Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Kai & Leo - Město - UKONČENO

Share
Samuel.J.Deason

Poèet pøíspìvkù : 48

Kai & Leo - Město - UKONČENO

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Thu May 18, 2017 10:28 am

First topic message reminder :

MĚSTO

Doma uklidil veškerý nepořádek a připravil si jídlo. Jako vždy - rýže, maso, zelenina - zejména asijská kuchyně. Americká jídla moc nejedl, jediné na čem doslova ujížděl, byli zákusky. Miloval všechno co bylo sladké.
Pak následovala sprcha, musel se dát pořádně dokupy. Pustil na sebe horkou vodu a začal omývat své ztuhlé tělo. Prsty klouzal po nahé kůži a vmasírovával do ní sprchový gel. Když byl dost namydlený, spláchl vše vodou a pak si umyl i vlasy. Ze sprchy vyšel s ručníkem ovázaným kolem boků a pomalu začel do ložnice.
Našel si nové oblečení, bílé tílko s nápisem 'I'm sexy and I know it!", modré džíny, nad kotníky mírně ohrnuté, vzal černou košili a černovbílé tenisky a pomalu vyšel před dům.
"Smoky! Dělej poběž, dneska půjdeš semnou..."Zavolal na svého hafana a ten rychlým krokem doběhl pána. Pak zavřel a pomalu se vydal směrem k městu. Ještě si prsty projel rozčepýřené, vlhké vlasy a konečně mohl nerušeně jít.
Po pár minutách došel do centra malého městečka. Minul kavárnu a zamířil rovnou do parku. Byla zde krásná zeleň a klid, malé jezírko, ve kterém se koupalo několik dalších psů. Poslal Smokyho si taky užít a sám si sedl do trávy.
Dnes neměl v plánu nic důležitého, ale potřeboval mezi lidi. Samota a nuda ho začala požírat a na nic se nesoustředil. Nespokojen svým dosavadním bytím sledoval jak se jeho pes nadšeně ráchá ve vodě a pak si, sám nevěděl proč, vzpomněl na setkání s bílou šelmou.
Spěšně potřásl hlavou, aby myšlenky na ono zvíře zahnal. Ale byl si vědom, že uvnitř sebe touží potkat toho dotyčného ještě jednou. Teď už by ho poznal, jeho vůni si pamatoval naprosto perfektně. A taky...  tak velké zvíře, tu rozhodně jen tak nechodí. Cukly mu koutky a tiše se zasmál. Nemohl si pomoct, furt na něj musel myslet.
Samuel.J.Deason

Re: Kai & Leo - Město - UKONČENO

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Thu May 18, 2017 11:05 pm

LEO - DŮM
Byl lehce zmatený z toho co mu tu vyprávěl. On to měl trochu jinak... určitě nezabíjel. Nebo... Zachvěl se zatěkal očima po místnosti. Když byl úplněk, nikdy si nic nepamatoval... Prohrábl si vlasy. "Asi máte pravdu... jsem vrah..." Povzdychl si tiše a zakroutil hlavou. To snad ne. Zavřel oči a opřel si čelo o dlaně. Tímhle už si prošel. Jenže špatné vzpomínky se vrací jak bumerang.
"Vím, že existují další stvoření, ale pro pána, proč bych... měl být zpracovaný jimi? Vždyť,... za svůj život jsem mluvil s jediným upírem a to asi před třemi dny, když jsem sem přišel.."Mluvil celkem zřetelně, ale čelo měl stále opřené o ruce. V podstatě ani nevěděl, na co mu odpovídá. Pak se z ničeho nic narovnal."Tak mě napadlo... nejsem sice žádná hospodyňka, ale celkem rád vařím, tak bych vám mohl jídlo nosit... abyste se s tím nemusel zaobírat. Za pomoc... a jako omluvu..." odbočil od tématu a prohlédl si ho. V jeho očích šla poznat změna. Předtím možná byl hravé kotě, ale teď nejspíš vypadal, jako by na jeho bedrech ležela váha, celého světa. Pravdou bylo, že na nich ležela váha, celého jeho světa. Před očima se mu minul pohled na zasněženou silnici... Zavřel oči.
"Moc toho nevím, ale už si budu dávat pozor." Slíbil pak.
Leon Materrazzi

