Fantasy World

Fantasy tRPG


  Propagace jiných tRPG

  Share
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 154
  Join date : 17. 11. 16

  Propagace jiných tRPG

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Sun May 28, 2017 10:01 pm

  Do tohoto témata smí přispívat pouze administrátor.


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Sun May 28, 2017 10:08 pm, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 154
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Propagace jiných tRPG

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Sun May 28, 2017 10:07 pm

  The Ark


  Odkaz: http://theark.blog.cz/

  Vítejte na Arše,
  vesmírné stanici, která poskytla útočiště již třetí generaci lidstva (rok 2166) jenž měla to štěstí zde utéct před vypuknutím nukleární války způsobené za pomocí dvou velkých konkurenčních společností, které ovládla touha po moci. Čas plyne jako voda a situace na Arše je čím dál tím hustší protože docházejí pomalu veškeré zásoby a co nejhorší tak zásoby kyslíku kvůli poruše systémů, proto Kancléř Archy Malcome Lindorf přišel s programem PADESÁTKA, kdy se na Zemi vyslala padesát lidí, aby zjistili, zda se dá na Zemi znovu žít a hlavně přežít to tam bez úhony.
  Členem Padesátky se ať už dobrovolně nebo nedobrovolně stává každý, který dovrší věku 18cti let a převážně se nějak prohřešili i sebemenším porušením práv a řádu Archy, ale hlavně se zde poslali lidé, kteří nebudou nikomu chybět, tedy vyvrhel společnosti v podobě kriminálníků a hlavně lidí s nadpřirozenou mocí, protože společnost bere nadpřirozeno jako tu nejhorší zkázu světa a proto se k ní i tak chová a lidé jako rasa se povyšují nad ně.
  Hlavním úkolem je se dostat do bývalé armádní základny Autumn Valley, která byla vybudována ještě před válkou jako jakási pojistka pro případ nouze. V této základně by měly být zásoby jídla a všeho potřebného, ale jediné co má naše skupina k ruce je více jak 150 let stará mapa, která by jim měla přiblížit polohu, ale bohužel svět se za tu dobu stihl změnit a tam, kde dříve bylo centrum velkého města je nyní pouště či hluboká džungle.
  Nyní se členové padesátky nacházejí v Kolonii, místě obývané lidmi kteří nejsou imunní vůči drobné radiaci která je za zdmi Kolonie. Momentálně tu máme i padoucha, Bergera, bývalého velitele na Arše který se dostal k moci v Kolonii potom co sesadil Danteho. Jak se s touto hrozbou hráči vypořádají?  avatar
  Jae-Sun Lee

  Poèet pøíspìvkù : 28
  Join date : 18. 06. 17

  Re: Propagace jiných tRPG

  Příspěvek pro Jae-Sun Lee za Wed Nov 29, 2017 5:28 pm

  AGENTS OF TOMORROW

  Odkaz: http://agents-of-tomorrow.forumotion.eu/

  Kdesi v Americe je místo, někde mezi Ohiem a Indianou, nedaleko řeky Wabash. To je místo, kde se tyčí obrovský komplex. Naše společnost. Nedá se nazvat univerzitou, jelikož se zde nevyučují tradiční předměty. Budovy ukrývají učebny branné výchovy, pokrokových technologií a speciálních, bojových umění. Velká hřiště na sporty a velký, plavecký bazén. Mimo to několik simulačních místností, z nichž se však valná většina stále testuje. Dále zahrnují střelnici, pokoje, společenské místnosti, jídelnu, dívčí a chlapecké sprchy a tak podobně.
  Důležitou součástí komplexu je ale také společnost SCTSANP (The Security Company for Training Secret Agents for National Purposes,) která zde má většinu kanceláří, zasedací mísnost a tajné, uzamčené a přísně střežené místnosti, do kterých mají přístup pouze někteří agenti a ředitel celé organizace.

  O co vlastně jde?
  Pár lidí se rozhodlo, že pro vládu pracuje málo důvěryhodných agentů. Vytvořili tajnou organizaci, vzali děti ze špatných, životních podmínek (dětské domovy, zadlužená rodina, chudé státy,) převezli je do vybudované 'akademie,' kde započali jejich trénink a zdokonalovali jejich schopnosti pro vládní účely, aby jich později mohli využít. Dali jim vyhlídku na nový život, šanci. -Jenomže ne všichni výcvikem projdou.
  avatar
  Sebastian Clark
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 319
  Join date : 19. 11. 16

  Re: Propagace jiných tRPG

  Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Dec 27, 2017 11:15 pm

  Vampire Academy


  Odkaz: http://vampire-academy76.webnode.cz/

  Vítejte na Svatém Vladimírovy.
  Jedná se o rozlehlý, gotický areál. Nachází se kdesi v Montaně. Akademie je internát, kam vampíry jejich rodiče posílají už od raného dětství a vidí se s nimi jen o prázninách. Chodí tam morojové i dhampýři a nejsou nijak odděleni, až na to, že mají jiné hodiny. Přes den celá Akademie spí, jejich "denní" režim je obrácený. Vyučuje se tam všechno od matematiky, angličtiny a historie až po ovládání magie (morojové) a nebo, jak zabíjet a zneškodnit strigoje (dhampýři). Děti tam chodí už odmalička. Celý areál je chráněn nejen strážci, ale také ochranou.  Sponsored content

  Re: Propagace jiných tRPG

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Wed Jun 20, 2018 7:43 am