Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Cora Queen a Elissa Wayl

Share
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jun 04, 2017 4:56 pm

First topic message reminder :

Miesto: Les
avatar
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 11. 16

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Elissa Wayl za Mon Jun 12, 2017 11:05 pm

Les

Cora se mnou souhlasila. "Vždycky mám skvělé nápady." Trochu sem jí popíchla. Přišlo mi, že už se tak trochu více rozpovídala. Já věděla, že to půjde. Ha! "To teda jsme, zvláštní, co?" Na chvíli jsem se nad tím ještě zamyslela. prostě jsem dementní a hotovo, hh.
Posléze se Cora zeptala, jaké bylo to, když mě pohryzal ten kluk. "No, asi ti to řeknu úplně celé,
ať se neptáš takhle jednotlivě, jestli ti to nevadí,"
na chvíli jsem se odmlčela, než jsem se rozhodla pokračovat. "Víš, předtím než mě pokousal jsem vedla normální život. Chodila jsem do školy, prostě... nevím, asi to tady nemusím popisovat. Normální život teenagera. Avšak pokračujme tou školou. Ze školy mě většinou vozila mamka, když jsem nešla někam ven. Shodovaly jsme se totiž časově. Ona zrovna končila v práci a já ve škole, prostě fajn. Jednoho dne ale nemohla, nikdo v ten den čas neměl, aby šel ven hned po škole, tak jsem musela jít domů pěšky, což by mi ani tak nevadilo. Ale k nám domů vedlo více cest, asi tak dvě, tři. A jedna vedla takovými uličkami... prostě temné uličky, většinou poseté různýma feťákama. A já se jako nejodvážnější člověk na planetě Zemi touhle uličkou vydala. A aby toho nebylo málo, potkala jsem se tam s jedním klukem. Nevím, mohlo mu být v tu dobu tak 18? Nevěděla jsem ale, že je to feťák.
Působil strašně mile, byl hodný a hezký. Strašně jsem si s ním rozuměla. On mě ale pozval na nějakou akci. Že tam prý budou ještě nějací jeho kamarádi, taková partička a bude to v pohodě.
A já, jako náctiletá, která jsem do něho byla poblázněná, jsem pozvánku samozřejmě přijala. Jak jinak!"
Opět jsem se odmlčela a pozorovala Coru. "Za dva dny jsem tam tedy přišla. Hezky oblečená, jak mi ten klučina řekl. Potkali jsme se na stejném místě jako minule, on mě zavedl někam hlouběji, kde už nás čekal zbytek jeho party. A samozřejmě samí hezcí kluci. Už si v podstatě moc nepamatuju, jak se jim to povedli, ale," následovala další odmlka a lehké zadrhnutí mého hlasu. "Zfetovali mě a opili. Ale to ještě nebylo zdaleka všechno." Trochu jsem si povzdechla. "Vyspala jsem se s ním a on mě při tom pokousal. Vím, že je to divné, ale pamatuju si na své pocity a pamatuju si, že jsem se při tom všem cítila dobře. Já... já nevím. Udělala jsem strašnou chybu." Měla jsem pocit, že se mi trochu tlačí slzy do očí. "A abych t nějak zakončila - byla to smečka vlkodlaků. Přemlouvali mě tedy ať zůstanu, ale já od nich raději utekla, nechtěla jsem tam už být ani minutu. Když jsem si to ráno uvědomila, bylo mi z toho tak blbě. Z veškerého fetu, alkoholu a z toho sexu." Dokončila jsem svůj příběh a podívala jsem se jinam a párkrát zamrkala, abych zahnala slzy. Až po chvilce jsem si dovolila se na Coru podívat, ale nikoliv do očí. Tak moc jsem se za celou svou minulost styděla, ale na jednu stranu byla úleva to zase někomu říct. Ale jak zareaguje? Nebude mě pak odsuzovat?
Jenže za celou dobu toho mého vyprávění jsme už došly k tomu jezeru. Musela jsem se nad tím usmát. "Ano, souhlasím." Uculila jsem se a pomalu začala jezero obcházet.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jun 12, 2017 11:17 pm

