Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastien Davello + Serenity Morgensten: U Minew UKONČENO

Share
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Sebastien Davello + Serenity Morgensten: U Minew UKONČENO

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed May 17, 2017 7:08 pm

First topic message reminder :

Železnice u Minew

Seděl jsem kdesi dole v malém 'údolíčku' u mostu vysoko nad řekou, přese který čas od času jel vlak.
Ležel jsem spokojeně rozvalený v trávě a sledoval mraky které se nad mostem a stromy honily. Spokojeně jsem si povytáhl levou nohy nahoru a nechal ji pokrčenou v koleni, přičemž jsem se opíral o zem. Jinde bylo teplo, ale tady dole, u řeky a v trávě ve stínu byl příjemný chládek. Stále jsem měl ve vnitřní kapse bundy nádobku s krví. Pil jsem už hodně dávno..a právě ze svojí lahvičky, takže krve jsem v ní měl úplné minimum. Vyloženě pár kapek, ze kterých jsem se neměl šanci nakrmit. Musel jsem v nejbližších chvílích na lov. Ačkoli se mi to nelíbilo. Hlad jsem mohl zahnat i normálním jídlem, ale když jsem nepil krev tak jsem se cítil dost zesláblý. Pomalu jsem si na to, že piji krev i zvykl. Ale stejně jsem to nevyhledával nějak vyloženě moc.
Měl jsem na sobě jako víceméně skoro pokaždé bundu, kalhoty s oplejšími lýtky, kanady. Jen tričko jsem měl momentálně v trochu jiné barvě než obvykle nosím. Ani černé, ani bílé, ani šedé. Vybledlé červené. Ta barva se mi zamlouvala.
Okamžik jsem ještě ležel a sledoval nebe než jsem pomalu začal zavírat oči.
Sebastien Davello

Re: Sebastien Davello + Serenity Morgensten: U Minew UKONČENO

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed May 24, 2017 8:24 pm

Sebův karavan

Zajímala se o povahu a já trochu povzdechl. Přemýšlel jsem, jestli jí mám říct, že je slepá. "Byla milá, strašně dobře se s ní mluvilo, plachá, jemná..jediné co mi vadí je, že je slepá." Mrumral jsem a poslední bych nejraději řekl plačtivým tónem. Nechápal jsem proč zrovna ona, byla to tak milá holka. Slepotu si nezasloužila, bylo to k ní nefér. Navíc když žila sama..měl jsem jen jednu otázku, tu mi nikdo nezodpoví. I přesto bych se na ni byl schopen ptát pořád dokola, dokud bych alespoň něco málo nevěděl - Proč?
Když jsem se díval na strop, a řekl, že si všichni něco táhneme tak se optala jestli i já. Odpověděl jsem kývnutím. "Ano. Když jsem se proměňoval prvních pár let, běžně jsem se budil v krvi. Vím, že často hlásili pohřešované lidi a vím, že jsem je zabil já. Nikdy jsem to nechtěl udělat..ale stalo se." Odpověděl jsem jí. Na druhou stranu jsem byl díky tomu schopen zabít, když to bylo nutné.
Poměrně mě překvapilo, kolik síly v tomhle drobkovi je. Ale jen jsem se na ni koukl trochu zaraženě a uvědomil si, že mě její věta a uvědomění, že bych za ní opravdu chtěl, donutily lehce zrudnout v obličeji. Doufal jsem, že to v přítmí nejde vidět. "Šel bych za ní rád, ale nechce se mi tě tu nechávat samotnou. Rád bych tě dokopal k tomu, aby jsi něco přibrala." Odpověděl jsem jí a pak se dám posadil. Jednu nohu jsem si zapřel o lýtko té druhé a rukama se zapíral za postel. Z malého okénka venku nebylo skoro nic vidět, ale bylo tam dost světla. Pořád bylo brzy.
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 80

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Thu May 25, 2017 11:21 am

Za Serenity
Sebův karavan

Poslouchala ho, to jak mluvil o té dívce bylo hodně zajímavé. Popsal jí tak, že ona zalitovala toho, že není aspoň trochu povahově stejná a nemůže svým chováním zaujmout jako on. "Proč ti vadí, že je ta dívka slepá? Vždyť se zdá, že je naprosto úžasná podle toho, co jsi řekl a tak by ani slepota neměla vadit. Nevíš, jak se jí to aspoň stalo jestli byla už taková od začátku nebo k té slepotě nějak přišla.Docela by mne zajímalo hlavně proč se jí to stalo. Je to smutné, že takový úžasní lidé se stanou slepými a pak se o ně ostatní bojí." Vypadalo to, že mu na ní hodně záleželo a on si to nechtěl přiznat, což bylo zase trochu smutné. Pokud se dva milují tak by měli být spolu a nikdo jako ona by je neměl rozdělit. "Já sem to zatím měla bez problémů, ale bojím se že se to jednou moc dobře nepovede a já skončím v krvi jako si říkal ty. Bylo by to hodně smutné." Sledovala jak rudne a musela se pousmát. Měl opravdu tu dívku rád nebo za to mohla jen nějaká vzpomínka? Všímala si vždy řeči slova dokonale, ale někdy se k tomu nevyjadřovala. Taky se nadzvedla a koukla z okýnka, bylo ještě světlo čili kdyby chtěl tak by dívku stihl. "Nemusíš se o mne bát, já se o sebe dokážu postarat docela dobře a nebo si venku půjdu najít nějakého šílence." Ušklíbla se a pak se zvedla z postele. Protáhla se a koukla na něj. "Pojď, musíš jí najít." Otočila se na něj s úsměvem a prohrábla si hnědé vlasy.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu May 25, 2017 12:15 pm

