Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Nitrin + Samuel SH Seznámení: UKONČENO

Share
Nitrin Lare

Poèet pøíspìvkù : 131

Nitrin + Samuel SH Seznámení: UKONČENO

Příspěvek pro Nitrin Lare za Tue May 16, 2017 9:15 pm

First topic message reminder :

[center][b]Místo : Město a okolí[/b]
[b]Začátek: Nitrin[/b][/center]
Nitrin Lare

Re: Nitrin + Samuel SH Seznámení: UKONČENO

Příspěvek pro Nitrin Lare za Thu May 18, 2017 11:52 am

Kavárna

Nitrine, ty jsi ale debil, opravdu jo. On je taky zvíře. " Omlouvám se, nemyslel jsem to tak. Nějak se ale krmit musím, a hlavně nezabíjím. Stejně si myslím že kdybych si chtěl dát na sváču tebe v kočičí podobě tak by mě to hodně, ale hodně bolelo. " Usmál jsem se. Líbilo se mi že i když jsem jej trochu rozhodil dokázal mi to odpinknout zpátky. Konečně k nám dorazila obsluha a já ji nadiktoval objednávku za mě i za něj. Mrkl jsem na ni a ona se jen zachichotala a šla dělat kávu. " No kde jsme přestali, ochutnat? Hm velice rád. " Olízl jsem si spodní ret jak to předtím udělal on. " víš co je fajn na lízátkách za tu dobu jsem se naučil dobře pracovat s jazykem.
Samuel.J.Deason

Poèet pøíspìvkù : 48

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Thu May 18, 2017 1:11 pm

KAVÁRNA
"To je v pohodě, já to tak přece, ani neberu... Nejsem zas úplnej... blbec." Ujistil ho s tichým smíchem. Trošku mu stouplo ego, když prohodil to o bolesti, pri pokusu se z něj nakrmit, jen nad tím mávl rukou a zakroutil hlavou."Ani nevíš, jaké zvíře by tě čekalo..." upozornil ho se smíchem. Jeho zvíře bylo to nejušlechtilejší zvíře s jakým se kdy setkal. Věřil že tygři jsou k tomuhle životu nějak předurčení. Vídal i hodně Pum, ale lvů jako je on moc neznal. Ale Tygři...
Se zaujetím sledoval jak diktoval servírce objednávku, až jej trošku píchla žárlivost, když si všiml toho mrknutí. Mírně povytáhl obočí. "Takhle se tu vyjednává sleva...?" Optal se, se stále vytaženým obočím. Když pak řekl že by ho rád ochutnal, trošku jej to zaskočilo. Nikdy se s upírem nesetkal - tedy ne s upírem který by rád ochutnal jeho krev.
Tahle myšlenka, ho možná trochu vyvedla z míry. Snažil se to nedat najevo. A pak si olízl rty. Zaskočeně zůstal zírat na jeho rty, s těmi svými mírně pootevřenými. "P-pracovat s jazykem...?" Zopakoval po něm, naoko nechápavě, ale moc dobře věděl, o čem mluvil.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Fri May 19, 2017 9:08 am

Kavárna

Moc by mě zajímalo jaké zvíře bych viděl, hm to zní velice dobře a velice zajímavě. Hlavně jak u něj probíhá proměna. Sakra já sem to neviděl ani u Masona. To musí být luxusní, a co oblečení to jsou pak nazí. Aww
Trochu jsem zaklepal hlavou, abych uklidnil své myšlenky, protože jeho nahé tělo to musí být hezký obrázek.

Tentokrát se mi vážně líbilo, že jsem jej vyvedl z míry, dokonce jsem to udělal i úmyslně. " Jojo. A neříkej že nevím co myslíš, protože bych věděl že lžeš. " Mrkl jsem na něj, ono když člověk slyší tep tak pozná kdy je člověk rozrušený, a v téhle chvíli to nebylo nic čeho by se bál, takže jej to muselo zákonitě vzrušovat.

