Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Share
Hayleigh Sara Swanson

Poèet pøíspìvkù : 81

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Fri May 26, 2017 9:27 pm

First topic message reminder :

Doupě Hayley včetně přilehlých pozemků se statkem.

Hayleigh Sara Swanson

Re: Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 6:21 pm

Její prosby byly vyslyšeny a on se díky bohu neotrhával. Její vzrušení bylo nyní už na maximu a byla řádně vlhká a připravená, To ale zatím nemohl cítit jelikož začal pracovat na jejím ladném krčku. Zaklonila hlavu a překvapeně zamrkala když se přisál na její krk kde se vytvořil okamžitě malý flíček. Opětovně se musela kousnout do rtu aby potlačila zasténání které jí stejně uniklo když pečoval o její prso. Lehce se pod ním zavrtěla, a přivřela slastně oči. Dokázal s ní úplné divy a to jsou teprve úplně na začátku. "Jacku.." zavzdychala toužebně, téměř s neutuchávající vášní. Její ruka jela pomalu dolů, k jeho podbřišku kde mírně vjela pod boxerky a tepláky.
JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 6:28 pm

Byl jsem trochu zlý, posunul jsem se níže, takže mi nemohla dosáhnout do rozkroku, protože kdyby o mě chvíli pečovala tak stříká, a opravdu nechci tu nálož mít v boxerkách. Vzal jsem do zubů její ramínko a stáhl jej, tím odhalil její hruď. Posunoval jsem své polibky a laskání níž, opřel jsem se o lokty abych mohl držet obě její ňadra a a zabořit do nich obličej. Tiše jsem vydechl, měla dokonalá prsa. Líbal jsem je, laskal jazykem, zuby stahoval nátělník, dokud nevykoukli její vzrušené tmavě růžové bradavky. Olízl jsem jednu a trochu na ni foukl. Nedával jsem ji možnost nějak reagovat, kromě toho aby mohla mít ruce na jen od pasu víš. "Jsi dokonalá. " Zašeptal jsem a vsál její bradavku do úst.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 6:28 pm

Byl jsem trochu zlý, posunul jsem se níže, takže mi nemohla dosáhnout do rozkroku, protože kdyby o mě chvíli pečovala tak stříká, a opravdu nechci tu nálož mít v boxerkách. Vzal jsem do zubů její ramínko a stáhl jej, tím odhalil její hruď. Posunoval jsem své polibky a laskání níž, opřel jsem se o lokty abych mohl držet obě její ňadra a a zabořit do nich obličej. Tiše jsem vydechl, měla dokonalá prsa. Líbal jsem je, laskal jazykem, zuby stahoval nátělník, dokud nevykoukli její vzrušené tmavě růžové bradavky. Olízl jsem jednu a trochu na ni foukl. Nedával jsem ji možnost nějak reagovat, kromě toho aby mohla mít ruce na jen od pasu víš. "Jsi dokonalá. " Zašeptal jsem a vsál její bradavku do úst.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 6:41 pm

Zamručela když jí bylo odepřeno o něj pečovat. V zápětí jí to ale vynahrazoval péčí o její dokonale tvarované a pevné poprsí. Po chvilce měla hrudník holý protože odhalil její hrudník tím že stáhl ramínko a látku a on tak měl výhled a přístup k její malé dokonalosti, aby jí mohl ještě více laskat. Jemně ho pohladila rukou po vlasech zatím co zabořil obličej do jejích pokladů. Když se však odtáhl a začal používat jazyk její reakce byla o něco hlasitější, zasténala a nijak to neskrývala. Díky tomu jak o ně pečoval bradavky stály vzrušením ještě snad více než když je předtím u okna nepatrně otřela. Potom co řekl že je dokonalá mu chtěla odpovědět, opravdu ano ale nakonec jí ze rtů vyšlo jen další zavzdychání. Měli štěstí že byly na míle daleko od toho aby je měl kdo slyšet, nemusí se krotit a mohou si dělat co chtějí.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 6:49 pm

