Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sitri a Izzy / úpis "ďáblu" / :D - UKONČENO

Share
Sitri Snow

Poèet pøíspìvkù : 14

Sitri a Izzy / úpis "ďáblu" / :D - UKONČENO

Příspěvek pro Sitri Snow za Tue May 30, 2017 9:38 am

Místo. Město, Galerie, Atelier ......
Kdo Sitri Snow a  Izabella Johnsen
Sitri Snow

Re: Sitri a Izzy / úpis "ďáblu" / :D - UKONČENO

Příspěvek pro Sitri Snow za Tue May 30, 2017 10:01 am

Mám dneska skvělou náladu, včera byl velmi dobrý a plodný večer. Dokonce jsem se rozhodl že bych mohl podpořit mladého umělce, a najít někoho kdo by trochu ozvláštnil galerii. Výstava fotografíí, uvidíme jak fotí a hlavně co fotí, na krajinky vážně nejsem, ale takové hezké akty, hm třeba temné to bych si dal říct, nejraději bych pak nafotil dvě mé oblíbenkyně. Vytáhl jsem telefoní seznam a chvíli nad ním kroužil rukou, dokud se mi nezabodl prst na jméně Izabella Johnsen. To zní fajn, vzal jsem telefon a zavolal ji. Když se mi představila do telefonu spustil jsem.
"Dobrý den, jmenuji se Snow, vlastním galerii a chtěl bych podpořit nějakého začínajícího umělce a fotografa, rád bych se domluvil na schůzce. Pokud by vám to dnes vyhovovalo bylo by to dokonalé, je to na rychlo, ale jsem velmi vytížený člověk. " Ušklíbl jsem se. Hlavně chci vědět jestli umíš fotit a jak, hlavně co. Pomyslel jsem si a prsty bubnoval o stůl a čekal na její odpověď.
Izabella.Johnsen

Poèet pøíspìvkù : 12

Příspěvek pro Izabella.Johnsen za Tue May 30, 2017 10:31 am

Předešlý den bylo opravdu krásné focení a já měla tu čest fotit v pěkné zeleném lese akty divoženek. Věděla jsem že jsou to jen kostýmy, ale co už? Milovala jsem lidskou zvědavost a touhu být něčím víc.
Druhý den ráno jsem musela brzo do ateliéru. Čekal tam na mně další zákazník, se kterým jsem měla fotit reklamu pro světovou kosmetickou značku. Netrvalo to dlouho, když je dobrý model, vše jde lehce.
Po té už jsem šla upravovat fotografie. Počítala jsem, že dnes mi to zabere opravdu cely den, protože tam byla i potřeba nějakých efektu a retušů. Z práce mně vyrušilo až zvonění telefon. Přešla jsem tedy k němu a představila se.
Muž na druhém konci počkal až domluvím a pak spustil. Překvapilo mně to, ale pohotově jsem reagovala. "Dobrý den, je mi velkou ctí, že jste tuto nabídku učinil zrovna mě, ale myslím, že na moji tvorbu byste se měl nejdříve podívat, ať pak nejste zklamán. Můžete se během dnešního dne zastavit? Budu dnes v ateliéru celý den."
Za prvé jsem chtěla vědět kdo ten muž je, také proč si vybral mně a zda si že mne jen neutahuje, na takové vtípky jsem čas opravdu neměla."Adresa je uvedena webových stránkách nebo v telefonním seznamu. Budu velmi ráda když se přijdete podívat, pane Snowe." stále jsem se snažila být co nejpříjemnější abych jej v případě opravdového zájmu neodradila.
Sitri Snow

Příspěvek pro Sitri Snow za Tue May 30, 2017 10:45 am

Podle hlasu to bude mladá dívka, a evidentně i chytrá protože velmi dobře zareagovala. Ale ale , tal to vypadá velmi nadějně.