Donesli nám zákusky a kávu. " No na to jaké je tu prostředí, káva voní celkem dobře. Asi díky tomu že už sem starší mám rád klidnější místa. Zapadlé, takové upravené a né levnou modernu. "
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Fri May 19, 2017 10:13 am

KAVÁRNA
"V-vím co myslíš..." dostal ze sebe mírně zaskočeně a nejistě se pousmál. Nečekal, že by ses jej někdo pokusil... sbalit v tak rekordním čase. Vždyť se ani neznali? Mírně se zachvěl a pousmál, však ono to bylo jedno - mohli se přece poznat později, no ne?
Když donesli kávu spokojeně k ní přivoněl a souhlasně přikývl. Miloval tuhle kávu. Tedy vše co obsahovalo oříšky. Mlsně se podíval na kus dortu a spokojeně dloubl prstem do kakaové šlehačky, aby jí ochutnal. Hned spokojeně přivřel oči. Byla výborná.
"To máš pravdu... voní a dokonce i chutná, to úžasně..."Zapředl, jak malé kotě. Na větě byli věci, které nikdy nepřestal milovat. "Tak mě napadlo... bydlíš tu sám?" zkusil se šetrně vyptat na nějaké informace o něm.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Fri May 19, 2017 10:24 am

Kavárna

Jen jsem se zasmál, už jsem to moc nekomentoval. Byl ale vážně sladký. Hlavně když olizoval tu šlehačku, sakra buď jsem moc nadržený nebo on mě vážně provokuje a ani o tom nevi.

Napil jsem se trochu kávy a přivřel oči, vážně byla moc dobrá, pěkně silný pražená. Tuhle chuť jsem vážně miloval. Vlastně já miloval víc věcí s výraznou chuťí, jako ostrá jídla, nebo kyselé bonbony.

"No nebydlím tu sám, přespávám u jedhono známého na gauči. Poznal jsem jej než jsem dojel do města, jedna událost nám pomohla se tak nějak sblížit. Hlavně mi dovolil jej zkoumat. Je to první kočkodlak co jsem viděl, vlastně do té doby jsem o nich nevěděl. Hrozně mě zajímá vaše přeměna, jak funguje regenerace, proměna a tak. Jestli je možné se narodit jako kočkodlak, kdy přestanete stánout, a co potomci jaké to je jestli jsou taky. Jak se muže člověk stát kočkodlakem, co vše jim vadí, na jaké nemoci jsou náchylné, jak moc jsou silní oproti třeba upírům a vlkodlakům. " Když jsem začal mluvit o zkoumání,měl jsem lehce zadumaný výraz ve tvaři ale oči mi svítili nadšením. Při práci a vědeckých věcech jsem sundával takovou tu usměvavou masku, byl jsem do toho zažraný. Pak jsem si ale uvědomil že moc melu, nervozně jsem se poškrabal na zatylku. " Omlouvám se, zase jsem se zapoměl. " Nahodil jsem usměv. " A co ty?"

Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Fri May 19, 2017 10:37 am

Moc dobře si na sobě uvědomoval jeho pohled. Možná nebyl tak nevinný, jak si o něm ostatní mysleli. Rád provokoval, protože moc dobře věděl, že mohl... Spokojeně si osladil latté, měl rád kávu naopak dost sladkou.
Sledoval ho a přitom ujídal z dortu, po drobných lžičkách. Na tváři se mu objevil lehký úsměv. Dovolil mu hu zkoumat? To vážně? On nechtěl být středem nějakého zkoumání. Možná proto se vyhýbal lidem, jak čert kříži. Mlčky jej sledoval, nakonec se mírně napil kávu a pousmál. Rád by mu něco pověděl, ale sám... toho moc nevěděl.
"Já? Já... bydlím tu sám v bytě... z města kde jsem bydlel dřív jsem se musel odstěhovat..." vysvětlil neurčitě, neměl v plánu mu sdělovat vše. Nikomu to neříkal, tak proč by zrovna jemu měl."Nevadí, aspoň někdo mluví.." zasmál se.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Fri May 19, 2017 10:45 am