Laskal jsem ji, ale chtěl jsem jí víc a víc. Sjel jsem k jejím kraťáskům a podíval se na ni, chtěl jsem vědět jestli můžu, jestli vážně smím vidět něco tak dokonalého jako její nahé tělo, její sladký rozkrok. Dovolila mi to a já se zachvěl vzrušením, no a taky tím že její noha se otřela o můj rozkrok, a nevím jestli to bylo schválně nebo omylem ale ně to dostávalo do kolen. Sesunul jsem se skoro k nohám postele a svlékl ji ten kousek oblečení, který stejně moc nezakrýval, a jak jsem si teď všiml byl krásně vlhký. Zálibně jsem se na ni podíval a olízl se, tenhle pohled byl na jednu stranu i děsivý, chtěl si hrát a bude si hrát. Vzal jednu její nožku a začal jí líbat od prstů na nohách, po kotníček, po stehno a stále putoval pomalu k jejímu rozkroku kde male jen foukl, začal ji líbat na druhé noze a postupoval dolů ke kolenu.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 7:02 pm

Když opustil její hrudník a přesunul se k její dolní části těla zajiskřilo jí v očích. Dala mu souhlas jednoduchým přikývnutím, mohl jí tedy sundat krat'ásky. Byl tak dokonalý, uměl ji neskutečně vzrušit, a za to dostane hlavní cestu, kterou je ona sama. Její noha se o něj jemně ale schválně otřela a tak zjistila jako moc je vzrušený i on. Byla dost překvapená když se jeho vzrušená délka penisu otřela o její nožku, ač sice přes tepláky. Sledovala jen když se posunul níže a lehce se nadzvedla aby mohl krat'ásky stáhnout úplně. Stále měla onu červeň ve tvářích, obvzlášt' když jí věnoval ten jeho nažhavený a nadržený pohled. S přivřenýma očima ho sledovala jak laská její nohy, téměř až ke klínu. Netrpělivě se zavrtěla když už když se dostal k cíli, přešel k druhé noze kde rozdával další polibky. Díky této péči si přišla jako princezna, Nedočkavě přejela nohou po jeho rozkroku, tentokrát se volná noha, chodilo lehce namáčklo na jeho vzrušený klín. To jak byl vzrušený jen umocnilo to jak vzrušoval on ji.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 7:08 pm

Hrozně se mi líbilo jak reagovala, jak mě chtěla, hlavně chtěla mé ústa a rty na svém rozkroku. Trochu jsem zavzdychal ale i zavrčel když mě polaskala nohou. " Nezlob, nevydržím .... a nechci se umazat." Musel jsem ji to říct, ale vážně jsem z ní byl tak mimo. Nedal jsem ji ale možnost, moc nad mými slovy přemýšlet, dal jsem si její nohy naramena a tentokrát zabořil obličej do jejího rozkroku, tak krásně voněla a tekla. Neodolal jsem začal ji laskat a sát celou její mušličku, od dírky až po poštěváček, vzrušeně jsem vzdychal do její lasturky, užíval jsem si to, opravdu moc, chtěl jsem ji udělat. Nešlo mi o to zasunout, ale chtěl jsem ji ochutnat, udělat, aby sténala a prožila orgasmus jen kvůli mě.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 7:20 pm

Vrhla na něj nevinný téměř až andílkovský úsměv když jí trošku pokáral za to že to nevydržela a musela se dotknout jeho klínu. Než stáhla nohu, dal si je obě na svá ramena a jeho hlava se ocitla mezi jejími stehny. Už jen při pouhém kontaktu kdy zabořil svou hlavu mezi její stehna vzrušeně vydechla. Když se jí začal věnovat rty a jazykem byla v sedmém nebi a hlasitějšímu zasténání se rozhodně nevyhla. Byla krásně citlivá na každý jeho dotek, jako kdyby na něj čekala věcnost, a také skoro že ano. Byla krásně vlhká a sladká když jí ochutnával. "Jackie.." zasténala jeho jméno a prsty zabořila do jeho vlasů když se její tělo pomalu začalo svírat v milostné křeči. Její dech se také pomalu zrychloval s narůstajícím vzrušením. Netrvalo to dlouho a trošku pevněji sevřela jeho vlasy, ale nijak bolestně a s hlasitým zasténáním vyvrcholila.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 7:26 pm

