Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Kai & Leo - seznámení - UKONČENO

Share
Samuel.J.Deason

Poèet pøíspìvkù : 48

Kai & Leo - seznámení - UKONČENO

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Wed May 17, 2017 10:12 pm

LES

Zrovna se svým líným krokem procházel celkem vysokou trávou. Mlsně si jazykem klouzal po tlamě a hledal co by mohl použít jako momentální pobavení. Opravdu se v tomhle městě​ nudil. Neznal tu nikoho, s kým by si mohl zablbnout. Svalil se do trávy a otráveně se převalil z jedné strany na druhou. Pak znovu vstal a pokračoval v cestě.
Netrvalo to dlouho než došel k jezírku. Chvíli na něj hleděl a pak automaticky smočil tlapy v chladivé vodě. Spokojeně se rozešel hloub, dokud stačil, a pak začal plavat. Spíš než jako kočka se choval jako ryba. Opravdu miloval vodu ať už jako déšť nebo jako koupel, či jezírko.
Ještě chvíli plaval než vylezl z jezírka, ale hned na břehu se zastavil v kroku. Tlapu mírně pozvedlou k dalšímu kroku, přikrčil se a zadíval mezi vysoká stébla trávy, kde viděl procházet bílého tygra. Ti se tu asi běžné nepotulují a tak usoudil, že to bude další kočkodlak. Tiše, jako při lovu, se vydal blíž a když byl dost blízko, skočil po něm aby jej srazil k zemi a mohl jej stisknout v zubech, jen stisknout. Dát najevo dominanci, ne ublížit nebo tak...  Celého jej tak namočil.
Leon Materrazzi

Poèet pøíspìvkù : 23

Re: Kai & Leo - seznámení - UKONČENO

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Wed May 17, 2017 10:29 pm

Dům byl zařízený a věci přestěhované. Zbývalo už jen do městečka dopravit vlastní těžké tělo. A proč to výjimečně něudělat příjemnějším způsobem, než trávit den zavřený v kovové hlučící plechovce, která se s dusotem hrne po kolejích. Když jsem byl již dosti daleko od civilizace, přeměnil jsem se do své zvířecí podoby a rozeběhl se směrem ke svému novému domovu. Vítr mě příjemně šlehal po čumáku a svištěl kolem uší. Bylo úžasné si po tak dlouhém čase opět protáhnou své prastaré kosti. Když jsem dorazil do lesa, který jsem samozřejmě nepoznával, ale stále věděl, jakým směrem mám jít, tak jsem zpomalil. Vůně čerstvého dřeva byla ohromující. Ani jsem si neuvědomil, jak se mi po ní a po vůni jezer stýská. Hluk a čmoud velkoměsta byl až příliš omezující.
K mým uším brzy donesl vítr známý zvuk vln vodní hladiny narážející do břehů. Šel jsem pomalu k onomu místu a jen doufal, že voda bude čistá a osvěžující. Líně jsem se procházel vysokou travou na břehu nevelikého jezírka. Rákosí mě hladilo po bocích. A ač jsem si zprvu ničeho nevšimnul, vítr dosud neznámého útočníka na okamžik zradil. Protočil se mezi stromy a do mého čumáku narazila cizí přítomnost. Měl jsem akorát tak dost času, abych mohl na nečekaný útok spolehlivě zareagovat. Jako by se mé tygří tělo pod tím útočníkovým skrčilo. Má tlama vystarotvala po krku opovážlivce, zatímco jsem nás už oba v klubku těl přetáčel a sám se vítězně tyčil nad pachatelem. Z úst mi uniklo temné zaprskání a sílící stisk na jeho krku mu měl jasně naznačit, že tady sranda končí. Jeden špatný pohyb a barevná kočka bude mrtvá.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Wed May 17, 2017 10:37 pm

