Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Share
Hayleigh Sara Swanson

Poèet pøíspìvkù : 81

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Fri May 26, 2017 9:27 pm

First topic message reminder :

Doupě Hayley včetně přilehlých pozemků se statkem.

Hayleigh Sara Swanson

Re: Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Thu Jun 01, 2017 2:28 pm

"Píšete skvěle! Nepřežila bych tohle století bez kvalitních erotických románů." uculila se a souhlasně pokývala, "Budu ráda když to bude na vaši poslední knihu, nebo novou pokud nějakou píšete." pousmála se tomu. "Musím ale říct že pro mě bylo trochu zvláštní že když se na mě vrhl tak se mi po tom omlouval, ale je opravdu sladký.."
"Možná.. vám to přijde trochu zvláštní ale je mi 884 let. Pocházím z vikingského rodu a ted' tím myslím opravdové Vikingy. Dokonce jsem tuhle hřívu měla už předtím než jsem se proměnila v to co jsem. U mě.. je to popravdě tak že jsem měla za svého života jednoho muže, ten mě ale znásilnil o svatební noci. Potom jsem se proměnila a velmi dlouho jsem nikoho neměla, měla jsem jen dva románky se ženami, ale šlo spíše o romantické věci než o sex. A ted' mám Jacka. Jsem s ním dokonale spokojená. Jen mu o mé minulosti prosím nic neříkejte, nerada bych aby mě litoval."
JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 2:47 pm

Jen jsem kývla " Nebojte nic mu neřeknu, je to tvoje věc a tvoje minulost, o má zase svou. " Pohladila ji jemně po tvaři. "A ten věk mi nepřijde tak strašný, znám i někoho staršího než si ty drahá. Jak říkám oči řeknou hodně. Když jste mluvili o budoucnosti, jak to máte v plánu a teď nemyslím takové ty klasické rodiné žvásty jako domeček, dítě ... tím tě musel nakazit a nebo nakazí.. ale myslím věkově. "

Moc času jsem ale neměli Došel a nesl malinovou limonádu.
https://cdn.receptnajidlo.cz/v/a29fd0c10cbff54f6e0b6b7b9e5df1cd.jpg

"Mami nezlobila jsi moji divoženku moc ?" Posadil jsem se k Hay a políbil ji na tvář, byla tak krásná, tak moc krásná.

"Ethane,ne nezlobila, ale zjistila jsem že jsi si konečně vrznul. "
Uchechtla se, já jsem jen zalapal po dechu a uplně zrudl. Podíval sem se na Hay pohledem. Ty si ji to řekla?

Máma se jen začala smát. " Neboj se nic mi neřekla, jde to z vás poznat, svítíte jako sluníčka, nechcete jít večer do kina samy. Koupila jsem lístek na nový horor. Miluji horory ale nerada tam chodím sama. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Thu Jun 01, 2017 2:56 pm

"Budoucnost ohledně věku.. navrhla jsem mu že bych ho přeměnila. Rozvinou se tak jeho schopnosti a nebude stárnout. Ohledně rodiných věcí.. tak nějak se zmínil že by chtěl rodinu a dům farmu.. to jsme ale řekli že to necháme tak nějak vyplynout časem. Sama jsem ještě o dítěti neuvažovala, nebyla vhodná příležitost." pousmála se.
Usmála se na Jacka když se vrátil, zavrtěla hlavou. "Tvoje mamka je opravdu skvělá." pousmála se a lehce se ušklíbla při tom pohledu který jí věnoval. "Máme v plánu že se půjdeme společně všichni podívat na dům, můžeme navštívit statek, ukážu vám to. Večer se jdu podívat do galerie, takže vám nechám Jacka také chvilku jen pro vás. I když bych ráda nechci si ho krást jen pro sebe." pousmála se. Jemně vzala za ruku Jacka a druhou se napila limonády. "Um.. je to opravdu moc dobré!"
JJ

Příspěvek pro JJ za Fri Jun 02, 2017 7:36 am

Máma i se na ni usmála, i když bylo vidět že je to trochu nucené. Ale zase takhel by věděla že je o jejího synka postaráno a že nemá jen ten kratký vyměřený čas, má ale možnost žít stovky let. Ona by to nechtěla, brez jejího Wila jsou i tyto léta moc dlouhá.