Cítil jsem jak její vzrušení narůstá přidal jsem ještě víc, chtěl jsem slyše jak křičí slastí. Chytla mě, sténala mé jméno. Ano tohle jsem chtěl slyšet, cítit to bylo dokonalé ale bohužel i poslední kapka pro mě, pokud jsem chtěl mít čisté spodky tak ne už nejsou, neudělal jsem se ale bohužel při jejím orgasmu jsem si trochu ustříkl. Bylo mi ale jedno že jsem nadržený, opatrně jsem položil její nohy a přesunul se k ní. Přitiskl ji na sebe, její hlavu si položil na huď a rameno její rozechvělé tělo přesunul na své. Schoval jsem ji do své velké náruče a hladil její třesoucí se záda a ramínka. " Jsi sladká. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 7:35 pm

Po vyvrcholení se její tělo ještě stále chvilku třáslo vzrušením. Dokonce tak nějak ztratila na moment hlas a proto se natiskla do jeho náruče, jako by se v ní chtěla schovat. Potřebovala chvilku než se vydýchala, což bylo během trochu delší chvilky kdy jí hladil po zádech a tiskl si jí do své obří náruče. Přitiskla se k němu jako k obrovskému plyšovému medvědovi a jemně ho objala. Sama ho líbla na krk, nakonec mu pohlédla do očí. "Ty... jsi dokonalý.." vydechla a pohladila ho po tváři. Sama ale byla natěšená na to uspokojit také jeho proto ač chtěl nebo ne jemně ho povalila na záda, obkročmo se na něj posadila a začala mu stahovat tepláky i s boxerkami, zatím co mu rozsévala drobné polibky po hrudi, dokud se neuvolnila jeho chlouba. Olízla si rtíky když ho uviděla v plné délce a tepláky a boxerky letěly kamsi za ně.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 7:47 pm

Moc mě těšilo když se ke mě tiskla,a nejraději bych byl kdyby mi v náručí usla, ale do po jejím výpadu to nevypadalo. " Hayley nedělej to, neměla bys. Nekoupal jsem se ...a ...a prostě není to potřeba, mě stačí když jsem udělal tebe, moc mi to vy....." Nějak to nešlo, evidentně její slova ji šly jedním uchem dovnitř druhým ven. Stáhla mi kalhoty a já tiše vydechl, protože jsem konečně nebyl stísněný, v boxerkách, měl jsem velmi slušnou výbavu. Vzal jsem ji za ruku. " Nech mě se osprchovat, prosím. "
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 7:47 pm

Moc mě těšilo když se ke mě tiskla,a nejraději bych byl kdyby mi v náručí usla, ale do po jejím výpadu to nevypadalo. " Hayley nedělej to, neměla bys. Nekoupal jsem se ...a ...a prostě není to potřeba, mě stačí když jsem udělal tebe, moc mi to vy....." Nějak to nešlo, evidentně její slova ji šly jedním uchem dovnitř druhým ven. Stáhla mi kalhoty a já tiše vydechl, protože jsem konečně nebyl stísněný, v boxerkách, měl jsem velmi slušnou výbavu. Vzal jsem ji za ruku. " Nech mě se osprchovat, prosím. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 8:01 pm

Rozhodně nechtěla být pozadu a chtěla si ho více také užít a vychutnat když on měl příležitost. Zadívala se mu do očí a olízla si rty, sklonila se k němu a políbila ho jemně. "Ale vrat' se mi.. chci ti všechnu tu péči oplatit.. a udělám to moc ráda.." pronesla se sladkým úsměvem na rtech který sváděl k dalším hříšným myšlenkám, obzvlášt' když se svými prsy otřela o jeho nahý hrudník. Polibek byl opravdu jemný, lehounce vsála jeho spodní ret a zase ho hned pustila.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 8:13 pm

Trochu jsem se zajíkl, byl jsem rád že mě nechala. Rychle jsem se vydal do koupelny a nervozně jsem si zakrýval rozkrok, jako by jej před chvíli neviděla že. Rychle jsem zapl celkem studenou sprchu a byl jsem rád, protože jsme se trochu schladil, protože pokud by jej teď jen olízla tak stříkám. Byl jsme z ní totálně mimo. To jak mě políbila, jak se na mě dívala, jako by po mě toužila. Nikdy jsem takový pohled neviděl. Rychle jsem se pořádně vydrhl a vymydlil abych nesmrděl. Zabalil jsem se do ručníku a ještě vlhký došel do pokoje." Vážně si nemám jít lehnout dolů? " Měl jsem trochu zrudlé tváře
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 8:19 pm

