Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Cora Queen a Elissa Wayl

Share
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 191

Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jun 04, 2017 4:56 pm

First topic message reminder :

Miesto: Les
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 53

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Elissa Wayl za Mon Jun 12, 2017 11:05 pm

Les

Cora se mnou souhlasila. "Vždycky mám skvělé nápady." Trochu sem jí popíchla. Přišlo mi, že už se tak trochu více rozpovídala. Já věděla, že to půjde. Ha! "To teda jsme, zvláštní, co?" Na chvíli jsem se nad tím ještě zamyslela. prostě jsem dementní a hotovo, hh.
Posléze se Cora zeptala, jaké bylo to, když mě pohryzal ten kluk. "No, asi ti to řeknu úplně celé,
ať se neptáš takhle jednotlivě, jestli ti to nevadí,"
na chvíli jsem se odmlčela, než jsem se rozhodla pokračovat. "Víš, předtím než mě pokousal jsem vedla normální život. Chodila jsem do školy, prostě... nevím, asi to tady nemusím popisovat. Normální život teenagera. Avšak pokračujme tou školou. Ze školy mě většinou vozila mamka, když jsem nešla někam ven. Shodovaly jsme se totiž časově. Ona zrovna končila v práci a já ve škole, prostě fajn. Jednoho dne ale nemohla, nikdo v ten den čas neměl, aby šel ven hned po škole, tak jsem musela jít domů pěšky, což by mi ani tak nevadilo. Ale k nám domů vedlo více cest, asi tak dvě, tři. A jedna vedla takovými uličkami... prostě temné uličky, většinou poseté různýma feťákama. A já se jako nejodvážnější člověk na planetě Zemi touhle uličkou vydala. A aby toho nebylo málo, potkala jsem se tam s jedním klukem. Nevím, mohlo mu být v tu dobu tak 18? Nevěděla jsem ale, že je to feťák.
Působil strašně mile, byl hodný a hezký. Strašně jsem si s ním rozuměla. On mě ale pozval na nějakou akci. Že tam prý budou ještě nějací jeho kamarádi, taková partička a bude to v pohodě.
A já, jako náctiletá, která jsem do něho byla poblázněná, jsem pozvánku samozřejmě přijala. Jak jinak!"
Opět jsem se odmlčela a pozorovala Coru. "Za dva dny jsem tam tedy přišla. Hezky oblečená, jak mi ten klučina řekl. Potkali jsme se na stejném místě jako minule, on mě zavedl někam hlouběji, kde už nás čekal zbytek jeho party. A samozřejmě samí hezcí kluci. Už si v podstatě moc nepamatuju, jak se jim to povedli, ale," následovala další odmlka a lehké zadrhnutí mého hlasu. "Zfetovali mě a opili. Ale to ještě nebylo zdaleka všechno." Trochu jsem si povzdechla. "Vyspala jsem se s ním a on mě při tom pokousal. Vím, že je to divné, ale pamatuju si na své pocity a pamatuju si, že jsem se při tom všem cítila dobře. Já... já nevím. Udělala jsem strašnou chybu." Měla jsem pocit, že se mi trochu tlačí slzy do očí. "A abych t nějak zakončila - byla to smečka vlkodlaků. Přemlouvali mě tedy ať zůstanu, ale já od nich raději utekla, nechtěla jsem tam už být ani minutu. Když jsem si to ráno uvědomila, bylo mi z toho tak blbě. Z veškerého fetu, alkoholu a z toho sexu." Dokončila jsem svůj příběh a podívala jsem se jinam a párkrát zamrkala, abych zahnala slzy. Až po chvilce jsem si dovolila se na Coru podívat, ale nikoliv do očí. Tak moc jsem se za celou svou minulost styděla, ale na jednu stranu byla úleva to zase někomu říct. Ale jak zareaguje? Nebude mě pak odsuzovat?
Jenže za celou dobu toho mého vyprávění jsme už došly k tomu jezeru. Musela jsem se nad tím usmát. "Ano, souhlasím." Uculila jsem se a pomalu začala jezero obcházet.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jun 12, 2017 11:17 pm

Pousmejem sa a prikývnem. To si všímam." Poviem a potom mi začala rozprávať svoj príbeh o tom ako sa stala vlkodlakom. Ja som ju pozorne počúvala a bola som v šoku. Na jednej strane som nechápala prečo bola tak naivná a hlúpa a verila cudziemu človeku ktorého ani nepoznala. Ale na to som jej nepovedala nič iba som si pomyslela svoje a mlčala som a počúvala som ju. A keď skončila tak len pokrútim hlavou. "Bože to je hrozné. A je mi to ľúto." Poviem ale skutočnú pravdu čo som si naozaj myslela som si nechala pre seba. Boh vie ako by som reagovala na jej mieste a preto som si to nechala pre seba. Možno ak by som jej to povedala tak by ju to ranilo a navyše keď som videla že je jej do plaču tak som sa rozhodla jej to nehovoriť. "No tak neplač." Poviem a natiahnem k nej ruku a pohladím ju. Potom keď zahnala slzy tak sa pousmejem a pokračovali sme ďalej až sme prišli k jazeru a ona so mnou súhlasila. Ja som len prikývla a pousmiala som sa. "Málo ľudí so mnou súhlasí."
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Mon Jun 12, 2017 11:27 pm

