Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Share
Hayleigh Sara Swanson

Poèet pøíspìvkù : 81

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Fri May 26, 2017 9:27 pm

First topic message reminder :

Doupě Hayley včetně přilehlých pozemků se statkem.

Hayleigh Sara Swanson

Re: Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sun May 28, 2017 9:30 pm

Usmívala se jen spokojeně protože se jí to opravdu líbilo. Musela se zahihňat když řekl že jí bude říkat divoženko. Trošku vypískla a zasmála se když jí plácl po zadečku. "Neřekla jsem ti to protože jsi se neptal, ale pocházím z opravdového Vikingského rodu." usmála se na něj. Když začal písničku zpívat začala si zpívat s ním. Docupitala s ním do menší stáje. "Vypadá to že nejspíše bude mít dvě." kobylka ležela na čerstvé slámě, trošku funěla. "Počítám s tím že bude rodit během pár hodin.." na straně měla připravené rukavice kdyby bylo třeba vytahovat z ní hříbata, což nejspíše budou muset. Také tam byly ručníky a lavor s vodou. Překvapeně vzhlédla když se zeptal na motorky. "Mám je moc ráda.. mám jeden původní model ve stodole ale bohužel nejezdí a neumím to opravit.. jde o neocenitelný kousek.."
JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Příspěvek pro JJ za Sun May 28, 2017 9:39 pm

Došel jsem pomalu ke klisně a pohladil ji po hlavě, v téhle chvíli jsem byl rád že ze mě zvířata cítí něco co je uklidňuje, že se mě nebojí.
"To bych do tebe vážně neřekl, jsi ale nádherná divoženka. To mám od otce dar magie, studoval jsem dlouho na akademii, a vyučil jsem se. Ovládám některá kouzla ale spíše to nepraktikuji, ani proč, prostě... nepotřebuji to k životu. I když některé věci mám asi v sobě, a ani nevím že je ovládám Nevím . Třeba láska a ucta ke zvířatům já jim ji prokazuji a oni mě. Ještě se mi nestalo že by mě nějaké zvíře chtělo pokousat nebo tak, pokud nebylo zraněné, ale to se nepočítá. Dokonce i jeden kočkodlak, byl zraněný, prskal ale nějak mi věřil. " Vstal jsem a došel k ní, jemně ji pohladil po zadečku. " Teď jdeme na práci, ale moc bych se asi ze stájí nevzdaloval, vážně mi přijde, že to přijde brzo, a aby jsme ... třeba nebyly zaměstnáni a neslyšeli , vyčítal bych si to. " Když jsem říkal zaměstnáni, do hlasu se mi přidal mazlivý a hravý ton, takže přesně mohla tušit čím by jsme mohli být zaměstnáni. " A na tu motorku se rád podívám. Já mám tedy novější kousky, jsou ale jediné na světě dělané na zakázku a hodně součástek jsem si dělal sám. Jedna je Nina a Druhá Nana. " Dal jsem se do práce.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sun May 28, 2017 10:07 pm

Když mluvil o tom co umí zamyslela se. "Je dost možné že máš schopnost která se jmenuje Beast Master.. je to schopnost uklidnit cokoliv co má v sobě kousek zvířete. Můžeš manipulovat s jejich emocemi, pomoct jim od bolesti.. a další věci. To by ale vyžadovalo opravdu hodně tréninku, nejspíše roky.." usmála se na něj sladce. Uculila se na něj sladce když jí pohladil po zadečku, než opět začal mluvit vtiskla mu jemný polibek na rty. Zahihňala se když pronesl to že by mohli být rozptýlení. "Neboj se drahoušku.. počkáme si navečer pokud tě práce neutahá.." uculila se. Nechala ho prvně udělat vše co potřeboval a pomáhala mu jak to šlo.

"Pojd' ukážu ti tu motorku, protože stodola je hned vedle stáje.." usmála se. Vzala ho tam tedy až udělali vše co potřebovali. Odkryla plachtu a ukázal se mu krásný ale starý choper. Lehce zrezlý.

