Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Rose + Oliver / Rodinné drama :D Ukončeno

Share
Eleanor Rose

Poèet pøíspìvkù : 43

Rose + Oliver / Rodinné drama :D Ukončeno

Příspěvek pro Eleanor Rose za Wed May 24, 2017 5:07 pm

First topic message reminder :

Místo: Město a okolí
Začátek: Rose
Doba: Po novu
Oliver Alexejev

Poèet pøíspìvkù : 26

Re: Rose + Oliver / Rodinné drama :D Ukončeno

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sat May 27, 2017 10:12 am

Uvolnila se, v takovém případě lze očekávat dvě reakce, zbití objímajícího nebo podvolení se, Eleanor se podvolí, troufám is říct, že je to podvědomě to, že tuší kdo sem, třeba ví. !Už máš a budeš mít napořád." Tak te´d o bez kontextu znělo asi dost úchylně, zarazím se a prohrábnu so vlas,y neumím moc mluvit se ženami, ani s vlastní sestrou zdá se. "Jak na to přišel?" Zeptám se jí. "Ty jsi s ním chodila nebo tak?" Nesnáším tyhle smečkové blbosti. Pak se zarazím a napnu...rodiče jsou mrtví, polknu ztěžka a i když se na mě vykašlali doufal, jsem že žjií někde na Floridě a jednou se objeví. Přitisknu ji k sobě a uítím jak i mě steče po tváři pár slz, teď jsem regulérní sirotek, na druhou stranu mám tuhl gotickou sestřičku.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Sat May 27, 2017 10:44 am

Trochu jsem jeho větu nepochopila, dívala jsem se na něj a snažila se uklidnit ale moc to nešlo. " Já, já .. Ne.... viděl mě v přeměně. Já ... prostě nevím proč se to stalo štěkali jsme po sobě, že se chovám jak mládě, sem nezodpovědná a prostě sem nadávala na smečky, jsem prý povrchní a cynická... Prostě měl pravdu ale ...ale prostě nějak ho ovládl nov...asi... choval se jako zvíře tak moc. " Vzlykla jsem a obejmula jej. " Omlouvám se pane doktore. " Trochu jsem se odtáhla a začala se uklidňovat. "Půjdeme? Chce se mi hrozně spát, jsem schopná vám tady usnout v náručí. "
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sat May 27, 2017 11:45 am

Byt Eleanor
"Takže jsi ho neznala? To přesně na těch pudech nemám rád, jsme přece lidi..." usměju se na ni a odlepím jí jeden pramen vlasů z čela. Vydechnu, měl aby se osprchovat, je špinavá a zpocená, jen nechci aby to vzala tak, že se mi hnusí, dívky po takoých traumatech bývají velmi velmi citlivé. "Neomlouvej se Eleanor.." řeknu to jméno láskyplně. "Půjdeme,postaráme se o tebe a ty pak budeš moct konečně spát...hm?"
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Sat May 27, 2017 11:52 am

Byt Rose
" Nee neznala, ani nevím jak se jmenuje, nikdy jsem jej nevidla. Chtěla jsem utéct ale nešlo to byl silněší, sakra raději bych upíra než bojovat s kočkodlakem. " Zakňourala jsem ale pak jsem se zasekla a rychle od něj uskočila. " Jak víš že se jmenuji Eleanor?! Říkala jsem ti že jsem Rose, nikdo neví kdo jsem a jak se jmenuji.... " Trochu jsem zaprskala a dívala se na něj jak na vraha. Byla jsem vážně hodně naštvaná, a bolel mě celý člověk, co mě ale překvapilo únava byla ten tam, zase jsem se nakopla abych se mohla bránit.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sat May 27, 2017 12:27 pm

mrzí mě to...vážně ano. Ale nenadělám nic než to, že ode dneška vezmu zodpovědnost za mou sestřičku, přičemž pořád přemýšlím jak jí to říct. Kdoví co jí o mě rodiče napovídali...Vyeechnu a zvolím radši možnost postupného poznávání i vzhledem k jejímu stavu. Pak vyskočí jako čertík z krabičky, ušklíbnu se lehce a ukážu na peněženku. "Kouknul jsem se...promin ale musel jsem mít jistotu že jsi to vážně ty Rose..." povím omluvně.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Sat May 27, 2017 12:39 pm