Les

"Tak to jsem moc ráda." Trochu jsem na ni s úsměvem mrkla. Zřejmě mi mé velké ego dopřávala. Nom... velké. Zase se Elissko klidni, jak kdy. Ale to ty víš sama. Pomyslela jsem si otráveně a sama nad sebou protočila očima. Ale byla to pravda. Teď jsem si na to sice hrála, ale jak by přišlo na něco vážnějšího a ne jen nějaké popichování mezi mými, tak se moc ráda urychleně podřídím.
Teď ale už přišlo na ten můj příběh, který Cora, zdá se, pozorně poslouchala. To jo teda, mohla bych ho vyprávět po celém světě a lidé by mi za to dávali nějaké peníze. Chm... to sotva.
Na celý můj příběh ale řekla jen, že je to hrozné a že je jí to líto. Později, když viděla, že je mi ještě k breku, řekla, ať nepláču a pohladila mě. "No jo, stalo se stalo. Ale z chyb se učíme, tak to mám alespoň ponaučení pro příště, kdyby náhodou." Semkla jsem rty do jedné úzké linky a dívala se na na cestu před námi. Samozřejmě, že jsem doufala, že už se nikdy nic takového nestane.
Ona ale potom řekla, že s ní málo lidí souhlasí. "Ale jak v čem, řekla bych, ne?" Podívala jsem se na ni a chvíli ji ještě pozorovala, než jsem se zamyslela a můj pohled se opět přemístil na zem. Přemýšlela jsem teď o tom, jak konkrétně to myslela, ale myslím, že k tomu se dostaneme ještě později.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jun 12, 2017 11:35 pm

"To aj ja." Pousmejem sa a potom bolo dosť dlho ticho. Nevedela som ako mám reagovať. Mám jej nejako pomôcť alebo mám ju donútiť aby hovorila alebo čo mám robiť? Nevedela som čo mám robiť a tak som ju len sledovala a čakala som čo bude. Až po nejakej dobe konečne odpovedala. A povedala múdru reč. "Tak v tomto máš pravdu. Stalo sa stalo a poučila si sa s toho a už vieš že to nemáš robiť." Pousmejem sa a bola som rada že sa s toho poučila. A potom som pokrútila hlavou. "So mnou nikto nesúhlasil pretože so mnou sa nikto nerozprával." Povzdychnem si a zastavím sa a zadívam sa na jazero ktoré bolo pred nami.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Tue Jun 13, 2017 10:04 pm

Les

Cora mi řekla, že je taky ráda. Na to už jsem se jen přívětivě usmála a pokračovala v cestě.
"Tak tak. Všechno zlé je k něčemu dobré. Alespoň tak nějak se to říká, ne?" Povzbudivě jsem se na ni podívala. I když nevím, jestli jsem se nechtěla povzbudit spíš já sama, ale to už bylo jedno. Trochu jsem si pomohla a to bylo hlavní. "Proč s tebou nikdo nemluvil?" Vyptávala jsem se zvědavě. Trochu jsem to nechápala, ale doufala jsem, že brzy díky Coře pochopím, jestli mi podá vysvětlení.
"No, budeme pokračovat dál, dokud je ještě vidět?" Optala jsem se a promnula si kořen nosu. Samozřejmě, že jsem věděla, že za chvíli bude tak maximálně poledne, ale i tak... den někdy uteče tak rychle, že máte pocit, že jste stihli jen vstát, se párkrát nadechnout a zase jdeme spát. Ale to asi znáte.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jun 13, 2017 11:21 pm

Prikývnem. "Ano presne takto sa to hovorí." Poviem a sledovala som ju. Keď sa ma opýta prečo so mnou nikto nehovorí tak myknem plecami. "Po pravde ani neviem. Možno to je tým aká som alebo ja neviem. Alebo je to tým že som ufňukaná." Poviem smutne a vzdychnem si. Potom skloním hlavu a zatvorím na chvíľu oči aby som zahnala slzy ktoré sa mi tlačili do očí. A keď sa opýtala či budeme pokračovať ďalej pokiaľ je vidno tak otvorím oči a zodvihnem hlavu a pozriem sa na ňu. "Môžeme." Poviem a potom sa poobzerám okolo seba a počkám na ňu ktorým smerom sa vyberie. Nechcela som ísť bez nej. Ešte by som sa stratila a čo potom?
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Thu Jun 15, 2017 7:33 pm

