Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Share
Hayleigh Sara Swanson

Poèet pøíspìvkù : 81

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Fri May 26, 2017 9:27 pm

First topic message reminder :

Doupě Hayley včetně přilehlých pozemků se statkem.

Hayleigh Sara Swanson

Re: Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Mon May 29, 2017 7:48 pm

Natiskla se jemně na jeho tělo, ucítila jeho vypracovaný hrudník jelikož měl přes sebe jen rozepnutou mikinu. Souhlasně přikývla na to co jí řekl a rozzářeně se usmála. "Víš ale.. až bude čas na.. rozšíření naší.. linie.." pronesla nejistě. "..budeš mi muset říct v čas abych vysadila směs kterou beru." políbila ho jemně, romanticky. "Napadla mě jedna věc ohledně tvého zpěvu. Co kdyby jsi sem tam udělal nějaký ten koncert? Vidím že ti zpěv chybí.. nebo můžeme nahrávat spolu.. ale nevím jestli bych si troufla na pódium.. Moc ráda zajdu s tebou i s tvou mamkou se podívat na dům.. a ta večeře zní skvěle.." zavrní mu do rtů.
JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Příspěvek pro JJ za Mon May 29, 2017 8:54 pm

Svalil jsem ji do sena a lehl jsem si k ní. " Já nevím jestli chci nahrávat. Jako Lestat bych musel mít zase temnou hudbu a už mě to vyčerpává, chci něco romantického něžného. Klidně by jsme mohli něco nahrát ale pro nás dva. " Zašeptal jsem a jemně ji políbil na tvář. "Jsi rozkošná takhle v seně. Nejraději bych donesl deku a ustlal si tady. Jem blázen co ? " Byl jsem do ni opravdu zamilovaný, ale ona vypadala taky, a nešla po mých penezích ani po slávě, a chtěl vidět mámu, a milovala přírodu, zvířata. "Ale ještě si mi nevysvětlila to u toho porodu, jak vzrušená. " Přejel jsem ji palcem přes spodní ret, pořád mi to totiž vrtalo hlavou.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Mon May 29, 2017 9:06 pm

Zahihňala se tiše když jí povalil do sena. "Nemusíš být Lestatem. Bud' sám sebou.. chci aby jsi byl sám sebou. Jsi úžasný." pohladila ho po tváři. "..moc ráda nahraju i něco jen pro nás." pousmála se a hleděla na něj. Opravdu jí to koukalo z očí, byla do něj neskutečně moc zamilovaná, koukalo jí to přímo z očí. Milovala ho kvůli tomu jaký je a ne proto že by měl peníze nebo byl slavný. Byla ochotná poznat i jeho matku a to tak brzy. "Ach.. cítila jsem z tebe magii. Opravdu silnou když si jí uklidňoval. Vyzařovalo to z tebe.. a díky tomu.. se ve mě cosi touhou rozechvělo." olízla si jemně rtíky a nemohla od něj odtrhnout oči.
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 29, 2017 9:59 pm

Mám pocit že jsi zapoměla dodat a jen tvůj. " Zasmál jsem je a trochu ji cvrnkl do nosu. " "
Magii? Ale já jsme žádnou nepoužíval ani kouzlo nic.... Jak bys ze mě mohla něco cítit?
Byl jsme vážně nechápavý, v té chvíli jsem ale řešil jen klisničku a její hříbata, nic okolo mě nezajímalo. " Přesuneme se domů? Chci ti ukázat co jsem všechno udělal když si spala. Jo a už nám nebude vrzat postel. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Mon May 29, 2017 10:10 pm

"Mohu z tebe vycítit magii a když si klisnu uklidňoval tak se magie zvýšila a to bylo.. lahodné.." pousmála se a dala si z tváře na stranu pramínek vlasů. "Domů? Jistě. Tihle se o sebe sami postarají do zítřejšího rána.." usmála se na něj vesele. Vzala ho jemně za ruku a šla s ním pomalu domů. Když pronesl že jim nebude vrzat postel zahihňala se roztomile. "Copak plánuješ divokou noc? To bych si nechala líbit.." olízla si rtíky. Když vcházeli do domu vecpali se tam i vlci kteří přiběhli z lesa.
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 29, 2017 10:13 pm

Aha, to jsem nevěděl , možná nějakou takovou moc mám" Usmál jsem se a vedl ji domů. Po cestě jsem ji chtěl ukázat co sem udělal ale byla tma tak jsem to neřešil. Došli jsme pomalu do vchodu. " Zlatíčko, po pravdě ani ne .možná bych tě ale pomiloval. Včera bylo vše tak hektické divoke. Chtěl bych se s tebou mazlit, hladit tě laskat tě. Prostě užívat si každý milimetr tvého těla. Ale ještě se najíme naposledy si jedla ráno. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Mon May 29, 2017 10:22 pm