Dům Rose

Zavrčela jsem a začala prskat ještě víc, proměnila jsem se v černou kočku a naježila se. Lžeš mi, potíš se a zvýšil se ti puls. Mluv jinak tě zakousnu, a po včerejšku vážně váhat nebudu. " Mohl si všimnout že v lidské podobě vypadám o dost lépe než v kočičí. Měla jsem vyrvané chlupy, hnusné kousance, ježila jsem se a prskala jako kdybych po něm chtěla vážně skočit.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sat May 27, 2017 12:56 pm

Musím se usmát i když mě ohrožuje je bystrá a chytrá a vůbec jsem na ni pyšnej."nelžu , vážně jsem se podíval kdo jsi, protože...Já nechtěl nechtěl tě víc rozrušovat...ale v ložnici máš fotku mých rodičů.." řeknu popravdě a pokrčím rameny. "Eleanor jsem tvůj bratr...věděl jsem že existuješ, ale nečekal bych tě tady...a když jsi řekla že rodiče jsou ...mrtví...zaskočilo mě to.."
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Sat May 27, 2017 1:18 pm

Dívala jsem se na něj nevěřícně. " Nikdy mi neřekli že mám bratra. " Zaprskala jsem a dívala se na něj. " Řekni mi jak se jmenovali a něco ... něco o nich. " Ještě stále jsem byla v kočíčí podobě, musela jsem se chránit, najednou mi v mysli zableskla vzpomínka na pohádky o mladém kočkodlakovi, byl krásně bílý a chundelatý, byl úplný opak mě.Drobný, hodný tichý, neměl rád to že byl kočkodlak,chtěl být člověk. Povídala mi jak se učil na doktora aby pomáhal lidem, vykládala mi jak byl na něj otec moc zlý ztratil svou maminku i otce ale maminka jej často sledovala, hlídala i když o tom ani syn ani otec nevěděl. Myslela jsem si že mi to povídá abych nezlobila, a byla hodná jako ten kočkodlak. Začalo mi to zapadat ty oči, to jsou máminy oči, proto jsem mu věřila. "Proměň se, chci tě vidět.... chci si něco ověřit. "
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sat May 27, 2017 10:53 pm

Pokrčím rameny. "Já se dověděl, že mám sestru náhodou..." pokrčím rameny. Povím jí po vlčím do hlavy jména rodičů, jak vypadali, kdy se narodili a kdy se přestěhovali. "Můžu ti ukázat i jejich záznamy v místní matrice Eleanor...tam jsem se dověděl i o tobě..." Zamračím se když poví, abych se proměnil. "Nemám to rád..." řeknu upřímně a prohrábnu si nervozně vlasy, proměna je pro mě nepříjemná a zdlouhavá, protože ji často nepoužívám. Nov je pro mě doslova očistcem.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Sat May 27, 2017 10:57 pm

Chodila jsem kolem ně, tam zpátky tam zpátky. " Chci tě vidět v proměně, jestli je to pravda nebo ne.... pokud budeš vypadat jak tě máma popisovala tak tě uznám a řeknu ti co o tobě vím. " Byla jsem schopná mu skočit po krku, věděla jsem že chce nechce proměnit, to na ně taky sedělo, stále nemá rád svou zvířecí podobu, což mě trochu mrzí, miluji běhání po lese. I když po tom co se teď stalo do lesa jen tak nepáchnu. Trochu jsem zaprskala a vycenila zuby abych jej popohnala.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sat May 27, 2017 11:11 pm

Sledovala mě jako ostříž a já ji sledoval úpěnlivýma modrýma očima. "Pokud o mě matka mluvila jistě řekla i to jak nerad se na kočku měním...nebo ne?" podívám se na ni v posledním záblesku naděje v to, že by přeci jen nevyžadovala tu hroznou a nepříjemnou proměnu. "El..." řeknu prosebně ale k ničemu, zatnu zuby a padnu na všechny čtyři, na čele mi vyskočí pot a žilky. mé kosti začnou prskat a měnit se v bílé, černě vzorkované tlapy. Zamručím bolestivě, když se mi začne měnit i tělo a po zdlouhavých a nepříjemnýh minutách před ní stojí moje ochlupacená roztomilost osobně.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Sat May 27, 2017 11:17 pm