Pousmejem sa a prikývnem. To si všímam." Poviem a potom mi začala rozprávať svoj príbeh o tom ako sa stala vlkodlakom. Ja som ju pozorne počúvala a bola som v šoku. Na jednej strane som nechápala prečo bola tak naivná a hlúpa a verila cudziemu človeku ktorého ani nepoznala. Ale na to som jej nepovedala nič iba som si pomyslela svoje a mlčala som a počúvala som ju. A keď skončila tak len pokrútim hlavou. "Bože to je hrozné. A je mi to ľúto." Poviem ale skutočnú pravdu čo som si naozaj myslela som si nechala pre seba. Boh vie ako by som reagovala na jej mieste a preto som si to nechala pre seba. Možno ak by som jej to povedala tak by ju to ranilo a navyše keď som videla že je jej do plaču tak som sa rozhodla jej to nehovoriť. "No tak neplač." Poviem a natiahnem k nej ruku a pohladím ju. Potom keď zahnala slzy tak sa pousmejem a pokračovali sme ďalej až sme prišli k jazeru a ona so mnou súhlasila. Ja som len prikývla a pousmiala som sa. "Málo ľudí so mnou súhlasí."
avatar
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 11. 16

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Elissa Wayl za Mon Jun 12, 2017 11:27 pm

Les

"Tak to jsem moc ráda." Trochu jsem na ni s úsměvem mrkla. Zřejmě mi mé velké ego dopřávala. Nom... velké. Zase se Elissko klidni, jak kdy. Ale to ty víš sama. Pomyslela jsem si otráveně a sama nad sebou protočila očima. Ale byla to pravda. Teď jsem si na to sice hrála, ale jak by přišlo na něco vážnějšího a ne jen nějaké popichování mezi mými, tak se moc ráda urychleně podřídím.
Teď ale už přišlo na ten můj příběh, který Cora, zdá se, pozorně poslouchala. To jo teda, mohla bych ho vyprávět po celém světě a lidé by mi za to dávali nějaké peníze. Chm... to sotva.
Na celý můj příběh ale řekla jen, že je to hrozné a že je jí to líto. Později, když viděla, že je mi ještě k breku, řekla, ať nepláču a pohladila mě. "No jo, stalo se stalo. Ale z chyb se učíme, tak to mám alespoň ponaučení pro příště, kdyby náhodou." Semkla jsem rty do jedné úzké linky a dívala se na na cestu před námi. Samozřejmě, že jsem doufala, že už se nikdy nic takového nestane.
Ona ale potom řekla, že s ní málo lidí souhlasí. "Ale jak v čem, řekla bych, ne?" Podívala jsem se na ni a chvíli ji ještě pozorovala, než jsem se zamyslela a můj pohled se opět přemístil na zem. Přemýšlela jsem teď o tom, jak konkrétně to myslela, ale myslím, že k tomu se dostaneme ještě později.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jun 12, 2017 11:35 pm

"To aj ja." Pousmejem sa a potom bolo dosť dlho ticho. Nevedela som ako mám reagovať. Mám jej nejako pomôcť alebo mám ju donútiť aby hovorila alebo čo mám robiť? Nevedela som čo mám robiť a tak som ju len sledovala a čakala som čo bude. Až po nejakej dobe konečne odpovedala. A povedala múdru reč. "Tak v tomto máš pravdu. Stalo sa stalo a poučila si sa s toho a už vieš že to nemáš robiť." Pousmejem sa a bola som rada že sa s toho poučila. A potom som pokrútila hlavou. "So mnou nikto nesúhlasil pretože so mnou sa nikto nerozprával." Povzdychnem si a zastavím sa a zadívam sa na jazero ktoré bolo pred nami.
avatar
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 11. 16

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Elissa Wayl za Tue Jun 13, 2017 10:04 pm

Les

Cora mi řekla, že je taky ráda. Na to už jsem se jen přívětivě usmála a pokračovala v cestě.
"Tak tak. Všechno zlé je k něčemu dobré. Alespoň tak nějak se to říká, ne?" Povzbudivě jsem se na ni podívala. I když nevím, jestli jsem se nechtěla povzbudit spíš já sama, ale to už bylo jedno. Trochu jsem si pomohla a to bylo hlavní. "Proč s tebou nikdo nemluvil?" Vyptávala jsem se zvědavě. Trochu jsem to nechápala, ale doufala jsem, že brzy díky Coře pochopím, jestli mi podá vysvětlení.
"No, budeme pokračovat dál, dokud je ještě vidět?" Optala jsem se a promnula si kořen nosu. Samozřejmě, že jsem věděla, že za chvíli bude tak maximálně poledne, ale i tak... den někdy uteče tak rychle, že máte pocit, že jste stihli jen vstát, se párkrát nadechnout a zase jdeme spát. Ale to asi znáte.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jun 13, 2017 11:21 pm