JJ

Příspěvek pro JJ za Sun May 28, 2017 10:53 pm

" Jak říkám, nepoužívám to úmyslně, ani nevím jesli to je pravda nebo ne. Nebo mě prostě jen zvířata miluji. " Zasmál jsem se nervozně. Bylo tam dost práce, ale bylo vidět že umím za práci vzít. Že vím co jsou kolečka , vidle a podobně. Vypadal jsem skoro jak normální chlap který žije na statku od mala.Zrovna v této chvíli jsem nevypadal jak Lestat, top stár která je známá po světě. Neušpiní se, nevezme do ruky ani kladivo, aby si neublížil protože by mohl zranit své cenné prstíky.. Práce mi šla od ruky. O i když v půlce jsem si vyslékl triko, protože jsem byl vážně propocený. Mé svaly a tetování se při každém pořádném pohybu napjaly.

Když jsem ale uviděl tu krásku kterou mi ukázala musel jsem slintat. Přestal jsem vnímat ji a lítal kolem motorky, začal zkoušet jak na tom je, prohlížel jsem ji ,dokonce jsem kvůli motorce lezl i po čtyrech. Podíval jsem se na ni, jak dítě co chce mámu přemluvit, aby mu koupila tu hračku. "Že ji můžu dát do pořádku? " Kousl jsem se do rtu, vážně jsem ji chtěl dát do kupy, i ldyž jsem věděl že je potřeba i práce. Trochu jsem vstal. "A ukaž mi co je potřeba pak opravit a co máš za nářadí. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sun May 28, 2017 11:08 pm

Při práci ho sledovala když měla chvilku a málem se jí podlomila kolena když si sundal triko. Najednou opět pocítila horko v jejím klíně a šimrání v podbřišku. Kousla se do rtu a uculila se na něj sladce když mířili do stodoly. Sledovala ten jeho výraz a mírně si podupávala nožkou. "Možná, když budeš hodný." uculila se nevinně. Přešla k velké kovové skříni kde byly náhradní díly, šlo vidět že někdo rozebral chopera který už nebyl tolik k užitku protože tam byla v podstatě rozebraný celý choper do posledního kousíčku. Bylo tam dokonce i nářadí, šmirgl, kyt a nějaká ta barva. Nové penu stálo v rohu stodoly. "Dovolím ti jí opravit jen pokud na mě nebudeš zapomínat a nebudeš se věnovat choperu víc než mě." ušklíbla se.
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 29, 2017 8:20 am

Došel jsem pomalu k ní a obejmul ji. " Krásko,neboj na tebe zapomínat nebudu. " Políbil jsem ji a krk. "Už se těším jak si s ní budu hrát, ale první je důležitější práce na statku. Všiml jsem si že jeden box jde blbě zavírat a na dalším máš uvolněná prkna. Potřebuji spíše nářadí na klasickou práci. " Natulil jsem se na ni ještě víc a otřel se tváří o její. " Mou přítomnost si užiješ kdykoliv, nemám v plánu ti utíkat, ale vem si že i když se o statek staráš skvěle tak potřebuješ aby ti někdo udělal řemeslnou práci. " Pomalu jsem ustoupil, protože kdybych se tulil dál, tak bych ji nejraději vysadil na ponk a vzal si ji, hned a teď.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Mon May 29, 2017 10:23 am

Obejmutí mu jemně oplatila a pousmála se. "Opravdu tu chybí mužská ruka, ale teď mám náhradu.." zavrněla a přitiskla se k němu. Líbí se jí jak se k ní začal tulit, jemně ho pohladila po boku. "Nářadí na opravu je v druhé skřínce, v támhle té." Pokývla hlavou k druhé skříni naproti." Jí tulení nevadilo, když odstoupil olízla si rty. "Půjdu zkontrolovat kobylu.. chovej se tu jako doma."
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 29, 2017 10:50 am