Poèet pøíspìvkù : 23

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Fri May 19, 2017 6:34 pm

Nandal jsem si opět plný talíř a vrátil se k chlapci, jež měl hlavu v rukou. Vypadalo to, že ho to docela vzalo. Pro mě na tom nebylo nic nového ale ani nic tak katastrofálního. "Zajímavé. Takže se kočkuješ s upírem. Měl jsi štěstí, že zřejmě nebyl v kovenu, nebo jak si říkají těm svým slezinám a netoužil po zabírání území. Jestli ale jako každému na potkání vykládáš, co jsi zač, tak jsi pěkný hlupák." Podotknu ještě, načež začnu opět jíst. Tentokrát pomalu a vcelku decentně. Poté jsem se chvíli odmlčel. V podstatě to nejdůležitější jsme tak nějak probrali. Pořád se mi těžko věří tomu, že by ten kluk byl tak neopatrný, jak se ukázal. Vždyt už jen v rámci zdravého rozumu, je jeho chování nebezpečné (pro něj samotného)!
"Mám lepší nápad. Staň se mou hospodyní. Vař, per, uklízej. Budu ti za to platit v celku slušnou rentu." Navrhnu, když uslyším jeho nabídku o vaření. Ne, že by se mi nechtělo jí přijmout, ale prostě už jen pro vlastní pohodlnost chci mít vše all inclusive a nic již zbytečně neřešit.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Fri May 19, 2017 6:47 pm

LEO - DŮM
"Já se přece s nikým nekočkuju... Chtěl vidět, jak se mění a nějak mě... prostě pozorovat a tak...Ale stejně jsem ho odmítl."Vysvětlil tiše a sledoval jej. Mírně se zamračil a pokroutil hlavou.
"Hele já jsem mu nic nevyprávěl, strčil do mě a poznal to sám." Nechápal jak může být někdo tak protivný. Stejně si to zavařil sám. Co mohl dělat, kdyby tenkrát nesledoval tu pumu, nejspíš by ho nekousla a on mě do konce života pokoj... Znovu složil hlavu do dlaní a tiše si povzdychl. Nenáviděl to.
Když promluvil překvapilo ho to a prudce zvedl pohled k němu. Obočí měl div ne až na čele. Tiše se zasmál a zakroutil hlavou. "Neberu peníze... od lidí co neznám. A kdyby vás to zajímalo, je mi devatenáct, mám povinnosti... který sice dost nerad, ale musím plnit. Taky psa, kterému se musím věnovat." Promluvil v celku klidně. "To že vám občas uvařím, neznamená že vám chci dělat služku..." prohodil a zakroutil hlavou. I když..."Navíc mi nepřijdete jako někdo, kdo si v domě nechá po době cajdat někoho cizího.." usoudil nakonec.
Leon Materrazzi

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Fri May 19, 2017 6:59 pm

Jen jsem nad jeho obhajobou pokrčil rameny a myslel si své. Určitě něco musel při tom "strčení" mladík něco provést, jinak by ho upír neodhalil. To mě ale zatím netankovalo. Jen fakt, že jakmile se tu začnou kupit upíři, bude tu pěkný problém. Zvláště, pokud utvoří koven a budou chtít si nárokovat toto území se všemi krevními zdroji, jako jejich dobytkem. To bylo znepokojující. Zvláště v tomto malém městečku. Možná víc, než kdyby se to dělo ve velkém. Přece jen tady to má dalekosáhlejší důsledky.
Když mě chlapec odmítl, nic jsem si z toho nedělal a jen bezstarostě pokrčil rameny. Hold budu muset hospodyni hledat déle. "A proč by ne? Je to jen obyčejný barák, co potřebuje být udržován v provozu." Odtuším nezaujaně. Přece jen jsem k tomuto místu, ani k většině dalších, neměl žádnou vazbu, krom adresy bydliště. A stejnak to bylo i s mými věcmi. Jen nutné nezbytnosti. Podezřelé věci jsem v domě ani neměl.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Fri May 19, 2017 7:23 pm

Zarazil se. To myslel vážně? Zachvěl se.
"Budu vám dělat hospodyni, ale pes bude chodit semnou. Je čistotný a pokud řeknu, zůstane i před domem... ale je to má rodina. Nebudu ho nechávat doma, jen proto, že bych chodil sem..." Pověděl. Neměl v plánu mu tu vylévat své srdce, protože ten protiva očividně neměl city...
Chvíli ho ještě pozoroval než vstal."Nakupovat si budete sám, nebo i to mám dělat já?"Optal se s mírným úšklebkem.
"A poslední otázka... jste pořád tak studený? Nebo, jste začal takový být až... časem? Protože já takovej být nechci..." Povzdychl si... měl věci které bylo důležité si zapamatovat. Vzpomínání na ně sice nenáviděl a neskutečně to bolelo, ale... bylo to něco, co mu dávalo najevo jeho lidskost..
"Tohle už se... asi nedá vrátit co...?"Vyzkoušel nakonec svou poslední naději. Ale ani si nebyl jistý, zda by to vrátil, kdyby to šlo... smrt svých rodičů, by pak nejspíš nepřežil. Ta šelma na něm byla to nejsilnější a to nejen fyzicky.
Leon Materrazzi

