Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sav + Lia - Sestřičko...

Share
Diana Reddness

Poèet pøíspìvkù : 46

Sav + Lia - Sestřičko...

Příspěvek pro Diana Reddness za Thu May 18, 2017 7:21 pm

Místo: Sídlo (a pozemky) Hawkinsových
Čas: Teplý(ale ne horký) letní večer
Hráči: Savannah Hawkins, Amelia Hawkins
Přizvaní: ---
Děj: ???
Začíná Sav
Savannah Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 15

Re: Sav + Lia - Sestřičko...

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Thu May 18, 2017 7:54 pm

"Amálko!" Rozkřikla se po celé zahradě, ve snaze nalézt svoji drahou sestřičku -v domě ji nikde nenašla. Samozřejmě je možné, že tam někde zalezlá byla a jen se někde minuly, tomu by se vlastně ani moc nedivila, ale i tak. Zkrátka musela prohledat i zahradu, což by mohlo za normálních okolností trvat docela dlouho, proto zvolila tuto formu -prostě se bude snažit, aby se ozvala sama a jako poslušná sestřička za ní doběhla. I když Sav není starší, aby si ji ochočila jako pejska a ani na to není dostatečně dominantní, ale to ničemu nevadí. Místo toho, aby nějak zběsile pobíhala po zahradě, což vzdala už po prohlídce poloviny sídla, procházela se pomalou, loudavou chůzí z jedné strany tam a zase zpátky, tudíž postupovala opravdu šněčím tempem a vyřvávala jako na lesích, volajíc svou drahou sestřičku. Už byla docela tma, nechtěla se takhle večer toulat a to ani v zahradách. Ray říkal, že by ji někdo mohl přepadnout, když nebude dávat pozor, nebo by se jí mohlo stát cokoli jiného a ona sama tmu moc nemusela. Cítila se v ní v nebezpečí.
Amelia Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 90

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Thu May 18, 2017 8:58 pm

Procházela jsem se po pozemcích naší vily a užívala si ten klid. Morčata byla ve venkovním výběhu, hlídal je Dan a Isis si hrála s Lexou. Addisona jsem zavřela doma za jeho nehezké chování k mé kamarádce Coře a při večerní procházce mi dělala společnost jen jeho družka Arya. Vylezla jsem na jeden strom, na třešeň a sladké plody si trvala rovnou do pusy. Mňam. Pomyslela jsem si a nabídla jednu Arye. Ta ji chytla nožkou, ochutnala a řekla: "To je dobrrrrota." "To teda jo." Přikývla jsem.
Najednou jsem zaslechla volání mé milované sestřičky. "Ano Savy?" Zavolala jsem na ní. "Pojď za mnou, jsem na třešni. Na té co je nejdál od domu." Dodala jsem po chvíli.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Thu May 18, 2017 10:01 pm

Když se konečně ozvala Amelie, rozešla se rychlejším krokem k třešni, kterou zmínila. Věděla přesně, kterou myslí, když byly malé, byly právě na téhle třešni dvě houpačky. Ale Sav z ní většinou spadla -a taky nemá ráda výšky, takže na ten strom fakt nepoleze. Nemluvě o nesnášenlivosti stísněných prostorů. "Polez dolů a mazej do domu, mladá dámo." Nasadila velmi vážný a káravý výraz, načež založila ruce na bocích a napřímila se, aby vypadala trochu vyšší. Muselo to vypadat vážně vtipně, vzhledem k tomu, že byla stejně stará -víceméně. Jen o pár minut mladší, než Amelie. Nevadí. "Co říkáš na filmový večer? Dala bych si popcorn, tuny popcornu, čokoládu, zmrzlinu, colu a možná i pizzu, co ty na to?" Zapřemýšlela nahlas a poté se na sestru s rozzářenou tváří podívala. Na svůj vzrůst a rasu toho snědla vážně dost -na to, že by se měla ládovat spíš krví. Zkrátka vždy toužila tak nějak být prostě... člověk?
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Fri May 19, 2017 6:44 am

Za chvilku jsem viděla sestřičku jdoucí k třešni. Rozzářila jsem se. Po tom co řekla, jsem se rozesmála až jsem málem spadla ze stromu. Vypadala vážně komicky. Arya rozčileně vzlétla a zapípala: "Co to dělááááš?" Slezla jsem ze stromu a postavila se vedle sestry. "Filmový večer?" Zeptala jsem se se zájmem. "To zní dobře, beru. Jenmusím nejdřív uklidit zvířata, dnes je tuším úplněk, Sice mi nevadí ani přeměnění vlkodlaci, ale moje zvířátka to mají zřejmě trochu jinak...." Ušklíbla jsem se. "Pomůžeš mi?" vydala jsem se k venkovnímu výběhu morčat.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Sat May 20, 2017 1:05 am