Prikývnem. "Ano presne takto sa to hovorí." Poviem a sledovala som ju. Keď sa ma opýta prečo so mnou nikto nehovorí tak myknem plecami. "Po pravde ani neviem. Možno to je tým aká som alebo ja neviem. Alebo je to tým že som ufňukaná." Poviem smutne a vzdychnem si. Potom skloním hlavu a zatvorím na chvíľu oči aby som zahnala slzy ktoré sa mi tlačili do očí. A keď sa opýtala či budeme pokračovať ďalej pokiaľ je vidno tak otvorím oči a zodvihnem hlavu a pozriem sa na ňu. "Môžeme." Poviem a potom sa poobzerám okolo seba a počkám na ňu ktorým smerom sa vyberie. Nechcela som ísť bez nej. Ešte by som sa stratila a čo potom?
avatar
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 11. 16

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Elissa Wayl za Thu Jun 15, 2017 7:33 pm

Les

Hrdě jsem pokývla, když mi Cora řekla, že se to tak říká. Jsem prostě dokonalá - ten byl dobrej, až se za břicho popadám. "Ufňukaná? Nepřijdeš mi taková." Zamyšleně jsem se na ni zadívala, načež sklonila hlavu a zavřela oči. Trochu jsem se uchechtla. Ne, že bych se jí chtěla posmívat, ale uchechtla jsem se spíše nad naší situací. Stejně jako ona mě jsem ji tedy pohladila. "Neboj se, tady se to určitě brzy změní." Pousmála jsem se na ni povzbudivě, když se na mě podívala.
Posléze mi odsouhlasila, že můžeme jít dál. "Fajn, tak to projdeme takovou lesní cestičkou a dostaneme se někam na začátek města. Můžu tě ještě provést po městě." Poznamenala jsem a ani jsem nějak neváhala, vyšla jsem směrem, kterým vedla cesta, kterou jsem chtěla jít.
Zanedlouho jsme se však na onu lesní cestu dostaly, ale byla užší, proto jsme se musely smrsknout  a jít za sebou. "Nom, raději půjdu první, nevím, jak by to dopadlo, kdybych tě navigovala." Zazubila jsem se. S předpokladem, že Cora bude souhlasit jsem se po cestičce vydala, doufajíc, že mě bude následovat. "A co jezero? Bude to tvoje často navštěvované místo nebo na tebe takový dojem neudělalo?" Optala jsem se následně a snažila se tak rozvést dále naší konverzaci. Prostě nesmí stát, nesmí být ticho.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jun 15, 2017 8:40 pm

Povie že jej taká neprídem a ja sa pousmejem. "Tak to si ma nezažila v tých zlých situáciach ktoré som zažila." Povzdychnem si a keď ma pohladila tak som otvorila oči a pozrela som sa na ňu. Povedala že tu sa to isto zmení. "To dúfam pretože už nechcem zažívať zlé veci. Konečne chcem byť šťastná." Poviem a trochu sa pousmejem a pokračovali sme ďalej. Potom mi povedala kam pôjdeme a že ma prevedie cez mesto. "Keďže to tu nepoznám tak som v tvojich rukách. Kam ideš ty idem aj ja." Pousmejem sa nad tým a išla som vedľa nej a pozorne som sa dívala na cestu aby som si ju zapamätala. Lenže potom sme sa dostali na úzku cestu a tak sme šli za sebou ako húsky ale stále som sa jej držala ako kliešť. "V tom nemám problém. Len pekne choď prvá. Mne to nevadí." A bola som rada že išla prvá. Pretože ak by som šla ja prvá tak by sme sa isto stratili. Po ceste sa ma opýtala na jazero. "Môžem povedať že k jazeru budem chodiť dosť často. Moc sa mi tam páčilo." Poviem a pousmiala som sa. Ano to miesto sa mi páčilo a vedela som si tam predstaviť deň.
avatar
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 11. 16