Uculila se na něj roztomile. "Neboj zítra mi vše za světla ukážeš.." když vešli dovnitř a on řekl že by se s ní rád miloval, tedy jemně, s mazlením a vší romantikou kolem musela se uculit. "Dobře. Připravím nám něco k jídlu.. máš chut' na něco určitého? Ráda ti něco uvařím, zasloužíš si to." řekla nadšeně a cupitala hned pomaloučku do kuchyně. Opřela se o linku a hleděla mu do očí. Vypadala opravdu sladce, květy stále držely v jejích vláskách. Vypadala jako divoženska ale bezpochyby bylo vidět že je v ní něco z Vikingů.
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 29, 2017 10:30 pm

" Koťátko jestli se budeš takhle natříásat tak žádná romantika nebude, chytnu tě přehnu pře linku a pořádně ošukám. Takže k jídlu nic nevař. Stačí mi kousek pečiva a něco k tomu. " Zasmál jsme se a došel k ní. Abych potvrdil svá slova otočil jsem ji v naručí a přitiskl na linku, začal i okusovat krček.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Mon May 29, 2017 10:36 pm

Zavrněla tiše když řekl že by si jí ohnul přes linku. "Nejspíš je to přesně to co chci.. ale chci aby bylo i po tvém.." řekla tiše. Nakonec hlasitěji vzdychla když jí začal okusovat krk. Zaklonila hlavu a nastavovala mu ho. Očividně se jí tohle okusování a značkování moc líbilo. Jemně mu rukou přejela po hrudníku, dotýkala se těch vypracovaných svalů. Tak moc zbožňovala jeho tělo. Pevné, krásné a vyrýsované. Nechala ho aby si s ní dělal cokoliv co ho v tu chvilku napadlo.
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 30, 2017 9:03 am

Musel jsem se odtáhnout . "Tak dost! jdeme jíst. " Skoro jsem ta slova zavrčel, ale né že bych byl naštvaný, byl jsem tak nadržený a věděl jsem že jestli nepřestanu tak si ji tu vážně vemu. Začal jsem raději chystat nějakou zeleninu a občas se jemně dotkl Hayley, která chystala pečivo a něco na něj.

Věděl jsem že je mamka v pořádku, přes den jsem ji volal, a tak. Nevím ani jak se mi to povedlo, ale řízl jsem se dost škaredě do prstu, asi už jsem byl dost unavený a začal na mě padat mikrospánek. " Kurva" Zavrčel jsem když sem se řízl a chtěl si strčit prst do úst když jsem si všiml jak Haylei kouká, natáhl jsem k ní prstík, aby si mohla dát krev. Což byla pěkná blbost, protože co se stane když žena někomu olizuje a saje prst?
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Tue May 30, 2017 11:12 am

Začala jim připravovat tmavé housky a na to kvalitní uzenou šunku s plátkem domácího sýra. Sama se soustředila na krájení housek. Olízla si mírně rtíky, namazala housku máslem a naskládala na to šunku. Vlastně si ale ani hned nevšimla té vůně krve. Ale ucítila drobné mrazení a tak se podívala na něj a uviděla že má na prstu krev. Váhavě se na něj podívala, vzala pomalu jeho prst a strčila si ho do úst. Zavřela přitom slastně oči. Když krev z prstíku lehce sála podívala se mu do očí. Opět jí oči modře září, najednou vypadá opravdu sexy. Její pokožka se zdá jemně růžová, v očích jí lehce hravě zajiskřilo. Lehce prst obkroužila jazykem, hleděla mu do očí.
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 30, 2017 11:59 am

Díval jsem se na ni, když sála mou krev bylo to fajn, ale pak otevřela oči a jak mě začala olizovat, bylo mi jedno že děláme nějaké jídlo, že bych se neměl chovat jak nadržené prase ale nešlo to. Vyhrnul jsem ji sukni a rukou zajel do jejího rozkroku, byla krásně vlká. " Omlouvám se" Zavrčel jsem ale svá slova jsem v téhle chvíli moc vážně nemyslel. Vzal jsem ji svou ruku, Rukou odsunul zeleninu a vysadil ji na linku. Začal jsem si rozpínat kalhoty, potřeboval jsem být v ní teď hned, už před půl minutou bylo pozdě. Odhrnul jsem ji kalhotky a zasunul do ní. Hlasitě jsem vydechl. Držel jsem její nohy a začal do ni rychle a brutálně přirážet.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Tue May 30, 2017 12:27 pm

Překvapeně zamrkala když se jeho ruka ocitla v jejím natěšeném vlhkém rozkroku a hleděla mu do očí když jí tam hladil. Nechápala za co se omlouvá dokud jí neposadil na linku a divoce do ní vnikl. Než se stačila vzpamatovat, začal do ní rychle a hrubě přirážet. A to už byla opravdu smířená s tím že se společně nají, budou se mazlit a potom si užijí něžný romatický sex. V tomhle nebyl však ani kousek romantiky. Ruce položila kolem jeho krku aby se ho mohla přidržet, tiše vzdychla. "Jacku.." zakňourala tiše. Pokud bude opravdu takhle rychle přirážet brzy vyvrcholí, o což mu šlo nejspíše u něj po té scéně s prstíkem. Cítila jak moc jí chce, jak moc potřebuje její místečko. Nedalo jí to a zakousla se do jeho krku aby nezačala křičet slastí. Bezesporu tam bude mít značku od jejích zubů, obzvlášt' když se v ní pohybuje takovým zběsilým tempem.
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 30, 2017 1:32 pm

