tomu i připsala toho smajlíka se slunečními brýlemi, prostě jako pán, žee. "Jasně, to se jen tak nezboří." Trochu jsem se usmála, jenže to už jsme byli v ulici s tou čajokavárnou. Pomalu ale jistě jsme k tomu přiblížili, já otevřela dveře a vešla jsem, přičemž jsem očekávala, že mě Cora bude následovat. Vevnnitř to bylo moc pěkné. "Tak kam si chceš sednout?" Otočila jsem se na ni, při pohledu na poloprázdnou místnost provoněnou čajem a kávou dohromady.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Apr 05, 2018 11:57 pm

Mesto

Myknem plecami. "Ja som nepovedala že nie. Len ma to prekvapilo to je všetko. To máš pravdu." Ale mať vlastné deti je ešte krajšie ako cudzie pri ktorom ani nevieš čo si môžeš dovoliť a čo nie. "Ja viem že nie sme staré. Ale ja si tak niekedy pripadám." Povzdychnem si a potom len prikývnem a pokračovala som ďalej v ceste. Potom som si všimla kam ideme. Videla som čajovňu a trochu som sa pousmiala. Takže si konečne sadnem a trochu si odpočiniem od toho chodenia. Potom Elissa otvorila dvere a vošla dnu. Ja som vošla hneď za ňou a keď som bola vo vnútri tak som sa poobzerala okolo seba. Bolo to tu dosť útulné. Keď sa ma opýtala kam si chcem sadnúť tak som hľadala vhodné miesto na sedenie. Po chvíľke hľadania som jedno uvidela. "Čo hentam?" Opýtam sa a ukážem na jendo miesto v zadu pri okne.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Apr 08, 2018 12:28 pm

Město --> Kavárna

Na Cory slova jsem párkrát pokývla -opět- hlavou. "Jo, tak to jo." Podotkla jsem jen a zamyslela jsem se, jestli bychom s Corou nevypadaly trochu jako pedofilové, ale to snad ne. "Jakto? To mně se ještě nestalo." Přiznala jsem ještě před tím, než jsme vešly do té kavárny.
Vevnitř mi Cora ukázala místo, na které by ráda, tak jsem jen pokývla hlavou a vydala jsem se tam, očekávajíc, že jde i Cora, načež jsem se posadila a koukla na Coru. "Je to tu hezké, co?" Nadhodila jsem a ještě jednou se porozhlédla okolo. I to místo Cora vybrala dobře, nerada jsem seděla někde uprostřed všem na očích. Raději někde při okraji, nejlépe někde v rohu, jako teď.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Apr 08, 2018 2:40 pm

Kaviareň

Prikývnem a trochu sa pousmejem. Potom sa pozriem na ňu. "Neviem proste mám taký pocit. Tak to buď rada že ťa to ešte nenapadlo." Poviem a potom som sa posadila na miesto a poobzerala som s aokolo seba. Elissa sa ma opýtala či to tu je pekné a ja som na to prikývla. "Ano je to pekné. Také útulne a príjemné. Dobre miesto si vybrala." Poviem a pousmejem sa. A bola som rada že miesto ktoré som vybrala sa jej páčilo a nenamietala. Aspoň sme sa mohli dívať von oknom ale aj po kaviarni takže to bolo podľa mňa skvelé miesto. Potom som čakala kedy k nám príde čašník aby sme si mohli niečo objednať.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Tue Apr 10, 2018 3:06 pm

Kavárna

Na její další slova jsem už jen pokývla a dál jsem to nekomentovala, jen jsem se lehce usmívala.
V kavárně jsem se na ní dívala, než jsme si došly sednout. "Já vybrala dobrou kavárnočajovnu, ty dobré místo uvnitř." Udělala jsem nakonec kompromis, jenže hnad na to přiběhl číšník. Všimla jsem si, že za barem u kávovarů apod. byla nějaká žena, to znamenalo, že šichtu měli zrovna oni dva společně. Vypadali mladě a sympaticky.
"Co si dáte, slečny?" Optal se nás. "Já si dám černý čaj," neváhala jsem a koukla na Coru, která byla s objednáváním na řadě.
Když si Cora poté objednala a číšník odkráčel, aby splnil náš požadavek, koukla jsem se na Coru a jednou rukou jsem si podepřela bradu. "Nějaký zajímavý námět k rozhovoru?" Optala jsem se jí poté a furt si podepírala bradu.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Apr 10, 2018 3:16 pm

