Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Siriah a Nitro-Les UKONČENO

Share
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 80

Siriah a Nitro-Les UKONČENO

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Mon May 22, 2017 6:33 pm

Její byt-les
Zase poklidně spala na posteli, ano možná ani nic jiného v té době nedělala, ale tohle byl divný spánek. Měla zase živý sen, ale tenhle byl doplněný i o černobílý obraz, který si vybavila ze svého dětství. Byla tam sama zatím v místnosti, ale jaksi tušila, že to tak nebude. Když se to začalo vše zvrtávat v snu tak se probrala s výkřikem. Rychle se vymrštila do sedu a zhluboka dýchala, byl to jen sen nemohlo to být skutečné. Cukla sebou, když ucítila vedle sebe nějaký pohyb, ale jak si brzy uvědomila tak to byla jen deka, která spadla na zem. Rozhodně byla tma a ona si to nechtěla připustit, že by vstala takhle brzy, ale jak se přesvědčila tak po tom snu jen zapomněla, že je slepá. "Opravdu si se probudila až teď, sestřenko?" Opáčil vedle ní hlas a ona se k osobě přitulila. Takže ten pohyb nebyl jen přelud jen Kuroko držel tlamu. "Ach, bratránku, co tu děláš?" Zeptala se ho a cítila jak jí objal také, držel jí u sebe a ona se k němu spokojeně lísala než se rozhodla odtáhnout a posadit se. "Přišel sem se na tebe kouknout a pak půjdu." Zamručel a pomohl jí tedy se vším, co potřebovala. Však jak skončila oblečená se jí nelíbilo. Měla na sobě tričko s výstřihem, obtažené džíny a svojí modrou šálu, opravdu si z ní Kuroko dělal srandu nebo v tomhle někam měla jít? Odfrkla si uraženě a vydala se tedy ve svých podpatcích na procházku. Dorazila podle toho, co cítila až do lesa. Trochu se toho bála, když jí obklopovala temnota. Nahlas polkla a zastavila se, když uslyšela zvuky, co by to mohlo být?

Naposledy upravil Siriah Mercy Nightwish dne Fri May 26, 2017 10:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Nitrin Lare

Poèet pøíspìvkù : 131

Re: Siriah a Nitro-Les UKONČENO

Příspěvek pro Nitrin Lare za Mon May 22, 2017 7:13 pm

Les

Byl jsem mimo, takhle dlouho sem nebyl rozhozený, hladový a sakramentsky nadržený. Trochu mi pomohla krev od Masona ale stále jsem nebyl ok, vydal jsem se do lesa, chtěl jsem lovit, pít, lovit pít... a pořád dokola dokud bych se nezasytil, sakra mohli tam být dneska lovci, to by se mi hodilo. Něco jsem ucítil, Kočku? Vážně to si ze mě dělají prdel, kolik je tady v tomhle městě kočkodlaků. Vydal jsem se po stopě a to co jsem viděl mě překvapilo. Nádherná dívka, v oblečení, které ji ještě zvýrazňovalo to jak vypadá, ještě na vysokých botech sama v lese, šel jsme pomalu k ní. " Ztratila jsi se? Taková dívka tu je tak aby ji něco ulovilo."
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Tue May 23, 2017 2:47 pm

Les
Snažila se si upravit nějak triko, aby neodhalovalo tolik v tom výstřihu, však poslepu to akorát ještě zhoršila. Zhluboka se nadechla a kdyby mohla tak by protočila očima. Opravdu se tu takhle promenáduji pro lese? Co by na to řekla asi tak máma? Že sem nemožná a její malá holčička by se neměla takhle promenádovat po lese, když by jí tu mohlo cokoliv ublížit, ale já prostě netuším jak se chovat pořádně a co mi může ublížit. Promiňte, ale nikdy sem se to nebyla schopná ublížit. Kolik lidí svým počínáním ještě ztratím než si uvědomím, že nemohu být taková jaká sem byla v dětství? Nikdy sem vám nemohla říct pořádně jak sem vás měla ráda a to mne mrzí, ale možná bych si tyhle myšlenky mohla nechat pro nějakého jiného člověka. Pomyslela si a sevřela ruce v pěst. Otočila se za zvukem přicházejícího a marně se ho snažila spatřit. "Já sem se ztratila a ani nevidím kde jsem, pane. Mohl by jste mi pomoc?" Hlas měla jemný jako samet, ale přesto zněl tak majestátně. Koukala jiným směrem než byl on a marně se snažila něco spatřit. Však jak by jí takový člověk mohl ublížit, že?
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Tue May 23, 2017 6:48 pm