LES
Dost jej náhlá změna situace vykolejila a aniž by si to sám uvědomil pokusil se druhého tygra odstrčit tlapou. Když však ucítil, že stisk zubů sílí, jeho tělo automaticky vyplo, a on se změnil v drobného chlapce pod obrovskou šelmou.
Očima těkal sem a tam a sotva dýchal. Moc dobře věděl, že momentálně i špatný pohyb rozhodoval o jeho životě. Dlaněmi se zapřel do krku druhé kočky a z úst mu vyšel lehce sýpavý zvuk. Bylo to něco mezi bolestným skučením a prosbou o ukončení téhle nebezpečné hry. Myslel si že to bude fajn hra na seznámení, ale kočka byla očividně o něco starší, silnější a nejspis i špatně naladěná? Nevěděl. Stále se snažil vymanit ze sevření obřích Tesáku, doufajíc že na krku nebude mít moc ran, případně modřin od sevření zubů. V duchu mu prolétlo mnoho myšlenek.
Stále tam pod ním ležel, na sobě měl jen černé džíny, vypasovaná podle postavy a mírně roztrhané, triko si nebral, chtěl se jít koupat a neplánoval, že zde někoho potká.
Hruď se mu prudce zvedala. Srdce běželo o závod. Začínal cítit jak mi pulzuje ve spáncích. To adrenalin.

Naposledy upravil Samuel.J.Deason dne Thu May 18, 2017 9:07 am, celkově upraveno 1 krát
Leon Materrazzi

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Wed May 17, 2017 11:00 pm

Vypadalo to, že můj protivník velmi dobře a velmi rychle přišel na to, v jakém je maléru. Během okamžiku pode mnou leželo jen chlapecké tělo a mělce dýchalo. Nechával jsem ho, aby se pokoušel bránit, ale stisk jsem nepovoloval. Možná ho dokonce i maličko přitvrdil, aby se s tím útlým krčkem nevykroutil, i kdyby chtěl. Alespoň ne za malou cenu. Líbil se mi jeho sýpot a skučení. Navíc jsem chtěl, aby si naplno uvědomoval to, že když mu krk pustím, bude to jen má absolutní milost. Nic jiného. Proč jsem byl tak zlý a nechal ho, ať si drobnými pohyby ničí kůži na krku o mé tesáky? Neměl jsem v úmyslu na novém území přijít o svou svobodu, o svou absolutní nadvládnu nad sebou samým... o tu suverenitu, co umožňoval buďto post alfy nebo samotářství.
Teprve, když jsem v těch chlapeckých očích viděl opravdu hluboký děs, když si uvědomil, že se nevykroutí, jsem ho pustil a pomalu se se zafuněním vzdálil k nedalekému břehu. Špicoval jsem uši, takže jsem se nebál nečekaného útoku, ač jsem k němu byl zády. Spíš bych počítal s tím, že usylším jeho rychlé kroky, jak budou prchat z místa dětinské rvačky. Mezitím jsem sklonil svou tygří hlavu k hladině a s potěchou si uvědomil, že voda je nádherně čistá a tudíž i pitná. Nebylo nač otálet. Po tom dlouhém běhu jsem byl opravdu žíznivý. A tak jsem s nadšením chlemstal vodu, zatímco odposlouchával v porovnání se mnou pouhé dítě, co se neumělo ani pořádně rvát. Až když jsem dopil, stočil jsem k němu svůj nic neříkající zvířecí výraz. Tedy za předpokladu, že ještě neutekl... a propichoval ho mlčky ostrým zkoumavým pohledem.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Wed May 17, 2017 11:09 pm

