Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Share
Hayleigh Sara Swanson

Poèet pøíspìvkù : 81

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Fri May 26, 2017 9:27 pm

First topic message reminder :

Doupě Hayley včetně přilehlých pozemků se statkem.

Hayleigh Sara Swanson

Re: Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Thu Jun 01, 2017 10:19 am

Musela se zahihňat nad tím jak byl sladký. Tulila se k němu ve snaze ho už nikdy nepustit. Právě ted' ho potřebovala ve své blízkosti. Toužila se k němu tisknout a zůstat v jeho náruči už napořád. A vlastně to nebylo nemožné. Jen by to potřebovalo rituál při kterém by ho musela zabít ale.. byli by spolu věčně. Jeho pohled mu opětovala, jemně přejížděla svýma rukama po jeho hrudníku. "Jackie.. já.. tě také miluji.." zajiskřilo jí v jejích nádherných očích nohami které měla kolem jeho těla si ho natiskla na sebe o maličko víc, ale stále jemně.
JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 10:44 am

Přitiskl jsem ji ještě víc k sobě, ale jemně ji překulil na záda, pomalu jsem do ni začal zasouvat, líbat ji. Hladit jednou rukou po těle. Nespěchal jsem, vychutnával jsem si její horkost, díky tomu že už jsem ji jednou pořídně vyšukal neměl jsem takové tendence si ji tvrdě vzít, chtěl jsem ji vážně pomilovat, spojit svou vášeň s její. " Ach lásko, škoda že nemáš zoubky, chtěl bych aby ses odemne napila. " Zašeptal jsem a políbil ji jemně na nos a začal do ni jemně přirážet.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Thu Jun 01, 2017 10:56 am

Vydechla tiše na moment mu pohlédla do očí. Už chtěla něco říct ale nakonec jen slastí zavzdychala. Lehounce nadzvedla svůj zadeček a ještě o něco více roztáhla nohy aby do ní mohl pronikat hlouběji. Polibky mu s láskou oplácela. "Jackie.." každý jeho pohyb způsoboval že se jí tělem proháněl elektrizující poct který pulsoval celým jejím tělem až do jejího klína. Drápky přejela lehce po jeho hrudníku a zanechala tak menší červené stopy. Když pronesl že by chtěl aby se z něj napila zavrněla. I když ho rozhodně nechtěla jen kvůli krvi a tělu, krev byla vítaný bonus.
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 11:02 am

Podíval jsem se okolo, hledal jsem něco ostrého čím by mě mohla říznout, aby se napila. Vždy si jen tak cucla, chtěl jsme ji dát zase rozkoš, a hlavně musím se přiznat že mě strašně vzrušovalo to jak měla své jemné rty od krve, to jak ji sála, a hlavně jsem z ní cítil takovou moc. Měl sem vždy chuť ji kleknout k nohám a odpřísáhnout své paní poslušnost až na věky.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Thu Jun 01, 2017 11:19 am

Ona krev v tuto chvilku moc neřešila, soustředila se především na jejich dvě spojená těla která se proplétala ve vlnách vášně. Svými rukami jemně přejížděla po jeho těle, chtěla si co nejvíce užít doteků. Rty se jí prodralo zasténání. Jistě by jí odpřísáhnutí věčné věrnosti udělalo opravdu velkou radost. Svázala by si ho k sobě navždy v podobě přeměny do své rasy baobansith, i když ovšem byla i pro tradiční způsob a tím byla svatba nebo zasnoubení.
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 11:47 am

Nic jsem nenašel, takže jsem na to kašlal. Miloval jsem se s ní. Dlouho vášnivě, měl jsem pocit že už to děláme hodinu, no minilámně ale patnáct minut to bylo. Byl jsem tak vzrušnený, ale nechtěl jsme přidat, tohle bylo jiné, měl jsem pocit že jsme se propojili, naše vždychání bylo ve stejnou chvíli, naše stahy slastí. Jenže to šlo i na oba. chtěli sme se sténali jsme jména toho druhého. Pak to přišlo, udělal jsem se ve stejnou chvíli jako ona. Díval jsem se ji do očí, jako bych se v nich mohl utopit.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Thu Jun 01, 2017 12:09 pm

