Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Kenzi a Nathan - UKONČENO

Share
Kenzi Snow

Poèet pøíspìvkù : 6

Kenzi a Nathan - UKONČENO

Příspěvek pro Kenzi Snow za Thu Jun 01, 2017 10:00 pm

Místečko pro Kenzi a Nathana.
Kenzi Snow

Re: Kenzi a Nathan - UKONČENO

Příspěvek pro Kenzi Snow za Thu Jun 01, 2017 10:13 pm

Byl opravdu pěkný den a ona byla nakrmená. Právě ted' se poflakovala po náměstí u kterého byla galerie. Její bráška si lítal bůh ví kde a ona se opravdu šíleně moc nudila. Koupila si točenou zmrzlinu a posadila se na okraj kašny. Na době měla černé boty na podpatku aby vypadala vyšší, černé jeansy a černé tílko s červenou lebkou na prsech. Přes to měla sít'ované tričko, průhledné. Nechyběl ani pásek s hroty. Tohle byl prostě její styl a málo komu se líbil. Sledovala všechny ty lidi co se tam producírují. Viděla je jako chodící koule plné energie, jako jablka která si můžete utrhnout ze stromu. Jen se natáhnout a dotknout se jich. Její oči ledově zářily když sledovala dav lidí. Viděla tam však i děti a nějakého brášku jak utěšuje svojí sestru aby neplakala když jí spadla zmrzlina. Dokonce jí dal svou. Vesele se usmála.
Chyběla jí tahle dětská léta. Ta nevinnost. I když bezesporu ona byla ta méně zkažená z její celé povedené famílie, i když její rodina obsahovala jen jejího bratra který byl zkažený až moc. Popravila si pramínek vlasů a řekla si že by to chtělo nějakou větší zábavu. Na ženy neměla náladu, chtělo by to nějakého pěkného svalovce.
Nathan Winchester

Poèet pøíspìvkù : 4

Příspěvek pro Nathan Winchester za Thu Jun 01, 2017 10:35 pm

Odjížděl jsem se svou kráskou z dalšího města, chtěl jsem jet dál,zkusit štěstí možná se povede, možná budu hledat dalších sto let, a nebo dvě stovky let, třeba je najdu na smrtelném loži. Nikdy jsem ale nepřestal doufat, že bych je mohl ztratit.
Mířil jsem do nějakého města, jmenovalo San Hillesh, slyšel jsem, že se tam schovává jeden upír. Hledalo ho hodně vlkodlaků a upírů a já chtěl vědět proč, většinou po své rase nešli, tak v čem byl jiný, v čem vynikal. Slyšel jsem že vynalezl krevní kapsle, možná kvůli tomu? Bylo mi to jedno, byl to ale další můj cíl, za který asociace ráda a tučně zaplatí.
Musel jsem nechat, okolí bylo hezké, takové trochu odstrčené od společnosti. Bylo mi jasné že se to tu skvěle bude hemžit nadpřirozenem, možná bych tu našel i lepší a výnosnější úlovek, než nějakého upíra.  V rádiu mi hrálo AC/DC  Highway to Hell, zrovna když jsem putoval po starém dřevěném mostě, který vypadal že se zřítí, přišlo mi to vážně velmi ironické.  Projížděl jsem okolí a mířil do města, chtěl jsem to tu obhlédnout, kde co je a pak si najít nějaké ubytování v motelu, nejlépe kousek od centra, ale ne úplně ve středu.
Můj radar ale zafungoval okamžitě, našel jsem slečnu kterou chci mít, a ulovím ji ať to stojí cokoliv. Byla přesně můj typ, miloval jsem Gothičky,Rockerky, Metalistky. Hlavně to jak nosili korzety, připomínalo mi to starší dobu, to byly ženy s velkým poprsím a zadečkem uctívány. Přední vybava i ušla, i když většinou jsem měl raději větší, za to prdelka, když seděla to bylo vážně něco.
Zastavil jsem impalu, vypl rádio a vylezl ven. Měl jsem na sobě klasicky černé kalhoty, které mi dělali luxusní zadek, nátělník a koženou bundu. Po těle jsem měl pár schovaných zbraní. Nějaké v bundě, jiné v botách, jednu žiletku jsem měl schovanou i v koženém náramku na ruce, kdyby mě svázali, je to ideální na útěk a párkrát se mi to hodilo. Teprve teď jsem si všiml že ta kráska je jen další démonická potvora, neměla ale tak silnou auru, ani nebyla mocná nebo ne tak moc , podle mě byla mladší a hlavně to byla jen polodémonka.
Už by bylo trapné, kdy bych se v chůzi obrátil a šel zpátky. Došel jsem pomalu k ní a sjel ji pohledem, sakra byla ještě hezčí, než jsem čekal. Takovou klisničku bych si vážně dal říct. " Zdravím slečno, poradila by jsi mi, kde je tu nějaký motel a dobrý bar. " Zazubil jsem se na ni. Proč se neskamarádit s polodémonkou, mohl bych z ní něco vytáhnout, a když ne nikdo nešuká jak démoni, to je na tom nejhorší, většinou se nehlídají a užívají si o sto šest. S lidskou ženskou se musím pořád hlídat.   Snažil jsem se sám sobě obhájit, proč ji vlastně tak strašně chci.
Kenzi Snow

