Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Share
Hayleigh Sara Swanson

Poèet pøíspìvkù : 81

Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Fri May 26, 2017 9:27 pm

Doupě Hayley včetně přilehlých pozemků se statkem.

JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Re: Jack a Hayley <3 Její "malé doupě" - UKONČENO

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 9:14 am

Hayley a JJ
Začátek hry na FB
Rekapitulace č.1

JJ

Byl podvečer před novem, ideální doba na sběr některých bylin. Procházel jsem houštím s batohem, čelovkou a nože, jediné věci co přece budu potřebovat, jdu jen na bylinky. Na sobě jsem měl jako vždy pevné kožené boty, vojenské černé kapsáče triko a koženou bundu. Pokud jsem nebyl na koncertě tak jsem chodil vždy takhle, bylo to nejpohodlnější. Vykračoval jsem si cestou, a pobíhal z jednoho místa na druhé abych našel to místo které potřebuji. Někteří učitelé v akademii tvrdili že je blbost kdy se to sbírá, že účinky jsou stejné, jiní ale trvali na tom že je to důležité a já s nimi souhlasil. Vše bylo fajn dokud jsem si neuvědomil že jsem se vlastně ztratil. Stále to bylo v klidu, dokud jsem neměl pocit že se blíží bouřka. Vážně jsem nechtěl být při bouřce venku, a hlavně jsem zjistil že jsem idiot a nechal jsem si doma telefon, takže nemám ani hudbu kterou bych odhlučnil bouřku. "Uklidni se Jacku ... uklidni se to bude v pohodě, vytáhni mapu a najdi cestu k z lesa" Vytáhl jsem mapu a začal hledat kde jsem, ale nemohl jsem se najít. Procházel jsem okolím až jsem se dostal k nějaké říčce, podle ní bych se možná mohl dostat k městu. Jenže v dálce zahřmělo a já ztuhl, nebyl jsem schopný udělat ani jeden debilní krok, snažil jsem se uklidnit že to nic není, že je to všechno v pohodě, že vezmi bylinky, a v klidu dojdu domů, ale nemohl jsem nešlo to, vážně jsem začínal panikařit, a naposledy když jsem byl venku a zpanikařil jsem tak jsem dostal lehký zápal plic protože jsem promokl, ale bylo to ve městě, tady mě nikdo nemusí ani najít.

Hayley

Celý den měla menší lítání díky menšímu statku který byl v přilehlých pláních u její chatky, Opravdu to bylo co by kamenem dohodil. Proto si také mohla dovolit nehledě na bouřku. Jack mohl uslyšet fuňění, pak také dupání a pak zase jen přicházející bouřku. Zrovna zadělávala oheň do krbu a připravovala vodu na čaj když vlci přiběhli a byly celí rozjančení. "Hm.. copak se děje chlupáči? Budeme mít hosta? Dobře.. jděte a přived'te ho. A nekousejte!" napomenula je. Následně vlci odběhl zpátky aby našli Jacka. At' se mu chtělo nebo ne čtyři vlci ho táhli směrem k ní. Díky bohu ale měli dobrou náladu tak na něj necenili tesáky. Vycítili z něj že se bojí. Proto mu chtěli pomoct a věděli že jejich panička nikdy nepohrdne pomoct někomu takovému. Jsou jejíma ušima a očima. Když se blížili i spolu s ním k farmě, s tím že ho tam nejspíše opravdu dotahali za rukáv a nohavice, když byl ztuhlý a v podstatě se nehýbal, mohl si všimnout že prochází prvně menší farmou, vedli ho po cestě až k chatce. Než ale zvládli i s ním dojít nejspíš byli všichni mokří. Dostrkali ho až do obývacího pokoje, s tím že mu v předsíni stáhli rovnou i boty, před siluetu ženy. I když mohl spatřit jen její postavu a dlouhé rudé vlasy, cosi z ní vyzařovalo, a to magie. Něco temného. "Ragnar, Freya, Ulfr, Cookie. K noze." Na povedl k ní přeběhli a pustili jí. Lehli si k jejím nohám a zadívali se na Jacka. "Zdravím... posad'te se. Ragnare dveře." jakmile mohutný vlk odešel zavřít dveře nastalo tam ticho a bylo slyšet jen praskání ohně. A ona si ho měřila zkoumavým pohledem. Poznala že z něj vyzařuje magie. Čekala na odpověd' a mezi tím došla pro dva hrnky jelikož nevypadalo že by někam utekl, přišlo jí že byla příšerně v šoku. Za chvilku se vracela i s horkým nápojem a to bylinkovým čajem a to na uklidnění.
Nevnímal jsme moc co se děje kolem, najednou ke mě přiběhli čtyři krásní vlci, museli to být vlci byl nov a vlkodlaci by se takhle neproměnily, hlavně ta stavba těla. Mohl jsem jen uvažovat co mi chtějí udělat, ale i kdybych chtěl tak jsem se nemohl pohnout. Už jsem viděl jak se zakusuje ale bolest nepřišla, začali mě někam tahat. Myslel jsem že si mě chtějí zatáhnout do lesa a tam mě sežrat, proto mě velmi překvapilo když jsem se ocitl v nějaké budově Stál jsem tam jak tvrdé Y. Nehýbal jsem se, nemluvil jsem, jen jsem stál, tekla ze mě voda. Slyšel jsem v dálce nějakou ženu, měla krásný hlas, takový podmanivý ale bouřka sílila a já se začínal víc a víc třást. Moje oči kmitali na no na vlky, poslouchali ji, byla jiná něčím zajímavá a hlavně mocná. Cítil jsem z ní něco co mě nutilo klopit oči. Nebyla ale upír ani nic takového to bych cítil, byla něco , nekdo koho neznám. Odešla někam pryč a venku zahřmělo, sesunul jsem se na zem a chytl se za hlavu. Zkoušeli mi na to dávat léky, různě studovat ale vždy když jsem slyšel bouřku jsem se nemohl ani pohnout, nesnášel jsem tehle stav. Už je to dlouho co jej mám, od té nehody na kterou si nepamatuji.

