Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Cora Queen a Elissa Wayl

Share
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 218

Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jun 04, 2017 4:56 pm

Miesto: Les
Cora Queen

Re: Cora Queen a Elissa Wayl

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jun 04, 2017 5:03 pm

Mesto som už ako tak poznala a celkom sa mi tu páčilo. Len niečo tomu chýbalo a ja som nevedela čo? Možno po čase na to prídem ale teraz tomu tak nebolo. Prišla som do parku. Chcela som si vychutnať pekný deň. A tak som sa šla prejsť. Prechádzala som sa po parku a dívala som sa na tu krásu. Bolo tu pekne. Všimla som si že som tu nie som sama. Boli tu aj iný ľudia. Pousmejem sa a vydám sa po parku ďalej. Išla som pomalým krokom. Nemusela som sa nikam náhliť a mohla som si v pokoji vychutnať prechádzku. Prechádzala som sa po parku a ani som si neuvedomila že som sa dostala von z parku. Pokračovala som ďalej v ceste a mierila som do lesa. Keď som začala vnímať okolie všimla som si že sa blížim do lesa. Bola som rada aspoň sa budem môcť poriadne prebehnúť. A tak som zrýchlila krok a za chvíľu som stála na kraji lesa. Poobzerala som sa okolo seba a rozbehla som sa do lesa.
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 53

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Jun 04, 2017 8:25 pm

Les

Docela dlouhou chvíli jsem se toulala po lese. Chodila jsem křížem krážem a přemítala. Nad tím, co se v poslední době událo, nad životem a tak různě. Znáte to. Někdy to byly úplné kraviny, někdy možná důležitější věci. Ale záleží na tom?
Po několika minutách jsem se ale objevila na jedné nižší větvi stromu. Ptáte se, jak tam někdo malý, jako já, mohl vylézt? Hahá, to je tajemství! Tak či tak, houpala jsem sem tam svými nohami a sledovala zem. Zajímalo mě, jestli někdy třeba spatřím nějaký pohyb malého mravenečka nebo něčeho takového. Ne, že bych byla zoofil, ale víte jak. Co má člověk jako já, lepšího na práci, než tohle. Hm, když jsem nad tím přemýšlela, mohla jsem dělat hodně lepších aktivit, než je sezení na větvi a pozorování mravenců, ale proč ne, že?
Akorát posléze mě z této mé oblíbené aktivity vyrušil. No toto. Pomyslela jsem si, přičemž jsem se uchechtla a pozorovala směr, kterým daná osoba šla. Spíše tedy běžela. Zatím jsem nedokázala určit, co je to za druh, úplně mi to totiž nepřál vítr, ale i tak jsem klidně seděla na větvi a čekala, než se dotyčný, či dotyčná, objeví.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jun 04, 2017 8:43 pm

Bežala som po lese a vychutnávala som si tu voľnosť. Konečne som bola vo svojom živle. Bola som sama v lese tak čo viac si priať? Behala som dosť dlho a vôbec som nebola unavená. Čo som bola prekvapená pretože som už dosť dlho nebehala. Ale potom som sa zastavila a začala som sa obzerať po lese. Chcela som vidieť ako to tu vyzerá a na moje prekvapenie to tu vyzeralo moc pekne. Pousmejem sa  a potom som sa už krokom vydala po lese. Chvíľu som si pobehala a teraz sa prejdem a možno nájdem nejaké jazero alebo niečo také kde by som sa mohla okúpať. Kúpanie v lese som mala rada a pri každej príležitosti som to využívala teda okrem zimy. Vtedy  som sa nekúpala na to som mala dosť rozumu. Nechcela som ochorieť predsa.  A tak som pokračovala v kráčaní a hľadaní nejakej vody. Ako som kráčala ďalej tak som ucítila nejaký pach. Na chvíľu som sa zastavila a snažila som sa zachytiť odkadiaľ ide. Keď som zachytila smer tak som sa vydala za pachom.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Jun 04, 2017 9:07 pm