LES
Když po několika nekonečně dlouhých minutách uvolnil sevření jeho krku, zůstal pro jistotu nehybně ležet na zemi. Strach mu nedovolil se pohnout ani o malý kousek - nechtěl riskovat, že druhá šelma to vezme jako další pokus o útok a tentokrát už jeho život ukončí.
Když se však vzdálil opatrně - až nemotorně se posadil a prsty si sklouzl po krku. Kapky krve se roztekly a najednou byly jeho prsty karmínově červené. Chvíli civěl na krev na své ruce, než se pohledem vrátil zpět k druhému tygrovi. "Co jsi zač?" promluvil celkem tiše. Moc dobře věděl, že jej slyší. A když se na něj díval, dost jeho pozornost vnímal.
Nervózně si poposedl a pak dokonce vstal, upravil si na bocích kalhoty a dál se očima věnoval tomu stvoření.
Teď když se na něj díval byl o pěkný kus vyšší, a mnohem mohutnější. Jeho tělo kočky bylo stále lehce... Drobné. Byl prostě naprosto jiný. Co se boje týkalo, žádné zkušenosti neměl, jediné co znal, byla hra. Očima klouzal po bílé srsti a přemýšlel jak asi vypadá ten, kdo nosí krásu bílého tygra.

Naposledy upravil Samuel.J.Deason dne Thu May 18, 2017 9:08 am, celkově upraveno 1 krát
Leon Materrazzi

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Wed May 17, 2017 11:28 pm

Už jsem se pomalu chtěl začít udivovat, že není slyšet ani krok v šelestu trávy. I tak jsem ale hlavu nezvedl od vodní hladiny, dokud jsem se plně nenapojil. Mezitím jsem se ale mohl uklidnit. Chlapec se začal hýbat, i když způsobil tolik "randálu", že by to vzbudilo i mrtvou laň. A jak mohl mladík očekávat, neplánoval jsem mu ihned odpovědět. Proč také, když tady mělo vše vypadat, že záleží jen na mém rozhodnutí. Ano, vše jen pro ten dojem a pocit dominantnosti, aby se chlapec mohl cítit hůř. Přesto jsem ve vzduchu cítil jeho strach i pach jeho krve. Vše to nádherně podmiňovalo a dokreslovalo celé dění. Abych se přiznal, opájel jsem se tím chabým vítězstvím. Už jsou to opravdu roky, co jsem vůbec o nějakého kočkodlaka zavadil čumákem.
Nakonec byl čas pozvednout hrdě hlavu od hladiny a přeměřovat mladíka pohledem. Tentokráte stál již na obou nohách, ale i tak to nevypadalo, že by se mohl na něco pořádného zmoci. Určitě ne v této podobě proti zvířeti, ale na kluka svého věku by mohl mít...kdyby se ovšem uměl prát. V kočičí podobě to zjevně neuměl... Takže se mohl jen domnívat, že se jedná o pouhého nováčka v kočičím těle. Těžko říct, zda už se naučil a pokud vůbec mluvit ve svém tygřím já za pomoci myšlenek. Alespoň jsem si usmyslel ho v tomto otestovat. Jeho případná nevědomost se mu určitě promítne na tváři. "Cizinec." Odvětil jsem pouze pro uši neslyšitelným hlasem. Spíš mladíkovi v hlavě mohla rezonovat jen myšlenka mých slov. A stejně tak i jejich neurčitost.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Wed May 17, 2017 11:42 pm

LES
Sledoval ho. Oči z něj nespouštěl, ani na pár vteřin. Nebyl si totiž vůbec jistý, čeho všeho by byl schopný.  "Hloupost... Technicky vzato, jsem i já stále cizinec."
Mluvil klidně, tichým hlasem. V jeho výslovnosti mohlo být stále znát ostatky asijského přízvuku. Dlaněmi si bezděčně sjel po těle a pomalým krokem došel blíž. "V tomhle nejsem nejlepší... Nemůžeš-" zachvěl se a uhnul pohledem. Nejistě si prohrábl vlasy a povzdechl si. "To je vlastně fuk..." Mávl pak rukou a zakroutil hlavou.
Pomalu jej obešel a ve vodě si omyl své dlaně od krve. Pak se narovnal. Nyní se k němu otočil zády aby dal najevo svůj nezájem. Znovu si upravil jediný kus oblečení na svém těle a pomalu, už beze slova se vydal pryč. Tohle bylo jeho jezírko - ale momentálně tu byla silnější šelma, které nejspíš nemělo cenu něco vysvětlovat a on se nerad hádal. Zájem nejspíš nevzbudil a tak usoudil, že odchod je dobrá volba. Bos šel trávou až na místo jejich prvního setkání, naposled se ještě ohlédl a pak mu mírně pokynul hlavou a lehce otráven, že byl vystrčený ze svého místečka klidu, se vydal směrem ke kraji lesa aby mohl jít domů.