JJ

Nevnímal jsme moc co se děje kolem, najednou ke mě přiběhli čtyři krásní vlci, museli to být vlci byl nov a vlkodlaci by se takhle neproměnily, hlavně ta stavba těla. Mohl jsem jen uvažovat co mi chtějí udělat, ale i kdybych chtěl tak jsem se nemohl pohnout. Už jsem viděl jak se zakusuje ale bolest nepřišla, začali mě někam tahat. Myslel jsem že si mě chtějí zatáhnout do lesa a tam mě sežrat, proto mě velmi překvapilo když jsem se ocitl v nějaké budově Stál jsem tam jak tvrdé Y. Nehýbal jsem se, nemluvil jsem, jen jsem stál, tekla ze mě voda. Slyšel jsem v dálce nějakou ženu, měla krásný hlas, takový podmanivý ale bouřka sílila a já se začínal víc a víc třást. Moje oči kmitali na no na vlky, poslouchali ji, byla jiná něčím zajímavá a hlavně mocná. Cítil jsem z ní něco co mě nutilo klopit oči. Nebyla ale upír ani nic takového to bych cítil, byla něco , někdo koho neznám. Odešla někam pryč a venku zahřmělo, sesunul jsem se na zem a chytl se za hlavu. Zkoušeli mi na to dávat léky, různě studovat ale vždy když jsem slyšel bouřku jsem se nemohl ani pohnout, nesnášel jsem tehle stav. Už je to dlouho co jej mám, od té nehody na kterou si nepamatuji.¨

Hayley

Když přišla zpět pohlédla na něj a pak na vlky. "To jste mi tedy přinesli pěknou hromádku neštěstí. Když přišla zpět pohlédla na něj a pak na vlky. "To jste mi tedy přinesli pěknou hromádku neštěstí." pronesla směrem k vlkům kteří se to snažili uhrát na roztomilost a začali dělat že se stydí. Ona jen protočila oči. Odložila hrnky na stůl, přešla k Jackovi a klekla si u něj. "Neboj se maličký.. bude to v pořádku." Opřela si jeho hlavu o svůj klín. Ihned poznala že je v nějakém šoku, že to vychází z něčeho špatného. "Soustřed' se na můj hlas. Na nic jiného..." pronesla tiše a zároveň hrozně klidně. Nakonec začala zpívat: https://www.youtube.com/watch?v=bTMeb2Xx2ws (odmysli si mužskou část u té mu nejspíše broukala) rozhodně by do něj ted' ten čaj nedostala, chtělo to dát mu chvilku na to aby se uklidnil. Proto zpívala to první co jí napadlo. Její hlas byl melodický a jelikož byla i ona klidná vysílalo to k němu dobré vybrace, dobré emoce. Jen si v duchu říkala že je zvláštní že s takovými záchvaty vůbec dokáže fungovat, pokud to tedy není úplně poprvé. Hladila ho jemně po vlasech a teprve ted' si všimla toho že má jizvu přes celou tvář. Využila toho a hladila ho lehce po tváři střídavě s vlasy. Místnost osvětloval jen oheň bouřka se pomalu hnala přes ně směrem pryč. Vážně sama pro sebe si říkala co to tu dělá. Stará se o úplně neznámého muže. Možná se jí ho zželelo jen proto že cítila že je čaroděj, což ona vlastně taky byla jen jiným způsobem.

JJ

Dala si mou hlavu do svého klína a začala zpívat, měla tak příjemný a podmaňující hlas. Chvíli to nešlo ale začal jsem poslouchat jen ji. Mé tělo se začalo pomalu uvolňovat, začal jsem být klidnější. Podíval jsem se na ni a zabodnul své oči do těch jejich. Měla vážně krásné a podmanivé oči. Po Chvíli jsem se uklidinil. " Omlouvám se... po...potřebuji hudbu, cokoliv abych neslyšel bouřku.. Bylo mi hrozně trapně, a hlavně jsem si nevzal ani mobil." Zavřel jsem oči a zhluboka dýchal abych se zase nerozklepal nebo se nedostal do šoku. Nejvíc mě ale překvapilo že mě z něj dokázala dostat, nepovedlo se to ani psychiatrům nikomu, prostě stojím si za svým že mágové, hudba a bylinky jsou lepší než nějaké blbé prášky. Hlavně co mě překvapilo takhle žena mě asi nezná, neví kdo jsem, nešílí z toho kdo jsem, je to uvolňující.