Les

Hrdě jsem pokývla, když mi Cora řekla, že se to tak říká. Jsem prostě dokonalá - ten byl dobrej, až se za břicho popadám. "Ufňukaná? Nepřijdeš mi taková." Zamyšleně jsem se na ni zadívala, načež sklonila hlavu a zavřela oči. Trochu jsem se uchechtla. Ne, že bych se jí chtěla posmívat, ale uchechtla jsem se spíše nad naší situací. Stejně jako ona mě jsem ji tedy pohladila. "Neboj se, tady se to určitě brzy změní." Pousmála jsem se na ni povzbudivě, když se na mě podívala.
Posléze mi odsouhlasila, že můžeme jít dál. "Fajn, tak to projdeme takovou lesní cestičkou a dostaneme se někam na začátek města. Můžu tě ještě provést po městě." Poznamenala jsem a ani jsem nějak neváhala, vyšla jsem směrem, kterým vedla cesta, kterou jsem chtěla jít.
Zanedlouho jsme se však na onu lesní cestu dostaly, ale byla užší, proto jsme se musely smrsknout  a jít za sebou. "Nom, raději půjdu první, nevím, jak by to dopadlo, kdybych tě navigovala." Zazubila jsem se. S předpokladem, že Cora bude souhlasit jsem se po cestičce vydala, doufajíc, že mě bude následovat. "A co jezero? Bude to tvoje často navštěvované místo nebo na tebe takový dojem neudělalo?" Optala jsem se následně a snažila se tak rozvést dále naší konverzaci. Prostě nesmí stát, nesmí být ticho.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jun 15, 2017 8:40 pm

Povie že jej taká neprídem a ja sa pousmejem. "Tak to si ma nezažila v tých zlých situáciach ktoré som zažila." Povzdychnem si a keď ma pohladila tak som otvorila oči a pozrela som sa na ňu. Povedala že tu sa to isto zmení. "To dúfam pretože už nechcem zažívať zlé veci. Konečne chcem byť šťastná." Poviem a trochu sa pousmejem a pokračovali sme ďalej. Potom mi povedala kam pôjdeme a že ma prevedie cez mesto. "Keďže to tu nepoznám tak som v tvojich rukách. Kam ideš ty idem aj ja." Pousmejem sa nad tým a išla som vedľa nej a pozorne som sa dívala na cestu aby som si ju zapamätala. Lenže potom sme sa dostali na úzku cestu a tak sme šli za sebou ako húsky ale stále som sa jej držala ako kliešť. "V tom nemám problém. Len pekne choď prvá. Mne to nevadí." A bola som rada že išla prvá. Pretože ak by som šla ja prvá tak by sme sa isto stratili. Po ceste sa ma opýtala na jazero. "Môžem povedať že k jazeru budem chodiť dosť často. Moc sa mi tam páčilo." Poviem a pousmiala som sa. Ano to miesto sa mi páčilo a vedela som si tam predstaviť deň.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Wed Jun 21, 2017 11:09 pm

Les

Chvíli jsem přemýšlela, než promluvila Cora. "Hm, tak to najednou stranu chci, na druhou ne. Chci, protože to zažít chci a nechci, protože nechci, abys měla nějaké zlé situace." Konstatovala jsem a sledovala jí. "Tady budeš, ale zůstaň." Trochu jsem se zazubila. Byla bych totiž ráda, kdyby tu zůstala. Měla jsem někoho dalšího, komu jsem se mohla svěřit, věřit a přinejhorším bychom si navzájem i pomohly. Pak jsem tu ještě měla tu Sarah, ale jinak nic moc, když nepočítám Tallu, s kterou jsem se zatím moc neznala.
Později, s mým návrhem souhlasila. Ono jí asi nezbývalo nic moc jiného - neznala to tu. "Tak dobře, máš se na co těšit." Zasmála jsem se.
Když jsme se dostaly na tu úzkou cestičku, Cora se mnou opět souhlasila a vydaly jsme se po ní, v čele se mnou. "Tak to mě těší." Pokývla jsem hlavou a šla pořád dál.
Zanedlouho už jsme byly v městě. Přesněji na kraji, ale to se během chvíle změní. Měla jsem v plánu vzít Coru třeba přes park, náměstí až skoro někam nakonec nebo jí třeba ukázat i opuštěné budovy.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jun 21, 2017 11:21 pm

Ostanem trochu prekvapená keď povie že na jednej strane chce a na druhej nie. "Môžeš mi povedať dôvod prečo ich chceš?" Opýtam sa prekvapene. A keď povedala že tu budem a mám zostať tak si povzdychnem  a myknem plecami. "Ale keď ja nemám prečo tu zostávať." Poviem trochu smutne. Ak by som odišla všimol by si vôbec niekto že tu nie som? Myslím si že nie. Ani Elissa by si toho nevšimla ak by som tu nebola. Ale to som potom nechala tak a venovala som sa jej. "Tak to som zvedavá." Poviem a pousmejem sa a išla som za ňou a dívala som sa po okolí. "Ešte aby ťa to netešilo keďže nemám na výber." Pousmejem sa trochu a pokračovali sme ďalej v ceste až sme sa ocitli na kraji mesta. Postavím sa vedľa nej a poobzerám sa okolo seba. "Kam teraz pôjdeme?" Opýtam sa jej a pozriem sa na Elissu.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:48 pm