" Ach webové stránky, to mě nenapadlo. Já jsem spíše člověk co moderní technologi moc nevyužívá. " Prohrabl jsem si vlasy a ušklíbl se. " Zjístím si adresu, a do hodiny bych tam měl být, a pokud máte nějaké zajímavé portfolio určitě si jej nachystejte. Zatím. " Položil jsem telefon a vytáhl počítač, neměl jsem rád tuhle moderní technologii, hlavně jsem s ní pořádně neuměl, ale najít jedny webové stránky snad nebude problém. Ale byl a pekelný, raději sem to vzdal, zavolal a infolinku a ti mi nadiktovali adresu. Upravil jsem se abych vypadal dobře a reprezentativně. Jako vždy jsem měl černé společenké oblečení, dnes i zdobenou košili a černý plášť. Dodal jsem ještě hodinky, do kapsy u vestičky a i se svou vycházkovou hulkou se vydal do jejího ateliéru. Vypadal jak kdybych zamrzl v čase, ale tohle oblečení co se nosí dnes, je hrozné nekvalitní a muži nesedí není v tom Gentleman. I když často si vezmu obyčejné kvádro.

Došel jsem do jejího Atelieru a zaklepal na dveře, byl jsem na ni vážně zvědavý.
Izabella.Johnsen

Příspěvek pro Izabella.Johnsen za Tue May 30, 2017 11:36 am

"V pořádku, portfolia zde mám připravena pro potencionální zákazníky. Takže to nebude problém. Těším se a nashledanou." Rozloučila jsem se s tím neznámým mužem a na pult vedle telefon u vyskládala tři velká portfolia. Jedno bylo plné aktů, druhé focení pro reklamu a třetí bylo mix kreativního focení a focení se zvířaty - takže různé vily, nebo divošky a podobně.
Pak jsem zamířila do malé kuchyňky - dala vařit vodu na kávu, na stoleček připravila smetanu a cukr a nějaké sušenky.
Když jsem měla vše připravené vrátila jsem se k úpravě fotografií, čekající než přijede neznámý návštěvník zhodnotit má díla.
Když někdo konečně​ zaklepal na dveře, došla jsem otevřít. S úsměvem na tváři jsem jej pozdravila a pozvala dál. "Dobrý den, vy budete nejspíš pan Snow, že? Pojďte dál, portfolia jsou připravená a káva také." Usmála jsem se na něj vlídné a ustoupila od dveří aby mohl jít dovnitř. Na male stolečku bylo vše připraveno a tak jsem jej navedla k němu."Tudy prosím..."
Sitri Snow

Příspěvek pro Sitri Snow za Tue May 30, 2017 12:06 pm

Otevřela mi mladá drobný dívka, voněla zvláštně, mocí magii ale i něčím jiným. Věděl jsem hned na první pohled že není člověk, ale je mladá. Možná ji je vážně tolik na kolik vypadá. Vešel jsem ladně dovnitř a rozhlédl jsem se. Atelier nic moc, ale z ní vyzařovalo sebevědomí, takže fotit snad bude umět. "Ano jmenuji se Snow... Sitri Snow a vlastím galerii na náměstí." Došel jsem do místnosti a natáhl k ní ruku, chtěl jsem zjisti co je zač, chtěl jsem cítit to co cítí ona, protože jsem neviděl žádnou reakci na mě, což se málo kdy stane, a nemám rád když někdo umí poker face.

Jemně jsem vzal její ruku, a mírně se zohl abych ji políbil, byla nervozní ale byla si jistá takže bude asi vážně dobrá. "Velmi mě těší. "

Usadil jsem se a podíval se na stůl. "Měl jsem dnes dobrý den, a rozhodl jsem se že bych mohl sponzorovat nějakého mladého fotografa, a nějak můj prst padl na váš inzetát v telefoním seznamu. Takže rád bych věděl prvě o vaší práci, co ráda fotíte a tak dále, a pak se podívám na fotky. " Chtěl jsem vědět jak umí prodat sebe a své dílo.
Izabella.Johnsen

