Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Rose + Oliver / Rodinné drama :D Ukončeno

Share
Eleanor Rose

Poèet pøíspìvkù : 43

Rose + Oliver / Rodinné drama :D Ukončeno

Příspěvek pro Eleanor Rose za Wed May 24, 2017 5:07 pm

First topic message reminder :

Místo: Město a okolí
Začátek: Rose
Doba: Po novu
Oliver Alexejev

Poèet pøíspìvkù : 26

Re: Rose + Oliver / Rodinné drama :D Ukončeno

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sun May 28, 2017 11:31 am

Zasměju se a přitakám. "To rozhodně ano, na tohle tě ani nikdo nepřipraví, jen ti chci říct, že jsemtu protebe s dovedu zařídit dcokoliv is jen budeš přát ano?" podívám se na ni. "Je to hodně brzy, takže úkaz v krvi i na sonu je strašně nejednoznačný, ale vypadá to, že s největší pravděpodobností s emu podařilo...že jsi... těhotná." kouknu na ni lítostivě a natáhnu se abych jí chytnul za ruku. Pak jsem vstal aby to zpracovala a udělal kafe jak má ráda, já sám piju černé jako noc naředěné horkou vodou, takové to americano.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Sun May 28, 2017 11:39 am

Jeho slova mi to ještě potvrdili, vážně jsem těhotná, no nedívím se po tom co se dělo, evidentně se o to snažil ale i tak je nepříjemné to slyšet. Jen jsme kývla, nic jsem neříkala, jemně jsem stiskla jeho ruku. Byla jsem moc ráda že tu je, ale udělala jsem to co vždy. Prohrábla jsem si vlasy a nahodila usměv. " Bráškooooo povídej mi něco o sobě. Chci o tobě vědět úplně všechno. Víš že si byl princ z pohádek. Kyž sme byla menší tak jsem tě milovala a říkala mamince že si tě jednou najdu a vezmu. A přitom sis mě našel ty. Náhodou, kdyby se to nestalo tak se možná niiiiikdy nepotkáme. " vzala jsem si od něj hrníček a ucucla si kafe, přivřela jsem slastně očka. " aaw mńamka"
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sun May 28, 2017 12:39 pm

Zavrtímhlavou a musím se usmát, vypadám ted jako rozčepýřené kuře. Je neuvěřitelná vůbec se nepozastavila vzala to jak to je. Nebudu do toho rýpat. Pak začne mluvit jako malá rozpustilá holka, jakoby snad ani nebylo nic zlýho. Tomu se usmívám protože je zkrátka neskutečná. "Já tě hledal, tedy, jak jen to šlo, užíval jsem genetiky...ale nedobral jsem se ničeho, kupodivu jsem z tebe necítil geny včera...ale kdžy jsem uviděl rodiče tak... jak zemřeli El? Jeslti ti nevadí o tom povědět..." uculím se na ni když poví, že je to mnamka, sám se zakousnu s chutí do briošky a slastně si vydechnu.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Sun May 28, 2017 12:45 pm

Nechtělo se mi moc do toho, ale musela jsem. Zasloužil si to vědět. " Olí.... jsi Olí že jo ? No ... Rodiče zemřeli při nájedu upírů na naši smečku, mámě se podařilo mě zachránit ale ... ona už to nepřežila. " Trochu jsem si povzdechla. "Byla jsem malá, musela jsem to nějak zvládnout sama. " Kousla sem se do rtu. " Víš že na tebe Máma nikdy nezapoměla, neřekla mi že mám bratra ale vyprávěla mi o tobě v pohádkách, taky mi vyprávěla že maminka často svého syna hlídala, ale otec to nesměl vědět.......Byl stále horší, často mámu bil. To kvůli němu nás napadli upíři. " Poposedla jsem si a nacpala si snídani do ust, celou briošku a začala kousat, nechtěla jsem chvíli mluvit.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sun May 28, 2017 9:52 pm