Les

Nevím proč, ale předtím mi přišlo, že ten dotyčný běžel, slyšela jsem jej dobře, ale pak mi přišlo, že to ztichlo a teď jsem uslyšela už jen sem tam nějaké to křupnutí klacíku. Takže buď tu třeba bylo víc lidí a nebo ten dotyčný přešel do pomalejšího tempa. A vůbec... cítil mě? Protože já jeho ne, já jej jen slyšela, což bylo na nic, ale vítr jsem neuměla ovládat, vy snad jo?
Furt jsem poslouchala, nemohla jsem si pomoct, ale křupání mi přišlo takové více přímé, ačkoliv jsem se mohla hodně splést, podle nějakého křupání se nejde orientovat. Ve finále to bude nějaké zvíře, ne?
Potom mě tedy ještě napadlo seskočit, což se mi povedlo vcelku dobře. To víte, už stovky let se věnuji parkouru. Um... ne, já fakt ne, nebojte. No, pokračujme. Prostě jsem se pak vydala naproti zvuku, než jsem pomalu, ale jistě, v dáli uviděla siluetu. Přiblížila jsem se ještě na bezpečnou vzdálenost a osobu si prohlédla. Byla to dívka. "Zdravím." Kníkla jsem tiše, ale slyšitelně a pozorovala ji.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jun 04, 2017 9:15 pm

Pomalým krokom som išla ďalej a pach sa zosilňoval. To bolo znamenie že som blízko toho pachu. Veľmi by ma zaujímalo kto alebo čo to je. Ale to sa dozviem až keď to alebo toho uvidím. Zatiaľ som nič a nikoho nevidela a ani nepočula ale podľa pachu som bola blízko. Bola som ta sústredená na ten pach že som si ani neuvedomila že mi niekto ide oproti. A keď tá dotyčná na mňa zakričala pozdrav tak som sa zľakla a začala som sa zmätene obzerať okolo seba. V tom som si všimla mladú ženu pred sebou. „Zdravím.“ Pozdravom som jej opätovala a potom som si ju tiež začala obzerať. A už som aj zistila signál toho pachu. Ten pach pochádzal od nej.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Wed Jun 07, 2017 11:13 pm

Les

Velmi pečlivě jsem si prohlédla osobu stojící přede mnou. Blonďatá holka, mohla být snad o 20 cm vyšší, než já. Ale není divu, nebyla velká, to spíš já byla moc malinká.
Posléze mě tedy na oplátku pozdravila. Nemohla jsem si pomoct, ale zatím mi to úplně nejvíc přátelské nepřipadalo. Ale to uvidíme. Teď jsem se však přesunula trochu z místa, abych její pach tedy ucítila. A co víc... byla taky vlkodlakem. Trochu jsem se na ni uchechtla, ale to snad ani nemohla spatřit. Bylo to rychlé.
"Jsem Elissa." Představila jsem se jí. Ani nevím proč, ale nebyla jsem moc zvyklá se představovat jako první. Ale to teď bylo jedno. Mně zkrátka bylo blbé se jí hned zeptat, co tu dělá. Přišlo mi to neslušné. A vzhledem k tomu, že já byla slušněji vychována, když nepočítám poslední část mojí minulosti, před tím, než jsem se dostala sem, tak jsem si to prostě "nedovolila" říci.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jun 07, 2017 11:34 pm

Ona si ma obzerala a ja som robila to isté. Tiež som si ju obzerala ale pri tom som sa ani nepohla a stála som na jednom mieste a obzerala som si ju. Potom sa posunula a ja som sa len dívala čo robí a mlčala som. Nemala som dôvod niečo hovoriť. Veď načo aj? Veď vždy keď prehovorím tak dotyčný odíde. Predstavila sa mi ako Elissa. „Rada ťa spoznávam ja som Cora.“ Predstavím sa jej a nič viac. Stále som stála na mieste a sledovala som ju. Potom sme zase mlčky stáli. Nevedela som čo mám povedať aj keď podľa pachu ktorý som z nej cítila tak som vedela že je to vlkodlak ale aj tak som mlčala a nevedela som čo mám povedať. Asi bude lepšie ak odídem. Vyzerá to tak že ona nemá záujem o spoločnosť. Povzdychnem si a skloním hlavu. Začala som rozmýšľať že odídem s tohto mesta. Veď aj tak tu neni nikto pre koho by som to mohla ostať.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Jun 11, 2017 4:20 pm

