Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Rose + Oliver / Rodinné drama :D Ukončeno

Share
Eleanor Rose

Poèet pøíspìvkù : 43

Rose + Oliver / Rodinné drama :D Ukončeno

Příspěvek pro Eleanor Rose za Wed May 24, 2017 5:07 pm

Místo: Město a okolí
Začátek: Rose
Doba: Po novu
Eleanor Rose

Re: Rose + Oliver / Rodinné drama :D Ukončeno

Příspěvek pro Eleanor Rose za Wed May 24, 2017 5:12 pm

Kraj města

Nevěděla jsem co je za den, kolik je hodin, co se dělo ale konečně jsem byla volná. Utíkala jsem do města, chtěla jsem domů, byla jsem unavená vyčerpaná. Několik šrámů od zubů a drápů. Unavená , hladová... Chtěla jsem se zavřít doma, nevylézt už nikdy z postele ale nezvládala jsem to. Svezla jsem se kolem prvního domu, zběsile na mě štěkal jeden pes, a já nebyla schopná vstát. Měla jsem na sobě jen tenisky a pánské triko které mi sahalo těsně pod zadeček. A pes štěkal a štěkal a já už neměla sílu na nic, takže jsem na něj vztekla zavrčela a zaprskala, že se raději stáhl
Oliver Alexejev

Poèet pøíspìvkù : 26

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Wed May 24, 2017 5:44 pm

Kraj města
Jsem jako praštěný palicí nesnáším nov, nejen že se musím schovávat abych někomu nevyškrábal oči, ale taky nemůžu pracovat a to je pro mě hotové utrpení. Ale zase jsem mohl vyzkoušet svůj plán, vykousl jsem si kousek masa z paže, a to jsem neměl dělat opravdu to bolelo, strašně bolelo, netušil jsem jaký jsem cimprlín. kňučím když si zavazuji škrtidlo kolem paže a vydechnu. nechci si dávat analgetika, nebyl bych plně při smyslech a to nemám rád. podívám se na skleničku s kouskem kočkodlačí tkáně a hned je bolest menší, vyplatila se. Rozhodl jsem se zamířit rovnou do nemocnice. Vyšel jsem z domu a prohrábnul si rozcuchané vlasy. Na kraji města jsem zahlédl něco u krajního domu, to něco bylo zrzavé, štěkal na to pes. Zasyčel jsem trochu, sice mi psi nevadí ale kočky a psi, no to je zkrátka klasická nevraživost pudová. jdu tím směrem a uvidím děvče, zrzku, která je skoro nahá. "Co tu děláte? Je vám dobře, halo slečno..." Kleknu k ní a okamžitě nastoupí mód lékař, pokud se nebude bránit, kontroluji tep a otevřu jí oči, abych viděl zornice.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Wed May 24, 2017 6:05 pm

Kraj města

Najednou ke mě došel nějaký muž , stáhla jsem si více triko ale moc to nešlo. " Prosím, potřebuji domu, potřebuji se dostat domů. " Vypadal zvláštně, ty jeho oči, někoho mi hrozně připomínal i ty rysy v obličeji. Ani jsem si neuvědomovala že Máma měla stejné oči, já byla celá po otci, vysoká, hubená, světlovlasá se zelenýma očima. Nechtěla jsem ale aby na mě sahal, trochu se mi zase zvedl žaludek, zakryla jsem si ústa. Moje myšlenky byli uplně v háji, potřebovala jsem domů a zavolat doktora, který léčí bytosti jak jsem já, měla jsem na něj kontakt, ale když se dostanu do nemocnice bude to hodně těžké.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Wed May 24, 2017 6:32 pm

Zamlaskám nespokojeně když ji prohlédnu a vyslechnu si její soud. "Nemylsím si že domov je to co potřebujete slečno, vypadá to, že otřebujete lékaře, a hádejte co? Máte štěstí, že já jeden jsem...vezmu vás do nemocnice ano?" Nedívám se na to jak je obnažená, pokud to dovolí tak jí vezmu pod pažemi a pod koleny do náruče a usměju se na ni. Někoho mi připomíná ale to teď neřeším už protože je potřeba ji ošetřit, to co cítím že se jí stalo se mi ani trochu nelíbí, v očích mi probleskne jantar vzteky, že mezi námi jsou takoví jako to prase co jí ublížilo ale jí nedám vůbec najevo že tuším, musela by se cítit zle a to jak jí je te´d úplně stačí. "Dobré? Něco vás bolí?" Ptám se cestou abych sehnal anamnézu ale i zamluvil její stud, který jsem sice lehce zmírnil mojí mikinou hozenou jí přes kolena ale hádám že to navenek nezahojí zcela to co jí ta příhoda udělala na duši.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Wed May 24, 2017 6:37 pm