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Elissa Wayl za Wed Jun 21, 2017 11:09 pm

Les

Chvíli jsem přemýšlela, než promluvila Cora. "Hm, tak to najednou stranu chci, na druhou ne. Chci, protože to zažít chci a nechci, protože nechci, abys měla nějaké zlé situace." Konstatovala jsem a sledovala jí. "Tady budeš, ale zůstaň." Trochu jsem se zazubila. Byla bych totiž ráda, kdyby tu zůstala. Měla jsem někoho dalšího, komu jsem se mohla svěřit, věřit a přinejhorším bychom si navzájem i pomohly. Pak jsem tu ještě měla tu Sarah, ale jinak nic moc, když nepočítám Tallu, s kterou jsem se zatím moc neznala.
Později, s mým návrhem souhlasila. Ono jí asi nezbývalo nic moc jiného - neznala to tu. "Tak dobře, máš se na co těšit." Zasmála jsem se.
Když jsme se dostaly na tu úzkou cestičku, Cora se mnou opět souhlasila a vydaly jsme se po ní, v čele se mnou. "Tak to mě těší." Pokývla jsem hlavou a šla pořád dál.
Zanedlouho už jsme byly v městě. Přesněji na kraji, ale to se během chvíle změní. Měla jsem v plánu vzít Coru třeba přes park, náměstí až skoro někam nakonec nebo jí třeba ukázat i opuštěné budovy.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jun 21, 2017 11:21 pm

Ostanem trochu prekvapená keď povie že na jednej strane chce a na druhej nie. "Môžeš mi povedať dôvod prečo ich chceš?" Opýtam sa prekvapene. A keď povedala že tu budem a mám zostať tak si povzdychnem  a myknem plecami. "Ale keď ja nemám prečo tu zostávať." Poviem trochu smutne. Ak by som odišla všimol by si vôbec niekto že tu nie som? Myslím si že nie. Ani Elissa by si toho nevšimla ak by som tu nebola. Ale to som potom nechala tak a venovala som sa jej. "Tak to som zvedavá." Poviem a pousmejem sa a išla som za ňou a dívala som sa po okolí. "Ešte aby ťa to netešilo keďže nemám na výber." Pousmejem sa trochu a pokračovali sme ďalej v ceste až sme sa ocitli na kraji mesta. Postavím sa vedľa nej a poobzerám sa okolo seba. "Kam teraz pôjdeme?" Opýtam sa jej a pozriem sa na Elissu.
avatar
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 11. 16

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sat Mar 03, 2018 11:12 am

Les

"Proč? Jednoduše bych si to chtěla zkusit zažít, přece jenom někdy může být zážitek vidět někoho úplně jinak, než ho doposud znám. Samozřejmě ne že bych ti to přála, ale víš jak to myslím." Pověděla jsem. Po chvilce co jsem domluvila mi Cora ale řekla, že ona nemá důvod tu zůstávat. "Tak se připrav, že já ti právě teď ukážu rovnou dva důvody, kvůli kterým budeš přímo žadonit, abys tu zůstala." Trochu jsem se zasmála. "Prvním důvodem budu já, což je samozřejmě jasné... nicméně druhým důvodem bude tenhle les a to město. Je to tu fakt fajn, ukážu ti to tu a to teprve uvidíš, jaké to tady doopravdy je." Upřímně, co vám budu povídat, já sama jsem taky už jednou uvažovala, zda by nebylo lepší odjet. Ale nevím proč, zkrátka hlavně co se týče tohoto lesa, tak hlavně ten mě tím svým kouzlem přitahuje, abych tu zůstala. Je moc hezký a je mi v něm dobře, ale samozřejmě, že i město je prostě fajn. Ale les je les, hehe.
Posléze se mě zeptala, kam půjdeme teď. Toť otázka, ale já mám odpověď. Wau, to chce potlesk. Elisso, proboha. No jo, to je jedno. "Teď se vydáme takovou procházkou po městě a poté bych to zakotvila někde v nějakém baru nebo popřípadě kavárně." Oznámila jsem jí svůj plán, když jsme byly už na začátku města a na nic víc jsem nečekala a už jsem vyšla vstříc k takové menší čtvrti, kde byla opuštěná i jedna továrna a domy. Věděla jsem, že taková čtvrť existuje, jelikož jsem tam jeden čas i bývala, ale jen tak maximálně týden, než jsem si fakt řekla, že je mi líp v lese. No jo.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Mar 03, 2018 1:41 pm