Les

Prohrábl jsem si vlasy a pomalu šel až k ní. Vzal jsem ji za boky a přitáhl k sobě. " Hm krásko, ten výstřih si upravuješ vážně kvůli tomu abych víc viděl ty tvé krásné prsa a nebo o tom ani nevíš. " Přejel jsem palcem po její kůži, a druhou rukou jsme ji pevně držel aby nemohla nic dělat. " Voníš hezky, hm kočkodlak, možná liškodlak že ?" Olízl jsem její krček a jemně zkousl její ouško, mohla ze mě cítit krev, kterou jsem měl na triku, byla to krev kočkodlaka. Ano hlad po jídle jsem ukojil, ale sexuální chtíč ne a tahle dívenka si o to vysloveně říká, který normální člověk šel takhle polonahý do lesa, pokud to teda nebyla past, a v téhle chvíli i kdyby to byla past bylo by mi to úplně jedno.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Tue May 23, 2017 7:40 pm

Les
Snažila se od něj odtáhnout. Tohle se jí nelíbilo a ještě, když se neměla jak bránit. Zaskuhrala a raději se přestala nějak vzpouzet, přeci jen slepec toho moc neudělá pokud se neumí vůbec bránit. "Sem slepá, ty prasáku, takže promiň jestli ti to nějak vadí, ale nevidím vůbec nic!" Zasyčela vztekle. Ano, i tahle kočička se uměla bránit ostrými slovy a dobře mířenou nadávkou, ale po většinu času se snažila být slušná. To, že cítila krev se jí ještě více nelíbilo a proto sebou začala znovu škubat. "Já nevím co sem, podle své genetiky a pachu sem kočkodlak, ale neumím se proměnit...nech mne prosím jít, ty prase, a nic se nám oboum nestane." Zaskučela a pokusila se znovu vzpouzet. Byla však moc malá a křehká oproti němu k tomu tu situaci neviděla, což byla další nevýhoda. "Do prdele, vždyť se ti nemohu bránit ani ty prasáku!" Pak toho tedy nechala a nějak se moc neškubala. Jen když se jí trochu podlomila nožka a nebo se něco jiného stalo.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Wed May 24, 2017 7:55 am

Les

" Voníš tak strašně moc mi voníš. " Ignoroval jsem to co mi říká a začal ji jemně hladit po zádech. " Víš že jsi to že jsi tu je nebezpečné tak jako tak, proč lezeš někam sama když nevíš kam. Měla by jsi být po městě, v kavárničkách a sakra měla bys mít hůl. " Začal jsem ji olizovat ouško a krček. " Víš že bych tě moc chtěl, co by jsi udělala kdybych si vzal tvé nádherné tělo, které se tak vystavuje? " Byl jsem strašně nadržený, ale ani tak jsem si ji nechtěl vzít násilím, i když ona by se nebránila jak Manson, to žebro které mi zlomil se díky krvi trochu vyléčilo ale stále brutálně bolí,
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Wed May 24, 2017 5:04 pm