Les

Když jsem se jí představila, své jméno mi řekla taky, dodala, že mě ráda poznává a to bylo všechno. Nic víc neřekla, ani později. "Nápodobně." Lehce jsem si povzdechla a na chvíli se zahleděla jinam.
Jenže následně uběhlo dalších pár chvilek a my dvě furt mlčely a stály jako solné sloupy. Tohle bylo dost blbé, alespoň tedy mně to tak připadalo. "No, a Coro... jen se tu tak procházíš nebo tě tu zdržuji a ty máš něco na práci?" Nahodila jsem a s lehkým úsměvem ji pozorovala. Napadalo mě mnoho lepších a asi i záživnějších témat, ale nemohla jsem tady na ni hned vyhrknout něco takového. Nevěděla jsem ještě ani pořádně, jaká je a hlavně jsem chtěla, aby se rozmluvila a možná i v mé společnosti trochu otrkala. Bůh ví, co potřebuje. Ale byla bych ráda, kdyby i ona sama konverzaci přispívala rozváděla ji. Protože kdyby to nechala na mě, tak se asi moc daleko nedostaneme, i přes to, že mě toho napadlo spousta, hh... já totiž polovinu vyloučím, protože by se to do této chvíle nehodilo a pak na to jistojistě zapomenu. Mnom, uvidíme.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jun 11, 2017 5:20 pm

Povedala že aj ju a ja som sa len pousmiala a ďalej som ju len sledovala. Potom obe mlčali ale nebolo to pretože by som sa s ňou nechcela baviť ale skôr to že som nevedela o čom sa s ňou baviť. So mnou sa nechcel nikto vyprávať a tak som nevedela čo mám robiť. A preto ma prekvapilo keď sa ma opýtala či len tak prechádzam alebo ma zdržuje a ja mám niečo na práci. "Na práci nemám nič. Nezdržuješ ma. A len sa tak prechádzam. Preto že nemám čo robiť." Poviem a povzdychnem si. Potom som sa pozrela na ňu. "A ty?" Opýtala som sa jej to isté čo ona mňa. Ak by som vedela čo ďalej tak by to bolo lepšie ale ja som nevedela a preto som sa radšej opýtala to isté. Možno ju to bude hnevať ale ja proste neviem začať komunikáciu.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Jun 11, 2017 5:35 pm

Les

Po dlouhém, trapném a napjatém tichu jsem položila otázku, na kterou Cora téměř okamžitě odpověděla a na oplátku se optala i mě. "Ani já nemám nic na práci, v podstatě jsem se nudila, tak jsem si tu opodál sedla na větev a pozorovala zem." Trochu jsem se uchechtla nad tím, jak to máme podobné. Obě dvě vlkodlakem a obě dvě nemáme co dělat. Chm... záživné životy dvou náhodných vlkodlaků. No jo, chtělo by to nějaké vzrušení a dobrodružství. Jenže jaké? Skákat bungee-jumping bez toho pomocného lana? Hh, to asi ne.
"Nechtěla by ses tedy procházet se mnou?" Navrhla jsem nakonec a opět na ni koukla. "Mohly bychom se třeba více poznat." Dodala jsem ještě a nespouštěla ji ze zorného pole, čekajíc její reakci. Že bych si tu nakonec chtěla udělat kamarádku? Kdo ví, třeba jo. Musím jen věřit, že se časem rozmluví i ona sama.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jun 11, 2017 5:45 pm

Začala rozprávať a vypadalo to že máme toho veľa spoločného. Čo som bola rada pretože je málo ľudí ktorý robia to isté a Elissa robila to čo ja. "Tak to sme skoro na tom rovnako." Pousmejem sa trochu a pozriem sa na ňu. Potom mi ale navrhla či by om sa s ňou nechcela prechádzať a že by sme sa mohli poznať. To myslí vážne? Ona sa chce so mnou prechádzať a spoznať ma? Tak toto ma potešilo pretože toto ešte nikto nechcel. "Ano rada." Súhlasila som na oboje. A už som sa na to moc tešila. "Takže Elissa kam pôjdeme? Ja to tu ešte tak dobre nepoznám." Poviem a pousmejem sa na ňu.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Jun 11, 2017 5:59 pm