Les

"Jasné chápem ako to myslíš." Pousmejem sa a potom sa pozriem na ňu a som zvedavá aké dva dôvody mi povie aby som tu ostala. "Tak hovor som zvedavá." Poviem a potom ju pozorne počúvam. "Ty? To myslíš ako vážne? Les a mesto? Dobre les ešte nepoznám ale mesto ako tak poznám. Dobre teda sama som zvedavá čo mi ukážeš." Pousmejem sa a vážne som bola zvedavá na to čo mi ukáže aby som tu ostala. Ale aj tak ma najviac prekvapilo to keď povedala že jeden dôvod bude ona. Keď som sa jej opýtala kam pôjdeme tak som ani nemusela dlho čakať na odpoveď a po chvíľke mi odpovedala. Takže najskôr prechádzka po meste a potom bar alebo kaviereň? To znie zaujímavo."Dobre teda už sa moc teším na prechádzku po meste ale najviac sa teším na ten bar alebo kaviareň." Poviem a pousmejem sa a potom sa vydám rovno s ňou do mesta. Išli sme do nejakej časti ktorá bola opustená. Prekvapene som sa dívala okolo a okrem domov a továrne tu vážne nič iné nebolo. A tak som sa radšej nechala viesť s ňou. Ona to tu poznala lepšie ako ja.
avatar
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 11. 16

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sat Mar 03, 2018 2:28 pm

Les

Spokojeně jsem pokývla hlavou, když jsem věděla, že mě pochopila. Na její reakci, co se těch důvodů týče, jsem se musela lehce zasmát. "Ano, já a myslím to úplně vážně.
Já jsem přeci takový hezký, malý důvod už sama od sebe, ne?"
Zazubila jsem se na ní. No jo, takhle jsem měla vysoké sebevědomí. Ale tak aspoň někdy, ne? "A k tomu druhému důvodu... mně vždycky přišlo, že les i město mají oba takové svoje kouzlo, které když najdeš, tak tě vtáhne a už nepustí. Ber to trochu s nadsázkou. Ale to kouzlo prostě fakt mají." Pověděla jsem.
Po mém návrhu řekla, že se těší, až si pak sedneme někam na nějakou skleničku. To znamenalo, že abych ji tady udržela, musím ji vzít do nějakého hodně dobrého podniku. Ale to už jsme byly v té čtvrti, kde byly ty opuštěné budovy. "Tady ti to doporučím, kdybys náhodou neměla kde přespat, tak tady ti to zázemí poskytne. Nikdo už zde nebydlí, maximálně budeš mít štěstí na nějaké jiné nadpřirozené tvory, ale na ty já nikdy štěstí neměla, ale vím, že chodí přespávat i sem." Podotkla jsem, když už jsme čtvrť celou prošly. Momentálně jsem to chtěla projít přes náměstí do parku. ,"Teď půjdeme tedy kousek městem, pak přes náměstí a do parku, tam je taky moc hezky, jak na tom náměstí, tak i v parku." Řekla jsem, abych ji osvětlila, kudy právě jdeme.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Mar 03, 2018 2:44 pm

Mesto

Len prekvapene nad tým pokrútim hlavou. "Tak to si ma prekvapila. Pretože so mnou nechce nikto byť." Nad tým čo povedala som sa zasmiala. "No malý zrovna nie si ale niečo na tom bude pravdy." Pousmejem sa a potom som ju počúvala čo hovorí. "Tak to máš pravdu. V tomto s tebou súhlasím. Tak to kúzlo chcem vidieť." Zasmejem sa a potom sme boli v tej časti a stále som sa dívala okolo seba. "Tak to je dobré miesto ak budem chcieť vypadnúť a byť sama. To mi nevadí. Ja stretávam samé bytosti. Pomaly si začínam myslieť že v tomto meste nežijú ľudia ale iba bytosti. Počkaj ty si ešte nikoho nestretla?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu trochu prekvapene. A ani som si neuvedomila že sme časť celú prešli ale pokračovala som ďalej s ňou. "Dobre len ma veď aby som sa nestratila. Jaj námestie a park poznám. Tam sa nestratím. To sú tiež pekné miesta." Pousmejem sa a pokračovali sme smerom k námestiu a parku. Jediné miesta ktoré som ako tak poznala.
avatar
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 11. 16