Hayley
Mírně se pousmála, souhlasně přikývla. "Nic se neděje. Pojd'te se posadit. Připravila jsem čaj, a pustím nějakou tu hudbu. Doufám že nemáte nic proti n-metalu.." pousmála se a pomalu vstala, pomohla mu postavit se a ukázala na křeslo u krbu vedle kterého byl stolek. Ona sama tedy došla k přehrávači a strčila do něj flashku která okamžitě začala skladbou She Loves Me Not. Hudba se rozezněla po celém domě a tak bylo téměř nemožné zaslechnout bouřku. Čaj který byl v hrnečcích voněl pomalu až k němu. Ona sama se po puštění hudby rozešla k druhému křeslu mezi kterými byl stolek a usadila se. Jednoduše si dala nohu přes nohu. Nakonec sáhla po čaji a napila se. Zatvářila se nad míru spokojeně. Dělala si svou vlastní směs kterou dělala snad už po staletí. "Ptej se. Hádám že máš hodně otázek.." poušklíbla se na něj, ale když viděla že se tváří jako hromádka neštěstí věnovala mu milý a uklidňující úsměv.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 9:33 am

Hayley a JJ
Začátek hry na FB
Rekapitulace č.1

JJ
Vstal jsem a vydal se za ni. její otázka mě pobavila, trochu mi zacukali koutky, vážně nevěděla kdo jsem, ale říkat jí to nebudu. " Tuhle mám rád. " Zašeptal jsem a natáhl se pro čaj, voněl krásně. " Děkuji za čaj, pomoc vlastně za všechno. "Muselo na mě být vidět že mám milion a jedna otázka ale přitom jsem nechtěl na některé znát odpověď. Raději jsem se napil čaje a přivřel oči, " Achhhh tak to je dokonalé. " Přivřel jsem oči a napil se ještě jednou. " Máta, měsíček, mám pocit že trochu levanule korianr? ..... " Vyjmenoval jsem pár bylinek které jsem cítil v čaji. " Některé dáváte čerstvé a jiné sušené že ano, ale stále tam je něco co neznám, nemůžu identifikovat. Ale podle mě mi to nepovíte protože je to vaše tajemství. " Olízl jsem si rty. " Dokonalé. Jediná otázka která mě ale vážně zajímá a není jak to říci neslušná, mohu si pomazlit vaše vlky?" V téhle chvíli, ještě díky částečně vyděšenému výrazu jsem vypadal jak mládě, ale proti ní jsem stále byl.

Hayley
Také jí mám ráda.." usmála se na něj mile. Poslouchala ho a dál ho nepřerušovala, tedy až do té chvilky než začal mluvit o složení čaje. "Dvě poslední přísady jsou opravdu jednoduché, i když by jste je tam asi nečekal. Jinak.. vlci vás sem přivlekli a ti se nikdy nepletou. Poznají co je člověk zač.." usmála se široce na něj. A ano skutečně mu nehodlala vyzradit přímo co přesně je tajemstvím čaje. Když však tak ostýchavě vyřkl poslední otázku musela se začít smát. "Jistě že ano. Nepochybuji o tom že budou moc rádi. Ulfr je sice trošku mrzout ale nic vám neudělají. Nekoušou dokud jim nedám povel nebo nejsem v ohrožení." poučila ho o jejich povaze, přeci jen bylo by lepší kdyby věděl že jsou situace, i pouhé zvýšení hlavu nebo zvednutí ruky na ní samotnou kdy by nemuseli reagovat moc dobře. Naštěstí ale vypadal rozumě takže nečekala že by se zachoval nerozvážně. Stále mu dávala prostor pro další otázky, ale nesmírně se bavila jeho výrazem když se jí na to ptal.

JJ

Prohrábl jsem si vlasy a usmál se. " Je vám jasné že mám x otázek, jenže nevím jestli mi je zodpovíte a nebo vlastně chci na ně odpověď znát. Ale to jak jste mě uklidnila bylo dokonalé. Už se s tímhle problémem léčím dlouho, ale nikdo neví co s tím. Většinou stačí když si stihnu dát sluchátka a zavřít oči, déšť mi nevadí, když to nevidím a neslyším. " Klekl jsem si na zem a poplácal si po nohách a čekal jestli ke mě dojdou, nechtěl jsem je sem tahat, nebo volat chtěl jsem jim nechat svobodnou vůli se rozhodnout. Nejsou to mí mazlíčci a jsou to tvorové, kteří myslí tak proč bych je měl nějak uzurpovat protože chci. V tomhle jsem byl hrozný, i se psy s kočkami prostě se zvířaty, jsem jedna s úctou. Ale musím nechat, že většina zvířat které jsem poznal mě milovala. " Možná bych ale měl jednu otázku. Vyučujete? "

Hayley
Pousmála se. "Řekněme že jsem se jen řídila zdravým rozumem a základy psychologie.. a také mám bohaté zkušenosti. A nemusíte se bát. Když nebudu chtít odpovědět neodpovím." mírně se zavrtěla na svém místě a sledovala ho svýma modrýma očima které jako by člověka upoutaly skoro až pohltili. Když si poplácal po nohách vlci zvedli hlavu a vyskočili, automaticky k němu běželi a začali se lísat. téměř v té hromadě kožichu nebyl vidět proto se trochu zakřenila. Pak se ale mírně zarazila když se jí zeptal jestli vyučuje. "Většinou jen svůj druh a to hodně výjmečně.. otázka je co nabízíte.." zalesklo se jí v očích. "Není to nic osobního, jen je u mého druhu zvykem něco za služby které baobansith poskytuje získat. " jistě v dnešním světě nebylo nic zadarmo. Tak rozhodně nemohl čekat že o bude dělat čistě jen z dobroty srdce. A dokud nebude jako ona tak mu nemůže prozradit všechna její tajemství.

JJ

Vlci se ke mě přihrnuli a já se zasmál, konečně jsem se pořádně uvolnil, začal jsem je drbat a zjisti jsem že mám málo rukou ale to mi bylo jedno. " Takže tohle jste, o vaší rase jsem kdysi dávno na akademii četl, určitě je vám jasné co jsem já. Mohu vám dát peníze, ale ty jsou podle mě neosobní, mohu vám dát své znalosti ale u těch si myslím že budete mít vše co chcete, mohu vám slíbit oddanost a dát část sebe, to je podle mě ale i tak malá cena za něco tak nesmírně vzácného. " Kousl jsem se do rtu a trochu vykoukl abych ji viděl, protože na flešce začala hrát moje písnička. "Líbí se vám Lestat? Byla jste někdy na jeho koncertě?"