"Jo na ten dům by jsme se mohli jít podívat, ale já zůstávám ve městě, mám ráda tenhle byteček. Nejsem zas tak stará abych potřebovala dohled, nebo pomoc. Mám prostě své rituály které dodržuji když píšu. Prostě jsem tu spokojená, a tenhle uličník to nechce pochopit. " Trochu jsem si povzdechla. " A na práci na domě se zahradou nebudu mít čas, navštěvovat vás ale budu ráda. "

Zakňoural jsem a přitáhl si Hay do náruče a políbil ji na tvář. " Slyšíš to, je tak tvrdohlavá. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Fri Jun 02, 2017 2:42 pm

"Budeme moc rádi když půjdete s námi.. Jackie by si ale přál mít vás na blízku. Když by jste chtěla poskytla bych vám svou chatu. Je moderně vybavená ale pro rodinný život zrovna není. Oba by jsme se pak ani nemuseli strachovat a měli by jsme vás pár kroků. O veškeré práce se postaráme, to vám slibuji. Prosím zvažte to a neříkejte ne dokud to tam neuvidíte." usmála se na ní mile, když si jí Jack přitáhl do náruče neprotestovala. Při polibku na tvář se uculila, celá tak nějak víc rozzářila a dokonce se jí udělaly dolíčky ve tvářích.
"Každá žena je tvrdohlavá lásko.. některé jen dělají kompromisy." poušklíbla se maličko. "Chápu proč vás chce mít u sebe. Kdyby to šlo taky bych měla blízko sebe matku."
JJ

Příspěvek pro JJ za Fri Jun 02, 2017 3:53 pm

Mamka: Usmála jsem se, musím říct že její argumenty byly dobré, hlavně mě nepostavila před hotovou věc, prostě umí vyjednávat ne jak tady ten paličák. " Jako kdyby ty jsi nebyl. " Zasmála jsem se. " Drahá, zatím vám nic slibovat nebudu, já jsem ráda za tenhle byteček, mám tu svůj klid své rituály, to ale neznamená že časem, až nebudu moct bych nepožádala o pomoc. " JJ na mě hodil pohled. Zrovna ty jo ? Jen jsem se zasmála. " Ale pokud chceš, budu ti matkou já a určitě někdy vyrazíme na kávičku nebo ven jen my dvě, ať se pořádně poznáme. "

JJ : " Tseeee vymě jako necháte doma? To si budu brát velmi ale velmi osobně. " Nafoukl jsem žertovně tvářičky. " Dámy, né že bych vás nechtěl nechat si povídat, ale musíme jít na tu prohlídku takže honem honem . " Vstal jsem a prohrábl si vlasy, pomohl jsme vstát jak Hay tak jsem natáhl ruku i k Mámě. Snažil jsme se bát gentleman, i když tohle byla jedna z věcí nad kterými jsem ani nepřemýšlel a dělal je automaticky. Přemístili jsme se k autu a já vyjel směrem k domu na prohlédnutí. Byl jsem hrozně zvědavý a nadšený, bylo by skvělé mít takový domov a rozšířit výběh pro koně, možná časem pořídit ještě nějaké. Dojeli jsme k domu, kde už nás čekal realiťák. Otevřel jsem Hay a Mámě dveře a šel se s ním pozdravit. Evidentně mě hned poznal a šel do kolen, tohle chování jsem nesnášel, jsem normální člověk ano jsem dobrý zpěvák, co prodal hodně alb ale i tak. Raději jsem to neřešil, představil jsme Mámu a svou ženu Hay a poprosil jsem jej aby začal s prohlídkou domu. Byl krásný, v dobrém stavu ale zašlý, hlavně ta kuchyň se musí udělat nová. Dole je obrovský obývák s krbem a jídelna dohromady která byla v takovém výklenku. Kuchyně byla zazděná, ale věděl jsem že bych to proboural a udělal z toho obrovskou místnost, mám rád když místnosti dýchají, jedna místnost která byla využívaná jako pracovna. V dalším patře byly tři pokoje a obrovitánská koupelna, mělo to i velkou prostornou půdu, sklep a byla k tomu i stodola a pozemky. Mě osobně se mi to líbilo. Začal jsem s Realiťákem řešit elektriku, vodu, připojení a podobné věci a nechal mámu s Hay ať se podívají....
Máma se zasekla ve starém dětském pokoji, přejela po medvídkových tapetách. " Ty samé měl i Ethan "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Fri Jun 02, 2017 6:07 pm