Les
Nějak stočila ruku a chytla tu, kterou jí hladil po zádech. Zaryla do ní nehty a naštvaně si odfrkla. "Ještě něco máš na srdci?" Pak však jeho ruku pustila jako by se nechtěla,  jako by jí to bylo proti srsti. Spustila ruku k tělu a zatvářila se zničeně. "Proč bych nemohla být jako normální? Je to jen neschopnost vidět očima, stejně člověk nejlépe vidí srdcem." Řekla svojí poučku a pokusila se ho odstrčit. Tohle na ní bylo moc, ale neměla sílu, aby se mu více bránila. "Já bych se nemohla ani bránit a nemám ani přítele... komu bych to tedy měla říct nebo co bych měla udělat? Zbláznit se? Ne, stalo se mi již více než tohle." Její hlas byl pevný, však hrozně se bála. Vypadala tak klidně, ale přes to všechno se hrozně bála. Možná by pak mohla najít nějakou útěchu v bratranci či někom jiném, kdo by jí pomohl.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Wed May 24, 2017 6:16 pm

Les

Zkroutil jsem ji ruku za zády a přitiskl na strom. " Proč by jsi nemohla být normální... třeba protože, nevíš kdo jsem ani kde pořádně jsem. Nemůžeš se mi bránit. " Zajel jsem ji rukou pod triko a zuby přejel po kůži na krku. " Nikoho nemáš? Takže si tě můžu dát jako svačinku, dlouho jsem si nezašukal s tak krásnou slečnou, dlouho jsem neměl sladkou kočičí krev. Zajímalo by mě jestli jak se večer proměníš budeš malé ustrašené kotě.... " Uchechtl jsem se. " Hele Koťata mají rádi mlíčko že, jedno ti mužu dát. " Natiskl jsem se rozkrokem na její zadeček.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Wed May 24, 2017 7:18 pm

Les
Cítila jak se jí kůra nepříjemně zabodává do zad a ruka bolí tak pitomou bolestí, že se jí do očí nahrnuly slzy. Byla tak neschopná a potřebovala ochránce, jenže kde ten teď byl, když si ho přála po svém boku? Vzpomněla si na jeho vůni, kterou si tak zamilovala stejně jako jeho hlas. Jediné jeho vědomí jí drželo nad vodou a nutilo jí zapomenout na to, co se teď hrozného dělo. Když zajel rukou pod triko tak mohl cítit jemnou kůži nasáklou pachem Sebastienovi bundy, kterou tak věrně tahala u sebe. Jemně nasládlý pach její pokožky smíchaný s pachem kožené bundy a hybrida, kterému patřila. "Nemohu se ti bránit, protože mi to moje povaha nedovolí, kdybych byla někdo jiný tak již takovou dostaneš, že ležíš na zemi a žadoníš o smilování." Na její tváři začal hrát úšklebek hlavní roli, jako by jí přeplo a nebavilo jí jen slušně odpovídat. "Ano, nikoho nemám, protože krása není vše. Hlavní je přeci jen to, jak se člověk chová a ne jestli jeho tělo je nějaký výstavní kousek. Jinak to jak se proměním tě nemusí zajímat, je to jen čistě moje věc a nikomu jako si ty bych to v životě neřekla." Náhle její úšklebek na tváři zmizel a nahradil ho vystrašený pohled někam do neznáma. "Já nechci žádné mlíčko, ještě bych se pozvracela z toho hnusu." Však raději mlčela, když se přitiskl na její zadek. "C-co chceš dělat?" Kníkla tiše.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Thu May 25, 2017 9:38 am

Les

Chytl jsem ji více co náruče a natiskl na sebe." Jsem upír, jsem krvelačná bestie co by tě chtěla nejlépe znásilnit a zakousnout. "Přejel jsem ji rukama po boku a znovu olízl krk. "Víš maličká, měla by jsi dávat pozor na své okolí, nemůžeš se proměnit, to je lež máš to v DNA jen ses to nenaučila ovládat, a být tebou se to naučím co nejlépe. Protože pokud se při novu proměníš, což se stane bude z tebe šelma která bude zabíjet a až se dozvíš že jsi někomu ublížila, třeba někomu koho máš ráda, nebo třeba dítěti budeš si to vyčítat. " Otočil jsem ji a vzal jemně za bradu, palcem jsem přejel po rtech. " Víš maličká jsi krásná, ale když nejde o fyzické tělo proč se oblékáš jak kurva." Povzdechl jsem si. " Jemné růžové šaty by ti slušeli více a hlavně by jsi měla nosit aspoň kvuli svému bezpečí hůl. "
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Thu May 25, 2017 11:36 am

