Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Share
Hayleigh Sara Swanson

Poèet pøíspìvkù : 81

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Fri May 26, 2017 9:27 pm

First topic message reminder :

Doupě Hayley včetně přilehlých pozemků se statkem.

Hayleigh Sara Swanson

Re: Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 10:42 pm

Moc dobře věděla co dělá, přeci jen už v tom má téměř tisíciletou praxi, i když s delšími přestávkami v mezičase. "Prosím Jacku.." vzdychla a zamručela, přitáhla si jeho rty a pánví vyšla vstříc jeho prstům. "..chci tě mít v sobě." zašeptala tiše do jeho rtů. Očividně to myslela smrtelně vážně, několikrát znovu přejela po jeho chloubě, palcem obkroužila špičku. Jemně dala jeho ruku stranou, pohla lehce pánví takže se jeho špička na moment dotkla onoho místečka, jejího vstupu. Potřebovala ho a její tělo opravdu hořelo, její lůno obzvlášt'. Byla natěšená a připravená ho přijmout.
JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 11:06 pm

Byla tak krásná, a já ji chtěl víc. Oddělala mou ruku, spínala své tělo proti mě, už nešlo couvnout už nešlo jít zpět." Kdyby tě ale něco bolelo, nebo bylo nepříjemné tak mě zastav, a tvrdě." Zašeptal jsem, chytl jsem ji za boky a začal do ní pomalu vnikat. Byla tak úzká a horká, musel jsem se zase kousnout do rtu, a pak mě něco napadlo. Kousl jsem se ještě víc, abych měl na rtech krev, nahl jsem se k ní a políbil ji. Doufal jsem že to zvětší ještě její vzrušení. Pokračoval jsem pomalu abych ji neublížil, ale bylo to až moc pomalé, ale tak v půlce když sem věděl že ji neublížím jsem stiskl více její boky a zasunul rychle až po koře, možná až moc rychle protože jsem ji trochu nadzvedl. Zasténal jsem ji slastně do úst, nezdržoval jsem a pokračoval, byl jsem jak smyslů zbavený, takhle nadržený sem nebyl bral jsem si její lůno víc a víc, chtěl jsem ji slyšet sténat, chtěl jsem aby své nehty zatínala do mých zad.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 11:26 pm

Opravdu z něj chtěla víc a víc jako by jí nestačilo to co se odehrálo před několika minutami. Neměla obavy o to že by se jí něco stalo, proto ho políbila dlouze než ji chytl za boky a pousmála se. "Jsem si jistá že budu více než v pořádku. Věřím ti." šeptala potichu snad jako by je mohl nějaký hlasitější zvuk vyrušit. Když do ní začal pronikat, přivřela oči a tiše a dlouze zavzdychala. Nakonec byla umlčena drobným polibkem. Ohlédla mu překvapeně do očí když v ústech ucítila jeho krev. Políbila ho jemně, láskyplně jako by mu snad tím polibkem děkovala. Díky krvi ale cítila to jak je vzrušený o to více. Krev nenese jen moc osoby, ale také jisté emoce, a ted' byla doslova pohlcená vzrušením a chtěla aby se začal pohybovat rychleji, a silněji, i když pomalu to bylo také pěkné. Když do ní zasunul rychle a tak jak to jen šlo dočkal se hlasitějšího zasténání. Své ruce přemístila na jeho záda do kterých zatnula lehce prsty. Brzy se dočkal i lehkých škrábanců, nebo spíše rudých stop po jejích prstech.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sun May 28, 2017 12:14 am

" Ještě, přitlač." Zasténal jsem když jsem cítil její prsty na mých zádech, držel jsem pevně její boky a přirážel víc a rychleji. Pokud to mělo být jemné milování, tak tak to jsem se asi spletl. Pořádně jsem do ní přirážel a sténal. Byla proti mě tak malá, tak drobná a sakra tak moc mě vzrušovala. Možná až moc jsem ji drtil boky a přirážel, sténal , vrčel jak zvíře. Díval jsem se do jejich očí a zakousl jsem se ji do krčku, ne aby to bolelo, ale abych ji označkoval ještě víc. " Moje " Zavrčel jsem tiše. Cítil jsem jak se kolem mě krásně stahuje ,věděl jsem že moc dlouho nevydržím byl jsem vzrušený už předtím, a ta sprcha pomohla jen částečně, ale i tak jsme ji chtěl udělat první-
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sun May 28, 2017 12:26 am