Město

Je pravda že jsem potřebovala lékaře, hlavně kvůli tomu že jsem potřebovala některé rány vyčistit, ale nemohla jsem jít do nemocnice, jenže má slova ven nevycházela, nešla nemohla jsem nic říct jinak bych si na něj odložila i to co jsem nejedla."Já nemůžu do nemocnice, prosím já...já si domů zavolám lékaře. " Zašeptala jsem a chytla jsem se jeho mikiny. "Tam bydlím tam.... prosím nemůžu do nemocnice a .... a nemám doklady. " Zahuhlala jsem, přemýšlela jsem jak mu vysvětlit že to nejde, možná bych mu mohla promluvit do hlavy aby se lekl a nechal mě. Začala jsem se třást strachem.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Wed May 24, 2017 6:58 pm

Nesu ji opatrně, cítím jak to vní bublá, nehnusí se mi to, naopak, je mi jí moc líto, podívám se na ni těma modrýma očima omluvně, jako bych snad za to jak se cítí mohl já. "Proč byste nemohla do nemocnice?" Zeptám se jí udiveně. Zastavím se když mi sevře mikinu a nevím co dělat, je to až moc intimní jak se dívá, tedy ne že bych to tak bral, ale dochází mi že nesu polonahou dívku na ulici a to se nemusí potkat zrovna s positivním ohlasem. "Nechápu vás slečno proč proč by to nešlo? Pomůžu vám...jsem lékař, jak jsem říkal...a znám vaše zvláštnosti..." Musí vědět že jsem kočkodlak, však to cítím z ní tak ona musí ze mě, ale i tak, tohel město je dlaky prolezlé starám se o ně běžne, proč by se tak bála?
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Wed May 24, 2017 7:03 pm

Město

"Nemůžu do nemocnice, nemám... nemám doklady a... nechci aby mě vyšetřovala policie " Zajíkla jsem se. Teprve až to řekl mi došlo co je zač. Lekla jsem se, další kočkodlak. Úplně jsem zbledla a snažila se jej odstrčit, trochu jsem jej poškrábala ale dostala se pryč. Vysmekla jsem se mu z náručí, nabrala poslední sílu co jsem měla a běžela ke svému domku který nebyl daleko. "Ne prosím nechej mě, nechej mě. " Poslala jsem mu myšlenku do hlavy, teď se mu muselo potvrdit co se mi stalo, a hlavně kdo mi to udělal.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Fri May 26, 2017 7:16 am

Zastavím se aby se uklidnila a kouknu na ni. Usměji se. "Nejsi první ani poslední, nic policii neřeknu jen tě vyšetřím a ošetřím hm?" na proslovy jsem moc nebyl. kdyby na to přišlo odoperoval bych ji tady na zemi, mám rád pracovní výzvy ale chci aby se vypořádala s tím co jí je nejlépe jak to jde a k tomu potřebuji svoji ordinaci. Pak ale začne vyskakovat a já ji pustím nedobrovolně, sevřu si ranky na ruce a pak je zvednu v smířlivém gestu. "Nechci ti ublížit já ne.." Přivřu oči lítostivě. "Dobře nesáhnu na tebe hm? Ale nemžu tě nechat bez pomoci, tak co kdybychom zašli na chvíli do ordinace, musím ti udělat...ultrazvuk jeslti nejsi zraněná a pak tě odvedu domů a nikdo ani nebude vědět že jsi tam byla..." Navrhnu a doufám že to bude stačit, nerad, ne nerad je slabé slovo , nesnáším nechávat pacienty bez pomoci.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Fri May 26, 2017 7:38 am

