Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Nitrin + Samuel SH Seznámení: UKONČENO

Share
Nitrin Lare

Poèet pøíspìvkù : 131

Nitrin + Samuel SH Seznámení: UKONČENO

Příspěvek pro Nitrin Lare za Tue May 16, 2017 9:15 pm

First topic message reminder :

[center][b]Místo : Město a okolí[/b]
[b]Začátek: Nitrin[/b][/center]
Nitrin Lare

Re: Nitrin + Samuel SH Seznámení: UKONČENO

Příspěvek pro Nitrin Lare za Sun May 21, 2017 6:53 pm

Kavárna

Všiml jsem si jak na nás divně koukají. Přitiskl jsem jej k sobě více a polibil na tvář. " Pojď půjdeme do soukromí, a pokud chceš řeknu ti o svém kostlivci. I když tím riskuji že už se na mě nikdy nepodíváš, ale chci ti vysvětlit že zrůda vážně nejsi." Dal jsem mu peníze do kapsy. " Už jsem to platil. " Neptal jsem se na nic, nečekal jsem na odpověď vzal jsem jej za ruku a vedl ven. " Sakra do prdele, kam ... ke mě do karavanu? " Podíval jsem se na něj. "Kaii? Mohu tě vzít k mašině a pak do mého karavanu? Nebo někam jinam kde bude soukromí, chci s tebou mluvit v místech kde vím že nebudou žádné uši. "
Samuel.J.Deason

Poèet pøíspìvkù : 48

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Sun May 21, 2017 7:06 pm

Chvěl se. Ten polibek na tvář jej dost překvapilo. Na to jak byl nedůvěřivý, šlo všechno nějak rychle. Mírně zaskočeně kývl a nechal se jím vyvést ven. Poslušně šel za ním a poslouchal co říká, na většinu otázek jen zmateně přikyvoval."Jo, jasně... v pohodě, půjdeme kam chceš..." Odsouhlasil tiše. Na lidi okolo sebe se raději nedíval, nebyl si moc jistý, zda by to byl vůbec dobrý nápad.
"Jen tolik nepospíchej, nejsem tak rychlý..."Upozornil ho, když sotva popadal dech.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Sun May 21, 2017 7:23 pm

Město

Vydal jsem se k motorce, celkem jsem valil dokud mi neřekl že bych měl zpomalit. " Omlouvám se"
Došli jsme k motorce a já vytáhl dvě helmy a jednu mu podal. "Víš , no nevíš to je jedno. Nasaď si ji dovezu tě ke mě, nebo spíše do obytného karavanu. " Nasedl jsem na motorku, byl to starší model ale krasný. Počkal jsem až si sedne za mě, a hlavě jsem měl helmu, ani mi nedošlo že tom spěchu jsem zapomněl můj oblíbený klobouk v kavárně.
Po tom co jsem jej ucítil za sebou, jsem nastartoval a vyjel ke karavanu, měl jsem mu toho hodně co říct a vysvětlit.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Wed May 24, 2017 11:50 am

„A-a nechceš ke mě domů? Mám docela velký byt na kraji města...“ Nabídl se. Nechtěl ho nijak urazit, ale ať se mělo stát cokoliv, u sebe doma se bude cítit jistěji. Vždycky. Navíc tam byl Smoky, který zastával roli, jeho ochránce, když se mu cokoliv nelíbilo. Nevadilo mu, že je Nitrin tak zbrklý, spíš se bál, co by se v tom spěchu mohlo stát.
Po pravdě, měl trochu strach, aby po něm nechtěl víc, než by mu byl momentálně schopný dát. Zrychleně dýchal, podivné pocity zachvátily jeho nitro... teď začínal být lehce zmatený a možná i mírně vyděšený.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Wed May 24, 2017 12:26 pm

Město¨

Chvíli jsem uvažoval jeslti je lepší jet do karavanu nebo k něm.Nechal jsem se navigovat k němu domů, možná by to bylo nejlepší, podle mě se tam bude cítit klidněji. Dojeli jsme až je k jeho domu a zastavil jsem. Počkal jsem až sleze, ani jsem si neuvědomoval jak bylo příjemné že sedí zamnou, drží se mě. " Tak jsme tady. Kaii neboj se nic neudělám ano. " Zašeptal jsem tiše a usmál se.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Wed May 24, 2017 1:06 pm

Celou dobu ho navigoval a držel se jeho boků. Když zastavili před jeho domem automaticky slezl a svlékl si přilbu. Ochotně mu jí podal a vydal se dovnitř. "Pojď... ale nelekni se, mám psa tak... je spíš vítací..." zasmál se tiše a v tom se do dveří vehnal Smoky.
Hlavně se ho neboj, je fakt hrozně hodnej..."zasmál se a když viděl jak se Smoky žene k novému objektu a vrtí ocasem jak divej. Bylo to až komický - jeho takhle vítal jenom někdy.
Už klidněji vešel dovnitř do bytu a naznačil mu ať je dovnitř..
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Wed May 24, 2017 2:02 pm