Hlasitě jsem zavzdychal když mě kousla, byl jsem vážně, vážně nadržený " Ha.....Hayley,...... u....udělej se pro mě. " Nějak jsem nemohl ani mluvit. Bral jsem si ji, rychleji a tvrději, dokonce jsem ji nadzvedával z linky. Byla tak dokonalá, tak vzrušující. Jak se kolem mě stahovala, jak sténala. Chtěla to to stejně jako já. Měl jsme pocit že se mi rozletí hlava na milion kousků. Tělem mi projížděly takové návaly vzrušení, že jsem byl jen krajíček odtoho abych vystříknul. Čekal jsem ale na ni.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Tue May 30, 2017 1:38 pm

Nemusel čekat moc dlouho po jeho trhané žádosti než vyvrcholila. Jen pár neparných sekund po tom co pronesl svou žádost se s hlasitým zasténáním stáhla kolem jeho chlouby a vyvrcholila. Spokojeně však ale vydechla až když vyvrcholil i on do ní. Nechala ho stále v ní a natiskla se na něj. Objala jeho pas nohami, přidržela se rukami kolem krku a natiskla se na něj. Dlouze a jemně ho políbila. Bůh ví jestli se dostanou někdy k tomu jemnému romantickému sexu který jí byl slibován. Stačilo jim aby se na sebe jen podívali a už měli chut' jeden na druhého skočit. To jim nikdo nemohl odepřít.
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 30, 2017 6:51 pm

Udělal jsem se opravdu pár vteřin po ní, chvíli jsem si na ni pololožil hlavu a tiskl ji v naručí. Hlasitě jsem oddechoval . "Sakra Divoženko já se chtěl vážně pomilovat, ale když jsem viděl ty oči cítil tvé rty a tvůj jazyk nemohl sem.... co nemohl cítíš že se mi zase staví jen na to pomyslím." Uchechtl jsem se, to se mi asi nikdy nestalo aby se mi hned postavil, nebo spíše uplně nespadl. Byl jsem maximálně nadržený, cítil jsem se vážně jak puberťák, ani jako puberták jsem neměl takovou chuť na sex, ne na sex jen a jen na ni.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Tue May 30, 2017 7:11 pm

"Co takhle kdyby jsi mě odnesl nahoru a tam jsme pokračovali přesně tak jak bylo v plánu?" uculila se na něj a jemně ho políbla. Ano cítila až moc dobře že je v ní stále připravený. Během mazlení však ale jistě ještě více ztvrdne a bude připravený na další kolo. Pohladila ho jemně po hrudníku, pohlédla mu do očí. "Mám tě opravdu moc ráda Jacku.." vydechla tiše a lehce sklopila pohled k jeho hrudníku. Červenala se protože nebyla zvyklá projevovat své city.
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 30, 2017 7:22 pm

"Hay sakra já tebe taky" Vzal jsem ji do náruče, ale musel jsem z ní vyjet. Bral jsem shody do patra skoro po dvou, chtěl jsem ji mít. " Já se takhle nikdy nechoval, nechápu proč ...proč mě tak hrozně přitahuješ. " Svalil jsem se i s ní do postele a začal ji líbat, tentokrát jsem ale nespěchal, byl to dlouhý a romantický polibek. Vychutnával jsem si ho, mazlil se s jejím jazykem i rty. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Tue May 30, 2017 7:32 pm

Bylo opravdu velké štěstí že nic nevařili protože by to bylo něco zaručeně spálené. Zahihňala se tiše. "Jako by jsi se narodil přímo pro mě." začervenala se a polibky mu začala něžně oplácet. Její ruce se pomalu rozlétly po jeho těle a začala ho hladit. Užívala si doteky které byly díky jejím rukám zničeným trochu od práce trošičku hrubější. Při polibcích zapojovala svůj mrštný jazýček který laskal ten jeho. Její ruka sjela neposedně do jeho klína kde ho pohladila po celé délce.
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 8:09 am

"Přemýšlím jestli se někdy uklidním, mám pocit že jsem jak nevybouřený puberťák. Nikdy jsem takové hle věci nedělal, neměl jsem na to ani chuť" Laskal jsem se s jejím jazykem, vpíjel se do jejích rozkošných a drobných úst. Tiskl jsem její tělo na své, mapoval jsem jeji horkou, lehce vlkou pokožku od potu, byla tak dokonalá, žádná žena se ji snad nikdy nevyrovná. Odtáhl jsem se a zadíval jsem se ji do očí. " Hayley miluji tě.. a neskutečně se bojím ale vím že tě vážně miluji ."

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:40 pm