Hayley
Poslouchala ho zamyšleně. Vážně si promýšlela jeho návrh. "Dobře. Ze začátku ke mě budete chodit jen na návštěvy, po nějaké době jsem ochotná přistoupit na to aby jste u bydlel. Budete ale muset pomáhat se zvířaty které jsou na statku. Navíc.. tak nějak to patří k učení." musela se pousmát. Uměla být taky pěkně vychytralá, to se muselo nechat. Navíc mužská ruka se vždycky hodila když tu na to byla sama. Automaticky stočila pohled na něj když pronesl další otázku. "Hudbu mám ráda, i Lestata.. na koncerty ale bohužel nechodím z důvodu toho že nemám ráda mačkání v davu.. i když jsem uvažovala o tom že si zakoupím vip vstupenku a mohla bych být tak přímo na pódiu. Kontakt, dotek s lidmi.. je tam až moc lákavé energie. Navíc.. i přes to že se ovládám více než dobře by mé touze po krvi asi neprospělo kdybych byla vmačkána mezi stovky tisknoucích se těl nabité vzrušením po jejich idolu.." zvolila dost neutrální odpověd'. Vůbec jí nevadilo že se tolik vyptává protože mu to sama dovolila.

JJ

Musel jsem se zasmát tomu co říkala. " Se zvířaty něco opravit a tak podobně s tím problém nemám, a udělám to moc rád i kdyby jste mě neučila,ale chodím občas vypomáhat na statek a tak a starám se o maminku. Je už starší a mnoho let jsem jen pracoval takže si zaslouží mou pozornost. " Uvelebil jsem se mezi vlky. " Hm to máte pravdu faninky jsou hrozně šílené, ale VIP vstupenku už si teď nekoupíte. Lestat přestal z koncertováním. " Pousmál jsem se. " Ale mohu vám od něj sehnat nové album, jestli chce mohu sehnat zatím demoverzi jeho nového alba a podpis. " Zazubil jsem se, teď mi došlo že jsem se vlastně ani nepředstavil, ale to je možná dobře. " A co vás? Nezajímá vás něco ? "

Hayley
Musela naklonit hlavu na stranu. "Řekněte mi co s ní je. Pokud je nemocná. Možná jí pomohu." mírně našpulila rtíky a spojila konečky prstů jako by snad byla upír pohlížející na svou obět'. To co se jí ale ted' honilo hlavou nemohl odhadnout ani on. Lehce se zavrtěla když odlákal její pozornost slibem že jí sežene demoverzi alba a podpis. Při té zmíňce se jí rozzářila očíčka jako malé holce u vánočního stromečku. "Zní to skvěle, bude to alespoň malá útěcha za to že už nebude žádný koncert.." pokývala souhlasně hlavou. Když řekl jestli by jí něco zajímalo okamžitě se zamyslela. "Tvé jméno. Mé je Hayley." prozradila mu maličko více o sobě a mezi tím uvažovala co dalšího by si mohla vymyslet za otázku. Nakonec zvolila zlatou střední cestu. "Řekni mi víc o tobě.. věk.. co rád děláš.. prostě cokoliv co tě napadne.. ráda si to poslechnu.."

JJ
" Jste moc milá, ale není nemocná jen staří, trochu ji bolí nohy a prostě nechci aby se nijak namáhala. Vrátil jsem se k ní po dlouhé době takže se snažím prostě aby byla spokojená. " Prohrábl jsme si vlasy a vylezl na pohovku, abych se trochu napil. " Možná by mohl být i soukromý koncert, ale musí to být tajemstí. " Mrkl jsem na ni a trochu jsem se narovnal " Jsem Jack Joles... " Došel jsem k ní, poklekl , vzal ji ruku a jemně ji políbil.. "Zachránila jste Lestata krásná dámo. "

Hayley
"Dobře na ty nohy tě naučím jednu dobrou mast. Vyživuje to klouby, posiluje cévy.." prosnesla s úsměvem když se opět posadil. Překvapeně se na něj podívala když pronesl že by mohla mít soukromý koncert. "Vážně by jsi to pro mě udělal?" momentálně více připomínala mladou dívku které nabízel něco po čem toužila. "Já umím držet.." zasekla se když se zachoval tak galantně. když jí prozradil své tajemství zarazila se, vykulila svá krásná modrá očka, následně se vrátila do normálu a začervenala se. Kdo ví jestli o bylo tím políbením její ruky nebo tím že jí řekl že to on je Lestat. "Potom jsem velmi ráda že jsem to udělala.." pronesla nakonec s drobným pousmáním. "Pokud chceš můžeš se mě ptát na další otázky na oplátku za tvé tajemství které jsi mi prozradil.." vážně se zdála dost vstřícná a bůh ví kvůli čemu to bylo. Ale měla pocit že si s ním bude rozumět a díky tomu byla dost nadšená. Málo kdy se našel někdo s kým by si takhle padla do noty.