Sebův karavan

Ptala se mě proč mi to tak vadí. Vyznělo to tak, jako kdyby to byla věc, kvůli které ji snad nechci, což tak nebylo. "Proč mi to vadí? Je to k ní nefér. Je to tak milé děvče, je bezbranná, kdyby jí někdo chtěl ublížit tak nemá šanci se ubránit. Nejraději bych se k ní nechal připnout abych s jistotou věděl, že jí nikdo nezkřiví byť jen vlas." Odpověděl jsem jí namručeně. Ano, lidé se o ně potom báli, protože bylo proč. Protože svět není růžový, protože jsou tu větší zrůdy než si dokážeme představit.
"Nemluvím o věcech s proměnou. Tebe v životě ranila matčina rakovina." Odpověděl jsem jí. A bylo to tak, táhla si to sebou v podobě anorexie, od které bych jí rád pomohl. Zrudl jsem po jejím výpadu a řekl jí, proč za ní nemohu. Po jejích slovech jsem trochu znejistěl.
"Říkala jsi, že se ti nechce jít domů.." Zamumlal jsem a pak se zvedl, z kapsy vyndal svazek klíčů a jeden z nich sundal. "Můžeš tu být jak dlouho uznáš za vhodné, jen mi slib, že začneš normálně jíst a že se spravíš. Prosím." Promluvil jsem naléhavě, s nataženou rukou k ní.
"Já vím, půjdu." Řekl jsem rozhodně a usmál jsem se na ni.
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 80

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Thu May 25, 2017 1:23 pm

ZA SERENITY
Sebůh karavan

Koukala na něj a nechápala co říkal. Přeci jen to byla obyčejná holka, takových je tu tucet a přesto on mluvil jako by byla bohyně. Naklonila hlavu na stranu ve snaze pochopit, proč to pro ní vše říkal. "Myslíš, že to k ní není fér? Život není fér ke všem živým tvorům, pokud dýcháš tak se můžeš setkat se zlem. Kdyby si se s ní takhle dál bavil tak bys jí jej ukázal jak je slabá, je tvojí bohyní? Takhle o ní totiž mluvíš a je to hrozně kouzelné, jenže mi občas přijde jako bys jí svojí mluvou chtěl jen znemožnit. Chtěla bych slyšet ještě co podle tebe umí. Jistě není jen slepá  bezbranná dívka, kterou by hned někdo chtěl zabít." Z její mluvy mohl slyšet energii, která měla co nevidět vybouchnout v barvách duhy a zaplnit jimi místnost. Chtěla je tak moc vidět spolu a to jí dodávalo energii, aby se  sama koukla po někom jiným a nezůstala sama. Že by jí vadila samota a to, co se stalo s její mamkou? Mlaskla a zamyslela se jestli tohle vůbec mělo smysl. "Myslíš, že si tohle všechno táhnu sebou? Moje maminka byla unikátní..." Hlas se jí zlomil, měl pravdu a ona se o sebe ani neuměla postarat. Nechtěla domů a už vůbec ne, když se neměla za kým vrátit. "Děkuji, až se zase najde nějaké světlo mého života, tak za ním střemhlav půjdu. Teď však přemýšlím, že se odhodlám k životu v lese. Neumím lovit čili pro mne nabírání na váze bude těžší než si myslíš.." Zamumlala a zase se zasekla s pohledem zabodnutým ve zdi. "Běž a vyznej se jí.." Zamumlala tiše.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu May 25, 2017 4:30 pm

Sebův karavan

Poslechl jsem si ji. Měla pravdu, život nebyl fér k nikomu. "Vím, že život není fér k nikomu. Jak už jsem řekl - každý si něco táhneme. A nesnažím se jí znemožnit, jenom vím, že beze zraku nemůže nic. Nezáleží pak na inteligenci, na tom jak se chováš, na ničem - beze zraku jsi bezbranná stejně, jako kdyby ti vzali končetiny. Jediné co dělám je, že si uvědomuji její zranitelnost." Odpověděl jsem jí.
Moc jsem nevěděl co mi chtěla říct tím že byla její matka unikátní a tak jsem jen pokýval hlavou.
Vypadala smutně, když jsem teď byl na odchodu. "Jak jsem už řekl, tady můžeš zůstat jak dlouho budeš jenom chtít. S lovem si nedělej hlavu, v policích je toho dost, kdyžtak ti něco donesu, jen tě prosím nedělej hlouposti." Klíček jsem nechal na stole a koukl po ní. Jen jsem se nadechl, vydechl a chvíli mlčel. "Dej na sebe pozor." Řekl jsem nakonec a odešel z karavanu pryč.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:35 am