Příspěvek pro Kenzi Snow za Thu Jun 01, 2017 10:57 pm

Vážně začala uvažovat o tom že by si šla s dětmi zaskákat panáka. Vypadala to jako opravdová zábava. Zamyslela se na trošku delší dobu a proto si ani nevšimla že k ní někdo míří, navíc jí zmrzlina trošku stekla na prsty. Zabručela, olízla kornoutek svým mrštným jazýčkem a poté i své prsty které byly lepkavé od zmrzliny. Zadívala se na Natha s prstem v puse, vypadalo to docela komicky, ne li roztomile nebo sexy. Věnovala mu jeden ze svých milých přátelských úsměvů. "Ahoj. Bar? Barů je tu spousta, ale v támhle té galerii je speciální místo v kanceláři kde najdeš mnohem lepší pití než v celém městě. Motel je tu jeden. Ale jelikož je sezóna nejsem si jistá jestli budou mít volný pokoj." vypadala opravdu zamyšleně na moment a také byla.
"Možná bych vám mohla poskytnout byt v mém domě v podkroví. Za předpokladu že nejste masový vrah." poklepala si jedním prstíkem který byl černě nalakovaný na bradičku. Nenápadně, i když to asi moc nenápadně nešlo ho sjela pohledem. Šlo vidět že je svalnatý, silný. Přesně její typ. Rozhodně by mohl vydržet pár hodin 'jízdy'. Ostatně pokud by přijal její malé pozvání do galerie, přesněji do kanceláře která měla luxusní bar, pohovku i nějaké to vybavení na hrátky jistě by to nezůstalo jen u povídání. Seskočila z kašny a postavila se pár kroků od něj. Rozhodně byla drobnější než on, i menší ale díky botám na podpatku nevypadala jako úplné škvrně.
Nathan Winchester

Příspěvek pro Nathan Winchester za Thu Jun 01, 2017 11:17 pm

Dívka si mě evidentně nevšímala, takže podle mě tu polodémonům málo kdy něco hrozilo, jinak by reagovala úplně jinak. Její tělo bylo klidné a uvolněné, dívala se na děti, ale ne že by je chtěla sežrat, spíše si s nimi chtěl hrát. Vážně, asi si moc ráda hrála. Začal jsem ji analyzovat, jak by byla schopná bojovat v tomhle oblečení, hlavně s těmi neskutečně sexy botičkami co má na sobě. Zazdila to úplně ve chvíli když začala olizovat svůj prstík, moje myšlenky které před chvíli analyzovali boj, se stočili jiným směrem, a to k tomu jak je asi ohebná, hlavě kolik toho vydrží v posteli.
"Hm, mám to brát jako pozvání na skleničku, od takhle sexy kočky. " Mé nohy ji pomalý a ladným krokem,  odnesli k jejímu žhavému  tělu, chytil jsem ji za pás a natáhl jsem se k jejímu oušku. " No s tím vrahem, bych raději neodpovídal. Myslím, ale že ty bys mohla zabít člověka jen jedním pohledem.. A pokud né pohledem, tvé dokonalé tělo, by to jistě dokonalo za tebe. "  Ucukl jsem od ní, a zatřepal rukou, trochu jsem přitom sykl. "Sakra, ty jsi tak žhavá že jsem se spálil. "
Hodil po ni jeden z neodolatelných sexy pohledů s polo úsměvem.  