Když byla pobídnuta zatnula nehty jako by to byly snad nějaké drápky. Očividně proti jeho tempu nehodlala protestovat, spíše naopak snažila se mu jít pánví vstříc tak aby do ní vždy pronikl úplně na doraz. Vzrušovalo jí to jak si jí pevně držel a to jak slastí sténal, protože se pohyboval v ní díky tomu že k tomu svolila a tak trochu ho také svedla. V kombinaci se slastí si skoro vůbec nevšímala toho že jí boky lehce bolely a tvořily se na nich otlaky od jeho prstů. Jeho pohled mu oplácela a dívala se mu do očí. Když pronesl že je jeho ozvalo se souhlasné zasténání a nehty do něj zatnula o něco více a sjela s nimi téměř až k jeho zadku. Nakonec opět docházela na vrchol díky jeho zběsilému tempu. Vyvrcholila s hlasitým zasténáním a několika drobnými přírazy i potom co se její tělo lehce uvolnilo, jen aby dovedla i jeho k slastnému vrcholu.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sun May 28, 2017 12:53 am

Udělala se a já konečně mohl povolit, stačilo jen pár přírazů a udělal jsem se do ni. Málem jsem se svalil na její drobné tělíčko, naštěstí jsem to ale vychytal a svezl se na bok a přitiskl ji do náruče a snažil se vydýchat. Tohle bylo něco dokonalého. Tiskl jsem ji k sobě a jemně políbil její rty. " Omlouvám se že jsem byl tak hrubý, někdy se prostě nedokážu uhlídat. " Zašeptal jsem a přejel její boky na kterých má mé otisky. Natáhl jsem se pro peřinu a přikryl nás. Byl jsem v sedmém nebi, užíval jsem si její teplo to jak voní.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sun May 28, 2017 1:07 am

Oddechla spokojeně když do ní vyvrcholil a stiskla ho ve své náruči. Polibek mu oplatila a jemně se pousmála když pronesl že se nedokáže uhlídat. "Vůbec mi to nevadilo.. naopak jsem si to užila.." olízla si rty. Opravdu ted' byla dokonale spokojená. Neodpustila si ale špičkou jazyka přejet po místečku na rtu kde se kvůli ní kousl. Když je přikryl, přitiskla se k jeho tělu a zavřela oči. "Jsem ráda že jsi u mě zůstal.. doufám že tě vedle sebe najdu ráno.." pronesla už znatelně unaveně.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sun May 28, 2017 9:12 am

Hladil jsem ji po tělíčku, ale nic neříkal. Byl jsem ponořený do svých myšlenek , kde jsem si nadával jako totální idiot. Byl jsem vážně naštvaný, protože jsem ji ještě říkal že nebudu spěchat, a ani ne za hodinu ji protáhnu jako zvíře. Hrozně mě mrzí, když jsem viděl ty její boky, jsem hrozný opravdu hrozný člověk. Pořád ale v koutku duše slyším i to že se mu líbím, že to chtěla, když sem se omlouval tak ji to nevadilo. Já mám být ale chlap, mám být gentleman ne zvíře co nedokáže držet svoje choutky.
Vypadala tak krásně když usla, tiše oddechovala, její tělo se chvělo v mém náručí. Překvapilo mě že vlci nakoukli do ložnice, jako by kontrolovali páničku, nebo jestli můžou jít do postele. Musel jsem se usmát a kývl na ně. Rozběhli se a pak opatrně hupsly do postele a natulili se na nás. Byly tam chvíli než se přehřáli. Lehli si někteří dolů a jiní byly nahoře, to už se mi konečně povedlo usnout. Můj spánek ale netrval dlouho. Chvíli před rozedněním jsem slezl dolů, měl jsem žízeň, bylo mi horko. Rozhodl jsem se že aspoň udělám snídani. Udělal jsem jídlo, vawličky s kousky čokolády, k tomu jsem dal tvaroh a marmeládu. Udělal sem ji čaj, tentokrát směs bylin které mám rád já, a nakoupnou mě více než kafe, hlavně kafe nepiji je to svinsto. Vymačkal jsem nějaké pomeranče a nakrájel do misky čerstvé ovoce.
Dokonalé, jsem spokojený, něco mi tam i chybí. Rychle jsem vyběhl ven jen ve spodním prádle a našel to co potřeboval, kopretiny. Natrhal jsem hezkou kytici, dozdobil lučním kvítím a šel do kuchyně. Nejraději bych ji donesl snídani do postele, ale nechal jsem to na stolku, přece ji nebudu budil. Jenže jsem nevěděl co děla, tak jsem byl velmi ale velmi drzý a pujčil si kytaru, naladil ji a začal si broukat melodii.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sun May 28, 2017 12:55 pm