Kaviareň

Pousmejem sa trochu a prikývnem. "To je pravda. Takže obe sme vybrali dobre miesta." Poviem a pousmejem sa. Potom keď prišiel čašník tak som sa pozrela na neho a chvíľu som sa zamyslela nad tým čo by som si dala. Elissa si dala čaj a tak som si ho dala aj ja. "Dám si ovocný čaj." Poviem a keď čašník odíde tak sa pozriem na ňu a opýtala sa ma či mám nejakú tému. Myknem plecami pretože ma nič nenapadalo. "Nič ma nenapadá. A čo teba? Napadá ťa niečo o čom by sme sa mohli rozprávať?" Opýtam sa a chvíľu som ju len tak sledovala. Po pár minútach potom prišiel čašník aj s našimi čajmi. Pozriem sa na neho a pousmejem sa. "Ďakujem vám." Poďakujem mu a potom sa znova pozriem na Elissu. "Máš nejakého priateľa?" Opýtam sa jej a trochu som sa pousmiala a potom som sa napila čaju.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Tue Apr 10, 2018 4:05 pm

Kavárna

Na její slova jsem opět nereagovala verbálně, jen jsem se trochu zasmála a pokývla. Poté si i Cora objednala čaj, jen ovocný. Já celkově čaj ráda měla, zatímco kávu zatím moc ne, té jsem na chuť ještě nepřišla.
Každopádně, na moji otázku řekla, že jí nic nenapadá. "Já mám témat... Jen nevím, které z nich bych měla vybrat, jestli to nebude moc vtipné, nevtipné, trapné, přehnáne, blbé, nevhodné, nevím." Odpověděla jsem s pokrčením ramen a stejně jako ona na mě, jsem se na ní koukala, ale to už nám číšník přihrál dva čaje. Ruce jsem stáhla zpět do klína, když jsem jej spatřila. "Taky děkuju." Pousmála jsem se, on na nás dvě taky a když odešel, Cora najednou odpověděla. Musela jsem se usmát. Nad tím, že bych si někoho našla jsem ještě nepřemýšlela, nevím, asi jsem si zvykla na svůj, lehce osamocený život. "Nemám a ty?" Odpověděla jsem a optala se na oplátku, přičemž jsem si trochu čaj promíchala a tiše jsem si povzdechla. "Jak vlastně pracuješ?" Zvedla jsem pohled od čaje na Coru a pousmála jsem se.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Apr 10, 2018 6:18 pm

Kaviareň

Potešilo ma že ona má témy a tak sa máme o čom baviť. "To je mi jedno. Nechám to na tebe ktoré vyberieš ako prvé." Pousmeje sa a potom aj ona poďakovala a čašník odišiel. Pozrela som sa na ňu a čakala som čo povie. Povedala že nemá. "Tak to si môžeme podať ruky ani ja nemám. Ale rada by som niekoho mala ale ešte sa nenašiel ten pravý." Povzdychnem si ale potom sa ma opýtala ako vlastne pracujem. "Som veterinárka ale moc mi to nejde a tak rozmýšľam že zatvorím ordináciu a nájdem si niečo iné." Povzdychnem si. Aj keď nerada by som to rušila lebo ma to baví ale čo narobím keď mi tam nikto nechodí? A neviem ako privolať ľudí. Jediná láska ktorú mám je veterina ale aj tej sa asi musím zbaviť. "A ty pracuješ?" Opýtam sa jej.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:29 pm