Kavárna

Jen jsem trochu přikývl, ale nechtěl jsem to z něj tahat. " To neříkej dvakrát, dokážu hodiny a hodiny povídat o zkoumání. Jen co jsme zjistil o upírech a podobně. Dokonalé, vážně dokonalé. Hrozně mě právě zajímá vše o jak to říci, nadpřirozených tvorech, ale to je asi divné. " Natahl jsem se a vzal jej za ruku. " Sakra víš jak rád bych tě zkoumal, viděl tvou proměnu, jak běžíš jaké máš reflexy do jaké podoby se měníš. Třeba mě zajímá jestli všichni kočkodlaci mají stejnou podobu, nebo je víc druhů, lvi tygři a tak. " Zamrkal jsem a pustil jeho ruku. " Ale nechci do toho nikoho nutit, ale moc rád bych tě zkoumal. "
Asi sem magor, ale vážně bych jej raději zkoumal než ošukal. Líbilo by se mi trávit hodiny nad jeho krví, srstí. Divat se na to jak reagují buňky. Různě je infikovat, abych věděl jaké nemoci o vyléčí. Jak mutují s lidskou krví a podobně.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Fri May 19, 2017 10:53 am

KAVÁRNA
Pousmál se, to mu došlo hned, že očividně rád mluví, ale nevadilo mu to... on zas rád poslouchal. Když se ale natáhl k jeho ruce mírně překvapeně sebou cukl. Nechtěl mu kazit radost z nově objeveného projektu ale omluvně zakroutil hlavou."Je mi líto... ale nechci být ničí výzkumný projekt..." Omluvil se trošku posmutněle. Vážně mu nechtěl brát radost."Je nás víc druhů, znám pumu, a lva... Ale opravdu, já nechci být součástí nějakého výzkumu..."Nechtěl? Ne, spíš se něčeho takového bál... a po pravdě, kdo by se chtěl dělit s někým o něco, co mu zabilo rodiče... Ztěžka si povzdechl a svou ruku z té jeho vytáhl aby si mohl vzít další kus zákusku.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Fri May 19, 2017 10:58 am

Kavárna

"Neboj se, nebudu dělat nic co by se ti nelíbilo. " Dal jsem hlavu na bok a podíval se na něj jako smutné kotě. " Ale kdyby jsi sis šel zaběhat do lesa, mohl bych se dívat na tvou proměnu a nakreslit si tě. Prosíííííííím. O tobě jako tobě nebude ani zmíňka. Klidně vše co napíšu ti ukáži. Ale jsi tak zajímavý. Musíš být v promnně nádherný." Zavrněl jsem.
Napil jsem se kávy a představil si jak se mazlím s takovou pumou a nebo se lvem. Většina zvířat mě neměla ráda, no já se nedivím, smrděli jsme jim smrtí a to opravdu nikdo nemá rád. Třeba by mě zajímalo jestli v proměně to cítí také. Jestli jim to nahání strach, nebo spíše nechuť.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Fri May 19, 2017 11:13 am

Kavárna
"Já se moc často neměním..."Zalhal, opravdu nechtěl mít v patách kohokoli jiného. Místa kam chodil, neznal ani jeho pes. Chodil tam sám a nikdo jej nesměl vidět..."Spíš vůbec...A vážně toho není moc co bys nevěděl, a já jo... jsem tím teprve tři roky..." vysvětlil a vzal si další sousto čokoládového dortu. "Proč tě to tak zajímá? Vždyť... ale nic..."mávl nad tím rukou. Nechtěl ho nijak odradit nebo něco, ale na tlapách měl krev stejně, jako ten upír co s tu sním byl... Bylo to nefér, nechtěl to... Zavře oči a ztěžka si povzdychl. Proč ti to chtějí, to nedostanou a on co chtěl mít klidný život, byl takhle potrestán? Složil tvář do dlaní a zavrtěl jí.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Sun May 21, 2017 12:54 pm

Kavárna

" Takže ještě mládě co se nesmířilo s proměnou. " Napil jsem se kávy a snažil se nahodit usměv teď to ale nešlo, zadíval jsem se do hrnečku, a byl jsem chvíli úplně mimo, pokud ně mě mluvil tak jsem jej určitě chvíli nevnímal. V hlavě ve mi honilo hodně myšlenek, vzpomínek všeho co se stalo a co by se stát mělo. Asi po pěti minutách jsem zvedl pohled." Eto omlouvám se, trochu jsem se zasekl. " Kousl jsem se do rtů. " Člověk který má už svá léta, přemýšlí jak by ti pomohl, přitom o tobě zjistil více informací."
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Sun May 21, 2017 1:27 pm

