Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Share
Hayleigh Sara Swanson

Poèet pøíspìvkù : 81

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Fri May 26, 2017 9:27 pm

First topic message reminder :

Doupě Hayley včetně přilehlých pozemků se statkem.

Hayleigh Sara Swanson

Re: Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 2:51 pm

Když začal mluvit pozorně ho poslouchala, necekla ani slovo a spíše si jen uculila vína. Trochu ji to zchladilo, jako studený deštík v létě. Mírně se zamračila když řekl že ho většina žen jen využívala. Nemohla pochopit jak by mu to někdo mohl udělat, protože na něm bylo mnohem víc než jen hezká tvář. Šlo i o to co měl uvnitř. Nakonec váhavě vstala, chytila ho jemně za vypracovanou paži. "Znám ten pocit, to mi věř. Slávu rozhodně ne, spíše jen moc a zájem o to jak vypadám.. nikdo se ani nesnažil vidět co je pod tou víš roztomilostí. Ale slibuji ti že u mě to tak nikdy nebude." když její druh dal slib, tak ho vždycky splnil. Obzvláště pokud doslova ve větě řekli že to slibují. Imponovalo jí ale že že vlastně popsal že takové stavy má z ní. Mohl si všimnout takových jiskřiček v jejích očích co značí naději. "Můžeme být osamocení společně.. už nemusíš žít tak jak jsi žil dříve.."
JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 3:01 pm

Nevěděl jsme co říct, nevěděl jsme co udělat. Pak ale chtíč přemohl rozum, došel jsem k ní a chytl ji do náruče. "Chci tě, ale nevezmu si tě dokud si nebudu jistý. Dokud to nebudu vědět jestli je to láska, prostě teď je to buď a nebo. Počkáš si na mě? " I když jsem byl odhodlaný, že nic neudělám, její tělo v mém náručí vypadalo trochu jinak. " Já, řeknu ti to i narovinu, je jedna dívka, žena co se mi líbí, je úplně jiná jak ty... sakra jsem debil. Je stejná a přitom jiná, taková přírodní ale z tebe... prostě vyzařuje něco.... " Zabořil jsem obličej do jejich vlasů, mohla cítit můj dech na svém krku. "omlouvám se, ale asi bych měl jít domů, nechci ti ublížit. " Byl jsem tak zmatený, tak mimo.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 3:15 pm

Překvapeně zamrkala když jí vzal do náruče. Koukla na něj zlehka z pod řas. V jeho náruči si připadala opět jako normální dívka, ne jako prastará osoba která nikdy nenašla pravý smysl života. "Já.. počkám si na tebe.. to ale nezmění nic na tom že o tebe budu bojovat když bude třeba.. cítím se jako bych po těch staletích našla někoho na koho jsem dlouho čekala, i když se známe pár hodin.." sklopila oči když začal mluvit o nějaké jiné dívce. Nepřišlo jí to fér. Přišel sem jako anděl seslaný z nebe za osobou která si myslela že je zatracená žít do konce svých dnů sama, ale ted' jí řekl tohle. Zároveň ho nechtěla pouštět pryč, už byla hluboká noc. Po těle jí přeběhla příjemná husina když ucítila jeho dech na své kůži. "Je nesmysl aby jsi šel ted'.. je už pozdě.. spíše si půjdeme lehnout.. ráno můžeš jít když budeš chtít."
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 3:21 pm

Nejhorší bylo že cítil to co říkala ona, jako by je něco k sobě přitahovalo. Cítil jsme i jak v mém naručí ztuhla když jsem ji řekl o Dianě. Ale nemohl jsem ji lhát, nemohl jsem to tajit, prostě nejsem ten typ. " Hayley " Zašeptal jsem znova, nechtělo se mi odejít, ale přišlo mi to správné a hlavně teď.
Vzal jsem ji za boky a vysadil na linku, abych se nemusel tak ohýbat, sklonil jsem se a jemně přitiskl své rty na její. Toliko k tomu počkám. JJ sakra jdi .. odejdi... a dej si pár facek. Jenže to nešlo, rukou jsem vklouzl do jejích vlasů a vychutnával si ty jemné sladké rty. Nebyl jsem ale divoký ani vášnivý i když sem se držel jen tak tak, ani jsem nepoužil jazyk.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 3:31 pm

Cítila se trochu zklamaně ale lehce vzhlédla když pronesl její jméno. "Nechci aby jsi byl další co mě opustí." nemyslela to tak že by někoho měla ale díky tomu že nestárla lidé umírali, nebo jí zradili, nebo opustili. Překvapeně zamrkala když si jí vysadil na linku a dala ruce kolem jeho krku jemně. Když jí políbil, bylo to něco neskutečného, něco co ještě doposud necítila. Nepospíchal na ní a za to byla ráda, jen své rty přitiskl na její, lehce se o ně otíral svými. Podlehla mu a polibek mu oplatila, pak další.. a další. Nějak si nemohla pomoct, dělala jen to co cítila, momentálně cítila to že ho potřebuje mít u sebe. Nohy omotala kolem jeho pasu s tím že zadeček měla přitisknutý na lince, jinak se její hrudník opíral o ten jeho nahý, s tím že i její dolní část těla jelikož měla nohy kolem jeho pasu.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 3:51 pm