Les

Cora poznamenala, že jsme na tom stejně. Jen jsem souhlasně s úsměvem pokývala hlavou. Když jsem však následně navrhla, jestli se nechce projít a poznat se, vypadala překvapeně a snad i potěšeně? Byla jsem ráda, že jsem jí tímto potěšila. Já ráda, hh.
"Tak můžu tě provést po lese, kde se můžeme dostat třeba k jezeru a pak můžeme buďto ještě chodit po lese nebo se můžeme podívat i po městě." Navrhla jsem a stočila se do směru, kterým se vydáme, jestli bude souhlasit. No, tímhle směrem se můžeme v podstatě dostat kamkoliv, stačí tu cestu jen stočit daným směrem a je to, jak jednoduché.
"Takže jsi tu nová, či si to tu třeba jen nepamatuješ?" Optala jsem se už zvědavě. Musíme to konverzaci prostě za každou cenu rozproudit a udržovat, i kdybychom měly mluvit o nesmrtelnosti chrousta.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jun 11, 2017 6:08 pm

Vážne som bola rada pretože takéto milé a priateľské chovanie som ešte nezažila a ona bola skvelá. Potom mi povedala kam všade môže ísť a ja som len prikyvovala. Chvíľu som si pripadala ako ten psík ktorý je v aute a pri každom pohybu hýbe s hlavou. "Ano to budem rada." Poviem a pousmejem sa. Bola som jej vďačná že mi to tu ukáže. Potom sa ma opýtala otázku ktorú som viac menej čakala. "Už som tu pár mesiacov ale ešte to tu nepoznám. Pretože málo chodím von. U teba ale typujem že to tu poznáš takže tu bývaš dlhšie čo?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu a pousmejem sa. A potom sa pomalým krokom vydáme po lese.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Jun 11, 2017 6:19 pm

Les

Kývala při mých slovech jako kývací panenka. Jojo, ten pocit jsem moc dobře znala. "Potěšení bude i na mé straně." Mrkla jsem na ni a uculila se.
"Ano, už to nějakou dobu bude. Místa a přírodu tu znám vcelku dobře, ale radu na lidi... tu ode mě nečekej, to není tak slavné." Uchechtla jsem se a společně po jejím boku se vydala k jezeru tady v lese. Bylo tam fakt hezky, už jsem tam byla několikrát.
"A jak se ti tady jinak jako vlkodlakovi líbí?" Vyptávala jsem se ještě, abych měla jistotu, že konverzace bude plynule pokračovat dál. "A jestli ti nevadí o tom mluvit, tak jak si se dostala sem?" Dodala jsem další otázku. Docela mě bavilo poslouchat ostatní, takže by mi ani nevadilo, kdyby byl Cory příběh na delší povídání, přeci jen, času máme obě očividně dost, tak co už.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jun 11, 2017 6:26 pm

Pousmejem sa a prikývnem. "To som rada." Poviem a potom som ju počúvala. A bola som rada že to tu pozná. "Tak dobre budem si to pamätať." Poviem a pousmejem sa a išli sme spolu. Nevedela som kam ideme a tak som sa obzerala okolo seba a dívala som sa kam ideme. Potom sa ma opýta ako sa mi tu ako vlkodlakovi páči. Pozriem sa na ňu. "To je ťažko povedať keďže to nemám poriadne prejduté. A skoro stále som doma. Ale lesy sú pekné." Poviem a keď sa ma opýta ako som sa sem dostala tak sa zamyslím nad tým. Už som skoro na to zabudla a tak som si na to musela spomínať. "Jasné že mi to nevadí. Túlala som sa po svete a tak som po ceste natrafila na toto mesto a tak som sa rozhodla že si to tu poobzerám a rozhodne sa či tu ostanem alebo nie. A zatiaľ je to tak že na 40% chcem ostať a na 60% odísť." Poviem a povzdychnem si.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Jun 11, 2017 6:41 pm

Les

Cora řekla, že je ráda, nad tím jsem se už jen usmála a uzavřela to. Když ještě pověděla, že si to bude pamatovat, tak jsem se zasmála a kývla lehce hlavou.
Vyrazily jsme tedy k jezeru, když mi Cora začala odpovídat na další z mých otázek. "Tak v tom případě je ta správná doba, abychom to napravily, co říkáš?" Zazubila jsem a vyšla snad ještě trochu svižnějším krokem, než doposud. "Aha, tak. Ale doporučuju ti zůstat. Vím, že jsem ještě před pár minutami tvrdila, že ohledně lidí se na mě obracet nemáš, ale zatím všichni, které jsem zde poznala byli moc milí. A město taky v pohodě. Někde je opuštěná čtvrť, někde přímo nabitá energií a životem. Mně se tu líbí. Ale rozhodně tě do toho nechci nutit, je to tvé rozhodnutí." Mile jsem se usmála a pozorovala ji.
Cesta k jezeru už nebude trvat dlouho. "A jak si se vůbec stala vlkodlakem, jestli ani tohle téma není nějaké osobní?"
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jun 11, 2017 6:50 pm