Pokrčím rameny a uculím se rozpačitě. "Spíš Oliver ale jestli ti Olí udělá radost." Tak mi nikdo neříká, lidi mi většinou říkají jen pane Doktore. Zatnu víčka a pak se kouknu dolů na ruce, je to spousta let co jsem je neviděl, nemůže mě to zasáhnout tolik, ale přesto mne to zasáhlo. Vydechnu a přitakám. "Děkuji , nevím poopravdě jak se teď cítím tak se nezlob že moje reakce spíše nebude..než bude." koukám se do země a snažím se to zpracovat jsem prostě podle ostatních bábovk,citlivrj kluk, lékař co vypadá na 18 ale co, já se tak mám rád. "Otec byl za trest, kdyb neodešla, mohl jsme ji ochránit, ale ona s ním byla , celou tu dobu..." zavrtímhlavou a kouknu na Eleanor. "Ale to je dobře protože bys nebyla ty...hm?" natáhnu se k ní a cvrknu ji mazlivě do nosu.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Mon May 29, 2017 8:29 am

Trochu se ušklíbnu . " Pfff Oliver, jsi hrozný suchar.... Budeš Olí." Zazubila jsem se. Řekl mi že jeho reakce nebudou takové jaké očekávám, spíše nebudou tak jsem pokývala hlavou. Říkáš té co se dozvěděla že je naprcaná, a usmívá se tu jako sluníčko jako by se nic nedělo.

Zazubila jsem se při cvrnkutí do nosu a napila se zase kávy. " Ale ještě si mi neřekl nic o sobě, máš ženu? Nebo třeba muže kterého ti budu svádět. " Mrkla jsem na něj."Pověz mi jak si žil, a tak prostě... chci o tobě vědět všechno. O mě už víš tolik věcí, dokonce jsi mě viděl i nahou."
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Mon May 29, 2017 1:08 pm

protočím své modré oči ale nechám ji, konečně je to od ní milé ale stejně budu dělat jakože se mi to nelíbí at ve mě zůstane alepson tochu toho chlapa co si stejně nikdo nemylsí že jsem. A mě to nevadí, enpotřebuju tak působit, stačí že vím, že svou práci umím a dělám dobře. Vyprsknu kávu když řekne, jeslti mám muže. "CO co že? vypadám jako..jakože...jsem na muže?" Zamrkám překvapeně a kouknu na sebe, já nevím co jsem komu udělal. "Mylsš, že othle si o mě myslí?" zavrtím hlavou. "Po studiích jsem se vrátil sem a dělám lékaře...nic zajímavého Eleanor, já jsem děsně nezajímavý člověk a věř, že kdžy to říkám j to pravda...jediné zajímavé na mě je můj věk ale tady ve městě není neobyklé ani to.."
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Mon May 29, 2017 1:13 pm

Musela jsem se smát. " No nedivila bych se, byl by jsi sladký nekoušek ukoušek. " Zasmála jsem se a pohladila jej. " Jenom tě zlobím, já sama nemám vyhraněné jestli se mi líbí ženy nebo muži. Teda s muži se stýkám častěji, ale takové pomazlení se ženou není vůůůůbec špatné. " Přivřela jsem očka. " Tak to já byla hrozné zvíře, pořád jsem něco prováděla, no to i teď ale. Pracuji v obchodě s hudebninami, moc mě to baví, miluji hudbu, je to můj život, strašně ráda běhám a čtu.. No a sexuju. " Při tom se mi ale trochu zlomí hlas, nevím jestli budu schopná se s někým ještě vyspat.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Mon May 29, 2017 1:21 pm