Cítil její tělo, úplně se rozplýval ale musel jsem se odtáhnout a vydýchat se. Byla tak krásná a on po ní tak moc toužil. " Jsi úžasná. " Mohla cítit jak je vzrušený, co s ním dělá a to se jen líbali. Trochu jsem se odtáhl by necítila můj rozkrok. Byl jsem celkem nervozní, nevěděl jsme co dělat. Políbil ji do vlasů. "Já ti zatím nic slibit nemůžu, omlouvám se. Nechci ale odejít, nechci tě opustit. " Jenže budu muset, ne dnes ale někdy, jsem jen člověk, i když se čarodějové mohou dožít staršího věku, tak jsme stále smrtelníci. " Já.... " Pak mi ale něco došlo, natáhl jsem se pro nůž a řízl jsem se do ruky, chtěl jsem ji dát svou krev, chtěl jsem ji něco dát
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 3:59 pm

Naštěstí nebo naneštěstí u ní nebylo vidět až tak moc jak jí on vzrušuje. Když se odtáhl jen jí ze rtů vyklouzlo vzrušené vydechnutí. "To ty jsi úžasný.. někoho takového jsem hledala opravdu dlouho.. půjdeme si lehnout nahoru.." pohladila ho jemně po tváři. Pak si to nemohla odpustit ale políbila ho jemně na krk zrovna ve chvilku kdy se on natáhl pro nůž a řízl se do ruky. Po těle okamžitě měla husí kůži, ale takovou tu příjemnou. Nedalo se mu odolat, ještě když byl tak blízko. Jakmile začala téct jeho krev, vzala jemně jeho ruku, dalo by se říct že s láskou a opatrně krev slízla. Neměla špičáky, takže to byla jediná možnost jak jí do sebe dostat. Slíznout z rány nebo vypít v pití. Po chvilce se na ránu přisály i její rtíky, nakonec se ale odtáhla. Její oči byly ještě zářivější, a celkově to vypadalo jako kdyby její krása ještě více rozkvetla. Dala dlaň nad onu ránu, zašeptala tiše něco a on mohl citit teplo. Tkáň se zacelila a rána zahojila. "Děkuji.. nemusel jsi to ale dělat... i když jsem ti vděčná."
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 4:08 pm

Když jsem cítil její rty na krku bylo to dokonalé ale na ruce spojené s jazykem, i když jsem se snažil uteklo mi ze rtů tiché zasténání. Vypadala jinak po krvi, byla ještě krásnější, jako by ji zářili oči. Chtěl jsem ji znovu líbat, mít v náručí . " Já vím že jsem to dělat nemusel, ale já chtěl, co je malá ranka, to se zahojí a jak koukám s tebou až moc rychle. " Zasmál jsem se a vzal ji do náruče. " Tak princezno, kde je vaše komnata? " Zasmál jsem se a políbil ji na tvář. " Odnesu tě tam, ale vyspím se dole na gauči, zase tak dobré sebeovládání nemám. " Nechtěl jsem ji tam nechat samotnou, ale jsem vážně pekelně nadržený, a ona je tak dokonalá. Nechal jsem se nanavigovat do jejího pokoje, a jemně jsem ji položil do postele.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 4:20 pm

Usmála se zářivě. "Jsi opravdu úžasný.. pozorný.." věnovala mu ještě jeden další polibek když si jí vzal opět do náruče. "Zahojila jsem ti to protože jsem nechtěla aby jsi kvůli mě měl zbytečné jizvy.." koukla na něj trošku zklamaně a ukázala mu na schody. Když šel po schodech nahoru byly tam dvě místnosti. A do první hned vešli. "Je to škoda.. chtěla jsem aspoň chvilku být ve tvém náručí.. užívat si tvou společnost." opět se dotkla jeho tváře a znovu ho jemně políbila než jí položil na velkou postel. Už jen velká postel sváděla k neřestem. "Je tu dost místa pro oba a ještě by se sem vešli vlci.." pronesla lákavě. Opravdu nechtěla aby jí opustil a ona tam spala sama zatím co on bude dole.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 4:35 pm