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sat Mar 03, 2018 3:01 pm

Město

Po tom co řekla, to co řekla, jsem jen nesouhlasně zavrtěla hlavou. "Ale prdlajs, to bude spíš jen blok ve tvé hlavě, nemyslím si, že to bude tak, jak říkáš, jsi úplně v pohodě a jsi hodná, nemáš důvod si tohle myslet, neboj." Odvětila jsem nesouhlasně a sledovala ji, než opět promluvila. "Jo, to je vlastně pravda, já jsem ten největší a nejpodstatnější důvod na celém světě." Uculila jsem se nevině a opět jsem se usmála. "To kouzlo bohužel neuvidíš jako nějakou hmotnou věc, musíš jej cítit, hlavně cítit." Mrkla jsem na ni a semkla jsem rty do jedné úzké linky. Samozřejmě do té doby, než Cora zareagovala na opuštěné budovy. "Ano, je to tu celkem fajn. A samozřejmě, střetla jsem už upíra, vlkodlaky a ještě jednoho dlaka, ale myslela jsem to se souvislostí s tímto místem, ne celkově. Nicméně ani celkově jsem jich nepotkala moc, ale alespoň něco. Bůh ví, jestli jsem jich naštěstí nepotkala víc nebo naneštěstí." Řekla jsem, abych Coře objasnila, jak to je.
Nakonec mi ještě Cora pověděla, že náměstí a park už zná. "No, tak si to projdeme ještě jednou a pak půjdeme nějakými uličkami, kde si ještě 100% nebyla." To už jsme ale pomalu a jistě byly na náměstí. Šly jsme lehounce svižnějším tempem, takže pro to jsme všude byly docela rychle, ale ani mi to nevadilo.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Mar 03, 2018 3:17 pm

Mesto

Pousmejem sa nad tým čo povedala. "Ďakujem to je pekné od teba. Ja sa nebojím. Dobre teda tak mi potom vysvetli prečo so mnou nikto neni a všetci odchádzajú odo mňa?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu a potom sa zasmejem. "Zase si toľko nenamýšľaj lebo budeš pyšná a čo potom s tebou spravím?" Opýtam sa je a zvedavo si ju poobzerám od hlavy až k pate. "To je škoda že ho neuvidím. Bolo by to veľmi zaujímavé. Cítiť hovoríš? Tak to by potom nemal byť problém." Poviem a pousmejem sa. Potom som ju počúvala ako hovorí o tom koho stretla a tak celkovo. "Zatiaľ s tebou súhlasím je to tu v pohode. Jaj tak tak to si toho postretávala celkom dosť. Jaj tak niekedy mi to pomaly myslí." Zasmejem sa nad tým. "Podľa mňa nanešťastie." Pousmejem sa a potom sme pokračovali ďalej. A celkom ma zaujalo keď povedala že pôjdeme do nejakých uličiek ktoré 100% nepoznám a nebola som tam. "To je super. Už sa na to teším." Poviem natešene a potom keď sme boli na námestí tak som sa pousmiala že som bola na mieste ktoré poznám. Ale nezastavovali sme a šli sme ďalej. A bola som zvedavá na tie uličky.
avatar
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 11. 16