Nikdy nebyla žádný velký spáč nebo naopak nespala ani málo. Tentokrát se ale pár hodin prospala, to už ale do její ruky nakonec začal št'ouchat jeden vlk a ona tiše zamručela. Ještě chvilku ležela nahá v posteli než konečně otevřela oči. A co jí tak nalákalo? Uslyšela hru na kytaru která se šířila tiše celým domem, dokonce slyšela jak si u toho brouká. Pousmála se, rychle si vlezla do sprchy, namydlila se a osušila. Vzala si na sebe červená krajková tanga a podprsenku v tom samém stylu. Na to si vzala šaty které byly až pokolena, avšak na obou stranách měly rozparek. Vlasy si nechala volně rozpuštěné. Chtěla se mírně zkrášlit takže si řasy nalíčila řasenkou a rty obtáhla rtěnkou v nude odstínu růžové. Tiše sešla dolů, tak že v podstatě nemohl nic slyšet když se objevila za ním: "'Cause I'm broken when I'm lonesome, and I don't feel right when you're gone away, you're gone away, you don't feel me here... anymore.." s těmito několika zazpívanými slovy jemně přejela po jeho rameni, lehce se sklonila a políbila ho do vlasů. Na jejím krčku byly vidět značky které si udělal, na bocích měla otisky jeho prstů ale ty pod oblečením nejsou vidět. Slova písně jí automaticky vyběhly v hlavě, rozhodně by to byl skvělý námět na písničku kterou by mohli nahrát společně.

JJ

Příspěvek pro JJ za Sun May 28, 2017 1:17 pm

Měla nádherný hlas, tak krasný. Byl jsem z ní úplně mimo, stáhl jsem ale rychle ze stolku papír aby neviděla co jsem na něj psal, a strčil jsem si jej za boxerky. Nikomu jsem neukazoval svoje, jak to říci romantické básničky ke kterým jsem skládal hudbu. Odložil jsem kytaru a stáhl si ji do náruče, měl jsem stále jen spodní prádlo. " Dobré ráno princezno, jak ses vyspala? Nevzbudil jsem tě? "
Jemně jsem políbil její jemné rty. Chvíli jsem ji líbal, dokud jsem i s ní v náručí nevstal a nevydal se do kuchyně kde byla hotová snídaně jen ohřát wafličky. Čaj byl ve velké termosce, takže bude krásně teplý.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sun May 28, 2017 1:28 pm

Celá se úplně rozzářila když se najednou ocitla v jeho náruči. "Jacku.. jsi tu." vydechla a potom co se jí zeptal jestli jí nevzbudil jen zavrtěla hlavou a jemně ho políbila na rty. Myslela si že po té noci ho už neuvidí, ale tajně doufala že zůstane a za to byla opravdu moc ráda. "Díky tobě jsem se vyspala krásně.. nejlépe za poslední století.." zavrněla do jeho rtů když jí políbil jako spokojené kotě které drbete na bříšku. Natiskla se na jeho tělo protože chtěla opět cítit jeho teplo, to už ji ale nesl do kuchyně. Když uviděla všechnu tu nádheru opět se rozzářila jako sluníčko. "Páni to je.. nádherné. Tohle pro mě nikdo ještě neudělal.." šeptla tiše jak z toho byla celá pryč. Byla pravda že se s nikým v průběhu svého dlouhého života moc nesbližovala, ale on takovou věc zvládl připravit i když jsou spolu druhý den. Jedním slovem úžasné.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sun May 28, 2017 4:38 pm