Naposledy upravil Samuel.J.Deason dne Thu May 18, 2017 9:09 am, celkově upraveno 1 krát
Leon Materrazzi

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Thu May 18, 2017 12:05 am

Jen jsem toho kluka sledoval a vůbec netušil, co se mi tu snaží říct. Sledoval jsem ho, jak mě obchází směrem k vodě. Dle jeho chování jsem alespoň pochopil, že myšlenková komunikace mu nedělá problém. Kdybych byl nyní člověkem, asi bych nad jeho neschopností vyjádření vlastních potřeb pouze pokrčil rameny. Takhle jsem jen líně pohyboval ocasem ze strany na stranu a pouze ho zkoumavě sledoval. Vypadalo to, že je na odchodu. To jsem mu ale nehodlal jen tak umožnit. Zvláště proto, že měl stále hruď od krve, jak si po ní přejel rukama. A tak když udělal první kroky od jezírka, jen jsem zezadu tiše přiskočil a svým mohutným tělem ho skosil do vody, aby z něj pustila krev. Nepotřebuji, aby ve městě vyprávěl, jak v lese potkal lítou šelmu.
Mračil bych se, ale na to má zvíře až příliš omezenou mimiku. Místo toho jsem si podrážděně zafuněl. Naivita a hloupost toho kluka mě nyní doopravdy vytočila. Otázkou je, zda to plánoval a nebo to byla opravdu jen jeho hloupost. Nepotřebuji mít za patami inkvizici nebo další zaklínače. Natož tenhle prcek. "Snad si nemyslíš, že tě nechám jen tak odejít." Prskl jsem nyní už podrážděnou myšlenku. "Hloupé, naivní kotě." Prskal jsem si pod vousy, zatímco jsem koukal na mladíka, jež se asi zaskočen válel v jezírku. Ocas mi létal ze strany na stranu, jak mi ten jedinný chlapcův pokus o odchod do města v takovém stavu hnul žlučí. Popravdě jsem měl chut mu něco pořádně provést. Možná ho vytáhnout na břeh a hrubě ho přimáčknout do země. Vyděsit ho ještě více a snad mu i trochu ublížit. Až jsem se těch pocitů zalekl. Tedy jen v nitru. Na venek jsem nedal na sobě nic znát. Čas se na mě opravdu nepěkně podepisoval. Sám to vím moc dobře, ač si to často nechci připouštět, že jsem dávno ztratil přehled o tom, co jsem skutečně já a co je dočasný výmysl pro zachování vlastní bezpečnosti. Natož jaký vůbec já jsem a mám být. Když se hodně zavzpomínám, nedokáži si už ani vybavit, jaký jsem byl jako člověk. Jediné, co mi z té doby zůstalo, je strach. Strach a odhodlanost udělat vše pro to, aby mě nedostal. Rychlost mého ocasu se mezitím zvýšila. Ne kvůli chlapci, ale vlastní nerovnováze. Měl bych odejít. Je možné, že bych mu ublížil, i když pro to nemám pořádný důvod...
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Thu May 18, 2017 12:22 am

