Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Nickolas a James-město

Share
Nickolas J. Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 24

Nickolas a James-město

Příspěvek pro Nickolas J. Hawkins za Sun May 21, 2017 5:59 pm

Střecha budovy
Byla to dlouhá doba, kdy by takhle v noci stál na střeše nějaké budovy a snažil se zahlédnout aspoň kousek hvězdného nebe, které pořád nemohl najít, bylo jako nedosažitelný sen malého chlapečka, který se chtěl proslavit v tomhle krutém světě a moc se mu to nedařilo. Obloha byla temná a leklo se na ní jen velice málo hvězd, které se odráželi v jeho oříškových očích. Situace v posledních dnech se vymykala jeho kontrole a on se snažil uklidňovat faktem toho, že po noci vždy přijde světlo. Zaskuhral, když se dotkl rány na svém čele. Byla čerstvá teprve z doby před půl hodinou, když se pokoušel dostat sem, narazil totiž na nějaký pouliční gang, který si snažil udržet svoje území a proto se snažil poprat s Nickem, který zprvu vyhrával, ale pak propadl přesile a teď na těle měl pár pěkných šrámů. Vlál příjemné vítr, který čechral jeho vlasy a dodával mu dojem, že je ještě více smutný než vlastně byl nebo to nebyla pravda a byl na pokraji zhroucení? Z jeho hrdla se vydral vzlyk a on cítil jak se mu podlamují nohy, seděl tam jako hromádka neštěstí a po tvářích mu tekly slzy. "Proč si to udělal Jamesi? Proč si jen musel zemřít? Sedím tu teď jak hromádka neštěstí jen kvůli tomu, že jsme si nemohli vyměnit role... byl bys taky smutný, kdybych zemřel? Ale já nemohu zemřít jinak než způsoby, které jsou docela morbidní. Sem monstrum bez rodičů a veškerých přátel..." Jeho hlas se rozléhal tichou nocí jako kdyby vovolávala na poplach. Sklopil hlavu k zemi a stiskl zakrvácené ruce v pěst, připadal si jako debil. Seděl a jen koukal do blba, čekal jestli se nestane zázrak.
James Harrison

Poèet pøíspìvkù : 21

Re: Nickolas a James-město

Příspěvek pro James Harrison za Sun May 21, 2017 10:47 pm

Jamesův byt-Střecha budovy
Byl venku, tentokrát bez svého psa. přemýšlel nad vším co prožil. První světová válka..tehdy tehdy se tam potkal s jistým mužem. Nick J. Hawkins..ano stále si jeho jméno pamatuje. Vzhlédl k obloze, temná jako nejčernější myšlenky.
Náhle se rozeběhl jak nejrychleji dokázal. Ten vítr jenž se do něj opíral. Někdy..toužil na to že je upír zapomenout. Ale to nešlo byl zde, přežil války a tak dál.
Byl nucen se zastavit ten hlas.. pomyslí si a otočí se, nemyslel si že ho ještě někdy uslyší. A nakonec se dost rychle dostal na střechu.-.. "Nicku. Samozřejmě že by jsem byl smutný kdyby jsi zemřel" Uvidíme jestli ho těd Nick radostí nesrazí zas dolů heh.
Nickolas J. Hawkins

Příspěvek pro Nickolas J. Hawkins za Mon May 22, 2017 3:50 pm

Střecha budovy
Zavřel oči a dál klečel zničeně na zemi. Nechával se větříčkem hladit po tvářích jako kdyby ho konejšila matka a on mohl zapomenout na všechny své nesnáze, to co se mu prostě hnusného dělo. Sevřel ruce v pěst a koukl do své kapsy, málem by zapomněl že si hada odložil doma stejně jako havrana a v kapse mu tedy zbyly jen karty, které si vytáhl a prohlížel si je. Vyrušil jej hlas někoho koho tak důvěrně znal a on se za ním otočil. "Jamesi? Jak je to vůbec možné?" Zeptal se a postavil se rychle na nohy, tak rychle že si málem nabil čumák a udělal k němu pár opatrných kroků. Natáhl ruku a dal mu jí na tvář, ale tak opatrně jako kdyby byl z porcelánu. "Ani nevíš jak si mi chyběl, Jamesi, ani nevíš jak sem se také trápil. Myslel sem, že si zemřel a tak moc sem se bál." Upíral sv hnědé oči do těch jeho nádherných modrých a modlil se, aby to měl tak muž stejně.
Matthew Bloodworth