JJ

" To by bylo moc fajn. No já jsem hlavně dneska šel sbírat byliny , je nov. Prostě jsem ze staré školy, některé by se prostě měli sbírat podle lunárního kalendáře. " Zazubil jsem se. " Mě potěšilo že jste mě nepoznala, možná mě trochu mrzí že to víte, nebo víš? Vím že by měla tykání navrhnout dáma vašeho formátu ale prostě, nějak mi to občas nejde přes pusu. " Poškrábal jsem se na zátylku. " Já nevím na co se ptát, nechal bych to o tom že se se zeptáme podle toho co nás napadne. No a o mě tak nějak v mládí jsem dělal magickou akademii, můj otec byl čaroděj, ale nevím o něm nic. Pak jsem začal zpívat a hrát, miloval jsem hudbu i teď ji miluji ale z té temné drsné hudby sem potřeboval na chvíli odejít, rád hraji na kytaru prostě balady a tak, a to se managerům nelíbilo.. " Povzdechl jsem si. " A taky ten problém s tou bouřkou, nemám problém s ničím, ale když ji slyšeím zatuhnu, a nejsem schopný se ani pohnout, je to od doby co jsem měl havárii a našli mě po měsíci a já si nepamatoval co se stalo. Vše je ok, jen ten měsíc mám okno. " Pohladil jsem si bezděčně jizvu na tváři. " No to je asi o mě tak nějak všechno. "

Hayley

"Jestli ti nějaké chybí nemám problém s tím dát ti něco z mých zásob. Počítám s tím že jsi nestihl nasbírat všechny, tedy nejspíše jsi tam stejně asi nechal co jsi mě.." pozvedla obočí. "Klidně mi tykej, myslím si že sám dobře poznáš hranice slušného chování.." pousmála se. "Manažeři? To jsou žabaři.. jen ti říkají co máš dělat kde máš být a ještě si za to berou velké peníze.." odfrkla si trochu znechuceně. To se jí rozhodně nelíbilo. "Hudba je.. naplňující i pro mě. Mám vedle klavír a kytaru." ukázala na místnost za schody. "Pokud jde o ztracenou pamět', nepospíchej na to. Je možné že jsi vytěsnil něco na co jsi si nechtěl vzpomenout a nebo ti někdo onen měsíc vymazal z hlavy. Pokud na vzpomínky budeš tlačit bude pro tebe čím dál víc složité si vzpomenout. Nech tomu volný průběh.. a kdyby jsi chtěl, někdy si můžeme zazpívat společně.. budu jenom ráda. Sice mi nikde nevyšla písnička protože na to si až tolik nevěřím ale doma mi to vůbec nevadí.. a když ti to pomůže se uvolnit a relaxovat o to více budu ráda." podotkla a napila se opět čaje který ale pomalu docházel. "Nemáš hlad?" pronesla jen tak mimo téma, ona totiž začínala mít, včetně žízně, má ale ještě jednu malou lahvičku v rezervě.

JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 9:43 am

Dům u Hayley

Díval jsem se na ni.. " Ne v pořádku nic extra nepotřebuji, chtěl jsem si nasušit do zásoby. Právě jsem to chtěl na mast pro mámu, ale asi si nechám poradit. " Bylo mi s ní dobře, měl jsem k ní takový ten stav jak kdyby to byla má učitelka, mentorka, někdo kdo starší, přitom vypadal mladší než já.
O manažerech jsem se raději ani nezmiňoval, nechtěl jsem se rozčílit.
" Hudba je dokonalá a vy nádherně zpíváte. Možná díky tomu že jsem slyšel váš hlas jsem se uklidnil, u CD nebo spíše u elektronické hudby mi to trvá klidně i hodiny.. " Trochu jsem se kousl do rtů. " Nesnažím se najít vzpomínky, už ne ale jsou zahaleny kouzlem, na to už jsem přišel ale je tak mocné že jej nemohu prolomit. Nebudu se o to ale pokoušet, buď se vrátí a nebo je důvod proč mají být skryté, jen mě štve ten strach z bouřky a to jsem ji miloval. "
Teprve teď jsem si uvědomil že vlastně hlad mám, a i když je hluboká noc tak se mi nechce spát. " Hm víte že mám. Asi je to nezdvořilá otázka, smím se zeptat? Vaše Rasa a no lidské jídlo? Asi je to trapné, ale rád, rád bych pro vás něco udělat.. "
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 10:12 am

"Můžeš mi později ukázat jak ty děláš svou mast a já ti dám pár návrhů jak jí vylepšit. Myslím že to je nejlepší způsob jak se učit.. nemyslíš?" pousmála se na něj trošku. Rozhodně chtěla téma jeho kariéry radši být ale musela se začervenat. "Už zase mi vykáš.." pousmála se pobaveně. Prozatím jí to nějak moc nerozčilovalo, ale bůh ví jak by to mohlo být časem. "Vím že bych dost možná mohla být několikrát tvou prababičkou.. ale na to se necítím.. věčné mládí má svou výhodu.." zazubila se na něj. Když začal mluvit o těch vzpomínkách, souhlasně pokývala hlavou. I s tím by možná něco svedla ale raději se v tom prozatím nehodlala vrtat. Přeci jen co je skryté má skryté také zůstat.
"Něco uvařím. I když to asi bude chvilku trvat.. a máš štěstí protože mám všechno domácí. Maso, vejce, mléko i zeleninu." přeci jen musela se pochválit málo kdo by byl schopný pěstovat si většinu toho co sní. Díky tomu však byla nezávislá na otevírací době v obchodech. Když se začal vyptávat na to co jí, zajiskřilo jí v očích. "Jím normální jídlo a chutná mi, dokonce ho potřebuji ale musím pít také krev. A nevím jestli by bylo správné po tobě žádat aby jsi se musel říznout.. protože jak vidíš žádné upíří zuby nemám." poukázala na své rty. Nakonec se zvedla, pokývla mu aby za ní šel do kuchyně. Šli s nimi i vlci a ona automaticky začala připravovat domácí pizzu. Vypadala u toho celkem legračně, díky své výšce rovnající se výšce průměrného pubert'áka byla ráda že dosáhla do určitých poliček. Prvně připravila jednoduché těsto které nechala trochu nabýt na objemu. Pak vyndala kořenku která nebyla popsaná. "Dej mi svou ruku.. je čas si tě trošku otestovat.. Je to zvláštní koření na pizzu. Vylepší to chut', zároveň tě ale uvolní a zlepší ti náladu.. takže zkus uhádnout co za druhy bylinek tam je."
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 10:51 am