"To vám věřím.. já jsem zase zvyklá na svou chatku, mám tam vše.. i místnost na bylinky a rituály.." toho se jí bude vzdávat opravdu hodně těžce. Celkově na tom místě má v podstatě celý svůj život, žije tam už opravdu dlouho ale málo kdo to ví. Místo má totiž i magickou ochranu. JJ by se tam býval bez vlků ani nedostal. "Budu moc ráda přijdete mi jako skvělá žena.." jemně ji objala a šlo vidět že je dojatá.

"Lásko, přeci jen i ty sám budeš mít dost práce, i když se ti budu snažit se vším pomoct jak jen to půjde." pak jen souhlasně přikývla. Opravdu byl čas vyrazit. Nechala Jacka řídit, i když jí samotnou řízení opravdu bavilo. Přeci jen to auto bylo Ranger Rover a ne jen tak ledajaký, teréní a prostorný. Bavila se spolu s nimi oběma dokud nevešli do domu. Pak se Jack věnoval spíše muži který mu vše ukazoval, řekl co je třeba dodělat. Ona cupitala ta jeho matkou, sama se zastavila u dětského pokoje. "I když je to starší je to pěkné.." pousmála se. Stále ale z toho domu něco cítila, něco zvláštního a dost nad tím musela dumat.
JJ

Příspěvek pro JJ za Fri Jun 02, 2017 8:00 pm

Bylo vidět že máma je z toho domu celá nesvá. Došla pomalu k Hay." Omlouvám se, ale ..." Najednou ji objala, schovala obličej do jejích vlasů. Trochu se třásla. Nedivím se Hayley mohla zrovna v téhle místnosti cítit hodně magie, ale trochu i z ní. Mohla ale cítit i smrt. Přesně v tomhle pokoji se toho odehrálo až moc. JJ si to nemohl pamatovat, nevěděl že tady rok žil, že se tady v téhle místnosti narodil ale také že se tu on i já rozloučil s otcem.
Přestěhovala jsem se odsud protože mi to tu hodně připomínalo staré časy, kdybych věděla jaký dům chce kupovat asi bych sem ani nešla ale jak je osud vrtkavý, chce se vrátit tam kde to všechno začalo." Sáro musím ven... " . Rozběhla se z domu.

JJ Procházel jsem radostně domem, už jsem si to představoval,teď jsem chodil po půdě byla velká prostorná a vonělo to tam, jako by tam někdo před hodně dlouhou dobou pěstoval bylinky. Tohle bude dokonalé na skladování věcí na rituály, kouzla bylinky a tak a hlavně sem nikdo nebude chodit, protože je to vlastně půda že.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Fri Jun 02, 2017 10:29 pm

Všimla si toho proto jí ani moc nepřekvapilo když jí objala. Jemně jí přitiskla k sobě. "To je dobré drahá.. všechno to bude dobré." mírně se mračila. Rozhodně tam bude třeba provést rituál na vyčištění místa. Zmateně zamrká když se odtrhne a běží ven. Ihned jde za ní, dojde k ní a jemně jí obejme kolem ramen. "Jestli vám to ulehčí trápení povězte mi o tom. Pokud si to nebudete přát nic Jackovi neřeknu slibuji. Klidně mě berte jako starší sestru které můžete říct všechno.."
Při doteku cítila všechnu tu bolest a trápení kterou jeho matka cítila.
Bylo jí líto že se v tom domě stalo něco co jí tak zasáhlo i když si to JJ nejspíše nepamatoval. Pomohla jí posadit se na schody, tak aby se tam chudinka celá netřásla.
JJ

