Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Lucky & William - Seznámení Ukončeno

Share
Lukas.Smith

Poèet pøíspìvkù : 11

Lucky & William - Seznámení Ukončeno

Příspěvek pro Lukas.Smith za Sun May 21, 2017 11:00 am

First topic message reminder :

KAVÁRNA

Dnešní den začal jako každý jiný víkendový den. Už od rána byl, jako vždy, dost aktivní. Hned jak vstal, usedl u počítače a dodělával si věci do školy. Měl toho požehnaně, ale to mu zrovna dvakrát nevadilo. Prsty ťukal do kláves a zapisoval nějaký úkol na literaturu. Když to měl konečně hotové, mohl si dojít dát sprchu.
Koupelnička co měli na pokoji, nebyla nic moc, ale na takové ty základní potřeby bohatě stačila. Sprchový kout byl vážně jen na rychle osprchování se. Proto mu to netrvalo moc dlouho. Když se svlékl, vstoupil pod proud příjemně teplé vody a namydlil se mýdlem. Pak umyl vlasy a nakonec všechnu pěnu spláchl.
S ručníkem omotaným okolo boků vešel zpět do pokoje. On i jeho spolubydlící, se už dost dobře znali a tak jim nevadilo, vídat se v ‚polonahém stavu‘. Automaticky zavítal ke skřínce, odkud si vytáhl černé džíny a bílou košili, ve které chodil do kavárny, když šel vypomáhat. Osušil se a oblékl do čistého oblečení. Vlasy si ještě trochu vysušil, než to nechal být.
Konečně se mohl jít nasnídat. Většinou však jídlu ráno moc nedal a tak popadl jen pár sušenek a hrnek horké čokolády. Posadil se u okna, kde sedával vždy a nasnídal se. Ještě koukl na hodinky, aby věděl, kolik má ještě času. Už moc nezbývalo a tak se rozhodl vyrazit. Dnes tam měl být celý den, a trochu se bál, aby nezačal mít brzy hlad, ale on si tam když tak něčeho zobne. Ještě si poupravil neposedné vlasy, vzal lehkou koženou bundu a vydal se do práce.
Byl tam během chvilky, neměl to od intru moc daleko, což bylo fajn. Zašel rovnou do malé kanceláře v útrobách kavárničky a začal dělat svou práci. Už tu uměl dělat téměř vše, co bylo potřeba a lidi co to tu vlastnili, věděli, že je na něj spolehnutí. Když byl hotoví v kanceláři, vrátil se dopředu k pultu, kde si objednávali zákazníci. Ještě přepnul rádio, často tu pouštěl některé své skladby, protože byly klidné a příjemně se poslouchali. Zkrátka sem toho klidu a pohody dokonale zapadli.
Hned začal obsluhovat první zákazníky, všechno mile zdravil, ochotně přijímal objednávky, pak dělal kávy a nosil ke stolečkům. Nezapomínal nabízet i zákusky nebo noviny a další věci, které kavárnička měla v nabídce.
Lukas.Smith

Poèet pøíspìvkù : 11

Re: Lucky & William - Seznámení Ukončeno

Příspěvek pro Lukas.Smith za Mon May 29, 2017 1:15 pm

Mlčky ho poslouchal a očima mu doslova visel na rtech. Když dokončoval, své vyprávění překvapeně k němu vzhlédl a pootevřel rty. „Nudný život? Můj život je nudnej...“ Zasmál se a zakroutil hlavou. „Narodil jsem se do docela dobré rodiny, ale když otec zjistil, že jsem na kluky vyhodil mě a teď jsem tady, vydělávám si na intr, protože doma jsem... lehce nechtěný.“ Vysvětlil. „A to je vše. Váš život je neskutečný, muselo to být...“Vydechl nadšeně.
Pak se mírně zarazil. Vážně mu právě nabídl, že u něj může přespat? Zachvěl se a mírně znejistěl, byl to přece někdo úplně cizí, neznal ho a nevěděl, co od něj může čekat. Na druhou stanu byl to liškodlak... Zvědavost, po informacích ze života toho muže, byla větší.
„T-to by asi... nebyl problém.“ Usoudil. „Ale jen jednu noc, déle ne...“ Pověděl nakonec mírně rozhodně a prohlédl si ho. „A musím se zastavit pro něco k jídlu, ale moc vás nezdržím...“ Ujistil ho.
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 80

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Mon May 29, 2017 8:22 pm

ZA WILLIAMA
Že jeho život byl nudný? Tenhle chlapec byl úchvatný unikát něčeho, co on bral jako dokonalost samotnou. Musel si prožít peklem nechtěnosti a pořád byl takto úžasně milí a on ho za to začínal mít rád, přeci jen byl i ten mladík docela i hezký a vztahu s ním by se bránil jen hlupák. Zasmál se tiše nad svojí pošetilostí, spíše to bylo jen uchechtnutí, ale stejně ho myšlenkový pochod jeho mysli pobavil, copak nebyl již dost poučený? Zaskuhral a promnul si kořen nosu, jako by se snažil najít nějaké lepší vyjádření k tomu všemu. Nakonec se zhluboka nadechl a prokřupal si klouby, které přestávali mít při tomhle normální zvuk, cítil se zcela opotřebovaně. "Ale no tak, přeci jen bych ti mohl přispívat na učení, jelikož se mi tvoje situace ani trochu nezamlouvá." Dal si ruce v bok a nesmlouvavě naň pohlédl, tohle se mu nelíbilo ani trochu. Zašklebil se a dal si ruce v bok. "Jistě, že by to nebyl problém, hlavně tě budu mít rád u sebe." Zamumlal a snažil se neznít tak divně, do jeho hlasu se totiž dostával jistý tón.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:57 pm