Poèet pøíspìvkù : 11

Příspěvek pro Matthew Bloodworth za Tue May 23, 2017 6:12 am

Střecha budovy
Nick se za ním otočil. A James se musel trochu usmát po tolika letech ho opět vidí. Ani nevíte jak je za to rád.  Sledoval jeho kroky když tak ho připraven zachytit protože se Nick postavil až moc rychle i na upíra. "No.. ten doktor v lazaretu nebyl tak úplně člověk" mírně pokrčí rameny. Když Nick  natáhl ruku a dal mu ji na tvář musel se usmát. "I ty jsi mi chyběl Nicku ..moc jsi mi chyběl i já jsem se trápil. Jsem moc.. Opravdu moc rád že tě vidím" usmál se
Matthew Bloodworth

Poèet pøíspìvkù : 11

Příspěvek pro Matthew Bloodworth za Tue May 23, 2017 6:14 am

//Za Jamese
Nickolas J. Hawkins

Příspěvek pro Nickolas J. Hawkins za Tue May 23, 2017 10:28 am

Střecha budovy
Slastný pocit zaplavoval jeho mysl a on se musel zasmát. Byl tak moc rád, že pod konečky prstů mohl cítit jeho ledově chladnou kůži a srdce, které dříve bylo teď slyšel tak moc zpomaleně, že se cítil dokonce i za tohle provinile. Jak on mohl být šťastný, když  byla jeho láska stejné monstrum jako on? Nahlas polkl a raději stáhl ruku k tělu, jako by mu již více nechtěl ublížit a nejistě se na něj koukal. "Tebe proměnil nějaký pochybný doktor? Jamesi, proč si za mnou nepřišel již dříve? Jistě ses musel hrozně trápit a to já bych nikdy nechtěl. Víš, že mi můžeš cokoliv říct? Já se to pak pokusím vyřešit jen, abys byl šťastný." V jeho očích byl najednou smutek a zoufalství. Jeho milovaný je stejné monstrum jako on a on mu nebyl vůbec nápomocný, dokonce si myslel, že i zemřel! Měl na sebe vztek a jaký. Odfrkl si a taky se usmál nakonec, nemohl se přeci jen zlobit věčně, když je u někoho jako je James. "Já sem ti chyběl? Ach, Jamesi." Měl takovou chuzť překonat tu hranici mezi nimi, ale nemohl. Co by si o něm pak pomyslel? Zase zaskuhral, když pocítil prudkou bolest v zádech, kterou vyvolal nesprávný pohyb. Tohle bude ještě švanda.
James Harrison

Příspěvek pro James Harrison za Thu May 25, 2017 6:06 am

Střecha budovy
"Kdyby mě neproměnil Nicku v lazaretu by jsem zemřel. Mé zranění tehdy bylo vážné" zašeptá tiše James. Je to zvláštní.. po taková době. Nick mu chyběl a to moc. "Já chtěl přijít.. Opravdu! Ale tehdy jsem se neuměl ovládat..A ten doktor nechtěl riskovat že by jsem někoho zabil" řekne mírně smutně a podívá podívá mu do očí. Jo tohle je smutné. "potom... Když už jsem to zvládal šel jsem tě hledat. Ale najít sem tě nedokázal" mírně provinile sklopí hlavu. Pak se na něj zase koukne. "ale konečně tě zase vidím. Ani nevíš jak jsem za to rád..Ale z téhle střechy by jsme mohli jít dolů co ty na to?'
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 80