LES
Překvapeně vykřikl. Náhlý tlak jak jej šelma shodila do vody. Nečekal to. Ve vodě se vymáchal úplně celý.
Chvíli mu trvalo než posbíral rovnováhu a podařilo se mu pořádně postavit. Paži zkroutil za svá záda a prsty se dotkl místa, kam jej kočka šťouchla. Zamračil se. To snad nemyslel vážně. Copak musel mít modřiny po celém těle?!  "Copak jsi blázen?!" Nyní už zvýšil hlas. Slova  toho dotyčného se mu vůbec nelíbila.
"Já nejsem žádné kotě a odejdu, kdy budu chtít já!" neměl v plánu se s ním zdržovat. Aniž by mu došlo, co zamýšlel svým činem, vyšel - teď už celý mokrý, ven z vody.
Stále si ho hlídal. Už se tu nehodlal zdržovat i kdyby měl chodit plavat do městské fontany. Pomalu, stále si ho hlídajíc, prošel kolem něj​ a vydal se směrem pryč
Dost si teď vyčítal, že na sebe šelmu vůbec upozornil. Kdyby neměl hravou náladu.
Nechápal co to toho bílého kocoura popadlo. Snad si nemyslel, že se nechá urážet a ještě shazovat do vody. Zhnuseně si odfrkl a dál pokračoval v cestě ke kraji lesa.

Naposledy upravil Samuel.J.Deason dne Thu May 18, 2017 9:09 am, celkově upraveno 1 krát
Leon Materrazzi

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Thu May 18, 2017 12:38 am

Z mého zamyšlení mě vytrhlo až chlapcovo spílání. Asi poprvé bych se za celou dobu usmál, kdybych byl nyní člověkem, ale nebyl jsem. Místo toho jsem mlčel a jen klučinu sledoval, jak jeho rázem nabuzené sebevědomí, ho odvádí od jezírka pryč. Když jsem si byl již téměř jist, že se chlapec nevrátí, na chvíli jsem se přeměnil zpět do lidské schránky, jen abych se mohl od srdce zasmát a potřást hlavou. Potřeboval jsem se vzpamatovat, a chlapec mi to dosti usnadnil. Ještěže byl nyní již mladík pryč.. snad. Tiše jsem si povzdechl. Sedíc v rákosí. Opíral jsem se o paže, jednu nohu jsem měl pokrčenou, druhou nataženou. Černé džíny a tričko s krátkým rukávem se mi lepilo na tělo. Na tváři jsem měl výraz usměvavé melancholie. Zíral jsem na třepotající se vodní hladinu. Bylo jen a jen dobře, že alespoň jeden z nás se vzpamatoval. I když já pro svůj čin měl dobrý důvod. Nakonec jsem se rozhodl, že se tu ještě zdržím. Dám chlapci náskok a snad se už takhle nikdy nepotkáme. Mezitím jsem alespoň mohl přemýšlet o vlastní práci, co bych chtěl dělat. Vystřídal jsem toho už spousty, od dělníka, rybáře, přes právníka, manažera, počítačového technika, či zlodějíčka nebo prostě flákače. Stále nemám představu. Vlastně se mi stává, že poslední roky nemám představu již lautr o ničem. Jen se stěhuji, abych nevzbuzoval zbytečnou pozornost. Stále se schovávám a přemítám, zda už z naší party nejsem poslední. Před desítkami let mě vyhledal Lev, aby mi sdělil, že Puma je mrtvá a Gepard zmizel. Možná, že umřít násilnou smrtí vůbec není po těch dlouhých letech špatný nápad. Jak tu tak líně sedím u obyčejného lesního jezírka, přepadá mě splýn a pesimismus. Topím se ve sračkách ale stále jsem nepřišel na to, jak se z nich vyhrabat. Nebo možná přišel, ale nechci to udělat. Nechci se upínat k planým věcem, které sežere čas. Jenže když jen tak procházím časem nezpozorován, co to ze mě činí? Nevím...
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Thu May 18, 2017 8:43 am