" Já jsem někdy až nenapravitelný romantik..... To co se stalo včera, vážně se omlouvám. Nechápu co do mě vjelo, nevím..." Povzdechnu si a nalili ji do šálku čaj. "Snad ti bude chutnat, tohle je můj mix by povzbuzení. Najez se a já bych měl jít domů, máma bude mít strach." Byl jsem takový trochu oddažitý, uhýbal jsem pohledem.
Nechtělo se mi nikam jít, ale věděl jsem že musím, nejraději bych tu byl s ní, s něčím ji pomohl, nebo jen s ní seděl u krbu a hrál na kytaru.
Mezitím jsem ohřál vafličky, dal ji jednu na talířek. " Nedělal jsem je moc sladké, nevím jak je máš ráda, já osobně i když mám rád sladké tak wafle mám rád s trochou sladké marmelády, kyselým tvarohem a ovocem . " Nervozně jsem utrhl jednu kopretinu a zasadil ji ji do vlasů.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sun May 28, 2017 6:15 pm

"Jsem ráda že zaková jsi a rozhodně se nemáš za co omlouvat. Opravdu jsem si to užila, tak jako snad ještě nikdy. Bylo to moc pěkné Jacku.. nemusíš mít černé svědomí.." usmála se mile. Rozhodně nevypadala jako by se na něj zlobila. Naopak byla opravdu ráda že se to stalo. "Jistě.. jen před tím uděláme pro tvou mamku mast, co na to říkáš?" usmála se a políbila ho jemně na rty. "Až budeš chtít klidně přijd' třeba večer. Cestou která vede k domu se dostaneš zpátky do města. Já se o statek postarám, budu na něm až do večera než zajde slunce.. také se musím podívat na kobylu, očekávám že bude mít dvě hříbata." pronesla natěšeně. On vlastně neměl tušení co všechno tam měla, chovala a pěstovala, ale v podstatě tam měla všechno na co si člověk vzpomene. Když jí začal vše chystat posadila se ke stolu a s úsměvem ho sledovala. "Na taková ráda bych si zvykla ráda.. mám ráda vafle na všechny možné způsoby a tyto vypadají skvěle děkuji." mírně se začervenala když jí dal kopretinu do vlasů a uculila se. Dala si na ní trošku domácí marmelády, tvarohu a ovoce. "Pokud večer přijdeš připravím ti nějaké ovoce, zeleninu a sýry aby jsi je mohl vzít domů. Udělala bych to i ted' ale nechci tě zdržovat."
JJ

Příspěvek pro JJ za Sun May 28, 2017 6:34 pm

Na nic jsem ji ale neodpovídal, byl jsem trochu mimo. Natáhl jsem se k ní a vzal ji za bradičku, jemně políbil její ústa která byla sladká od waflí. " Já dojedu, dej mi hodinu.... možná hodinu a půl. " Pohladil jsem ji po tváři. Vyskočil jsem ze židle, ani jsem si nevšiml že mi vypadl papírek co jsem si schoval do boxerek. " Počkej na mě, pomůžu ti. " Překotně jsem se začal oblékat, hodil jsem na sebe triko bundu a začal lítat a hledat kalhoty, ty byly nahoře, rychle jsem je popadl. Seběhl jsem dolů a vzal batoh. " Nedělej nic těžkého sama, nebo dostaneš na prdel, od teď tu máš mě. Prostě se v klidu nasnídej. " Usmál jsem se a ještě jednou ji políbil, nedal jsem ji moc čas reagovat na ni, byl jsem jak ztřeštěný a rozběhl jsem se směrem k městu. Vážně jsem chtěl být brzo zpátky, nechtělo se mi od ní, ale takhle to bude nejlepší. Došel, no skoro jsem doběhl domů. Vykládal jsem mámě co se dělo, že jsem potkal dívku, a jak je úžasná a že ji chci jít pomoc na statek. Má svůj statek a zvířata a je jak já, umí magii. Jen se na mě usmívala, nachystala mi pro ni koláče co včera pekla, byla trochu smutná že jedu zase pryč, ale byla ráda že jsem v pořádku a konečně se usmívám. Vzal jsem si do báglu nějaké oblečení, osprchoval se vyčistil si zuby, zabalil jsem i ty buchty. Nakopl jsem Mašinu a rozjel se zpátky k jejímu domu.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sun May 28, 2017 6:56 pm