Kavárna
"V pohodě..." Pousmál se na něj mile a mávl nad tím rukou. sám též upil z hrnku kávu a ujedl koláč. "Máš pravdu... Jsem jenom kotě. Ale umím být i dost hraví." ujistil jej a znovu si automaticky sklouzl jazykem po rtech, jako by ho vybízel.
[b"vlastně.. bych se ti mohl ukázat...ale nerad se svlekam na veřejnosti..."[/b] vysvětlil s mírně smutným úšklebkem. Jistě nevěděl že jim oblečení zůstává a on už... Už je to dlouho co s někým něco podnikl. "ale asi bychom se měli v první řadě víc poznat..." upozornil ho tiše.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Sun May 21, 2017 1:41 pm

Kavárna

" Oooo hravé kotě to je fajn, moc rád bych si tě pomazlil. " Mrkl jsem na něj ale trochu mě zarazilo to co řekl. Pokud si dobře pamatuje tak Mason se proměnil a měl oblečení na sobě, nesvlékal se. " Nevím to jistě, ale ten kočkodlak kterého znám se proměnil i s oblečením a když se vrátil do lidské podoby měl ho na sobě.... ale klidně by ses mohl svléknout. Tedy jistě až se poznáme. " Zazubil jsem se, byl vážně moc zajímavý, opravdu velmi. " Na tvoje tělíčko bych se rád podíval, ale asi ano musíme se seznámit, takže zajímá tě něco?"
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Sun May 21, 2017 1:55 pm

Pousmál se. Takže on to věděl, teď si připadal trochu hloupě. "Po pravdě... je to tak. Taky když se přeměním ve zvíře a zpět, oblečení mi zůstane. Ale většinou chodím stejně jen v džínech a svršek si neberu..." Vysvětlil, aby alespoň trochu, uvedl věci na správnou míru.
"Přijde mi to, nebo mě tu lákáš do postele?" Už to nešlo víc skrývat a tak se zeptal otevřeně. Ale neměl mu to za zlé, naopak bral to jako poklonu a vlastně... takovéhle chování ze strany druhého bral celkem sexy. Musel uznat že tohle moc neznal a bylo to fajn.
"Chci vědět všechno. Umíš se ovládat, když přijde na věc? A... taky bych se dožil dalších dní..."
Takže,... a taky popravdě, nejsem si jistý zda máme s upíry zrovna dobré vztahy, takže... žádní kamarádi, jo?"
Vyzvídal a udával si své podmínky.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Sun May 21, 2017 2:01 pm

Kavárna

Líbilo sem i jak jsem jej dostal do uzkých, zase ale on si za to může.

" Waw, tak to je... nečekal jsem že budeš první kdo ze zeptá. Překvapil jsi mě, ale asi ano. Lákám tě do postele, dobrých osm let jsem nikoho neměl, takže mám trochu absťák, ale stále to není nic extra nejdelší půst jsem měl 22 let. " Pousmál jsem se.

"Hlídat se dokážu to ano toho se neboj. Jen se chci ale zeptat jak si to myslel s těmi kamarády. Jako že já nemám vodit své kamarády za tebou? " Trochu jsem povytáhl obočí. " Tak to se neboj to se nestane, nemám kamarády. Hlavně hodně upírů se mě snaží zabít a ne jen jich, ale nedivím se jim. "
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Sun May 21, 2017 2:20 pm

"Takže osm let... To jsi asi dost... Nevybouřený, co?"Optal se s úsměvem a prohlédl si ho. Nebyl si jistý zda chce nějaký extra drsný sex s upírem vůbec zažít. Ale... Chybělo mu mít někoho ke komu se mohl vracet, když potřeboval podporu, podržet a tak...
"Ne spíš jen... Abys o tom s nikym nemluvil, já... Nejsem zrovna typ co se rád rozdává... Vlastně je docela zázrak, že jsem šel s tebou sem.. "vysvětlil tiše a mírně pokrčil rameny. Ještě to s ním ten upír bude mít dost těžké. Bude si muset získat jeho důvěru, aby mu vůbec něco dovolil... Ale třeba to pujde rychleji než vůbec čeká.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Sun May 21, 2017 5:31 pm

Kavárna

Povzdechl jsem si opravdu nahlas. " To že jsem neměl sex neznamená že jsem schopný tě přirazit ke zdi, strhat z tebe šaty a ošukat tě. Chápeš že nejsem někdo kdo chce někomu ublížit." Vstal jsem a nervozně se na něj podíval. " Omluv mě, potřebuji na toaletu. Víš Kaii to že jsem upír neznamená že jsem zruda která každému ubližuje."