Kraj města

Začal mě uklidňovat že mi nechce ublížit. Kousla jsem se do rtu byla pravda že bych potřebovala ošetřit. Nervozně jsem přešlápla " Byy...bydlím tamhle, chci se aspoň obléct a a ... prostě si vzít peněženku a mobil. " Málem jsem se zase svezla na zem. Zadívala jsem se na něj a kousla se do rtů. " Pomůžete mi? Opravdu mi nic neuděláte ? " Měla jsem hrozně vyděšený pohled, nechtěla jsem s ním jít, ale měl tak krásné uklidňující oči, tak krásně mě hladili když se na mě díval. Byl menší, toho bych možná přeprala i teď. No nepřeprala ale naivně jsem se tím chlácholila.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Fri May 26, 2017 12:24 pm

Neříkám už nic, jen zvednu oči, zkrabatí se mi čelo a koukají na ni dvě výrazně modrá kukadla. Přitakám k ní. "Dovolíš mi tě doprovodit?" zeptám se jí opatrně, nechci už aby tak vyváděla, cítím jak mi popaži stéká trocha krve, no po tom vykousnutém kousku se to opravdu ztratí. Natáhnu k ní ruku abych ji zachytil. "Přísahám...jsem doktor, co bych byl zač kdybych ubližoval no ne?" mrknu na ni povzbudivě. Přitáhnu ji k sobě a obejmu ji kolem psau, ruku jí hodím kolem mého krku. "Půjdeme společně ano? abyste nespadla.."
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Fri May 26, 2017 12:28 pm

Pořád jsem váhala, nechtělo se mi nikam jít. " Proč cítím krev? Vaši krev ? " Zeptala jsem se nervozně ale nechala jsem si pomoct k domku. Naštěstí to bylo vážně jen pár kroků, byla jsem tak hrozně unavený. " Chce se mi hrozně spát. " Zašeptala jsem a vytáhla ze suku ve futrech klíč a odemkla dveře a opatrně vešla domů. Dum i nabytek vypadal starší ale opečovávaný. Miluji vůni dřeva, mám i krb. Měla jsem tam hromady knih a hlavně CD a gramofonových desek. Svezla jsem se na něj, protože jsem nezvládla už ujít ani krok, byla jsem vážně hodně vyčerpaná.

Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Fri May 26, 2017 12:54 pm

Zasměju se a ukážu jí škrábance co mi udělala. "Asi proto, ale to nic to se zahojí." Ujistím ji. Přitakám s lehce smutným úsměvem. "Já vím ale to zatím nesmíte...ne dokud nebudu vědět že máte hlavu v pořádku ano? Budeme si povídat..já jsem Oliver a vy?" Zeptám se jí zatímco jí pomáhám do schodů do domu. Líbí se mi tu. "Máte to tu hezké..." Chytnu ji pod koleny když se ke mě sveze a položím jí na gauč. "Tak dirgujte kde co máte a hlavně s ena mě dívejte pořád nesmíte usnout.." Melu dokola není mi to vlastní nejsme upovídaný člověk ale jak jde o záchranu života, tak jsem schopný mlít blbosti i hodiny.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Fri May 26, 2017 1:08 pm

Tak moc se mi chtělo spát, nechtěla jsme s ním mluvit. "Rose, jmenuji se Rose." Zašeptala jsem. " Já oblečení mám ve druhém patře v ložnici, měla by tam být i peněženka a mobil, hned u dveří. Nechávám to tam když chodím běhat." Zašeptala jsem a obejmula si nohy protože jsem si vzpoměla na to co se stalo. " Moc se vám omlouvám, nechtěla jsem. já... bojím se"

Ložnice byla taky skoro celá ve dřevě postel jsem měla s nebesy. Na zdi jsem měla hodně starý obraz kde jsem byla s mámou a tátou.. na několika místech i potrhaný a ohořelý, tahala jsem jej z místa na místo.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Fri May 26, 2017 1:22 pm

Usměji se na ni. "To je hezké jméno, jako vaše vlasy Rose." Mrknu na ni povzbudivě. přitakám když mě nainstruuje kde má věci, už už se tam chystám když ji uslyším se omlouvat. Vydechnu a Sednu si vedle ní. Lehce jí sáhnu na ruku. "Už jste v bezpečí, slibuji..." Vezmu deku která je přehozená přes křeslo a přikryju ji. Vyjdu nahoru do moc krásné ložnice, takové domácké ne moderní můj styl. Usměji se a pa se zarazím, nakloním hlavu na stranu když uvidím obraz..mých rodičů. Přejedu po něm prsty a když seberu oblečení, nakouknu do peneženky, nedělal bych to ale musím pro tentokrát ano. ROse Eleanor...Eleanor...to je jméno mojí sestry. Zaklapnu peněženku a cítím jak mi buší srdce. Vydechnu a vydám se dolů. Te´d když se na ni dívám, ppoznávám rysy matky, otce. Jaktože je tu a oni se o ni nepostarali? Opustili ji snad jako mě? "El...Rose...jak se cítíte...?" hlesnu očividně rozhozeně.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Fri May 26, 2017 1:35 pm