V podstatě nestačila nic říct a on zmizel. Byla ale ráda že se za ní chtěl vrátit zpět. Prvně se v klidu najedla, což jí zabralo tak čtvrt hodinky. Nakonec si skočila ještě nahoru upravit vlasy do kterých si dala pár kvítek od něj jako je naobrásku akorát s tím že ve zrzavých vlasech to bylo krásně vidět. Poté si vzala tenisky, nechala mu vzkaz na stole že je na statku který je vidět z verandy domu. Šla se prvně podívat na klisnu, která vypadala že nejspíše tuto noc porodí hříbata. Dala jí čerstvou vodu, nějaké seno a jablka a mrkev na přilepšenou. Vzala si menší košík do kterého dala vajíčka, poté šla do dvou velkých skleníků sesbírat všemožnou zeleninu. Měla rajčata, papriky, ředkvičky, okurky, cherry rajčátka. Došla i pro sýry které byly v domě ve spíži a přidala k tomu nějaké uzené maso, takže opravdu velký kus masa bez kosti na provázku aby se mohlo maso pověsit. Zabalila to do průhledné fólie a místo provázku nechala obrůst kořínkem aby to drželo pohromadě, z kořínku vyrostly drobné kvítka. Nechala to na stole a běžela zpět na statek nekrmit slepice.

JJ

Příspěvek pro JJ za Sun May 28, 2017 7:03 pm

Dojel jsem zpátky, v domě nikdo nebyl. Zaparkoval jsem motorku, a nechal jsem tam batoh a vydal se ven. Než jsem na ni ale stihl zavolat už jsem byl napaden a sražen vlky kteří mě začali vítat. Bylo to vážně moc příjemné, pamatovali si mě, a nechtěli chránit páničku. Vypadal jak víla, nebo divoženka moc ji do slušelo. " Hayley. " Zavolal jsem na ni ze země a zamával. Chvíli jsem se tulil, vyhrabal jsem se na nohy a došel k ní. " Moc, opravdu moc ti to sluší. Máma ti posílá buchty, co pekla." Sklonil jsme se abych políbil její rty. Bundu jsem nechal v domě, takže jsem měl na sobě jen volné černé kapsáče a upnutý nátělník ze kterého mi na zádech vykukovalo tetování, a i její škrábance.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sun May 28, 2017 7:15 pm

Potom co nakrmila slepice si vzala lístek který mu vypadl. Chtěla si ho přečíst v klidu, ted' měla příležitost. Posadila se na balík sena a začala si jí číst.
Když dočetla byla opravdu dojatá. Uslyšela jeho hlas a tak se za ním rozběhla. "Jackie..." zatím na sobě nedávala znát že to četla, i když vypadala dojatě. "Vážně? To je moc milá. Připravila jsem vám dárkový koš, je v domě na stole." uculila se sladce a polibek mu dlouze oplatila. Jemně mu rukou přejela po hrudníku, po té vypracované pevné hrudi. "Jsem moc ráda že jsi tu, příště klidně přivez i svou mamku, moc ráda jí poznám. Bývala bych ti to řekla i dříve ale zmizel jsi jak pára nad hrncem." zasmála se. "Pojd' ukážu ti tu kobylu. Nejspíše bude mít hříbata dnes večer, takže jí pak budeme muset s porodem pomoct. Vše tě naučím."
JJ

Příspěvek pro JJ za Sun May 28, 2017 7:47 pm

Na lístečku byly básničky, texty... ... Ta první byla přeškrtaná ale i tak šla přečíst.