Dům Hayley

Souhlasil jsem , takhle se pravdu naučím nejvíce. Hlavně mi poradí a nebude mi cpát že její věci jsou nejlepší, možná.
" O tak to bych do tebe neřekl. Ano tykám ti někdy ale není to kvůli stáří, protože tvé krásné mladé tělo ve mě evokuje něco jiného, ale prostě spíše tvé oči, jsou tak, mám pocit jako bych našel mentorku po které jsem roky toužil, někoho zkušeného a mocného. " Prohrábl jsme si vlasy a šel za ní. "Moc rád ti ale pomůžu s práci na domě, někdy je chlapská ruka potřeba, a jelikož sem sekl s hudbou nebo dočasně sekl tak mám dost času, a doma se hrozně nudím. " Usmál jsem se a přesunul se za ní. Bylo to fajn když jsem viděl jak dělá jídlo, byla moc šikovná, já bych se jí tam jen pletl. Natáhl jsme ruku a podíval se na bylinky které mi do něj nasypala. " Hm Oregano ,bazalka, libeček tymián, rozmarýn ... vážně ty tam máš medvědí česnek? Ten miluji a .... sakra... nemám tě rád, je tam zase něco co nepoznám, sakra tak moc mě to štve"
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 11:10 am

"Budu moc ráda za každou společnost. Navíc myslím si že jsi opravdu milý. Nemívám často návštěvy nebo společníky. Tohle je opravdu příjemná změna." pronesla energicky. Sledovala ho jak se snaží rozpoznat jednotlivé bylinky. "Ano medvědí česnek.. je skvělý.. je tam ještě trošku kayenského pepře, šalvěje.. nic složitého v tom není.. a pro pěkné zakončení.. tam dáme mořskou sůl.." pronesla a pousmála se. Dokonalé jídlo se podle ní dalo vytvořit opravdu lehce, i když to neznamenalo že to musí být lehké pro něj. Ona sama si obvykle po pizze dávala sklenku s červeným vínem v kterém byla krev. Bylo to pro ní jako sladké zakončení.
"Neboj se časem to určitě odhadneš není to zas taková věda." pak začala pracovat na těstě. Rozválela ho, dala tam kečup který byl dělaný z perfektně zralých rajčat, trochu koření. Pak tam dala nějakou tu zeleninu, kvalitní schwardswaldskou šunku, nastrouhala i mozzarelu, sýr který se tam perfektně hodil. Na závěr to opět posypala trošku kořením aby to mělo chut'. Pak to jen vložila do trouby.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 11:26 am

Díval jsem se na ni a usmíval se, trochu jsem povídal když mi řekla o těch bylinkách. Hm tak ta šalvěj mi tam utíkala, ten pepř bych tam možná nedával, ale to je asi jen moje osobní záležitost. Nechal jsem ji aby to dodělala, používala hodně domácích surovin, bylo poznat že sou kvalitní a dobré. " Hm to je fajn. " Když dala pizzu do trouby odhodlal jsem se a vzal ji za ruku a otočil ji směrem k sobě. " " Opravdu říznout se, není něco co by mi dělalo nějaké problémy, hlavně když sám na některá kouzla používám svou krev. Takže ti dám svou krev rád, a dobrovolně. Nevím proč ale hodil jsem takový ten úsměv po kterém šílely všechny faninky. Měl jsem zvednutý jen jeden koutek, oči zabodnuté do jejich a ukázal zuby.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 11:34 am

Kayenský pepř je jednoduše druh chilli papričky. Ocenila že jí nechával dodělávat jídlo, bylo to jako by jste snad rušili mistra když dokončuje své mistrovské dílo. Pizza byla opravdu velká takže rozhodně bude stačit pro oba dva. Překvapilo jí ale, že kdy dodělala pizzu tak přišel k ní a věnoval jí pohled z kterého málem šla do kolen, když byl v tak těsné blízkosti. A rozhodně to nebylo tím že by šílela jako fanynka, spíše jí lákal, nebo přitahoval jako muž. Asi by ale nerozdýchala kdyby si sundal to vlhké oblečení a ona ho viděla bez trika. Už jen jeho postava naznačovala že je více než slibný. Mírně si olízla rtíky když jí tak hleděl do očí. Musela se lehce opřít svým hrudníkem o ten jeho aby nepropadla jeho kouzlu a nepodlomila se jí kolena. "D... dobře. Ale až po jídle." pronesla nakonec rezignovaně.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 12:47 pm

Dům Hayley

Přitiskla se na mě, mým tělem jen tímhle dotykem projelo mravenčení, mohla si ale i všimnout že jsem se oklepal chladem, když se na mě přilepilo vlhké triko, díky kterému byly vidět i mé tvrdé bradavky ze zimy. " Tak jo, po jídle, nemám s tím problém..... Ty no.... hezky voníš. " Zašeptal jsem a uhl pohledem, úplně mi zrudli tváře. Nevěděl jsem co mám dělat, a jestli jsem to vůbec měl říct nahlas, ale vážně tak krásně omamně voněla. Ne jak ty moderní pipinky levnými parfémy, byly to bylinky, les, příroda bylo to tak dokonalé. To já používal i jako voňavku a vodu po holení bylinky v lihu. Alkohol se vypařil a zůstala jen čistá přírodní vůně.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 12:56 pm