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Thu May 25, 2017 11:44 am

ZA NICKOLASE
Střecha budovy

Jakou měl chuť si ho vtáhnout do polibku, však udržel se a jen koukal do jeho modrých očí. "Tak asi bylo tohle nejlepší... jinak bych o tebe přišel a to by mne zničilo. Takhle tě mohu aspoň vidět a cítit tvoje doteky na svém těle. Aspoň po nějaké době má takovou chuť žít dále a ne jen litovat toho, co se děje. Tak moc se mi to líbí, Jamie, že to ani neumím popsat." Zaskuhral a Přitáhl si ho ještě blíže k sobě. Jejich těla teď byla k sobě přimknutá a jejich rty se skoro dotýkali. Měl ještě větší chuť zdolat tu hroznou vzdálenost a políbit ho. "Taky sem tě hrozně dlouho hledal a nedokázal sem to." Zvedne zase jeho hlavu a konečně jejich rty spojil. Bylo jen na něm jak bude reagovat, však on potřeboval tohle. "Nechci dolů, je tam hodně nepříjemných věcí." Zaskuhral jako malé dítě, přeci jen ho políbil po jeho poslední větě. Zatvářil se nevině a sklopil hlavičku k zemi jako by toho teď litoval a taky, že litoval.
James Harrison

Příspěvek pro James Harrison za Thu May 25, 2017 6:46 pm

Střecha budovy
"Tak Jamie .. to jsem dlouho neslyšel" nadechl se. Koukl na Nicka. Po tak dlouhé době ho konečně vidí. Ani nevíte jak je za to rád. Však přesto když ho Nick k sobě přitáhl byl překvapený a to velice. Ale rozhodně si nemůže stěžovat. "Tak.. Naše hledání už je u konce ne?" pak byl překvapený když ho Nick políbil. Nečekal to, ale bylo to příjemné. "Nicku..Tak co ke mě domů? Já.. nemám v oblibě být na střeše" zabručí. Pak však jemně nadzvedl jeho hlavu. "a netvař se tak smutně" sám ho na chvílí políbil
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Fri May 26, 2017 10:54 pm

ZA NICKOLASE
Střecha budovy-země

Užíval si spojení jejich rtů jako kdyby v jeho nitru začala kvést květina, kterou si zamiloval hned na první pohled na její květ. Láska z jeho strany byla čistá a on jí úplně zbožňoval, nikdy by za nikoho jiného než za něj neměnil. Po chvíli se odtáhl a koukal mu do očí. "Ano, naše hledání je u konce a já sem za to tak rád, ani netušíš jak moc. Tolik sem se o tebe bál a nakonec si takhle v pořádku. Jak se vlastně máš? Je všechno v pořádku?" Zeptal se ho starostlivě a prsty mu přejel po tváři. Když navrhl, že by mohli jít k němu domů tak jen kývl. Nikdy u něj nebyl a chtěl to vidět. "Takže jdeme na zem? Jdu první a pak mi vše řekneš, dobře?" Přešel k okraji střechy a koukl se dolů, byla to docela výška, ale on by to mohl šikovně skočit, kdyby se zastavil na tom požárním schodišti. Tak tedy skočil, ale nepovedlo se a dopadl pitomě na ono schodiště. Zaskučel bolestí a koukl na nové rány, jako by nebyl už dost domlácený. "Jamesi? Tohle prosím neskákej, bolí to." Křikl k němu a zaskuhral ještě bolestí než si tam lehl na záda a snažil se nekňučet jako poraněné štěňátko.
James Harrison

Příspěvek pro James Harrison za Sat Jun 10, 2017 2:05 pm

Střecha budovy-země
Je to zvláštní , ty pocity které nyní cítil. Měl pocit že jeho život má konečně zase smysl.
"Jak se mám? Nyní se mám už dobře Nicku" usmál se James. Pak už jenom sledoval Nicka, a tu a tam mu přikývl.
Cukl sebu když Nicka viděl, a hbitě se k němu dostal. "Ach Nicku, ty seš" pomohl mu aby se zvedl. "Vzal bych tě do náručí ale jsi větší"
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Sat Jun 10, 2017 4:56 pm