Jak jemná pavučina s kapkami rosy, zdá se bělostná krajka na opáleném těle, které smyslná vůně oblékla do závoje z květů. Mou touhou je dotknout se krajkoví a neporušit krásu rty, znovu smáčet v nektaru květu lásky, svlékat poslední zábrany co připravil stud. Rozfoukat plamínek vášně rozpalující tělo žárem jakým slunce sálá na písečnou poušť. Jenž čeká na osvobozující déšť po mostě našich pohledů kráčím vstříc chvilkám kouzelné lásky

Sama se nabízíš
k utrhnutí
bělostná slunečnice
v polní trávě.
Vyčuhuješ
z mechoví čtyřlístků
orosená deštěm,
umouněná bahnem.
Postupně svlékám tě
z krajkoví.
Má mě ráda.
Nemá ?
Možná mi napovíš.

Mé oči jsou jak valouny jantaru.
Chci, aby tě miloval tě postaru.
Jako rytíř ve stříbrné zbroji.
Jako muž co i ni vážně stojí.
Slyším řinčení mečů o srdce mé paní,
Jenž i nejkrásnější růže se jí klaní.
Ve vysokých hradbách, temného hradu,
polibky a pohlazení tajně ji kradu.
Osázet tvé tělo acháty,jaspisy i karneoly.
Pro její duši,bojoval by s démony i ďábly.
Jako by byla vzácná sbírka svatých relikvií......

" Děkuji jsi moc hodná, o rád se podívám a pak se dám do práce ano. Určitě je jí tady hodně. " Políbil jsem ji ještě víc a chytl do náruče. " Jsi nádherná divoženka a moc rád sem mámu někdy dovezu. " Nechtěl jsem, ji puštět z náručí. " Tak to je dobře že jsem si vzal kartáček na zuby a věci na převlečení když tu budu stebou trávit noc na seně. " Pokusil jsem se trochu o vtip, ale moc to nešlo, byl jsem vážně celkem nervozní, abych to zvládl, chtěl jsem ji pomoct co nejvíce.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sun May 28, 2017 8:06 pm

To co si přečetla jí dostalo, takže byla ráda když si jí chytl do náruče. "Jsi tak úžasný.. já.. já.. jsem to četla. Omlouvám se.. ale je to taková krása.." vehnaly se jí slzy do očí. Mohl vidět jak z toho byla celá pryč. A opravdu jí pár slzyček steklo po tváři. "Nemusíš se stydět.. je to překrásné.." tiskla se k němu jako by jí měl snad odejít a neodolala a vášnivě ho políbila. Vášnivě ale s něhou a láskou. Nakonec se ale odtáhla aby mu dopřála trochu vzduchu.
Zasmála se když pronesl že bude s ní bude trávit noc na seně. "Ano to nejspíše budeme.. a budeme u zrodu nového života.. co lepšího si přát? Je tu jen pár věcí co udělat jako dát vodu zvířatům, navozit jim krmení které je připravené již v kolečku. Většina z nich je v ohradě. Větší opravy by jsme nechali na jindy, chci si užít tvou přítomnost. A tvojí maminku přivez hned jak bude chtít.. klidně zítra a můžete tu přespat oba, je tu ještě jeden menší pokoj."
JJ

Příspěvek pro JJ za Sun May 28, 2017 9:14 pm

Raději jsem nekomentoval to že to četla, ale dost mě to rozhodilo. Nechtěl jsem to, přišlo mi to vážně trapné, ale zase mě i potěšilo že se ji to líbí, dokonce ji stekla slza.

"Tak pojď ukaž my tu krásku co čeká hříbátko." usmál jsem se na ni a plácl ji po zadečku. " "Budu ti říkat divoženko." Zasmál jsem se  vydal jsem se s ní pomalu ke stájím, napadla mě jedna písnička, přemýšlel jsem jestli ji zná, ale proč to nezkusit. Začal https://www.youtube.com/watch?v=71swxdSzY1w. Nějak mi to teď sedlo k té divožence, k jejímu stylu života, stylu který jsem miloval. Kdyby to šlo tak bych klidně žil v lesích, no asi ne uplně jsem trochu zhýčkaný a miluji Nanu a Ninu tech bych se nevzdal. KDyž jsem dozpíval byly jsme už ve stáji, pomalu jsem se blížil ke kobyle, ale aby se nebála, trochu jsem se i stáhl a snížil abych nebyl tak vysoký. " Divoženko, tak mě napadlo, máš ráda motorky?"

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:56 pm