Kdyby mě nechtěla, tak mě nikam nezve, a hlavně na mě nekouká, jak kdyby mě chtěla svléknout tady,a teď." " Myslím že jsi možná více nebezpečná než já. " Vždy jsem rád dával navrch, aby si mysleli že jsou lepší, mocnější a pak když to nebudou čekat já mohu zakročit, a když ne aspoň si pořádně zase vrznu. Začal jsem vzpomínat kdy to bylo  naposledy. Hm byla to ta barmanka? Nebo vlastně možná ta z té pumpy, takže čtyři dny? Ne to je blbost, možná ta blocnka z jídelny.   Trochu jsem se zamyslel, a pak mě to trklo. A vlastně předevčírem, s tou motorkářkou co mě u sebe nechala přespat,když jsem se zlil jako prase. Trošku starší milfka, bylo to ale moc fajn.
Kenzi Snow

Příspěvek pro Kenzi Snow za Thu Jun 01, 2017 11:41 pm

Na podpatcích si očividně byla opravdu jistá a rozhodně neztrácela rovnováhu. "Klidně to ber jako pozvání. Cítím pod tvou bundou správně Colt? To nebudeš potřebovat. Já nezabíjím jen si sem tam užiju." olízla si rtíky i když byl v tak nebezpečné blízkosti. "I když.. někdo jízdu se mnou by mohl nazvat rychlou smrtí. Málo kdo se mnou udrží krok." mrkla na něj když poodstoupil, a v rychlosti si prohlédla jeho zadek. K nakousnutí a to v skutku dost. Když se otáčel drze ho po něm plácla. Přeci jen když už se na ní může namáčknout on ona si moc ráda sáhne na výstavní zadek.

Zahihňala se jeho balící hlášce. "Čekala jsem spíše že mi řekneš něco jako jestli jsem neupadla protože vypadám jako anděl.." zablýsklo se jí v očích hravě. Ona rozhodně cítila že je stejný jako ona. Dokonce nebyla žádné kopyto a uměla bojovat, obzvlášt' když jí šlo o život. Nakonec se pousmála, udělala pár krůčků směrem ke galerii.
"Zaparkuj si tu krásku před galerií. Je tam speciální místo a neplatíš tam." sama se ladným, ba co svůdným krokem rozešla ke galerii. Byla tam během chvilinky. Pěkně upravená budova se nedala přehlédnout, také tam byl nápis velký jak kráva. Mezi tím než si přeparkoval Impalu odemkla dveře a opřela se o futra.
Nathan Winchester