Savannah nikdy moc nechápala, co to s těmi zvířaty má, jednu dobu si myslela, že je Amelie zoofil, ale to si ještě myslela, že je to člověk, který chová hodně zvířat. Svým způsobem to může být pravda, ale není to ten význam, takže se málem studem propadla do země, když zjistila, co to vlastně znamená. Asi by chtěla mít nějaké zvířátko, jenomže co ona chtěla nikdy nevycházelo. Dobrá, uznávám, asi do dvanácti chtěla jednorožce s vytetovanou pandou na zadku, ale to si -doufejme- nikdo nepamatuje. Pokud ano, asi se nad tím musí při každé vzpomínce zasmát. Vzhledem k tomu, že své dvojče nazývala zoofilem. Ve fimech tyto pojmy zkrátka vysvětleny nejsou a kde to slyšela už ani neví. "Jasně, klidně pomůžu." Přikývla ochotně a vydala se hned za ní. Mezitím přemýšlela, jaké další přístupné zvíře by chtěla. "Co takhle ježek jménem Ježek?" Nadhodila po chvíli ticha z ničeho nic s poťouchlým úsměvem, protože jí to prostě přišlo hrozně vtipné.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Sat May 20, 2017 1:13 am

Byla jsem ráda že se mi rozhodla pomoct. Ve dvou jsme byly rychlejší, morčata jsme přenesly najednou a zbytek šel po svých. Arya nadšeně vletěla za svým druhem a podávala mu třešně, které mu natrhala. Ach, ti jsou nenapravitelní... Musela jsem se usmál. "Takže... něco si pustíme? U mě, u tebe nebo v obýváku? A co si vlastně pustíme a co k tomu budeme jíst a pít?" Zajrnula jsem ji otázkami.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Sat May 20, 2017 8:03 pm

Za chvíli to vlastně bylo vše hotové, netrvalo to ani zdaleka tak dlouho, jak si Sav původně myslela. Morčata rychle přenesly, a tak dál, a tak dál. Vracela se stále ke svým myšlenkám a představám o Ježkovi jménem Ježek, určitě by to byl malej fešák, měla by pro něj v pokoji speciální čestné místo a nějaký super výběh i kdyby asi moc neběhal. Byl by to lenoch, byl by trochu jako ona. A určitě by miloval popcorn, ten totiž musí milovat každý a jestli ne, tak je tedy pěkně divný. Z toho všeho přemýšlení ji vytrhla předrahá sestřička, která na ni mluvila. "Dala bych maraton ... -Pirátů z Karibiku? Fakt hrozně dlouho jsem to neviděla." Odpověděla na první otázku a rozhlédla se, jako kdyby chtěla zkontrolovat, zda je vše na svém místě a hotovo. "Můžeme v obýváku, objednám pizzu, hm?" Povytáhla s lehkým úsměvem obočí a založila ruce na bocích jako Superman. "A na pití máme všechno možný, to u si každá vybere." Mrkla na ni spiklenecky rozešla se chodbou sídla k pokoji. "Sraz za deset minut v obýváku, ještě se převleču do pyžama." Houkla na sestru a pozvolným krokem pokračovala dál.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Sat May 20, 2017 8:26 pm

"Piráti z Karibiku? Fajn. Já vlastně asi ani neviděla první díl." Byla jsem překvapená. "To se musí napravit." Zazubila jsem se pak. "Pizzu? Fajn, jakou? Sýrovou, šunkovou, nějakou jinou nebo si uděláme vlastní objednávku? Víš jak v jedné pizzošce mají 'vytvoření si svou vlastní pizzu' že jo?" Opět jsem se usmála. Vlastně, kdxž jsem byla se svou energickou pozitovní sestrou, skoro pořád jsem se usmívala. "Pití... fajn. A nezapomínáš doufám na popkorn, že ne? Aspoň půl kila to chce. Miluju popkorn! Tak fajn, sraz tady. Rychle se převleču a pak ten popkorn udělám." Řekla jsem a vyšla z kuchyně. Po schodech jsem vystoupila až do svého "apartmánu", jak jsem říkala svým pokojům.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Sun May 21, 2017 8:49 pm

"Ne? Ahh, ty neznalče!" Zakroutila hlavou vyčítavě, samozřejmě jen tak naoko a šlo i docela poznat, že to vůbec nemyslela vážně. I když to bylo, jako kdyby jí řekla, že neviděla Sar Wars, ksakru, vždyť Piráti z Karibiku jsou klasika. "Samozřejmě, že musí, jinak bych tě byla nucena někam zakopat, abych se za tebe nemusela stydět." Dětinsky na ni vyplázla jazyk. Nevěděla, jestli to má Amelia stejně, jako ona, ale většinou se s ní cítila jako malé dítě, jako kdyby jim do cesty osud nestavil žádné překážky a ony byly jen rodina. A také ti ostatní byli rodina. "Mhh, dobře, zavolám tam, já si dám ale asi hawai, co chceš na svou půlku? -nebo si dáme každá jednu pizzu?" Přemýšlela nahlas a teatrálně si mnula svůj pomyslný vous. "Ne, nezapomínám! A když už budeš u toho, vezmi dvě misky, šunkovo-sýrovej a sladkej... mám chuť i na sladký a kdybychom si daly čokoládu, už by nám bylo asi vážně blbě." Pokrčila rameny, poté přikývla a odběhla. Převlékla se do domácího overalu medvídka i s těma přitroublýma ušima a poté se vydala do kuchyně, odkud vzala flašku coca coly -zatím snad stačí jedna- a dvě skleničky -pro jistotu plastové,- načež vyrazila i s mobilem v ruce do obýváku a začala s objednávkou.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Tue May 23, 2017 7:41 pm