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Fri May 19, 2017 7:41 pm

"Dobře, jak chceš." Pronesl jsem s pokrčením ramen. Tohle už bylo pro mě příjemnější...nemusím nikoho hledat, ale pořád to je jenom chlapcovo rozhodnutí. Nic, nad čím se extra vzrušovat. I když mě překvapilo, že se tak rychle rozhodl změnit názor. Mnu, ale byla to jeho volba. "Platit ti budu na ruku a pes bude zůstávat v přízemí." Upozorním ho ještě. Přece jen nepotřebuji, aby mi lezl do ložnice a vcelku luxusní a prostorné koupelny nahoře. Měla by tam být i knihovna, ale tu jsem zatím nevyužil, takže ani nevím, co tam je za knihy... no to je fuk. "Co se týká nákupů, jestli chceš vařit na základě toho, co koupím... tak prosím, peníze na jídlo budeš mít v pixle v kredenci, jestli budeš chtít spíš vařit podle vlastního gusta." Odtuším jednoduchý fakt. Přece jen výhoda nákupů spočívá v tom, že si kuchař může vařit to, co chce.
Další otázka mě sice zaskočila, ale ne zcela nepřipraveného. Nicméně si vyžádala krátkou, ale upřímnou odpověď: "Nevím." odtušil jsem holý fakt, který ve mě rozpoutal vlnu emocí, kterou jsem potlačil. Sám jsem se v sobě dávno ztrácel, takže teď to řešit nemělo smysl. Navíc jsem si chladný nepřicházel. Jen opatrný... zatímco tohle bylo sebevražedné střevo. "Záleží na tom, o čem mluvíš. Něco zvrátit jde, něco ne." Pronesu s pobaveným úšklebkem.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Fri May 19, 2017 8:18 pm

LEO - DŮM
"Fajn, zůstane v přízemí..." Odsouhlasí a pokýve u toho hlavou. Pak se znovu zaposlouchá. Dost by ho zajímalo, zda je vážně takhle studený pořád.
"Já vaše peníze nechci, a peníze na nákup... tu můžete nechat, budu nakupovat sám. Máte nějaké výhrady vůči jídlu?" Vyzvídal, aby věděl co a jak může vařit a podobně.
"Díváte se na mě, jako na odpad... jako bych vám nesahal ani po kotníky... upozornil ho po chvíli a zakroutil hlavou. Neměl by se k němu otáčet zády, pro jistotu."Myslím tohle všechno...
kdybych tím už být nechtěl... tedy né že bych to někdy chtěl... přineslo mi to akorát problémy... nic pozitivního na tom snad ani není..."
odtušil a prohrábl si, už tak rozčepýřené vlasy. Nejistě si promnul ruce a pomalu přešel k pultu, kde byl prázdný plech a vzal ho, pod tekoucí vodou ho umyl a odložil na odkapávač.
"Víte kdy tu zhruba nebude? Abych vám sem nelezl, až budete mít volno?" Optal se ještě v závěru.
Leon Materrazzi

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Fri May 19, 2017 9:29 pm

Jen jsem pokrčil nad jeho dalším rozhodnutím rameny. Hloupý kdo dává, hloupější, kdo nebere. "Ani ne, sním relativně všechno. Hlavně, aby v tom bylo maso." Pronesu prostou odpověď, zatímco poslouchám jeho...výtku? Těžko říct. Koukám se na něj, tak jako vždycky...prostě je to jen nevycválané a životem nezkušené kotě. Jednou si pořádně nabije hubu. "Neřekl bych. Zázrak nejseš, ale k odpadu bych tě nepřirovnal...na ten jsem většinou moc nehleděl... pokud jsem nehrál jiné role." Odtuším vlastní pravdu s dalším pokrčením ramen. Prostě jsem jen sledoval dítě, co se snaží něco dokázat v mém domě. Sám jsem se mohl jen ptát, o co se to pokouší.