"Neko cože?" prohrábnu si nervozně vlasy a kouknu na ni nechápavě. Stisknu jí ruku, kterou mě pohladí, jo takhle zamilovaný obličej jsem nikdy na děvče neměl do doby co...zavrtím hlavou trošku abych setřásl ty vzpomínky. Jezdím dávat na její hrob každý rok ve výročí její smrti, to zmizím a nikdo neví kam ale ostatní dny jsem doktor Oliver a nic víc, ani nic míň. Bam další šok.. "Ty jsi...bisexuální.." spíš zkonstatuji než se zeptám. Další věc, se kterou se nějak musím vyrovnat, asi jsem staromódní nebo co. "Ach prpbohy Eleanor já jsem tvůj bratr nemusím vědět všechno...ale chci vědět hodně..tedy ten zbytek kromě toho mazlení..." poprosím ji. Nicméně poví mi o sobě a jejím koníčku, já neměl dívku dva roky, to byla krátká známost ale nedoveld jsem to takže to velmi rychle vyšumělo. "Ach zajímavé, no já hudbu taky miluji , mám rád Jazz a klasiku... a ty?" Jeslti řekne já taky buu překvapený tipuji ji spíš na punkc rock nebo tak něco.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Mon May 29, 2017 5:26 pm

Začala jsem se hrozně smát a přitáhla ho k sobě a podrbala ve vlasech. " Ach Olí, ty jsi super. Takový slušnáček. Myslím si že určitě o mě nechceš vědět hodně věcí. Protože jsem hrozné číslo, ale strašně mě to baví. " Políbila jsem jej do vlasu a trochu se zklidnila. " Slib mi že neodejdeš, že tě neztrátim. " Zašeptala jsem se strachem v hlase.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Mon May 29, 2017 5:34 pm

Měknu jo ta holka na mě má opravdu strašný vliv, je rozkošná divoká, rozpustilá, miluji ji a znám ji jen pár dní. Přesto cítím že ji miluji, je moje ostřička, pátral jsem po ní genovými fondy tolik let. uculím se k ní a obejmu ji kolem pasu a vezmu si ji na klín. "Každej chlap mi bude závidět že mám po boku zak dokonalý stvoření a leon se tě ani nedokne dokud budeš se mnou, to ti slibuju malá sestřičko..." políbím ji do vlasů. a pak ona mě. Zavrtím hlavou. "Dokud nás smrt nerozdělí slibuji..."
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Mon May 29, 2017 6:05 pm

Mám prostě dokonalýho brášku.... ale měl by sis najít i nějakou ženskou. Zasmál jsme se a pak jej jemně políbila na tvář " Jsi tak sladký, tak moc. Chtělo by to nějakou super kočku která by uměla vařit... nejlepe dlouhověkou. Třeba kočku nebo nějakého dlaka. Jen ne upírku ty nemužou mít děti. "
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Wed May 31, 2017 7:30 pm

uculím se nad jejíma slovama ale neřeknu nic, já a ženský to skončilo jakože fakt. Nechci znovu prožívat to co bylo. Ona byla jedinečná její smích zněl jako zvonění křisťálu. Byla nádherná milá a chytrá. Ale to jí nebylo k ničemu když se jí rakovina zakousla do těla a já nemohl dělat nic. Tedy mohl...mohl jsem ji přeměnit...jenže jsem jí to nemohl udělat...a kdybych jí řekl kdo jsem...nenávidlěa by mě a já nesnesl pomylení na to že mě nenávidí ne před smrtí. Ach jak jsem se mýlil, když jsem jí to na smrtelné posteli prozradil, usmívala se. Nechtěla to, řekla že i kdyby mohla nikdy by neměnila co jsme měli a kočkodlakem si být nepřála. Pak jsem ji políbil a ona mi usnula v náručí. "No a co ty? Ty máš nějakého pana dokonalého? proklepnul bych si ho El..."
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Thu Jun 01, 2017 7:37 am

Nemám, nikdo takový neexistuje. Nějak jsem to vzdala, a to co... prostě tento nov mi ukázal že láska neexistuje. Trochu jsem uhla pohledem a dala si ruku na břicho. " Do kdy se musím rozhodnout,jestli to dítě chci nebo ne" Koukla jsem na něj nervozně, přemýšlela jsem že zajdu za Sitrim ať s tím něco udělá, já na to nemám odvahu a on.... vždy mi pomohl. " " Muži využívají mě a já je...
tak to hold v životě u dlouhověkých chodí."
Vstala jsem . "Já.. omluv mě potřebuji chvíli být sama "

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:54 pm