Červenala se když jí složil opět další kompliment. Vážně se cítila jako nějaká školačka která se možná zabouchla. Jeho vůně byla také více než omamující a nepomohlo jí když se zhluboka nadecha aby si srovnala myšlenky. Místo toho jí zaplnila mysl jeho vůně, všechny ty pevné svaly které cítila pod dotekem. "Děkuji.. měla bych se podívat na tu pizzu." šeptla tichounce protože byla v rozpacích. Tenhle muž, i když by mu mohla dělat několikrát prababičku před ní stál jako na stříbrném podnose. Její vlasy voněly po heřmánku, levanduli a ještě něčem co tomu dodalo lehce sladký vyvážený nádech.
Když se jí podařilo odtrhnout se od něj i když se jí popravdě vůbec nechtělo, sklonila se k troubě aby se podívala jak si vede pizza. "Ještě chvilku a bude hotová.." pronesla spokojeně a z malé prosklené ledničky jim vyndala víno. Připravila i otvírák aby ho mohl otevřít. "Prosím podal by jsi támhle ty sklenky?" ukázala mu na jednu z vyšších poliček kam nedosáhne aniž by se musela moc natahovat.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 1:28 pm

Tiše jsem si povzdechl a trochu ustoupil, aby se mohla podívat na pizzu. Byla tak rozkošná když se červenala, vypadal ještě víc mladší než je.
Skoro jsem litoval že mne poprosila abych podal sklenice. Hned jsem si představil takovou tu scénu kdy ona je nemůže podat a já jako gentleman přiskočím, natisknu se na její záda a podám ji je.
Kousl jsem se do rtu abych se uklidnil, a zahnal tyhle myšlenky které bych si měl vlastně nechat pro sebe, a nejen to neměl bych na to vůbec myslet. Podal jsem sklenice, uvědomil jsem si jak byla proti mě drobná. " Eto vím že je to trapné, ale asi nemuseš mít něco suchého, aspoň triko, je mi celkem chladno, a no ... asi.... prostě by se nehodilo kdybych tu lítal polonahý. " Kousal jsem se do rtu čím dál víc až jsem ucítil kovovou chuť krve.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 1:38 pm

Usměje se vděčně a když je otevřená i lahev naleje jim každému skleničku červeného vína. Snaží se nevnímat to jiskření, které mezi nimi očividně je i když je to nepopíratelné. Rozhodně ale bude mít víc příležitostí jak jí pomoct a zároveň se na ní moct natisknout. Její roztomilost v něm bezesporu vyvolávala ochranářské komplexy, což nikdy nebylo na škodu ale spíše k užitku. "Jistě v ložnici mám pár velkých pánských triček v kterých ráda spím, možná ti nějaké bude." usmála se a to jediné co slyšela bylo polonahý a pak se zadrhla když uviděla na jeho rtu kapku krve. Přicupitala k němu blíž, vlastně docela dost těsně aby se na něj podívala z blízka. Musela si však stoupnout na špičky. Nakonec ho jemně chytla za bradu aby se k ní trochu sehnul, špičkou jazyka setřela kapku krve. "Můžeš si sundat to triko.. po večeři ti ráda nějaké půjčím.. přeci jen je tu teplo." pronesla a odtáhla se s úsměvem. "Pizza je hotová!" přešla k trouba a s chňapkou jí opatrně vyndala.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 1:48 pm

Trochu mě uklidnilo, když řekla že nějaké má. Mě osobně nevadilo chodit bez trika, často jsem koncertoval jen v upnutých kožených kalhotách, takže s tím sem problém neměl, ale chlap co se nakvartýruje ženě do domu, a ještě je tam polonahý aby se jej nebála, i když proti ní bych šanci asi neměl.
Došla ke mě, a já na ni nechápavě koukal, když si mě ale stáhla a olízla mi ret trochu jsem se zachvěl, jako by mi celým tělem projela elektrika.
Když vytahovala pizzu stáhl jsem si triko a přehodil jej přes židli, díval jsem se na ni uhrančivým pohledem. " Mohu ti nějak pomoci? " Já alkohol moc nemusel, ale s ní si trochu vína dám, přece ji neodmítnu.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 1:55 pm

Nechala ho tam v klidu stát jako solný sloup zatím co pizzu dala na velký talíř a nakrájela jí na kousky tak aby si každý z nich mohl vzít kolik by chtěl. Talíř položila na stůl, usmála se na něj. "Voní to opravdu krásně.." maličko v překvapení se na něj podívala když viděla že je tam opravdu bez trika. Za tohle ho možná dokonce nechá přespat v její posteli, a to už bylo co říct. Většinou si ostatní opravdu držela dál. "Pomoct? Nemusíš.. jen se posad' a klidně se najez." sama se posadila na židli do tureckého sedu u stolku který v kuchyni byl. Nechala ho aby si vzal jako první, sama se pak zakousla do kousku pizzy. Díky tomu jak ochutnala kapku jeho krve jí tělem kolovala pulsující touha. Měla sto chutí dát si ještě trochu. Skoro ani nevnímala výtečnou chut' pizzy a měla co dělat aby mu neustále nezírala na hrudník.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 2:05 pm