Les
Možná to bylo tím, že se naštvala, ale najednou se v jejím hlase se začal ozývat náznak jejího rodného jazyka čili jinak řečeno měla irský přízvuk. "Když si bestie tak proč se mi tu prezentuješ?Chceš mne snad zakousnout? Sebastien ti jistě roztrhne jako hada!" Byla si tím jistá a tahle hra jí nebavila. Potřebovala se od něj rychle dostat, aby nevypěnila ještě více. Nenáviděla tuhle stánku její povahy a ještě více nenáviděla jeho a také se ho bála. "Až si budu chtít dávat ještě  větší pozor tak ti zavolám. Ty totiž nic nedostaneš!"Křikla a irština v jejím přízvuku byla hodně cítit. Když jí přejel palcem po rtech tak dostala ještě větší strach. Proč se to dělo? Nechtěla se oblékat takhle, ale mohl za to vlastně někdo jiný než ona. "Bratranec holt neumí vybírat vhodné oblečení a šaty snad u sebe ani nemám." Rozhodla se přejít na jinou taktiku. "Víš co? Tak si mne vezmi a nebásni tu jen o tom. Však zabiješ mne a on zabije tebe." Ušklíbla se a zavřela očka jako by jí to mohlo pomoct v téhle situaci.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Thu May 25, 2017 1:48 pm

Les

Už mě vážně přestávala bavit, kdyby aspoň sklopila uši a nepeskovala. " Víš že se chováš jak malý spratek, na jednu stranu tvrdíš že jsi sama chudinka, nikoho nemáš na druhou tady vykládáš jak máš nějakého ochránce a bratrance. " Cvrnkl ji prsty do čela a jemně políbil její rty a rychle ucukl aby mě nemohla kousnout nebo vzít třeba čelem. " Opravdu to mám udělat? Mám si tě vzít tak dobrá. " Rychle jsem z ní stáhl kalhoty takže jsem odhalil její zadeček a rozkrok. Sakra voněla tak krásně.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Thu May 25, 2017 2:38 pm

Les
Její tělo se napnulo jak se pokusila ubránit jeho dotekům. "Nech mne už sakra! Já to nechci! Klidně mi znovu vezmi zrak nebo rozdrť mojí hruď jen mne nech!" Jeho polibek se jí nelíbil, ale nebyla dost rychlá. Jeho krutovláda pokračovala a ona cítila jak jí tečou slzy. Je mi to líto mami! Jsem neschopná a nedokážu se ani pořádně obléct, proč se mi tohle děje? Proč?! Jestli mne slyší dej mi sílu nebo mi ukaž jak se ubránit..já to nechci, prosím, řekni mi co hrozného sem udělala a já se to pokusím napravit. Byla sem neschopná a jestli při tomhle zůstanu stát tak budu děkovat bohu. Nebo možná půjdu za tebou, taťkou a Kindredem. Je mi to tak líto, měla sem vám říct dříve, že tím lesem nechci ject. Nikdy by se nestala ani tahle scénka a já bych nepřišla o zrak. Všechno je to kvůli mne, to kvůli mne jste zemřeli a já nemohla nic dělat. Promiňte... Klepala se a po tvářích jí stékaly slzy bolesti, strachu a ještě bůh ví čeho. Zatnula ruce v pěst a udeřila jimi do stromu. "Nech mne sakra!" Zakřičela z plna hrdla, že jí mohli slyšet i ve městě a zadusila se vzlyky ještě k tomu. Je mi to líto, mami a tati, že sem se neuměla o svůj život postarat. Nikdy se necítila ještě více zničeně než se cítila teď. Po rukou jí nově stékala krev z toho jak prudce praštila do stromu jako by jediný ten vnímala. Fakt toho, že již nemá kalhoty se snažila ignorovat, ale nešlo to. Zaúpěla jen tiše něco v rodném jazyce a pak sklopila hlavu k zemi. Nepotřebovala mít ani otevřené oči, stejně to bylo k ničemu.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Fri May 26, 2017 7:59 am