Příspěvek pro Nathan Winchester za Fri Jun 02, 2017 4:46 pm

Přemýšlel jsme jestli ona svádí mne, nebo já ji, či na to chceme hupsnout oba dva. Byla to vážně kost, která jen z doteku poznala jaký kvér mám v bundě, začínala se mi líbit čím dál více. " Rychlou smrt? Sakra myslel jsem že vydržíš i hodiny. " Mrkl jsem na ni, její hmátnutí na zadek mě dost rajcovalo, dokonce mi z ní houpl. Měl jsme pocit že nejdeme na skleničku, spíše jen co se zaklapnout dveře, tak se na mě vrhne, nebo já na tu ďáblici.
"Anděl? Vážně? Děkuji nechci anděli neprzním, já mám raději divoké šelmičky co se nedají zkrotit." Pozvedl jsem obočí a zazubil se, udělal si z prstů foťák a sledoval ji přes okénko. "Černá křídla by ti velmi slušela, až půjdeš na Halloween tak si je určitě vezmi, a kdyby k tomu byly podvazky a korzet. Rawwwwwr " Zasmál jsem se a nechal jsem ji jít ke galerii, a sledoval její luxusní zadek, a to opravdu nepokrytě. Byl tak kulaťoučký, jen jej vzít do rukou, a zabořit se mezi něj. Miloval jsem to pěkně zezadu, a na čtyřech, bylo to tak hluboko . Hlavně jsem si mohl korigovat přírazy, ale i žena se mohla snažit.
Vydal jsem se k Impale, kterou prohlásila za krásku. Ona se mi opravdu jen zdá, takové číslo, to je jen sen, který se možná změní v noční můru. Lezu do pasti? S hrozně sexi polodémonkou, ze které mi stojí jen na ni čumím. Tohle bude vážně cesta do horoucích pekel, ze kterých se nemusím vrátit. Trochu jsem se zasekl, chvíli uvažoval jestli do toho mám jít, ale to uvažováni bylo vážně jen vteřinové, věděl jsme že do toho půjdu, i kdyby mě to mělo stát život. To jsem nevěděl že vlastně předemnou stojí sestřička, ale když jsem odjížděl byla to malá princezna, co milovala růžovou, vždy potřebovala mít natočené své blond vlásky a v nich mašli nebo stuhu. Určitě jsem si nemyslel, že by vypadala takhle, jinak bych hodil zpátečku, a to okamžitě.
Přeparkoval jsem impalu, díky tomu jsem se trochu uklidnil a vydal se za ní ke galerii, nespěchal jsem, i na své poměry jsem šel vážně hodně pomalu. Chtěl jsem si ji vážně dobře prohlédnout, a navíc proč ji nepodráždit. Došel jsem k ní, zatočil rukou a udělal pukrle. Šibalsky jsem se na ni podíval a nechal jsem se odvést dovnitř, nebyl jsem nijaký nadšenec umění, nic mi to neříkalo, pokud to nebyla rozmašírovaná hlava upíra nebo vyhřezlé střeva nějakého vlkodlaka.
Bylo tu prázdno, asi nebyla otevírací doba což je dobře, jestli na to chceme vlítnout tak by se mohli divit co to slyší. " Sakra máš boží zadek, hmmm tak mě napadá máš to tam ráda ? Jaké máš úchylky krásko, já jen abych mohl ukojit tvé touhy." Najednou jsem se zastavil a dal si ruku před obličej, a udělal xichtík jako zhrozená patnáctka nebo deadpool. " Hupsíík mi vlastně jdeme jen na skleničku že, takže pokud tam máš nějakou dobrou whisku, protože chlapce Jacka a Johnyho, už nemůžu skoro ani cítit. Hm a nebo nějaký kubánský sladší rum. "
Kenzi Snow

Příspěvek pro Kenzi Snow za Fri Jun 02, 2017 6:32 pm

Zahihňala se nezbedně, jako by si s ním opravdu hrála. "Já vydržím hodiny, otázkou je to jak dlouho vydržíš ty." rozhodně z něj hodlala vytáhnout něco málo o něm, protože přeci jen jestli mu má poskytnout i bydlení, byt který je v podkroví a připomíná spíše mládenecké doupě jelikož je tam i kulečník, x box a skříň s 'hračkami' rozhodně o něm bude potřebovat vědět o trochu více.
"Černá křídla? Doma mám asi troje.." olízla si rty a pousmála se na něj. Korzety, podvazky, sukně i šaty nosila opravdu hodně často. Patřilo to k jejímu d'ábelskému stylu. Ona rozhodně styl měla a to jak v hudbě, oblečení ale i pokud šlo o auta i zbraně. A jde vidět že ho v celku i prokoukla. Bylo jí jasné že je to lovec, i když je polodémon. Ona ale milovala nebezpečí a vzrušení které to všechno přinášelo. Nejlepší na tom bylo že mu dodávala pocit že on loví jí. Ona věděla že ho má v hrsti už v té chvilce kdy jí spatřil ale rozhodně to nedávala nijak najevo. Netušila však zatím vůbec nic o tom že tenhle extra týpek je její dlouho zapomenutý bratr. Nejspíš by jako první dostal facku, pak mu skočila kolem krku a nejspíš by stejně opět došlo na sex ke kterému stejně tihle dva tak jako tak směřují. Vlastně nevěděla koho si má prohlížet dříve, jestli Impalu nebo Natha. Moc ráda by se mrkla pod kapotu té krásce. Další její výhody tkvěly v tom že opravdu moc ráda dělala fireshow, kterou dnes znal málo kdo. Bylo to ale pekelně sexy.
Našpulila nevinně rty když pronesl že má boží zadek. Nad úchylkami se na moment zamyslela. Trošku zavrněla zatím co ho vedla do 'kanceláře' která byla spíše bdsm klícka s luxusním barem a gaučem na kterém se dají provádět nejrůznější špatnosti. "Zlatíčko.. tady když už whiskey, bourbon nebo rum nikdy nenajdeš mladší než je dvacet let.. ale mám tu i jednu čtyřicetiletou Whiskey, díky bohu, když sem čas od času někdo přijde ví že na můj kvalitní alkohol nesmí sahat jinak bych mu urvala hlavu." Whiskey která byla starší jak dvacet let měla v podstatě cenu jako lec které diamanty. A čtyřicetiletá Whiskey? To byla opravdu paráda. Hned odcupitala za bar, vybrala jednu lahve která byla u hrdla lehce zaprášená a otřevřela ji, přivoněla si a spokojeně se usmála. Do dvou sklenek jim nalila oběma dvojitou. "Tak na co si připijeme?"
Nathan Winchester