Ano máš, a postará se o tvůj domov. " Usmál jsem se sladce a podíval se do skříně. Málem mi spadla čelist když jsem viděl kolik toho tam má, a co tam má. To se svým nářadíčkem bych se mohl jít zahrabat. Koukal jsem na to jak vyoraná myš.. Byl jsem v sedmém nebi, už jsem si bral nářadí že pujdu opravovat když jsem se zasekl a zakňoural. Všechno jsem to tam vrátil zpátky a došel za ní, jak spráskaný pes. " Zlatíčkooooo nemáš něco na opravu v domě nebo venku? Tady ve stájích nic dělat nebudu, tahle kráska potřebuje klid, což bouchání a podobně by nebylo vhodné. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Mon May 29, 2017 12:02 pm

Podívala se do skříně a vytáhla pás na nářadí který mu omotala kolem pasu. "Dokonalé. Sedne ti. Dej si do něj nářadí které potřebuješ, tohle je vše co mám. Půjdu se podívat na kobylku. Venku je třeba upravit ohradu." Usmála se sladce a odcupital do stájí kde si sedla ke kobyle do čistéhosena a hladila jí. Mluvila na ní tiše, v norském jazyce.
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 29, 2017 12:44 pm

Nadšeně jsem si dal do pásu věci a šel ven, celkem svítilo sluníčko bylo i poměrně teplo. Došel jsem ohradě a procházel jsem co je potčeba opravit. Radostně jsem se do toho pustil. Mohla slyšel různé zvuky, jak jsem dělal, po chvíli ze mě tekl pot ale byl jsem spokojený, takovou práci jsem milova, to je jeden z důvodu proč chci koupit domek, Možná bych se mohl zeptat jestli je ještě volný ten domek kousek od ní, že by jsme spojili naše zahrady a.... Měl jsme chuť si dát pár facek, myslím moc do budoucna a třeba mě nechá.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Mon May 29, 2017 12:59 pm

Necha ho v klidu pracovat. Nakonec se začalo stmívat, kobylka zařehtala a ona s leknutím vstala zamrkala. Během pár hodin co s ní byla se jí povedlo usnout. Teď ale bylo na čase přivést na svět hříbě, jelikož kobyla funěla a měla zvednutý ocas. Nasadila si dlouhé rukavice, přešla k jejímu zadku. "Neboj dostaneme je ven.." pronesla k ní a viděla jak pomalu začíná vylézat, začala jí pomáhat.
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 29, 2017 1:02 pm

Občas jsem šel zkontrolovat Hayley, tak krásně usla na seně. Nechal jsem ji spát jen přikryl svou mikinou aby neprochladla. Sám sem pracoval, občas jsem se napil citronády ale bavilo mě to. KDyž jsem slyšel její hlas, a kobylku nechal jsem práci, stejně už jsem na ni skoro neviděl a rozběhl jsem se za nimi. Měl jsem na sobě už triko ale totálně propocené. " Už? Co mám dělat? "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Mon May 29, 2017 1:25 pm

"Prvně si svlékni to triko nebocmi prochladneš. Klekni si k ni a uklidňuj jí, hlaď jí. A sleduj co dělám." První hříbě se pomalu klubalo na svět, dost to dalo Hayley zabrat, ale po několika dlouhých minutách bylo na světě. "Uff teď to druhé.." oddechla si.
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 29, 2017 5:08 pm

Vyslékl jsem si triko a hodil na sebe mikinu. Klekl jsem si ke klisně a začal ji hladit, uklidňoval jsem ji. Hayley si mohla všimnout že se u mě trochu narostla magická energie, vážně jsem dokázal uklidňovat zvířata, nevěděl jsem ale o tom, dělal jsem to automaticky spontánně, možná proto ta energie byla tak čistá. Uklidňoval jsem ji a díval se co dělá, snažil jsem si to zapamatovat.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Mon May 29, 2017 5:42 pm

Cítila to a díky tomu také v jejím těle narostlo vzrušení. Chvilku jen tak mlčela pak na něj pohlédla opět. "Nesmírně mě mě vzrušuješ když tě tak vidím.." vydechla a začala pomáhat druhému hříběti na svět. Po další chvilce už byli venku obě, ona si trochu vysíleně oddechla. "Víš.. mám černé svědomí že tvoje mamka je sama doma. Půjčím ti můj Range Rover, zajedeš pro ní?" přeci jen jeho matka měla jen Jacka a muselo jí být smutno samotné doma. Očividně i ona myslela do budoucnosti a nechtěla jeho matku nechávat samotnou stranou.
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 29, 2017 6:16 pm