Příspěvek pro Izabella.Johnsen za Tue May 30, 2017 2:53 pm

"Jistě o té galerii jsem už slyšela, máte tam dost často vernisáže, že?" Stále jsem se usmívala. Bylo to pro mně naprosto přirozené, brala jsem to jako samozřejmost. Doprovodila jsem jej ke stolu a chtěla se posadit, když ke mě natáhl ruku.
"Potěšení je na mé straně."Oplatila jsem mu mile a jeho ruku samozřejmě přijala. Když ji políbil, dost mně to zaskočilo. Nebyla jsem si vůbec jistá, jak mám teď reagovat. Lehce nejistě jsem tedy svou ruku odtáhla a posadil se do křesílka. Přisunula jsem k němu své portfolia a naznačila ať se také posadí.
"To mám kliku, že Vám prst padnul přímo k mému jménu." pousmála jsem se a nabídla mu kávu z konvice. "Kávu?"Optala se mile a sobě nalila do šálku. Pak si ho prohlédla."Jak si představujete díla, která chcete vystavovat?" Vyzvídala jsem lehce zvědavě. "Nejraději fotím nejspíše akty v přírodě. Mám ráda, když jsou moji modelové tak jak je obdaroval bůh. Nicméně i dream photography, se zvířaty, takové ty víly, divoženky a podobně... Mám ráda i detaily, ale to fotím především u zvířat a nevím zda by Vás zaujaly." Pousmála jsem se a otevřel album s akty. Na stránce kterou jsem nalistovala pózovala krásná mladá dívka, nahá se opírala tělem o strom. Bradavky na jejích ňadrech byly v pozoru a na tváři měla lehce smyslný až svůdný výraz. "Pro představu..." Věnovala jsem mu jeden ze svých letmých pohledů. Byl podivně svůdný, neskutečně voněl a navíc... vzbuzoval ve mě cosi podivného.
Sitri Snow

Příspěvek pro Sitri Snow za Tue May 30, 2017 7:14 pm

Děkuji vám, ale kávu nemusím.
Vytáhl jsem si z kapsy hodinky, zkontroloval čas a vrátil je tam zpátky. Poslouchal jsem co fotí, velmi mě tím zaujala. " Hm myslím že jsem našel přesně to co hledám a mám rád." Nahl jsem se k ní když mi ukazovala co fotí, byla velmi dobrá z té foky bylo hodně vidět. Měla i dobrého modela. "Hm velmi ....hezké. "Na slovo hezké jsem dodal důraz ale pritom jsem se s tím slovem mazlil, takže to vyznělo se sexuálním podtextem. Dal jsem ruku na tu její a zahleděl se ji do očí, bylo mi jasné že to nevydrží, nikdo nevydrží. "Škoda že předtím fotoaparátem nestojíte i vy, jste velmi krásná, myslím si že tahle spolupráce, bude velmi přínosná. "Díval jsem se na ni, jak kdybych ji chtěl svléct a vzít si ji hned tady a teď. Přitom ale výraz tváře byl klidný s menším ušklebkem. " Chtěl bych nafotit na tu výstavu i své modelky jestli by to nevadilo, jednu možná dvě.... jednu určitě. Takovou kočku. " Na kočku jsem dal další důraz, aby pochopila že je to označení pro kočkodlaka ale ne pro někoho kdo je sexy.
Izabella.Johnsen

Příspěvek pro Izabella.Johnsen za Tue May 30, 2017 9:01 pm

Na jeho odmítnutí kávy jsem jen lehce přikývla a chápavě se usmála. Dál jsem se tím nezaobírala a ukazovala mu další a další modely.
"Myslíte? Nefotím nic extra, zkrátka to mám ráda tak jak být má. Ale děkuji." Pousmála jsem se, nejspíš to vyznělo dost... divně. Mírně jsem se ošila, když jsem na své ruce ucítil dotek té jeho a můj pohled padl na jeho rty.
Nejspíš jsem vypadala mírně vykolejeně, no mírně je slabé slovo. Mé pocity skákali jako střeštěné, vážně se mně právě teď snažil dostat na lopatky pod své tělo. Asi mi to dostatečně nedocházelo. Jen jsem lehce zaseknutě kývla a pousmála se."Popravdě, si nemyslím, že bych někomu mohla stát modelem, jsme obyčejná."Vysvětlila jsem, jako by se nechumelilo i když ta jeho slova, to hraní s nimi, letmé doteky a náznaky semnou dělaly daleko víc než jen že mně vykolejili.
"Tak Kočka říkáte..."Zopakovala jsem po něm a očima studovala ty jeho. Došlo mi kam tím míří, ale stále jsem si tím nebyla dost jistá. Nakonec jsem náš kontakt přesekla, natáhla se pro hrnek kávy a upila."Popravdě, tyhle kočky nerada fotím... nejsem s nimi zadobře."Odpověděla jsem lehce odmítavě. Mohlu mu dojít, že nejsem čistokrevná - když poznal že v sobě mám kočku musel cítit i magii, kterou kočky nemají. Mohlo mu dojít, že jsem nečistá a právě proto, mne čistokrevní kočkodlaci zrovna nemusí.
Sitri Snow