Příspěvek pro Nathan Winchester za Fri Jun 02, 2017 7:19 pm

Byla vážně hodně sexy, určitě i metalistka snad vysněná žena, kdyby to nebyla polodémonka, ale zase možná proto mě tak lákala, zakázané ovoce chutná nejlépe, a tohle je vážně extra zakázané. " Hezké, hodně hezké. " Musel jsem ji pochválil alkohol, je pravda že tohle bych jen tak v baru nedostal, a hlavně bych na to asi ani neměl. Prohlížel jsem si pokoj, byl zajímavý, vypadalo to tu jako kancelář , ale něco mi říkalo že tu bude jistě mnohé skryto.
Převzal jsem si od ní sklenici, tak abych se jí dotkl a přejel ji úmyslně po hraně ručky. "Na co? Hm na nás? Na ex? Na sex? " Laškově jsme povytáhl obočí. " Co takhle na luxusní sex, bez závazků. " Cinkl jsem si s ní, a poté co na to reagovala jsem do sebe kopl panáka, bylo to vážně dokonalé. "Chtělo by to trochu ochladit. " Bylo mi jasné že ona, by určitě nechladila kvalitní whisku ledem, ale nějakými chladícími blbostmi.
Chtěl jsem ji nějak naznačit, že si s ní chci jen zašukat, ne ji zpovídat, zjišťovat co je zač. O nabídce že bych s ní, nebo spíše u ní bydlel jsem ani nepřemýšlel. Najdu si motel, hotel, nebo prostě nějaký bar kde ulehnu, ono zašukat si někde s polodémnonkou je příjemné uvolnění, ale bydlet s ní, bylo hodně o hubu, nebo spíše bych mohl přijít o krček. Bylo mi jasné že tahle potvůrka umí být velmi, zákeřná a do křížku bych se s n nechtěl pouštět.
Podle toho jak chodila i na podpatcích dokázala by se s nimi skvěle ohnat a mohl bych je mít třeba zabodnuté v břiše, možná i v krku, což by se nemuselo dobře hojit. Už jednou jsem měl podpatek vražený v noze, sakra to bych nepřál nikomu. " Víš že jsi mi hlavně neodpověděla, chtěl jsem vědět jaké máš uchylky, ale asi bych jako gentleman mohl začít že? " Hupsl jsem na gauč a rozvalil se na něj. V mysli mi celou dobu zněla jediná věta, jediné přání. Vrhni se na mě. Vrhni se na mě. Vrhni se sakra na mě. Nechtěl jsem dělat první krok, ať se snaží holčička. " Takže, mám úchylky na pěkně stavěné kočičky, prdelky a kozičky. " Sjel jsem ji pohledem. " To co vidím je velmi ucházející, další bod je že musí něčím zaujmout, což máš další plus navíc. Jsi sexy v tomhle oblečku, podle mě metalistka nebo rockerka. Určitě máš doma hezkou zásobu oblečení, do mě přivádí k další úchylce, korzety, punčošky a vysoké botky. " Olízl jsem si rty a okatě si upravil rozkrok, aby tam zajela očima a všimla si že mi z ní stojí. " Víš jaká je slast, když ženská vyhoní chlapovi nožkama v silonkách, samodržkách ....uuuuh. No jdeme dál, mám to rád drsně a nebezpečně, když se to prostřídá je to nejlepší. Hlavně když na začátku to vede žena a já ji pak mohu oplatit vše co mi dělala. Ještě dvakrát více, než co dělala mě. Bohužel při mém začátku, mi to málo kdy je slečna schopná oplatit. A teď se nevychloubám, jsem prostě dokonalej. " Zamrkal jsem na ni, prostě vždy jsem musel dělat opičky, stále jsem ji ale nepouštěl je slovu, takže se k tomu bude moct vyjádřit až za chvíli. " Hlavně to mám rád do zadečku, nejlépe když ještě v kundičce je nějaký velký a hodě silný vibrátor. Jo a nebráním se vlastně skoro ničemu. Teda nerad bych přišel o koule nebo nářadíčko. " Za ty roky jsme zjistil že i dráždění prostaty, je celkem rajcovní, a že z toho šílím ale to ji vyprávět moc nebudu. Konečně jsem to ukončil a dal ji možnost mluvit.
Kenzi Snow