" Moc děkuji, voní to vážně krásně." Vzal jsem si kousek Pizzy a začal jíst, byla dobrá a horká, měl jsem pocit že se tu nějak ještě oteplilo, co jsem si sundal triko.
Neviděl jsem kam mi kouká, protože jsem se na ni nedíval, byl jsem dost nervozní a rudý z toho jam mi slízla tu krev. Snažil jsem se uklidnit tím že prostě chtěla jen tu krev, a ne mě. Že si to jenom špatně vykládám, že by o mě měla taková žena zájem. Že si dělám marné naděje, ale byla jiná tak dokonalá. Hlavně jak by někdo tak mocný mohl chtít obyčejného člověka. " Ta Pizza je moc dobrá. Já... sakra." Vstal jsem, bylo vidět že jsem nervozní, roztěkaný. " Dám si trochu vody ano?" Nalil jsem si do sklenice vodu, měl sem pocit že jsem vyprahlý,což byla blbost, začal jsem ji hltat, ani jsem si nevšiml že mi trochu vody steklo po bradě a kaplo mi to na hruď a voda putovala niž a níž dokud se nezastavila o lem mých kalhot.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 2:14 pm

Zasmála se tiše, možná v tom bylo trošku zahihňání. "Ale copak že by jsi ze mě byl nervózní?" ta představa se jí opravdu líbila a ještě více se jí líbilo to když mu unikla kapka vody a tekla pomalu po jeho hrudníku. Sledovala onu kapku jak pomalu sjíždí po vypracovaných břišních svalech, zároveň si zamyšleně olízla své rtíky. Jen zavrtěla hlavou aby zahnala hříšné myšlenky a dojedla svůj kousek pizzy. Nakonec se napila i trochy vína, ale to nezmenšovalo chut' na něj. Otázkou bylo na co měla větší chut'. Jestli to bylo jeho tělo nebo jeho krev. A nebo obojí? Byl opravdu roztomilý když byl nervózní a opravdu jí dělalo dobře když věděla že je to jen a jen z ní. "Jsem ráda že ti chutná.. je něco dalšího co bych pro tebe mohla udělat?" usmála se a propalovala ho svým intenzivním modrookým pohledem jako by si ho takto mohla přitáhnout blíže k sobě aby mohla kopírovat cestičku kterou putovala kapka, jen ale od pásku jeho kalhot směrem nahoru. Opravdu po tom toužila ale necekla. Nic neříkala protože sama byla nesmělá.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 2:23 pm

Trochu jsem se zakuckal když to řekla nahlas. Podíval jsem se na ni, zase mě propalovala tím svým pohledem. Byl jsem z ní vážně mimo, jestli to bylo tím že mi pomohla, tím kým byla nebo že byla hrozně sexy přitom ale sladká a nebo že jsem neměl dlouho sex a ne jen sex, prostě jsem necítil lidské tělo. Nesnášel jsem ženy, co šli jen po mě, díky tomu kdo jsem, a jak vypadám. Nikdy jsem necítil tu živočišnou chuť ji natisknout na lednici, vzít si její polibky dravě a hrubě. Stiskl jsem ruce v pěst a raději se posadil, pustil jsem se do jídla. Nechápal jsem co se se mnou děje, tohle se mi vážně nikdy nestalo.
"Já, omlouvám se, asi jsem ještě trochu mimo. " Snažil jsem se nějak omluvit své chování a snažil sem se ji nesvlékat pohledem,naštěstí se mi to celkem dařilo.
Hayleigh Sara Swanson

Příspěvek pro Hayleigh Sara Swanson za Sat May 27, 2017 2:30 pm

"Vždyt' se nic neděje.. jsi dospělý, chovej se jak chceš ty." pousmála se. Zamyslela se nad tím proč se tolik kontroluje. Vážně by jim to trochu ulehčil kdyby se tak přestal ovládat a udělal to co chce. Nepřitahoval jí jen po tělesné stránce ale celkově. bylo na něm něco zvláštního, něco co vzbudilo její libido a touhy. Dala se do druhého kousku který rychle snědla a zbytek pizzy nechala jemu, přeci jen je to chlap a ti vždy spořádají víc. Navíc ona byla drobná a předtím než přišel něco málo měla. I když měla obrovskou touhu si ho dát jako sladký dezert. Vzala si projistotu do rukou sklenku kterou svírala aby neměla ten pocit že neví co by měla dělat s rukami. Nejradši by je přemístila na to jeho dokonale vypracované tělo.
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 2:40 pm

Dům Hayley

Zadíval jsem se na ni, jako bych chtěl vysvětlení jejich slov, ale přitom jsem možná sám věděl, nebo tušil co tím myslí. Raději jsem do sebe cpal Pizzu která ve mě zmizela, byla vážně moc dobrá. Napil jsem se ještě vody a zadíval se ji do očí. " Hayley. " Tohle bylo poprvé co jsem ji oslovil, to jméno jemně klouzalo po mých rtech, jako bych se sním mazlil. " Omlouvám se, ale já se tak normálně nechovám. Ano jsem často o mě koluje jaký jsem proutník, že chodím s ženami na akce a podobně, ale abych řekl pravdu.... Jsem nezkušený, teda nejsem panic ale..... Většina žen mě jen využívala, chtěli popularitu, nebo mé tělo a já.... jsem někdo kdo chce opravdovou lásku. Nikdy....nikdy jsem neměl stavy že bych po ženě toužil nějak fyzicky, že bych z ní byl mimo.... " Uhl jsem pohledem a rychle se postavil, nervozně jsem přešel k lince a zpátky, vzal jsem talíř a zase zpátky k lince, bylo vidět že se snažím něco dělat. "Nechápu co se se mnou děje, sakra.... " Zadíval jsem se na ni." Toužím po tom tě mít v náručí a už tě z něj nepustit.." To že bych z ní nejraději strhal oblečení a držel ji nahou raději říkat nebudu, i když z mého pohledu, a zhrublého hlasu to bylo poznat.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:19 am