Ona rozhodně měla pocit jako by se zastavilo čas. Vnímala jen jeho a všechno ostatní šlo prostě mimo mě. Dotýkala se ho přitom, mazlila se s ním. Pomalé přirážení jen způsobilo to že oba byli ještě více nadržení. Když však oba vyvrcholili najednou, natiskla se do jeho náruče a pohled mu s láskou opětovala.
Potom jí vzal do náruče a odnesl jí do ložnice. Společně si tam lehli a stulili se. Věděla že je Jack unavený, ale nechala ho aby si odpočinul. Sama měla dost energie takže potom co usnul si dala rychlou sprchu, oblékla se a šla se podívat na klisnu a hříbata. Měla dost energie a nepotřebovala spát, takže místo toho začala něco péct. Přeci jen po snídani jedou pro jeho matku a nechtěla být nepřipravená kdyby náhodou jeho matka chtěla jít k ní na návštěvu. Připravila džbán čisté vody, hodila do něj limetku, citrón a mátu. Poté připravila druhý džbán ve kterém bylo něco jako Sangria. Dala to do lednice a nakonec se věnovala výrobě listových plněných šátečků s nejrůznějšími náplněmi. Když už bylo kolem sedmé hodiny ranní stihla nakrmit i zvířata a připravila JJvi čerstvý džus a vajíčka se slaninou.
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 12:25 pm

V posteli jsem usnul ani nevím jak, byl jsem vážně strašně unavený, taky jsem udělal hromady práce a toho sexu... Luxusního sexu..

Spal jsem skoro do desíti, pak jsem se nějak vykopal z postele, dal si ledovou spršku a konečně se přesunul dolů, měl jsem na sobě jen spodní prádlo a výraz jsem mrtvýýýý. Nevím proč ale cítil jsem se jak kdyby po mě přejel parní válec, asi nejsem zvyklý na takovou fyzickou zátěž. Obejmul jsem mou krásku ze zadu, zrovna něco dělala u linky. Zabořil jsem obličej do jejich vlasů a vydechll. " Krásaaa už mužu umřít. " Zasmál jsem se a polibil ji na krček. "Měla jsi mě ale vzbudit dřív, pomohl bych ti na statku. " Zajímalo by mě jestli se ji to líbilo, pospravoval jsem celou ohradu, trochu jsem opravil kurník a dokonce jsem i vylepšil udírnu. Promazal všude vrata takže nic nedrhlo a nevrzalo. Plus x dalších menších věcí.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Thu Jun 01, 2017 12:35 pm

Vlastně už si byla jistá že jí za nikým neuteče. A byla opravdu ráda protože by jí to nejspíš zlomilo její srdíčko. Nepřipadal jí ale jako typ který by udělal něco takového, a tak v klidu dělala snídani a překvapeně se pousmála když se omotaly jeho ruce kolem jejího pasu. "Chtěla jsem aby jsi se prospal, mimochodem to co jsi udělal na statku je opravdu skvělé! Mám o spoustu starostí méně." pronesla a dala vajíčka na talíře, obrátila slaninu a usmívala se. Takže určitě si prohlédla všechna vylepšení která tam pro ní udělal, možná i díky tomu a včerejšku měla opět dobrou náladu. "Šup ke stolu, čeká nás dnes ta prohlídka a seznámení s tvojí maminkou." pronesla se zvednutým prstem. To že by mohla dělat matku jeho matce nebo spíše oběma by jim mohla dělat cca stokrát pra babičku bylo vedlejší. Bezpochyby si ale určitě užije prohlížení alba z dětství Jacka, a nebo nějaké historky pokud jí to při rozhovoru s jeho matkou ona řekne.
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 12:45 pm