Zazubila jsem se. "Já vím. Ovšem, nějaké jsem viděla. Každopádně jsem pro." Řekla jsem. Její vyplazení jazyku jsem nijak nekomentovala, pouze jsem ho na ní vyplázla taky. Já, a zřejmě i ona, jsme se cítily v přítomnosti té druhé dětinsky, šíleně apod. "Hawaii? Beru, objednej mi taky. A  bude nám stačit jedna dohromady, ne? Máme ještě popkorn a navíc já celou stejně nesnim." Odpověděla jsem. "Fajn. Ňam, šunkovo-sýrový je super. A ten sladký... vezmu třeba čokoládu-karamel, jo?" Před očima se mi zjevily mé oblíbené příchutě popcornu a já málem začala slintat jako pes. Vyběhla jsem do pokoje a převlékla se do domácího. Plánovala jsem jít zpět bez psů, ale oni zřejmě měli jiný názor. Protlačili se dveřmi a odmítli se vrátit. "Fajn." Naoko jsem si povzdychla a ze schodů sešla i s celou svou psí smečkou. Připravila jsem popkorn a šla do obýváku, kde jsem počkala na sestru právě vyřizující objednávku pizzy.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Thu May 25, 2017 10:01 pm

Poněkud podivně vzhlížející medvědí overal ji naštěstí zahříval i přes fakt, že jí byla v sebemenším chládku zima... Což v jejím pokoji většinou z nějakého nevysvětlitelného důvodu bylo. Ale nevadí, však ona to nějak přežije. Jen, co doobědnala jednu Hawaii, protože jak říkala Amelia, sama by celou nesnědla a ještě k těm popcornům by toho bylo příliš, telefon dala na své místo. Loudavým krokem překonala tu krátkou vzdálenost, co ji dělila od gauče a skočila na něj, načež se na něm rozvalila. Sebrala notebook, který ležel na konferenčním stolku a otevřela ho.
"Takže předpokládám Piráti z Karibiku, Tajemství Černé Perly..." Zarazila se a s úšklebkem pohlédla na svou sestřičku. "To je první díl." Zazubila se, jako kdyby to Amelii nemělo dojít a rozklikla odkaz pro shlédnutí online -stahovat to by bylo zdlouhavé. Položila notebook opět na stolek a schoulila se do jedné části gauče, čekaje, až bude moct pustit film, zda bude drahá sestřička připravená.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Fri May 26, 2017 9:20 am

Sestřička se vrátila ve starém medvědím overalu. Když jsem se na ni podívala, začala mi být v noční košili zima a došla jsem si pro něj taky. Ještě jsem si pamatovala, jak jsme každá dostaly svůj k našim třináctým nebo čtrnáctý narozeninám, tehdy nám byl velký. A také vypadal nádherně. Teď už bylo jasné že je starý, ale stále ještě pěkně hřál a my je obě rády a často používaly. "Medvěd zdraví medvěda." Ušklíbla jsem se. Savannah už měla na klíně notebooku já zaslechla její poslední slova. "Ano." Přikývla jsem. Pak jsem, vědoma si toho, že sestra čeká na mě, zmáčkla tlačítko "play" a spustila film. Uvelebila jsem se vedle sestry, napila se Coly a popadla jsem misku s šunkovo-sýrovým popcornem, do kterého jsem se okamžitě pustila. "Pizzu dovezou za půl hodiny, předpokládám...? Ujistila jsem se.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Sat Jun 17, 2017 6:39 am

Jakmile došla, Amelia se vydala zase beze slova pryč. Co pochopila, v košili jí byla zima, ani se jí nedivila. Bylo otevřené okno, aby se trochu větral čistý vzduch a venku nebyla zrovna horká noc. Jako vždy, chladný vítr zavál i dovnitř a ochladil celý pokoj, proto byla ráda, že je ve svém medvědím overalu, který opravdu hřál skoro tak, jako srst medvědy, při podobných nocích, jako je takhle. Přesto přes sebe ale ještě hodila deku, do ruky vzala polštář a objala ho. Pohled jí poté spadl na sestru, která zrovna došla v podobném overalu, jako měla ona. Vlastně měly stejný overal, ale trochu jiný odstín. Například Sav měla takovou tu klasickou hnědou, jakou měla nejradši. V podobném odstínu, jako její vlasy. Konečně se Amelia jala puštění filmu, takže se za chvíli rozezněl zvuk Disneyho znělky. Natáhla se k sestře pro hrst popcornu a do ruky vzala colu. Teď sice nedržela polštář, ale jakmile odložila pití, už ho zase pevně objímala. Sic jen jednou rukou, druhou stále šátrala pro popcorn. Naštěstí měli popcornu plnou zásobu, jako veverky oříšků. Letmo se podívala na Amelii, když se zeptala na pizzu a přikývla. "Ano."

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:51 am