Příspěvek pro Kenzi Snow za Fri Jun 02, 2017 9:10 pm

Zajiskřilo jí v očích když se jí letmo dotknul. Sama se opřela o bar, zadívala se mu do očí. "Co takhle na všechno dohromady? A především na ten sex.." pousmála se. Cinkla si a sama se napila. Slastně přivřela oči když ucítila onu dokonalou chut'. Pro takový alkohol by člověk zabíjel. Bylo tam skryto opravdu dost věcí a dost tajemství. Whiskey dala mezi tím do uzavřeného kyblíku ve kterém byla směs čeho si díky čemuž bude vychlazená během několika dalších minut.
Její tělo bylo příslibem všeho možného co si dokážete představit, včetně slasti ale i bolesti. Podpatky na kterých chodila dodávaly její prdelce ještě hezčí tvar, i když i bez nich byla opravdu skvostná. Hrála si s ním a proto hned neodpovídala na to jaké úchylky má ona. Rozhodně i s úchylkou na části ženského těla se shodnou, protože i ona čas od času měla nějakou tu ženu a nedělala mezi tím až tak velké rozdíly. Nemusel se ani moc namáhat, protože když si poupravil rozkrok už k němu pomalu mířila sexy krokem. "Je opravdu velká škoda že jsi mě potkal dnes v kalhotách a obyčejném triku.. to co jsi vyjmenoval nosím dost často a řekla jsem si že kalhoty budou dobrá změna. Kdyby jsme se potkali už předtím, možná bych měla na sobě oblečení ze kterého by jsi byl hned hotový." i když to by až tak moc oblečená nejspíše nebyla, došla před něj a lehce přední částí boty zatlačila na jeho klín, lehounce ho přimáčkla a vítězně se usmála. Lehce nohou na jeho rozkroku zakroužila, takže i to se dalo brát jako provokace.
Očividně mu jeho ústa jela víc než by kdo očekával, zatím jí to ale vůbec nevadilo. Olízla si rty a sjela ho pohledem jako by přemýšlela nad tím jakou část jeho těla by si měla vychutnat jako první. Že by si ho třeba polila kvalitní whiskey kterou by nechala lehce stékat po jeho děle? Že by ho provokovala do té doby než by jí prosil aby ho udělala? Bylo tu spoustu možností jak potěšit jak jeho tak sebe. Prozatím mu ale nechtěla dávat moc navrch, na to si moc vážila sama sebe. Nebyla jedna z kurviček které mu jistě mile rády dají. "To jsou pěkné záliby.. opravdu pěkné." a to bylo to poslední co řekla než sundala svou nohu z jeho rozkroku a obkročmo se na něj posadila. Ve své sklence kterou měla v ruce ještě něco měla, proto si to nechala v ústech, naklonila se k němu a vypustila to do jeho úst. Mezi tím se její ruce rozeběhly po jeho hrudníku aby uložili braně bezpečně vedle nich aby se k němu mohla tisknout, popřípadě aby mohla vymyslet ještě něco mnohem zajímavějšího. Nebo ho prostě chtěla mít před sebou nahého aby si mohla vychutnat svalnaté tělo které se na ní přitisklo ještě před minutami před galerií.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Mon Sep 25, 2017 4:55 pm