Vydal jsem se na toaletu, byl jsem vážně naštvaný, to není to správné slovo spíše ublížený. Tohle je jedna z věcí proč mi vadilo , že jsem to co jsem. Všichni se mě báli, a přitom já jsem člověk, který by chtěl každému pomoci. Ano zkoumám je, ale ne z důvodu abych věděl jak na ně, ale abych věděl jestli když jsou nemocní jaké věci jim pomůžou, jakou mají regeneraci, když by se jim něco stalo a já je operoval jak bych je zachránil a podobně.
Byl jsem chvíli na toaletě než jsem se vracel ke stolku, nevěděl jsem jestli tam ještě je.
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Sun May 21, 2017 6:04 pm

Kavárna
Překvapeně se za ním zadíval. On to tak však ani nemyslel. Mírně zavrtěl hlavou, ale nechal ho odejít, takhle to určitě nemyslel. Počkal tedy až se vrátí, nevěděl jak na to má reagovat."H-hele já jsem to nemyslel nijak zle!" zadíval se na něj.
"Vtipkoval jsem. Ohledně toho nevybouření... ježiši já sem přece vubec nemyslel že si nějaká zrůda..." Znatelně se chvěl, bylo to na něm jistě velice vidět."Jediná zrůda sem tu já..." Vydechl zničeně.
Zavřel oči a zakroutil hlavou. A on si myslel že by mohli být přátelé? Vstal a z kapsy na svém pozadí vytáhl peněženku, vyndal peníze které položil na stůl. Nejspíš by se mu ho nějakou nešťastnou náhodou povedlo zabít, jako rodiče... třeba je prostě lepší, že je sám a nikoho nemá. Třeba to tak má být."Měl bych jít, než tě urazím ještě víc, nezlob se..." Omluvil se roztřeseně. Stačilo mu málo k vyvedení z míry.
Nitrin Lare

Příspěvek pro Nitrin Lare za Sun May 21, 2017 6:15 pm

Kavárna

Velmi mě překvapilo jak reagoval, to že řekl že on je zrůda. Čekal aby mi to řekl ale teď chce utéct, takže to bylo o tom že mi chtěl říct co cítí. Když jsem viděl jak stojí přiskočil jsem k němu a vzal jej do náruče. " Omlouvám se, nepochopil jsem to, a nejsi zrůda. Máš dar. " Pohladil jsem jej po tváři. "Nevím co se stalo, ale každý máme svého kostlivce ve skříni."
Vzal jsem jej za bradu a zadíval sem se mu do očí. " Moc se mi líbíš Kaii. Někdy jsem debil co neví co říct, někdy vyletím bezdůvodně. Někdy jsem zamyšlený nebo divný ale jediné co mi vadí je to že bych někomu ublížil, raději bych umřel než aby se někomu něco stalo. " Přejel jsme mu palcem po rtech. "Sakra mám chuť tě políbit. "
Samuel.J.Deason

Příspěvek pro Samuel.J.Deason za Sun May 21, 2017 6:23 pm

Kavárna
"Ale jo, jsem zrůda..." Ujistil ho a zavrtěl hlavou, oči stále nechal zavřené. Věděl že jednou přijde čas se o tohle tajemství s někým podělit, ale nechtěl to říkat teď. Jako by toho nebylo dost..."Můj kostlivec je o dost silnější než já, a to co ze mě je... sem ani být nechtěl. Není to žádná výhra jak si někteří myslí... nechápu jak takhle můžou žít. Sám bych se nejraději nechal zastřelit." Vydechne znaveně. Opravdu to nenáviděl - alespoň z téhle stránky. Ne druhou stranu, ta šelma v něm, je jediné silné v něm.
"Já sem to tak ani nemyslel, nemyslel jsem že bys někomu chtěl ublížit, vtipkoval jsem, jako...
že máš dost energie, když jsi takovou dobu nikoho neměl, na kom by sis ji vybil..."
snažil se své myšlenky uvést na pravou míru, když ho vzal za bradu byl to trochu šok. Na jeho poslední větu nic neřekl, jen při jeho doteku rty mírně pootevřel. Neznal to...

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:42 pm