"Pozitivního...chtít...nechtít..." Opakoval jsem si jenom zamyšleně jeho slova. "Je to život, to stačí. Člověk se musí naučit žít s tím, co má." Pronesl jsem nakonec skutečnost, která mě potkala. Také jsem se o to neprosil, ale tak nějak si nevzpomínám, že bych vedl takové myšlenky. Ale upřímně ten, kdo si nevzpomíná na to, jaký doopravdy byl, si pravděpodobně nevzpomene ani na klíčové otázky, které tvoří jeho charakter.

"V tuto dobu jsem zatím bez práce, takže tu budu relativně často. Do ložnice mi nelez, špínu ti hodím do koše v koupelně. Uklízej celý barák, kromě mé ložnice. A čisté prádlo nechávej vyžehlené na stole v prádelně vedle koupelny. Do skříně si ho snadno hodím sám." Začal jsem krom odpovědi mladíkovi udílet další instrukce. Přece jen počítám s tím, že mladík do "práce" nastoupí ihned.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Fri May 19, 2017 9:42 pm

Pousmál se a prohlédl si ho."Jak to, že jste tak silný...?"Optal se mírně zvědavě. Chtěl něco zjistit, jak být lepším... Jak dosáhnout alespoň částečně takové kondice a umu ovládá své druhé já, jako ten muž tady.
"Chápu..." Přikývl, on byl prostě trochu jinej, mladší... Opatrně si otřel ruce do svého trika a pomalu prošel kolem něj. Znovu poslouchal jak má fungovat.
"Dobře, vyprat co je v koši, vyžehli a nechat v prádelně..." Zopakoval si jeho instrukce. Takhle to asi stejně dlouho nepůjde.
Leon Materrazzi

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Fri May 19, 2017 9:56 pm

Jeho otázka mě mírně zaskočila. "Neřekl bych, že jsem. Spíš opatrný." Podotku lehce znepokojen takovou poklonou? Netušil jsem. Měl jsem na sebe trochu jiný názor... šlapal jsem sám po sobě za každé pochybení v kočkodlačím životě takovým způsobem, abych zůstal na živu. Což se mým starým společníkům zrovna moc nepoštěstilo... Bůhví, zda dnes ještě někdo z nich žije, nebo je udusil čas. "Na začátku jsem se dostal ke smečce. Dost mi to dalo. Naučili mě se prát, schovávat, poznávat a spoustu různých dalších užitečných věcí." Přiznal jsem nakonec lehce nesvůj. "V podstatě si mě vybrali ještě dříve, než mi vůbec došlo, že je se mnou něco jinak... a na začátku mi několikrát zachránili krk." Pokračoval jsem, i když jsem trochu netušil, kam nyní rozhovor směřovat. Možná právě proto, že jsem se neviděl tak, jak mě viděl mladík. A tak jsem byl jen upřímný. "Jestli chceš, můžu tě učit, když nechceš platit." Dodám ještě s pocitem, že si kopu hrob. Na druhou stranu mi to bylo vcelku jedno, protože jestli má to dítě vydržet mou diktaturu, mělo by dostávat něco na oplátku, co ho ke mě připoutá...
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Fri May 19, 2017 10:11 pm

"Opatrný... to mě trocha opatrnosti asi chybí..." Pokusil se chabě zažertovat a když začal vyprávět pomalu se přesídlil zpět ke stolu a posadil se. Původně už chtěl odejít, ale poslechne si, cokoliv ten muž říká. Dal by ruku do ohně, aby vypadal z půlky jako on, když je ve svém druhém já.
Sám ani nevěděl že nějaké smečky mohou být. Opatrně se uvelebil a hltal téměř každé slovo co on řekl.
Když pak navrhl učení, překvapilo jej to. V prvních chvílích mu hlavou blesklo, že si z něj jen dělá legraci. Že zkouší zda je dost hloupý na to aby mu naletěl, ale nevypadal tak... Mírně se zachvěl a narovnal se.
"Není to trochu moc?Já jen... že uklízení a vaření přece není tak náročné.. Tedy jo, já bych... fakt rád, ale... nejsem zrovna nejšťastnější výkvět..." Prohodil mírně zmateně. Vážně by chtěl, ale moc dobře věděl, jak to dopadne. Při prvním setkání mu tenhle chlapík vytkne i to, že má jiný původ a on v závěru odejde nejen z jeho domu, ale i z města. Zas bude sám, zas udělá nějaké chyby, a znovu se to celé zopakuje. Povzdychl si. Vážně by rád...
Leon Materrazzi