Trochu jsme se ušklíbl. " Z takové ranky by snad ani jizva nebyla, podívej se na mou tvář, to je jizva." Líbilo se mi jak se ke mě tulila, a její přesvědčovací metoda mě dostávala. " Sakra, mučíš mě, opravdu mě mučíš ženská, zasloužila by jsi přehnout přes koleno a naplácat na holou. " Zabručel jsem. " Máš nějaké velké tepláky, protože v džínách opravdu spát nechci, a jen v boxerkách to opravdu bych mohl spát skoro nahý, a slib že pak zavoláš vlky a nebudeme tady jen mi dva, protože bych se neudržel." Bylo vidět že díky tomu jak jsem vzrušený, jsem i jiný víc otevřený, řeknu to co si myslím a ne to co je správné abych řekl.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 4:40 pm

"Ta jizva ti sluší.. je tvou součástí.." pronesla skoro až hrdě. Když pronesla že ho mučí a že by si zasloužila na holou zamrkala z pod řas. Vypadala tak dost roztomile. Následně ale vstala aby mu dala nějaké tepláky, sama si vytáhla krat'ásky na spaní a tílko. "Půjdu do koupelny jako první, ty můžeš jít po mě.." usmála se. Začervenala se opět když pronesl že by mohl spát nahý. "Dobře slibuji že je zavolám.." souhlasně pokývala hlavou a než zmizela do koupelny dala mu pusu na tvář a kvůli tomu si opět stoupla na špičky. Hned ale zmizela do koupelny která byla v pokoji, byly tam dveře které do ní vedly. On se tam tak ocitl na moment sám. Dveře však nezmkla, zůstaly pootevřené. Pustila si sprchu do které si vlezla hned potom co se svlékla.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 4:52 pm

I když jsem věděl že je mocnější jak já, měl jsem k ní ochranitelský komplex. Byla proti mě tak jemná, tak drobná. Vzal jsem si od ní tepláky, oni snad byly ještě nové s cedulkou, no budou mi dost úzké ale lepší než nic. Sedl jsem si na postel a poslouchal vodu jak dopadá na její tělo. pak mi došlo že si nezavřela dveře. Kous jsem se do ruky abych se uklidnil, ale neodolal jsem, šel jsem šmírovat jak malý synek. Díky páře jsem toho moc neviděl, ale obrys jejího těla, sakra na svou tělesnou konstrukci měla hezkou hrudní výbavu. Pokud jsem byl nadržený předtím tak teď jsem taky. Bylo mi jasné že si dám ledovou sprchu, a nebo se budu muset trapně udělat.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 5:06 pm

Bohužel nemívala často pánské návštěvy takže měl štěstí že mu ty tepláky vůbec byly. Užila si těch pár minutek ve sprše, nakonec vylezla ven. Mimo to opět voněla po bylinkách jako samotná koupelna. Byly tam jednotlivé lahve s nápisem šampón a sprcháč, od každého dvě lahvičky a dva druhy. Její křivky byly bezpochybu tak akorát, prsa pevná a zhruba 3ky. Mohl vidět jen její křivky ale to do té doby než vylezla ven. Ručník si zatím nebrala, to až když si začala sušit vlasy. Nakonec osušila celé své drobné tělíčko a vzala si krat'ásky na spaní a tílko. Žádné spodní prádlo pod to nebylo nutné jelikož plánovala si jít čistě jen lehnout. Ale bůh ví jak to dopadne když měl možnost vidět jí v celé její kráse, nahou s kapkami stékající po těle. Vlhké vlasy si dala do fialové gumičky aby je neměla všude kolem.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 5:12 pm

Stál jsem tam, a zíral na ni, vypla sprchu a vylezla ven. Snažil jsme se své tělo dokopat k tomu abych odešel ale nešlo to. Zíral jsem na ni jak puberťák co poprvé vidí nahou ženu. Co nahou ženu dokonalou ženu, o které sní. Stál jsem tam, a né sám. V mých kalhotách byla ještě větší boule než předtím, můj penis vzrušeně tepal. Díval jsem se jak si suší vlasy jak ji voda stéká po krásných křivkách těla, a ještě si nebrala ani spodní prádlo. Došel jsem k oknu ještě než došla, položil jsem čelo na chladnou okenici a snažil se vydýchat abych se na ni nevrhl jako zvíře.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 5:19 pm

Možná tušila, možná také ne, že tam byl. Ostatně nakonec vyšla ze dveří, vypadala rozkošně. Ony krat'ásky a tílko byly ve starorůžové barvě, lemované krajkou. Navíc krat'ásky byly těsnější a trochu zadeček odhalovaly, jelikož ho měla pěkně kulatý a vypracovaný. "Jsi v pořádku Jacku?" váhavě k němu zezadu došla a jemně ho objala kolem pasu, hlavu si na moment položila na jeho záda. Mohl tak cítit její hrudník který se na něj tiskl jen přes lehkou sametovou látku. Její ruka konejšivě sjela na jeho rameno a pohladila po po něm, dolů až k jeho boku, lemu tepláků. Myslela si že je smutný jelikož mu ted' neviděla do tváře.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 5:28 pm