Příspěvek pro JJ za Fri Jun 02, 2017 10:43 pm

Podívala jsem se k domu a pak na ni. " Kdybych věděla že chce kupovat tenhle dům, nejela bych sem. Tady, bydlela jsem tady pár let, on tu byl asi rok. Rodila jsem tu, umírala. Můj muž mě zachránil před smrtí nějakým silným kouzlem, do té doby jsem ani nevěděla že je něco víc. Žili jsme spolu v souladu víc jak rok, ale pak odešel musel aby nás ochránil, aby... ochránil Ethana. Přejmenovala jsem se, i in dostal jiné jmnéno, ale chtěla jsem mu nechat jako prostřední to, co jsme s mužem vybrali. Stárnu trochu pomaleji než lidé, ale stárnu. " Kousla jsem se do rtu." Je to pro mě moc těžké tu být, ty vzpomínky všechno se vrací, chtěla jsem na to zapomenout..... ale to je asi osud že si našel i cestu domů." Pohladila ji po tváři. "Jen doufám že váš život bude jiný, bude šťastný že jej neztratíš. " Otřela si slzy, protože Jack vycházel ven. " Božíííí už vím přesně jak to předělá a ten dětský pokoj, a hlavně půdu a spodek. " Políbil jsem na tvář Hay a mamku chytl za ruku. "Chci ten dům, je užasný..... eto co na něj říkáte vy? Je prázný už dlouho a nikdo ho nechce, dokonce se o něm povídalo že tu straší. Tomu ale nevěřím. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Fri Jun 02, 2017 11:06 pm

"S veškerými vzpomínkami se musíme vyrovnat. I s minulostí.. kdybych mohla jakkoliv pomoct, stačí jen říct. Udělám pro vás oba všechno co jen budu moct. Až se Jack rozhodne že chce být jako já, nenajde se moc věcí co by mu ublížilo. Kdyby ano jsem tu já. Rádi vás ale budeme mít u sebe, prosím zvažte že by jste byla alespoň v mé chatce kam se půjdeme za chvilku podívat. Potřebujeme vás mít u sebe oba, a nechci aby jste byla sama. To si nezaslouží nikdo."
Trošku se lekla když se tam přiřítil Jack a pousmála se. Pustila Lil a přešla k němu a políbila ho na tvář. "Tak ty už plánuješ i dětský pokoj?" pronesla pobaveně. "..chci zachovat ty tapety s medvídkem. Ty tam rozhodně necháme." očividně se s faktem že si chce co nejdříve založit rodinu vyrovnala.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat Jun 03, 2017 9:18 am

Trochu mi došlo že jsem to řekl tak hrrr." Noooo já, určitě časem bych chtěl dítě. Jen by jsme ho mohli udělat a pak... časem až bude no vhodná příležitost." Zahuhlal jsem a přitiskl si Hay k sobě. Moc bych s ní chtěl mít dítě, ale už tak to bereme hopem. " Ale ty tapety jsou úžasné, cítím z ních lásku, že ten kdo to dělal musel své dítě moc milovat. " Políbil jsem jemně Hay, sakra chtěl bych ji dát pořádného francouzáka. Všil jsme si ale jak Máma zavrávorala, rychle jsem k ní přiskočil, ptal jsem se co se děje. Jen že se ji zamotala hlava, že moc nepila. Pomohl jsem ji do auta. " Tak pojedeme do království Hayley a nelekni se vlků má je jako mazlíčky. " Máma trochu ožila " Vlky? Pravé vlky?" Nechal jsem je ať se baví a jel k ní, bylo to vážně kousek. Zastavil jsem před chatkou. Bylo to tu úžasné.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat Jun 03, 2017 9:38 am