ZA NICKOLASE
Země
Cítil jakousi výheň v něm a on si to užíval, ten pocit byl úžasný a on jej chtěl cítit více, více než by mu mělo být dovoleno. Líbilo se mu, že se měl dobře, sám se jinak necítil. Tedy krom toho, že se nenáviděl za to, jaká stvůra je a co se s ním postupně dělo, nechtěl pít lidem krev, přeci jen nejsou jeho krevní váčky a on je nepotřeboval, chtěl to dokázat, ale nešlo to. Když pil krev zvířat, tak se cítil jako by zabíjel jeho vlastní mazlíčky a to nemohl dělat. Seděl tam a držel se za rány na svém těle, cítil jak má na těle rány, ale nic necítil, proč člověk krvácel a on? On byl tohle. Řekl, že by si jej vzal do náručí, na což se musel usmát. "Neřeš to, Jamesi, je to jen malá rána." Špitl jen a cítil jak ho zvedá. Nechal se a koukl na něj, Nick vypadal docela zničeně, ale kdo by to řešil. Povzdechl a promnul si rány, potlučená místa a každou bolístku. Nakonec upřel pohled na Jamese a usmál se, tak jak jen on uměl.
James Harrison

Příspěvek pro James Harrison za Sun Jun 25, 2017 8:39 pm

Země-Jamesův byt
"Možná malá ..Ale už e o tebe postarám" takhle když ho podpíral ho pomalu vedl tím směrem kde měl dům. "A mimochodem jak moc máš rád psy?" zeptá se. "Nicku..Vypadáš zničeně. A tobě sluší úsměv" Nakonec se tedy dostali k Jamesovy domů. Dům byl pěkný
Odvedl ho do ložnice "Jestli se chceš vykoupat koupelna je tam" "Chceš mezitím krev přinést nebo tak?" zeptá se
Nickolas J. Hawkins

Příspěvek pro Nickolas J. Hawkins za Tue Jun 27, 2017 4:04 pm

Země-Jamesův byt
Byl to umělec, neměl by to být chudák, kterého podpíral mladík do kterého byl zamilovaný. Opravdu byl takhle neschopný? Musel být vláčen jím někam, kde vůbec nikdy nebyl a doufat, že jej mladík brzy pustí? "Jamesi, nemyslím, že je dobrý nápad si mne brát k sobě domů hlavně, když sem zraněný. Mohl bych ti něco udělat, přeci jen sem monstrum. Věděl si to již dříve, ale ten fakt si ignoroval. Kdykoliv se mohu zbláznit a ublížit ti." Pohled měl plný bolesti a toho, jak moc sám sebe nenáviděl. Zeptal se jej, jak moc má rád psy. On sám nikdy netušil, jestli je má rád nebo je nemá rád, přeci jen vlkodlaci zabili jejich rodiče. Zase si vybavil zničenou tvář modrookého chlapce z jejich rodu, nenáviděl sám sebe jako Nickolas. "Možná mám rád psy.." Spíše to zašeptal, jeho hlas byl hodně tichý a zničený, nedokázal se přes věci přenést jako ostatní. "Nemusíš mi pomáhat...jen tě otravuji." Byl jako malé dítě, které ani netuší co potřebuje. Prohlížel si jeho byt, když tam přišli a přemýšlel jestli si na tohle našetřil sám nebo se tu jen tak zabydlel. Odvedl ho do ložnice a on se vyjukaně koukal okolo sebe. Na informaci o koupelně jen natočil hlavu tím směrem, ale když řekl něco o krvi tak začal couvat. "Ne...krev prosím ne." Měl hlad, ale nechtěl se živit krví jen tak pro nic za nic, raději by počkal až bude umírat hlady a pak se nají. K tomu chybělo jen pár dní, aby umíral hlady.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:23 am