Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Hetty + Emily | Jdi pryč!

Share
Amelia Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 90

Hetty + Emily | Jdi pryč!

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Tue May 23, 2017 12:42 pm

Místo: Kraj San Hillesh
Čas: Jako na příběhu
Počasí: cca 20 stupňů, silný vítr
Účastníci: Emily Skye, Hetty Blackthorn
Přizvaní: ---
Děj: ???
Začíná Emily
EmilySkye

Poèet pøíspìvkù : 11

Re: Hetty + Emily | Jdi pryč!

Příspěvek pro EmilySkye za Tue May 23, 2017 12:57 pm

Před barákem Emily

Konečně měla poslední věci vybalené, už se o nic nemusela starat. Vodu, elektřinu a teplo si zařídila během pár dní. Postávala před černým plotem že železa a opírala se o něj. Měla puštěný repráček(https://www.youtube.com/watch?v=Ow_qI_F2ZJI&ab_channel=BMTHOfficialVEVO), který stál na kamenné zídce. V ruce měla redbull, který upíjela brčkem. Milovala tenhle typ počasí, nebylo moc horko ani zima. Prostě takové ideální počasí pro ní. Napila se pití a odložila plechovku vedle repráčku. Potom si vytáhla cigaretu a zapálila si. Měla by si koupit další krabičku, neboť pohled na mizející cigarety jí dostával do "deprese". Volnou dlaní si prohrábla své bílé vlasy a začala se rozhlížet kolem sebe. Lidé kolem ní procházeli a zvláštně se na ní dívali. Jako na někoho kdo vylezl z čistého pekla.
Hetty Blackthorn

Poèet pøíspìvkù : 7

Příspěvek pro Hetty Blackthorn za Tue May 23, 2017 7:59 pm

~Kraj města~
Potřebovala jsem něco ukrást nebo nakoupit, měla jsem hlad. procházela jsem krajem města a přemýšlela, co by bylo k mání. Jordanka potřebuje maso... Pomyslela jsem si a to byla pravda. Moje věrná fenka se bez masa neobešla, to jsem věděla. Ale byla to zdatná lovkyně, neměla problém ulovit k jídlu i menší srnku, to jsem však nedělala ráda, jen v případě nouze.
//dopíšu pak
Hetty Blackthorn

Příspěvek pro Hetty Blackthorn za Tue May 23, 2017 8:16 pm

Dodatek:
Probrala jsem se ze snění a pozorovala svou fenku Jordanku, jak si kluše ulicí kousek ode mě. Najednou se zastavila a zaštěkala a to pro mě byl signál že bych si měla dávat pozor. Hledala jsem očima předmět jejího vzteku a narazila na asi dvacetiletou frajerku s bílými vlasy kouřící cigaretu (Emily) Nom, Dany, nedivím se ti. Taky je mi nesympatická. "Jdeme." Řekla jsem napjatě, ale Danka stála jako zařezaná a vrčela a štěkala na ženu.
EmilySkye

Příspěvek pro EmilySkye za Tue May 23, 2017 8:21 pm

V hlavě se jí promítaly různé myšlenkové pochody, nejdříve chtěla nakoupit nějaké jídlo, potom zase potřebovala něco k pití nebo novou krabičku. Z jejího proudu myšlenek jí vytrhl až štěkot psa. Pohlédla na dívku, která procházela kolem ní, evidentně jí pes moc neposlouchal. Lehce se pro sebe uchechtla a potom vypnula hudbu, neboť měla pocit, že ta hudba musí toho psa provokovat. "Nemusí se chovat tak agresivně, nemám mu důvod ublížit." odpověděla na tu holku a popotáhla z cigarety. Potom opět upila z pití a slabě si vydechla
Hetty Blackthorn

Příspěvek pro Hetty Blackthorn za Wed May 24, 2017 7:18 am

~Kraj města~
Nechala jsem fenku, ať na ženu štěká. Však ona se uklidní Pomyslela jsem si a Dančin štěkot dále ignorovala. "To doufám, nemuselo by to dopadnout dobře." Odpověděla jsem a pak se mi podařilo Danku utišit. "Promiňte, je to ještě štěně, trochu nevyzpytatelné" Řekla jsem omluvně a znechuceně sledovala ženino kouení. FUJ!
EmilySkye

Příspěvek pro EmilySkye za Wed May 24, 2017 8:16 pm

Dřepla si a zahleděla se štěněti do očí, jako kdyby se mu zakousávala pohledem do hlavy. Věděla, že jí neublíží, málokdo tenhle pohled dokázal ustát na delší dobu. Se zvířaty to uměla, jen neměla takovou tu hrací povahu. Když štěně smutně kníklo a raději se schovalo za její nohy, pousmála se a vstala (promiň, že jsem hrál za psa Very Happy). "Znám horší psy, tenhle alespoň bude schopný učení se." řekla a popotáhla opět z cigarety a potom jí odhodila na zem.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Fri May 26, 2017 9:38 am

HETTY BLACKTHORN
Žena se podívala Dance do očí. Ta zakňučela a schovala se mi za nohy. Nedivila jsem jí. Žena ne vypadala přátelsky. Nehezky jsem se na ni podívala a pak podrbala Danku za uchem. "Horší?!" Prskla jsem. "Ty snad chceš říct že Danka je špatný pes?!" Vykřikla jsem vztekle. "Žádný pes není špatný ale to tvému slepičímu mozečku asi nedojde!" Odsekla jsem pak a bojovně se na ženu podívala. Obvykle jsem se chovala spîš ustrašeně, ale když se jednalo o moji fenečku, byla jsem schopná se i porvat. Když žena odhodila cigaretu jen kousek od Dančina ocasu, fenečka zavyla. Vražedně jsem se po ženě podívala. Jordanka měla panický strach z cigaret, zřejmě ji dřív někdo pomocí cigaret trápil. Nevěděla jsem to jistě, ale dalo se to odhadnout.
//Vpohodě, nevadí Very Happy
EmilySkye

Příspěvek pro EmilySkye za Fri May 26, 2017 9:16 pm

"To jsem neřekla, že ten pes, či jak se jmenuje je horší." zamručela podrážděně a probodla pohledem i ji. Potom si však slabě povzdechla a prohrábla si vlasy "Být tebou, nemluvila bych takhle o mě. Měla jsem tolik psů, takže vím co si můžu dovolit a co ne." zamručela a potom se posadila na zídku "Inu, co tu vlastně chceš?"
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Tue May 30, 2017 10:15 am

HETTY BLACKTHORN
Podívala jsem se jí do očí. Pravděpodobně si myslela, ze uhnu očima, ale to se nestalo. "Tím líp pro tebe." Zavrčela jsem v odpověď. "A možná si měla hodně psů, ale ne všichni jsou stejní. Každý má jinou povahu, bojí se jiných věcí, má rád jiné věci." Odpověděla jsem stále ještě naštvaně, ale už jsem se uklidňovala. "A nic jsem nechtěla." Řekla jsem pak, teď už ale zcela klidná.
EmilySkye

Příspěvek pro EmilySkye za Thu Jun 01, 2017 1:08 pm

"Chm..." prohrábla si vlasy a napila se pití. "Ano každý pes má jinou povahu, ale to neznamená, že se nedá vycvičit k poslušnosti." řekla rozmrzele a potom si zívla "Na to že je ta brzo, se mi chce spát."

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:54 pm