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Fri May 19, 2017 10:18 pm

Nad jeho postřehem jsem jen přikývl. Ano, to tedy chyběla a zbytek jeho nerozhodnosti ohledně otázky učení? Tak ten mě pobavil, až jsem se tiše začal smát, a postupně přidával na zvuku, až se chechtal. "Tak hold dostaneš do těla." Odtušil jsem holý fakt. "Ber, dokud nabízím, znovu nabízet nebudu, nicméně máš pravdu, nečekej, že na tebe půjdu v rukavičkách...tak nějak na to ani nemám." Dodal jsem poslední větu po chvilkovém zamyšlení, jako bych vážně odhadoval vlastní síly. Ne, na to jsem byl až moc nerudný protiva... Když to ale zkousne, něčemu se naučí. Vše bude jen o jeho přístupu. Můj se prostě nezmění, i kdyby chtěl... "Starého psa novým kouskům nenaučíš." Pronesl jsem si tiše staré výstižné pořekadlo.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Fri May 19, 2017 11:26 pm

Takže to bylo ještě horší než si mysle. Ztěžka vydechl. No co se dalo dělat, pravda dost bolela, o tom už se párkrát přesvědčil, ale jeden moudrý muž říkal, že život je boj, tak musí bojovat... Přikývl tedy.
"Rád se od Vás něco naučím. Nebo spíš, rád se od vás budu učit..." Opravil se. Moc dobře věděl, že bude asi tím nejhorším studentem co kdy zažil.
Tiše se zasmál a zakroutil hlavou. "Život semnou taky v rukavičkách nejednal, toho se zrovna nebojím." Opáčil na jeho poznámku. Né že by mu to vadilo, byl zvykly na drsný přístup. Jeho názor byl, že pod tlakem se každý učí lépe, protože musí.
"Ještě že jsem celkem mladý..."Zkonstatoval s mírným úšklebkem a rozhlédl se. "Kolik je vůbec hodin? Nerad bych tu byl do noci... zdržoval." Vysvětlil svou otázku.
Leon Materrazzi

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Sun May 21, 2017 12:33 pm

Nad jeho finálním rozhodnutím jsem jen přikývl. Dobrá, takže to znamená, že mám micku, ze které dost možná postupně vytřepu duši. Sám jsem začal přemýšlet, od čeho začít. Ono teorie není špatná, ale není jí mnoho, zbytek je jen o výsledcích jistých činností... "Dobrá, zítra se dostav tak brzo, jak budeš moci. Nechám odemčeno. Stejně tu mnoho důležitých věcí není..." Pronesu nakonec své konečné rozhodnutí, co se týká zítřka. "A o to si děláš starost trochu pozdě, když jsi měl přijít v devět večer a je něco kolem půlnoci" odtuším s úšklebkem. "Jinak jak jsi řekl, máš své povinnosti, kromě jiných věcí, tak si je nejprve splň. Dřív tě tu vidět nechci a jestli nebudeš zvládat, v přízemí je také jedna ložnice, co jsem koukal, asi pro hosty, tak by ses sem mohl nastěhovat. Jak jsem ale říkal, pes do patra nesmí."
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Sun May 21, 2017 12:56 pm

Leo - byt
"Fajn, pokusím se přijít jak to jenom půjde..." Slíbil mu s tichým přikývnutím. Moc dobře věděl, že jeho trénink a učení budou chtít tolik času, že mu z toho půjde hlava kolem, ale co mohl dělat? Chtěl se naučit, alespoň přežít. Sám chápal že nezamykal, on taky nechal být celý den odemčený a nikdo si netroufl tam přijít. Lide zde byly úplně jiní, než na jaké byl zvyklý.
Když zas začal být tak ohromě milý, přitočil oči a raději vstal, aby se vydal ke dveřím kde se začal obouvat. "Toho se bát nemusíte..." uklidnil jej a zakroutil hlavu. Škola pro něj byla dost důležitá a tak neměl v plánu ji jakkoli zanedbávat. Nabídka pokoje jej překvapila, ale neměl v plánu se stěhovat k někomu cizímu. Určitě ne, když se ho málem pokusil zabít. "To je dobrý... Máme se Smokym ten dům rádi. Zůstaneme tam." odmítl nejzdvořileji jak jen mohl a doobul si boty. "Tak nashle..." Rozloučil se ještě, než odešel domů.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:48 am