"Hayley už si někdy potkala upíra? " Zeptal jsem se tiše, byla to asi zvláštní otázka. Chtěl jsem ji to vysvětlit. " Pokud ano víš jak upír touží po krvi, když ji cítí, když ji vidí chce ji víc a víc , jeho hlad je větší.... ?" Nasucho jsem polk. "Prosím tě, zalez si pod peřinu, a zakryj se až po uši, já si dál velmi, velmi ledovou sprchu protože pokud ještě chvíli ucítím tvé horké tělo na svém, to tenké a drobné nic co máš na sobě tak se neudržím a to opravdu ,ale opravdu nechci. " Měl jsem velmi zhrublý a těžký hlas, bylo slyšet že se vážně držím abych se neotočil a nevzal si ji. Klidně i na zemi, nebo opřenou o dveře, či o to blbé okno které mě stehně nechladilo.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 5:51 pm

Zamrkala překvapeně když se jí zeptal jestli potkala upíra. Její mysl to automaticky ihned přiřadila k tomu že jí porovnává s upírem což jí na moment zamrzelo. když ale začal mluvit o hlavu překvapeně zamrkala. Nechtělo se jí ho pouštět a tak se ho držela když mluvil, i chvilku potom co pronesl že má zalézt pod deku a schovat se. Projelo jí vzrušení když popsal že se neudrží pokud ucítí její tělo na tom jeho. Kousla se do rtíku ve snaze překonat tu touhu která jí tak mocně prostupovala. "Jacku.." zamručela smutně. Nakonec se ale odhodlala a odtáhla se, mohl pocítit její vzrušené bradavky jak se otřely o jeho záda, záhy ho ale opět objala a naposled se na něj přitiskla, což pro něj mohlo být poslední kapkou. Nakonec se ale po pár sekundách odtáhla a zklamaně si povzdechla. "Dobře.. když nechceš.." pronesla smutně a se sklopeným pohledem se k němu otočila zády.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 5:58 pm

Zasykl jsem když mě znova objala a já cítil její tělo znova a znova. Bylo tak horké. Opravdu to bylo poslední kapkou, moje sebeovládání bylo totálně v prdeli. Když se otočila a odcházela, ten její smutný hlas mě dostal, totálně do kolen. Věděla to, upozornil jsem ji, sakra měla vážně vlézt pod peřinu a dát mi chvíli. Otočil jsem se a stáhl si ji do náruče. Vzal jsem ji a položil, no skoro hodil na postel a začal ji líbat, tentokrát to nebyl jemný polibek, teď jsem si hladově bral její rty. Vášnivě ji líbal rukou sjel na její bříško a vklouzl pod tenkou látku, když jsem cítil její jemnou hladkou kůži na svých zhrublých prstech zavzdychal jsem ji do úst. Chtěl jsem ji,tak moc jsem po ni toužil, jako by mě něčím očarovala.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 6:07 pm

Nečekala to co přišlo tak náhle. Její tělo opravdu žhnulo touhou po tom být s ním a cítit ho. Překvapeně zamrkala když si jí stáhl k sobě zrovna když chtěla jít do postele přesně tak jak chtěl. Místo toho jí ale vzal do náruče a nakonec hladce přistála na jemném povlečení které bylo na posteli. Chvilku jí trvalo vstřebat o co se děje ale polibky mu začala oplácet okamžitě. Vášnivě, toužebně, tak dobře jak to jen uměla. Její drobné ruce se okamžitě dostaly na jeho tělo, jeho hrudník přesně včas v tu chvilku kdy se jí začal dotýkat. Její tělo jako by mu samo šlo vstříc, Společně tvořili krásný kontrast a rozdíly, jako by všechno začalo postupně zapadat do sebe, přesně tak jak to mělo být. Když jí vzdychl do úst jako by o to více vzrušeněji zapletla svůj jazyk s tím jeho. Potřebovala ho, nyní se to stalo opravdu nutnou a vtíravou potřebou.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 6:13 pm

Líbala mě, oplácela mi i doteky, byl jsem vzrušený ale ona také, chtěla to tak jako já nebo ne? Nezneužil jsem její samotu. V téhle chvíli mi to bylo jedno, i kdyby kolem nás lítali vrtulníky, padali bomby nebo se prohánělo stádo slonů, jediné koho jsem viděl a cítil byla ona. Libal jsem ji dokud mi nedošel dech. KDyž jsem se odtrhl od jejich rtů a nadechl se, už jsem se nevrátil zpátky, přesunul jsem se na její krk, začal ji laskat. Neodolal jsem a udělal ji u cucflek, byl jsem jak nadržený puberťák. Moje ruka klouzala po jejím nahém těle, zajel jsem kousek víš a jemně promnul její ňadro a palcem přejel po bradavce.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:47 pm