Už mi začala padat hlava, usínala jsem dokud mě nevytrhl jeho hlas ze spánku. " Chce se mi moc spát, a bolí mě břicho a a .... trochu boky. " Ty jsem měla asi nejvíc dorasované od drápů protože si mě držel jako tygr. Natáhla jsem se ale pro oblečení, stáhla jsem si triko, které odhalilo to strašnou spoušť. Všude drápance kousance některé do krve, velké podlitiny. Natáhla jsem na sebe mikinu a tepláky, byla jsem tak hrozně ráda že mi donesl oblečení co mám na doma a né nějaké šaty.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Fri May 26, 2017 8:30 pm

Vydechnu lítostivě, znásinil ji , nějaký šmejd. Nejsem vzteklá osoba máloco mě vytočí ale z tohoto se stala osobní záležitost, promnu si kštici na halvě a nevím co dělat. podám jí věci a opřu se o stěnu naprosti, sleduji ji soustředěně a nevěřícně. Co jí mám říct? mám jí to vůbec říct? Polknu a zírám na její zpustošené tělo, ne žádostivě o by bylo nechutné ale s čím dál větším vztekem. "Kdo ti to udělal?" zašeptám s upřeným modrým pohledme na její osobu.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Fri May 26, 2017 8:56 pm

Zeptal se mě kdo mi to udělal, takže přesně poznal co se mi stalo. Trochu jsem zrudla a kousla se do rtu. " Nevím jeho jméno, je to kočkodlak... tygr... asi sakra já nevím. " Zašeptala jsem. " Chvíli jsme se hádali, že jsem prý nezodpovědná a takové věci. Možná sem, pak jsme se porvali, napadl mě v kočíčí podobě, utíkala jsem ... a ... a... několikrát ... pořád dokola... skoro.. až ... do rána" Úplně jsem se rozklepala a začala se zajíkat , nemohla jsem to vyslovit nemohla jsem ani mluvit, sesunula jsem se na zem. " Bojím se abych .... abych..." Dala jsem si ruku na břicho. určitě pochopí že se bojím abych neměla dítě.
Oliver Alexejev

Příspěvek pro Oliver Alexejev za Fri May 26, 2017 9:28 pm

nechtěl jsem ji přivést do rozpaků ale neudržel jsem na uzdě ty pocity, co ve mě vyvolala situace, ve které někdo znásilnil a zneužil mou sestru. Obejmu ji kolem ramen když se rozvzlyká a vezmu si ji do náruče, sice jsem malý chlap ale náruč mám i přesto. I když možná vypadá komicky jak ji kolébám a skoro se ztrácím. "ššš..." snažím se jí chlácholit. "já se o tebe postarám...i kdyby tak ...jsem lékař..."pošeptám jí.
Eleanor Rose

Příspěvek pro Eleanor Rose za Fri May 26, 2017 9:34 pm

Dům Rose

Obejmul mě, tohle jsem ale teď potřebovala asi nejvíc. Tiskla jsem se k němu a opravdu se rozbrečela. Nebrečela jsem hodně dlouho, a hlavně ne před někým. " Dě...děkuji.... Já .... já nemám nikoho komu .... komu bych to řekla "Držela jsem jej a vzlykala. " Byl tak hrozný, tak děsivý.... myslí..myslí si že budu jeho. Jeho alfa samice..... chce.....chce udělat smečku. " Vzlykala jsem mu do hrudi takže ji měl trochu vlhkou. " Ale .....ale já jsem nebyla ve sme...smečce co.....co umřeli rodiče. " Rozbrečela jsem se ještě víc, jako kdyby se vše hromadilo za ta léta a teď se spustilo.
Ani nevím proč jsem mu to vykládala, to ty oči, ty modré oči které mě chlácholili.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:22 am