Když vystřelil do koupelny jako kulový blesk ani nemukla zůstala sem klidně ležet a čekala až přijde, i když to byla poměrně nuda. Nakonec se vrátil a jí málem opět spadla brada jen co ho znovu uviděla. "Blázínku.. po tom všem by jsi chtěl jít pryč?" zavrtěla nesouhlasně hlavou a natáhla k němu ruku. Rozhodně nechtěla aby někam odcházel, obzvlášt' ted' když byla tak natěšená, ještě více potom co ho viděla čistě jen v ručníku. Když jí vzal za ruku a přišel blíž jemně ho stáhla k ní do postele, uculila se na něj opět roztomile, a trochu nervózně. Neobtěžovala se ani zakrýváním, přeci jen už jí viděl.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 8:22 pm

Natáhla ke mě ruku, nevypadala že si to rozmyslela, nervozně jsem k ní došel, měl jsem celkem chladnou pokožku, pokud mi lehl tak si zase začal probouzet k životu, protože nahá, krásná žena která vás tahá do postele. Jsem vážně debil, ale nevím jestli tím že jsem to začal a nebo že jsem chtěl odejít. Přitáhl jsem si její rozpálené tělo na své studené a políbil ji, jemně něžně pomalu.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 8:28 pm

Lehce vydechla když ucítila jeho studenou pokožku. Polibek mu oplatila a přitiskla se k němu. Její původní plán byl pohrát si s ním a být ta která bude nahoře, ten plán se ale velmi rychle změnil protože původně chtěla něco divočejšího, on jí však políbil jemně. Né že by se jí to nelíbilo, spíše naopak. "Chci aby jsi si mě vzal, jakkoliv chceš.." šeptla mu tiše do rtů a tak mu vlastně dala na vybranou. Jemně, tvrdě, pomalu nebo rychle, on nahoře nebo ona nahoře, a nebo snad ze zadu? Uculila se a políbila ho jemně, romanticky.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 8:35 pm

Po její větě jsem zrudl jako rajče a zapal jsem po dechu. Tak nějak jsem čekal že mě udělá, a bylo by to všechno, ale to jak se na mě dívala. Chtěla mě. " Sakra Hayley " Zavrčel jsem a svalil ji pod sebe. Začal jsem ji vášnivě líbat. Rukou hladit její bok a pak sem sjel i do rozkrkoku abych zjistil jak je vlhlá a připravená. Sakra a ona byla. Trochu jsem ji sykl do ust a zajel dvěma prsty dovnitř, byla tak krásně horká, tak moc jsem chtěl do ní. " Já nemám kondomy.... neměl jsem... no asi pět let. " Zašptal jsem, bylo to trapné, ale nevěděl jsem co dělat, ano muž by měl mít jeden v peněžence ale já takové věci nedělám normálně.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 8:46 pm

Ano opravdu ho moc chtěla, tak jak to jen šlo. Chtěla od toho víc než jen to že jeden udělá druhého. Obyčejně by na to nepřistoupila, nevlezla by s ním hned do postele ale ted' po něm opravdu toužila. "Neotěhotním.. neboj se můžeš se udělat do mě." pronesla vrnivým tónem. každý měsíc si totiž proti těm otravným ženským věcem brala bylinky které zabraňovaly jistým věcem i otěhotnění. Políbila ho dlouze aby nemusel být tak nervózní, její ruka sjela pomalu k jeho podbřišku až do klína kde ho pohladila po celé jeho délce. Zavrněla když se začal zvětšovat a tvrdnout.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 10:31 pm

Chvíli jsem přemýšlel jestli je to vážně dobrý nápad, jenže její ruka v mém klíně mě přesvědčila že i kdybych chtěl myslet tak to nejde. Měla tak drobné a jemné ruce ,nechápal jsme to když dělá na statku a tak. " Hayley .... mohu jít vážně do tebe? " Zašeptal jsem a přejel ji prsty vevnitř, po místečku které by ji mělo nejvíce vzrušovat, teda aspoň sem to četl.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:58 pm