Došla jsem k němu a otřela se o něj hlavou. Proměnila jsem se zpátky a skočila mu kolem krku a zabořila obličej do jeho chlupu." Jsi ještě roztomilejší než jsem si tě představovala. " Usmívala jsem se. " Ano máma mi vykládala o hodném, sladkém kočkodlakovi, který poslouchal, chodil spát, nechtěl se měnit v kočku, nezlobil, nekradl a podobně... vykládala mi to celkem často,když jsem byla menší nebo nemocná. Myslela jsem si že to vykládá abych byla hodná, ale to bylo o tobě. Vždy pak plakala a já se snažila být chvíli hodná. Povídala mi jak se učil na doktora aby pomáhal lidem, vykládala mi jak byl na něj otec moc zlý, ztratil svou maminku i otce ale maminka jej často sledovala, hlídala i když o tom ani syn ani otec nevě......." Najednou adrenalin co se ve mě nahromadil odešel, a já se svezla na zem. Černo před očima a nic. Nevěděla jsem o světě o ničem,
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sun May 28, 2017 12:17 am

Rád bych ocenil a docenil svou roztomilost ale hlava mi třeští a tak si lehnu na zem na packy a zmoženě jí olíznu ruku se zavrněním. "Co bych pro tebe neudělal El..." přivřu modrá očka a naslouchám její pohádce. Do očí se mi vhrnou slzy když slyším že se ze mě stal hrdina z pohádky, vždycky jsem se snažil žít dobře a naši to prostě neuměli. "Řekal ti někdy. El, proč mě opustili?" zeptám se jí, třeba pro mě má odpověd na otázku, kteoru si kladu od dětství. Jenže v tu chvíli se sveze k zemi a já vykulím modravé oči. "Au au do háje." zakleju si do mysli protože mě teď čeká bolavá přeměna zpět. Po minutě, to už bylo rychlejší i když o nic mín nepříjemné, tam stojím já, opět a kleknu k Eleanor abych jí dal dýchání z úst do úst. No tak sestřičko ..probud se.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Sun May 28, 2017 12:38 am

Mohl si všimnout že normálně dýchám, jsme jen v bezvědomí z vyčerpání a ztráty krve. Naštěstí jsem kočkodlak, takže když mě ošetří a nechá spát tělo by mělo být v pořádku, horší to bude s duší, protože budu mimo a navíc možná i těhotná.
////////////////////////// po lékařské péči.///////////////////////////////////

Probudila jsem se za hodně dlouhou dobu, spala jsem skoro 28 hodin i tak jsem byla vyčerpaná, ale už mě skoro nic nebolelo, nebo ne tak moc. Měla jsem ale hroznou žízeň a hlad. Nějak sem se se chtěla vykopat z postele a v polospánku jsem se došourala na toaletu a pak jsem šla zpátky.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sun May 28, 2017 1:01 am

Měla štěstí, velký štěstí. Ten den byl jako mučení, čekal jsem jeslti bude žít nebo umře, spala ak tvrdě, utrpěla šok a lehký otřes mozku a pak..znásilnění, ošetřil jsem ji, díky regenraci se uzdravuje rychle ale zpráva co pro ni mám není skvělá. Sedím vedle její postele a klíží se mi oči, ruce sepjaté před tváří a opírám si obličej o ně. Počítal jsem minuty a nakonec jsem usnul. Hlavu mám opřenou o její bok postele a je vidět, že jse se odsud několik dní nehnul.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Sun May 28, 2017 9:19 am