"Napravili? A ako?" Opýtam sa a pozriem sa prekvapene na ňu. Celkom by ma zaujímalo ako to myslela aby sme to napravili. Pri tom som s ňou pokračovala v ceste. A začala hovoriť aby som tu ostala a dôvody prečo tu ostať. A boli celkom zaujímavé. Aj keď ja som zatiaľ stretla dve osoby a to nejakú staršiu pani ktorej meno som zabudla a potom Lia upírka. A obe boli milé takže možno má v tomto Elissa pravdu. "Ja viem že rozhodnutie je na mne ale za tú dobu čo som tu som stretla dve osoby a teba takže tri zatiaľ a to je dosť málo za to že som tu skoro mesiac. Ale porozmýšľam o tom." Povzdychnem si a pokračovala som v ceste s ňou. Potom sa ma opýtala na to ako som sa stala vlkodlakom. "Nie neni osobné. Ja som sa už tak narodila a ty?" Opýtam sa lebo ma to celkom zaujalo ako sa ona stala vlkodlakom.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Mon Jun 12, 2017 4:18 pm

Les

Zeptala se mě, jak bychom to jako měly napravit. Trochu jsem se zasmála a nadechla se,
že odpovím. "Nějakým pořádným výletem tímto okolím, co říkáš?" Usmívala jsem se skoro jako sluníčko. Bodejť by ne. Už bylo krásné ráno a bylo celkem příjemně. Ale to víte, že jsem se neusmívala jenom kvůli počasí. "Věř mi, že já už jsem tu déle a potkala jsem jenom tebe a taky další dvě osoby." To asi bylo trapné. To chodím ven tak málo? Mně se zdá, že venku jsem teda skoro pořád. Pomyslela jsem si, ale ani při tomto mém přiznání mi nezmizel úsměv z tváře.
"Aha. No, já se tak nenarodila. Pokousal mě jeden... mno, kluk." Trochu jsem si povzdechla a přemýšlela jsem, jestli Cora bude chtít vědět, jak se to stalo. Ze začátku jsem to vlastně brala jako nějakou zlou kletbu, nebyla jsem za to ráda, nesnášela jsem to. Ale postupem času jsem se s tím vyrovnala a teď mi to nevadí. V podstatě už jsem za to celkem ráda.
Po pár chvilkách jsem se ale rozhlédla po okolí, než jsem spatřila siluetu jezera. "Už jsme tady." Vydechla jsem tiše, koukla na Coru. Pak jsem si uvědomila, že jsem se zastavila, načež jsem se tedy rychlým krokem rozešla. Jezero se pomalu ale jistě zobrazovalo ve své celé kráse.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jun 12, 2017 8:36 pm

Prikývnem. "To je dobrý nápad." Poviem a pousmejem sa a moc som sa tešila na ten výlet. Keď povie že stretla iba mňa a ďalšie dve osoby tak ostanem prekvapená. Predsa som čakala že keď je tu dlhšie ako ja tak ich stretla vyše ako ja a nie len dve a mňa. "Tak to sme na tom rovnako." Pousmejem sa a potom mi povedala že sa tak nenarodila že ju pokúsal jeden muž. "Aké to bolo keď ťa pohrýzol?" Opýtam sa lebo ma to zaujímalo keďže ja som sa ako vlkodlak narodila a ona bola premenená počas života tak som chcela vedieť aké to je. Pritom sme ale pokračovali v ceste a ja som bola zvedavá kam ideme. A keď povie že sme tu tak sa pozriem na ňu a potom na okolie. A uvidela som jazero a pousmejem sa. "To je krásne." Poviem a pousmejem sa a všimla som si že Elissa zrýchlila krok a tak som aj ja zrýchlila krok pretože som ju nechcela stratiť a zrazu sme boli pri jazere.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:44 am