Odploužil jsem se ke stolu a upadla mi hlava na bok. " Máš tu i nějaké kafe?" Kafe piju hrozně málo, ale dneska bych jej vážně hodně, ale hodně potřeboval. Počkal jsem až mi donese jídlo a začal jsem pomalu baštit, bylo to výborné, ale celou snídani jsem mlčel a měl pohled nejsem tady, já a vstávání někdy nejsme dobří kamarádi. Pokud mi něco říkala moc jsem ji nevnímal. Po jídle už sem se ale trochu nastartoval. "Sejdeme se tam? Ať vím jestli pojedeme na motorce, nebo pojedeme tvým autem a vyzvedneme mámu... a hlavně bych ji to tady rád ukázal. " Hrozně jsem se těšil co bude říkat na mámu, jak se jí bude líbit a ona mámě.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Thu Jun 01, 2017 12:56 pm

I ona při snídani mlčela, prostě měla pocit že není potřeba nic říkat. Udělala mu ještě nějakou kvalitní kávu kterou prvně namlela a pak namletou připravila a zalila vodou. Kávu postavila před něj. Vzhlédla když se otázal na ten dnešek. "Řekla bych že by bylo fajn kdyby jsme jeli autem, přeci jen aspoň pojedeme všichni pohromadě." usmála se spokojeně. Otázkou ještě bylo jak si s jeho matinkou sedne. Ona ve svém vlastním zájmu doufala že dobře. Přeci jen Jacka milovala a dost by jí trápilo kdyby to s jeho matkou nevyšlo. Dnes měla vlasy jen tak v culíku, lehce se jí vlnily. Vlasy měla dost dlouhé, když jsou rozpuštěné jsou až do půlky zad. Dnes se ani nemalovala, ale šlo vidět že to ona ani nemusí. Má krásné dlouhé černé řasy které ještě více upoutají pohled na její zářivě modré oči.
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 1:03 pm

Tak já mámě pak zavolám že ji vyzvedneme, aby se nemusela nikam kolébat sama. Jsem zdědavý jestli přijme že by jsem se přestěhovali. Má ráda svůj byt a nechce se ho prostě pustit, nechápu proč.
Prý je to pro mi néně náročné se o něj starat.
Přitiskl jsem ji k sobě a ještě políbil. Nebylo to ale dlouhé nebo by se to zase zvrhlo. Zavolal jsem mámě, ta zase prskala. Oblékl jsem se a došel k Hayley ." Tak hotovo, zažízeno, ta má zase protivnou náladu. " Zabořil jsem obličej do jejich vlásků. " Ja nikam nejduuuu jdeme do postele, a budeme celý den jen šukat... ona chce jít večer na něco do kina že má dva lísky, a byla naštvaná že nesehnala další pro tebe. Chci být s tebooooou " Dělal jsem trochu opičky, abych nemusel myslet na to setkání s mámou.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Thu Jun 01, 2017 1:13 pm

"Bylo by nejrozumější kdyby jste se přestěhovali. Aspoň vás budu mít oba na blízku. Lásko nezapomeň na ten dárkový koš co mám pro tvojí mamku, Stále je na stole v obývacím pokoji." zavrněla a přitulila se k němu. Polibek mu oplatila. "Snad se jí nálada zlepší až uvidí ten dům. Uvidíš že to bude v pohodě, nemusíš se bát." Vydechla spokojeně a nechala ho aby se k ní lísal. Užívala si to že jeho tělo je přitisklé k tom jejímu. Musela se zahihňat když pronesl že by s ní chtěl celý den jen spát. "Víš že bohužel musíme žít i jinde než mimo naší postel.. večer si někam zajdu, chtěla jsem se jít podívat na výstavu. Pak se uvidíme pokud tedy nebudeš chtít spát doma." pousmála se.
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 1:18 pm