JEHO BYT
Pomalým krokem opouštěl místo setkání s druhým predátorem. Byl stále ještě mírně zaskočen a jen myšlenka na něj, ho dostávala do varu. Jen si ztěžka povzdechl a vyšel na cestu z lesa. Jeho kroky mířily směrem k bytu kde bydlel. Byl to jeden z těch luxusnějších bytečků, ale za to na kraji města.
Automaticky zahnul do ulice kde bydlel a v duchu se znovu vydal navštívit toho cizince. Stále nechápal, jak mohl být tak obrovský... Vždyť i on už je vlastně dospělí, ale oproti téhle šelmě by opravdu jako... kotě.
Tiše zaklel. Žena jež kolem něj procházela, si pozorně prohlédla jeho tělo. Nenáviděl tyhle pohledy. Moc dobře si byl vědom vzhledu. Věděl o svých přednostech, nejspíš lépe než kdo jiný. Taky je uměl dobře využít. Na druhou stranu... Nebylo to výhra. Byl tu široko daleko jediný asiat a lidé se na něj neustále otáčeli.
Pleť měl sice krásně opálenou, možná do karamelova, ale ani to jim nestačilo. Snažil se přizpůsobit chodu ostatních míst, kde bydlel, ale nakonec zůstal zas při starém a vrátil se do normálního chodu, jako doma. Jenže doma už dávno nebyl.
Pomalým krokem zahnul do malé branky, prošel po cestě až ke dveřím, automaticky sáhl po klice a otevřel - on nezamykal. Nikdo neměl odvahu se mu tam vloupat - a po pravdě, i kdyby měl, nejspíš by ho našel dřív než by stihl pobrat všechny věci. Lidé o tom možná nevěděli, ale byl přece takový divný...
Z útrob bytu se vyhnal středně mladý pes, krásný červený husky, každé oko měl jiné, a dožadoval se pozornosti. "Ahoj mazle... Tak jak jsi se tu celý den měl...?" Mluvil s ním, jako by mu snad mohl odpovědět, ale to neočekával. Nohou dveře zabouchl a posadil se na zem, aby mohl pořádně pomazli, velké huňaté tělo.
Leon Materrazzi

Příspěvek pro Leon Materrazzi za Thu May 18, 2017 10:00 am

Nakonec jsem se od jezírka zvedl a kráčel již v lidské podobě lesem. Byl čas navštívit nový "domov". Je až úsměšné, jak se mi toto slovo stalo tak prázdným. Nicméně za tu věčnost života mě to ani netrápí. Lidské nohy sežraly docela dost času, než donesly mé tělo k novému domu, jež jsem si pořídil. Nakonec jsem před ním stál a jen na něj hleděl. "Bude to chtít uklizečku." Zamumlal jsem si s povzdechem. Možná na jednoho člověka to bylo trošku větší a nerozumější nápad. Na druhou stranu to nebylo v rušné čtvrti městečka, takže to věstilo jen příjemný klid. "A možná rovnou i zahradníka?" Sám jsem netušil. Moc květin tu nebylo, spíš zakrslé stromky, ale možná bych si na zahradníka mohl hrát já, i přesto, že to byla spíše Gepardona specialitka. Pro mě to bylo něco jiného. Díky Gepardovi jeden věděl, co s těmi rostlinami dělat, ale po praktické stránce to bude ještě hodně zajímavé. A přesněji řečeno jakým zahradníkem jako mám být? Podomním? Udělat letáky, rozdávat vizitky a čekat na někoho, kdo se mi ozve? Možná by to nebyl špatný nápad a mezitím bych si mohl vyhrát s místní rozlehlou zahradou. Vím, že Gepard dělal i návrhy zahrad a poté vše různě vysazoval. Rostliny pak kvetly v různém období a vždy bylo na co koukat... a má zahrada by mi pak udělala dosti velkou reklamu. A nebo se spíš nechat najmout v květinářství? Těžko říci. Nakonec jsem zanechal úvahy úvahama a vydal se do útrob domu. Ještě se všude válely krabice...pochopitelně. Byl čas se zabydlet.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:48 am