Došla jsem do pokoje a všimla si že tam někdo leží na její posteli. Spíše klečí a hlavu má položenou na mé posteli. Hlasitě jsem vyjekla, najednou mi začalo všechno naskakovat znova, to znásilnění to že jsem poznala bratra, sakra to vážně? Já mám bratra a je to princ z pohádky kterou jsem milovala. Trochu jsem se oklepala, všimla jsem si že se po mém výkřiku vzbudil. " Jsem v pořádku, jen jsem se lekla. " Zašeptala jsem, vzala si láhev s vodou a napila se, uvědomila jsem si jakou strašnou mám žízeň. Pak jsem ale zase vlezla do pelíšku, protože mě ještě trochu bolela hlava. " Bráško, jsem v pohodě ale ty evidentně ne... " Poplácala jsem na místo vedle sebe aby si ke mě lehl, a já se mohla přitulit. To bylo supeeer oslovit jej bráško.. Zatetelila jsem se blahem v duchu. Bylo to vážně super, chtěla jsem o něm vědět všechno, ale chtělo se mi ještě spát.
Oliver Alexejev

Galerie na náměstí

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sun May 28, 2017 9:42 am

Vzbudilo mě klepnutí dveří, vstanu a otevřu oči plné ospalků. Uculím se jemně. "Paráda, jsi vzhůru...a vypadáš v pořádku..." usměji se na ni a narovnám se pokud možno co nejvíc to jde. Mávnu rukou když si zaleze do postýlky a přikryju ji starostlivě automaticky, promrkám a povím. "No na ot jsem zvyklý jen jsem se torchu přespal...víc jak 4 hodiny denně je moc veliký luxus pro lékaře" Páni Olí se pokusil o vtip to se překonal. Moc se nebráním, nemám sílu a tak si lehnu k ní a obejmu ji zezadu aby se cítila v bezpečí, zavřu oči a hlesnu. "Nedal aby sis kafe?"
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Sun May 28, 2017 10:10 am

Trochu jsem se zasmála. " Musíš jít do nemocnice, nebo kde to děláš? Nebo máš ještě čas se starat o svého pacienta. " Natulila jsem se k němu, bylo to vážně opravdu moc příjemné. " A kafe bych si dala. ale později, teď si ještě zdřímneme, a jelikož nikam nemusíš tak budeš spinkat semnou. A navíc až se vzbudím chci si povídat, chci o tobě všechno věděl. Já mám malého brášku. " Uchechtla jsem se. No je starší, ale vzrůstem je to můj malý bráška. Moje myšlenky šli ale stranou a na chvíli jsem usla. KDyž jsem se vzbudila bytem se nesla vůně kávy a nečeho co sem nedokázala identifikovat, jídlo? Vyhrabala jsem se z postele, hodila jsem si sprchu, tu jsem velmi vážně potřebovala, oblékla jsem si šaty, byly vidět ještě mé modřiny škrábance ale už to vypadalo o dost lépe. " Dobré ráno, já vím že je to divné, ale jak se jmenuješ, já to zapoměla."
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Sun May 28, 2017 10:37 am

Bránil bych se opravdu ano ale popocházení po jejím bytě a telefonické kontrolování zda jsou pacienti v nemocnici v pořádku v kombinaci s neskutečným vypětím po proměně kterou z duše nesnáším způsobilo že než do pověděla, její sladký hlásek mě prostě a jednoduše ukolébal spolu s příjemným teplem blízkosti milované osoby, byl jsme mimo asi několik hodin vůbec nevím kdy jsem naposledy tak hluboce a bezesně spal. Pak jsem se vzbudila když mi došlo, co se stalo, chtěl jsem nadávat ona ale tak krásně spala a já nechtěl aby s e vzbudila s kručícím žaludkem, udělal jsem snídani, tedy koupil jsem snídani a rozpekl brišoky, káva voněla bytem a když malá vstala usmál jsem se. "briošky s máslem a marmeládou El...posa´d se...musím ti něco říct
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Sun May 28, 2017 11:27 am

Posadila jsem se a do ratanového křesílka která jsem měla místo jídelních židlý. " Podle tvého výrazu to nebude níc příjemného. Tak spusť, někdy je lepší tu náplast strhnout rychle. " Schoulila jsem se, tušila jsem co mi řekne. Buď to bude něco lékařského že jsem těhotná, nebo mi něco udělal a nebo se stáhne a že se nebudem moct vídat. To se mi ale nezdálo pravděpodobné, hlavně ve chvíli když dělal jídlo" Jinak do velkého hrnku, s mlékem a dvěma cukry. " Kývla jsem na kávovar a kousala se do rtu

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:55 am