Tak to ji musíš přemluvit. " Vyplázl jsem na ni jazyk . "A rád bych spal tady s tebou. Nějak si nedovedu představit že bych usímal sám. " Vzal jsem košík, který ale nebyl v obývaku aby se tam něco nezkazilo, dal jsem jej do chladna spižírny. Chvíli sem ho z tama doloval. " Mám hoooo tak jedeme, ať to máme z krku. "
Bylo vážně vidět že se mi tam nechce, podal jsem ji košík do ruky a vzal jsem ji do náruče i s ním. Nevím proč ale přišlo mi to super ji nosit na rukou. Byla tak drobná, a já cítil její tělíčko na svém, byl jsem vážně extrémě spokojen . Donesl jsem ji až k autu kde jsem ji mírně postavil na nožky. "Půjčíš mi klíče, chtěl bych tě usadit, a řídit.... Ach jo asi bych si měl pořídit taky auto co. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Thu Jun 01, 2017 1:24 pm

"Rozhodně si o tom s ní promluvím.. neboj se. Budu moc ráda když budeš spát se mnou, budu tak klidnější." pousmála se a překvapeně se uculila když jí vzal do náruče a odnesl jí až k autu. Byla opravdu ráda že ho potkala, protože se k ní choval jako k princezně. "Nedělej si s tím starosti. Nemusíš si kupovat auto, pokud mi opravíš chopper tak budu jezdit na něm a auto si můžeš půjčovat jak je libo." pousmála se. Vyndala z kapsičky krat'as klíčky a dala mu je. Nechala se usadit a pak už vyjely za jeho mamkou. K městu to chvilku trvalo jelikož vlastně bydlela v lese. Byl tam jen ten druhý domek a pak už nic jiného.
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 1:34 pm

Neboj opravím ti jej a moc rád, ale i tak by bylo možná dobré nějaké teréní auto nebo něco takového. Víš jak a hlavně opravdu nouzi o peníze nemám. " Uchechtl jsem se, vyjeli jsme do města a zastavili před panelovým domem. Nechápal jsem jak může bydlet v takové krychli. Rychle jsem oběhl auto a pomohl ji vystoupit. " Račte madam. " Vyjeli jsme nahoru do desátého patra, vytáhl jsem klíče a otevřel dveře. " Maminko už sem tady. " Dovedl jsem Hayley do obývacího pokoje, bylo to tu malé ale celkem útulné, máma na sobě měla retro šaty, vlasy lehce vyčesané, vůbec nevypadala jako žena která má takhle starého syna. Byla taková mladá svěží. Došla k Hay. Obhlédla ji . "Sakra jak si mohl narazit na takovou kost? Zrovna ty? " Pokývala hlavou a podala ji ruku. " Lilien Morow " Podala ji ruku a usmála se,pokud má ráda erotické romány tak určitě o ní ví, píše jedny z nejlepších a nepreverznějších ale romantockých knih co vychází.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Thu Jun 01, 2017 1:43 pm

"Je to na tobě jak budeš chtít. Ale všechny mé věci jsou ti k dispozici." pousmála se a nechala si pomoct vystoupit, vyjela s ním do určeného patra. "Také jsem si říkala že bych ti nechala postavit dílnu kde by jsi mohl pracovat.. víš že bych udělala cokoliv aby jsi se cítil dobře." pronesla potom co oznámil jeho matince že už tam jsou. Chytila se Jacka za ruku, přeci jen to bylo seznámení s jeho matkou. Málem jí spadla brada když jí uviděla. Chvilku hledala svůj hlas, nakonec se ale usmála. "Těší mě, Hayleigh Sara Swanson.." když jí podala ruku, i ona mohla cítit nával energie a moci ale také pocity k Jackovi. Lásku, touhu a nadrženost. Všechny tyto emoce byly opravdu silné.
"Páni.. vy jste nádherná, už vím po kom to Jack má.. a.. vy.. jste spisovatelka že?" začervenala se a lehce št'ouchla do Jacka že jí to neřekl. Dejme tomu že Jack nesl i ten dárkový koš, byl by docela trapas kdyby ho zapomněli v autě.
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 1:54 pm