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Mar 04, 2018 3:56 pm

Město

Nad tím, co Cora řekla jsem pár sekund přemýšlela. "Myslíš to jako že od tebe odcházejí kamarádi nebo tvoji kluci jako co se týče vztahů?" Optala jsem se ještě, protože její otázka šla vyložit oběma způsoby a já si nebyla zcela jistá, který má na mysli Cora. "Neboj, moje ego i sebevědomí jsou takhle vysocí vždy jen chvíli, brzy a lehce zase spadnou." Řekla jsem a lehce jsem se zasmála, akorát vlastně bylo celkem smutné, že jsem normálně moc velké sebevědomí neměla, ale furt jsem tak nějak doufala, že si nějaké vybuduju, ale poslední dobou o tom už začínám hodně pochybovat. Na její další slova o tom lesním a městském kouzlem jsem uz jen párkrát pokývla hlavou a víc už na to nereagovala. "No, to si právě nejsem tak jistá, vždycky mi přišlo, že jsem právě moc nadpřirozených ještě nepotkala." Pokrčila jsem rameny. Rozhodně bych jich chtěla potkat víc, samozřejmě nějakých hodných, že.
Každopádně, z náměstí jsme se už rovnou vydaly ještě do parku. Nechtěla jsem jít přímo do parku, ale udělala jsem trasu minimálně okolo něj, jelikož právě tam se nacházely ty méně známé uličky. V podstatě na nich nebylo nic zajímavého, maximálně to, že byly tak neznámé, až to bylo zajímavé, haha, vtipné.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Mar 04, 2018 4:13 pm

Mesto

"Myslím to všeobecne. Kamaráti odchádzajú. Nikto so mnou nevydrží so mnou dlhšie ako týždeň." Poviem a povzdychnem si nad tým. Nad tým čo povedala sa zasmejem. "Ja sa nebojím. Takže to máš skoro ako na hojdačke čo? Raz si hore a raz dole." Pousmejem sa a potom sa pozriem trochu prekvapene na ňu. "Ty si si neni istá? Tak to je mi ale novinka. A to som si myslela že ty si vždy istá.  Jaj tak. Ale isto si ich stretla vyše ako ja. Ja to dokážem spočítať na jednej ruke." Poviem a vedela som o 3 nadprirodzených bytostiach ktoré som stretla. Možno ich bolo vyše to neviem ale o 3 viem na 100%. Potom sme pokračovali ďalej a keď sme prešli námestie tak sme nešli priamo do parku ale Elissa spravila trasu okolo neho. Čo ma celkom prekvapilo. "Dávame si prechádzku okolo?" Opýtam sa a pousmejem sa. Jasné že mi to nevadilo aspoň sa viac prejdeme a užijeme si prechádzku. Aj keď musím povedať že som sa tešila na to keď si pôjdeme niekam sadnúť. Ona ma začala ignorovať a tak som sa otočila a šla som preč. Vedela som že to takto dopadne. Bude lepšie keď odídem z mesta a bude pokoj. A tak som išla preč.
avatar
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 19. 11. 16

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Elissa Wayl za Tue Apr 03, 2018 11:57 pm

Město

Nad jejími slovy jsem si smutně povzdechla. "Já tu sice moc lidí neznám, ale nejsou tady takoví lidé, samozřejmě, že se tu najdou, ale když natrefíš na správnou partu, jde to samo." Řekla jsem jí společně s povzbudivým úsměvem. Nad jejími dalšími slovy jsem se zase pro změnu pobaveně pousmála. "Přesně tak, jako na houpačce. Ty jo, to mě napadá, mohly bychom společně jít na hřiště na houpačky, no ne?" Zazubila jsem se na ní a sledovala ji. "Já taky, hele, to si můžeme podat ruku," podotkla jsem, tentokrát s uchechtnutím.
Nakonec jsme to obešly okolo parku, čemuž se Cora podivila. "Když už jsi v parku byla, můžeme jít do ulic města rovnou, nemusíme přeci být v parku polovinu svého života, i když co si budeme, v parku je hezký." Podotkla jsem a lehce přidala do kroku. Byla jsem ráda, že někomu můžu dělat vůdce a vodit ho městem. A navíc, Cora byla fajn.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Apr 04, 2018 1:44 pm

Mesto

Počúvala som ju a prikývnem. "Ja viem ale ja mam smolu na toto. Ja vždy stretávam len tých zlých. Asi som nejako prekliatá alebo ja neviem." Vzdychnem si a potom sa prekvapene pozriem na ňu. "A nie sme na to už staré?" Opýtam sa jej keď navrhne že by sme mohli ísť na ihrisko. "To vážne?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu a trochu sa pousmejem. Nad tým že by sme išli do mesta tak len myknem plecami. "Ako mne je to jedno. Ako chceš ty." Poviem a nechám to na nej nech sa ona rozhodne či budeme v parku alebo pôjdeme do mesta. Mne to bolo jedno kam pôjdeme.

Sponsored content

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:33 pm