Příspěvek pro Sitri Snow za Thu Jun 01, 2017 8:00 am

Trochu jsem se pousmál, nebyl to ale sladký spíše ďábelký usměv. " Vím o jedné, které to bude určitě jedno, možná by to bylo vážně zajímavé.... " Olízl jsem si rty. " Stála by jste mi někdy s jinou slečnou modelem?"  Už jsem si představil jak obě dvě opíchám, a pak je budu kreslit jak leží na  gauči a iddechují, jejich hudníky se zvedají, byly by jako den a noc, ona sladké bílé nebo růžové prádélko které bude ještě její sladkost podtrhovat a u rose... sakra jeji klasické.  Mohla by zase změnit barvu bylo by to fajn, jako zrzka se mi líbí, ale nějak mám zrzek dost.

" Jinak určitě bych s vámi chtěl ale udělat kontrakt. " Vytáhl jsem z  kufříku papíry a podal ji smlouvu aby si jej přečetla. Byla to klasická smlouva že dostanu dvacet procent s prodeje, jejich výrobku, že cenu určíme spolu a mám právo si některé kousky zarezervovat nebo odkopit sám, ještě než půjdou třeba do dražby.
Izabella.Johnsen

Příspěvek pro Izabella.Johnsen za Thu Jun 01, 2017 1:55 pm

Mírně jsem se zachvěla. Začínala jsem se do toho zamotávat. Tohle zrovna nebylo to, kam jsem se chtěla dostat. Já a modeling, to byl dost ošementý výběr tématu na rozhovor. Potřásla jsem hlavou, abych dala najevo svůj nesouhlas."Jak říkám, nemyslím si, že jsem typ dívky, co by někomu mohl stát modelem..." Pronesla jsem s lehkým náznakem omluvy a přehodila nohu před nohu, takže mi bylo na krátký moment vidět kam si pod sukni, kterou jsem měla momentálně na sobě.
Když vytáhl smlouvu zadívala jsem se na ní a začala si ji pročítat... Byla to v celku normální smlouva, chtěl nějaké provize, taky měl nějaké nároky... neměla jsem žádný výhrady, mírně jsem se rozhlédl a natáhla se pro pero. "Se smlouvou souhlasím, ale jak jsem říkala... kočky nefotím."Upozornila jsem jej ještě jednou, nejsem čistokrevná a nemám zapotřebí, nějaké problémy s kočkodlaky...
Sitri Snow

Příspěvek pro Sitri Snow za Thu Jun 01, 2017 2:05 pm

Vstal jsem a obešel ji, jemně přejel palcem po hraně čelisti a pak jsem se natáhl k jejímu oušku a smyslně začal mluvit. " Byla by to velká, ale velká škoda skrývat tohle krásné tělo, ale nevadil by mi ani váš portrét, máte smyslné oči a skvělé rysy. " Olízl jsem ji oušku a jejím tělem projelo velmi silné vzrušení, které opravdu nemohlo udělat jen její tělo.

Podíval jsem se na ni a a opřel se o židly. " Neříkejte nikdy, zkuste se s tou dívkou jen sejít, a myslím si že budete stejně zaujata jako já. Je to velmi krásná dívka, dokáži si vás dvě představit, jako den a noc, anděla či ďábla. " Natáhl jsem se a přejel ji palcem po rtech. "Chcete mě políbib že ano krásko." Chtěla to, a já její chtíč ještě posiloval, víc a víc, aby po mě toužila. Já toužil po jejím těle také, strhnout ji to krásné krajkové prádlo, co má na sobě a vrazit ji ho tam.
Izabella.Johnsen