Matka trochu povytáhla obočí, když ucítila ten velký napor energie. " Ah a také mocná žena, hezké. " Usmála se na ni mile. "Děkuji za dáreček, Ethane jdi to dát do lednice, a udělej něco na pití. Ráda bych si se Sárou? Nevadí když ti budu říkat Sáro ? " Zeptala se ji ještě tázavě. " Ráda bych si s ní promluvila, chvíli osamotě. "

Nechtělo sem mi odcházet, ale raději jsem šel vedle do kuchyně, a začal tam připravovat domácí malinovou limonádu, s trochou máty a meduňky.

Když jsme osaměli usmála jsem se na ni. " Neboj se drahá, nemám v plánu tě nějak vyslýchat ,hrozit ti nebo něco takového. Spíše poprosit abys na toho hlupáčka dala pozor, je chvílemi až moc hodný. Měl párkrát zlomené srdce a u tebe by to nezvládl, je to strašný romantik, takže pokud nebude chtít jít do postele, není to tím že by tě nechtěl, ale spíše bude čekat abys věděla že opravdu o tebe stojí." Vyzvala jsem ji aby se posadila, a sama jsem si sedla. " A k vaší otázce předtím, ano jsem spisovatelka. Pokud jsi něco ode mne četla, tak víš co píšu. Je to ale věše bohužel jen a jen má fantasie "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Thu Jun 01, 2017 2:02 pm

"Rozhodně mi to nevadí.." usmála se na jeho matku mile. Když ho poslala vedle koukla na něj takovým tím zamilovaným pohledem který jasně říká že i na tu chviličku jí bude chybět.
Pohlédla na ni, mírně našpulila rtíky jak měla ve zvyku. "Nemusíte se bát. Sama jsem opravdu moc ráda že jsem ho našla, trvalo mi několik životů než jsem potkala jeho. Už jsme dokonce mluvili o budoucnosti.." váhavě na ní koukla jestli jí to říct ale přišla jí jako kamarádský typ mamči. "My jsme už no.. ehm.." celá zrudla jako rajčáko, pousmála se. "..i když zprvu dost váhal. Ale když jsme u sebe, jsme jako dva magnety. Jen horko těžko se od sebe odtrhneme.." poupravila si pramínek vlasů který jí vyklouzl z culíku. "A prosím tykejte mi.. přijdu jsi pak jako můmie.." zašklebila se lehce, pohlédla jí opět do očí. "Ano mám doma všechny vaše knihy. Jsem fanynka. Jen fantasie? Jsou opravdu skvělé!"
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 2:13 pm

Tak zjištění že spolu něco měli, ji evidentně velmi zaskočilo, ale celkem mile. " Tak to bych do něj neřekla. Hm konečně dostal nějaké koule. " Zasmála se a pohladila ji po tváři. " Ach drahá, jestli chceš klidně ti dám i autogram, ale nepřijde mi že píšu tak dobře."

Trochu si poposedla. " Vím že je to asi hloupé, ale ráda bych se zeptala kolik ti. Máš tak krásnou mladou pleť ale tvoje oči říkají že jsi starší, a to o dost. Asi mám moc nadpřirozených přátel když mi to nepřijde zvláští. " Uchechtla jsem se. "Je pravda že jsem se vídala s upírem i polodémonem, znala nějaké dlaky ale i zaklínače. Měla jsem pocit že tyhle lidi nějak přitahuji, ale můj první muž byl jediný muž se kterým jsem měla něco sexuálního. " Slyšela jsem jak v kuchyni JJ něco děla a došlo mi že zase zdobí limonádu, on se chvílemi hrozná hračička.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:11 am