Les

Ucítila můj dech u svého klína, chtěl jsem se jí zakosnout stehení žíly tam krev krásně proudí ale přišlo mi že už má dost i takhle. Vstal jsem a natáhl ji kalhoty. Vytáhl jsem z batohu který jsem si odnesl od Mansona mikinu a dal ji ju aby se neklepala zimo a hlavně se zakryla. " Víš maličká, opravdu jsou i lidé, upíři a jiné stvoření kteří by si ti vzali, nebo tě i zabili. " Vzal jsem její ruku a šálu a trochu jsem ji ovázal. " Nic ti neudělám, ale měla by sis dávat kde jsi, a v jakém si stavu, a hlavně si pořiď telefon na kterém mužeš dát sos aby pro tebe někdo došel. Znal jsem slepého vlkodlaka, taky byl podobně jak ty, mísily se v něm pocity, nechtěl přiznat že je slabý ale potřebuješ pomoc. Hlavně se nauč ovládat aby jsi pak nelitovala že někomu ublížíš. " Cvrnkl jsem ji do nosu."Odvedu tě do města"
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Fri May 26, 2017 1:32 pm

Les
Měla pořád strach a nechtěla si to přiznat. Potřebovala od Sebastiena obejmout a mít možnost se k němu přitulit. "Myslím, že mi tahle zkušenost stačila, nejsem silná jak sem si myslela a neumím se ani bránit, bude lepší, kdyby si mne doprovodil a já se pak mohla ztratit ve městě. Nevím ani svojí adresu, ale jistě to zvládnu." Pokusila se usmát jeho směrem a následně se ještě zajíkala vzlyky. Byla tak ráda, že žije a že může dýchat.. ani svojí radost neuměla vyjádřit. "Telefon? Nikdy sem tuhle věc moc nepoužívala, ale asi toho využiji, po dnešku je to hodně nebezpečné vůbec být v lese." Kníkla a pak se od něj pokusila odtáhnout. Povedlo se a ona se pomalu rozešla někam. Ještě se pokusila mávnout jeho směrem. "Nebojte, tu mikinu vám dám" Křikla ještě než šla dále.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Fri May 26, 2017 9:24 pm

Les

První chtěla doprovodit, pak ne. Byla dost zděšená a mimo já se nedivím ale... Došel jsem k ní, dal si její ruku na rameno. " Povedu vás, nevím kdo je váš ochránce ale vážně by se měl naučit jak vás jak to říci pohlídat, prostě by jste měla mít pomůcky které vám usnadní cestu, protože jdete naopak a málem jste spadla do velké díry. Tak nezodpovědné. " Šel jsem pomalu k městu. " Nevíte aspoň jak váš dům vypadá nebo co je poblíže , nechci vás takhle nechat, hlavně blíží se nov možná se proměníte a bude z vás zvíře a to by bylo nezepečné. "
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Fri May 26, 2017 10:43 pm

Les-město
Šla mlčky vedle něj a přemýšlela, co by se tak mohlo stát. Docela se toho děsila, ale Nitro se zdál nakonec docela normální. Že by nebyl zase tak zvrácený jak čekala? Pokrčila rameny a šla tedy vedle něj. "Já se nedivím, že se o mne lidé tak starají, ale někdy bych si opravdu tu tyč pořídila. Ale tak nevadí, budu ráda tedy když mne zavedete domů." Po jejím matném popisu jí tam nějak dostal a ona jen vpadla do bytu jako cukrář a s tichým díky mu zabouchla dveře před nosem. Potřebovala klid a to bylo vlastně jediné. Takhle to tedy skončilo tohle všechno, byla za to i docela ráda. Oddechla si a promnula si kořen nosu. Popadla z věšáku Sebovu bundu, kterou poznala podle vůně a ulehla do postele. To byl tedy nepokoj.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:44 pm