Příspěvek pro Izabella.Johnsen za Thu Jun 01, 2017 2:27 pm

Zadívala jsem se na něj, nelíbilo se mi ani trochu, že si semnou takhle pohrává. Ve chvíli však, kdy jsem na sobě ucítila jeho dotek, byl jemný ale zároveň drsný.
Chvíli jsem se jeho doteku bránila, avšak když jsem ucítila jeho rty na svém uchu, mé rty se samovolně otevřeli v tichém stenu. Ne, takhle to být nemělo,měla to být čistě obchodní schůzka... Rozechvěla jsem se, tenhle druh ‚manipulace‘ jsem neznala. A nelíbil se mi.
Ztěžka jsem vydechl a lehce potřásla hlavou, abych mu dala najevo, že tohle není směr, kterým se to původně mělo udávat. Mé tělo na jeho doteky reagovalo víc, než přehnaně. Cítila jsem jak chvění v podbřišku se stupňuje... „N-nesejdu se s žádnou kočkou...To nepřichází- v úvahu.“ Vysoukala za sebe nervózně ve snaze mu dát najevo, že na tohle nepřistoupí, ať jí udělá cokoli. Měla své zásady a své důvody.
Když promluvil, střelila jsem po něm pohledem. Ne, nechtěla jsem ho líbat, chtěla jsem s ním uzavřít smlouvu a vydělat tak nějaké peníze navíc, chtěla jsem mít jistotu práce na dalších pár měsíců, to byl záměr, kvůli kterému jsem se sešli, ne abych ho líbala... ale mé tělo mi namlouvalo jiné věci, chvěla sem se a cítila jak bradavky na mých ňadrech tvrdnou vzrušením.
Sitri Snow

Příspěvek pro Sitri Snow za Thu Jun 01, 2017 2:32 pm

Musel jsem se usmát, jak v ní bylo vidět jak bojuje jak to chce. " Krásko, tu smlouvu dostanete ač se semnou vyspíte nebo ne, pokud nechcete dobrá, jen vím že Rose by byla moc ráda kdyby někoho poznala jako je on. Je to velmi milá dívka a stoprocentně by vám nic neudělala, za to bych klidně položil svou hlavu. " Natáhl jsem se a vzal si její rty, hladově vášnivě, aby pochopila jak moc ji chci. Pak jsem se ale odtáhl , a posadil jsem se jako by se nic nestalo. "Takže pokud se smlouvou souhlasíte tak ano, chtěl bych nějaké opravdu hezké a zajímavé akty, tak dvacet.... ne možná i třicet fotogragii, muže i ženy, i když já raději spíše ženy, ale jsou tam dámy které se rádi podívají na pořádného chlapa, jestli mi rozumíte. "
Izabella.Johnsen

Příspěvek pro Izabella.Johnsen za Thu Jun 01, 2017 4:26 pm

Vážně jsem tím co říkal byla naprosto pohlcená. Celé tělo se chvělo nedočkavostí, po jeho dalších krocích, když mě políbil zavřela jsem oči. Ten pocit byl tak nový, líbilo se mi to, až moc. Když se odtáhl zadívala se na něj. "Nejsem jako ona. Nejsem kočka." zadívala se do jeho očí a zakroutila hlavou. "Kočky jsou prostě lépe cítit..."´odpověděla jsem a trhla rameny.
Když se vrátil ke smlouvě kývla jsem."Akty si vyberete sám? Nebo někoho pošlete?" Optala jsem se zatím co jsem se podepisovala na místo, kde měl být můj podpis. "Pořádného chlapa? To bychom měli vyfotit spíš Vás, ne?" Nadhodila jsem lehce hravě.
Sitri Snow

Příspěvek pro Sitri Snow za Fri Jun 02, 2017 7:20 am

Takže tak to je, asi narazila na kočkodlaky kteří ji odsoudili, a nebo z ní udělali to co je. Hm zajímavé, stejně ji časem ale seznámím s Rose, ať se jí to líbí nebo ne, třeba to udělám jako nevinné setkání.

Probodl jsem ji pohledem a olízl si rty. " Svou práci si dělám sám, protože chci aby byla dokonalá, ale budeme ty akty vybírat spolu plus bych chtěl nějaké ...nové které nikdo neviděl, něco zajímavého. Finance na focení nebudou problém, to tam je ve smlouvě také že když budete něco vyrábět po galerii všechny výdaje budou hrazeny. " Natáhl jsem se. "A fotit se klidně nechám, ale jedině když mi budeš stát modelem krásko. " Konečně jsem zlomil tu hranici, která tohle spojovala, začal jsem ji tykat, zajel rukou do vlasů a přisál se k jejim rtům. Posílal ji do těla vzrušující emoce.

Chvíli ji líbal, pak se ale odtáhl a zadíval se na ni. "Nevím co máš proti Kočkám, asi ne nic dobrého. Ale o jedné vím stoprocentně že by ti nic neudělala, ale nebudu tě do toho nutit. " Vzal jsem papíry a vše podepsal. Nechal jsem si jednu kopii a druhou nechal jí.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:54 pm