Zasmála se tiše když hned lehce otočil. "Myslíš udělat ten pokoj nebo to dítě?" rozhodně ho provokovala. "Když už by jsi chtěl dělat ten pokoj je třeba vědět co to bude. Budeš ted muset ještě nějakou dobu počkat." pousmála se tomu. "A s tím souhlasím.." polibek mu jemně oplatila a celou dobu po očku sledovala Lil."Dám vám skvělou domácí limonádu. Mám citrónovou, malinovou i jahodovou.." pronesla směrem k jeho mamce.
Když už pronesl že má vlky a jeho matka ožila pousmála se. "Ano pravé divoké lesní vlky. Bohužel ale divocí nejsou pokud jde o mé blízké. Takže při vystupování z auta dejte pozor aby vás nepovalili a nezačali olizovat od hlavy až k patě." když dojížděli, lehce mávla rukou aby padla magická clona která držela nevítané lidi daleko od jejího domova. Bylo to jako by si někdo nasadil růžové brýle a uviděl to všechno mnohem krásnější. Díky kouzlu to obvykle vypadalo jako polorozpadlá chatrč, ale ve skutečnosti to bylo malé království. Z dálky už mohli vidět jak vlci přešlapují radostně a čekají až auto zaparkuje. Hned se na ně vrhli, hlavně k Hayley, potom se nechali drbat od Jacka a nakonec všichni čtyři se běželi mazlit k Lil.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat Jun 03, 2017 10:26 am

Myslím udělat pokoj, chtěl bych ho neutrální, aby byl jak pro kluka tak i pro holčičku, a oblečení a takové by jsme nakoupili pak. Prostě neutrální doplňy.... ale s tím dítětem ... hmm budeme muset hodně trénovat. " To s tím trénovaním skoro pošeptal.

Došli jsme pomalu domů a bylo to vážně hodně příjemné Vlci nás začali vítat, máma hned vypadala o dost lépe, Mazlila se s nimi skoro jak já ten první večer, dívala jsem se na chatu a jak to tu bylo krásné.

Došli jsme dovnitř a posadil jsem se ke stolu. " Chtěli by jste vědět jak bych to chtěl udělat. Jistě že s vaším svolením, protože ženy mají hlavní slovo že .. " Zasmál jsme se a vzal si od Hay limču, taky jsem měl celkem žízeň. " No spodek, probourat stěnu mezi kuchyní a jídelnou udělat tam barový pult a prostě to propojit s obývákem. Vrch bych nechal tak jen prostě upravil, ale jsem asi moc zhýčkaný moderními vymoženostmi takže bych chtěl velkou vanu která se dá zadělat a je z toho masážní sprcha.... dole nějakou tu pracovnu nahoře dvě ložnice plus dětský pokoj a na půdě tam udělat naše bylinkové království. A nejlépe vše dělat dřevo ale třeba kuchyně moderní. Ptostě takové, jak to nazvat... "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat Jun 03, 2017 10:40 am

Pousmála se. "Není třeba pospíchat.. později si společně všechno projdeme, promyslíme co by se nám líbilo." chápala že z toho byl tak nadšený. Sama šla do kuchyně, vyndala z ledničky dvě limonády, oběma nalila. Jeho poznámku s trénováním prozatím přešla když tam bla jeho mamka ale jistě se začervenala takže mohla tušit co jí pošeptal.
"Jen počkej až budu mít pupek.. nebudu se ti tolik líbit." našpulila roztomile rtíky a dala jim na stůl i pečivo a nejrůznější dobroty které upekla když se jí v noci nechtělo spát. Všechno bylo přírodní, v podstatě tam nebylo skoro nic co by ona na farmě neměla. Ted' ale chtěla at' si ba odpočnou než se pustí do farmy. Z domu však vyzařovala magická energie, chatka byla opravdu pěkně upravená. Všude kolem to vonělo lesem a bylinkami.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:56 am