Kaiuv byt

Trochu mě zatrnulo, když mi řekl o psu. Většina zvířat mě nemá ráda a jak by taky jo když jsme vlastně chodící mrtvoly a je to pro ně nepřirozené a ohrožující, jeho pes mě ale dostal. " Máš divného psa, nevrčí na mě a nechce mě zakousnout. Je užasný. " Dřepl jsem si a natáhl k němu ruku abych sis jej mohl pohladit, v očích jsem měl zvláštní výraz, byl tak krásný. vzpoměl jsem si na svého prvného psa, miloval jsem jej. Nechal se pohladit, a já to udělal až moc rád, zabořil jsem své prsty do jeho jemné srti a tiše vydechl. " To je dokonalé. " I když se mi chtělo jej hladit nebyl to důvod proč jsem sem došel. Následoval jsem jej. KDyž jsme byli v dosahu, a nikoho jsem tu necítil vzal jsem jej za ruku a přitáhl k sobě. " Kaii, to co jsi je dar, možná to v téhle chvíli tak ještě nebereš ale chápu tě. Sám jsem na začátku měl chuť umřít, neexistovat ale časem sem se naučil že díky tomu co jsem mohu pomoct další, mohu žít déle a mužu najít lék na nějakou nemoc, nebo můžu vynalézt kapsle aby upíři nemuseli pít krev a podobně. " Pohladil jsem jej po ruce. " Chceš vědět proč jsem si nevzal život? i když jsem velmi litoval že jsem ublížil jiným lidem? "
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Thu May 25, 2017 9:27 pm

Zasmál se zakroutil hlavou. „Jak říkám, on je spíše vítací pes, než hlídací... ale je pravda, že nebezpečí zatím vždy poznal.“ Uznale pokýval hlavou a když se k němu pes zase vrátil spokojeně ho podrbal mezi ušima. Mlčky zavřel za Nitrinem dveře a naznačil mu ať si jde sednout do obýváku. Sám se stavil v kuchyni pro dvě sklenky a džus, tak řka nic než vodu a nebo džus nepil, pak se vrátil k němu a posadil se na sedačku.
Jakmile začal Nitrin mluvit úsměv z jeho rtů zmizel. Tohle nebylo téma, o kterém by mohl s někým mluvit. Nemohl, on to co byl nenáviděl, považoval to, za ten nejhorší trest jaký ho mohl když potkat. „Já nikomu pomoct nemohu, neumím to ovládat a jsem spíš okolí nebezpečný... což je fakt.“ Odtušil a mírně pokrčil rameny. „Nikdy to nebudu mít za dar, spíš jako dost velký trest, za svou hloupost a zvědavost.“ Vysvětlil a mírně trhnul rameny.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Fri May 26, 2017 8:14 am

Došel jsem k němu a vzal jej do náruče, pohladil jsem jej po tváři. " Kai , jen mě poslouchej a nevyrušuj chvíli. " Kousl jsem se do rtu a usadil se i s ním, takže mi více méně seděl na klíně. "Povím ti o tom jak jsem se stal upírem. Když jsem byl mladší miloval jsem vědu, kvůli mému zkoumání, už když jsem byl malé dítě přišel o život jeden člověk. Bylo mi pět, šest tak nějak. Díval jsem se na kameny co jsou na nástupišti a nevšiml jsem si jak přijíždí vlak, jedna dívka pohotově skočila pod vlak a stihla mě strčít na bok, já měl jen škaredou jizvu ale on bohužel umřela, tenhle pohled mě doprovázel ještě hodně let, snažil jsem se najít svoje místo na světě, byl jsem často zalezlý v knihách.. no když jsem byl starší zkoumal jsem lidská těla a narazil na spíícího a nebo velmi hladového upíra který jen spal, a dlouho spal, zkoumal jsem jej dva roky, má žena i dítě umřeli na mor, i já začal umírat, proto jsem si vstříkl upíří krev do těla a sobecky sem doufal že mě to zachrání. Ano zachránilo ale víc jak rok jsem byl zvíře, vraždil jsem na počkání. Mám na kontě hodně lidí, vinných i nevinných. Jednou jsem takhle napadl dítě a v té chvíli se to ve mě zlomilo. Chtěl jsem se zabít, ale nic mi nešlo, tak jsem pil, moc jsme pil ale díky tomu jsem zase vraždil. Musel jsem se to naučit ovládat. " Uhl jsem pohledem , nějak jsme tušil že díky téhle zpovědi se na mě určitě nedokáže ani podívat. " Trvalo mi 30 let než sem našel důvod pro co žít. ... mysíš si že jsi jediný kočkodlak, nebo že jsi jediný kdo je nějak zvláštní, v tomhle městě jich je hodně, proč se nesebereš a nezkusíš chránit ty slabé, nezkusíš chránit lidi před pijavicemi jako jsem já. Jen se musíš přijmout. "
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Mon May 29, 2017 1:39 pm

Sledoval ho a tiše poslouchal. Jen zavrtěl hlavou a ztěžka si povzdechl. „Víš... je to jinak než si myslíš. Já vím, že nejsem jediný a nejsem ničím výjimečný, ale... neprosil jsem o to. Nechtěl jsem tím být. Ve chvíli, kdy jsem se tím stal, přišel jsem o svůj důvod žít. Každý to máme jinak... Víš tobě to přijde zajímavé a já, se modlím aby to byl jen zlý sen...“
Vysvětlil tiše a pokrčil rameny, bylo na něm jistě vidět, že se mu o tom nemluví zrovna lehce... Svěsil hlavu a ztěžka povzdychl.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Thu Jun 01, 2017 7:28 am

Není to sen, a nikdy nebude. Pokud to nechceš přijmout, dokud nechceš ukázat kdo jseš tak nic neuděláš. Měl by ses naučit svou přírodní kočičí schránku ovládat jinak ublížíš někomu a budeš toho litovat. Mohu ti pomoci, mohu zkusit zvrátit ten gen když jsi ještě mladý tak by to možná mohlo jít, ale na to tady nemám vybavení." Postavil jsem se a zadival se na něj. " Přemýšlej nad tím co jsem řekl, musíš se naučit být sám sebou, uvidíme se později pokud budeš chtít. " Dal jsem mu na stolek vizitku a odešel jsem pryč.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:14 am