Trochu jsem nechápal, co ji na mě vzrušovalo ale pokračoval jsem v uklidňováni Klisny. Byl jsem rád že obě hříbata byla v pořádku. " Jsi dokonalá, ale nechápu co tě na mě vzrušovalo " Sedl jsem si k ní a něžně ji políbil. " Lás... Krásko dneska ne, Jsem dost unavený a někde bych se vysekal...... Zítra stejně sem se chtěl no. Po pravdě když si spala volal jsem a ptal se po tom domku co je kousek od tebe, je ještě na prodej a já chtěl kupovat nějaký domek se zahradou.... ono šlo by to spojit časem kdyby jsi chtěla. " Nervozně jsem si poposedl. " Vím že se pořádně neznáme, je brzo ale i tak prostě .... chci být blízko tebe. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Mon May 29, 2017 6:21 pm

Usmála se na něj široce, pohladila ho jemně po vlasech. "Chtěla jsem ti původně nabídnout aby jsi s mamkou zůstal u mě, ale až za nějaký čas. Pokud chceš můžete být u mě zatím co to dáš dohromady a tvá mamka může bydlet v tom domku a ty se mnou. Budeme tak pohromadě.. a nebo budete vy prostě bydlet u mě.." pousmála se. I když byla další varianta že by ona mohla dát svůj domem jeho mamce potom co by on dal dopořádku ten domek který měl na mysli. "Také vás oba chci mít u sebe.. když jsi byl pryč, cítila jsem se nervózní a jaksi.. neúplná když jsi tu nebyl."
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 29, 2017 7:20 pm

Máma má svůj byteček ráda a nechce do domku, ale já chci prostě domek se zahradou. Pořád ji vysvětluji že tu zůstanu a už nebudu jezdit jako Lestat ale chce abych zase zpíval a .... prostě je to těžké Přitahl jsem si ji do náruče a jemně políbil. " Chtěl jsem se usadit, najít si ženu, zasadit strom a splodit syna jsem opravdu staré klišé ale ... prostě tyhle hodnoty jsou pro mě důležité. Jen tvůj domek by asi pro rodinu nebyl, kdyby jsi teda chtěla rodinu. Sakra známe se kolik 24 hodin a já si dokážu představit že bych s tebou strávil zbytek celého života, až se bojím že mi ublížíš. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Mon May 29, 2017 7:36 pm

Musela se začervenat když začal mluvit o budoucnosti. "Když.. mi slíbíš.. že.. mě neopustíš, svolím k tomu přeměnit tě. Ale.. varuji tě. Byl bys to co jsem já.. a musel by jsi umřít. Na krku by jsi měl runu jako mám já, na znak že ke mě navěky patříš.. je to jako.. manželství do konce života." tím pádem by ho musela při rituálu kdy by ho proměnila zabít. Lehce se otřásla když pronesl že by mu ublížila. "Já ti nikdy neublížím. Nemám to v povaze. Pokud by jsi chtěl.. časem se můžeme přestěhovat do domku který se koupí.. chata může sloužit jen k tomu když budeme chtít zůstat na statku nebo praktikovat věci kolem magie.. je to.. všechno tak rychlé ale.. mám pocit že na tebe jsem čekala celý můj život."
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 29, 2017 7:43 pm

Zalapal jsem po dechu. Ona by mě proměnila? To jako vážně. Přitiskl jsem ji k sobě ještě víc. Tohle nepotřebovalo slov. Jemně jsem zajel do jejich vlasu a začal ji líbat. Ano přesně tohle jsem hledal, ji jsem hledal, mám pocit že k ní patřím. Nikdy jsem necítil to co s ní. Chvíli jsem ji vášnivě líbal a pak se odtrhl. " Lásko, nebudeme teď řešit budoucnost. Necháme vše vyplynout ... Na ten domek se pujdu podívat ale stoprocentně. Pujdeš semnou a s Mámou? Mohli by jsme se pak ve městě i najíst, pokud tedy nechceš být tady kvuli hříbatům "

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:43 pm